Login: Hasło:
Ilość filmów: 143261
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141828
Użytkowników: 551057

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Slow West

Siedemnastolatek wyrusza w podróż, poszukując miłości życia. Towarzyszy mu tajemniczy mężczyzna o imieniu Silas.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 234 Autor: ulcia_16_92

Jessica Drummond dowodzi oddziałem czterdziestu jeźdźców uzbrojonych w rewolwery. Jest wyniosłą kobietą, nierozstającą się z batem. Pragną jej wszyscy mężczyźni, ale żadnemu nie udaje się jej poskromić. Są posłuszni jej rozkazom. Pewnego dnia pojawia się ...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1266 Autor: Tyrkinho

Jered Maddox to oddany stróż prawa, bezwzględnie dbający o jego przestrzeganie. Przybywa do pobliskiego miasta, aby pojmać grupę awanturników, którzy podczas pijackiej libacji zabili niewinną starszą kobietę.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1073 Autor: wasik111

Matt Master (John Wayne) właściciel sławnego amerykańskiego cyrku udaje się do Europy, aby występami swojej trupy zadziwić kolejne rzesze widzów. Towarzyszy mu przepiękna, młoda adeptka sztuki cyrkowej Toni Alfredo

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 651 Autor: Tyrkinho

John Wayne i Maureen O'Hara są uwikłani w pełną epickiego rozmachu bitwę z Apaczami i w walkę pomiędzy sobą w tym klasycznym dziele Johna Forda!

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: wasylek111

Pociąg, którym jechał Link Jones (Gary Cooper), spokojny farmer, zostaje napadnięty, a on sam wraz z pewną tancerką i hazardzistą pozostawieni zostają w polu z daleka od domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 144 Autor: wasylek111

Rok 1908. Wynajęty przez bogatego ranchera J. B. Parkera kowboj Sam Clayton dostaje polecenie doprowadzenia jego wspaniałego wierzchowca na wielki wyścig, który ma się niebawem rozpocząć.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 163 Autor: wasylek111

Hondo

Hondo Lane służył w armi USA. Pewnego razu znajduje na pustkowiu Angie, kobietę która samotnie wychowuje synka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 144 Autor: wasylek111

Pierwszy western Fritza Langa jest kontynuacją "Jesse Jamesa" Hery`ego Kinga, rozwijającą bohaterską legendę o "dobrym rewolwerowcu". Bob Ford, tchórzliwy morderca Jesse Jamesa, zostaje uniewinniony przez sąd i na dodatek otrzymuje....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: mikserr

Stary rewolwerowiec Ben Wyatt wychodzi z więzienia po pięciu latach odsiadki. Jest on bliskim przyjacielem pewnej meksykańskiej rodziny..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 111 Autor: wasylek111

Były kapitan statku, James McKay przybywa do niewielkiego miasteczka na Dzikim Zachodzie, by poślubić Patricię . Trafia w środek konfliktu pomiędzy majorem Henrym Terrillem, ojcem Patricii i właścicielem olbrzymiego rancza...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 199 Autor: mikserr

Po burzliwej młodości ranczer Sinclair zabiega o szacunek sąsiadów. Niestety przeszkodzi mu w tym młodszy brat, Tony, który pewnego dnia zjawi się u niego…

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 263 Autor: wasik111

Weteran wojny domowej wraca do domu na spokojnej wsi, by wpaść w konflikt pomiędzy jego rodziną , a brutalnym hodowcą bydła.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 323 Autor: mikserr

W roku 1935 gen. McArthur wydał rozkaz przezbrojenia armii amerykańskiej i wyposażenia jej w wozy pancerne i czołgi, co oznaczało kres tak zasłużonych dla US Army jednostek kawalerii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 246 Autor: wasik111

Serial ukazujący historię powstania Teksasu oraz ludzi, którzy poświęcając wszystko, stanęli do walki przeciwko bezwzględnemu dyktatorowi i dzikim Indianom...

05

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1291 Autor: mikserr

Na dworcu kolejowym pewien mężczyzna słucha relacji dwóch podróżnych z procesu słynnego meksykańskiego bandyty, Juana Carrasco (w tej roli Paul Newman)

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 274 Autor: wasik111

Roy Bean jest bliski śmierci z rąk bandytów, ale udaje mu się z tego wyjść. Postanawia się zemścić, ale gdy przybywa do miasteczka okazuje się, że stał się nowym symbolem sprawiedliwości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 184 Autor: wasik111

Akcja filmu rozgrywa się w połowie XIX wieku i przedstawia historię walki z nietolerancją, skierowaną przez białych osadników miast, do Indian zamieszkujących pobliskie osady. Film opowiada o rodzinie Zachary, gdzie

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 836 Autor: wasik111

Jim Deakins i Boone Cardell dołączają do ekspedycji organiazowanej przez Zeba, wujka Boone'a. Ekspedycja ma na celu dotarcie do terenów Indian Czarnych Stóp udając sie w górę Misssisipi i zakup futer.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 232 Autor: wasik111

"Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie" to opowieści o Albercie, tchórzliwym hodowcy owiec. Gdy Albert wykręcił się od uczestnictwa w tradycyjnej strzelaninie, jego kapryśna dziewczyna rzuciła go dla innego....

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 244 Autor: mikserr

W miasteczku Vinegarroon narasta konflikt między hodowcami bydła i owiec. Wkrótce w okolicy pojawia się pastor Jim Killian. Ludzie myślą, że jest on rewolwerowcem wynajętym przez hodowców owiec. Przybysz podejmuje się roli rozjemcy w sporze.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 233 Autor: mikserr

Slow west

Siedemnastolatek wyrusza w podróż, poszukując miłości życia. Towarzyszy mu tajemniczy mężczyzna o imieniu Silas.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 315 Autor: morswin

Slow west

Siedemnastolatek wyrusza w podróż, poszukując miłości życia. Towarzyszy mu tajemniczy mężczyzna o imieniu Silas.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: ulcia_16_92

Slow west

Siedemnastolatek wyrusza w podróż, poszukując miłości życia. Towarzyszy mu tajemniczy mężczyzna o imieniu Silas.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 485 Autor: ulcia_16_92

Trwa Wojna Domowa w USA, jest rok 1863, w Forcie Bravo więzieni są wzięci do niewoli żołnierze Konfederacji. Jego odległa lokalizacja, pośród terenów opanowanych przez krwawe plemiona Indian, sprawia że ucieczka jest prawie niemożliwa.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 869 Autor: Tyrkinho