Login: Hasło:
Ilość filmów: 136809
W poczekalni: 13
Komentarzy: 147368
Użytkowników: 546767

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Film opowiada o przygodach popularnego fikcyjnego bohatera Dzikiego Zachodu,Produkcja rodem ze studia Dysneya odniosła olbrzymi sukces w USA.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 247 Autor: kropka919

Colorado, 1890 r. Prostytutka Cody (Madeleine Stowe) staje w obronie swojej koleżanki Anity (Mary Stuart Masterson) i zabija jej agresywnego klienta. Oburzeni mieszkańcy miasteczka chcą dokonać samosądu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 192 Autor: wasik111

Navajo Joe

Ocalały z krwawej masakry Joe postanawia się zemścić na atakujących, którzy zabili jego żonę ...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 575 Autor: wasik111

Ścigany przez szeryfa mężczyzna ratuje kobietę i jej syna przed atakiem Komanczów. Aby zapewnić im bezpieczeństwo postanawia odprowadzić ich do Fortu kawalerii w Dobbs. Kłopoty zaczynają się po drodze

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 188 Autor: kropka919

The Retrieval

Rok 1864. Dla młodego sieroty jedynym sposobem na przetrwanie jest praca dla grupy łowców nagród, specjalizujących się w łapaniu zbiegłych niewolników. Chłopiec zostaje wysłany na północ, by zaprzyjaźnić się...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 244 Autor: imilio

Viva María!

Republika San Miguel, Ameryka Środkowa, rok 1907. Przez kraj znękany bezwzględnymi rządami wędruje francuska trupa wodewilowa. Gwiazdą zespołu jest śpiewaczka Maria. Gdy do grupy

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1050 Autor: marjos83

Górnicy eksploatujący złotonośne tereny w Carbon Canyon są prześladowani przez ludzi miejscowego potentata Coya LaHooda, który wydobywa złoto na skalę przemysłową.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 493 Autor: Scan

Dyliżans, kursujący na trasie z Tonto do Lordsburga, wyrusza w niebezpieczną podróż, narażony na ataki zbuntowanych Indian Geronima.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 482 Autor: wasik111

Kiedy żołnierz armii konfederackiej, Matt Weaver wraca do miasta po Wojnie Domowej dowiaduje się, że jego dom został sprzedany przez Sama Brewstera, który rządzi miastem.

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 326 Autor: kropka919

Will Anderson, właściciel pokaźnego stada bydła pędzi je na umówione miejsce sprzedaży. Jednakże jego ludzie nagle pozostawiają go by zostać poszukiwaczami złota. J

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: kropka919

Clay Lomax, który napadał na banki, wychodzi po ośmiu latach z więzienia. Postanawia odnaleźć Sama Foleya, człowieka który go zdradził, by się zemścić.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 277 Autor: kropka919

Umierający farmer prosi szeryfa Matta by chronił jego siostrę i jej synka przed właściciele ziemskim, który chce przejąć ich gospodarstwo. W jego bandzie jest śmiertelny wróg szeryfa, bandyta Tate.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 321 Autor: kropka919

Piękna kobieta zatrudnia kowboja i rewolwerowca który zabił jej męża w uczciwej walce. Mają oni zabrać ją do kraju indian. W drodze próbuje uwieść kowboja  częścią pieniędzy rewolwerowca za jego zabicie…

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 180 Autor: kropka919

Wyatt Earp zgadza się zostać szeryfem w Tombstone. Film jest wczesną, niskobudżetową wersją słynnej strzelaniny przy O.K. Corral z Randolphem Scottem w roli głównej i Cesarem Romero jako Doc'iem Hollidayem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 164 Autor: kropka919

Umierający farmer prosi szeryfa Matta by chronił jego siostrę i jej synka przed właściciele ziemskim, który chce przejąć ich gospodarstwo. W jego bandzie jest śmiertelny wróg szeryfa, bandyta Tate.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 365 Autor: wasik111

John William Goodnight pracuje jako sędzia pokoju w Illinois. Pewnego dnia jest świadkiem napadu na dyliżans szeryfa. John ratuje przed bandytami jedyną ocalałą ze strzelaniny osobę, piękną Lucy Truffaut. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 199 Autor: imilio

Furia / Fury

Pod koniec II wojny światowej, w kwietniu 1945 roku, wojska alianckie przygotowują swój ostateczny atak na europejskim teatrze wojny. Zahartowana w boju załoga czołgu Sherman pod dowództwem sierżanta Wardaddy'ego (Brad Pitt)

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 323 Autor: wasik111

John William Goodnight pracuje jako sędzia pokoju w Illinois. Pewnego dnia jest świadkiem napadu na dyliżans szeryfa. John ratuje przed bandytami jedyną ocalałą ze strzelaniny osobę, piękną Lucy Truffaut. ..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 268 Autor: imilio

Junior Bonner

Junior Bonner był kiedyś mistrzem rodeo, ale jego sława dawno minęła. Decyduje się powrócić do rodzinnego Prescott. Na miejscu okazuje się, że sytuacja rodzinna pogorszyła się. Rodzice żyją w separacji, brat Curly pracuje w przedsiębiorstwie budowlanym...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 475 Autor: wasik111

Najmłodszy syn szeryfa zakochuje się w artystce teatru objazdowego. Gdy pożar niszczy jej lokum, chłopak zaprasza ją do domu rodzinnego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 278 Autor: kropka919

Historia przyjaźni Wyatta Earpa i "Doca" Holliday'a i ich tytułowy pojedynek z braćmi Clantonami. Film opowiada historię tak często filmowaną w westernach, że trudno pisać cokolwiek więcej.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1036 Autor: LeszekOrzeszek

McKenzie jest już zmęczony polowaniem na bizony i zabijaniem Indian, natomiast Gilson wciąż uwielbia robić obie rzeczy. Kiedy jednak Gilson zabija całą grupę Indian, doprowadzi to do konfrontacji z McKenziem...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 801 Autor: wasik111

Trwa Wojna Domowa w USA, jest rok 1863, w Forcie Bravo więzieni są wzięci do niewoli żołnierze Konfederacji. Jego odległa lokalizacja, pośród terenów opanowanych przez krwawe plemiona Indian, sprawia że ucieczka jest prawie niemożliwa.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 635 Autor: Tyrkinho

Zarozumiały młody człowiek z Tennessee, Lot McGuire, jest przekonany, że on jest najszybszym rewolwerowcem. Natomiasr drugi najszybszy może być martwy. Jedzie do szeryfa Dan Blaine który również słynie z szybkości by wymusić na nim pojedynek…

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: kropka919

Tuż po zakończeniu wojny secesyjnej Teksas był niemym świadkiem niejednej wspaniałej, epickiej westernowej opowieści. Charlton Heston gra Colta Saundersa, wojennego weterana, który po latach spędzonych na polu walki wraca na swoją teksańską ojcowiznę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 197 Autor: kropka919