Login: Hasło:
Ilość filmów: 147358
W poczekalni: 9
Komentarzy: 150920
Użytkowników: 550101

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

George Temple (Glenn Ford) to spokojny obywatel Cross Creek, maleńkiego i pokojowo nastawionego (nie ma nawet szeryfa) miasta na Dzikim Zachodzie. Wraz z żoną Dorą (Jeanne Crain) prowadzi tam sklep.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 125 Autor: wasik111

Forsaken

W 1872 roku, John Henry Clayton przechodzi na emeryturę jako rewolwerowiec i powraca do swojego rodzinnego miasta Fowler, w Wyoming, z nadzieją na poprawę stosunków z nieznanym mu ojcem, wielebnym Clayton’em.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: ulcia_16_92

Rewolwerowiec Billy Kid został ujęty w Fort Summer za kradzież bydła. Stróżem prawa jest tam dawny przyjaciel Kida, Pat Garrett. Szeryf chce pozwolić mu uciec pod warunkiem, że ten uda się do Meksyku. Jednak Billy odmawia. Zostaje przetransportowany do więzienia w Lincoln, z którego ucieka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 588 Autor: Tyrkinho

W 1870 roku spokojny, amerykański osadnik zabija mordercę swojej rodziny. Czyn ten wzbudza furię u przywódcy lokalnego gangu.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1148 Autor: wasik111

Zdobywca OskaraŸ Jamie Foxx, wciela się w tytułową rolę niewolnika w filmie "Django", którego akcja rozgrywa się na Południu Stanów Zjednoczonych dwa lata przed Wojną Secesyjną. Na skutek brutalnego traktowania przez byłych właścicieli, pewnego dnia staje twarzą w twarz z pochodzącym z Niemiec łowcą nagród

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2000 Autor: Browarmocny

Amerykanin Quigley zostaje wynajęty przez pewnego australijskiego farmera. Kiedy jednak w Australii dowiaduje się, że jego misją jest strzelanie do Aborygenów, Quigley rzuca tę pracę i zaczyna ukrywać się w buszu

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1159 Autor: wasik111

Brian Barnes budzi się pośrodku pustyni nie pamiętając nic. Ma za to towarzystwo ośmiu trupów i vana wypchanego forsą i kokainą.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 373 Autor: wasik111

Brian Barnes budzi się pośrodku pustyni nie pamiętając nic. Ma za to towarzystwo ośmiu trupów i vana wypchanego forsą i kokainą. Ścigany przez bossa narkotykowego, agenta i skorumpowanego szeryfa zaczyna sobie powoli przypominać kim jest.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 585 Autor: ulcia_16_92

Czasy kolonialnej Ameryki. Podróżnik zwany przez Indian Sokole Oko wraz z traperem Tomem Hutterem przeżywa kolejne niebezpieczne przygody...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 257 Autor: mikserr

Ten przebojowy serial, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie opowiada o przygodach wykształconej na Harvardzie lekarki, która porzuciwszy wygody życia w Bostonie rozpoczyna praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: mikserr

Trudny do sklasyfikowania film - coś w rodzaju szytej bardzo grubymi nićmi parodii westernu. Film niewątpliwie unikalny - wszak powstał w latach sześcdziesiątych w kraju komunistycznym - być może był nawet (w założeniu) tworzony jako paszkwil na kino amerykańskie?

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1043 Autor: LeszekOrzeszek

Akcja filmu rozgrywa się kilkaset lat po bitwie pod Dan-no-Urą, finałowej bitwie wojny Gempei, w małym miasteczku w Nevadzie, które stało się areną walk klanów Heike i Genji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: mikserr

Porucznik Dunbar zostaje zesłany przez swojego zwierzchnika, by strzec pewnego fortu w Ameryce Północnej.W samotności doprowadza fort do stanu użyteczności, zaprzyjaźnia się z wilkiem,który wciąż przychodzi zaciekawiony obecnością człowieka...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2311 Autor: Tyrkinho

Pewnego dnia szef nowojorskiej stacji radiowej, Mitch Robins, znajduje w kapeluszu otrzymanym w spadku po szalonym kowboju Curlym mapę z zaznaczonym miejscem ukrytego skarbu. Wiarygodność mapy potwierdza informacja...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 150 Autor: mikserr

Akcja filmu toczy się w Meksyku w roku 1880. Kiedy Johnny Rio i Dad Longworth napadają na bank, szybko rusza za nimi pościg. Udaje im się zbiec, ale w czasie ucieczki pada koń Johnny'ego. Dad zabiera skradzione złoto i odjeżdża. Obiecuje wrócić po kompana, jednak Johnny zostaje pojmany

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 814 Autor: wasik111

1876 r. Zgodnie z warunkami kontraktu kompania budująca linię kolejową musi w określonym terminie uruchomić odcinek trasy między Epitaph i Tomahawk, przewożąc tamtędy choćby jednego pasażera.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: wasik111

Rewolwerowiec Brazos Kane przyrzeka sobie, że nie będzie już więcej zabijać. Rozpoczyna pracę na farmie lokalnego magnata, który za wszelką cenę pragnie wypędzić sąsiadujących z nim ranczerów i przejąć ich posiadłości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 192 Autor: wasik111

Dwóch oficerów armii amerykańskiej, jeden były żołnierz Konfederacji - alkoholik oraz pewien Meksykanin, uganiający się za kobietami, zostaje wysłanych do Meksyku w tajnej misji..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 201 Autor: wasik111

Jake Wade pomaga wyjętemu spod prawa Clintowi Hollisterowi uciec z więzienia, ponieważ kiedyś Clint zrobił to samo dla niego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 210 Autor: wasik111

Bracia Earpowie pędzili swoje stado, w okolicy Tombstone, pozostawili ze stadem Jamesa, a reszta udała się do miasta. Po prowrocie okazało się, że James został zamordowany, a stado ukradzione. Wyatt Earp wkrótce zostaje szeryfem....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 223 Autor: mikserr

Jest druga połowa dziewiętnastego wieku. William Blake podąża w kierunku najdalej położonego posterunku na wschodniej granicy USA. Zagubiony i ciężko ranny napotyka przedziwnego, wyjętego spod prawa Indianina imieniem "Nobody".

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2507 Autor: cozakoles

Film o przyjaźni białego człowieka i Indianina z plemienia Apaczów która jest wystawiana na próbę gdy zakochują się w tej samej kobiecie w czasach wojen granicznych…

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 261 Autor: mikserr

Diablo

Młody weteran wojny secesyjnej wyrusza w desperacką podróż, aby uratować porwaną żonę.

HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: ulcia_16_92

Diablo

Młody weteran wojny secesyjnej wyrusza w desperacką podróż, aby uratować porwaną żonę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 254 Autor: mikserr

Dwaj łowcy głów, próbując znaleźć schronienie przed zamiecią śnieżną, trafiają do Wyoming, gdzie wplątani zostają w splot krwawych wydarzeń.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 573 Autor: ulcia_16_92