Login: Hasło:
Ilość filmów: 131270
W poczekalni: 3
Komentarzy: 144737
Użytkowników: 544087

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Love Begins

Clark planuje wyprawę w świat i przeżycie wielu przygód.Kres temu kładzie jednak bójka z przyjacielem w kawiarni w rodzinnym mieście Clarka.Wyrokiem sądu bohater musi pomóc miejscowemu farmerowi w żniwach.Tam poznaje jego dwie córki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 128 Autor: kropka919

Minęło 5 lat od ślubu Belindy i Lee. Odwiedza ich Annie, będąca w zaawansowanej ciąży. Belinda cieszy się z odwiedzin przyjaciółki, ale jednocześnie coraz boleśniej dręczy ją fakt, że sama, mimo starań, nie może zajść w ciążę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1586 Autor: Lorant

Po śmierci męża Belinda przyjeżdża do małego miasteczka Sikeston, aby objąć posadę lekarza. Towarzyszy jej przyjaciółka, dr Annie Nelson. Na miejscu okazuje się, że mieszkańcy borykają się z rozprzestrzeniającą się nieznaną chorobą.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 927 Autor: c13ply

Akcja dzieje się na początku XX wieku w Tuscon. Valentine mieszka samotnie i wydaje się, że tak spędzi święta Bożego Narodzenia. Odwiedzają go jednak członkowie rodziny, którzy bynajmniej nie są mile widzianymi gośćmi.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 401 Autor: kropka919

W odwiedziny do Missie i Williego przyjeżdża jej ojciec. Rodzinną sielankę przerywa śmierć kilkumiesięcznej córeczki, Kathy. Pogrążona w bólu Missie nie jest w stanie kontynuować pracy jako nauczycielka

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 268 Autor: kropka919

W górach ukrywają się syn z ojcem, który był oskarżony (niesłusznie) o morderstwo.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 177 Autor: wasik111

The Retrieval

Rok 1864. Dla młodego sieroty jedynym sposobem na przetrwanie jest praca dla grupy łowców nagród, specjalizujących się w łapaniu zbiegłych niewolników. Chłopiec zostaje wysłany na północ, by zaprzyjaźnić się i zwabić młodego uciekiniera z powrotem na południe.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 231 Autor: jack36311

The Reyrikval

Rok 1864. Dla młodego sieroty jedynym sposobem na przetrwanie jest praca dla grupy łowców nagród, specjalizujących się w łapaniu zbiegłych niewolników. Chłopiec zostaje wysłany na północ, by zaprzyjaźnić się i zwabić młodego uciekiniera z powrotem na południe.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 248 Autor: Scan

"Seraphim falls" to dramat psychologiczny, przez cały czas trzymający w napięciu. Film opowiada o imponującym pościgu, który ma miejsce w zapierającym dech w piersiach krajobrazie. Wojna domowa...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 677 Autor: gosiareal22

Maria jest świadkiem morderstwa własnego męża, którego dokonuje bezlitosna banda. Prosi więc Manuela, przyjaciela zmarłego i niezwykle szybkiego rewolwerowca, by jej pomógł w zemście.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 225 Autor: kropka919

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 229 Autor: Yoosek

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 258 Autor: Scan

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 202 Autor: Scan

The Salvation

Spokojny amerykański osadnik postanawia zemścić się na zabójcy swojej rodziny.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 361 Autor: Yoosek

Historia Willow - bogatej nastolatki, która pragnie uwolnić dzikiego konia oraz o jej relacji z nowo poznanym ojcem, który żyje w odludnych górach Sierra Nevada.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 272 Autor: Scan

Teksańczyk Tom Buchanan wraca do domu z większą sumą pieniędzy na założenie rancza. Przejeżdżając przez miasto Agra zostaje okradziony i wrobiony w morderstwo.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 178 Autor: kropka919

Kiedy powieszono ojca Pearl Chavez, za to że zabił jej matkę Indiankę, ponieważ nakrył ją z kochankiem, Pearl udaje się do krewnego swojego ojca senatora McCanlesa. Na Pearl ciąży pewna "klątwa"...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 234 Autor: Scan

Matt Master (John Wayne) właściciel sławnego amerykańskiego cyrku udaje się do Europy, aby występami swojej trupy zadziwić kolejne rzesze widzów. Towarzyszy mu przepiękna, młoda adeptka sztuki cyrkowej Toni Alfredo

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 454 Autor: Tyrkinho

Wykształcona lekarka porzuca wygodne życie w Bostonie, by udać się na Dziki Zachód i tam rozpocząć praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 184 Autor: kropka919

Joe jest świadkiem śmierci swojego ojca. Jego ostatnim pragnieniem było by Joe udał się na zachód i stał się prawdziwym mężczyzną. Joe robi to co kazał mu ojciec, ale trudno zostać prawdziwym twardzielem, kiedy zamiast konia woli się rower, a broni - wiersze.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 686 Autor: Scan

Film oparty jest częściowo na faktach. Wątkiem przewodnim są losy pewnego fikcyjnego związku, lecz tło akcji traktuje o tragedii, jaka wydarzyła się w 1857 roku w stanie Utah w miasteczku Mountain Meadows....

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 2021 Autor: yoshimitsu

Montana

Ranczerskie małżeństwo Bless i Hoyce'a Guthrie przeżywa poważną próbę w obliczu propozycji zakupu ich ziemi, jaki składa im pewna bogata kompania. Zdania małżonków są zupełnie inne, ale czy ich miłość wytrzyma ?

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 698 Autor: LeszekOrzeszek

Owen Thursday dostaje nową posadę. Ma wyludnić Ford Apache, i dowieść swego żołnierskiego honoru, przynajmniej tak wierzy. Jednakże sam Owen jest aroganckim i dążącym do samo zniszczenia...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1033 Autor: LeszekOrzeszek

Dziki Zachód, druga połowa XIX wieku. Indiańskie plemiona Siuksów buntują się przeciwko amerykańskiej dominacji na ich ziemiach. Na ich czele staje wódz i szaman, Siedzący Byk. Niebawem do rebelii Siuksów przyłączają się inne plemiona.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 706 Autor: wasik111

Południowy Zachód USA. Zbuntowani Apacze urządzają zasadzkę na oddział amerykańskiej kawalerii. Dochodzi do walki, w której giną oficerowie dowodzący jednostką. Zwierzchnikiem pozostałych przy życiu żołnierzy zostaje sierżant Vinson.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1593 Autor: piterman112