Login: Hasło:
Ilość filmów: 142459
W poczekalni: 3
Komentarzy: 141189
Użytkowników: 550720

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dwaj przyjaciele z czasów wojny secesyjnej, Anse Hatfield (Kevin Costner) i Randal McCoy (Bill Paxton), po powrocie w rodzinne strony popadają w konflikt. Spór rozprzestrzenia się na całe rodziny Hatfieldów, mieszkających w Zachodniej Wirginii, i McCoyów zamieszkujących sąsiadujący stan Kentucky.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1605 Autor: Tyrkinho

Młody kadet po wydaleniu z West Point , poszukuje brata, który został oskarżony o kradzież z armii Unii.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 93 Autor: mikserr

Kilkaset lat po bitwie o Dannoura (1185 r.), w mieście Yuda trwa wojna zwana "Genpei" pomiędzy klanami Taira i Minamoto, które od dawna stają sobie na przeszkodzie. W tym czasie do miasta przybywa nieustraszony...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1419 Autor: Vergil12

Kiedy Don Andrea miał się żenic z Phoebe ich ślub został przerwany przez kawalerię, a sam Don musiał uciec przez rzekę do Teksasu. Wktórce spotkał Sama Hollisa i jego przyjaciela indiańskiego - Kronka, którzy transportowali broń, do miasteczka któremu zagrażali Komancze.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1041 Autor: LeszekOrzeszek

Czwarta część "Wstrząsów" i pierwszy prequel. Tym razem akcja przenosi nas do XIX wieku, w czasy, kiedy krwiożercze robale pojawiły się po raz pierwszy. Bohaterem filmu jest tym razem Hiram Gummer, pradziadek Burta Gummera.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1552 Autor: Tyrkinho

W czasie wojny secesyjnej Paul Cable opuszcza szeregi konfederatów i wraca do domu do Arizony. Rozpoczyna walkę o odzyskanie ziemi odebranej mu przez zwolenników Unii.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 116 Autor: mikserr

15:10 do Yumy

Ben Wade (Glenn Ford) wraz ze swoją bandą napada na dyliżans, zabijając przy tym woźnicę. Świadkiem całego zajścia jest farmer Dan Evans (Van Heflin) i jego synowie. Wkrótce Wade zostaje ujęty i trzeba go przetransportować do Yumy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 113 Autor: nemezis74

Deadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek.

12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 795 Autor: wasylek111

Rio Bravo

Jeden z najlepszych westernów w historii kinematografii. Szeryf John Chance musi zapobiec ucieczce z więzienia wpływowego zabójcy. Jego pozostający na wolności przyjaciele planują odbicie więźnia. Szeryfowi pomaga jedynie alkoholik Dude, staruch Stumpy i przystojny Colorado.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: mikserr

Mitch, Phil i Ed marzą, by zasmakować emocjonującego życia. Postanawiają więc wziąć udział w prawdziwie męskiej wyprawie- dołączają do kowbojów prowadzących letni spęd bydła z Nowego Meksyku...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 950 Autor: wasik111

Na krótko przed wybuchem Amerykańskiej Wojny o Niepodległość, Martin sprowadza swoją świeżo poślubioną małżonkę do doliny Mohawków. Wkrótce jednak zostają napadnięci, a ich dobytek spalony.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 620 Autor: wasik111

W tej obszernej opowieści, która lawiruje między komedią a dramatem, Dustin Hoffman tworzy „wirtuozerską kreację” jako 121-letni weteran ostatniej bitwy generała Custera. Opowiadając o swym barwnym życiu, mówi zarówno o swej adopcji przez Czejenów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: mikserr

Mieszkańcy biednej meksykańskiej wioski szukają ludzi do walki z bandą Calvery. Wynajmują zawodowych rewolwerowców do obrony. Cała siódemka to różne charaktery. Historia walki i obrony wioski przed silną bandą.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 856 Autor: Tyrkinho

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, jakie miały miejsce w stanie Wyoming w 1890 r. Opowiada o dramatycznych starciach pomiędy przybyszami z Europy Wschodniej a bezwzględnymi Amerykanami, budowniczymi Imperium, którzy chcą wyeliminować obcych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 229 Autor: mikserr

John Wayne i Maureen O'Hara są uwikłani w pełną epickiego rozmachu bitwę z Apaczami i w walkę pomiędzy sobą w tym klasycznym dziele Johna Forda! Podpułkownik Yorke  zostaje skierowany do Rio Grande, by walczyć z wojowniczym plemieniem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: mikserr

Silverado

Kevin Kline, Scott Glenn, Kevin Costner i Danny Glover wcielają się w role czterech bohaterów Zachodu, którzy nieświadomi niebezpieczeństwa, kierują się w stronę cichego, spokojnego miasteczka - Silverado...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: mikserr

Piękna Jane Hammond  jest żoną jednego z największych złoczyńców w mieście. Kiedy jej mąż Bill obraca się przeciw własnemu gangowi – okrutnym Bishop Boys – i kończy półżywy z ośmioma kulami w plecach,Jane chwyta za broń, próbując wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 221 Autor: ulcia_16_92

Dwaj łowcy głów, próbując znaleźć schronienie przed zamiecią śnieżną, trafiają do Wyoming, gdzie wplątani zostają w splot krwawych wydarzeń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 322 Autor: ulcia_16_92

Arizona około 1870. W pociągu zmierzającym do stolicy USA jedzie ambasador Japonii z bezcennym mieczem - podarunkiem dla prezydenta. Na pociąg napadają jednak gangsterzy, którzy ów miecz rabują. Ambasador wysyła swojego ochroniarza tropem bandytów by ten odzyskał ostrze ...

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2349 Autor: vatras390

Do miasteczka, które jest polem walki dwóch zwaśnionych rodów przybywa tajemniczy skrzypek (Rod Dana).

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 230 Autor: peja5328

Piękna Jane Hammond (Natalie Portman) jest żoną jednego z największych złoczyńców w mieście. Kiedy jej mąż Bill (Noah Emmerich) obraca się przeciw własnemu gangowi – okrutnym Bishop Boys

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 258 Autor: wasylek111

Remake filmu "Znak Zorro" Freda Niblo z 1920 roku. Kalifornia, rok 1820: młody Diego powraca z Europy do rodzinnego Los Angeles, gdzie złośliwy gubernator hiszpańskiego króla terroryzuje ludność. Diego postanawia walczyć z tyranem i prowadzi podwójne życie.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 847 Autor: Scan

Piękna Jane Hammond (Natalie Portman) jest żoną jednego z największych złoczyńców w mieście. Kiedy jej mąż Bill (Noah Emmerich) obraca się przeciw własnemu gangowi – okrutnym Bishop Boys – i kończy półżywy z ośmioma kulami w plecach,..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 254 Autor: morswin

Piękna Jane Hammond  jest żoną jednego z największych złoczyńców w mieście. Kiedy jej mąż Bill obraca się przeciw własnemu gangowi – okrutnym Bishop Boys – i kończy półżywy z ośmioma kulami w plecach,Jane chwyta za broń, próbując wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 191 Autor: ulcia_16_92

Piękna Jane Hammond  jest żoną jednego z największych złoczyńców w mieście. Kiedy jej mąż Bill obraca się przeciw własnemu gangowi – okrutnym Bishop Boys – i kończy półżywy z ośmioma kulami w plecach,Jane chwyta za broń, próbując wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 431 Autor: ulcia_16_92