Login: Hasło:
Ilość filmów: 144212
W poczekalni: 2
Komentarzy: 142570
Użytkowników: 551326

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Serial ten jest dramatem wojennym. Bohaterami, którego są żołnierze wyjeżdżający z misją do Iraku. Serial ten przedstawia wyzwania, z jakimi zmagają się członkowie jednostki specjalnej...

10

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 862 Autor: wasylek111

Travis i Moses, mimo że są braćmi, nie pałają do siebie miłością. Travis to namiętny gracz w pokera, natomiast Moses jest znanym łowcą poszukiwanych przestępców. Pewnego dnia, obaj otrzymują telegram od matki, która wzywa ich do siebie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 475 Autor: wasik111

W miejscowości Nome w stanie Alaska, górnik Glennister i jego partner Dextry, zaręczony z lokalną artyską salonową - Cherry, muszą stanąć do walki z nieuczciwym komisarzem McNamarą, który chce odebrać im ich złoto ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 100 Autor: mikserr

Po wojnie secesyjnej były pułkownik Unii, John Henry Thomas prowadzi grupkę swoich ludzi do Meksyku, by sprzedać tam konie. W tym samym kierunku zmierza były pułkownik Konfederacji, James Langdon z rodziną i resztką swojego oddziału.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: mikserr

Tommy, wychowany przez Indian banita niespodziewanie odkrywa, że ma pięciu przyrodnich braci. Panowie wspólnie ruszają z misją odnalezienie swojego nieobliczalnego ojczulka.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 237 Autor: ulcia_16_92

The Duel

Strażnik Teksasu zainteresowany sprawą serii morderstw w małym miasteczku, rozpoczyna tajne śledztwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: mikserr

Ransom Stoddard (James Stewart) wcielił się w postać idealistycznego prawnika, który postanowił przeciwstawić się bandycie terroryzującemu okolicę, Liberty Valance'owi (Lee Marvin).

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: wasylek111

Joe Brass jest traperem i po długotrwałych polowaniach na zwierzątka futerkowe postanawia wrócić do domu. Po drodze spotyka jednak grupę Indian Kiowa, dowodzoną przez wodza Dwa Kruki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 132 Autor: wasylek111

Dwaj emerytowani szeryfowie z Teksasu, Gus McRae i Woodrow Call, są zadowoleni na myśl o spędzeniu reszty swoich dni w małym teksańskim ...

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 376 Autor: wasylek111

Barbarosa

Młody i niedoświadczony chłopak ucieka przed zemstą po nieumyślnym zabójstwie sąsiada, na swej drodze spotyka legendarnego rozbójnika Barbarosę który przyjmuje go jako partnera.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 153 Autor: wasylek111

Sierżant Grimshaw wkrótce ma przejść na emeryturę. Jego wielkim marzeniem jest zdobycie prestiżowej nagrody Star Squaw, która jest zawsze przyznawana sierżantowi, pluton którego osiąga najlepsze wyniki w szkoleniu...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 763 Autor: wasik111

Miasteczko Stodge City jest zastraszone przez bandę Rumbo Kida. Ale kiedy pewnego razu do miasteczka przyjeżdża insepktor sanitarny Mashall P. Knutts wszyscy biorą go za szeryfa który zrobi tutaj porządek....

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1599 Autor: Bilu.

The Duel

Strażnik Teksasu zainteresowany sprawą serii morderstw w małym miasteczku, rozpoczyna tajne śledztwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: morswin

The Duel

Strażnik Teksasu zainteresowany sprawą serii morderstw w małym miasteczku, rozpoczyna tajne śledztwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 181 Autor: morswin

Diablo

Młody weteran wojny secesyjnej wyrusza w desperacką podróż, aby uratować porwaną żonę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 185 Autor: wasylek111

Wilcze echa

Rok 1948. W zrujnowanej, wyludnionej Derenicy koczują niedobitki okolicznych mieszkańców. Porządku pilnują nieliczne posterunki WOP-u. Do tego właśnie miasteczka przybywa zwolniony ze służby za brak dyscypliny chorąży Słotwina, dawny uczestnik walk z bandami.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 563 Autor: wasik111

To wielkie epickie dzieło staje w rzędzie pięciu czy sześciu arcydzieł westernu. Sam film jest wielki jak Monument Valley, w pejzażach której go filmowano; jest wspaniały jak wspaniała jest jego obsada; jest twardy i pikantny jak w powszechnym wyobrażeniu powinien być Dziki Zachód.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 256 Autor: mikserr

Lucky Luke

Historia rewolwerowca Lucky Luke przeniesiona z komiksu na duży ekran. Tytułowy bohater zostaje poproszony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych o zaprowadzenie porządku w miasteczku Daisy City. Lucky Luke przyjmuje zadanie i walczy i zwycięża z groźnymi przestępcami.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1957 Autor: GHunter

Lucky Luke

Historia rewolwerowca Lucky Luke przeniesiona z komiksu na duży ekran. Tytułowy bohater zostaje poproszony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych o zaprowadzenie porządku w miasteczku Daisy City. Lucky Luke przyjmuje zadanie i walczy i zwycięża z groźnymi przestępcami.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1317 Autor: GHunter

Minęło 5 lat od ślubu Belindy i Lee. Odwiedza ich Annie, będąca w zaawansowanej ciąży. Belinda cieszy się z odwiedzin przyjaciółki, ale jednocześnie coraz boleśniej dręczy ją fakt, że sama, mimo starań, nie może zajść w ciążę.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1819 Autor: Lorant

Pewien oddział kawalerii zostaje zmasakrowany przez Czejenów. Z życiem uchodza tylko dwie osoby, szeregowy Honus i śliczna Cresta. Razem muszą dotrzeć do bazy kawalerii, a po drodze między nimi rodzą sie rozmaite uczucia. Po dotarciu do bazy, okazuje się, że następnego dnia ma nastąpić atak na wioskę Czejenów,

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1903 Autor: LeszekOrzeszek

Josey Wales jest farmerem ze stanu Missouri. Gdy banda ubranych w mundury unionistów pod wodzą Terrilla rabuje mu dobytek, pali dom i zabija żonę i synka - dołącza się do grupy konfederatów i poprzysięga zemstę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 998 Autor: wasik111

Film oparty jest częściowo na faktach. Wątkiem przewodnim są losy pewnego fikcyjnego związku, lecz tło akcji traktuje o tragedii, jaka wydarzyła się w 1857 roku w stanie Utah w miasteczku Mountain Meadows. Grupa osadników podróżujących wozami została napadnięta i zamordowana przez miejscowych mormonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 201 Autor: mikserr

Narzeczony Connie, Walt Shipley, chce wprowadzić owce do kraju bydła. Oczywiście miejscowi hodowcy w tym ojciec Connie i szef ranczerów Frank Ivey, przeciwstawiają się temu. W końcu Shipley porzucił swój plan i…

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: nemezis74

Viva María!

Republika San Miguel, Ameryka Środkowa, rok 1907. Przez kraj znękany bezwzględnymi rządami wędruje francuska trupa wodewilowa. Gwiazdą zespołu jest śpiewaczka Maria. Gdy do grupy dołącza córka irlandzkiego anarchisty, również Maria, śpiewaczka angażuje ją jako partnerkę.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1737 Autor: marjos83