Login: Hasło:
Ilość filmów: 143568
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142018
Użytkowników: 551112

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

To wielkie epickie dzieło staje w rzędzie pięciu czy sześciu arcydzieł westernu. Sam film jest wielki jak Monument Valley, w pejzażach której go filmowano; jest wspaniały jak wspaniała jest jego obsada; jest twardy i pikantny jak w powszechnym wyobrażeniu powinien być Dziki Zachód.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 82 Autor: mikserr

Serial ten jest dramatem wojennym. Bohaterami, którego są żołnierze wyjeżdżający z misją do Iraku. Serial ten przedstawia wyzwania, z jakimi zmagają się członkowie jednostki specjalnej...

01

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 159 Autor: wasylek111

Dwaj emerytowani szeryfowie z Teksasu, Gus McRae i Woodrow Call, są zadowoleni na myśl o spędzeniu reszty swoich dni w małym teksańskim ...

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 111 Autor: wasylek111

Lucky Luke

Historia rewolwerowca Lucky Luke przeniesiona z komiksu na duży ekran. Tytułowy bohater zostaje poproszony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych o zaprowadzenie porządku w miasteczku Daisy City. Lucky Luke przyjmuje zadanie i walczy i zwycięża z groźnymi przestępcami.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1916 Autor: GHunter

Lucky Luke

Historia rewolwerowca Lucky Luke przeniesiona z komiksu na duży ekran. Tytułowy bohater zostaje poproszony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych o zaprowadzenie porządku w miasteczku Daisy City. Lucky Luke przyjmuje zadanie i walczy i zwycięża z groźnymi przestępcami.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1289 Autor: GHunter

Minęło 5 lat od ślubu Belindy i Lee. Odwiedza ich Annie, będąca w zaawansowanej ciąży. Belinda cieszy się z odwiedzin przyjaciółki, ale jednocześnie coraz boleśniej dręczy ją fakt, że sama, mimo starań, nie może zajść w ciążę.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1797 Autor: Lorant

Pewien oddział kawalerii zostaje zmasakrowany przez Czejenów. Z życiem uchodza tylko dwie osoby, szeregowy Honus i śliczna Cresta. Razem muszą dotrzeć do bazy kawalerii, a po drodze między nimi rodzą sie rozmaite uczucia. Po dotarciu do bazy, okazuje się, że następnego dnia ma nastąpić atak na wioskę Czejenów,

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1862 Autor: LeszekOrzeszek

Josey Wales jest farmerem ze stanu Missouri. Gdy banda ubranych w mundury unionistów pod wodzą Terrilla rabuje mu dobytek, pali dom i zabija żonę i synka - dołącza się do grupy konfederatów i poprzysięga zemstę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 972 Autor: wasik111

Film oparty jest częściowo na faktach. Wątkiem przewodnim są losy pewnego fikcyjnego związku, lecz tło akcji traktuje o tragedii, jaka wydarzyła się w 1857 roku w stanie Utah w miasteczku Mountain Meadows. Grupa osadników podróżujących wozami została napadnięta i zamordowana przez miejscowych mormonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: mikserr

Narzeczony Connie, Walt Shipley, chce wprowadzić owce do kraju bydła. Oczywiście miejscowi hodowcy w tym ojciec Connie i szef ranczerów Frank Ivey, przeciwstawiają się temu. W końcu Shipley porzucił swój plan i…

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: nemezis74

Viva María!

Republika San Miguel, Ameryka Środkowa, rok 1907. Przez kraj znękany bezwzględnymi rządami wędruje francuska trupa wodewilowa. Gwiazdą zespołu jest śpiewaczka Maria. Gdy do grupy dołącza córka irlandzkiego anarchisty, również Maria, śpiewaczka angażuje ją jako partnerkę.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1680 Autor: marjos83

Traded

1880, Kansas. Clay Travis po stracie syna i zaginięciu córki, musi odbić ją z rąk starego wroga, który uważany jest za najszybszą strzelbę na zachodzie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: mikserr

Traded

1880, Kansas. Clay Travis po stracie syna i zaginięciu córki, musi odbić ją z rąk starego wroga, który uważany jest za najszybszą strzelbę na zachodzie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 206 Autor: mikserr

Dwaj przyjaciele z czasów wojny secesyjnej, Anse Hatfield (Kevin Costner) i Randal McCoy (Bill Paxton), po powrocie w rodzinne strony popadają w konflikt. Spór rozprzestrzenia się na całe rodziny Hatfieldów, mieszkających w Zachodniej Wirginii, i McCoyów zamieszkujących sąsiadujący stan Kentucky.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1771 Autor: Tyrkinho

Młody kadet po wydaleniu z West Point , poszukuje brata, który został oskarżony o kradzież z armii Unii.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 129 Autor: mikserr

Kilkaset lat po bitwie o Dannoura (1185 r.), w mieście Yuda trwa wojna zwana "Genpei" pomiędzy klanami Taira i Minamoto, które od dawna stają sobie na przeszkodzie. W tym czasie do miasta przybywa nieustraszony...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1440 Autor: Vergil12

Kiedy Don Andrea miał się żenic z Phoebe ich ślub został przerwany przez kawalerię, a sam Don musiał uciec przez rzekę do Teksasu. Wktórce spotkał Sama Hollisa i jego przyjaciela indiańskiego - Kronka, którzy transportowali broń, do miasteczka któremu zagrażali Komancze.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1061 Autor: LeszekOrzeszek

Czwarta część "Wstrząsów" i pierwszy prequel. Tym razem akcja przenosi nas do XIX wieku, w czasy, kiedy krwiożercze robale pojawiły się po raz pierwszy. Bohaterem filmu jest tym razem Hiram Gummer, pradziadek Burta Gummera.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1588 Autor: Tyrkinho

W czasie wojny secesyjnej Paul Cable opuszcza szeregi konfederatów i wraca do domu do Arizony. Rozpoczyna walkę o odzyskanie ziemi odebranej mu przez zwolenników Unii.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 146 Autor: mikserr

15:10 do Yumy

Ben Wade (Glenn Ford) wraz ze swoją bandą napada na dyliżans, zabijając przy tym woźnicę. Świadkiem całego zajścia jest farmer Dan Evans (Van Heflin) i jego synowie. Wkrótce Wade zostaje ujęty i trzeba go przetransportować do Yumy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 133 Autor: nemezis74

Deadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek.

12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 846 Autor: wasylek111

Rio Bravo

Jeden z najlepszych westernów w historii kinematografii. Szeryf John Chance musi zapobiec ucieczce z więzienia wpływowego zabójcy. Jego pozostający na wolności przyjaciele planują odbicie więźnia. Szeryfowi pomaga jedynie alkoholik Dude, staruch Stumpy i przystojny Colorado.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: mikserr

Mitch, Phil i Ed marzą, by zasmakować emocjonującego życia. Postanawiają więc wziąć udział w prawdziwie męskiej wyprawie- dołączają do kowbojów prowadzących letni spęd bydła z Nowego Meksyku...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 971 Autor: wasik111

Na krótko przed wybuchem Amerykańskiej Wojny o Niepodległość, Martin sprowadza swoją świeżo poślubioną małżonkę do doliny Mohawków. Wkrótce jednak zostają napadnięci, a ich dobytek spalony.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 641 Autor: wasik111

W tej obszernej opowieści, która lawiruje między komedią a dramatem, Dustin Hoffman tworzy „wirtuozerską kreację” jako 121-letni weteran ostatniej bitwy generała Custera. Opowiadając o swym barwnym życiu, mówi zarówno o swej adopcji przez Czejenów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: mikserr