Login: Hasło:
Ilość filmów: 139396
W poczekalni: 15
Komentarzy: 147737
Użytkowników: 547155

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

John Wiliam Goodnight jest prawnikiem o nie najlepszej reputacji. Oskarżony o zakłócanie spokoju, publiczne pijaństwo i hazard, ma początkowo trafić do aresztu, lecz w zamian otrzymuje propozycję nie do odrzucenia.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 280 Autor: wasik111

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 727 Autor: Pedro56

Przed laty Martin Brady (Robert Mitchum) zabił mordercę swojego ojca. Uciekając przed domniemanym pościgiem policyjnym, przekroczył granicę Teksasu z Meksykiem. Tam został rewolwerowcem na usługach wpływowych braci Castro

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 140 Autor: wasik111

Podróżując po Dzikim Zachodzie, młody rabin wraz ze złodziejem są ścigani przez policję i Indian.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: mikserr

Jest rok 1913, Dziki Zachód nieuchronnie zmierza ku upadkowi. Pike Bishop wraz z kolegami zajmują się okradaniem banków i pociągów należących do kolei. Po jednym z takich napadów bandzie udaje się uciec od zastawionej zasadzki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 654 Autor: wasik111

Akcja serialu ma miejsce w latach 60. XIX wieku i opowiada historię byłego żołnierza armii konfederackiej Cullena Bohannana. Główny bohater podąża tropem kilku żołnierzy Unii, którzy zabili jego żonę.

odc.07

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 701 Autor: kropka919

Garstka osadników przeżywa atak Apaczów na karawanę wozów, którymi jechali. Aby przetrwać w trudnych warunkach muszą złożyć swój los w ręce Todda z plemienia Komanczów - białego człowieka, który mieszkał wśród Indian niemal całe swoje życie

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 668 Autor: wasik111

Specjalny agent rządowy James West (Smith), wyjątkowo czarujący i sprytny oraz towarzyszący mu agent Artemus Gordon (Kline), mistrz kamuflażu i specjalista od gadżetów wszelkich rodzajów, wyruszają razem

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 679 Autor: gosiareal22

Serial przenosi widzów do czasów Wojny Secesyjnej i śledzi trudności związane z odbudowywaniem i naprawą kraju wyniszczonego najbardziej krwawą wojną, jaka została stoczona na amerykańskiej ziemi.....

 

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 1804 Autor: robson8080

Ten przebojowy serial, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie opowiada o przygodach wykształconej na Harvardzie lekarki, która porzuciwszy wygody życia w Bostonie rozpoczyna praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 830 Autor: Scan

Wykształcona lekarka porzuca wygodne życie w Bostonie, by udać się na Dziki Zachód i tam rozpocząć praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 209 Autor: kropka919

Gypsy Smith jest rewolwerowcem i łowcą nagród. Pewnego razu prowadzi ekipę do obozu Cheyennów, w którym ukrywa się Indiański renegat. Z masakry ocalał jedynie chłopiec zwany Białym Wilkiem. John Maxwell bierze...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 728 Autor: wasik111

W 1870 roku spokojny, amerykański osadnik zabija mordercę swojej rodziny. Czyn ten wzbudza furię u przywódcy lokalnego gangu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 227 Autor: imilio

W 1870 roku spokojny, amerykański osadnik zabija mordercę swojej rodziny. Czyn ten wzbudza furię u przywódcy lokalnego gangu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 187 Autor: imilio

Do miasteczka Black Rock na Dzikim Zachodzie przybywa jednoręki mężczyzna John Macreedy. Pragnie on odszukać farmera japońskiego pochodzenia, Joego Komako, którego syn uratował mu życie podczas wojny.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 506 Autor: Scan

W 1870 roku spokojny, amerykański osadnik zabija mordercę swojej rodziny. Czyn ten wzbudza furię u przywódcy lokalnego gangu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 635 Autor: morswin

W 1870 roku spokojny, amerykański osadnik zabija mordercę swojej rodziny. Czyn ten wzbudza furię u przywódcy lokalnego gangu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 596 Autor: wasik111

Slow West

Siedemnastolatek wyrusza w podróż, poszukując miłości życia. Towarzyszy mu tajemniczy mężczyzna o imieniu Silas.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 330 Autor: wasik111

Josey Wales jest farmerem ze stanu Missouri. Gdy banda ubranych w mundury unionistów pod wodzą Terrilla rabuje mu dobytek, pali dom i zabija żonę i synka - dołącza się do grupy konfederatów i poprzysięga zemstę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: kropka919

Josey Wales jest farmerem ze stanu Missouri. Gdy banda ubranych w mundury unionistów pod wodzą Terrilla rabuje mu dobytek, pali dom i zabija żonę i synka - dołącza się do grupy konfederatów i poprzysięga zemstę.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 781 Autor: wasik111

Latigo Smith jest kobieciarem, i kiedy przybywa do pewnego miasteczka, w którym rządzą kompanie górnicze, ma wypadek i musi udać się do doktora. Jednak w wyniku nieprzewidzianych musi uciekać. Wszyscy biorą

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 968 Autor: LeszekOrzeszek

Montana

Ranczerskie małżeństwo Bless i Hoyce'a Guthrie przeżywa poważną próbę w obliczu propozycji zakupu ich ziemi, jaki składa im pewna bogata kompania. Zdania małżonków są zupełnie inne, ale czy ich miłość wytrzyma ?

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 926 Autor: LeszekOrzeszek

Spektakularna opowieść o życiu generała George'a Armstronga Custera, dowódcy 7. regimentu kawalerii, który zginął w 1876 roku w bitwie z Siuksami, stoczonej pod Little Big Horn.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 399 Autor: wasik111

Calamity Jane

Gdzieś na odludziu na terytorium Dakoty, gdzie w sumie żyli tylko bandyci, Indianie i żołnierze, żyła także Calamity Jane, jedna z najsłynniejszych kobiet Dzikiego Zachodu. Dobrze radziła sobie w konkurencji z mężczyznami.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 564 Autor: wasik111

Wojna secesyjna. Konfederaci pod dowództwem majora Warda bez jednego wystrzału zajmują Fort Holman. Obrońca fortu, pułkownik Pembroke, zostaje oskarżony o zdradę. Aby uniknąć kary śmierci, decyduje się podjąć misję odbicia fortu z rąk Warda

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 475 Autor: wasik111