Login: Hasło:
Ilość filmów: 126588
W poczekalni: 11
Komentarzy: 141168
Użytkowników: 541144
Mmamarket.eu - Odzież i akcesoria do sportów walki

Filmy westerny

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W górach ukrywają się syn z ojcem, który był oskarżony (niesłusznie) o morderstwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: wasik111

The Retrieval

Rok 1864. Dla młodego sieroty jedynym sposobem na przetrwanie jest praca dla grupy łowców nagród, specjalizujących się w łapaniu zbiegłych niewolników. Chłopiec zostaje wysłany na północ, by zaprzyjaźnić się i zwabić młodego uciekiniera z powrotem na południe.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: jack36311

The Reyrikval

Rok 1864. Dla młodego sieroty jedynym sposobem na przetrwanie jest praca dla grupy łowców nagród, specjalizujących się w łapaniu zbiegłych niewolników. Chłopiec zostaje wysłany na północ, by zaprzyjaźnić się i zwabić młodego uciekiniera z powrotem na południe.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 182 Autor: Scan

"Seraphim falls" to dramat psychologiczny, przez cały czas trzymający w napięciu. Film opowiada o imponującym pościgu, który ma miejsce w zapierającym dech w piersiach krajobrazie. Wojna domowa...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 491 Autor: gosiareal22

Maria jest świadkiem morderstwa własnego męża, którego dokonuje bezlitosna banda. Prosi więc Manuela, przyjaciela zmarłego i niezwykle szybkiego rewolwerowca, by jej pomógł w zemście.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 137 Autor: kropka919

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: Yoosek

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 205 Autor: Scan

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: Scan

The Salvation

Spokojny amerykański osadnik postanawia zemścić się na zabójcy swojej rodziny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 274 Autor: Yoosek

Historia Willow - bogatej nastolatki, która pragnie uwolnić dzikiego konia oraz o jej relacji z nowo poznanym ojcem, który żyje w odludnych górach Sierra Nevada.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 210 Autor: Scan

Teksańczyk Tom Buchanan wraca do domu z większą sumą pieniędzy na założenie rancza. Przejeżdżając przez miasto Agra zostaje okradziony i wrobiony w morderstwo.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 130 Autor: kropka919

Kiedy powieszono ojca Pearl Chavez, za to że zabił jej matkę Indiankę, ponieważ nakrył ją z kochankiem, Pearl udaje się do krewnego swojego ojca senatora McCanlesa. Na Pearl ciąży pewna "klątwa"...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 177 Autor: Scan

Matt Master (John Wayne) właściciel sławnego amerykańskiego cyrku udaje się do Europy, aby występami swojej trupy zadziwić kolejne rzesze widzów. Towarzyszy mu przepiękna, młoda adeptka sztuki cyrkowej Toni Alfredo

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 421 Autor: Tyrkinho

Wykształcona lekarka porzuca wygodne życie w Bostonie, by udać się na Dziki Zachód i tam rozpocząć praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 104 Autor: kropka919

Joe jest świadkiem śmierci swojego ojca. Jego ostatnim pragnieniem było by Joe udał się na zachód i stał się prawdziwym mężczyzną. Joe robi to co kazał mu ojciec, ale trudno zostać prawdziwym twardzielem, kiedy zamiast konia woli się rower, a broni - wiersze.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 639 Autor: Scan

Film oparty jest częściowo na faktach. Wątkiem przewodnim są losy pewnego fikcyjnego związku, lecz tło akcji traktuje o tragedii, jaka wydarzyła się w 1857 roku w stanie Utah w miasteczku Mountain Meadows....

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 1967 Autor: yoshimitsu

Montana

Ranczerskie małżeństwo Bless i Hoyce'a Guthrie przeżywa poważną próbę w obliczu propozycji zakupu ich ziemi, jaki składa im pewna bogata kompania. Zdania małżonków są zupełnie inne, ale czy ich miłość wytrzyma ?

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 659 Autor: LeszekOrzeszek

Owen Thursday dostaje nową posadę. Ma wyludnić Ford Apache, i dowieść swego żołnierskiego honoru, przynajmniej tak wierzy. Jednakże sam Owen jest aroganckim i dążącym do samo zniszczenia...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 961 Autor: LeszekOrzeszek

Dziki Zachód, druga połowa XIX wieku. Indiańskie plemiona Siuksów buntują się przeciwko amerykańskiej dominacji na ich ziemiach. Na ich czele staje wódz i szaman, Siedzący Byk. Niebawem do rebelii Siuksów przyłączają się inne plemiona.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 646 Autor: wasik111

Południowy Zachód USA. Zbuntowani Apacze urządzają zasadzkę na oddział amerykańskiej kawalerii. Dochodzi do walki, w której giną oficerowie dowodzący jednostką. Zwierzchnikiem pozostałych przy życiu żołnierzy zostaje sierżant Vinson.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1544 Autor: piterman112

McCullough wybiera sięw drogę do Australii, ale zachacza o małe miasteczko ogarnięte gorączką złota. Szybko dostaje posadę Szeryfa. Prawie natychmiast aresztuje syna złowrogiego posiadacza ziemi, a to wywołuje konsekwencje.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: kropka919

Wyatt Earp

Wyatt Earp to film o człowieku i jego rodzinie. Ukazuje dobre i złe chwile jednego z największych bohaterów dziekiego Zachodu.Przez przypadek zostaje szeryfem. Rządzi najpierw Dodge City, a potem Tombstone wraz z trójką braci, gdzie narasta konflikt z Clantonami, który skończy się tragicznie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 569 Autor: wasik111

Kapitan Woodrow Call pracuje jako łowca nagród.Kiedy Meksykanin Joey Garza zaczyna mordować za pomocą karabinu snajperskiego, Call zostaje wynajęty do schwytania go.Dołącza do niego dawny podkomendny Pea Eye Parker.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 956 Autor: kropka919

Wojna secesyjna. Konfederaci pod dowództwem majora Warda bez jednego wystrzału zajmują Fort Holman. Obrońca fortu, pułkownik Pembroke, zostaje oskarżony o zdradę. Aby uniknąć kary śmierci, decyduje się podjąć szaloną misję odbicia fortu z rąk Warda, zabójcy jego syna.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: wasik111

Połączenie westernu i greckiej tragedii. Indianka Silent Tongue zostaje zgwałcona przez właściciela objazdowej trupy. Ten aby ukryć zbrodnię żeni się z Indianką. Z małżeństwa rodzą się dwie córki, które mają pomścić gwałt...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 982 Autor: wasik111