Login: Hasło:
Ilość filmów: 142378
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141079
Użytkowników: 550692

Filmy thrillery

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Początek XXI wieku. Panikę wśród ludności wywołuje śmiertelny wirus. Argentyńczycy podejmują nadzwyczajne środki ostrożności oraz decydują o kwarantannie we wszystkich budynkach. Dla Coco (Daniel Handler) i jego żony Pipi (Jazmín Stuart), która jest w 7 miesiącu ciąży, przeprowadzka do nowego domu okazuje się pechowa.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 964 Autor: Tyrkinho

Lisa Brennan, była agentka FBI, samotnie wychowuje swoją córeczkę. Obie wybierają się na wymarzone zagraniczne wakacje. Niestety dziewczynka zostaje porwana. Matka rozpoczyna dramatyczne poszukiwania córki. By odnaleźć ukochane dziecko spotyka się z każdym, kto może jej pomóc...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 120 Autor: mikserr

Pracownik biurowy zostaje uwięziony w budynku firmy z obłąkanym mordercą.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 542 Autor: Marulek222

Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Poprzez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razy odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: ulcia_16_92

The Tag-Along

Historia na podstawie miejskiej tajwańskiej legendy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: mikserr

Genetyk o uznanym i znaczacym dorobku, dr Norman Spencer, wraz ze swoja zona Claire i córka wprowadzają się do pięknego domu położonego nad jeziorem. Z początku nic nie mąci ich harmonii ich zwiazku. Z czasem córka państwa Speencerów wyjeżdza na studia, a w opustoszałym domu samotna...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: mikserr

Mężczyzna, który odkrywa, iż zatrudniająca go firma wykorzystuje go do szpiegowania konkurencji. Życie bohatera zostaje zagrożone, a jego jedyną pomocniczką jest tajemnicza kobieta.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 123 Autor: mikserr

Wyświetlany w konkursie głównym MFF Locarno, thriller greckiego reżysera Syllasa Tzoumerkasa to wstrząsająca wiwisekcja ludzkiej kondycji w czasach kryzysu. W roli głównej znakomita Aggeliki Papoulia, aktorka znana z takich filmów jak 'Kieł', 'Alpy' czy 'Lobster'. Maria wchodzi w dorosłość z najlepszymi intencjami.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 149 Autor: mikserr

Made in France

Niezależny dziennikarz Sam (Malik Zidi) bada grupę fundamentalistów z paryskich przedmieść. Zadanie ułatwiają mu muzułmańskie korzenie. Z powodzeniem zdobywa zaufanie grupy młodych ludzi, których zadaniem jest stworzenie komórki dżihadu mającej przeprowadzić akcję zbrojną...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 146 Autor: morswin

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej...

16

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1444 Autor: wasylek111

Eagle Eye

Trzymający w napięciu od pierwszych chwil film sensacyjny. Dwoje nieznajomych Jerry (Shia LaBeouf) i Rachel (Michelle Monaghan) zostają wrobieni w polityczny zamach. Ktoś śledzi każdy ich ruch, a oni muszą działać tak, aby nie stać się celem.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2076 Autor: Browarmocny

Made in France

Niezależny dziennikarz Sam (Malik Zidi) bada grupę fundamentalistów z paryskich przedmieść. Zadanie ułatwiają mu muzułmańskie korzenie. Z powodzeniem zdobywa zaufanie grupy młodych ludzi, których zadaniem jest stworzenie komórki dżihadu mającej przeprowadzić akcję zbrojną...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 209 Autor: morswin

Dhoom 2

Policjant Jai Dixit ściga sławnego złodzieja Aryana. Jest on znany ze swojego zamiłowania do sztuki, ponieważ jego łupem padają zawsze niezwykłe przedmioty o ogromnej wartości. Oprócz dzieł sztuki, kradnie również drogocenną biżuterię. Jego znak rozpoznawczy to litera A, którą zawsze pozostawia na miejscu przestępstwa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 128 Autor: mikserr

Akcja filmu skupia się na losach pewnej rodziny, która zostawiwszy piękny apartament w wielkim mieście, postanawia zamieszkać w wiejskim domu. Koszmar rozpoczyna się wówczas, gdy po wyjściu z więzienia poprzedni właściciel posiadłości domaga się zwrotu swojej własności

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: mikserr

Serial opowiada o losach specjalnej jednostki medycznej, zajmującej się rozwiązywaniem i zapobieganiem różnego rodzaju epidemiom. Nie próbują ustalić kto ponosi odpowiedzialność, ale co było przyczyną wybuchu epidemii.

09

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 526 Autor: wasylek111

Kiedy agent FBI Roy Clayton przejmuje śledztwo w sprawie międzynarodowej grupy terrorystów, odkrywa, iż wszystkie tropy prowadzą do byłego oficera sił specjalnych USA Samira Horna . Jakie są związki Horna z odbiciem więźniów w Yemenie, bombowym zamachem w Nicei oraz atakiem w Londynie?

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1273 Autor: Browarmocny

Ciąg dalszy, podobnie jak i konfrontacja głównych bohaterów, były nieuniknione. O drugiej serii wiadomo niewiele. Pojawią się dwie kobiety - bezwzględne szefowe mafijnych rodów...

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 208 Autor: mikserr

Mat jest członkiem paryskiego wydziału policji. Pracuje głównie nocą. Jego długoletni przyjaciel, Frank, jest oficerem wydziału ds. narkotyków. Od czasu do czasu przekracza granice prawa i sam zajmuje się handlem narkotykami. Po ostatniej transakcji, którą planuje...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 113 Autor: mikserr

The Ones Below

Kate i Justin zostają wreszcie szczęśliwymi rodzicami. Jednak porównując się z sąsiadami mieszkającymi piętro niżej, również świeżo upieczonymi rodzicami, wypadają dość pospolicie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: morswin

The Ones Below

Kate i Justin zostają wreszcie szczęśliwymi rodzicami. Jednak porównując się z sąsiadami mieszkającymi piętro niżej, również świeżo upieczonymi rodzicami, wypadają dość pospolicie.

KOPIA HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: morswin

Czwarta część "Wstrząsów" i pierwszy prequel. Tym razem akcja przenosi nas do XIX wieku, w czasy, kiedy krwiożercze robale pojawiły się po raz pierwszy. Bohaterem filmu jest tym razem Hiram Gummer, pradziadek Burta Gummera.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1546 Autor: Tyrkinho

Film ukazujący rzeczywistość z pogranicza snu i jawy. Muzyk jazzowy podejrzewa swą żonę o niewierność. Potem zaczyna otrzymywać tajemnicze przesyłki z kasetami video. Wezwana policja prowadzi dyskretne śledztwo, aż znajduje zwłoki zamordowanej żony.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 125 Autor: mikserr

Idylliczne miasteczko Rockwell Falls zdaje się być prawdziwym rajem na ziemi. Gdy jednak trafia do niego urzednik z biura statystycznego Steve Kady (Jeremy Sisto), by zbadać czemu ilość mieszkańców nie zmieniła się przez ostatnie sto lat, czar pryska. Kady szybko odkrywa, co kryje się pod tą, z pozoru idealną, powłoką.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2325 Autor: Browarmocny

Pustynia gdzieś w Stanach Zjednoczonych. Podąża przez nią Jack Lerolland ze swoją przyjaciółką Helen i nastoletnią piękną córką Ashley. W drugim samochodzie towarzyszy im Glenn Donner i jego syn Rich. Kiedy konwój zatrzymuje się na chwilę z powodu defektu samochodu Jacka, o mało nie dochodzi do tragicznego wypadku.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 569 Autor: gosiareal22

Jacka Starksa, byłego żołnierza, skazano za morderstwo, którego nie popełnił i wysłano do szpitala psychiatrycznego. Tam zostaje poddany farmakologicznej "kuracji resocjalizacyjnej". W trakcie leczenia odkrywa w sobie niezwykłą umiejętność - potrafi poruszać się w czasie. Podczas podróży widział swoją rychłą śmierć.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1082 Autor: Tyrkinho