Login: Hasło:
Ilość filmów: 143274
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141835
Użytkowników: 551063

Filmy thrillery

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Imperium

Agent FBI infiltruje grupę terrorystyczną, by przeszkodzić jej w stworzeniu bomby.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 58 Autor: morswin

Handlarz drogocennych kamieni, który odsiaduje wyrok w więzieniu, jego zdesperowana żona oraz córka i syn, który mieszka w Nowym Jorku. Jedynym celem całej rodziny jest wspólna ucieczka tyranii. Inspiracją dla thrillera jest książka oparta na prawdziwych wydarzeniach i przedstawiająca historię żydowskiej rodziny pojmowanej...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 54 Autor: mikserr

Serial American Gothic opowiada o rodzinie z Bostonu, która po śmierci krewnego dowiaduje się o jego powiązaniu z serią morderstw sprzed lat.

9

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 383 Autor: ulcia_16_92

Ciąg dalszy, podobnie jak i konfrontacja głównych bohaterów, były nieuniknione. O drugiej serii wiadomo niewiele. Pojawią się dwie kobiety - bezwzględne szefowe mafijnych rodów...

07

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 620 Autor: mikserr

Thriller będący nową adaptacją powieści Ethel Liny White 'The Lady Vanishes' z 1938 r., zekranizowanej wcześniej przez Alfreda Hitchcocka. Młoda Angielka Iris Carr podróżuje samotnie pociągiem, wracając z wakacji na Bałkanach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 120 Autor: ulcia_16_92

Mężczyzna zauważa, że ludzie wokół przechodzą niepokojącą przemianę. Bliski obłędu nie wie czy uchronić jedynego przyjaciela przed zbliżającą się wojną czy przed samym sobą...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 248 Autor: ulcia_16_92

Dorian Gray

Jedna z najmroczniejszych legend zrealizowana w konwencji gotyckiego horroru, oparta na powieści Oscara Wilde'a. Młody chłopak, Dorian Gray przybywa do Londynu. Na miejscu poznaje malarza Basila Hallwarda, który zafascynowany hipnotyczną urodą i niewinnością młodzieńca postanawia namalować jego portret.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1097 Autor: Tyrkinho

Pięcioro z pozoru zwyczajnych ludzi, tworzy niezwykły zespół o nazwie "Alphas", który prowadzi wybitny neurolog i psychiatra dr Lee Rosen (David Strathairn). Każdy z bohaterów posiada zdolność jedyną w swoim rodzaju..

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 146 Autor: wasylek111

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej. Nie wie jednak, że Millennium to tajna, ponadtysiącletnia organizacja, która wykorzystuje go, by osiągnąć swoje własne cele.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 229 Autor: wasylek111

Dwight, mieszkaniec Basin City, miasta korupcji, przestępstwa i prostytucji, jest poszukiwany przez kobietę żądną zemsty, którą niegdyś odrzucił.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1284 Autor: imilio

Licząca 13 odcinków produkcja opowiada o losach byłego tajnego agenta, który próbuje odzyskać pamięć, a wraz z nią tożsamość. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piesi wytatuowany numer XIII.

11

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1059 Autor: wasylek111

Grupa magików zostaje niesłusznie oskarżona o spowodowanie katastrofy podczas Super Bowl.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: morswin

Grupa magików zostaje niesłusznie oskarżona o spowodowanie katastrofy podczas Super Bowl.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: morswin

Po śmierci rodziców, którzy zginęli w wypadku samochodowym, 16-letnia Ruby Baker i jej 11-letni brat Rhett znajdują nowych opiekunów w starych przyjaciołach rodziców - Terrym i Erin Glass, którzy mieszkają w Malibu. Wkrótce okazuje się jednak, że państwo Glass nie przygarnęli...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: mikserr

Do załogi stacji orbitującej wokół Marsa dociera sygnał z zaginionego rosyjskiego statku kosmicznego. Z niewyjaśnionych przyczyn statek, mimo zmiany kursu nieustannie zmierza w kierunku stacji..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 192 Autor: wasylek111

W samolocie, którym leci pisarka, dochodzi do rozbłysku słonecznego. Steward Jake wraz z kobietą próbuje bezpiecznie wylądować.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: wasylek111

Serial American Gothic opowiada o rodzinie z Bostonu, która po śmierci krewnego dowiaduje się o jego powiązaniu z serią morderstw sprzed lat.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 208 Autor: ulcia_16_92

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 357 Autor: ulcia_16_92

„Nocny recepcjonista” opowiada historię Jonathan Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu w Zurychu. Pine poznaje kobietę imieniem Sophie

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 511 Autor: ulcia_16_92

Podczas wakacji na odludnej wyspie znika syn Marii. Pozostawiona sama sobie kobieta rozpoczyna własne śledztwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 405 Autor: wasylek111

Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Poprzez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razy odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie.

7

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 601 Autor: ulcia_16_92

Głośny debiut Tobe Hoopera uważany dziś za klasykę gatunku i prekursor krwawych filmów gore. Na odludnych terenach stanu Teksas grasuje rodzina kanibali, polująca na turystów. Wyróżnia się w niej niejaki "Leatherface" noszący maskę z ludzkiej skóry, mordujący przy pomocy tytułowej piły mechanicznej.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 881 Autor: Tyrkinho

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 564 Autor: wasylek111

Grupa magików zostaje niesłusznie oskarżona o spowodowanie katastrofy podczas Super Bowl.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1088 Autor: ulcia_16_92

Ed Okin jest zmęczony, praca go nudzi, żona zdradza, cierpi na bezsenność. W końcu pewnej nocy nie wytrzymuje, ubiera się i wychodzi z mieszkania. Chodząc bez celu po mieście spotyka piękną Diane, która wpędza go w aferę kryminalną,

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: ulcia_16_92