Login: Hasło:
Ilość filmów: 135874
W poczekalni: 9
Komentarzy: 145752
Użytkowników: 545736

Filmy thrillery

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Thriller psychologiczny o seryjnej morderczyni, która wybiera swe ofiary spośród dobrze sytuowanych mężczyzn. Najpierw ich uwodzi, poślubia, a potem... zabija. W rolach głównych występują: Debra Winger jako agent

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 407 Autor: wasik111

Młody, przystojny i bogaty Danny (Randall Batinkoff) od lat nie może znaleźć odpowiedniej kandydatki na żonę. Pewnego wieczoru, na własnym przyjęciu urodzinowym, mężczyzna spotyka wreszcie swój ideał.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1653 Autor: morswin

Na początku XX wieku młoda żona bogatego przemysłowca z Seattle, Ellen Rimbauer, zamieszkała w wzniesionej przez męża, nawiedzonej przez duchy rezydencji "Czerwona Róża". Jej ściany rosną, wciąż pojawiają się nowe

Komentarzy: 13 Wyświetleń: 2733 Autor: GHunter

Betibu

Uznana pisarka rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci zamożnego biznesmena. Okazuje się, że klucz do zagadki tkwi w przeszłości, a ofiara uwikłana była w sieć łączącą osoby z najwyższych kręgów władzy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 177 Autor: wasik111

Vice rozgrywa się w futurystycznym świecie, gdzie bogaci mają możliwość uczęszczania do resortów, w których mogą spełniać najmroczniejsze fantazje. Wszystko dzięki robotom, których pamięć jest co noc resetowana.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 231 Autor: morswin

Vice rozgrywa się w futurystycznym świecie, gdzie bogaci mają możliwość uczęszczania do resortów, w których mogą spełniać najmroczniejsze fantazje. Wszystko dzięki robotom, których pamięć jest co noc resetowana.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 286 Autor: morswin

Tajemnicza brunetka (czterokrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson) przemierza szkockie drogi, polując na samotnych mężczyzn-autostopowiczów. Zwabieni przez atrakcyjną kobietę ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 140 Autor: imilio

Tajemnicza brunetka (czterokrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson) przemierza szkockie drogi, polując na samotnych mężczyzn-autostopowiczów. Zwabieni przez atrakcyjną kobietę ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: imilio

Agent Ethan Burke przybywa do małego miasteczka Wayward Pines, aby odnaleźć dwóch zaginionych kolegów.

odc.06

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1685 Autor: kropka919

Serial opowiada o grupce nastolatek. Pewnego dnia jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku reszta dziewczyn zaczyna dostawać dziwne wiadomości. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają pewną tajemnicę...

odc.05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 319 Autor: kropka919

Obcy najeżdżają Ziemię w celu przejęcia jej za pomocą dzieci. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by ją uratować.

odc.03-05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 633 Autor: kropka919

Serial opowiada o życiu czterech przyjaciółek i ich związkach. April jest wdową i matką dwójki dzieci, Josslyn jest pośrednikiem w handlu nieruchomościami. Jej starsza siostra Savi jest zamężną prawniczką  a Karen jest psychiatrą

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: kropka919

Film opowiada o kapitanie podwodnego okrętu, który przekonany zostaje do wyruszenia na wyprawę w poszukiwaniu zatopionego na Morzu Czarnym statku wypełnionym cennymi towarami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: wasik111

Niektórzy nazywają go mesjaszem, inni diabłem. Jedni wychwalają i naśladują jego działania, drudzy je piętnują. Ten człowiek poświęcił się idei, usiłując zjednoczyć ludzkość, by stała się wspólnotą, która potrafi uchronić się od wszechobecnej przemocy i bezprawia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: wasik111

Akcja rozgrywa się w szkole z internatem dla chłopców, której dyrektorem jest niejaki Michel Delasalle, tyran i sadysta terroryzujący uczniów, nauczycieli i żonę Christinę. Ta ostatnia traktowana jest zresztą najgorzej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: wasik111

Tajemnicza brunetka (czterokrotnie nominowana do Złotego Globu Scarlett Johansson) przemierza szkockie drogi, polując na samotnych mężczyzn-autostopowiczów. ..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 374 Autor: morswin

Colin Carter (Rafał Mroczkowski) jest fotografem działu turystycznego. Pewnego dnia otrzymuje zlecenie na sfotografowanie najbardziej rzadkich zwierząt, w tym celu razem ze swoimi przyjaciółmi wyruszają na wakacje

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 551 Autor: Pedro56

Film opowiada o kapitanie podwodnego okrętu, który przekonany zostaje do wyruszenia na wyprawę w poszukiwaniu zatopionego na Morzu Czarnym statku wypełnionym cennymi towarami. ..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 490 Autor: morswin

Były gangster, zamierza napisać książkę o świecie przestępczym, z którym w przeszłości miał styczność. Mężczyzna po wielu latach postanawia nawiązać ponowne kontakty ze swoją rodziną. Wówczas dowiaduję się, że jego dawny wróg zamierza ożenić się z jego córką.

 

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1766 Autor: Browarmocny

Frigga żyje na wiejskiej farmie wraz ze swymi rodzicami. Dziewczyna jest niemową, co jest skutkiem szoku wywołanego przez dokonany na niej w dzieciństwie gwałt.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 186 Autor: wasik111

Kobieta jasnowidz zainspirowana przez wizję rozwala ścianę w domu męża i znajduje trupa. Wraz ze swoim psychiatrą próbuje dowiedzieć czyje to "kości" i kto je tam zamurował.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 319 Autor: wasik111

Everly

Ukrywająca się w swoim apartamencie kobieta stawia czoła licznej grupie morderców nasłanych przez jej byłego chłopaka - szefa mafii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 311 Autor: morswin

Ewangelista zostaje oskarżony o morderstwo, zaraz po tym jak odmawia na propozycję senatora dotyczącej reformy religijnej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: slawoP

Sugar Hill

Bracia Skuggs, Roemello i Raynathan, mieszkają w Nowojorskim Sugar Hill w północnym Harlemie. Od lat trudnią się handlem narkotykami. Chociaż interesy idą dobrze i przynoszą spore dochody, Roemello pragnie się wycofać.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 915 Autor: Tyrkinho

Cierpiący na schizofrenię pracownik fabryki przypadkowo zabija współpracownicę. Usiłując wybrnąć z sytuacji, zwraca się o pomoc do swoich rozgadanych zwierząt - kota i psa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: imilio