Login: Hasło:
Ilość filmów: 142539
W poczekalni: 4
Komentarzy: 141260
Użytkowników: 550750

Filmy thrillery

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Serial American Gothic opowiada o rodzinie z Bostonu, która po śmierci krewnego dowiaduje się o jego powiązaniu z serią morderstw sprzed lat.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 177 Autor: ulcia_16_92

Pod piękną twarzą, za uwodzicielskim uśmiechem czai się zgubny plan. Claire Bartel jest żoną i matką, i szybko wspina się po stopniach zawodowej kariery.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 45 Autor: ulcia_16_92

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej...

19

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1685 Autor: wasylek111

W życiu zmagającej się z trudnymi przeżyciami rodziny pojawia się kobieta, która pod maską ciepłej opiekunki skrywa wiele tajemnic...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 158 Autor: morswin

Dwóch naukowców wspieranych przez medium rozpoczyna prace w nawiedzonym domu. Szybko dochodzą do wniosku, że mogą udowodnić obecność potężnej istoty broniącej tajemnic domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 167 Autor: mikserr

Dwóch naukowców wspieranych przez medium rozpoczyna prace w nawiedzonym domu. Szybko dochodzą do wniosku, że mogą udowodnić obecność potężnej istoty broniącej tajemnic domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: mikserr

Casper, członek cieszącego się złą sławą meksykańskiego gangu Mara Salvatrucha, ma problemy z subordynacją. Gdy przekracza granice dozwolone w grupie - z przyjaciela staje się naczelnym wrogiem i rozpoczyna się ucieczka przed wydawałoby się nieuniknioną zemstą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: mikserr

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

01/02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: wasylek111

Serial opowiada o losach specjalnej jednostki medycznej, zajmującej się rozwiązywaniem i zapobieganiem różnego rodzaju epidemiom. Nie próbują ustalić kto ponosi odpowiedzialność, ale co było przyczyną wybuchu epidemii.

12

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 667 Autor: wasylek111

„Nocny recepcjonista” opowiada historię Jonathan Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu w Zurychu. Pine poznaje kobietę imieniem Sophie

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 265 Autor: ulcia_16_92

Carla i Mark są młodym, szczęśliwym małżeństwem. Mieszkają pod jednym dachem z siostrą Carli - Rachel. Pewnego dnia cała trójka wybiera się w góry. Wycieczka kończy się śmiercią Rachel, która spada w przepaść. Po tej tragedii Carla długo nie może odzyskać spokoju.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 923 Autor: Browarmocny

Bruce Willis w roli negocjatora policyjnego, który nie mogąc poradzić sobie z porażką (w czasie jeden z jego akcji zginął chłopiec), wraz z żoną córką wyprowadza się z Los Angeles do niewielkiej mieściny obejmując posadę szefa policji.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1442 Autor: Pedro56

Licząca 13 odcinków produkcja opowiada o losach byłego tajnego agenta, który próbuje odzyskać pamięć, a wraz z nią tożsamość. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piesi wytatuowany numer XIII.

01

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 153 Autor: wasylek111

Nastrojowa i pełna napięcia opowieść o młodej dziewczynie, która dowiaduje się, że jest w ciąży i wyrusza w podróż do Anglii aby poinformować o tym swojego ukochanego. Niestety nie wie, gdzie go szukać.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 267 Autor: wasik111

Uzależnioną od narkotyków uczennicę liceum nocami nawiedza tajemniczy i groźny mężczyzna. Nastolatka zaczyna obawiać się o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich osób.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: wasylek111

Harry Mitchell, bogaty przemysłowiec z Los Angeles wiedzie spokojne życie wraz ze swoją żoną, ubiegającą się o urząd burmistrza miasta. Sielankę burzy trzech szantażystów z kasetą video zawierającą nagranie z Harrym i jego młodą kochanką. Szantażyści żądają $100.000.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 820 Autor: ToneDiary

W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 865 Autor: Scan

Pewnego dnia Albert Stockwell wraca z pracy do domu i znajduje wiadomość od swojej żony Nancy. Informuje ona, że wybrała się w odwiedziny do przyjaciół. Po kilku dniach oczekiwania uświadamia sobie, że żona zaginęła. Jego zaniepokojenie rośnie, gdy odkrywa internetową znajomość Nancy z mężczyzną o imieniu Louis Farley

Komentarzy: 15 Wyświetleń: 3240 Autor: kisiel098

W małym miasteczku dwójka dzieciaków znajduje nieprzytomnego Franka Kavanaugha (Val Kilmer) który ma postrzał w głowę. Po odzyskaniu przytomności Frank przypomina sobie jakiś zamach na prezydenta USA związany najprawdopodobniej z tym miasteczkiem.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 416 Autor: Browarmocny

Ciąg dalszy, podobnie jak i konfrontacja głównych bohaterów, były nieuniknione. O drugiej serii wiadomo niewiele. Pojawią się dwie kobiety - bezwzględne szefowe mafijnych rodów...

03-04

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 309 Autor: mikserr

Finałowy serial koncentruje się wokół uznanego za zmarłego, byłego agenta CIA. Zostaje on zatrudniony przez tajemniczego milionera w celu zminimalizowania przemocy na terenie Nowego Jorku...

10-11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 924 Autor: mikserr

Grupa studentów wybiera się na weekend do domku w lesie, gdzie z dala od cywilizacji mogą robić wszystko, na co przyjdzie im ochota. W miejscu, do którego dotrą nie ma zasięgu komórek, a GPS nie odnajduje go na mapie. Jak mówi spotkany w pobliżu farmer "Mogę pomóc wam tam dotrzeć, ale wydostać się będziecie musieli na własną rękę".

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 2561 Autor: morswin

Urge

Grupa przyjaciół udaje się do ekskluzywnego klubu, gdzie próbuje nowego, wyjątkowego dopalacza. Odlot,
który doświadczają zachęca ich do złamania reguł i ponownej jego aplikacji. Tym razem nie jest im dane dostać się do krainy rozkoszy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 130 Autor: imilio

Początek XX wieku, I wojna Światowa, 16- letni chłopak Charlie Shakespeare dostaje się do wojska, wcześniej skłamawszy o swoim wieku, po to by bronić swojej ojczyzny. Trafia do okopów frontowych , gdzie trudne warunki powodują...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2320 Autor: Tyrkinho

Początek XXI wieku. Panikę wśród ludności wywołuje śmiertelny wirus. Argentyńczycy podejmują nadzwyczajne środki ostrożności oraz decydują o kwarantannie we wszystkich budynkach. Dla Coco (Daniel Handler) i jego żony Pipi (Jazmín Stuart), która jest w 7 miesiącu ciąży, przeprowadzka do nowego domu okazuje się pechowa.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1150 Autor: Tyrkinho