Login: Hasło:
Ilość filmów: 139906
W poczekalni: 20
Komentarzy: 147926
Użytkowników: 547258

Filmy seriale

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Bohaterami serialu są funkcjonariusze Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) - elitarnej jednostki policji, tropiącej międzynarodowe przestępstwa na terenie Europy.

odc.01-02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 14 Autor: kropka919

Wielkie uczucie oraz polityczne i erotyczne intrygi w scenerii haremu. Turecki serial przenosi nas w XVI w., gdy porwana z ówczesnej Polski dziewczyna została ukochaną żoną sułtana.

0dc.88/191


Komentarzy: 10 Wyświetleń: 8575 Autor: kropka919

Sehrazat Evliyaoglu pracuje jako architekt w firmie Binyapi prowadzonej przez dwóch wspólników Onura Aksala i Kerema Inceoglu. Jest młoda, piękna i utalentowana, nieźle zarabia, a szefowie cenią jej projekty.

odc.31

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1699 Autor: kropka919

Dzieje bogatej krymsko-tatarskiej rodziny na początku XX wieku. Zdolny i przystojny porucznik armii carskiej Kurt Seit poznaje na balu w Petersburgu piękną córkę nobliwego rosyjskiego rodu – Szurę Wierszenskają.

odc.31

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1373 Autor: kropka919

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes  podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia.

01

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 92 Autor: mikserr

"Prokurator" to nowy serial kryminalny TVP2, autorstwa braci Zygmunta i Wojciecha Miłoszewskich, to dziesięć 45-minutowych odcinków...

Odcinek 6

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1246 Autor: jack36311

Osierocony i wychowany przez Wikingów Uhtred z Bebbanburga walczy pod wodzą króla Alfreda Wielkiego, próbując odzyskać ziemie swoich przodków oraz zjednoczyć lud Wysp Brytyjskich

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: kropka919

Eva Taviani zniknęła z domu, zabierając ze sobą sekret i zostawiając trzy córki, na które ludzie mówią "trzy róże". Są to Teresa, Marzia i Aurora, która opuszcza więzienie.

odc.03-04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 87 Autor: kropka919

Laura Diamond to zdolna i ambitna pani detektyw z wydziału zabójstw w Nowym Jorku, a jednocześnie zabiegana matka sześcioletnich bliźniaków. Jej rozchwianie emocjonalne doprowadza do szału samych podejrzanych

odc.03

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 118 Autor: kropka919

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 42 Autor: kropka919

Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje się odbić jeńca wojennego, który zaginął przed 8 laty. Sierżant Nicholas Brody wraca do kraju jako bohater, jednak nie wszyscy w niego wierzą.

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 115 Autor: kropka919

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. ..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 162 Autor: morswin

Historia dojścia do władzy królowej Szkocji. Mając zaledwie 15 lat, Mary Stuart przybywa do Francji, aby poślubić przystojnego syna króla, księcia Franciszka. Ich ślub ma na celu zjednoczyć Szkocję

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 42 Autor: kropka919

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań.

06

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 339 Autor: mikserr

Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia...

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 280 Autor: mikserr

2046, Ziemia jest nową planetą, którą rządzą nowe zasady. Ponad 30 lat po przybyciu różnych obcych na jej powierzchnię, krajobraz został niemal całkowicie zmieniony i przekształcony nie do poznania. Do miasta Defiance, przybywa tajemniczy Nolan...

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: mikserr

"The Last Ship" opowiada o załodze niszczyciela marynarki wojennej, która musi stawić czoło nowej rzeczywistości. Na świecie tajemnicza epidemia zabiła większość ziemskiej populacji, a członkowie załogi okrętu mogą być jedynymi ocalałymi.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: mikserr

W serialu „Quantico” różnorodna grupa rekrutów przybywa do tytułowej bazy FBI, aby odbyć swój trening. Są najlepsi i najsprytniejsi, a ich życie zostało skrupulatnie sprawdzone i zbadane.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 87 Autor: kropka919

Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż

odc.03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 81 Autor: kropka919

Nowy serial o czterech Ukrainkach, które przyjechały do Polski w poszukiwaniu lepszego życia...

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 391 Autor: mikserr

Opowieść o Downton Abbey to historia ludzi żyjących we dworze należącym do państwa Grantham i ich córek. Domem kierują kamerdyner Garson i ochmistrzyni, pani Hughes, a sprawne działanie tego skomplikowanego mechanizmu zapewnia liczna służba.

odc.03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: kropka919

Dalsze perypetie Julia, młodego mężczyzny z ubogiej rodziny, który w poprzedniej serii przyjechał do luksusowego hotelu, aby odnaleźć swoją siostrę Christinę. Jego przyjaciel, kelner Andrés zostaje poważnie ranny. Julio podejrzewa, że to nie był wypadek.

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 814 Autor: Scan

Każde dziecko zasługuje na szansę, aby rozwijać swój talent. Taniec, śpiew, akrobatyka, sztuczki magiczne, gra na instrumencie, czy inne oryginalne talenty...

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 46 Autor: mikserr

Na początku drugiej serii serialu Will wraca do San Francisco, by rozwiązać swoje problemy finansowe. Dowiaduje się również od swojego doradcy, że ktoś podaje się za współautora piosenki "Runaway Sleigh".

odc.19-20 Finał sezonu

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 405 Autor: kropka919

Elena jest załamana po śmierci rodziców w wypadku samochodowym. Pewnego dnia do jej szkoły przyjeżdża tajemniczy Stefan Salvatore. Dziewczyna nie wie, że Stefan jest wampirem. Zakochują się w sobie.

odc.01

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 134 Autor: kropka919