Login: Hasło:
Ilość filmów: 143727
W poczekalni: 4
Komentarzy: 150668
Użytkowników: 548998

Filmy seriale

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Akcja skupia się na detektywie z wydziału zabójstw w Los Angeles, który poluje na mordercę 13-letniego chłopca. Jednocześnie sam stoi przed sądem za morderstwo z zimną krwią.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 3 Autor: ulcia_16_92

Naziści podejmują wysiłki związane ze zbudowaniem bomby atomowej. Alianci starają się przeszkodzić w ich staraniach. Historia obejmuje 10 lat wydarzeń, począwszy od roku 1933,

03

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 341 Autor: mikserr

Serial Outsiders to historia klanu Farellów, rodziny outsiderów, którzy mieszkają w rejonie gór Appalachów dłużej, niż ktokolwiek pamięta. Żyjąc z dala od współczesnego świata w swoim górskim domostwie i stojąc ponad prawem

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 96 Autor: ulcia_16_92

ericho jest wspólnotą pionierów, osadników i wyrzutków, ludzi z sekretami do ukrycia i tych, którzy chcą zacząć wszystko od nowa.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 229 Autor: ulcia_16_92

Sehrazat (Szeherezada) Evliyaoglu pracuje jako architekt w firmie Binyapi prowadzonej przez dwóch wspólników Onura Aksala i Kerema Inceoglu. Jest młoda, piękna i utalentowana, nieźle zarabia, a szefowie cenią jej projekty.

109

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1575 Autor: ulcia_16_92

Koreański serial przygodowo historyczny. XIV wiek. Młoda Koreanka, Ki Seungnyang zostaje porwana do Chin jako niewolnica. Tam udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów, aż w końcu zostaje żoną chińskiego cesarza z dynastii Yuan.

55

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 2585 Autor: ulcia_16_92

Wielkie uczucie oraz polityczne i erotyczne intrygi w scenerii haremu. Turecki serial przenosi nas w XVI w., gdy porwana z ówczesnej Polski dziewczyna została ukochaną żoną sułtana.

50 [269]

Komentarzy: 34 Wyświetleń: 3162 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada historię grupy przypadkowych ludzi – fanów powieści graficznej „The Utopia Experiments” („Eksperyment Utopia”), którzy wchodzą w posiadanie niepublikowanej dotąd części komiksu.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 161 Autor: wasik111

Serial ukazujący historię powstania Teksasu oraz ludzi, którzy poświęcając wszystko, stanęli do walki przeciwko bezwzględnemu dyktatorowi i dzikim Indianom...

01

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: mikserr

Niewielkie miasteczko w Ameryce zostało odcięte od świata za pomocą tajemniczej kopuły, która reaguje na to, co robią uwięzieni w jej wnętrzu ludzie. Odizolowanie, brak logicznego wytłumaczenia sytuacji i poczucie zagrożenia sprawiają, że do głosu dochodzą najlepsze,...

09-10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 647 Autor: mikserr

Akcja serialu rozpoczyna się w 52 r. p.n.e. Gajusz Juliusz Cezar po ośmioletniej wojnie, podczas której dokonał mistrzowskiego podboju Galii, przygotowuje się do powrotu. Kieruje się w stronę Rzymu wraz z tysiącami lojalnych i zaprawionych w boju żołnierzy..

05

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 255 Autor: wasik111

Chip Baskets od zawsze chciał zostać profesjonalnym klaunem. Po tym, jak został wyrzucony ze szkoły klaunów w Paryżu, postanawia powrócić do USA i rozpocząć pracę w Bakersfield w stanie Kalifornia jako klaun na lokalnym rodeo.

3

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 107 Autor: ulcia_16_92

Akcja serialu rozpoczyna się w 52 r. p.n.e. Gajusz Juliusz Cezar po ośmioletniej wojnie, podczas której dokonał mistrzowskiego podboju Galii, przygotowuje się do powrotu. Kieruje się w stronę Rzymu wraz z tysiącami lojalnych i zaprawionych w boju żołnierzy..

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: wasik111

Perypetie młodej dziewczyny weterynarz, która pracuje w lecznicy dla zwierząt we wsi Majaki.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 296 Autor: ulcia_16_92

W piątym sezonie pojawi się wielu nowych bohaterów, lecz powrócą także dawni znajomi, za którymi nikt nie tęskni. Także i tym razem prawdziwe okaże się twierdzenie: Nigdy nie rezygnuj z tych, których kochasz.

08

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 398 Autor: mikserr

Fabuła rozgrywa się w Kalifornii i skupia na morderstwie na tle rasowym oraz procesie w tej sprawie. Ukazane jest to z punktu widzenia życia osobistego ofiar, oskarżonych oraz ich rodzin.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 133 Autor: ulcia_16_92

Robin of Locksley (Michael Praed), który nie chce poddać się woli normandzkich tyranów, zostaje wybrany przez mistycznego władcę lasów, Herna (John Abineri), by pomóc uciskanemu ludowi.

09

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 94 Autor: wasik111

Serial opowiada o byłym policjancie, Adrianie Monku, który cierpi na nerwicę natręctw, od czasu brutalnego zamordowania jego żony. Choroba ta polega na tym, że chory na nią może obsesyjnie

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 39 Autor: slawoP

Wszystko rozpocznie się od tego, jak Lucyfer porzuca władanie piekłem i przenosi się do Los Angeles, by pomóc policji w łapaniu kryminalistów. W obsadzie są m.in. Tom Ellis (jako Lucyfer), Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside i Lesley-Ann Brandt.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: ulcia_16_92

Książę Galavant pragnie zemsty na królu, który skradł jego prawdziwą miłość.

7-10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 144 Autor: ulcia_16_92

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean, zjawia się...

12

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1378 Autor: mikserr

Opowieść o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus, pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta, które wraz z najbliższymi wybudował kilkaset lat temu.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 259 Autor: mikserr

Wyobraźcie sobie XIX-wieczny Londyn, w którym żyją bohaterowie powieści Dickensa. Obok siebie istnieją Oliver Twist, Ebenezer Scrooge, Fagin czy panna Havisham. Idąc ulicą natkniecie się na magazyn osobliwości, a zaraz obok na pub Three Cripples.

3

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 184 Autor: ulcia_16_92

Kiedy jego popularny i emitowany przez długie lata program dobiega końca, Sanderson znajduje się w trudnym położeniu. Postanawia powrócić do swojego małego miasteczka i otworzyć rodzinną firmę prawniczą. Jest przekonany, że...

03-04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 113 Autor: mikserr

Serial skupia się na życiu Maddie Graham, nastolatce, która musi dokonać wyboru iść na odwyk albo zostanie wydalona ze szkoły. Maddie chodzi do szkoły, ale mieszka razem z osobami leczącymi się z uzależnienia.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 68 Autor: ulcia_16_92