Login: Hasło:
Ilość filmów: 143274
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141839
Użytkowników: 551066

Filmy seriale

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Opowieść o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus, pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta, które wraz z najbliższymi wybudował kilkaset lat temu.

18


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 548 Autor: mikserr

Fabuła Shadowhunters skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa, że nie jest tym, za kogo się uważała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, które polują na demony.

8

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 621 Autor: ulcia_16_92

Serial American Gothic opowiada o rodzinie z Bostonu, która po śmierci krewnego dowiaduje się o jego powiązaniu z serią morderstw sprzed lat.

9

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 388 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hurrem.

58

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3021 Autor: ulcia_16_92

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie. Nie ma w niej miejsca na honor i litość.

Komentarzy: 76 Wyświetleń: 27579 Autor: morswin

Serial opowiada o kobiecie zwanej Whitney, która nie radzi sobie z zaangażowaniem i zastanawia się, czy małżeństwo to dobry pomysł dla niej. Wątpliwości Whitney nie podziela jej chłopak Alex, który namawia ją na ślub.

19

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 840 Autor: wasylek111

Gwiezdne Wrota: Atlantyda to serial, który powstał jako odnoga serialu Gwiezdne wrota. Gdy została odnaleziona Atlantyda, ostatnia placówka Pradawnych, dowództwo Gwiezdnych Wrót postanawia wysłać tam ekipę..

17

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 853 Autor: wasylek111

"Power" stacji Starz przedstawia perypetie bogatego właściciela nocnego klubu w Nowym Jorku, który prowadzi podwójne życie.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: morswin

Jean-Claude Van Damme wciela się w supergwiazdę kina akcji Jean-Claude’a Van Johnsona, który był najbardziej zabójczym tajnym agentem w historii. Teraz jest na emeryturze, z której zostaje ściągnięty przez kobietę z przeszłości.

00-pilot

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 132 Autor: mikserr

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 8:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1262 Autor: morswin

"W garniturach" to serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Szybkie i ryzykowne decyzje, wysokie stawki to świat Harveya Spectera, charyzmatycznego adwokata, który postanawia zatrudnić genialnego, ale niezmotywowanego Mike'a Rossa

13-14

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 524 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

55

Komentarzy: 17 Wyświetleń: 6669 Autor: mikserr

Ciąg dalszy, podobnie jak i konfrontacja głównych bohaterów, były nieuniknione. O drugiej serii wiadomo niewiele. Pojawią się dwie kobiety - bezwzględne szefowe mafijnych rodów...

07

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 623 Autor: mikserr

Sześcioosobowa załoga statku kosmicznego budzi się ze stanu anabiozy. Niestety nikt nie wie kim jest, ani co właściwie robi na pokładzie. Bohaterowie odkrywają kolejne tajemnice i próbują wspólnie zjednoczyć siły.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 924 Autor: mikserr

Neal Gamby  i Lee Russell  są wicedyrektorami w liceum w amerykańskim miasteczku. Obydwaj zajmują się sprawami administracyjnymi, ale chcieliby awansować na dyrektora szkoły. To ich największe zawodowe marzenie. Rozpoczynają zażartą walkę o upragnione stanowisko.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 347 Autor: mikserr

Nowy Jork. Po nocy spędzonej na imprezowaniu z nieznajomą kobietą mężczyzna budzi się przy jej zwłokach i zostaje oskarżony o morderstwo.

07

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 819 Autor: mikserr

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2428 Autor: mikserr

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 8:

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1614 Autor: morswin

Koniec serialu "Ranczo" dostarczy widzom wielu wzruszeń. W nowym 10 sezonie "Rancza", który będzie zarazem ostatnim, Lucy opuszcza Wilkowyje. Była pani wójt wyjeżdża do USA, żeby robić karierę w Stanach Zjednoczonych.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 310 Autor: ulcia_16_92

Mężczyzna z postapokaliptycznej przyszłości cofa się w czasie, aby odkryć źródło śmiertelnej zarazy, która zdziesiątkowała ludzkość.

Komentarzy: 15 Wyświetleń: 2076 Autor: Pedro56

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej. Nie wie jednak, że Millennium to tajna, ponadtysiącletnia organizacja, która wykorzystuje go, by osiągnąć swoje własne cele.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 232 Autor: wasylek111

Licząca 13 odcinków produkcja opowiada o losach byłego tajnego agenta, który próbuje odzyskać pamięć, a wraz z nią tożsamość. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piesi wytatuowany numer XIII.

11

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1063 Autor: wasylek111

Serial przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców.

ODCINEK 6:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 684 Autor: morswin

"O mnie się nie martw" opowiada o perypetiach grupy ludzi, które poznajemy z perspektywy wyjątkowej bohaterki. 30-letnia Iga Małecka nie jest kolejną serialową postacią, która po ciężkim kryzysie życiowym błyskawicznie staje na nogi.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 88 Autor: mikserr

Pozbawiony złudzeń lekarz staje się nieoczekiwanie bohaterem, ratując życie przypadkowemu chłopcu podczas ulicznej strzelaniny. Gdy odkrywa, że dziecku nadal grozi śmierć z rąk gangsterów, robi wszystko, co w jego mocy, by go ocalić.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 278 Autor: ulcia_16_92