Login: Hasło:
Ilość filmów: 144177
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142532
Użytkowników: 551316

Filmy seriale

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Pozbawiony złudzeń lekarz staje się nieoczekiwanie bohaterem, ratując życie przypadkowemu chłopcu podczas ulicznej strzelaniny. Gdy odkrywa, że dziecku nadal grozi śmierć z rąk gangsterów, robi wszystko, co w jego mocy, by go ocalić.

9

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 597 Autor: ulcia_16_92

Już 28 sierpnia, rusza Warsaw Shore Summer Camp 2!Poprzedni Summer Camp uważany jest przez wielu fanów programu za najlepszy z dotychczasowych sezonów. W tym roku będzie jeszcze mocniej! Jeszcze bardziej emocjonalnie!

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 353 Autor: ulcia_16_92

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

8

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 857 Autor: ulcia_16_92

W serialu „Scream” wszyscy mają tajemnice i wszyscy kłamią. Akcja rozpoczyna się od filmiku na YouTube, który staje się wiralem, a później jest powodem problemów nastolatków z Lakewood i służy za katalizator dla mordercy otwierającego dawne rany

9

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 551 Autor: ulcia_16_92

Koniec serialu "Ranczo" dostarczy widzom wielu wzruszeń. W nowym 10 sezonie "Rancza", który będzie zarazem ostatnim, Lucy opuszcza Wilkowyje. Była pani wójt wyjeżdża do USA, żeby robić karierę w Stanach Zjednoczonych.

5

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1165 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o polityce, manipulacji i śmiertelnej wojnie pomiędzy wielkimi imperiami. Fabuła umiejscowiona została w XIII wieku w Chinach, w świecie przepełnionym zdumiewającymi sztukami walki, seksualnymi intrygami, politycznymi skandalami i spektakularnymi bitwami.

6

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 616 Autor: ulcia_16_92

Grupa ludzi wyrusza z Nowego Jorku do Kalifornii, gdzie znajduje się ostatnie aktywne laboratorium wirusowe, eskortując mężczyznę, który jako jedyny przeżył ugryzienie zombie.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 186 Autor: ulcia_16_92

Historia dobrych przyjaciół, braci Arthura i Waltera Davidsonów oraz Billa Harley'a, których wspólna pasja i upór pozwoliły na stworzenie jednej z najbardziej kultowych marek motoryzacyjnych na świecie.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: mikserr

„Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę. Występujący w nim artyści kabaretowi zmierzą się w swoich skeczach z różną tematyką.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 202 Autor: mikserr

Serial ten jest dramatem wojennym. Bohaterami, którego są żołnierze wyjeżdżający z misją do Iraku. Serial ten przedstawia wyzwania, z jakimi zmagają się członkowie jednostki specjalnej...

09

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 800 Autor: wasylek111

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej. Nie wie jednak, że Millennium to tajna, ponadtysiącletnia organizacja, która wykorzystuje go, by osiągnąć swoje własne cele.

14

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1030 Autor: wasylek111

Prawdziwa historia trzech żołnierzy Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, którzy walczą z Japończykami na wyspach Pacyfiku podczas II Wojny Światowej.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 514 Autor: wasylek111

W futurystycznym laboratorium stworzono istoty, którym po wykonywaniu różnego rodzaju misji zostaje wymazana pamięć. Jedynie młodej agentce, Echo, udaje się odzyskać wspomnienia.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 684 Autor: wasylek111

Policjanci z różnych krajów tworzą elitarny zespół pod egidą Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w celu rozwiązywania spraw transgranicznych.

08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 278 Autor: wasylek111

Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Poprzez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razy odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie...

ODCINEK 9/10:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 457 Autor: morswin

Dr Theo Yedlin, nowy przybysz w Wayward Pines, trafia w samo centrum brutalnej rebelii przeciwko władzy Pierwszej Generacji i przyłącza się do walki o przeżycie zagrożonej, ludzkiej rasy.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 310 Autor: ulcia_16_92

Surinam, XVIII wiek. Piękna córka holenderskiego plantatora Sarith Fernandes i jej niezbyt atrakcyjna przyrodnia siostra Elza, walczą o względy świeżo przybyłego z metropolii zarządcy, Rutgera le Chausseura...

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 327 Autor: mikserr

Kilka miesięcy po śmierci męża do małego miasteczka w Kalifornii, sprowadza się Norma Bates (Vera Farmiga) z synem Normanem (Freddie Highmore). Kobieta kupuje położony na przedmieściach stary motel i zmienia jego nazwę na Bates Motel.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 478 Autor: ulcia_16_92

"O mnie się nie martw" opowiada o perypetiach grupy ludzi, które poznajemy z perspektywy wyjątkowej bohaterki. 30-letnia Iga Małecka nie jest kolejną serialową postacią, która po ciężkim kryzysie życiowym błyskawicznie staje na nogi.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 484 Autor: mikserr

Rosa Tyler młoda ekspedientka w londyńskim domu towarowym, wiedzie monotonne i całkowicie przecietne życie aż do nocy...

05

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 343 Autor: mikserr

Bohaterką serialu Van Helsing jest Vanessa Helsing, która zostaje wskrzeszona w dalekiej przyszłości, gdzie wampiry rządzą światem. Prowadzi rewoltę przeciwko krwiopijcom.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: mikserr

"Power" stacji Starz przedstawia perypetie bogatego właściciela nocnego klubu w Nowym Jorku, który prowadzi podwójne życie.

ODCINEK 4:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 321 Autor: morswin

Serial przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców.

ODCINEK 9:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1093 Autor: morswin

Nowy sezon AHS został nakręcony w klimacie paradokumentu, powstałego na podstawie prawdziwych wydarzeń. Fabuła będzie toczyć się w zarówno w teraźniejszości i w przeszłości, a głównymi bohaterami będzie para, która wprowadza się razem do nowego domu. To właśnie w nim zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 622 Autor: ulcia_16_92

Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Poprzez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razy odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie.

12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 984 Autor: ulcia_16_92