Login: Hasło:
Ilość filmów: 147297
W poczekalni: 9
Komentarzy: 150866
Użytkowników: 550078

Filmy seriale

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Przedstawiający sagę czarnoskórej rodziny amerykańskiej na tle historii kraju. Opowieść o czasach niewolnictwa i przemian społecznych w USA.

11-12


Komentarzy: 2 Wyświetleń: 874 Autor: mikserr

„Agent X” to serial, którego bohaterem jest John Case (Jeff Hephner), tajny agent, który może działać brutalnie i efektywnie, kiedy jego obowiązki tego wymagają, ale o jego istnieniu nie wie opinia publiczna.

 

ODC 8

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 215 Autor: peja5328

Dystrykt 21 chicagowskiej policji to miejsce pracy umundurowanych gliniarzy patrolujących ulice i członków grupy wywiadowczej, która walczy z najgroźniejszymi przestępcami.

 

ODC 11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 150 Autor: peja5328

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 577 Autor: mikserr

Na Times Square znaleziona zostaje zamknięta w torbie kobieta. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. Niczego nie pamięta, nie wie, kim jest ani jak znalazła się naga w centrum Nowego Jorku. Na jej plecach wytatuowane zostało...

18


Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2600 Autor: mikserr

Kappa House to najbardziej pożądane bractwo na Uniwersytecie Wallace, którym żelazną ręką rządzi Chanel Oberlin. Kiedy dziekan Dean Cathy Munsch oświadcza, że do stowarzyszenia mogą dołączyć wszystkie studentki a nie tylko elita...

09-10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 690 Autor: mikserr

Przedstawia losy doświadczonego rycerza, który rezygnuje z wojaczki i próbuje dożyć spokojnej starości. Przeszłość jednak szybko się po niego upomina, a bohater raz jeszcze musi sięgnąć po swój miecz...

05-06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 854 Autor: mikserr

Miłośnicy serialu Gra o tron, znani z niezwykle popularnego podcastu Watch the Thrones - Andy Greenwald i Chris Ryan będą co tydzień z humorem i zaangażowaniem godnym prawdziwych fanów przyglądać się kolejnym odcinkom serialu Gra o tron.

3-4

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 323 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o mieszkańcach niewielkiego górskiego miasteczka Caldwell, których życie zostaje przewrócone do góry nogami, gdy powracają zmarłe przed laty osoby.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 495 Autor: mikserr

Serial opowiada o perypetiach życiowych rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, mieszkających w starej kamienicy

 

ODC 9

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 329 Autor: peja5328

Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż

23-24

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1307 Autor: ulcia_16_92

Containment to produkcja opowiadająca o groźnej epidemii, która wybucha w Atlancie. Kwarantanna sprawia, że ludzie muszą walczyć o swoje życia, a lokalne i federalne władze rozpoczynają poszukiwania szczepionki.

6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 531 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hurrem.

18-20

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1199 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

44


Komentarzy: 14 Wyświetleń: 4724 Autor: mikserr

Akcja skupia się na podróżniku w czasie (Aaron Stanford), która przybywa z post-apokaliptycznej przyszłości do teraźniejszości z misją znalezienia i zniszczenia źródła zabójczej plagi.

6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 616 Autor: ulcia_16_92

W galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców.

18

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2613 Autor: mikserr

Kiedy jego popularny i emitowany przez długie lata program dobiega końca, Sanderson znajduje się w trudnym położeniu. Postanawia powrócić do swojego małego miasteczka i otworzyć rodzinną firmę prawniczą. Jest przekonany, że...

19-20

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 637 Autor: mikserr

Marseille opowiada historię władzy, korupcji i odkupienia, a wszystko to z krajobrazem pięknego francuskiego miasta portowego w tle. Marsylia wysuwa się jednak na pierwszy plan w tym szekspirowskim thrillerze, gdzie ...

8

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 568 Autor: ulcia_16_92

W serialu "Outlander" podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa.

6

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 526 Autor: ulcia_16_92

"Grimm" to mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy. W każdym odcinku pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt do rozwiązania policyjną ...

21

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2318 Autor: mikserr

W piątym sezonie pojawi się wielu nowych bohaterów, lecz powrócą także dawni znajomi, za którymi nikt nie tęskni. Także i tym razem prawdziwe okaże się twierdzenie: Nigdy nie rezygnuj z tych, których kochasz.

22

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2000 Autor: mikserr

Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny...

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 278 Autor: mikserr

Los Angeles. Szkolna pedagog Madison Clark oraz nauczyciel angielskiego Travis Manawa rozpoczynają wspólne życie. Szczęście nie jest im jednak dane na długo.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 486 Autor: mikserr

Akcja serialu The 100 umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię...

16

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2421 Autor: mikserr

Opowiadający o tajemnicach neapolitańskiej mafii serial kryminalny, oparty na bestsellerowej książce Roberta Saviano i jej kinowej ekranizacji z 2008 roku.

 

ODC 4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 221 Autor: peja5328