Login: Hasło:
Ilość filmów: 142512
W poczekalni: 3
Komentarzy: 141197
Użytkowników: 550724

Filmy seriale

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Teresa Mendoza ucieka z Meksyku, gdy jej chłopak zostaje zamordowany. Pragnąc pomścić śmierć ukochanego i pogrążyć odpowiedzialnych za to członków mafii, kobieta staje na czele kartelu narkotykowego.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 16 Autor: wasylek111

Steven Avery spędził w więzieniu 18 lat za gwałt, którego nie dokonał, co potwierdziły testy DNA. Na wolność wrócił w 2003 roku, by ponownie trafić do więzienia dwa lata później - tym razem został skazany za morderstwo

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 30 Autor: ulcia_16_92

"W garniturach" to serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Szybkie i ryzykowne decyzje, wysokie stawki to świat Harveya Spectera, charyzmatycznego adwokata, który postanawia zatrudnić genialnego, ale niezmotywowanego Mike'a Rossa

6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 226 Autor: ulcia_16_92

„Nocny recepcjonista” opowiada historię Jonathan Pine’a (Tom Hiddleston), byłego żołnierza brytyjskich służb specjalnych, który pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu w Zurychu. Pine poznaje kobietę imieniem Sophie

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 197 Autor: ulcia_16_92

Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z małego miasteczka w Teksasie, który w wyjątkowych okolicznościach otrzymuje nadprzyrodzoną moc głosu bożego - ludzie wierzą we wszystko, co powie lub nakaże im Jesse.

9

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 812 Autor: ulcia_16_92

Paul Callan (Skeet Ulrich) wraz z przyjaciółmi zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych i znajdowaniem dla nich racjonalnych wytłumaczeń. Serial zdobyły liczne grono fanów w Stanach Zjednoczonych.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: wasylek111

Serial opowiada o grupie ludzi posiadających zdolność jasnowidzenia. Jedną z nich jest Marian Kitt, która początkowo odrzucała swoje umiejętności. Z czasem jednak jezaakceptowała, przez co stała się celem dla potężnych, złych sił.

12

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 715 Autor: wasylek111

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej...

18

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1590 Autor: wasylek111

Serial opowiada o kobiecie zwanej Whitney, która nie radzi sobie z zaangażowaniem i zastanawia się, czy małżeństwo to dobry pomysł dla niej. Wątpliwości Whitney nie podziela jej chłopak Alex, który namawia ją na ślub.

08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 395 Autor: wasylek111

Sindbad dokonuje zbrodni, po czym dostaje karę w postaci wiecznej żeglugi po morzach i oceanach. Będzie wolny dopiero wtedy, gdy odpokutuje winy.

12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1155 Autor: wasylek111

Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło.

12

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 723 Autor: wasylek111

Nastoletnia Maddy oraz jej rodzice pochodzą z rodu wilkołaków. Wkrótce w szkole pojawia się Rhydian Morris - chłopak przykuwający uwagę dziewczyny.

11

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 619 Autor: wasylek111

Po zniknięciu młodego chłopca jego matka musi zmierzyć się z potwornymi siłami, aby go odzyskać.

7

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 582 Autor: ulcia_16_92

Licząca 13 odcinków produkcja opowiada o losach byłego tajnego agenta, który próbuje odzyskać pamięć, a wraz z nią tożsamość. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piesi wytatuowany numer XIII.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: wasylek111

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1450 Autor: mikserr

W planetarnym systemie Quad trwa krwawa wojna klas. Trójka łowców nagród stara się zachować bezstronność.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 400 Autor: wasylek111

Jason wyrusza w morze, aby odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Niespodziewany przypływ powoduje, że chłopak trafia na Atlantydę.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 323 Autor: wasylek111

Gwiezdne Wrota: Atlantyda to serial, który powstał jako odnoga serialu Gwiezdne wrota. Gdy została odnaleziona Atlantyda, ostatnia placówka Pradawnych, dowództwo Gwiezdnych Wrót postanawia wysłać tam ekipę..

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 352 Autor: wasylek111

Serial opowiada o losach specjalnej jednostki medycznej, zajmującej się rozwiązywaniem i zapobieganiem różnego rodzaju epidemiom. Nie próbują ustalić kto ponosi odpowiedzialność, ale co było przyczyną wybuchu epidemii.

11

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 615 Autor: wasylek111

Sześcioosobowa załoga statku kosmicznego budzi się ze stanu anabiozy. Niestety nikt nie wie kim jest, ani co właściwie robi na pokładzie. Bohaterowie odkrywają kolejne tajemnice i próbują wspólnie zjednoczyć siły.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 443 Autor: mikserr

Nowy Jork. Po nocy spędzonej na imprezowaniu z nieznajomą kobietą mężczyzna budzi się przy jej zwłokach i zostaje oskarżony o morderstwo.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 354 Autor: mikserr

Neal Gamby  i Lee Russell  są wicedyrektorami w liceum w amerykańskim miasteczku. Obydwaj zajmują się sprawami administracyjnymi, ale chcieliby awansować na dyrektora szkoły. To ich największe zawodowe marzenie. Rozpoczynają zażartą walkę o upragnione stanowisko.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 125 Autor: mikserr

Serial przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców.

ODCINEK 2:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 233 Autor: morswin

Outcast przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle’a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami...

07

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1242 Autor: mikserr

Akcja serialu rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z filmu i opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców – Eep, Graga, Thunka, Uggi, Sandy i Babcii, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody w poszukiwaniu nowych przyjaciół i niesamowitych stworzeń.

7

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 545 Autor: ulcia_16_92