Login: Hasło:
Ilość filmów: 145207
W poczekalni: 4
Komentarzy: 142923
Użytkowników: 551562

Filmy seriale

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Glitch to mieszający elementy obyczajowe z supernaturalnymi, bo opowiadający o małym miasteczku Yoorana, w którym szóstka ludzi powstała ze zmarłych bez pamięci swojego poprzedniego życia. W rozwiązaniu tajemnic ich tożsamości oraz wydarzeń, które doprowadziły ich…

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 361 Autor: mikserr

Inspektor policji, Eva Thörnblad, wraca do swojego rodzinnego miasta, Silver Height. Przed siedmiu laty doszło tam do tragicznego wypadku - jej córka, Josefine, zaginęła nad jeziorem. Ciała dziewczynki nigdy nie odnaleziono.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 354 Autor: mikserr

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań.

08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 645 Autor: mikserr

Bohaterką serialu Van Helsing jest Vanessa Helsing, która zostaje wskrzeszona w dalekiej przyszłości, gdzie wampiry rządzą światem. Prowadzi rewoltę przeciwko krwiopijcom.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1086 Autor: mikserr

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia...

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 198 Autor: ulcia_16_92

Westworld to najnowocześniejszy, wysoko wyspecjalizowany park rozrywki. Tu każdy może spełnić swoje nawet najbardziej mroczne fantazje. Nie ma w nim żadnych zasad ani ograniczeń...

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 2888 Autor: ulcia_16_92

W drugim sezonie Lucyfer Morningstar i jego brat Amenadiel, którzy prowadzili wcześniej spór dotyczący powrotu tego pierwszego do zaświatów, łączą swoje siły. Powodem sojuszu jest odnalezienie zbiegłej z piekła matki, Charlotte.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 300 Autor: ulcia_16_92

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

12

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1329 Autor: ulcia_16_92

Już 28 sierpnia, rusza Warsaw Shore Summer Camp 2!Poprzedni Summer Camp uważany jest przez wielu fanów programu za najlepszy z dotychczasowych sezonów. W tym roku będzie jeszcze mocniej! Jeszcze bardziej emocjonalnie!

9

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 724 Autor: ulcia_16_92

Dr Theo Yedlin, nowy przybysz w Wayward Pines, trafia w samo centrum brutalnej rebelii przeciwko władzy Pierwszej Generacji i przyłącza się do walki o przeżycie zagrożonej, ludzkiej rasy.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 965 Autor: ulcia_16_92

Nowy sezon AHS został nakręcony w klimacie paradokumentu, powstałego na podstawie prawdziwych wydarzeń. Fabuła będzie toczyć się w zarówno w teraźniejszości i w przeszłości, a głównymi bohaterami będzie para, która wprowadza się razem do nowego domu. To właśnie w nim zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1227 Autor: ulcia_16_92

Koniec serialu "Ranczo" dostarczy widzom wielu wzruszeń. W nowym 10 sezonie "Rancza", który będzie zarazem ostatnim, Lucy opuszcza Wilkowyje. Była pani wójt wyjeżdża do USA, żeby robić karierę w Stanach Zjednoczonych.

9

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2188 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia...

ODCINEK 1:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: morswin

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji?...

ODCINEK 5:

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2277 Autor: morswin

Serial opowiadający o Patricku "Lights" Learym, starzejącym się byłym mistrzem wagi ciężkiej w boksie, który próbuje wspierać swoją żonę, chirurga i ortopedę dziecięcego oraz trzy córki, gdy czasy jego walk bezpowrotnie minęły.

 

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1811 Autor: mike33

Rok 2166, bezwzględny Vandal Savage podbija całą planetę. Celem zapobiegnięcia pewnym wydarzeniom, Rip Hunter cofa się w czasie do 2016 roku, aby zorganizować grupę superbohaterów...

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 226 Autor: ulcia_16_92

Pewnego dnia w górskim miasteczku położonym niedaleko ogromnej tamy, ludzie, różniący się wiekiem i pochodzeniem społecznym, próbują wrócić do swych domów. Nie wiedzą jeszcze, że są martwi.

08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 657 Autor: wasylek111

Akcja "Świata bez końca" zaczyna się 200 lat po wydarzeniach z "Filarów Ziemi", w roku 1327. Na tle barwnej panoramy średniowiecza, w okresie wielkich przemian i dziesiątkującej społeczeństwo zarazy, toczy się epicka opowieść o walce o władzę, pieniądze i wpływy.

05/06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 557 Autor: wasylek111

Rodzina Copelandów walczy o przetrwanie w świecie, w którym nastąpił apokaliptyczny upadek cywilizacji, spowodowany przez potężne burze, uderzenia meteorytów, trzęsienia ziemi, epidemie i ataki nadprzyrodzonych stworzeń.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 271 Autor: wasylek111

Akcja serialu osadzona jest w wiktoriańskim Londynie roku 1889, w czasach seryjnych zabójstw Kuby Rozpruwacza. W centrum wydarzeń serialu jest Dywizja H - okryty złą sławą posterunek policji.

05/06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 324 Autor: wasylek111

Rodzeństwo Rayburn odkrywa sekrety związane ze swoją przeszłością, gdy ich brat powraca do domu.

08/09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 409 Autor: wasylek111

Dwóch braci wampirów wraca w rodzinne strony, gdzie poznają Elenę, nastolatkę uderzająco podobną do wampirzycy, która ich przemieniła

ODCINEK 1:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 111 Autor: morswin

Bohaterowie zajmują się jednym z przypadków opętania i obecności demonicznej mocy, której muszą stawić czoła.

4

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 496 Autor: ulcia_16_92

Wielki powrót agenta Phila Coulsona do światowej organizacji broniącej porządku o nazwie S.H.I.E.L.D. Coulson dowodzi małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów zajmujących się sprawami, które nie zostały jeszcze sklasyfikowane...

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 550 Autor: ulcia_16_92

Połowa IX wieku n.e. Kolejne brytyjskie królestwa upadają, a śmierć zbiera krwawe żniwo. W ręce wikingów trafia syn saskiego szlachcica, osierocony Uhtred (Alexander Dreymon). Chłopiec wychowuje się wśród nich.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 866 Autor: ulcia_16_92