Login: Hasło:
Ilość filmów: 139885
W poczekalni: 7
Komentarzy: 148065
Użytkowników: 547919

Filmy seriale zagraniczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Wielkie uczucie oraz polityczne i erotyczne intrygi w scenerii haremu. Turecki serial przenosi nas w XVI w., gdy porwana z ówczesnej Polski dziewczyna została ukochaną żoną sułtana.

6 [225]

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 120 Autor: ulcia_16_92

Koreański serial przygodowo historyczny. XIV wiek. Młoda Koreanka, Ki Seungnyang zostaje porwana do Chin jako niewolnica. Tam udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów, aż w końcu zostaje żoną chińskiego cesarza z dynastii Yuan.

15

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 52 Autor: ulcia_16_92

Barry Allen (Grant Gustin) to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki,bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie....

20

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1028 Autor: wasik111

2046, Ziemia jest nową planetą, którą rządzą nowe zasady. Ponad 30 lat po przybyciu różnych obcych na jej powierzchnię, krajobraz został niemal całkowicie zmieniony i przekształcony nie do poznania. Do miasta Defiance, przybywa tajemniczy Nolan...

08

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1004 Autor: mikserr

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

05-06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 495 Autor: mikserr

W galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców.

08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 902 Autor: mikserr

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie. Interesuje się też postępami nauki.

20

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 47 Autor: mikserr

Grupa ludzi obdarzonych nadnaturalnymi mocami walczy z siłami zła

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 42 Autor: mikserr

Po dziesięciu latach od zakończenia programu zapobiegania zbrodniom troje jasnowidzów próbuje wieść normalne życie. Jednak wciąż cierpią z powodu wizji przyszłości, których doznają.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 51 Autor: mikserr

Ichabod Crane zmarł w wyniku odniesionej rany w walce z niezwykłym przeciwnikiem, któremu uciął głowę. Wskrzeszony budzi się 250 lat później we współczesnym Sleepy Hollow.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 33 Autor: mikserr

Nastolatek Scott McCall pewnego dnia zyskuje nadnaturalne umiejętności. Wszystko za sprawą wilkołaka. Na skutek ugryzienia bestii przejmuje jej cechy.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 31 Autor: mikserr

W piątym sezonie Carrie Mathison nie będzie pracować już w CIA, ale dla prywatnej agencji. Z przeszłością nie da się jednak zerwać. Na ekranie zobaczymy zatem starych znajomych, Saula Berensona, Petera Quinna i Dar Adala.

04

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 107 Autor: ulcia_16_92

Z niszczejącej planety Krypton przybywa na Ziemię Kara Zor-El, aby poznać kuzyna i nauczyć się kontrolować swoje moce.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 334 Autor: mikserr

„Bibliotekarze” opowiadają o starożytnej organizacji ukrytej pod biblioteką Metropolitan w Nowym Jorku. Celem stowarzyszenia jest ochrona świata przed otaczającą nas sekretną i magiczną rzeczywistością. Ta grupa specjalistów odkrywa niezwykłe sekrety...

1-4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 63 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. ..

O8

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1259 Autor: morswin

Była super-bohaterka postanawia zmienić swoje życie i zostaje prywatnym detektywem

13

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1139 Autor: morswin

Lata 60. XX wieku. Policjant Terry Muldoon walczy z przestępczością na ulicach Nowego Jorku. Wielu z jego kolegów z wydziału, nie wyłączając Charliego Bullmana, partnera Muldoona, współpracuje z gangsterami.

01-02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: mikserr

Akcja osadzona jest w Nowym Jorku, w szpitalu Knickerbocker, w pierwszych latach XX wieku, gdy nie istniały antybiotyki, a umieralność pacjentów była zatrważająco wysoka. Dr John Thackery wprowadza własne, pionierskie rozwiązania medyczne...

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 871 Autor: mikserr

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean, zjawia się...

07

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 683 Autor: mikserr

Zoo (Sezon 1)

Młody, zbuntowany zoolog Jackson Oz przebywając w Afryce jest świadkiem nietypowych, bardzo agresywnych ataków na ludzi.

13

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1317 Autor: wasik111

Minęły trzy miesiące odkąd Santanico zostaje uwolniona z baru Titty Twister. Bracia Gecko wciąż są poszukiwani. Tymczasem Seth i Kate gubią się w Meksyku. W tym czasie Richie i Santanico szukają zemsty na Lordzie, którzy uwięził wampirzycę

09

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 764 Autor: mikserr

Fabuła „The Man In The High Castle” rozgrywać się będzie w drugiej połowie XX wieku na Zachodnim Wybrzeżu Stanach Zjednoczonych. Po przegranej drugiej wojny światowej ta część Ameryki znalazła się w japońskiej strefie wpływów politycznych.

01-07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: mikserr

Mr. Robot opowiada o tajemniczym anarchiście, który rekrutuje aspołecznego speca od cyberbezpieczeństwa i chce z jego pomocą odmienić znany nam świat.

08

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 788 Autor: mikserr

Historia pierwszych lat w renesansowej Florencji Leonarda Da vinci, który nie tylko widzi, ale też tworzy przyszłość

odc.05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 921 Autor: kropka919

Into the Badlands opowiada historię bezwzględnego, wyszkolonego wojownika imieniem Sunny i młodego chłopaka, którzy wyruszają na niebezpieczną wyprawę w celu...

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 164 Autor: mikserr