Login: Hasło:
Ilość filmów: 144218
W poczekalni: 2
Komentarzy: 142577
Użytkowników: 551334

Filmy seriale zagraniczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W trzecim sezonie Nowy Jork stanie się polem bitwy gdzie każdy obywatel musi radzić sobie sam aby przeżyć. Pytanie kto przeżyje – ludzie czy strigoi? W międzyczasie Mistrz przygotowuje się do niewiarygodnej transformacji miasta która może zagrozić całej ludzkości.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 596 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hurrem.

84

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 4275 Autor: ulcia_16_92

Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło.

10

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 396 Autor: wasylek111

Główna bohaterka Samantha Hunter jest szpiegiem w prywatnej organizacji zwanej Byzantium. Podczas próby zamachu na jej życie odkrywa, że to ktoś z jej firmy próbuje ją wyeliminować...

01

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 70 Autor: wasylek111

Serial opowiada o polityce, manipulacji i śmiertelnej wojnie pomiędzy wielkimi imperiami. Fabuła umiejscowiona została w XIII wieku w Chinach, w świecie przepełnionym zdumiewającymi sztukami walki, seksualnymi intrygami, politycznymi skandalami i spektakularnymi bitwami.

9

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 820 Autor: ulcia_16_92

Wielki powrót agenta Phila Coulsona do światowej organizacji broniącej porządku o nazwie S.H.I.E.L.D. Coulson dowodzi małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów zajmujących się sprawami, które nie zostały jeszcze sklasyfikowane...

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 219 Autor: ulcia_16_92

Serial ten jest dramatem wojennym. Bohaterami, którego są żołnierze wyjeżdżający z misją do Iraku. Serial ten przedstawia wyzwania, z jakimi zmagają się członkowie jednostki specjalnej...

10

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 878 Autor: wasylek111

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej. Nie wie jednak, że Millennium to tajna, ponadtysiącletnia organizacja, która wykorzystuje go, by osiągnąć swoje własne cele.

15

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1097 Autor: wasylek111

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

59

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 7493 Autor: mikserr

Akcja serialu The 100 umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię...

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 593 Autor: mikserr

W trzecim sezonie Nowy Jork stanie się polem bitwy gdzie każdy obywatel musi radzić sobie sam aby przeżyć. Pytanie kto przeżyje – ludzie czy strigoi? W międzyczasie Mistrz przygotowuje się do niewiarygodnej transformacji miasta która może zagrozić całej ludzkości.

ODCINEK 2:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 253 Autor: morswin

Pewnego dnia w górskim miasteczku położonym niedaleko ogromnej tamy, ludzie, różniący się wiekiem i pochodzeniem społecznym, próbują wrócić do swych domów. Nie wiedzą jeszcze, że są martwi.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: wasylek111

Serial przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców.

ODCINEK 10:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1182 Autor: morswin

Prawdziwa historia trzech żołnierzy Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, którzy walczą z Japończykami na wyspach Pacyfiku podczas II Wojny Światowej.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 618 Autor: wasylek111

W futurystycznym laboratorium stworzono istoty, którym po wykonywaniu różnego rodzaju misji zostaje wymazana pamięć. Jedynie młodej agentce, Echo, udaje się odzyskać wspomnienia.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 765 Autor: wasylek111

Rodzeństwo Rayburn odkrywa sekrety związane ze swoją przeszłością, gdy ich brat powraca do domu.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 54 Autor: wasylek111

Policjanci z różnych krajów tworzą elitarny zespół pod egidą Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w celu rozwiązywania spraw transgranicznych.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 348 Autor: wasylek111

Detektywi wydziału zabójstw policji San Francisco prowadzą śledztwo, w którym pojawia się osoba Ericha Blunta młodego bogacza i technicznego guru rodem z Doliny Krzemowej. Gdy wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa w jego otoczeniu, z osoby przesłuchiwanej staje się głównym podejrzanym.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 733 Autor: mikserr

Sześcioosobowa załoga statku kosmicznego budzi się ze stanu anabiozy. Niestety nikt nie wie kim jest, ani co właściwie robi na pokładzie. Bohaterowie odkrywają kolejne tajemnice i próbują wspólnie zjednoczyć siły.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1750 Autor: mikserr

2. sezon serialu Podejrzany skupia się na kompletnie nowej sprawie kryminalnej i nowych bohaterach. Jest to historia Erica Warnera, który jest inteligentny, wykształcony i ciężko pracuje. Jest dziedzicem prywatnej firmy w mieście Charlotte. Dopiero się ożenił i żyje pełnią życia...

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: ulcia_16_92

James Gordon (Ben McKenzie) rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz ze partnerem Harveyem Bullockiem (Donal Logue) otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa...

ODCINEK 2:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 208 Autor: morswin

Bohaterowie zajmują się jednym z przypadków opętania i obecności demonicznej mocy, której muszą stawić czoła.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 113 Autor: ulcia_16_92

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 13:

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2349 Autor: morswin

Bohaterką serialu Van Helsing jest Vanessa Helsing, która zostaje wskrzeszona w dalekiej przyszłości, gdzie wampiry rządzą światem. Prowadzi rewoltę przeciwko krwiopijcom.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 410 Autor: mikserr

Pozbawiony złudzeń lekarz staje się nieoczekiwanie bohaterem, ratując życie przypadkowemu chłopcu podczas ulicznej strzelaniny. Gdy odkrywa, że dziecku nadal grozi śmierć z rąk gangsterów, robi wszystko, co w jego mocy, by go ocalić.

9

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 673 Autor: ulcia_16_92