Login: Hasło:
Ilość filmów: 142386
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141095
Użytkowników: 550697

Filmy seriale zagraniczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Gwiezdne Wrota: Atlantyda to serial, który powstał jako odnoga serialu Gwiezdne wrota. Gdy została odnaleziona Atlantyda, ostatnia placówka Pradawnych, dowództwo Gwiezdnych Wrót postanawia wysłać tam ekipę..

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 276 Autor: wasylek111

Serial opowiada o losach specjalnej jednostki medycznej, zajmującej się rozwiązywaniem i zapobieganiem różnego rodzaju epidemiom. Nie próbują ustalić kto ponosi odpowiedzialność, ale co było przyczyną wybuchu epidemii.

10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 539 Autor: wasylek111

Serial opowiada o grupie ludzi posiadających zdolność jasnowidzenia. Jedną z nich jest Marian Kitt, która początkowo odrzucała swoje umiejętności. Z czasem jednak jezaakceptowała, przez co stała się celem dla potężnych, złych sił.

10

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 600 Autor: wasylek111

Dwaj przyjaciele z czasów wojny secesyjnej, Anse Hatfield (Kevin Costner) i Randal McCoy (Bill Paxton), po powrocie w rodzinne strony popadają w konflikt. Spór rozprzestrzenia się na całe rodziny Hatfieldów, mieszkających w Zachodniej Wirginii, i McCoyów zamieszkujących sąsiadujący stan Kentucky.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1450 Autor: Tyrkinho

Po zniknięciu młodego chłopca jego matka musi zmierzyć się z potwornymi siłami, aby go odzyskać.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 394 Autor: ulcia_16_92

"W garniturach" to serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Szybkie i ryzykowne decyzje, wysokie stawki to świat Harveya Spectera, charyzmatycznego adwokata, który postanawia zatrudnić genialnego, ale niezmotywowanego Mike'a Rossa

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 136 Autor: ulcia_16_92

Po śmierci żony znany pisarz, Michael Noonan, wprowadza się do domku nad jeziorem, by znaleźć spokój, natchnienie. Tymczasem poznaje Mattie i dodatkowo nawiedza go duch zmarłej połowicy oraz zamordowanej przed laty piosenkarki, Sary Tidwell.

CZĘŚĆ 2

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 233 Autor: ulcia_16_92

Zapraszamy do krainy Fraglesów, serialu dla dzieci, który zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym prestiżową Emmy. Fraglesy zapraszają wszystkich do swojego magicznego, podziemnego świata

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 86 Autor: wasylek111

Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hurrem.

48-49

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2580 Autor: ulcia_16_92

Bohaterem jest Dev (Aziz Ansari), 30-letni aktor, który ma problemy ze zdecydowaniem, co zjeść, nie wspominając o poważniejszych życiowych wyborach

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 364 Autor: ulcia_16_92

Serial skupia się na Elliocie, który ma zaburzenia psychiczne. Poprzez swoją chorobę nie potrafi kontaktować się z ludźmi. Pewnego razy odkrywa, że może to robić przez hakowanie ich. Nowa umiejętność zmienia jego życie.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 233 Autor: ulcia_16_92

W serialu „Scream” wszyscy mają tajemnice i wszyscy kłamią. Akcja rozpoczyna się od filmiku na YouTube, który staje się wiralem, a później jest powodem problemów nastolatków z Lakewood i służy za katalizator dla mordercy otwierającego dawne rany

8

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 513 Autor: ulcia_16_92

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej...

16

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1451 Autor: wasylek111

Serial opowiada o kobiecie zwanej Whitney, która nie radzi sobie z zaangażowaniem i zastanawia się, czy małżeństwo to dobry pomysł dla niej. Wątpliwości Whitney nie podziela jej chłopak Alex, który namawia ją na ślub.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 316 Autor: wasylek111

Serial o tematyce paranormalnej. Zespół badaczy tych zjawisk podąża po całej Ameryce za zgłoszeniami różnych ludzi dotyczących tajemniczych i niewyjaśnionych zjawisk.

03

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 215 Autor: wasylek111

Sindbad dokonuje zbrodni, po czym dostaje karę w postaci wiecznej żeglugi po morzach i oceanach. Będzie wolny dopiero wtedy, gdy odpokutuje winy.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1026 Autor: wasylek111

Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło.

10

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 619 Autor: wasylek111

Nastoletnia Maddy oraz jej rodzice pochodzą z rodu wilkołaków. Wkrótce w szkole pojawia się Rhydian Morris - chłopak przykuwający uwagę dziewczyny.

09

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 546 Autor: wasylek111

W planetarnym systemie Quad trwa krwawa wojna klas. Trójka łowców nagród stara się zachować bezstronność.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 296 Autor: wasylek111

Containment to produkcja opowiadająca o groźnej epidemii, która wybucha w Atlancie. Kwarantanna sprawia, że ludzie muszą walczyć o swoje życia, a lokalne i federalne władze rozpoczynają poszukiwania szczepionki.

13

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1046 Autor: ulcia_16_92

Jason wyrusza w morze, aby odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Niespodziewany przypływ powoduje, że chłopak trafia na Atlantydę.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 231 Autor: wasylek111

Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z małego miasteczka w Teksasie, który w wyjątkowych okolicznościach otrzymuje nadprzyrodzoną moc głosu bożego - ludzie wierzą we wszystko, co powie lub nakaże im Jesse.

8

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 778 Autor: ulcia_16_92

Akcja skupia się na podróżniku w czasie (Aaron Stanford), która przybywa z post-apokaliptycznej przyszłości do teraźniejszości z misją znalezienia i zniszczenia źródła zabójczej plagi.

13

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1190 Autor: ulcia_16_92

Pochodzący z Galicji Alonso (Álvaro Cervantes) zmuszony jest uciekać z rodzinnej wioski, gdyż przez przypadek zabił młodszego z synów hrabiego Raña.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 265 Autor: wasylek111

"W garniturach" to serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Szybkie i ryzykowne decyzje, wysokie stawki to świat Harveya Spectera, charyzmatycznego adwokata, który postanawia zatrudnić genialnego, ale niezmotywowanego Mike'a Rossa

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: ulcia_16_92