Login: Hasło:
Ilość filmów: 147183
W poczekalni: 7
Komentarzy: 152600
Użytkowników: 549887

Filmy seriale zagraniczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W wiktoriańskim Londynie spotykają się najsłynniejsze osoby rodem z mrocznej literatury, między innymi doktor Frankenstein, jego potwór, Dorian Gray oraz Drakula.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 7 Autor: morswin

Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hurrem.

5

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 346 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o odnoszącym sukcesy prawniku z Atlanty , do którego po 25 latach przyjeżdżają dawni koledzy z dzieciństwa. Szybko na wierzch wychodzą ich brudne sekrety z dawnych czasów, a lojalność sprawi, że bohaterowie zaczną szukać zemsty

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 136 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o tajnej rządowej agentce Wynnonie Earp, której przodkiem był sławny stróż prawa Wyatt Earp. Handlujący narkotykami wampiry, starożytna mumia będąca zabójcą na zlecenie egipska mafia czy wilkołaki-motocyklisci, którzy są łowcami głów – to tylko niektórzy wrogowie...

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 372 Autor: ulcia_16_92

Akcja serialu The 100 umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię...

13

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1907 Autor: mikserr

Akcja serialu The 100 umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię...

13

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1690 Autor: mikserr

Po zobaczeniu przyszłości jeden z nich – Rip Hunter – postanawia zapobiec wydarzeniom, które będą mieć miejsce. Podróżuje w czasie z zamiarem zebrania drużyny. Bohaterowie komiksu w jednym serialu!

13


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1658 Autor: mikserr

Ichabod Crane zmarł w wyniku odniesionej rany w walce z niezwykłym przeciwnikiem, któremu uciął głowę. Wskrzeszony budzi się 250 lat później we współczesnym Sleepy Hollow.

11

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1418 Autor: mikserr

Po spędzeniu piętnastu lat w więzieniu bezimienny złodziej wychodzi na wolność. Oszustwo sprawia, że zostaje szeryfem małego miasteczka, gdzie mieszka jego dawna wspólniczka, Anastasia.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 683 Autor: mikserr

Serial na podstawie książek australijskiej pisarki Kerry Greenwood. Akcja dzieje się w latach 20. XX wieku. Bohaterką jest detektyw Phryne Fisher (Essie Davis), która po wielu latach spędzonych...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 71 Autor: slawoP

Zabawny serial, który nawiązuje do bajki o Złotowłosej i trzech misiach.Pokazuje dalsze losy dziewczynki, która zaprzyjaźnia się z najmłodszym przedstawicielem rodziny niedźwiedzi.

Odcinek: 04

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 232 Autor: slawoP

Ziemię atakują Baamisjanie ? potężni kosmici, przypominający anioły. Nowy Jork, Madryt, Moskwa i Londyn leżą w gruzach zdemolowane przez roboty Baamisjan. Ich planeta została zniszczona w wyniku zderzenia z inną. Ziemia ma stać się dla nich nowym domem, oczywiście po eksterminacji tubylców.

 

ODC 44

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: peja5328

Serial Damien skupia się na dorosłym Damienie Thornie, który wydaje się, że już nie jest świadomy otaczających go diabelskich sił. Musi zaakceptować swoje prawdziwe przeznaczenie: jest Antychrystem postacią, która wzbudzała w historii największe przerażenie.

8

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 2600 Autor: ulcia_16_92

Wyobraźcie sobie XIX-wieczny Londyn, w którym żyją bohaterowie powieści Dickensa. Obok siebie istnieją Oliver Twist, Ebenezer Scrooge, Fagin czy panna Havisham. Idąc ulicą natkniecie się na magazyn osobliwości, a zaraz obok na pub Three Cripples.

19

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1066 Autor: ulcia_16_92

Serial Hunters skupia się na agencie FBI z Filadelfii, który poszukuje zaginionej żony. Jego wyprawa doprowadza go do tajemniczej organizacji, która poluje na sektę bezwzględnych, prawdopodobnie pozaziemskich terrorystów

3

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 375 Autor: ulcia_16_92

W serialu "Outlander" podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 261 Autor: ulcia_16_92

Serial Billions opowiada o nietypowej relacji łączącej surowego prokuratora, Chucka Rhoadesa (Paul Giamatti), oraz błyskotliwego i ambitnego króla funduszu hedgingowego, Bobby’ego „Axe” Axelroda (Damian Lewis)

12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 722 Autor: ulcia_16_92

Wszystko rozpocznie się od tego, jak Lucyfer porzuca władanie piekłem i przenosi się do Los Angeles, by pomóc policji w łapaniu kryminalistów. W obsadzie są m.in. Tom Ellis (jako Lucyfer), Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside i Lesley-Ann Brandt.

12

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 2561 Autor: ulcia_16_92

Containment to produkcja opowiadająca o groźnej epidemii, która wybucha w Atlancie. Kwarantanna sprawia, że ludzie muszą walczyć o swoje życia, a lokalne i federalne władze rozpoczynają poszukiwania szczepionki.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 111 Autor: ulcia_16_92

Niezwykłe akcje powrócą dzięki zabiegom rekonstrukcyjnym, filmowym materiałom archiwalnym oraz wywiadom z wybranymi uczestnikami poszczególnych misji. Członkowie SAS, Navy Seals czy 10.

01-03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: mikserr

Głównym bohaterem Second Chance jest Ray Pritchard, zniszczony moralnie policjant na emeryturze, który dostaje drugą szansę od życia, kiedy zostaje wskrzeszony po śmierci. „Potwór” jest wysportowany, silny i przystojny ...

10-11

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1113 Autor: ulcia_16_92

Serial Underground będzie śledził losy niewolników, którzy planują brawurową ucieczkę z plantacji w stanie Georgia i chcą pokonać prawie 1000 kilometrów, aby uzyskać wolność.

7

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 523 Autor: ulcia_16_92

Miłośnicy serialu Gra o tron, znani z niezwykle popularnego podcastu Watch the Thrones - Andy Greenwald i Chris Ryan będą co tydzień z humorem i zaangażowaniem godnym prawdziwych fanów przyglądać się kolejnym odcinkom serialu Gra o tron.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: ulcia_16_92

Kappa House to najbardziej pożądane bractwo na Uniwersytecie Wallace, którym żelazną ręką rządzi Chanel Oberlin. Kiedy dziekan Dean Cathy Munsch oświadcza, że do stowarzyszenia mogą dołączyć wszystkie studentki a nie tylko elita...

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 445 Autor: mikserr

Na Times Square znaleziona zostaje zamknięta w torbie kobieta. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. Niczego nie pamięta, nie wie, kim jest ani jak znalazła się naga w centrum Nowego Jorku. Na jej plecach wytatuowane zostało nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera.

14

 


Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1865 Autor: mikserr