Login: Hasło:
Ilość filmów: 144157
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142512
Użytkowników: 551311

Filmy sensacyjne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Generał Francis Hummel, uczestnik najważniejszych amerykańskich misji wojskowych od czasów wojny wietnamskiej,* wraz ze swoim oddziałem*zajmuje wyspę Alcatraz i bierze jako zakładników grupę *turystów. Grozi, że*jeśli nie otrzyma okupu w wysokości 100 milionów dolarów,*wystrzeli w kierunku San Francisco...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 27 Autor: mikserr

Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 223 Autor: ulcia_16_92

Memphis Raines (Nicolas Cage) był niegdyś profesjonalnym złodziejem samochodów. Porzucił ów niecny proceder wiele lat temu. Niestety, w jego ślady poszedł brat - Kip, narażając się mafii. Kip i Memphis wraz ze swoją grupą przyjaciół mają tydzień na dostarczenie 50 samochodów.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1513 Autor: Tyrkinho

historia sycylijskiej rodziny mafijnej. Michael Luciano uwiódłszy piękną Sophię (Nastassja Kinski), natychmiast ją porzuca. Wkrótce pada ofiarą mafijnych porachunków. Sophia w tajemnicy rodzi syna Lukę (James Marsden) i oddaje go na wychowanie, po czym wychodzi za jednego z braci Michaela, nie podejrzewając nawet...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 447 Autor: slawoP
Paryż, miasto świateł, miasto nocy. 50-letni szef paryskiej mafii Claude Corti żelazną ręką rządzi swoją żądną władzy, gotową na wszystko bandą. Stręczycielstwo, handel narkotykami, fałszerstwo, ściąganie haraczy, napady z bronią w ręku.
Komentarzy: 18 Wyświetleń: 12625 Autor: Admin

Stan Teksas, miasteczko przy granicy z Meksykiem. Policjant Jack Bennteen wypowiada wojnę handlarzom narkotyków, jego działania nie przynoszą jednak spodziewanych rezultatów. Postanawia więc spotkać się z szefem gangu, pragnąc zapobiec dalszemu rozlewowi krwi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: mikserr

Miami Vice

Po tragicznym naruszeniu bezpieczeństwa w Joint Inter-Agency Task Force (JIATF), FBI prosi o pomoc władze z Miami. Do zadania zostają przydzieleni detektywi James 'Sonny' Crockett i Ricardo 'Rico' Tubbs.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 703 Autor: Browarmocny

Ten film to po "Parku Jurajskim" największy światowy hit kinowy 1993 roku. Otrzymał 7 nominacji do Oscara. Jest to remake popularnego niegdyś serialu o lekarzu, którego niesłusznie oskarżono o morderstwo żony. Jedynym wyjściem by udowodnić...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 883 Autor: Browarmocny

Jason Bourne

Prawie dwie dekady temu błyskotliwy młody żołnierz zgłosił się na ochotnika do eksperymentalnego programu specjalnego, po tym gdy dowiedział się, że terroryści zabili jego ojca. Wiedział, że tylko w ten sposób będzie mógł pomścić jego śmierć. Obiecano mu, że przysłuży się w ten sposób bezpieczeństwu kraju i nabierze niezwykłych umiejętności.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 359 Autor: mikserr

Jayne Ferre - płatna morderczyni na usługach mafii - musi uciekać przed zemstą swoich mocodawców. Dlaczego? Ukradła im okrągły milion dolarów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 303 Autor: wasylek111

Akcja filmu skupia się na próbach dopadnięcia groźnego i niebezpiecznego przestępcy Wonga Po, który przed 10 laty zaaranżował zabicie prokuratora i rodziny jednej z ofiar.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: wasylek111

Casino Royale

Agent specjalny James Bond dostaje pierwsze ważne zadanie, w którym pomóc ma mu piękna Vesper Lynd. Jego przeciwnikiem jest demoniczny Le Chiffre.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: wasylek111
Klasyka kina akcji. John Rambo trafia do więzienia. Jego dawny dowódca, pułkownik Trautman dotrzymuje wcześniejszej obietnicy i doprowadza do uwolnienia go. Rambo otrzymuje zadanie odnalezienia amerykańskich jeńców, którzy zaginęli w Wietnamie.
Komentarzy: 29 Wyświetleń: 9242 Autor: manabrek

Jason Bourne

Znając już własną tożsamość, Jason Bourne spróbuje odkryć swoją przeszłość.

KOPIA HC.HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1588 Autor: morswin

Samuel Lap staje się świadkiem morderstwa podczas podróży z matką do Filadelfii. Policjant John Book zajmuje się ich ochroną, ponieważ morderca podąża teraz za Samuelem. Book musi dostosować się do nowego stylu życia i zweryfikować swoje uczucia do matki chłopca.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1084 Autor: monia2002

Komedia sensacyjna z popularną na przełomie lat 80-tych i 90-tych parą młodzieżowych idoli - Coreyem Haimem i Coreyem Feldmanem. Nastolatek bez prawa jazdy, w tajemnicy przed rodzicami wypuszcza się na miasto samochodem swojego dziadka.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 843 Autor: wasik111

Los Angeles, ostatnie dni grudnia 1999 roku. Lenny Nero - były policjant, handluje na czarnym rynku specyficznymi nagraniami. Powstają one dzięki technologii pozwalającej utrwalać na minidyskach wrażenia wzrokowe i słuchowe przechwytywane wprost z mózgu. Życie Lennego komplikuje się jednak, gdy w jego ręce trafia dysk z niebezpieczną zawartością...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 217 Autor: mikserr

Grupa palestyńskich terrorystów uprowadza jacht z córkami milionera na pokładzie. Agent Martin ma za zadanie wytropić przestępców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: wasylek111

Dwoje dziennikarzy z wrogich czasopism wspólnie relacjonuje przebieg wydarzeń z miejsca katastrofy kolejowej. Jedno z nich podejrzewa sabotaż. Prowadzone przez nich dochodzenie ujawnia interesujące fakty z życia ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 150 Autor: mikserr

Niegdyś Nelson Potter wraz z ojcem Samem rabowali banki. Teraz Nelson jest szanowanym doradcą bankowym do spraw bezpieczeństwa. Gdy jego była przyjaciółka Lily napada na jeden z chronionych...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1062 Autor: Scan

Kuba / Cuba

Hawana, Kuba, rok 1959. Rajska wyspa u progu rewolucji. Robert Dapes, cyniczny brytyjski najemnik, przybywa do kraju na wezwanie jednego z najbardziej skorumpowanych funkcjonariuszy Batisty Generała Bello..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 207 Autor: wasylek111

Jest rok 2079. Ziemianie od ponad dziesięciu lat toczą wojnę z wrogimi przybyszami z Kosmosu. Spencer Olham jest wybitnym naukowcem pracującym dla amerykańskiego rządu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 259 Autor: ulcia_16_92

Amerykański najemnik Jamie Shannon otrzymuje interesującą, choć niebezpieczną propozycję: ma się udać jako fotograf do afrykańskiego państwa Zangaro i na miejscu zbadać sytuację społeczno-polityczną i militarną. W Zangaro sprawuje dyktatorską władzę półobłąkany sadysta, pułkownik Kimba.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 2343 Autor: darek11137

Doświadczony policjant z Waszyngtonu, Mac (Gene Hackman), dostaje nowego współpracownika, protegowanego przez komendanta. Ellis (Dan Aykroyd) jest zwariowanym dziwakiem i uchodzi za oryginała.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: mikserr

Gdy skorumpowani agenci CIA wykorzystują jako kuriera swego byłego kolegę Jacka Fostera do przemycenia śmiertelnego wirusa poza Stany, nie mają pojęcia jaką nieopanowaną furię wywołają. Nieświadom intrygi, w jaką został wmieszany, Jack zabiera swoją córkę w podróż po Europie, gdzie dziewczyna zostaje porwana...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: mikserr