Login: Hasło:
Ilość filmów: 142543
W poczekalni: 6
Komentarzy: 141265
Użytkowników: 550750

Filmy sensacyjne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Młody mężczyzna dowiaduje się, że za siedemdziesiąt minut jego miasto zostanie zniszczone przez pociski nuklearne.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 13 Autor: wasylek111

12:01

Barry Thomas jest przeciętnym pracownikiem biura i chyba jedyną rzeczą, która odciąga go od rzucenia posady, jest Lisa pracująca w tej samej firmie. Po sześciu miesiącach obserwacji, Barry decyduje się na rozmowę z nią. Jednak Lisa zdenerwowana po rozmowie, ze swoim kolegą po fachu, na temat pewnego projektu...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: mikserr

Dowódcy "Czarnych Tygrysów" specjalnej jednostki sił amerykańskich w Wietnamie podczas jednej z akcji, część oddziału wpada w pułapkę. Brooker z pozostałą piątką żołnierzy, przez trzy tygodnie walczą o ich uwolnienie

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 525 Autor: wasik111

Firefox

Firefox to kryptonim największego odkrycia rosyjskich konstruktorów - samolotu MIG-31. Firefox lata z sześciokrotną prędkością dźwięku, jest niewidzialny dla radarów, a jego pociski trafiają dokładnie w cel, jak gdyby były sterowane myślami pilota.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 140 Autor: mikserr

Używając niesłychanych metod przemocy, młody Joey Tai zostaje głową chińskiej mafii w Nowym Jorku i niezaprzeczalnym liderem w chińskim środowisku. Stanley White, najbardziej odznaczony gliniarz w Noym Jorku, ma objąć policyjny nadzór nad Chinatown.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 871 Autor: Tyrkinho

Główny, bezimienny bohater jest artystą w swoim niecodziennym fachu: skradzionym przez siebie pojazdem zabiera przestępców z gorącego terenu w bezpieczne miejsce. Jak dotąd nikomu nie udało się go nigdy złapać. Detektyw miejscowej policji, mając pewność co do winy głównego bohatera, wciąga go w grę.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1143 Autor: wasik111

Głównym bohaterem filmu jest Andrzej Kenig - były więzień obozu koncentracyjnego, który zgłasza się na ochotnika do pracy pełnomocnika rządu. Zostaje dokooptowany do grupy, mającej za zadanie zabezpieczyć mienie pobliskiego uzdrowiska i uruchomić sanatorium.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 429 Autor: wasik111

Podstawą dla tego filmu stał się popularny w latach 70. serial pod tym samym tytułem. Aniołki, to trójka pięknych pań detektyw pracujących dla Charliego, tajemniczego szefa, którego twarz jest im nieznana. Aniołki otrzymują zlecenie zniszczenia systemu komputerowego stworzonego przez Rogera Corwina.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 385 Autor: gosiareal22

Jack Lomax jest specjalistą w dziedzinie szkolenia jednostek antyterrorystycznych. Pewnego dnia poznaje dziennikarkę telewizyjną - Liz Pierce, która chce zrobić reportaż o oddziałach specjalnych. Przypadkowe spotkanie przeradza się niebawem w romans. Tymczasem jego młodsza siostra...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 238 Autor: mikserr

Młody analityk CIA Jack Ryan (Ben Affleck) razem z dyrektorem CIA Billem Cabotem (Morgan Freeman) i ekspertami jedzie do Moskwy na spotkanie z Nemerojem (Ciaran Hinds) - nowym prezydentem Rosji. Tymczasem w wyniku knowań Dresslera, którego celem jest doprowadzenie do wzajemnego wyniszczenia.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 851 Autor: Pedro56

Sensacyjny dramat psychologiczny z okresu okupacji; historia partyzanckiej wyprawy po broń, niezbędną dla odbicia uwięzionego przez Niemców AK-owca. Żołnierze oddziału AK postanawiają odbić z więzienia gestapo swojego kolegę.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 595 Autor: wasik111

Skorumpowani

Miejscem akcji jest niewielkie miasteczko Dobaniewo, gdzie miejscowy gangster Cygaro zamierza podmienić narkotyki na zlecenie polityka Apostoła. W tajemniczych okolicznościach ginie syn czołowego biznesmena i zarazem mecenasa sportu – Burzyńskiego...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 272 Autor: mikserr

D.I.L.

W bocznej uliczce Darek Krycki odbiera "towar". Dostawcą jest Kruger, lokalny mafioso. Paczka, którą Krycki chowa do schowka w samochodzie, zawiera cztery razy więcej narkotyków niż zwykle. Kilka minut później zostaje zatrzymany przez policję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: mikserr

Pierwszy z dwóch kinowych filmów o przygodach Simona Templara z Rogerem Moorem w roli "Świętego". Dodatek do kręconego w latach 1962-69 kultowego już dziś serialu (pierwszego nowoczesnego serialu wyświetlanego w Polsce).

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 151 Autor: mikserr

Film przedstawiający brazylijski styl walki, Capoeirę. Louis Stevens (Mark Dacascos), żołnierz służb specjalnych US Army walczących w Brazylii z kartelem narkotykowym, poznaje nową, nieznaną sztukę walki. Po powrocie do Stanów, w swojej dawnej szkole zaczyna uczyć 12 najgorszych uczniów owej sztuki walki.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 811 Autor: Tyrkinho

Sezon na Leszcza to błyskotliwy, nie pozbawiony komediowych akcentów film akcji dla młodzieżowej widowni. Bohaterowie - 19-letnia Dziewczyna (Anna Przybylska) i jej 17-letni brat Figlarz (Gabriel Fleszar) - pragną zdobyć pieniądze na podróż swego życia.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 2128 Autor: Browarmocny

Jack Ryan, który właśnie awansował z analityka na stanowisko wicedyrektora CIA, uwikłany zostaje w jeden z największych amerykańskich konfliktów - wojnę przeciwko narkotykom. Odkrycie przez niego związku pomiędzy kolumbijskim kartelem narkotyków a zamożnym przyjacielem...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 451 Autor: wasik111

Film oparty na powieści Michaela Conolly’ego z 2005 roku. Mick Haller (Matthew McConaughey) to adwokat prowadzący praktykę w Los Angeles. Nie pracuje w zwykłej kancelarii, a zamiast tego porusza się po mieście ze swoim kierowcą w klasycznej, czarnej limuzynie marki Lincoln. Jego klientela to kryminaliści małego i średniego .

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: ulcia_16_92

Scott Roper jest negocjatorem w pertraktacjach z porywaczami. Gdy jego partner zostaje zabity przez groźnego złodzieja biżuterii, postanawia zrobić wszystko aby złapać mordercę i postawić go przed sądem. Podczas tego zajęcia otrzymuje jeszcze jedno zadanie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 115 Autor: mikserr

Gejsza

Kolos odsiaduje krótki wyrok w więzieniu. Narozrabiał, teraz musi odpokutować. Odcięty od świata, dawnego życia i przyzwyczajeń, odwiedzany jest tylko przez jednego gościa - boską Velvet. Kobieta ma tylko jeden cel do spełnienia podczas odwiedzin: ma zdejmować z siebie ubranie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 406 Autor: ulcia_16_92

Fay Forrester i Vince Miller dokonują napadu z bronią w ręku na samochód przewożący,,brudne" pieniądze mafii pochodzące z kasyn gry. W czasie napadu Vince zabija jednego z gangsterów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 179 Autor: wasylek111

Trick

"Trick" jest pierwszym od wielu lat polskim filmem sensacyjnym z błyskotliwym poczuciem humoru o genialnych oszustach i ich misternie zaplanowanej zemście na tych, którzy ich zdradzili. Ten rodzaj kina przeżywał w Polsce prawdziwy rozkwit w latach 80.

Komentarzy: 30 Wyświetleń: 12169 Autor: Marulek222

Show

Bohaterem "Show" jest Czarek (w tej roli oczywiście Cezary Pazura), drobny oszust i fałszywy uzdrowiciel, który uciekając przed prześladowcami znajduje schronienie wśród uczestników popularnego reality show...

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 8554 Autor: Rzelki

Hydrozagadka

W Warszawie w niewytłumaczony sposób znika woda i to w czasie największych upałów. Nad problemem pracuje profesor Milczarek (Wiesław Michnikowski). Angażuje on do pomocy legendarnego i nieustraszonego Asa (Józef Nowak). Okazuje się, że sprawcą całego nieszczęścia jest tajemniczy maharadża i jego pomocnik i partner.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 2249 Autor: LeszekOrzeszek

W przeddzień ślubu córki Moniki, krakowski lekarz Henryk otrzymuje od jednego z narkomanów propozycję odkupienia kasety z amatorskim nagraniem pornograficznym z jej udziałem. Propozycja zostaje przyjęta, jednak film z kolejnej kopii zostaje wyświetlony...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 172 Autor: mikserr