Login: Hasło:
Ilość filmów: 144205
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142553
Użytkowników: 551322

Filmy sci-fi

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dwadzieścia lat od inwazji obcych w Dzień Niepodległości ludzkość znów zostaje zmuszona do obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 35 Autor: wasylek111

W futurystycznym laboratorium stworzono istoty, którym po wykonywaniu różnego rodzaju misji zostaje wymazana pamięć. Jedynie młodej agentce, Echo, udaje się odzyskać wspomnienia.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 739 Autor: wasylek111

Sześcioosobowa załoga statku kosmicznego budzi się ze stanu anabiozy. Niestety nikt nie wie kim jest, ani co właściwie robi na pokładzie. Bohaterowie odkrywają kolejne tajemnice i próbują wspólnie zjednoczyć siły.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1705 Autor: mikserr

Kongo / Congo

Do nieprzebytej dżungli w Kongo wyrusza ekspedycja w poszukiwaniu diamentów. Obok kamieni ekipa odnajduje legendarne, zaginione miasto Zinj. Szef wyprawy obserwuje jej przebieg dzięki przekazowi satelitarnemu. Nagle transmisja zostaje przerwana, a kiedy obraz pojawia..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 168 Autor: mikserr

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

8

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 921 Autor: ulcia_16_92

Saturn 3

Na stację kosmiczną przybywa robot i jego konstruktor, zakłócając życie dotychczasowych mieszkańców sztucznego satelity. Niebawem wszystkim przyjdzie w walce zmierzyć się z maszyną... i to więcej niż jeden raz.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 481 Autor: Scan

Rok 2035, Ziemia jest wyludniona. Wyginęło 99% ludzkiej populacji. Ci, którzy przeżyli, schronili się w specjalnych podziemnych konstrukcjach. A wszystko to za sprawą szaleńca, który w 1996 r. wprowadził śmiertelnego wirusa. Jedyną szansą na przezwyciężenie...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 596 Autor: Browarmocny

Dr Theo Yedlin, nowy przybysz w Wayward Pines, trafia w samo centrum brutalnej rebelii przeciwko władzy Pierwszej Generacji i przyłącza się do walki o przeżycie zagrożonej, ludzkiej rasy.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 350 Autor: ulcia_16_92

Jest rok 1090. Aby uratować swą córkę przed bezwzględnymi cyborgami rządzącymi światem, matka przenosi się w czasie o sto lat wstecz. Alex dorasta w afrykańskiej wiosce, stając się piękną dziewczyną o nadzwyczajnej

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1541 Autor: slawoP

Specjalna grupa cyborgów została stworzona do walki z terroryzmem, który stał się na Ziemi prawdziwą plagą. Jednakże ci pół ludzie pół maszyny przerośli swoich twórców i sami postanowili sprawować władzę

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1716 Autor: Vergil12

Luc Devereaux (Jean-Claude Van Damme), który jako jedyny ocalał z pierwszego zespołu żołnierzy-robotów, pracuje obecnie jako ekspert techniczny przy udoskonalaniu kolejnej wersji cybernetycznego żołnierza. W pewnym momencie armia odmawia finansowania dalszych prac.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2458 Autor: oregan233

Armia pasalańskich bojowników opanowuje nieczynną elektrownię w Czarnobylu, wysuwając jednocześnie polityczne żądania. W razie niespełnienia ich roszczeń, grożą wysadzeniem reaktora i uwolnieniem do atmosfery radioaktywnej chmury.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1074 Autor: Vergil12

Film zrealizowany w technice 3D na podstawie znanego i bardzo popularnego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga. Paul Bettany wcieli się w postać księdza Ivana Issaca, który wypowie posłuszeństwo kościołowi

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 3673 Autor: Marulek222

Rosa Tyler młoda ekspedientka w londyńskim domu towarowym, wiedzie monotonne i całkowicie przecietne życie aż do nocy...

05

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 364 Autor: mikserr

Katastroficzny film science fiction w spektakularnym 3D, wyprodukowany przez Timura Bekmambetova, reżysera wizjonerskiej ”Straży nocnej”. Grupa młodych ludzi próbuje przetrwać inwazję przedstawicieli obcej cywilizacji, którzy dysponują niszczącą siłą o nieznanym pochodzeniu i ogromnej mocy.

Komentarzy: 23 Wyświetleń: 4461 Autor: GHunter

Dwadzieścia lat od inwazji obcych w Dzień Niepodległości ludzkość znów zostaje zmuszona do obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 227 Autor: ulcia_16_92

Obraz ukazuje kulisy podpisania traktatu pokojowego pomiędzy Królestwem Lucis a Imperium Niflheimem. Umowa okazuje się jednak jedynie pretekstem do inwazji tego drugiego na nieprzygotowane królestwo Regisa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 166 Autor: morswin

Wielki powrót agenta Phila Coulsona do światowej organizacji broniącej porządku o nazwie S.H.I.E.L.D. Coulson dowodzi małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów zajmujących się sprawami, które nie zostały jeszcze sklasyfikowane...

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 169 Autor: ulcia_16_92

Tron

Włamywacz komputerowy zostaje zdematerializowany i przeniesiony do wnętrza komputera. Okazuje się, że wnętrze maszyny rządzi się podobnymi prawami jak nasza cywilizacja.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 399 Autor: Scan

Po upadku fragmentu komety na Ziemię pole magnetyczne planety ulega zaburzeniu. Astrofizyk opracowuje plan, który ma zapobiec zagładzie ludzkości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 230 Autor: wasylek111

Advantageous

2041. Historia Gwen, która dla swojej ukochanej córki Jules jest skłonna do najwiekszych poświęceń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 196 Autor: mikserr

Rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka Casey wyruszają na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni.

#Premiera Lektor#

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 368 Autor: mikserr

Porucznik sił powietrznych armii USA, Tuck Pendelton (Dennis Quaid) zostaje wyrzucony z wojska za pijaństwo. Zrozpaczony wyraża zgodę na wzięcie udziału w eksperymencie miniaturyzacji w laboratorium doktora Wexlera. Na rewelacyjny wynalazek polują szpiedzy przemysłowi.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2511 Autor: hellboy21

Historia miasteczka w górach, którego mieszkańcy zostają wymordowani przez tajemniczego demona. Sprawę próbuje wyjaśnić grupa ekspertów: lekarka, szeryf oraz emerytowany naukowiec, specjalista od różnych form prehistorycznego życia na Ziemi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 205 Autor: wasylek111

Ustawa zmuszająca superbohaterów do rejestracji i ujawnienia ich tożsamości doprowadza do konfliktu pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami nowego prawa...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 248 Autor: mikserr