Login: Hasło:
Ilość filmów: 147255
W poczekalni: 14
Komentarzy: 152680
Użytkowników: 549908

Filmy sci-fi

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Życie mieszkającej na przedmieściach samotnej matki z dwóją dzieci zmienia się w koszmar, gdy złowroga siła zaczyna ją prześladować.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: wasylek111

Terry , porzucony przez żonę mężczyzna samotnie wychowujący małą córkę, Angelę , przeszedł transplantację serca. Życie układa mu się coraz lepiej, zakochał się z wzajemnością w lekarce, Elizabeth a po operacji nie ma powikłań.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 96 Autor: wasylek111

Ponura wizja przyszłości. Po wielkiej katastrofie na świecie zostaje niewielu żyjących ludzi, którzy nie potrafią już mówić. W tym strasznym środowisku ma miejsce walka o żywność schronienie i byt. Film nie zawiera żadnych dialogów ani sposobów głosowego komunikowania się.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 194 Autor: wasylek111

Życie mieszkającej na przedmieściach samotnej matki z dwóją dzieci zmienia się w koszmar, gdy złowroga siła zaczyna ją prześladować. A coś, co z początku wygląda na dość niewinne zjawiska paranormalne, szybko eskaluje w zdarzenia zagrażające życiu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 306 Autor: morswin

High-Rise

Doktor Laing wprowadza się do luksusowego apartamentowca. Pełen przepychu, zakrapianych imprez i szalonych orgii raj szybko zmienia się w prawdziwe piekło.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 201 Autor: ulcia_16_92

Siódma część sagi "Gwiezdnych wojen" rozgrywająca się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi".

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1846 Autor: ulcia_16_92

W galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców.

15

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2174 Autor: mikserr

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

41


Komentarzy: 14 Wyświetleń: 4242 Autor: mikserr

Superman przybywa do Gotham, prowokując walkę z rycerzem miasta - Batmanem.

Kopia TELECINE

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 318 Autor: mikserr

Ustawa zmuszająca superbohaterów do rejestracji i ujawnienia ich tożsamości doprowadza do konfliktu pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami nowego prawa.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 220 Autor: mikserr

Film opowiada o mężczyźnie, który odkrywa, że jego syn posiada supermoce. Oboje są teraz zagrożeni i muszą uciekać przed ścigającą ich grupą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: mikserr

Po wizycie na planecie Antarea, gdzie panowało wieczne szczęście, nie było chorób ani trosk, grupa przyjaciół wraca na Ziemię. Na nowo muszą przyzwyczaić się do ludzkich problemów i kłopotów dnia codziennego. Mimo, że

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 504 Autor: wasik111

Naukowiec Andre Delambre ma obsesję na punkcie swojego najnowszego wynalazku - teleportera. Po kilku udanych testach decyduje się w końcu zrobić eksperyment na człowieku - sobie samym. Kończy się to tragicznie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: mikserr

Seth Brundley projektant systemów komputerowych, poznaje na spotkaniu prasowym Veronicę Quaife, dziennikarkę czasopisma "Particle Magazine". Zaprasza ją do laboratorium prezentując tam dwa sterowane komputerem "telepody", umożliwiające przenoszenie nieożywionych przedmiotów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: mikserr

Grupa lokatorów pewnego bloku dowiaduje się, że ma on zostać zburzony. Dlatego muszą się wyprowadzić. Ale wcale nie jest im to na rękę. Właściciel postanawia pozbyć się ich za wszelką cenę, wynajmuje więc lokalny gang

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: ulcia_16_92

Kokon / Cocoon

Grupa staruszków mieszkającym w jednym z domów starców na Florydzie wiedzie spokojne życie, aż do czasu, gdy znajdują pewien basen w pobliskim domu. Pływanie w basenie, w którym są dziwne kokony, powoduje, że....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: ulcia_16_92

Po wizycie na planecie Antarea, gdzie panowało wieczne szczęście, nie było chorób ani trosk, grupa przyjaciół wraca na Ziemię. Na nowo muszą przyzwyczaić się do ludzkich problemów i kłopotów dnia codziennego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: ulcia_16_92

W małym miasteczku w stanie Oregon, na polu zboża należącym do Joe Vossimera (w tej roli Stephen Baldwin), zaczynają pojawiać się tajemnicze koła. Doprowadzają one do gwałtownej śmierci właściciela farmy. Po tym zdarzeniu

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1531 Autor: Vergil12

Po zobaczeniu przyszłości jeden z nich – Rip Hunter – postanawia zapobiec wydarzeniom, które będą mieć miejsce. Podróżuje w czasie z zamiarem zebrania drużyny. Bohaterowie komiksu w jednym serialu!

13


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1690 Autor: mikserr

Ichabod Crane zmarł w wyniku odniesionej rany w walce z niezwykłym przeciwnikiem, któremu uciął głowę. Wskrzeszony budzi się 250 lat później we współczesnym Sleepy Hollow.

11

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1472 Autor: mikserr

Najskuteczniejsi agenci świata w nowej misji. Jeszcze bardziej diaboliczni wrogowie, jeszcze bardziej nowoczesne gadżety, tylko agenci są ciągle tak samo prawdziwi, tylko trochę mniejsi. Tym razem do dwójki nieustraszonych agentów

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2222 Autor: Vergil12

Serial Hunters skupia się na agencie FBI z Filadelfii, który poszukuje zaginionej żony. Jego wyprawa doprowadza go do tajemniczej organizacji, która poluje na sektę bezwzględnych, prawdopodobnie pozaziemskich terrorystów

3

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 392 Autor: ulcia_16_92

W serialu "Outlander" podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 280 Autor: ulcia_16_92

Po wypadku samochodowym młoda kobieta budzi się w piwnicy mężczyzny, który twierdzi, że uratował ją przed atakiem chemicznym.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: mikserr

Samotny, ale bardzo utalentowany naukowiec wraz z grupą studentów koledżu znajdują się w samym środku toksycznej burzy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 291 Autor: wasylek111