Login: Hasło:
Ilość filmów: 143322
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141889
Użytkowników: 551081

Filmy sci-fi

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Ameryka 2045. Państwo przybrało totalitarny charakter i jest rządzone przez bezwzględnego Dyrektora, który kontroluje wszelkie aspekty życia obywateli. Wszelkiej maści przeciwnicy władzy są natychmiast identyfikowani i szybko eliminowani przez rządowych zabójców...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 223 Autor: morswin

Uwolnione w wyniku trzęsienia ziemi olbrzymie pająki atakują Nowy Orlean i jego mieszkańców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 81 Autor: wasylek111

Jest rok 2079. Ziemianie od ponad dziesięciu lat toczą wojnę z wrogimi przybyszami z Kosmosu. Spencer Olham jest wybitnym naukowcem pracującym dla amerykańskiego rządu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 163 Autor: ulcia_16_92

Gwiezdne Wrota: Atlantyda to serial, który powstał jako odnoga serialu Gwiezdne wrota. Gdy została odnaleziona Atlantyda, ostatnia placówka Pradawnych, dowództwo Gwiezdnych Wrót postanawia wysłać tam ekipę..

18

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 901 Autor: wasylek111

Pięcioro z pozoru zwyczajnych ludzi, tworzy niezwykły zespół o nazwie "Alphas", który prowadzi wybitny neurolog i psychiatra dr Lee Rosen (David Strathairn). Każdy z bohaterów posiada zdolność jedyną w swoim rodzaju..

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 204 Autor: wasylek111

Przeciętniak nad przeciętniaki, szeregowy Joe Bowers i prostytutka Rita stają się szczurami doświadczalnymi eksperymentu wojskowego wskutek czego zostają poddani hibernacji. Z założenia hibernacja miała trwać rok, jednak ....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: ulcia_16_92

Tajemniczy wirus z powracającego na Ziemię satelity zabija wszystkich mieszkańców miasteczka. Poszukiwania ujawniają dwoje ludzi, którzy przeżyli: dziecko i starego mężczyznę. Odpowiedź na pytanie: dlaczego wirus ich oszczędził, może być kluczem do uchronienia populacji.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1192 Autor: cozakoles

Brazil

Sam, urzędnik w społeczeństwie przyszłości, poznaje kobietę ze swoich snów. Niebawem zostaje oskarżony o działalność wywrotową.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 336 Autor: Yoosek

Trancers III

Już Jack Deth powoli układał sobie życie po incydentach z trancersami, gdy został ponownie skierowany do walki z tymi zombie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: wasylek111

Dalsze losy Jacka Detha. Los Angeles, 1991 rok. Po 6 latach spokoju policjant z przyszłości, który pokonał wszystkych zombies, zaczyna czuć, że niebezpieczeństwo powraca.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: wasylek111

Trancers

Jack Deth jest policjantem-łowcą zombie z XXIII wieku jest obrońcą sprawiedliwości i ziemian wobec okrutnych zombie=najeźdźców z przyszłości, dowodzonych przez Martina Whistlera

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 205 Autor: wasylek111

Akcja filmu toczy się w niedalekiej przyszłości. Świat zafascynowany jest krwawymi i niebezpiecznymi wyścigami samochodowymi. Cieszą się one wielką popularnością.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: wasylek111

Romulus to robot wart miliard dolarów. Jest bezwzględny i nic ani nikt nie może go pokonać. Razem z grupą pięciu uzbrojonych po zęby terrorystów opanowuje wieżowiec, w którym mieści się szpital. Ich koronny atut: to córka prezydenta jako zakładniczka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: wasylek111

Członkowie międzynarodowej wyprawy kosmicznej lądują na Wenus i odkrywają pozostałości zaawansowanej technicznie cywilizacji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 159 Autor: wasylek111

Alaska, w tajnym rządowym laboratorium zostaje sklonowany obcy organizm, który zabija wszystkich naukowców. Do laboratorium umieszczonego wewnątrz góry zostaje wysłana grupa uderzeniowa, jest nią oddział Delta

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 193 Autor: wasylek111

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

55

Komentarzy: 17 Wyświetleń: 6715 Autor: mikserr

Sześcioosobowa załoga statku kosmicznego budzi się ze stanu anabiozy. Niestety nikt nie wie kim jest, ani co właściwie robi na pokładzie. Bohaterowie odkrywają kolejne tajemnice i próbują wspólnie zjednoczyć siły.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 955 Autor: mikserr

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2492 Autor: mikserr

Deadpool

Ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics. Wade Wilson (Ryan Reynolds) - niegdyś agent służb specjalnych, a obecnie najemnik - poddany zostaje nielegalnemu eksperymentowi...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: ulcia_16_92

Rok 2035, Ziemia jest wyludniona. Wyginęło 99% ludzkiej populacji. Ci, którzy przeżyli, schronili się w specjalnych podziemnych konstrukcjach. A wszystko to za sprawą szaleńca, który w 1996 r. wprowadził śmiertelnego wirusa. Jedyną szansą na przezwyciężenie zarazy jest zdobycie pierwotnej, nie zmutowanej wersji wirusa.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1224 Autor: slawoP

Do załogi stacji orbitującej wokół Marsa dociera sygnał z zaginionego rosyjskiego statku kosmicznego. Z niewyjaśnionych przyczyn statek, mimo zmiany kursu nieustannie zmierza w kierunku stacji..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 206 Autor: wasylek111

W samolocie, którym leci pisarka, dochodzi do rozbłysku słonecznego. Steward Jake wraz z kobietą próbuje bezpiecznie wylądować.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 163 Autor: wasylek111

Gdy mieszkańcy Roscoe zaczynają ginąć wskutek porażenia piorunem, grupa naukowców odkrywa, że przyczyną ich śmierci nie były zwykłe błyskawice...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 792 Autor: wasik111

Potężne wybuchy na powierzchni Słońca wywołują gwałtowną burzę geomagnetyczną, która sprowadza na Ziemię groźbę globalnej awarii sieci elektrycznej. Europa pogrąża się w ciemnościach, a ludzi ogarnia przerażenie. Przestają funkcjonować środki transportu, zaczyna też brakować wody pitnej.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1715 Autor: kamilwojcik

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 366 Autor: ulcia_16_92