Login: Hasło:
Ilość filmów: 123607
W poczekalni: 29
Komentarzy: 139175
Użytkowników: 539845

Filmy romantyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Amerykanka Anna (Amy Adams) ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby w "Leap Day" czyli  29 lutego oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się swoim wybrańcom, muszą oni powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak zdeterminowana, aby dotrzeć do swojego chłopaka z oświadczynami zanim skończy się dzień, nawet mimo iż musi w tym celu przeprawić się przez pół kraju, w czym pomaga jej poznany barman Declan (Matthew Goode).

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 429 Autor: Tyrkinho

Ławeczka

Kasia (Fraszyńska) pracuje w miejscowym bufecie. Piotr (Żmijewski), niepoprawny uwodziciel, sprowadza samochody z Niemiec. Okazuje się, że spędził kiedyś z Kasią jedną noc, zdążył jednak o tym zapomnieć. Kobieta ma nadzieję na trwały związek, ale czy charakter Piotra i jego niechęć do odpowiedzialności na to pozwolą? I czy pozwoli na to lęk Kasi przed rozczarowaniem i zawiedzionym zaufaniem

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 303 Autor: Browarmocny

"Dopóki się znów nie spotkamy" to oparta na książce Judith Krantz opowieść o losach trzech kobiet - matki i jej córek - których tłem są gwałtowne wydarzenia pierwszej połowy XX wieku.Porzucona przez rodzinę, a później przez mężczyznę, który ją uwiódł,Ewa znajduje pocieszenie w ramionach francuskiego oficera.Dorosłe już córki, Delpchine i Freedy,opuszczają Francję z nadzieją,że swoje szczęście znajdą w Ameryce.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 186 Autor: kropka919

Once

Inspirująca opowieść o dwóch pokrewnych duszach, które odnalazły siebie na pełnych wrzawy ulicach Dublina. On jest ulicznym muzykantem, który stracił wiarę w to, że jeszcze jest w stanie coś stworzyć. Ona to młoda matka próbująca znaleźć sobie miejsce w nieznanym mieście. Kiedy ich losy splatają się ze sobą odkryją nawzajem swoje ukryte talenty oraz doprowadzają do realizacji swoich ukrytych marzeń.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1667 Autor: c13ply

"Vampire Diaries" to opowieść o młodej dziewczynie, która jest obiektem pożądania dwóch braci wampirów. Jeden jest dobry, drugi zły. Bracia walczą o jej duszę i o dusze jej przyjaciół, rodziny oraz mieszkańców jej rodzinnego miasteczka. Na podstawie powieści L. J. Smith.

#Odcinek 22|PL#

Finał Sezonu

Komentarzy: 95 Wyświetleń: 16453 Autor: Pedro56

Ciasteczko – Pippa wiedzie niezwykłe życie w nieustannej podróży. Jej przyjaciółki wychodzą ze mąż, ale Pippie ani się śni małżeński kierat. Pewnego dnia jednak jej życie zaczyna się komplikować. Jej surowy ojciec - z zawodu wydawca - podupada na zdrowiu i namawia córkę, by poprowadziła miesięcznik poświęcony ślubom. Dziewczyna postanawia więc stawić czoła wyzwaniu, a to oznacza, że będzie musiała zagłębić się w romantyczny świat zakochanych par. Początkowo wydaje się, że będzie się tu poruszać jak słoń w składzie porcelany...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 948 Autor: Browarmocny

Daphne jest kochającą matką dumną ze swych trzech dorosłych córek; Maggie, która jest psychologiem, seksownej i niezależnej Mae, oraz słodkiej i nieodpowiedzialnej Milly. Aby uchronić swoją córkę przed popełnieniem swoich błędów, Daphne szuka dla niej idealnego męża. Do swoich celów mama nie zawsze używa dozwolonych i uczciwych środków.... ale wszystko z miłości.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 499 Autor: Browarmocny

Romantyczna historia dwojga ludzi o różnym kolorze skóry. Kenya jest młodą pełną ambicji businesswoman, która jednak ma duże problemy sercowe. Brian z kolei jest architektem ogrodów, który swój zawód wykonuje z pasją, zaś sprawy materialne mają dla niego drugorzędne znaczenie. Oboje poznają się podczas wesela wspólnych znajomych i wkrótce Brian dostaje oferte urządzenia ogrodu swojej nowej znajomej.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 828 Autor: Browarmocny

Wybitny chirurg Peter Hallam próbuje zagłuszyć ból po stracie żony, całkowicie oddając sie pracy. Traci zainteresowanie domem, dziećmi i ich codziennymi problemami. Dopiero spotkanie z dziennikarką Melanie Adams sprawia, że z nadzieją zaczyna spoglądać w przyszłość. Rodzące się między nimi uczucie zapowiada szczęśliwy związek. Melanie z dwiema córkami przenosi się do Los Angeles. Jednak wspólne życie z Peterem w domu pełnym pamiątek po jego zmarłej żonie wcale nie jest takie proste.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: kropka919

Dr Benjamin Stone - młody, zapracowany chirurg plastyczny z Waszyngtonu, otrzymuje lukratywną propozycję pracy w Hollywood. Ochoczo wyrusza więc w podróż. Niestety, w odludnym miasteczku Grady wpada na płot miejscowego sędziego. W trybie pilnym zostaje skazany na trzydzieści dwie godziny pracy w lokalnym szpitalu.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 932 Autor: napalona26

Meg Galloway, pilotka małej awionetki gwarantującej transport pomiędzy miasteczkami na Alasce, dowiaduje się o zamordowaniu jej ojca. Do tej pory dziewczyna była przekonana, ze została przez niego porzucona. Meg szuka pomocy w odkryciu prawdy o morderstwie u nowego szefa policji Nata Burke'a, który właśnie przybył z Balltimore. Stróż prawa dzięki miłości do Meg nie tylko zawalczy z własnymi demonami, ale również złapie sprawcę morderstwa.

Komentarzy: 13 Wyświetleń: 5649 Autor: Marulek222

Meg Galloway, pilotka małej awionetki gwarantującej transport pomiędzy miasteczkami na Alasce, dowiaduje się o zamordowaniu jej ojca. Do tej pory dziewczyna była przekonana, ze została przez niego porzucona. Meg szuka pomocy w odkryciu prawdy o morderstwie u nowego szefa policji Nata Burke'a, który właśnie przybył z Balltimore. Stróż prawa dzięki miłości do Meg nie tylko zawalczy z własnymi demonami, ale również złapie sprawcę morderstwa.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 680 Autor: slawoP

Doug jest młodym pracownikiem wielkiego, luksusowego hotelu. Marzy, by w przyszłości stać się właścicielem podobnego przybytku. Niestety, Doug na razie nie ma zbyt wielkich szans na realizację marzeń. Nieoczekiwanie chłopak nawiązuje znajomość z pewnym milionerem, mając nadzieję, że potentat stanie się sponsorem jego projektu. Szczęście Douga nie trwa jednak długo, gdyż wkrótce okrywa, że ewentualny partner ma romans z jego dziewczyną. Bohater staje przed dylematem: czy walczyć o ukochaną kobietę, czy o pieniądze...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: kropka919

Pewna pani kustosz z Nowego Jorku jest rozczarowana nieudanymi związkami i miłością. Dziewczyna wybiera się na wycieczkę do Rzymu, a na pamiątkę wakacji zabiera kilka monet ze słynnej fontanny miłości. Po powrocie do domu okazuje się, że nie za bardzo potrafi poradzić sobie z nieoczekiwanym nadmiarem zakochanych w niej konkurentów czekających u jej drzwi...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1687 Autor: LeszekOrzeszek

Dziedzic Pierre St Laurent wraca z wojny w Indiach do 17-wiecznej prowincjonalnej Francji, aby odzyskać  majątek skonfiskowany przez gubernatora Narbonne.Na skutek zaległości podatkowych , odsprzedany został  holenderskiej hrabinie. Katrina oferuje zwrócić nieruchomości Pierre'a, w zamian za pomoc  w zdobyciu "Star of India" fantastycznego szafiru, który znajduje się w tej chwili u Narbonne. Holenderski rząd chce,by wrócił do swoich indyjskich wiernych, aby zachować spokój.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: kropka919

Obraz w reżyserii Steve'a Boyuma opowiada o przygodach dzieci dumaskowskich Trzech Muszkieterów, które podobnie jak ich rodzice również zdecydowały się na służbę wojskową. Sęk w tym, że D'Artagan jako jedyny z Muszkieterów nie doczekał się syna...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 638 Autor: Pedro56

Sarah Watson swoje ambicje i plany podporządkowała życiu rodzinnemu. Coraz bardziej upewnia się jednak, że nie chce, aby wychowywanie trójki dzieci i dbanie o męża, czyli to, co robiła przez 18 lat, stało się jej jedynym celem. Postanawia spełnić dawne marzenia. Sarah zawsze chciała być pisarką i czuje, że nadszedł ostateczny moment, by zrealizować swoją pasję. Kobieta podejmuje decyzję, która zburzy dotychczasowe ustabilizowane życie jej rodziny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 123 Autor: kropka919

Piękna Christina Walters (Diaz) nigdy nie traktowała mężczyzn poważnie, aż do dnia, kiedy spotyka tego wymarzonego. Kiedy nazajutrz po wspaniałej randce okazuje się, że jej ukochany wyjechał z miasta, Christina postanawia odszukać go za wszelką cenę. Razem z wierną przyjaciółką, Courtney (Applegate) wyrusza w podróż, która uświadamia im obu, że miłość to rzeczywiście ,,najsłodsza rzecz".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 166 Autor: Pedro56

Melanie James pracuje dla telewizyjnego magnata Briana Swanna, który darzy ją szacunkiem oraz nieskrywaną sympatią, lecz równocześnie nie pozwala na wiele swobody twórczej. Ambitna kobieta pragnie niezależności zawodowej, a spotkanie światowej sławy iluzjonisty, Troya Gardenera, stało się dla niej momentem przełomowym, gdyż Melanie postanowiła zrobić z artystą własny program telewizyjny.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 263 Autor: kropka919

Ajlawju

Adam przeżył w życiu niejedno, ale wciąż czeka na wielką miłość. Marzy mu się namiętna kochanka, która spełni jego wszystkie pragnienia. Jego była żona zawsze uważała, że łóżko służy tylko do spania. Adam ma nadzieję,że jest gdzieś kobieta, która odmieni jego życie. I nie myli się: Oto na horyzoncie zjawia się piękna Małgorzata - tygrysica w skórze skromnej nauczycielki, która otwiera przed nim świat prawdziwej namiętności. Zaślepieni miłością zapominają o całym świecie. Ale ich uczucie czekają
też trudne chwile - charakterami pasują do siebie jak pięść do nosa, a polskie realia wystawiają ich miłość na wiele prób. Czy więc romans może przetrwać? Gdy kochankami są Figura i Pazura - na pewno!

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1006 Autor: LeszekOrzeszek

Akcja filmu rozpoczyna się od kradzieży starego, zdezelowanego Mercedesa, który okazuje się mieć dla byłego właściciela wielką wartość. Samochód trafia do komisu samochodowego i tam zostaje zakupiony przez atrakcyjną Magdę (Gruszka). Po jakimś czasie i wielu przypadkach 50-letni bezrobotny Stefan (Frycz), jego 20-letni syn Janek (Tolak), Ormianin Sergiej (Borowski) i student z Nigerii Machu (Samake) wybierają się do Paryża.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 565 Autor: Browarmocny

Rick Robinson jest praktykantem w kancelarii prawniczej w Miami. Ma cztery dni do egzaminu. Zdesperowany, by uzyskać punkty u szefa, McAllistera, obiecuje przysługę, której nie może spełnić. Kończy w ciężarówce w drodze do Los Angeles z rzeczami szefa, jego siostrzenicą i jej świnką. Niespodziewanie Rick odnajduje po drodze miłość, cel w życiu i - być może - samego siebie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 449 Autor: kropka919

Gwiazda / Star

Nie należy lekceważyć miłości nawet za cenę sławy i sukcesów. Przekonali się o tym Crystal Wyatt i Spencer Hill. Poznali się i pokochali na ślubie siostry dziewczyny. Pózniej ich drogi rozeszły się. Crystal musiała przeżyć lata upokorzeń i koszmarów, zanim ostatecznie nie zdobyła sławy jako piosenkarka, niezależności i pieniędzy. Nigdy nie zapomniala jednak o swej pierwszej miłości. Teraz chciałaby odzyskać Spencera. Ale czy to możliwe ?

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 268 Autor: kropka919

Jednego dnia zycie Marielle Dellauney gwałtownie i nieodwracalnie się zmienia. W tragicznym wypadku ginie jej synek, a ona trafia do szpitala. Marielle w końcu przychodzi do siebie. Ale rozpacz po stracie ukochanego dziecka ciągle w niej tkwi Aby zostawić za sobą ciagle krwawiące rany przeszłości, wyjeżdza do Nowego Yorku. Tam znajduje prace u bogatego przemysłowca Malcolma Petersena. Wkrótce bierze z nim slub, a na świat przychodzi chłopczyk. Marielle na nowo może cieszyc się życiem. Niedługo jednak. Jej synek zostaje porwany.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 216 Autor: kropka919

Pewna pani kustosz z Nowego Jorku jest rozczarowana nieudanymi związkami i miłością. Dziewczyna wybiera się na wycieczkę do Rzymu, a na pamiątkę wakacji zabiera kilka monet ze słynnej fontanny miłości. Po powrocie do domu okazuje się, że nie za bardzo potrafi poradzić sobie z nieoczekiwanym nadmiarem zakochanych w niej konkurentów czekających u jej drzwi...


Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1376 Autor: Marulek222