Login: Hasło:
Ilość filmów: 142527
W poczekalni: 4
Komentarzy: 141222
Użytkowników: 550732

Filmy romantyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Francuzka Marion (Delpy) i Amerykanin Jack (Adam Goldberg) postanawiają ożywić nieco swój związek i wyruszają w poszukiwaniu zagubionego gdzieś po drodze romantyzmu na Stary Kontynent. Nie mogą zatem ominąć Paryża, tym bardziej, że jest to doskonała okazja, by odwiedzić teściów Jacka, którzy niestety nie znają angielskiego...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 839 Autor: Tyrkinho

Biznesmen Liu Xuan (Deng Chao) pracuje nad projektem osuszenia morza, co zagraża syrenom, które bez morza żyć nie mogą, jak powszechnie wiadomo. Piękna syrena Shan (Lin Yun), która może także chodzić po lądzie, zostaje wysłana na stały ląd, aby powstrzymać Xuana.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: morswin

Biznesmen Liu Xuan (Deng Chao) pracuje nad projektem osuszenia morza, co zagraża syrenom, które bez morza żyć nie mogą, jak powszechnie wiadomo. Piękna syrena Shan (Lin Yun), która może także chodzić po lądzie, zostaje wysłana na stały ląd, aby powstrzymać Xuana.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 204 Autor: morswin

Po trzydziestu latach małżeństwa, para w wieku średnim (Meryl Streep i Tommy Lee Jones) uczęszcza na intensywną terapię małżeńską by zdecydować o losach swojego związku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: ulcia_16_92

Romantyczny dramat o wdowcu, którego książka o radzeniu sobie w trudnych sytuacjach życiowych, zmienia go w najlepszego guru od samopomocy. Podczas biznesowego wyjazdu do Seatle, zakoch*je się w kobiecie, która uczęszcza na jedne z jego seminariów, by dowiedzieć się, że nie do końca pogodził się ze śmiercią swojej żony.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 108 Autor: mikserr

Ina jest samotną matką i pracuje jako sekretarka u producenta zabawek. Jej szef Alex czepia się jej niemal o wszystko. Pewnego dnia nagle wszystko się zmienia, bowiem jej uciążliwy pracodawca w przedziwny sposób zmniejsza się do wielkości niewielkiej figurki-zabawki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: mikserr

W dzisiejszych czasach niemożliwością jest sprawić, żeby facet zachowywał się w związku dokładnie tak jak chciałaby tego kobieta. Tak przynajmniej myślą cztery główne bohaterki, zanim nie odkryją cudownego poradnika Stevea Harveya. Zaczynają podążać

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1150 Autor: morswin

Teraa Surroor

Tara Wadia, piosenkarka i dziewczyna gangstera Raghu mieszka z matką. Gdy wyjeżdża do Dublina, zostaje zatrzymana w związku z narkotykami. Tara prosi Raghu o pomoc. Raghu musi jej pomóc znaleźć Anirudh Brahmana, nieznajomego, którego poznała na Facebooku a który zaprosił ją do Irlandii

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: mikserr

Słaba płeć?

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 369 Autor: morswin

Amerykanka Anna (Amy Adams) ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby w "Leap Day" czyli 29 lutego oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się swoim wybrańcom, muszą oni powiedzieć 'tak'.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1146 Autor: Vergil12

Pewien chłopiec jako zadanie domowe tworzy projekt, którego celem jest niesienie pomocy. Rozpoczyna od trzech osób, z których każda pomaga trzem innym osobom, te pomagają następnym trzem, aż w końcu każdy dla każdego robi coś dobrego. Wprowadzony w życie plan chłopca działa, ale nie tak jak tego oczekiwał.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2065 Autor: Browarmocny

Rob jest całkowicie rozbity po śmierci swojej dziewczyny Niny. Gdy po pewnym czasie udaje mu się w końcu pozbierać, a nawet poznać i zakochać się we współpracowniczce, Nina powraca z zaświatów, złośliwie wpływając na związek swojego byłego narzeczonego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: mikserr

Isabelle Huppert gra 18-letnią uczennicę zakładu fryzjerskiego, której największym marzeniem w życiu jest znalezienie prawdziwej miłości. Gdy poznaje Françoisa – studenta wywodzącego się z dobrze wykształconej i zamożnej rodziny – ich znajomość przeradza się w intymny związek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: mikserr

Ka jest synem wpływowego biznesmena, który jednak nie chce iść w ślady ojca. Woli jak matka, zajmować się domem. Ki to jego całkowite przeciwieństwo. Jest kobietą sukcesu, pienie się po szczeblach kariery i to jej się całkowicie poświęca. Pewnego dnia ich drogi krzyżują się.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja pełnej uroku komedii romantycznej *Książę i ja* z 2004 roku Julią Stiles opowiadającej o gorącym uczuciu księcia Danii Edwarda, do młodej studentki. W części trzeciej para głównych bohaterów jest już małżeństwem i wybiera się na swój miesiąc miodowy

Komentarzy: 36 Wyświetleń: 19811 Autor: kristek86

Scott Pilgrim (Cera) prowadzi spokojne życie, a ponadto gra w zespole rockowym. Jego świat zostaje wywrócony do góry nogami, kiedy poznaje najwspanialszą dziewczynę jaką kiedykolwiek widział - Ramone Flowers (Winstead). Droga do jej serca jest niełatwa. Musi pokonać jej siedmiu byłych chłopaków.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 2074 Autor: morswin

Kassie (Aniston), wykształcona singielka, dochodzi do wniosku, że najwyższy czas na dziecko. Jej najbliższy przyjaciel, neurotyczny Wally (Bateman) ma mieszane uczucia odnośnie samotnego macierzyństwa, ale Kassie stawia na swoim, mimo że oznacza to skorzystanie z pomocy dawcy spermy.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 3168 Autor: GHunter

Wysoko ceniona pani adwokat przykleja taśmą izolacyjną swojego cudzołożnego męża do toalety... dokładnie zanim ich dom zostaje najechany przez włamywaczy.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1830 Autor: crazy1407

W serialu "Outlander" podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa.

12

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1079 Autor: ulcia_16_92

Love Store

Najsłynniejszy melodramat od czasów "Przeminęło z wiatrem" i "Casablanci". Historia wielkiej miłości. On (Ryan O'Neal), student prawa, wywodzi się z zamożnej rodziny. Ona (Ali MacGraw) to studentka muzyki i córka piekarza (John Marley). Kiedy Olivier przedstawia Jenny swoim rodzicom, ci sprzeciwiają się ich związkowi.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 834 Autor: Scan

Jadzia

Jadzia Jędruszewska mistrzyni tenisa - gra zawsze rakietą firmy Malicz, robiąc jej ogromną reklamę i tym samym odbierając klientów konkurencyjnej firmie Oksza. Młody i przystojny syn właścicielki firmy Oksza postanawia uwieść Jędruszewską, a następnie namówić...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 146 Autor: mikserr

Przepiękna Juliette Binoche i czarujący Jean Reno w komedii, której bohaterowie, jak na prawdziwe przeciwieństwa przystało, przyciągają się w magiczny sposób. Ona - rozmowna, ekstrawertyczna, On - małomówny, zamknięty w sobie. Ona - ucieka od mężczyzny, którego ma nadzieję już nigdy więcej nie kochać.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2142 Autor: Tyrkinho

Ona / Her

Niezwykła historia miłosna, samotny pisarz - Theodore (Joaquin Phoenix) kupuje nowy system operacyjny, który jest tak zaprojektowany, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkownika. Między nim, a jego systemem operacyjnym rozwija się romans...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 484 Autor: Marulek222

Anna Karenina

"Anna Karenina" Lwa Tołstoja to jedna z najczęściej i najchętniej ekranizowanych powieści w historii kina. Zrealizowana w Wielkiej Brytanii, wyprodukowana przez Alexandra Kordę produkcja z 1948 roku to dość zapomniany nawet przez kinomanów film.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3262 Autor: LeszekOrzeszek

Pod koniec XIII wieku Szkocja dostaje się pod panowanie angielskiego króla, Edwarda I. Przejęcie władzy odbywa się w wyjątkowo krwawych okolicznościach. Jednym ze świadków gwałtów i morderstw jest kilkunastoletni chłopak, William Wallace. Po latach spędzonych pod opieką wuja dorosły William wraca do rodzinnej wioski.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2552 Autor: zareknh