Login: Hasło:
Ilość filmów: 143276
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141846
Użytkowników: 551067

Filmy romantyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1239 Autor: wasik111

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 489 Autor: slawoP

Hiszpania, 1937 r.: powoli narastają konflikty, zaostrzają się podziały... świat zmieni się na zawsze. W czasach wojny domowej, która stała się codziennością mieszkańców Guerniki, amerykański reporter podejmuje potajemną współpracę z cenzorką lokalnego biura prasowego

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: ulcia_16_92

W upalną noc, piękna, młoda kobieta postanawia opuścić świeżo upieczonego męża i wyjechać do swego ekscentrycznego kochanka, mieszkającego i pracującego w Austrii uniwersyteckiego wykładowcy. Podróżowanie Nortonem wyzwala w niej poczucie wolności i przywołuje wspomnienie namiętnych chwil z kochankiem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 204 Autor: mikserr

Kiki Harrison (Julia Roberts) jest oddaną asystentką i siostrą pięknej, ale narcystycznej gwiazdy Gwen Harrison (Catherine Zeta-Jones). Życie ze sławną siostrą nigdy nie było łatwe dla nieporadnej i mało zdecydowanej Kiki. Stało się jeszcze trudniejsze od momentu, gdy zgodziła się pomóc Gwen i jej mężowi Eddiemu Thomasowi.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1640 Autor: Marulek222

Wciaz slawny, lecz nieobecny na ekranach od czterech lat aktor ma wziac udzial w nowym projekcie. Z tego w?asnie powodu prosi niezdarnego kuzyna rezysera o podwiezienie go do biednej dzielnicy w Carlson, aby wczuc si? w role kierownika malego supermarketu.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 986 Autor: slawoP

Zaraz po ukończeniu szkoły Jake  i Kristy  decydują się małżeństwo, mimo iż on chciałby jeszcze przez jakiś czas nacieszyć się swobodą. Kolejne etapy ich życia cechuje-stale przegrywana-walka z konformizmem środowiska...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: mikserr

Steve i Monika są ze sobą. To dobra wiadomość. Steve i Monika zerwali ze sobą. To dobra wiadomość. Steve i Monika planują ślub... i tak dalej. Komedia obyczajowa o parze, która niczym bajkowe ptaki: żuraw i czapla przychodzą do siebie nazwzajem i odchodzą.....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: mikserr

Michael (Andy Garcia) bierze ślub z ukochaną Alice (Meg Ryan), wkrótce rodzą im się dwie śliczne córeczki. Dopiero po kilku latach Michael przypadkiem zauważa poważny problem swojej żony - alkoholizm....

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 3389 Autor: piterman112

Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 770 Autor: morswin

Francja, lata 20. Obywatel Anglii odkrywa spisek. Chcąc go ujawnić, spotyka na swojej drodze kobietę, która wykorzystuje własny wdzięk, aby mu w tym przeszkodzić.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1199 Autor: Marulek222

Usytuowana we wczesnych latach 70-tych historia o młodym mężczyźnie, którego narzeczona została zamordowana. Po jej śmierci zakochuje sie w innej kobiecie, chociaż mieszka nadal w domu z rodzicami swojej tragicznie zmarłej narzeczonej.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 609 Autor: Damianski_1704

Epopeja rosyjskiego życia w epoce napoleońskiej, opisująca takie bitwy jak Austerlitz, Borodino, Berezynę, polowania, wyścigi trojek, hulanki oficerskie i pojedynki. Ten epicki film śledzi krzyżujące się losy trzech arystokratycznych rodzin podczas najazdu Napoleona na Rosję w 1812; mieszanka wydarzeń historycznych i romantycznego dramatu

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 707 Autor: wasik111

Hiszpania, 1937 r.: powoli narastają konflikty, zaostrzają się podziały... świat zmieni się na zawsze. W czasach wojny domowej, która stała się codziennością mieszkańców Guerniki, amerykański reporter podejmuje potajemną współpracę z cenzorką lokalnego biura prasowego

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 211 Autor: ulcia_16_92

Po pogrzebie ojca, Adam, młody chłopak z Gdańska, wyrusza w poszukiwaniu Jana, swego starszego brata, który ostatni raz kontaktował się z rodziną z Anglii. Londyn działa jak magnes na tych, którzy szukają lepszego jutra, ale pod powłoką liberalizmu skrywa mroki nietolerancji, chciwości i wyzysku.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1062 Autor: Browarmocny

Wieczorne eskapady z zawsze inną pięknością? To dopiero szczęście! Charlie Logan (Dane Cook) jest facetem nietypowym, bowiem przed jego drzwiami zawsze stoi kolejka urokliwych kobiet. Wszystko za sprawą swoistej klątwy, na skutek której, każda samotna dama po nocy spędzonej z Charliem, spotyka miłość swojego życia.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 847 Autor: gosiareal22

Helen traci pracę w dużej londyńskiej firmie. Zrezygnowana i przygnębiona, podąża do stacji metra. Chce jak najszybciej wrócić do domu, by się podzielić przykrą wiadomością z narzeczonym. Od tej pory równolegle toczą się dwa wątki.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1088 Autor: Tyrkinho

Artur / Arthur

Artur, nieprawdopodobnie bogaty młody człowiek całe dnie spędza na zabawie. Jednak jego życie zmienia się, kiedy dowiaduje się, iż swoją fortunę odziedziczy jedynie wtedy, kiedy ożeni się z Susan, córką innego miliardera. Artur nie kocha Susan, ale postanawia zrobić to czego oczekuje od niego rodzina.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: mikserr

Ta Ra Rum Pum

Ta Ra Rum Pum to romantyczna komedia, której akcja dzieje się w USA. Opowiada o losach rodziny, małżeństwa z dwójką dzieci. Gdy głowa rodziny, rajdowiec, ulega wypadkowi idylliczne życie przewraca się do góry nogami.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1582 Autor: Browarmocny

Pierwsza część kultowej dla wielu osób serii "Lody na patyku". Przedstawiona w niej zostaje nierozłączna trójka szkolnych przyjaciół: romantyczny i uwodzicielski Benny; cwany ale i pechowy grubasek...

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2707 Autor: LeszekOrzeszek

Początek legendarnej serii filmów, które były ogromnie popularne na przełomie lat 80-tych i 90-tych, w dobie złotej ery video w Polsce. Niemiecki dubbing i fatalna jakość obrazu nie przeszkadzała w oglądaniu czegoś, co wtedy było dla Polaków nowością - komedii erotycznej.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1155 Autor: LeszekOrzeszek

Filmy przedstawiają perypetie trójki nieodłącznych szkolnych przyjaciół. Benji, Huey i Bobby spędzają czas głównie na podrywaniu dziewczyn. Najlepiej idzie to Bobby'emu, lokalnemu przystojniakowi, któremu żadna się nie oprze. Benji to skromny chłopak o duszy romantyka, który zakochuje się w pięknych dziewczynach,

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1397 Autor: LeszekOrzeszek

Głównymi bohaterami tego filmu są jeżdżący na motorach i podrywający wszystkie ładne dziewczyny w okolicy koledzy. Żyją beztrosko i na luzie, problem pojawia się jednak, gdy jeden z chłopaków, Benji (Yftach Katzur), zakochuje się z wzajemnością w młodszej siostrze swojego najlepszego przyjaciela, Bobbie'go (Jonathan Sagall).

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1433 Autor: LeszekOrzeszek

Poznali się na zawodach sportowych w Vyskovie. Standa pchał kulą, a Olinka biegła sprintem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Piszą do siebie od zeszłej wiosny. Listowna znajomość rozwinęła się na tyle, że musi dojść do kolejnego spotkania, i być może - pierwszej wspólnej nocy.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 947 Autor: Vergil12

W alternatywnej rzeczywistości, w której toczy się akcja, kłamstwo nie istnieje. Wszyscy od zwykłych ludzi aż po wysokich rangą obywateli mówią prawdę, bez względu na konsekwencję. Życiowy nieudacznik o imieniu Mark (Ricky Gervais) nabywa zdolność kłamania i odkrywa, że może na tym skorzystać.

 

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 652 Autor: Browarmocny