Login: Hasło:
Ilość filmów: 144204
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142552
Użytkowników: 551322

Filmy romantyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Młody yuppie, Walter Davis  ma ważne spotkanie, kolację służbową na którą musi przyjść w towarzystwie kobiety. Aktualnie jest sam więc jego brat umawia go na "randę w ciemno" z samotną Nadią Gates. Nadia ma jednak pewien problem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: ulcia_16_92

"Lovestruck: The Musical" przedstawia historię jednej z najlepszych tancerek na Broadwayu, Harper (Jane Seymour), której kontuzja sprawia, że musi zrezygnować z kariery. Kobieta zostaje choreografką i zajmuje się wychowaniem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: slawoP

Nieśmiały biochemik Paul (Tate Donovan) otrzymuje od Cyganki madame Ruth (Anne Bancroft) eliksir miłości - tajemniczą miksturę o cudownym działaniu. W domu medykament ląduje w koszu. Przypadkowo próbuje go kot Paula. Efekt jest zgodny z tym...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1427 Autor: Damianski_1704

Komedia pełna efektów specjalnych. Niesmiały i gapowaty Nicky jest fanem heavy metalu. Sprawa drugorzędną jest fakt, iż Nicky jest synem diabła i mieszka w piekle. Kiedy ojciec postanawia nie zrzec się tronu, Nicky wraz z dwoma starszymi braćmi wybierają się do Nowego Jorku by tam stworzyć swoje wlasne...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: mikserr

Komedia romantyczna o parze młodych ludzi, którzy budzą się w Las Vegas po szalonej nocy w kasynie i z przerażeniem stwierdzają, że ubiegłego wieczoru ktoś udzielił im ślubu...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 656 Autor: Browarmocny

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: wasylek111

Historia bogatej rodziny mieszkającej na amerykańskich przedmieściach w 1957 roku, której czas upływa na codziennej familijnej etykiecie, spotkaniach w klubach towarzyskich itp. Pewnego dnia pani domu

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 570 Autor: slawoP

St. Louis, 1903 rok. Biznesmen Alonzo Smith ma cztery córki. Najmłodsza z nich, 17-letnia Esther zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa, Johnie. Pewnego dnia ojciec otrzymuje propozycję pracy w Nowym Jorku. Rodzina Smithów jednak nie chce opuszczać rodzinnego miasta...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 73 Autor: mikserr

StreetDance

Finaliści brytyjskiej edycji You Can Dance oraz Mam Talent w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów do mistrzostw Streetdance grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 3698 Autor: Vergil12

Ishmael relacjonuje dla prasy proces o zabójstwo. Oskarżony to rybak, Kazuo Miyamoto, którego żoną jest pierwsza i jedyna miłość dziennikarza.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: wasylek111

22-letnia Oli marzy o wielkiej miłości. Pewnego dnia jej pragnienie się spełnia. Dziewczyna niespodziewanie wkracza do świata sławy, luksusu oraz wielkich pieniędzy. Wybrankiem jej serca jest niezwykle popularny aktor, Eric Soto.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 262 Autor: ulcia_16_92

Jest rok 1942. Henry i Nicky są przyjaciółmi. Obaj czekają na powołanie do armii na statek. Wojna spowodowała, że muszą pożegnać się ze swoimi dziewczynami, ze swoimi marzeniami i wkroczyć w dorosłe życie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: wasylek111

Jack Noah, przeciętny aktor filmowy, przyjeżdża do Paradoru. Po zakończeniu zdjęć szef policji, Roberto Strausmann, obawiając się skutków ujawnienia śmieci dyktatora republiki, zmusza aktora, by wcielił się w postać szefa państwa. Jack dokłada wszelkich starań, odgrywając swą rolę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: ulcia_16_92

8 dni / Tempo

Młoda Amerykanka (Rachael Leigh Cook) przeprowadza się do Paryża aby pracować a znanym sklepie jubilerskim. Poznaje tam Sare (Griffith) i Jacka (Dancy), którzy planują skok na sklep, w którym pracuje.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 213 Autor: wasylek111

Sommersby

Nieczuły, porywczy i surowy właściciel ziemski Jack Sommersby opuszcza w 1860 roku Vine Hill i wyrusza na wojnę secesyjną. W domu zostawił żonę Laurel, która była wdzięczna losowi za to,że mąż opuszcza rodzinne strony.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 673 Autor: wasik111

Honey

Honey Daniels czekała całe życie, aby móc pokazać światu swój talent. Wszystko o czym marzyła jest na wyciągnięcie ręki. Przez lata jej odwaga i ambicja torowały tancerce i początkującej choreografce drogę do kariery, nawet wtedy kiedy jej najbliżsi wątpili w jej sukces.A ten kosztował ją wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1607 Autor: Pedro56

Honey 2

Utalentowana tancerka Maria Ramirez, która dopiero co wyszła z poprawczaka, znajduje ujście dla swej pasji dołączając do nowej grupy tanecznej.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 3563 Autor: Pedro56

Honey 2

Utalentowana tancerka Maria Ramirez, która dopiero co wyszła z poprawczaka, znajduje ujście dla swej pasji dołączając do nowej grupy tanecznej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 88 Autor: ulcia_16_92

Honey

Historia Honey, która pragnie za wszelką cenę wyrwać się ze slumsów i zostać profesjonalną choreografką. Jej kariera staje jednak pod znakiem zapytania, kiedy nie chce spotykać się z szefem studia dla którego pracuje. Od tej pory będzie musiała pokonać wiele przeciwności, jakie pojawią się na jej drodze, by móc zrealizować swe marzenie.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1573 Autor: chrumek

"Dziewczyna z Alabamy" to sympatyczna komedia romantyczna, która w zeszłym roku narobiła sporego zamieszania w rankingach box office za oceanem....

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 864 Autor: slawoP

Przedstawiciel farmaceutyczny (Jake Gyllenhaal) sprzedaje viagrę, starając się utrzymać na powierzchni rynku farmaceutycznego. Umawia się z młoda kobietą (Anne Hathaway), która choruje na Parkinsona. Zaczyna się rodzić między nimi uczucie.

 

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2382 Autor: Marulek222

Życie Toma  to sielanka: jest seksowny, odniósł sukces, ma szczęście do kobiet i wie, że w każdej sytuacji może polegać na Hannah – swojej najlepszej przyjaciółce i jedynej stałej rzeczy w jego życiu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: ulcia_16_92

Mamma Mia!

Film opowiada historię młodej i ślicznej Sophie (Amanda Seyfried), która niebawem ma wyjść za mąż. Dziewczyna chciałaby, aby do ślubnego kobierca zaprowadził ją jej ojciec. Problem w tym, że nigdy go nie poznała. Jej matka, Donna (Meryl Streep), zdradza tożsamość trzech mężczyzn, z którymi przed laty coś ją łączyło. Cała trójka zostaje zaproszona na ślub.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 78 Autor: ulcia_16_92

Isabella Swan to szukająca swego miejsca w świecie, zagubiona nastolatka, cicha marzycielka. Kiedy poznaje przystojnego, błyskotliwego i intrygującego Edwarda Cullena nie zdaje sobie sprawy, że znajomość ta wstrząśnie jej życiem i zmieni je na zawsze.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1139 Autor: gosiareal22

Ekranizacja drugiej części bestsellerowego cyklu "Zmierzch" autorstwa amerykańskiej pisarki Stephenie Meyer. "Księżyc w Nowiu" opowiada dalsze dzieje trudnej miłości dziewczyny - Belli Swan (Kristen Stewart) i wampira

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1514 Autor: Pedro56