Login: Hasło:
Ilość filmów: 142398
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141109
Użytkowników: 550701

Filmy przygodowe

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Sindbad dokonuje zbrodni, po czym dostaje karę w postaci wiecznej żeglugi po morzach i oceanach. Będzie wolny dopiero wtedy, gdy odpokutuje winy.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1041 Autor: wasylek111

Nastoletnia Maddy oraz jej rodzice pochodzą z rodu wilkołaków. Wkrótce w szkole pojawia się Rhydian Morris - chłopak przykuwający uwagę dziewczyny.

10

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 552 Autor: wasylek111

W planetarnym systemie Quad trwa krwawa wojna klas. Trójka łowców nagród stara się zachować bezstronność.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 310 Autor: wasylek111

Jason wyrusza w morze, aby odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Niespodziewany przypływ powoduje, że chłopak trafia na Atlantydę.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 242 Autor: wasylek111

Gwiezdne Wrota: Atlantyda to serial, który powstał jako odnoga serialu Gwiezdne wrota. Gdy została odnaleziona Atlantyda, ostatnia placówka Pradawnych, dowództwo Gwiezdnych Wrót postanawia wysłać tam ekipę..

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 284 Autor: wasylek111

Pewnej nocy, kiedy trzy planety ustawiły się w jednej linii, Lara Croft odkryła pomiędzy pudłami przywiezionymi dwadzieścia lat wcześniej z jednej z archeologicznych wypraw swojego nieżyjącego ojca lorda Croft tajemniczy zegar.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 130 Autor: mikserr

Zapraszamy do krainy Fraglesów, serialu dla dzieci, który zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym prestiżową Emmy. Fraglesy zapraszają wszystkich do swojego magicznego, podziemnego świata

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: wasylek111

George  jest fizykiem i wynalazcą. Od wielu lat próbuje złamać czwarty wymiar, czyli podróżować w czasie. Gdy udaje mu się skonstruować wehikuł, kierowany ciekawością, w jaki sposób będzie zmieniała się ludzkość, przenosi się w przyszłość.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: mikserr

Wkrótce po ukończeniu z wyróżnieniem w 1990 r. Uniwersytetu Emory, mający przed sobą wspaniałą przyszłość 22-letni Christopher McCandless zrywa kontakty z rodziną, niszczy swoje dokumenty, oddaje na cele charytatywne oszczędności

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 85 Autor: mikserr

Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 163 Autor: mikserr

Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 80 Autor: mikserr

Pochodzący z Galicji Alonso (Álvaro Cervantes) zmuszony jest uciekać z rodzinnej wioski, gdyż przez przypadek zabił młodszego z synów hrabiego Raña.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 265 Autor: wasylek111

Chcąc uchronić Izraelitów przez filistyńską niewolą, młody pasterz Dawid podejmuje wyzwanie rzucone przez najeźdźców i decyduje się stanąć do pojedynku z najsilniejszym z nich – niepokonanym olbrzymem o imieniu Goliat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: wasylek111

"Zathura. Kosmiczna przygoda" to ekranizacja powieści znanego pisarza dziecięcego Chrisa Van Allsburga. Dwaj bracia Danny i Walter w piwnicy znajdują stare pudełko, w którym znajduje się gra, zwana Zathura. Chłopcy za pomocą gry przenoszą się w kosmos.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1231 Autor: Browarmocny

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

52

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 5963 Autor: mikserr

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 229 Autor: morswin

12 letni Bastian właśnie stracił mamę. Chłopiec zagubiony i odosobniony w swej wyobraźni buduje własny świat marzeń. Pomaga mu w tym magiczna księga, która staje się pomostem między światem, który go otacza, a krainą jego marzeń zwaną Fantazją...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 114 Autor: mikserr

Królowa Mroku, Xayida, nienawidzi swojej siostry, Dziecięcej Cesarzowej i za wszelką cenę pragnie zniszczyć jej krainę - Fantazję. Atreyu jest zaufanym sługa Dziecięcej Cesarzowej. Na ziemi zaś jej wiernym sługą stał się Bastian.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: mikserr

Chcąc uchronić Izraelitów przez filistyńską niewolą, młody pasterz Dawid podejmuje wyzwanie rzucone przez najeźdźców i decyduje się stanąć do pojedynku z najsilniejszym z nich – niepokonanym olbrzymem o imieniu Goliat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 185 Autor: wasylek111

Chcąc uchronić Izraelitów przez filistyńską niewolą, młody pasterz Dawid podejmuje wyzwanie rzucone przez najeźdźców i decyduje się stanąć do pojedynku z najsilniejszym z nich – niepokonanym olbrzymem o imieniu Goliat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 410 Autor: wasylek111

Trwają zaciekłe walki pomiędzy Brytyjczykami a Amerykanami o Nowy Orlean podczas wojny 1812 roku. Korsarz Jean Lafitte kontroluje tereny leżące w bagnistym dorzeczu Mississippi napadając na wpływające statki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: wasylek111

Fantomas

Paryż obiegają co raz to nowe pogłoski o genialnym przestępcy - Fantomasie (Jean Marais). Dziennikarz jednej z gazet, Fandor (również Jean Marais), chcąc wykorzystać to zainteresowanie, opisuje fikcyjny wywiad...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1329 Autor: LeszekOrzeszek

Brendan Fraser wcielił się w główną rolę w tej przepełnionej akcją przygodzie opartej na klasycznej powieści Juliusza Verne a, która z pewnością zapewni doskonałą rozrywkę całej rodzinie! Podczas wyprawy do wnętrza Ziemi Trevor Anderson (Fraser), jego bratanek oraz ich przewodniczka dokonują przełomowego odkrycia.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 805 Autor: Browarmocny

Chcąc uchronić Izraelitów przez filistyńską niewolą, młody pasterz Dawid podejmuje wyzwanie rzucone przez najeźdźców i decyduje się stanąć do pojedynku z najsilniejszym z nich – niepokonanym olbrzymem o imieniu Goliat...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 308 Autor: morswin

Kiedy równowaga w przyrodzie zostaje zakłócona, Clara wraz z przyjaciółmi postanawia rozwiązać zagadkę niedźwiedzia i złamać zaklęcie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: mikserr