Login: Hasło:
Ilość filmów: 143670
W poczekalni: 3
Komentarzy: 150577
Użytkowników: 548947

Filmy przygodowe

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Konsul rzymski, w drodze na wojnę zostawia garnizon żołnierzy w prowincjonalnym miasteczku. Mieszczanie nie są zadowoleni z tej sytuacji, ale decydują, że w ich najlepszym interesie jest współpraca z nimi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 6 Autor: mikserr

Robin of Locksley (Michael Praed), który nie chce poddać się woli normandzkich tyranów, zostaje wybrany przez mistycznego władcę lasów, Herna (John Abineri), by pomóc uciskanemu ludowi.

08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 53 Autor: wasik111

Ludzie technologicznie cofnęli się o kilkaset lat, ale w zamian opanowali sztukę wykorzystywania magii. W Czterech Krainach znalazło się także miejsce dla innych inteligentnych ras, np. elfów.

06

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1050 Autor: mikserr

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: wasik111

"Dzieci z Bullerbyn" to chyba najbardziej znana w Polsce książka Astrid Lindgren.Film w przezabawny, a zarazem ciepły sposób, opowiada o sympatycznych przygodach sześciorga dzieci, które mieszkają w maleńkiej wiosce - wiosce, w której są tylko trzy zagrody.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 6023 Autor: shejk

Współczesny Nowy Jork. Ostatni łowca czarownic staje do walki przeciwko wiedźmom.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 184 Autor: morswin

Współczesny Nowy Jork. Ostatni łowca czarownic staje do walki przeciwko wiedźmom.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 77 Autor: morswin

Współczesny Nowy Jork. Ostatni łowca czarownic staje do walki przeciwko wiedźmom.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 482 Autor: ulcia_16_92

Kupiec wyrusza do miasta po prezenty dla swoich trzech córek. Dla pierwszej ma przywieść diament wysadzany szlachetnymi kamieniami, dla drugiej kryształowe lusterko, a dla trzeciej - najmłodszej o imieniu Alenuszka, purpurowy kwiat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: mikserr

Na starożytnej Krecie, potworowi zwanemu Minotaur zły król Minos składa ofiary z tamtejszych dziewic aby utrzymać potwora z dala od miasta. Kilku przyjaciół postanawia zabić potwora i nie dopuścić do dalszych ofiar.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: mikserr

Serial na podstawie komiksu "Green Arrow". Oliver Queen, miliarder i playboy, po pięciu latach spędzonych na wyspie na Pacyfiku, na którą trafił po katastrofie morskiej, wraca do domu. Nie jest już jednak tym samym człowiekiem.

12

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 928 Autor: ulcia_16_92

Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence, jest teraz wyspą, na której rządzi kilku najgroźniejszych spośród pirackich kapitanów. Budzącym największą grozę jest Kapitan Flint.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 227 Autor: mikserr

Fabuła Shadowhunters skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa, że nie jest tym, za kogo się uważała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, które polują na demony.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 442 Autor: mikserr

Fabuła Shadowhunters skupia się na 18-letniej Clary Fray, która w swoje urodziny odkrywa, że nie jest tym, za kogo się uważała, ponieważ pochodzi z rodu Nocnych Łowców – hybrydy aniołów i ludzi, które polują na demony.

04

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 412 Autor: mikserr

Daleka przyszłość. By uniknąć zagłady na Ziemi, ludzkość przenosi się na Marsa, gdzie pod kopułami próbuje stworzyć namiastkę byłej planety.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 115 Autor: wasik111

Robin of Locksley (Michael Praed), który nie chce poddać się woli normandzkich tyranów, zostaje wybrany przez mistycznego władcę lasów, Herna (John Abineri), by pomóc uciskanemu ludowi.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 111 Autor: wasik111

Jack Noah, przeciętny aktor filmowy, przyjeżdża do Paradoru. Po zakończeniu zdjęć szef policji, Roberto Strausmann, obawiając się skutków ujawnienia śmieci dyktatora republiki, zmusza aktora, by wcielił się w postać szefa państwa. Jack dokłada wszelkich starań, odgrywając swą rolę.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 381 Autor: wasik111

W Chinach toczy się wojna domowa. Z Pekinu wyjeżdża w kierunku Szanghaju pociąg ekspresowy. Wśród jego pasażerów jest dziwny osobnik nazwiskiem Chang...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: mikserr
Do San Francisko przybywa z Hongkongu samolot z tajemniczym pasażerem na pokładzie. To Toby Wong (Mark Dacascos), który właśnie wyzwolił się ze szponów Leung Corporation i szuka schronienia w Stanach Zjednoczonych. Ale tu czekają nań wysłannicy azjatyckiej korporacji - Vic Madison z kumplem.
Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2883 Autor: xcrustyx

Fabuła Beowulf opowiadać będzie o tytułowym bohaterze, który powracają do domu po wielu latach spędzonych na wojnach, chcąc oddać hołd Hrothgarowi, który rządzi królestwem Herot.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 466 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

28

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1918 Autor: mikserr

W niedalekiej przyszłości, grupa zmodyfikowanych genetycznie ludzi, której przewodzi JohnFoster, postanawia przeprowadzić niebezpieczny eksperyment. Chcą cofnąć się w czasie, aby zapobiec odkryciu meteorytów zawierających bakterie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: mikserr

Leon i Vanessa  w końcu postanawiają zostać parą. Następnego dnia chłopak znika bez śladu. Gdy poszukiwania nie przynoszą rezultatu do akcji musi wkroczyć dzika banda. Okazuje się, że Leon został schwytany przez podstępne wampiry..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 181 Autor: mikserr

W piątym sezonie pojawi się wielu nowych bohaterów, lecz powrócą także dawni znajomi, za którymi nikt nie tęskni. Także i tym razem prawdziwe okaże się twierdzenie: Nigdy nie rezygnuj z tych, których kochasz.

07

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 349 Autor: mikserr

Złota Era piratów dobiega końca. Dawna brytyjska kolonia, New Providence, jest teraz wyspą, na której rządzi kilku najgroźniejszych spośród pirackich kapitanów. Budzącym największą grozę jest Kapitan Flint

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: mikserr