Login: Hasło:
Ilość filmów: 144208
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142563
Użytkowników: 551325

Filmy przygodowe

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dobra zabawa i łatwy zarobek, to zasady, którymi kierują się w życiu czterej młodzi mieszkańcy współczesnego Sankt Petersburga. Ich ulubionym zajęciem jest wykopywanie na dawnych pobojowiskach przedmiotów z II wojny światowej i sprzedawanie

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 729 Autor: slawoP

Serial opowiada o polityce, manipulacji i śmiertelnej wojnie pomiędzy wielkimi imperiami. Fabuła umiejscowiona została w XIII wieku w Chinach, w świecie przepełnionym zdumiewającymi sztukami walki, seksualnymi intrygami, politycznymi skandalami i spektakularnymi bitwami.

9

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 785 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

59

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 7459 Autor: mikserr

Epicka adaptacja dzieła Homera. Odyseusz, po podboju Troi wraca do Itaki, jednakże podróż morska zajmuje mu znacznie więcej czasu niż podróż do Troi. Po drodze przeżywa rozmaite przygody, spotykając wiele mitologicznych stworów, Bogów czy postaci… A wszystko to okraszono wspaniałymi efektami specjalnymi oraz wspaniałą obsadą.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 598 Autor: crazy1407

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 151 Autor: morswin

Trzech facetów z różnych krajów (Peru, Argentyna i Chile) wyruszają razem w pełną humoru przeprawę przez dżunglę by dostać się na finał Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej, które odbyły się w Brazylii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: ulcia_16_92

Bohaterowie pierwszej części filmu, Borman i Czerep, biorą udział w rekontrukcji jednej z bitew II wojny światowej. Nieoczekiwanie, wraz z dwoma Ukraińcami, Taranem i Sierym trafiają w środek...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 175 Autor: slawoP

Dobra zabawa i łatwy zarobek, to zasady, którymi kierują się w życiu czterej młodzi mieszkańcy współczesnego Sankt Petersburga. Ich ulubionym zajęciem jest wykopywanie na dawnych pobojowiskach przedmiotów z II wojny światowej

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 656 Autor: slawoP

Akcja filmu rozgrywa się w roku 1688 na Karaibach. Piękna córka pirata, Morgan Adams, jest w posiadaniu fragmentów mapy naprowadzającej żeglarzy na wielki skarb: kryjącą niezmierzone bogactwa Wyspę Piratów. Ojciec Morgan wyrwał te strzępy bezcennej mapy z rąk swego przyrodniego brata, okrutnego korsarza, kapitana Dawga Browna.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: mikserr

Kongo / Congo

Do nieprzebytej dżungli w Kongo wyrusza ekspedycja w poszukiwaniu diamentów. Obok kamieni ekipa odnajduje legendarne, zaginione miasto Zinj. Szef wyprawy obserwuje jej przebieg dzięki przekazowi satelitarnemu. Nagle transmisja zostaje przerwana, a kiedy obraz pojawia..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: mikserr

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 235 Autor: morswin

Kainan jest żołnierzem pochodzącym z innego świata. Jego statek kosmiczny rozbija się pośród norweskich fiordów w czasach panowania Wikingów. Niestety Kainan nie był jedynym pasażerem, któremu udało się wyjść z życiem z płonącego wraku.

Komentarzy: 54 Wyświetleń: 20405 Autor: Damjan

Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1407 Autor: Pedro56

Matthew McConaughey jako Finn, zakochany w swojej byłej (Hudson) i mający na pieńku z gangsterem Bigg Bunnym. Po ośmiu latach poszukiwań Finn natrafia w końcu na ślad miejsca zatonięcia statku Queen Dowry, a co za tym idzie na ślad fortuny, która zniknęła tajemniczo w 1715 roku.

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2569 Autor: Browarmocny

Boliwia. Tubylcy toczą ze sobą wojnę. Hodowcy bydła wykorzystują do swoich celów nieporozumienia pomiędzy zbieraczami kauczuku i Indianami. Chaos pozwala im pozyskiwać tereny pod nowe pastwiska.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 558 Autor: wasik111

Pierwsza, wierniejsza pierwowzorowi literackiemu, ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza. Jest rok 1885. Trwa Powstanie Mahdiego w Sudanie. Ośmioletnia Angielka Nel i czternastoletni Staś, zostają porwani ...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 3567 Autor: LeszekOrzeszek

9-letni Karol Lew, nazywany Sucharkiem jest ciężko chory -nie chodzi do szkoły, nie może nawet wstawać z łóżka. Wie, że niedługo umrze. Sucharek ma 13-letniego brata - Jonatana, którego lubią wszyscy w sąsiedztwie...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1603 Autor: wasik111

Rosa Tyler młoda ekspedientka w londyńskim domu towarowym, wiedzie monotonne i całkowicie przecietne życie aż do nocy...

05

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 367 Autor: mikserr

W fikcyjnych światach Azeroth i Draenor dochodzi do konfliktu między ich mieszkańcami: ludźmi a orkami.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 155 Autor: ulcia_16_92

Tron

Włamywacz komputerowy zostaje zdematerializowany i przeniesiony do wnętrza komputera. Okazuje się, że wnętrze maszyny rządzi się podobnymi prawami jak nasza cywilizacja.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 400 Autor: Scan

Azumi

Azumi, młoda sierota przygarnięta przez starego mistrza sztuk walki, zostaje poddana wieloletniemu szkoleniu we władaniu mieczem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 285 Autor: wasylek111

W fikcyjnych światach Azeroth i Draenor dochodzi do konfliktu między ich mieszkańcami: ludźmi a orkami.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 408 Autor: morswin

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: morswin

W fikcyjnych światach Azeroth i Draenor dochodzi do konfliktu między ich mieszkańcami: ludźmi a orkami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 205 Autor: ulcia_16_92

Podróżnik Marco Polo dociera do Azji, gdzie zostaje gościem wielkiego władcy mongolskiego. Aby przeżyć na dworze pełnym intryg, musi wykorzystać swoje umiejętności w walce i politycznej grze

10

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1239 Autor: ulcia_16_92