Login: Hasło:
Ilość filmów: 147104
W poczekalni: 5
Komentarzy: 152519
Użytkowników: 549870

Filmy przygodowe

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Hugh Glass szuka zemsty na ludziach, którzy zostawili go poważnie rannego po ataku niedźwiedzia.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 56 Autor: morswin

Serial na podstawie komiksu "Green Arrow". Oliver Queen, miliarder i playboy, po pięciu latach spędzonych na wyspie na Pacyfiku, na którą trafił po katastrofie morskiej, wraca do domu. Nie jest już jednak tym samym człowiekiem.

19

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2136 Autor: ulcia_16_92

Deadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 776 Autor: wasylek111

Ludzie technologicznie cofnęli się o kilkaset lat, ale w zamian opanowali sztukę wykorzystywania magii. W Czterech Krainach znalazło się także miejsce dla innych inteligentnych ras, np. elfów..

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1555 Autor: mikserr

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata – wiewiórki, która przyczyniła

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3189 Autor: LeszekOrzeszek

Siódma część sagi "Gwiezdnych wojen" rozgrywająca się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi".

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 484 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

40


Komentarzy: 14 Wyświetleń: 4098 Autor: mikserr

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 396 Autor: mikserr

W piątym sezonie pojawi się wielu nowych bohaterów, lecz powrócą także dawni znajomi, za którymi nikt nie tęskni. Także i tym razem prawdziwe okaże się twierdzenie: Nigdy nie rezygnuj z tych, których kochasz.

18

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1546 Autor: mikserr

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek...

1

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 281 Autor: ulcia_16_92

Benji

Wzruszająca opowieść o oddaniu i przyjaźni. Benji jest niezwykle mądrym psem, który po stracie swego pana, stara się znaleźć nowego opiekuna. Codziennie zwierzę odwiedza okolicznych mieszkańców, od których dostaje jedzenie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 147 Autor: mikserr

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 868 Autor: morswin

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 285 Autor: morswin

Na ekrany kin wchodzi ekranizacja klasycznej już książki Maurice Sendaka Where the Wild Things Are - opowieść dla wszystkich. Reżyser Spike Jonze opowiada przygody Maksa, małego psotnika, którego mama posłała do pokoju za nieposłuszeństwo.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 437 Autor: gosiareal22

Małpi Król 2 to Hollywoodzka wersja filmu o Małpim Królu który po spustoszeniu nieba został uwięziony na setki lat, teraz dowiadujemy się co będzie dalej i co go czeka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 317 Autor: wasylek111

Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 99 Autor: ulcia_16_92

W galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców.

14

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2092 Autor: mikserr

Siódma część sagi "Gwiezdnych wojen" rozgrywająca się 30 lat po wydarzeniach z "Powrotu Jedi".

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 784 Autor: morswin

Phantom

W samym szczycie Zimnej Wojny cały świat wstrzymuje oddech, gdy sowiecki okręt podwodny uzbrojony w pociski nuklearne ginie gdzieś na Pacyfiku. Na pokładzie jednostki, zaprawiony w bojach kapitan (Ed Harris) i agent KGB (David Duchovny) prowadzą śmiertelnie niebezpieczną grę.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 786 Autor: Pedro56

Fabuła Beowulf opowiadać będzie o tytułowym bohaterze, który powracają do domu po wielu latach spędzonych na wojnach, chcąc oddać hołd Hrothgarowi, który rządzi królestwem Herot.

12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1444 Autor: ulcia_16_92

W Wielkiej Dolinie rój liściożerców wszystko wyjada, dlatego jej mieszkańcy szukają nowego źródła pokarmu. Niespodziewanie małe dinozaury odłączają się od stada i na środku Wielkiej Wody znajdują tajemniczą wyspę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 62 Autor: mikserr

Przedstawia losy doświadczonego rycerza, który rezygnuje z wojaczki i próbuje dożyć spokojnej starości. Przeszłość jednak szybko się po niego upomina, a bohater raz jeszcze musi sięgnąć po swój miecz...

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 210 Autor: mikserr

Na Bliskim Wschodzie, w pobliżu wybrzeża Sudanu, przestępca imieniem Caine (Burt Reynolds) uciekając sprzed policją ukrywa się na jednym z zakotwiczonych tam jachtów i znajduje pracę jako biolog morski.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 133 Autor: wasylek111

Bogaty i znudzony przepychem młody arystokrata wyrusza w rejs, podczas którego poznaje piękną artystkę. W wyniku gwałtownego sztormu prom zaczyna tonąć. Dwójkę rozbitków ratuje szkuner łowców fok...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: mikserr

Dzieciństwo Diany na tropikalnej wyspie wypełniają malownicze zachody słońca, egzotyczne tańce i nurkowanie w poszukiwaniu skarbów rafy koralowej. A poza tym przyjaźń z chłopcem o imieniu Tikayo, któremu zawdzięcza życie. Kresem sielanki staje się wyjazd do szkół i uczelni w Stanach zjednoczonych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: mikserr