Login: Hasło:
Ilość filmów: 147343
W poczekalni: 9
Komentarzy: 150911
Użytkowników: 550089

Filmy filmy polskie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Córka Sama Fishera zostaje uprowadzona. Od tej chwili mężczyzna próbuje wyrwać ją z rąk porywaczy, ryzykując przy tym życie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 757 Autor: wasik111

Przedwojenna Krynica. Przemysłowiec Widmar podejrzewa swoją młodą żonę Rebekę, że zdradza go z doktorem Tamtenem. Nieprzytomnie zakochany w Rebece, targany zazdrością stara się na wszelkie sposoby sprawdzić, czy jego podejrzenia są prawdziwe....

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 573 Autor: Scan

Józef przyjeżdża do Sanatorium pod Klepsydrą, prowadzonego przez doktora Gotarda, gdzie przebywa jego zmarły ojciec, przywrócony do życia, lecz przeniesiony w inny wymiar czasu. Józef odbywa podróż w różne "pętle czasu przeszłego" - lata swojego dzieciństwa i fantastycznych marzeń..

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1971 Autor: numba1badgurl

Karuzela

Wieloletnia przyjaźń dwóch przyjaciół przechodzi kryzys, kiedy obaj zakochują się w tej samej kobiecie.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1472 Autor: Scan

Daas

Jest rok 1776. Radca wiedeńskiej Kancelarii Nadwornej Henryk Klein (Mariusz Bonaszewski) otrzymuje skargę na hrabiego Jakuba Franka (Olgierd Łukaszewicz), który kilkanaście lat wcześniej został skazany za głoszenie herezji i zbiegł do Wiednia.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 888 Autor: GHunter

Chemia

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 819 Autor: mikserr

Lalka

Adaptacja powieści Bolesława Prusa. Historia zamożnego kupca warszawskiego Stanisława Wokulskiego i jego miłości do pięknej, lecz zubożałej arystokratki Izabeli Łęckiej. Temu niszczącemu uczuciu Wokulski podporządkowuje swoje interesy, wchodzi w niekorzystne dla siebie układy z rodzinami arystokratycznymi

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1065 Autor: Tyrkinho

Wniebowzięci

Dwaj mężczyźni wygrywają pieniądze w totolotka. Całą fortunę przeznaczają na różne przyjemności, które nie dają im oczekiwanego szczęścia.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 179 Autor: wasik111

W drodze do Zakopanego reżyser i literat snują wizję wspólnego filmu. Na miejscu rozpoczynają poszukiwania kandydatek do głównych ról.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 246 Autor: wasik111

Życie inżyniera Maksymowicza zmienia się diametralnie, kiedy przypadkowo dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Bohater decyduje się na uprządkowanie swego życia..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: wasik111

9 kwietnia 2005 roku w bezprecedensowym geście jedności i hołdu miliony Polaków wyłączyło światła w swoich domach. Jednocześnie wyzwoliła się energia emocjonalna o niespotykanym potencjale...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1591 Autor: Tyrkinho

Chłopcy

Pensjonariusze domu starców walczą o zachowanie niezależności z despotyczną siostrą zakonną.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: wasik111

Ciemna rzeka

Żołnierz Batalionów Chłopskich szuka swojego miejsca w realiach powojennej Polski.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 197 Autor: wasik111

Daleka przyszłość. By uniknąć zagłady na Ziemi, ludzkość przenosi się na Marsa, gdzie pod kopułami próbuje stworzyć namiastkę byłej planety. Po gwałtownej piaskowej burzy, która niszczy marsjański Nowy Jork, mieszkańcy marsjańskiego Los...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 549 Autor: imilio

Robotnik Karolak wraz z innymi bezrobotnymi trafia do pracy przy rozładowywaniu wagonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 328 Autor: wasik111

Ojciec małoletniej Ani, wzorem innych mieszkańców prowincjonalnego miasteczka, coraz częściej zagląda do kieliszka. Nie podoba się to jego córce.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 340 Autor: wasik111

polski komediodramat obyczajowy z 1973 roku. Jego treścią są wspomnienia byłych uczniów technikum dla pracujących, które budzą się po przypadkowym spotkaniu dawnego nauczyciela.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 142 Autor: wasik111

Rok 1944. Rannemu porucznikowi grozi amputacja nóg. Podkochująca się w nim pielęgniarka stara się zdobyć penicylinę, która zapobiegłaby operacji. Tymczasem do szpitala trafia jej narzeczony.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: wasik111

Major Grela jest doświadczonym pilotem. Marzy o awansie, ale ten dostaje jego kolega Horycki. Obaj byli kiedyś zakochani w obecnej żonie Greli. Dochodzi do konfliktu między nimi. Na dodatek Grela zaczyna chorować.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 108 Autor: wasik111

Karbala

Rok 2004, siedziba władz lokalnych w irackiej Karbali, City Hall, zostaje zaatakowana przez Al-Kaidę i sadrystów. Grupa polskich oraz bułgarskich żołnierzy odpiera kolejne ataki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 664 Autor: mikserr

Performer

Opowieść o artyście, który szuka dla siebie miejsca we współczesnym świecie niejednokrotnie ryzykując życiem lub zdrowiem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 247 Autor: ulcia_16_92

Karbala

Rok 2004, siedziba władz lokalnych w irackiej Karbali, City Hall, zostaje zaatakowana przez Al-Kaidę i sadrystów. Grupa polskich oraz bułgarskich żołnierzy odpiera kolejne ataki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 621 Autor: wasik111

Karbala

Rok 2004, siedziba władz lokalnych w irackiej Karbali, City Hall, zostaje zaatakowana przez Al-Kaidę i sadrystów. Grupa polskich oraz bułgarskich żołnierzy odpiera kolejne ataki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 451 Autor: imilio

Hania

Współczesna historia młodego małżeństwa Wojtka i Oli, które na okres świąt Bożego Narodzenia bierze do siebie Kacpra - chłopca z Domu Dziecka. To niezwykłe dziecko zmienia ich podejście do życia i siebie nawzajem.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 944 Autor: Tyrkinho

Król życia

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega ...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 588 Autor: imilio