Login: Hasło:
Ilość filmów: 126598
W poczekalni: 11
Komentarzy: 141178
Użytkowników: 541144
Mmamarket.eu - Odzież i akcesoria do sportów walki

Filmy filmy polskie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Byzuch

Historia kilku przyjaciół, którzy spotykają się po latach. Do Polski przyjeżdża Jorg (Jerzy Haberstroh), który od 25 lat mieszka w Niemczech. Towarzyszy mu rodowity Niemiec - Andreas (Andrzej Domin). Wizyta gości wyzwala szereg komicznych sytuacji, wynikających z błędnych wyobrażeń o Ślązakach i Niemcach.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2523 Autor: GHunter

Legenda

Poetycka opowieść o przyjaźni polskiej dziewczyny i dwóch dorastających chłopców - Polaka i Rosjanina - skontrastowana z okrucieństwem wojny. Rodziców Jurka rozstrzelali Niemcy w Warszawie. Rosyjski chłopiec Sasza ucieka z transportu. Spotykają się w lesie. Od głodu i zimna ratuje ich Julka. Chłopcy chcą walczyć, zdobywają pistolet maszynowy i dostają się do oddziału partyzanckiego. Podczas akcji wpadają w ręce Niemców, lecz partyzanci ich uwalniają. Obaj kochają sie w Julce, która jest łączniczką. Sasza i Julka giną, kiedy zbliża się już front . . .

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 267 Autor: wasik111

Poetycka czarno-biała opowieść o małżeństwie Sawickich, które zaopiekowało się znalezionym przypadkowo wielbłądem. Niestety, nie podoba się to współmieszkańcom ich miasteczka. Postanawiają oni pozbyć się zwierzęcia za wszelką cenę. Przed domem Sawickich rozpoczynają się pikiety, urzędnicy domagają się specjalnych opłat i podatków. Czy małżeństwo ulegnie presji społeczeństwa?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 142 Autor: wasik111

Film gangsterski, którego akcja rozgrywa się we współczesnej Warszawie. W więzieniu, w jednej celi, zaprzyjaźniają się doświadczony glina, aresztowany za zastrzelenie świadka i młody chłopak, który przez sieć okradł bank. Obaj zostaną nieoczekiwanie zwolnieni. Po hackera przyjeżdża szef warszawskiej mafii. Po policjanta jego kumpel -glina. Wkrótce okazuje się, że choć stają po dwóch stronach barykady, ich los znowu tajemniczo się splata. Chodzi o wielkie ambicje, wielkie wpływy i wielkie pieniądze. Wybuchają bomby, giną ludzie...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1081 Autor: Tyrkinho

Ostatnia misja

Płatny morderca mieszkający w Paryżu wykonuje zadanie dla francuskiego kontrwywiadu. Potem jedzie do Warszawy. Jest pochodzenia polskiego, zostawił w kraju swą córkę, która nie wie o jego istnieniu. Ale warszawska mafia obawia się, że paryżanin przybywa służbowo.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 930 Autor: Tyrkinho

Akcja filmu rozgrywa się na początku XX wieku, w egzotycznej scenerii Mandżurii. Wśród Chińczyków i Rosjan przebywa duża grupa Polaków, pracujących przy budowie kolei. Bohaterka filmu Teresa przyjeżdża tam ze swoim świeżo poślubionym mężem Kamilem, którego nie kocha. Poznaje rosyjskiego malarza Wiktora, który nawiązuje z Teresą romans, wciągając ją w erotyczną grę. Przelotna fascynacja młodą Polką wkrótce przekształca się w prawdziwą miłość. Tymczasem Kamil odkrywa zdradę żony, która niespodziewanie decyduje się opuścić kochanka. Wiktor szaleje z zazdrości. Tragedia jest nieunikniona...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 342 Autor: wasik111

Swing

Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 619 Autor: lanky

Swing

Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 460 Autor: lanky

Wszyscy święci – polski film z cyklu Święta polskie dotyczący Święta Wszystkich Świętych.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1716 Autor: imyourbasscreator

Jan Kochanowski, łódzki robotnik, mieszka wraz z żoną i dorosłym synem w niewielkim, skromnym mieszkaniu w bloku. Syn większość czasu spędza z kolegami - kibicami jednego łódzkich klubów piłkarskich. Młodzi z zaangażowaniem godnym lepszej sprawy szukają okazji do bójki z każdym, kto wejdzie im w drogę. Najchętniej, rzecz jasna, z kibicami innych drużyn. W ich środowisku, za największą obelgę uważa się porównanie kogoś do Żyda. Jan, nigdy nie krył przed rodziną swoich poglądów.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2388 Autor: imyourbasscreator

Lucjan i Jędruś odsiadują wyrok w więzieniu. Za namową więziennego kapelana postanawiają sprawić radość dzieciom z Domu Dziecka i wręczyć im na Mikołajki prezenty. Wraz z kapelanem mają odebrać prezenty, przygotowane przez sponsora. Lucjan i Jędruś otrzymują jednodniową przepustkę, jednak Lucjan ma inną sprawę do załatwienia - chce spotkać się ze swoją narzeczoną. Okazuje się, że dzieci z Domu Dziecka zamiast zabawek otrzymały inne rzeczy, przeznaczone dla dorosłych. Mimo, iż supermarket jest już nieczynny, Lucjan i Jędruś postanawiają zdobyć prezenty dla dzieci.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 560 Autor: crazy1407

Pod koniec II wojny światowej żołnierz uważany za ofermę bierze do niewoli niemieckiego generała. Orzeszko jest niezaradny, ciamajdowaty, nieskory do pracy, pije dużo a jeszcze więcej śpi. Za to Marusia - istne przeciwieństwo. Obowiązkowa, energiczna, zaangażowana, najbłahszą czynność wykonuje z poczuciem misji.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 715 Autor: Tyrkinho

Raz na 100 milionów lat, przez wszystkie galaktyki, przechodzi najstraszniejszy kataklizm znany w kosmosie - kometa Kuźwar. Całą galaktyka stoi na krawędzi zagłady. Nawet najpotężniejsi panowie kosmosu nie są w stanie jej zapobiec. Jedynym rozwiązaniem zostaje zapomnieć o odwiecznych konfliktach i zjednoczyć siły do wspólnej walki w wrogiem.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1748 Autor: Tyrkinho

Kratka

Dwóch ludzi spotyka się pewnego ranka w centrum Warszawy - Sebastian, 10-letni chłopak z rozbitej rodziny, i zgorzkniały emeryt, Eugeniusz. Obaj zauważają zgubiony pod hotelem przez francuskich turystów 500 frankowy banknot. Jest tylko pewien problem: pieniądz wpadł do głębokiej kratki kanalizacyjnej, nie jest łatwo go wyjąć. Zaczynają ze sobą walczyć, stary jest silniejszy, mały sprytniejszy i bardziej bezwzględny. Kiedy wydaje się już, że chłopak wygrał, dostęp do kratki blokuje parkująca pod hotelem furgonetka. Samochód może odjechać w każdej chwili, trzeba czekać. Skazani na siebie postanawiają działać razem i podzielić się znalezionymi pieniędzmi...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 268 Autor: wasik111

Jola, dwudziestoletnia narkomanka i prostytutka poznaje przypadkowo Andrzeja, "dworcowego geja". Próbują być ze sobą, na przekór wszelkim okolicznościom. Obydwoje są nosicielami wirusa HIV. Na końcu ich wędrówki znajduje się Czerwony Pałac, były ośrodek partyjny w małym miasteczku na prowincji, przekazany do zamieszkania grupie nosicieli wirusa HIV, prowadzonej przez księdza Jana. W miasteczku rośnie agresja przeciwko niechcianym przybyszom: ten sam dom obiecano ludziom na mieszkania. Losy Joli, Andrzeja i księdza Jana coraz bardziej splatają się ze sobą ...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 341 Autor: wasik111

Magneto

Bohaterką filmu jest Lena, która po latach wraca do kraju z Francji. Chciałaby ona dowiedzieć się czegoś więcej o swoim ojcu. Okazuje się, że on miał niesamowite zdolności. Potrafił przyciągać metale. Ta umiejętność dostarczyła mu jednak samych kłopotów.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 205 Autor: wasik111

Akcja filmu rozgrywa się współcześnie w małym miasteczku. Przestrzenią, w której rodzą się przedstawione w filmie obrazy jest wyobraźnia głównych bohaterów: Mężczyzny – o pseudonimie Generał, dyrektora fabryki i Teresy, jego podwładnej, która wyzwala w Generale najdziksze instynkty, pragnienia, chęć panowania i posiadania jej na własność. Wchodzimy w świat, w którym bohaterowie powodowani są instynktami dobywającymi się z wnętrza ich popędowej, tłumionej natury...


 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 299 Autor: lanky

Konsumenci

Michała, Promil i Karol, uwikłani są w różne życiowe problemy, ale zamiast je rozwiązywać – wplątują się w kolejne. Michał, z powodu erotycznej zabawki – knebla, rozstaje się z dziewczyną i zostaje wyrzucony z domu. Do tego wszystkiego zostaje oskarżony o spowodowanie śmierci. Pomagają mu Promil – degustator taniego wina oraz łatwych dziewczyn poznawanych oraz Karol - mieszkający w wynajętej łazience, pracujący na ksero i generalnie niewiele oczekujący od życia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 291 Autor: lanky

Konsumenci

Michała, Promil i Karol, uwikłani są w różne życiowe problemy, ale zamiast je rozwiązywać – wplątują się w kolejne. Michał, z powodu erotycznej zabawki – knebla, rozstaje się z dziewczyną i zostaje wyrzucony z domu. Do tego wszystkiego zostaje oskarżony o spowodowanie śmierci. Pomagają mu Promil – degustator taniego wina oraz łatwych dziewczyn poznawanych oraz Karol - mieszkający w wynajętej łazience, pracujący na ksero i generalnie niewiele oczekujący od życia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 297 Autor: lanky

Balanga

Na ulicy wielkiego miasta policja znajduje w nocy zwłoki męszczyzny. Prowadzący śledztwo szybko ustalają, że denat był nauczycielem szkoły zawodowej w peryferyjnej dzielnicy miasta. W trakcie dochodzenia ujawniane są kolejne okoliczności, które doprowadziły do tragedii. Zmarły nie nawidził swojego zawodu i uczniów. Wiecznie pijany, znęcał się nad chłopcami fizycznie i psychicznie. Feralnej nocy błąkając się po parku spotkał dwóch uczniów "Świętego" i "Snajpera"...

 

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1994 Autor: c13ply

Pochodząca z ubogiej rodziny nastolatka doznaje kolejnych upokorzeń ze strony otoczenia. W bohaterce narasta agresja.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 242 Autor: lanky

Najnowszy autorski film, cieszącego się wśród publiczności ogromną sympatią i uznaniem, Jana Jakuba Kolskiego. Twórca "Historii kina w Popielawach" i entuzjastycznie przyjętego przez widzów "Jasminum" przedstawia opowieść o pasji, pożądaniu, zdradzie i ...sztukach walki. Przepięknie sfotografowany świat opuszczonej stacji kolejowej i niewielkiej pasieki okazuje się pełen tajemnic. Historia namiętności, która łączy i dzieli trójkę głównych bohaterów, dwóch mężczyzn i kobiety instynktownie łaknącej miłości...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1072 Autor: Tyrkinho

Bohaterką filmu jest dziewczyna z pokolenia "x". TERESKA, 15-letnia dziewczyna, mieszka, jak większość polskich rodzin, w blokowisku. Jej rodzice są przeciętni - ojciec czasem zagląda do kieliszka, mama biega do kościoła, a w mieszkaniu gra bez przerwy telewizor. Tereska rozpoczyna naukę w szkole krawieckiej, chce zostać projektantką mody. Zaprzyjaźnia się z nową koleżanką - Renatą. Pierwszy papieros, pierwsze wino, pierwszy pocałunek. A potem pierwsza miłość z kolegą z podwórka, która okazuje się nieporozumieniem - chłopak gwałci Tereskę.

 

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1879 Autor: Marulek222

Pochodząca z ubogiej rodziny nastolatka doznaje kolejnych upokorzeń ze strony otoczenia. W bohaterce narasta agresja.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 197 Autor: lanky

Świnki

Bohaterem filmu jest Tomek, szesnastoletni chłopak żyjący z rodzicami i siostrą w bloku tuż przy granicy. Pewnego dnia Tomek poznaje tajemnicę swojego szkolnego kolegi, Ciemnego. On i kilku innych nastoletnich chłopców sprzedają się za pieniądze niemieckim pedofilom. Dziewczyną Tomka jest Marta. Aby spełnić jej różne marzenia i kaprysy Tomek próbuje zarabiać jakieś pieniądze. Szybko okazuje się, że w tym przygranicznym miasteczku jedynym sposobem na pewny zarobek jest robienie tego samego co Ciemny.

Film twórcy "Cześć Tereska"

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 225 Autor: lanky