Login: Hasło:
Ilość filmów: 143690
W poczekalni: 4
Komentarzy: 150628
Użytkowników: 548985

Filmy filmy polskie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Najbliżsi wyczekują śmierci starego Jacentego. Mężczyzna nie zamierza umierać.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: wasik111

Marta, uczennica warszawskiego liceum, mieszka tylko z matką, z zawodu dziennikarką, owdowiałą przed dwoma laty. Dziewczyna przeżywa typowe problemy szesnastolatki. Zakochuje się w miłym i przystojnym Michale.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: wasik111

Iluminacja

Franciszek Retman jest dwudziestokilkuletnim studentem fizyki, który poszukuje sensu swojego życia. Wydarzenia, jakie spotyka na swojej drodze - śmierć przyjaciela w górach..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 47 Autor: wasik111

Trzy panny z prowincji udają się do Warszawy, aby poznać interesujących mężczyzn.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 141 Autor: wasik111

Na wylot

Psychologiczna rekonstrukcja zbrodni popełnionej w latach trzydziestych przez zagubione w ówczesnej rzeczywistości społecznej małżeństwo. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: wasik111

Karbala

Rok 2004, siedziba władz lokalnych w irackiej Karbali, City Hall, zostaje zaatakowana przez Al-Kaidę i sadrystów. Grupa polskich oraz bułgarskich żołnierzy odpiera kolejne ataki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 406 Autor: mikserr

Kapitan Wojska Polskiego; Derczyński może budzić sympatię, a jego życie wydaje się spokojne i harmonijne...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 702 Autor: Scan

Motyle

Nastoletni Edek spędza wakacje u cioci, gdzie poznaje piękną Monikę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: wasik111

Anatomia zła

Płatny zabójca wychodzi warunkowo z więzienia. Od prokuratora, przez którego "siedział", dostaje propozycję nie do odrzucenia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 444 Autor: wasik111

Paragon gola

Paragon, najlepszy zawodnik i "mózg" podwórkowej drużyny piłkarskiej, przeżywa rozliczne przygody. W czasie ucieczki skradzionym kajakiem na Jawę o mało nie tonie, ma kłopoty z milicją, zostaje uwięziony przez szajkę kanciarzy, ucieka, spada z rusztowania

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 462 Autor: wasik111

Karbala

Rok 2004, siedziba władz lokalnych w irackiej Karbali, City Hall, zostaje zaatakowana przez Al-Kaidę i sadrystów. Grupa polskich oraz bułgarskich żołnierzy odpiera kolejne ataki.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 974 Autor: wasik111

Bohater filmu, młody inżynier, usiłuje za wszelką cenę wybrać sobie towarzyszkę życia spośród dziesięciu pań, które odpowiedziały na jego ogłoszenie matrymonialne.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: wasik111

Akcja filmu toczy się w Górach Świętokrzyskich. Przebywa tam na praktykach grupa studentów. Zaintrygowała ich pewna samotna rodzina. .

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 86 Autor: wasik111

Przeprowadzka

Inżynier Andrzej Nowicki postanawia wyprowadzić się od żony. Zamawia ciężarówkę do transportu rzeczy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 103 Autor: wasik111

Akcja toczy się w ciągu kilku godzin w komorze celnej, gdzieś na południu Polski. Pani Basia, jej czternastoletni syn Piotr i siedemnastoletnia kuzynka Krystyna wracają z Zachodu do kraju.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: wasik111

Poślizg

Historia młodego mężczyzny, który pragnąć za wszelką cenę zaimponować kochanej kobiecie decyduje się na popełnienie przestępstwa. Marek poznaje Halinę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: wasik111

Papierowy ptak

Historia egzaltowanego chłopca, który uporczywie szuka kontaktu z rówieśnikami. By ich przekupić chłopiec wykonuje piękny latawiec.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: wasik111

Opętanie

Film opowiadający o z pozoru udanym związku. Małżeństwo Karola i Marii nie może mieć jednak dzieci - powoduje to głęboką frustrację i depresję u Marii, która bardzo pragnie mieć dziecko.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 100 Autor: wasik111

Filmowa opowieść o trudnej i odpowiedzialnej pracy Pogotowia Lotnictwa Sanitarnego. Dyżurny pogotowia otrzymuje wezwanie przewiezienia do Warszawy ciężko poparzonego człowieka z odległej o kilkaset kilometrów miejscowości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 60 Autor: wasik111

Film o przygodach dwóch chłopców w gdańskim ratuszu. Chłopcy idą tropem XV-wiecznej legendy o zaklętych w rzeźbach dzieciach rajców miasta Gdańska.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 62 Autor: wasik111

Dramat społeczny sygnalizujący problemy braku i nadmiaru opieki nad dziećmi. Romek (Roman Mosior) jest niechcianym dzieckiem samotnej kobiety.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: wasik111

Metaforyczne, eksperymentalne dzieło, poruszające problematykę miłości, namiętności, zdrady i śmierci. Trójka przyjaciół: Magda, "Kapucyn" i Jakub, podróżuje po kraju zdezelowanym autobusem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 71 Autor: wasik111

W Krakowie zostaje zamordowany w swoim mieszkaniu pewien staruszek. Z mieszkania ofiary, pomimo iż znajduje się w nim wiele innych cennych rzeczy, ginie jedynie mało wartościowa XVI-wieczna mapa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: wasik111

Zmyślone...

Psychologiczny dramat rozgrywający się w malowniczej scenerii morskiego wybrzeża, w zamkniętym kręgu czterech osób: latarnika morskiego, jego żony i młodej, zakochanej w sobie pary studenckiej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: wasik111

Złote Koło

Kapitan Budny prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci nastolatka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: wasik111