Login: Hasło:
Ilość filmów: 144180
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142534
Użytkowników: 551316

Filmy filmy polskie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Bogdan Lewicki jest uczestnikiem programu "Randka w ciemno". Od samego początku jest trochę nieśmiały i stremowany. Decyduje się wybrać kandydatkę numer trzy - Martę. Para wygrywa długi weekend majowy w pięciogwiazdkowym ....

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 3621 Autor: imyourbasscreator

Wilcze echa

Rok 1948. W zrujnowanej, wyludnionej Derenicy koczują niedobitki okolicznych mieszkańców. Porządku pilnują nieliczne posterunki WOP-u. Do tego właśnie miasteczka przybywa zwolniony ze służby za brak dyscypliny chorąży Słotwina, dawny uczestnik walk z bandami.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 561 Autor: wasik111

Takiego zakończenia lata w Polsacie jeszcze nie było! 27 i 28 sierpnia kielecki amfiteatr Kadzielnia gościł plejadę gwiazd muzyki i kabaretu. Drugiego dnia festiwalu, sceną zawładnęli wykonawcy największych hitów lata 2016. Radio RMF FM od kilku lat na swojej antenie organizuje plebiscyt na muzyczny przebój wakacji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 120 Autor: mikserr

W ramach 4. edycji Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej zostaną zaprezentowane najlepsze skecze tego lata oraz premierowe numery najpopularniejszych kabaretów. Na scenie pojawią się Paranienormalni z "Mariolką", Kabaret Moralnego Niepokoju, Formacja Chatelet, Kabaret pod Wyrwigroszem oraz Nowaki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 313 Autor: mikserr

Członkowie międzynarodowej wyprawy kosmicznej lądują na Wenus i odkrywają pozostałości zaawansowanej technicznie cywilizacji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 260 Autor: wasylek111

W niedzielę, 21 sierpnia Polsat pokaże "Kabaretową noc pod gwiazdami" - "Gwiezdne wojny Kopernika", która to gala będzie częścią 37. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Na scenie przy Zamku Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim pojawią się najlepsi satyrycy i najpopularniejsze kabarety.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 267 Autor: mikserr

Koncert Top Łódź Festiwal 2016 będzie nosić tytuł „Legendy Polskiego Popu”. Pod tym szyldem zmieściły się takie zespoły i tacy wykonawcy jak Edyta Górniak, Kasia Kowalska, zespoły Łzy, Elektryczne Gitary i Magma, Gabriel Fleszar, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: mikserr

W ten szczególny, sierpniowy weekend, stężycki amfiteatr stanie się sercem polskiego disco. Miasto gościć będzie fanów jednego z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej "Disco pod gwiazdami".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 192 Autor: mikserr

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie Kilkunastoletnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja i promocja oraz przede wszystkim świetna zabawa to główne cechy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej – Ostróda 2016.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: mikserr

Podczas koncertu widzowie usłyszą największe przeboje, które towarzyszyły „Teleexpressowi” przez ostatnie 30 lat. Zaśpiewają je polskie gwiazdy. - Wśród utworów nie zabraknie zagranicznych piosenek. Wszystkie przeboje zostaną wykonane w odświeżonych aranżacjach, przygotowanych tylko na ten koncert.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: mikserr

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki, otrzymuje od pułkownika UB Molibdena zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą udaje się w Suwalskie. Tam zastaje go stan wojenny.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2587 Autor: LeszekOrzeszek

Rok 1943, 17-letni Romek znajduje walizkę zawierającą patefon i kolekcję płyt. Guido, nastoletni członek żandarmerii niemieckiej, słysząc muzykę wkrada się do niego przez okno.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 303 Autor: morswin

Do klasy IV a, postrachu grona nauczycielkiego prowincjonalnej szkoły średniej, przychodzi nowy Krzysztof Buka. Chłopak został wyrzucony z jednego z gdańskich liceów za roznoszenie ulotek. Początkowo nieakceptowany

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1107 Autor: LeszekOrzeszek

Polski oddział wykonuje zadania rozjemcze w Bośni, zgodnie z programem ONZ. Dowódca oddziału podejmuje akcję sprzeczną z regulaminem, ma zostać karnie odesłany do kraju. Ale wtedy nadchodzi wezwanie o pomoc od pilota norweskiego śmigłowca...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 944 Autor: slawoP

Film Agnieszki Holland, opowiadający o samotności, tęsknocie za uczuciem, nieszczęściu. Irena jest listonoszką. Boryka się z tragicznymi warunkami mieszkaniowymi, sąsiadem pijakiem, który chce zająć jej mieszkanie, morderczymi dojazdami do pracy, bezdusznym szefem i świadomością, że na cały dzień zostawia w domu małego synka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 497 Autor: wasik111

Dwóch pracowników zamykanej fabryki otrzymuje zadanie zdemontowania wszystkich budek telefonicznych w okolicy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 166 Autor: ulcia_16_92

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 644 Autor: morswin

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 519 Autor: wasylek111

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 933 Autor: ulcia_16_92

Tragedia ludzi głupich - opętanie miłosne. Porwani wirem namiętności do jednej kobiety, trzej mężczyźni cierpią i walczą, jak by nie było innych zmartwień na tym padole płaczu. W tej opowieści, pełnej ironii życiowej, widz ujrzy może nawet .. . samego siebie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 499 Autor: Scan

Yokmok

Dzieje byłego oficera marynarki: który po wojnie szukając spokoju ukrywa swą przeszłość, co budzi nieufność władz; prawdziwa wartość bohatera ujawnia się w momencie zagrożenia budowanego właśnie falochronu. Były kapitan Żeglugi Wielkiej, Klimecki, więzień oflagu, pracuje w małym porcie nadbałtyckim.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 444 Autor: Scan

Zmory

Film opowiada o dojrzewaniu wrażliwego chłopca. Jest jednym z ważniejszych debiutów w powojennym kinie polskim. Stanowi ciąg luźno powiązanych epizodów i ukazuje, jak na pozór mało ważne momenty życia kształtują charakter człowieka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 435 Autor: Scan

12 krzeseł

Główny bohater, Ferdynand Suplatko (w tej roli Vlasta Burian), jest fryzjerem. Pewnego dnia otrzymuje spadek, ale okazuje się, że jest to tylko 12 krzeseł. Oddaje je do komisu. Kiedy jednak odnajduje list od ciotki, dowiaduje się, że w jednym z krzeseł ukryto 100 tysięcy dolarów. Tymczasem krzesła zostały już sprzedane.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 593 Autor: Mojevideo

Przystojny subiekt Jurek cieszy się wielkim powodzeniem u klientek. W wieczór sylwestrowy pożycza frak i przez przypadek znajduje się na balu u państwa Poreckich. Poznaje Anię, zakochuj.e się w niej od pierwszego wejrzenia. Wzięty za radcę Chełmońskiego, w którym rodzice dziewczyny chcieliby widzieć przyszłego zięcia . . .

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 358 Autor: Scan

Alojzy Kędziorek (Mariusz Maszyński), bezrobotny kompozytor, kocha się z wzajemnością w Renacie (Liliana Zielińska), córce właścicielki (Stanisława Kawińska) kamienicy, w której mieszka. Jednak matka przeznaczyła jej na męża bogatego dyrektora wytwórni wędlin "Kiszkopol" Macieja Balerona (Czesław Skonieczny).

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 622 Autor: Scan