Login: Hasło:
Ilość filmów: 147128
W poczekalni: 6
Komentarzy: 152534
Użytkowników: 549873

Filmy filmy polskie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Młoda dziewczyna postanawia z przeciętnego, żonatego młodzieńca wbrew niemu samemu, jego zdolnościom i możliwościom zrobić człowieka nieprzeciętnego - niedoszłego rusycystę pragnie wylansować na dobrego tłumacza, a nawet pisarza....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: mikserr

Małe prowincjonalne miasteczko koło Warszawy rządzone jest przez lokalną mafię. Brutalne napady, zuchwałe kradzieże są na porządku dziennym. Trwa walka między Pawlikiem i Alim o szefostwo. Kto jest na czyich usługach i kto dyktuje reguły gry?

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2536 Autor: Kamils199

Show

Bohaterem "Show" jest Czarek (w tej roli oczywiście Cezary Pazura), drobny oszust i fałszywy uzdrowiciel, który uciekając przed prześladowcami znajduje schronienie wśród uczestników popularnego reality show...

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 8408 Autor: Rzelki

Noce i Dnie

Sierpień 1914 roku. Zajęty przez Niemców Kaliniec w pośpiechu opuszczają mieszkańcy. Jest wśród nich Barbara Niechcic. Zagubioną i bezradną odnajduje dawny znajomy, stary Żyd Szymszel i ofiaruje jej pomoc.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 160 Autor: mikserr

11 minut

W ciągu 11 minut losy wielu mieszkańców wielkiego miasta zostaną połączone ze sobą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 466 Autor: imilio

Demon

Piotr przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą. Urządzając gniazdko w starym domu znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 384 Autor: imilio

Demon

Piotr przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą. Urządzając gniazdko w starym domu znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 309 Autor: ulcia_16_92

Demon

Piotr przyjeżdża z Anglii do Polski na ślub z piękną Żanetą. Urządzając gniazdko w starym domu znajduje ludzkie szczątki, zakopane nieopodal posesji.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 613 Autor: ulcia_16_92

Krzyżacy

Adaptacja powieści Henryka Sienkiewicza z niewielkimi zmianami wobec pierwowzoru. Na pierwszy plan wysunięto losy Juranda ze Spychowa, zdradziecko atakowanego przez Krzyżaków ze Szczytna, którym przewodzi okrutny komtur Zygfryd de Löwe.

Komentarzy: 15 Wyświetleń: 4406 Autor: Mojevideo

W ciągu 11 minut losy wielu mieszkańców wielkiego miasta zostaną połączone ze sobą.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 764 Autor: mikserr

Kanał

Ostatnie chwile Powstania Warszawskiego, oddział żołnierzy AK próbuje przejść przez kanały do broniącego się jeszcze Śródmieścia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: mikserr

TW "Bolek"

Podczas gdy prokuratorzy IPN badają zawartość sekretnego archiwum gen. Kiszczaka antena TVP Historia przypomina słynny film pt. „TW Bolek”!

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 373 Autor: mikserr

Zbrodnia 2

Filmowa wersja serialu kryminalnego. Pomysł na "Zbrodnię" został zaczerpnięty z serialu "Morden i Sandhamn", zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści "Still Waters", której autorką jest Viveca Sten. Na Półwyspie Helskim dochodzi do...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 437 Autor: mikserr

Obce niebo

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marek (Bartłomiej Topa) mieszkają w Szwecji. Jedno niewinne kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do tego, że szwedzka opieka społeczna potajemnie odbiera im ukochaną córkę i oddaje rodzicom zastępczym.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 610 Autor: ulcia_16_92

Zbrodnia

Filmowa wersja serialu kryminalnego. Pomysł na "Zbrodnię" został zaczerpnięty z serialu "Morden i Sandhamn", zrealizowanego na podstawie bestsellerowej powieści "Still Waters", której autorką jest Viveca Sten.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 442 Autor: mikserr

Panie Dulskie

Reżyserka Melania zamierza nakręcić dokumentalny film o swojej rodzinie. Podczas jego realizacji odkrywa przeszłość pełną tajemnic.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 626 Autor: wasik111

Anatomia zła

Płatny zabójca wychodzi warunkowo z więzienia. Od prokuratora, przez którego "siedział", dostaje propozycję nie do odrzucenia.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 519 Autor: wasik111

Córka Sama Fishera zostaje uprowadzona. Od tej chwili mężczyzna próbuje wyrwać ją z rąk porywaczy, ryzykując przy tym życie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 722 Autor: wasik111

Przedwojenna Krynica. Przemysłowiec Widmar podejrzewa swoją młodą żonę Rebekę, że zdradza go z doktorem Tamtenem. Nieprzytomnie zakochany w Rebece, targany zazdrością stara się na wszelkie sposoby sprawdzić, czy jego podejrzenia są prawdziwe....

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 561 Autor: Scan

Józef przyjeżdża do Sanatorium pod Klepsydrą, prowadzonego przez doktora Gotarda, gdzie przebywa jego zmarły ojciec, przywrócony do życia, lecz przeniesiony w inny wymiar czasu. Józef odbywa podróż w różne "pętle czasu przeszłego" - lata swojego dzieciństwa i fantastycznych marzeń..

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1963 Autor: numba1badgurl

Karuzela

Wieloletnia przyjaźń dwóch przyjaciół przechodzi kryzys, kiedy obaj zakochują się w tej samej kobiecie.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1445 Autor: Scan

Daas

Jest rok 1776. Radca wiedeńskiej Kancelarii Nadwornej Henryk Klein (Mariusz Bonaszewski) otrzymuje skargę na hrabiego Jakuba Franka (Olgierd Łukaszewicz), który kilkanaście lat wcześniej został skazany za głoszenie herezji i zbiegł do Wiednia.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 875 Autor: GHunter

Chemia

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 730 Autor: mikserr

Lalka

Adaptacja powieści Bolesława Prusa. Historia zamożnego kupca warszawskiego Stanisława Wokulskiego i jego miłości do pięknej, lecz zubożałej arystokratki Izabeli Łęckiej. Temu niszczącemu uczuciu Wokulski podporządkowuje swoje interesy, wchodzi w niekorzystne dla siebie układy z rodzinami arystokratycznymi

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1052 Autor: Tyrkinho

Wniebowzięci

Dwaj mężczyźni wygrywają pieniądze w totolotka. Całą fortunę przeznaczają na różne przyjemności, które nie dają im oczekiwanego szczęścia.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 168 Autor: wasik111