Login: Hasło:
Ilość filmów: 145334
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142938
Użytkowników: 551581

Filmy filmy polskie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Sztos 2

Tylko w tym filmie zobaczycie, jak się podrywa na dużego fiata i jakie miłosne katastrofy  przydarzają się zbyt pewnym siebie facetom. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę?

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 4981 Autor: morswin

Zbliżenia

Marta (Joanna Orleańska) ma 37 lat. Bez przerwy odzywający się sygnał telefonu: "Martusiu, odbierz tu mama!" nie pozwala jej czuć się swobodnie nawet w najbardziej intymnych chwilach...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 3546 Autor: Marulek222

Drogówka

"Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 611 Autor: slawoP

Drogówka

Historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, samochody i interesy. Wszystko się zmienia, gdy ginie jeden z nich.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 512 Autor: ciss315

Gerda poznaje Małą Rozbójniczkę w berlińskim metrze. Rozstaną się za dziesięć, może dwanaście godzin. Wzajemne zainteresowanie zamieni się w miłość, a miłość skończy się nad ranem. Przed dziewczynami jednak całe miasto i noc, przez którą płyną.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 391 Autor: mikserr

Dziesięcioletni Adaś Niazgódka rozpoczyna właśnie przedziwną naukę w Akademii Pana Kleksa, który poza tym, że jest nauczycielem jest także czarodziejem i poszukiwaczem przygód, a w Akademii uczą się tylko chłopcy

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 8663 Autor: shejk

Jerzy, pisarz i alkoholik, pod wpływem miłości do kobiety próbuje wyjść z nałogu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 452 Autor: wasik111

Heavy Metal

"Heavy Mental" to opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu....

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 303 Autor: wasik111

Ambassada

Mela i Przemek odkrywają, że winda w budynku, do którego się przeprowadzili, przenosi z sierpnia 2012 roku do sierpnia 1939 roku.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1809 Autor: Yoosek

Zblizenia

Marta ma 37 lat. Bez przerwy odzywający się sygnał telefonu: "Martusiu, odbierz tu mama!" nie pozwala jej czuć się swobodnie nawet w najbardziej intymnych chwilach. Lata, które spędziła z matką pod jednym dachem i ich bliska relacja sprawiają, że...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 514 Autor: mikserr

Olgierd Pasikonik, znany seksuolog, autor rubryki porad sercowych w poczytnym piśmie - przygotowuje odpowiedź na list jednej z czytelniczek, Anny, mającej wątpliwość, czy dobrze wybrała kandydata na męża.


Komentarzy: 5 Wyświetleń: 4712 Autor: Marulek222

Virtuti

Kampania wrześniowa 1939 roku. Na przykładzie losów porucznika Jerzego Brejera (Kazimierz Wysota) i członków jego oddziału zostaje ukazana tragedia polskich żołnierzy w pierwszych dniach II wojny światowej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 475 Autor: wasik111

Na całość

Nie jest łatwo powrócić do normalnego życia po czterech latach pobytu w więzieniu. Doświadcza tego główny bohater filmu dwudziestotrzyletni Janusz . Chłopak powraca do rodzinnego domu, liczy na pomoc, tymczasem ojciec nie chce go znać, a dziewczyna go opuściła.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 644 Autor: wasik111

Jest początek XVI wieku. Nad Europą unoszą się dymy płonących stosów, na których pali się czarownice i czarowników. Tajemnicze zwierciadło rozpoczyna swą opowieść.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 300 Autor: wasik111

Opowieść o legendarnym polskim zapaśniku Władysławie Góralewiczu, jedynym polskim olimpijczyki na IO w Atenach w 1896 roku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 364 Autor: wasik111

Współczesna Łódź. Młode małżeństwo i ich 6-letni syn wracają do Polski po kilkuletnim pobycie w Kanadzie, nie dorobiwszy się żadnego majątku.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 947 Autor: wasik111

W czasie realizacji filmu nie zjawia się na planie aktor kreujący główną rolę. Karkołomny skok do pociągu wykonuje za niego reżyser . . . Ela - żona aktora i dawna miłość reżysera, oraz Beata - żona reżysera i dawna miłość aktora starają się go odnaleźć.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 573 Autor: Tyrkinho

Ludka jest wrażliwą piętnastoletnią dziewczyną. Zauroczona jest w swoim starszym a zarazem przystojnym sąsiedzie,w którym widzi idealnego mężczyznę opiekującego się kobietą.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 564 Autor: wasik111

Akcja filmu toczy się w 1941 roku. W obawie przed nadciągającą z zachodu armią niemiecką mieszkańcy Lwowa masowo wyjeżdżają na wschód

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 535 Autor: wasik111

Film stanowi studium psychologiczne podejmujące problem braku odporności wewnętrznej wobec nieszczęścia. Śmierć synka, stratowanego przez spłoszone konie, zakłóca spokój i szczęście rodziny

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 281 Autor: wasik111

Kiedy Mateusz przyszedł na świat, lekarze wydali na niego wyrok, uznając go za "roślinę". Jednak rodzice chłopca (Arkadiusz Jakubik i Dorota Kolak) nigdy nie pogodzili się z diagnozą, wierząc, że mimo problemów z komunikacją, ich syn jest w pełni sprawny intelektualnie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 442 Autor: wasik111

Otello z M-2

Po powrocie z delegacji inżynier podejrzewa żonę o zdradę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 339 Autor: wasik111

Ruchome piaski

Ojciec i syn rozbijają namiot w Łebie na wydmach. Spędzają tu prawdziwe męskie wakacje: wędkują, pływają łódką, kąpią się. Ich idyllę burzy pojawienie się pięknej studentki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 517 Autor: wasik111

Planeta Ziemia

Krótkometrażowa impresja filmowa. Bohater filmu, Piotruś, przeżywa różne przygody z globusem zabranym na lekcję geografii do szkoły. Podczas podróży przez miasto konfrontuje nabyte w szkole wiadomości z życiem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: wasik111

Aleksander, nobliwy starszy pan, regularnie gości u siebie na partyjce brydża troje zubożałych przyjaciół. Nikt z obecnych nie ma pojęcia, że gospodarz skrywa pewną tajemnicę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 277 Autor: wasik111