Login: Hasło:
Ilość filmów: 143256
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141822
Użytkowników: 551055

Filmy filmy polskie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W niedzielę, 21 sierpnia Polsat pokaże "Kabaretową noc pod gwiazdami" - "Gwiezdne wojny Kopernika", która to gala będzie częścią 37. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Na scenie przy Zamku Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim pojawią się najlepsi satyrycy i najpopularniejsze kabarety.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 150 Autor: mikserr

Koncert Top Łódź Festiwal 2016 będzie nosić tytuł „Legendy Polskiego Popu”. Pod tym szyldem zmieściły się takie zespoły i tacy wykonawcy jak Edyta Górniak, Kasia Kowalska, zespoły Łzy, Elektryczne Gitary i Magma, Gabriel Fleszar, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: mikserr

W ten szczególny, sierpniowy weekend, stężycki amfiteatr stanie się sercem polskiego disco. Miasto gościć będzie fanów jednego z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej "Disco pod gwiazdami".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 111 Autor: mikserr

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie Kilkunastoletnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja i promocja oraz przede wszystkim świetna zabawa to główne cechy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej – Ostróda 2016.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: mikserr

Podczas koncertu widzowie usłyszą największe przeboje, które towarzyszyły „Teleexpressowi” przez ostatnie 30 lat. Zaśpiewają je polskie gwiazdy. - Wśród utworów nie zabraknie zagranicznych piosenek. Wszystkie przeboje zostaną wykonane w odświeżonych aranżacjach, przygotowanych tylko na ten koncert.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 86 Autor: mikserr

W grudniu 1981 r. Ryszard Ochódzki, otrzymuje od pułkownika UB Molibdena zadanie przeniknięcia do struktur "Solidarności" w Suwałkach. Wyposażony we wspólne zdjęcie z Lechem Wałęsą udaje się w Suwalskie. Tam zastaje go stan wojenny.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2558 Autor: LeszekOrzeszek

Rok 1943, 17-letni Romek znajduje walizkę zawierającą patefon i kolekcję płyt. Guido, nastoletni członek żandarmerii niemieckiej, słysząc muzykę wkrada się do niego przez okno.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 205 Autor: morswin

Do klasy IV a, postrachu grona nauczycielkiego prowincjonalnej szkoły średniej, przychodzi nowy Krzysztof Buka. Chłopak został wyrzucony z jednego z gdańskich liceów za roznoszenie ulotek. Początkowo nieakceptowany

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1070 Autor: LeszekOrzeszek

Polski oddział wykonuje zadania rozjemcze w Bośni, zgodnie z programem ONZ. Dowódca oddziału podejmuje akcję sprzeczną z regulaminem, ma zostać karnie odesłany do kraju. Ale wtedy nadchodzi wezwanie o pomoc od pilota norweskiego śmigłowca...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 901 Autor: slawoP

Film Agnieszki Holland, opowiadający o samotności, tęsknocie za uczuciem, nieszczęściu. Irena jest listonoszką. Boryka się z tragicznymi warunkami mieszkaniowymi, sąsiadem pijakiem, który chce zająć jej mieszkanie, morderczymi dojazdami do pracy, bezdusznym szefem i świadomością, że na cały dzień zostawia w domu małego synka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 454 Autor: wasik111

Dwóch pracowników zamykanej fabryki otrzymuje zadanie zdemontowania wszystkich budek telefonicznych w okolicy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: ulcia_16_92

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 513 Autor: morswin

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 393 Autor: wasylek111

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 782 Autor: ulcia_16_92

Tragedia ludzi głupich - opętanie miłosne. Porwani wirem namiętności do jednej kobiety, trzej mężczyźni cierpią i walczą, jak by nie było innych zmartwień na tym padole płaczu. W tej opowieści, pełnej ironii życiowej, widz ujrzy może nawet .. . samego siebie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 459 Autor: Scan

Yokmok

Dzieje byłego oficera marynarki: który po wojnie szukając spokoju ukrywa swą przeszłość, co budzi nieufność władz; prawdziwa wartość bohatera ujawnia się w momencie zagrożenia budowanego właśnie falochronu. Były kapitan Żeglugi Wielkiej, Klimecki, więzień oflagu, pracuje w małym porcie nadbałtyckim.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 403 Autor: Scan

Zmory

Film opowiada o dojrzewaniu wrażliwego chłopca. Jest jednym z ważniejszych debiutów w powojennym kinie polskim. Stanowi ciąg luźno powiązanych epizodów i ukazuje, jak na pozór mało ważne momenty życia kształtują charakter człowieka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 407 Autor: Scan

12 krzeseł

Główny bohater, Ferdynand Suplatko (w tej roli Vlasta Burian), jest fryzjerem. Pewnego dnia otrzymuje spadek, ale okazuje się, że jest to tylko 12 krzeseł. Oddaje je do komisu. Kiedy jednak odnajduje list od ciotki, dowiaduje się, że w jednym z krzeseł ukryto 100 tysięcy dolarów. Tymczasem krzesła zostały już sprzedane.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 556 Autor: Mojevideo

Przystojny subiekt Jurek cieszy się wielkim powodzeniem u klientek. W wieczór sylwestrowy pożycza frak i przez przypadek znajduje się na balu u państwa Poreckich. Poznaje Anię, zakochuj.e się w niej od pierwszego wejrzenia. Wzięty za radcę Chełmońskiego, w którym rodzice dziewczyny chcieliby widzieć przyszłego zięcia . . .

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 334 Autor: Scan

Alojzy Kędziorek (Mariusz Maszyński), bezrobotny kompozytor, kocha się z wzajemnością w Renacie (Liliana Zielińska), córce właścicielki (Stanisława Kawińska) kamienicy, w której mieszka. Jednak matka przeznaczyła jej na męża bogatego dyrektora wytwórni wędlin "Kiszkopol" Macieja Balerona (Czesław Skonieczny).

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 603 Autor: Scan

Romeo i Julcia

Profesor Platfus i Teofil Rączka prowadzą Biuro Pośrednictwa Małżeństw "Romeo i Julcia". Praczka Frania, która uczestniczyła wcześniej w kursach salonowych manier prowadzonych przez Biuro, traci pracę w pralni i podejmuje pracę w majątku państwa Koziegłowiczów we wsi Koziegłówki. Ich syn Roman kocha się w Krysi

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 447 Autor: Scan

Czarna Perła

Stefan, młody polski marynarz, zostaje pobity w lokalu na wyspie Tahiti. Opiekuje się nim jedna z miejscowych dziewcząt, piękna Moana. Młodzi zako*censored*ą się w sobie, spędzają razem wiele pięknych chwil, składają nawet wzajemne śluby wierności. Jednak czas wyjazdu Stefana zbliża się nieubłaganie....

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 665 Autor: Scan

Doskonała komedia ze świetnymi dialogami i kolejną wielką kreacja Władysława Grabowskiego. Lucyna, córka przemysłowca jest świeżo upieczonym inżynierem. W tajemnicy przed rodziną, przebrana za chłopca (Julka Kwiatkowskiego) podejmuje pracę pomocnika inżyniera Żarnowskiego.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 314 Autor: Scan

Opowieść o Julku, młodzieńcu, który pochodzi z jednej z rodzin należących do wyższych sfer Warszawy. Julek jest jednak typowym hulaką, co odbija się na trudnościach w znalezieniu przez niego jako takiej pracy. W końcu postanawia zostać ulicznym śpiewakiem. A dzięki temu niedługo potem poznaje pewną piękną dziewczynę...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 349 Autor: Scan

Michał Okrężny - na pozór spokojny i opanowany psychiatra i Marysia Orzechowska (Maja Ostaszewska) miła i ładna dziewczyna są parą. Choć Michał nie decyduje się jeszcze na ślub, ponieważ twierdzi, że jeszcze nie dorósł do tej decyzji to oboje bardzo się kochają. Marysia zachodzi jednak w ciaże, a Michał prosi ją o rękę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: mikserr