Login: Hasło:
Ilość filmów: 126626
W poczekalni: 18
Komentarzy: 141214
Użytkowników: 541167
Mmamarket.eu - Odzież i akcesoria do sportów walki

Filmy obyczajowe

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Jason spodziewa się, że odziedziczy ogromny majątek zmarłego dziadka. Tymczasem starszy pan pozostawia wnukowi coś zupełnie innego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: Yoosek

Karuzela

Wieloletnia przyjaźń dwóch przyjaciół przechodzi kryzys, kiedy obaj zakochują się w tej samej kobiecie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 401 Autor: Scan

Jack Cabe przyjeżdża do prowincjonalnego miasteczka, aby zająć posadę nauczyciela muzyki w ośrodku wychowawczym dla chłopców. Już po kilku chwilach spędzonych w miejscowym barze pokazuje swój temperament

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 96 Autor: kropka919

Historia chorobliwych powiązań łączących pewną rodzinę - ojciec umiera na atak serca, a matka odchodzi niedługo po nim, przed śmiercią przykuta do łóżka, złamana dziwną, osłabiającą niemocą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 67 Autor: Yoosek

Ogród Luizy

Wrażliwa osiemnastolatka, niemogąca odnaleźć się w dzisiejszym świecie oraz młody gangster. Oboje spotykają się w szpitalu psychiatrycznym. Ona została skierowana tam przez rodziców, nowobogackich...


Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1486 Autor: Damianski_1704

Samantha jest pewna, że cierpi m.in. na klaustrofobię, agorafobię. Po kilku seansach u psychoterapeutki stwierdziła z przerażeniem, że pani doktor jest w dużo gorszym stanie niż ona sama.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: Scan

Rok 1969. Dwóch braci wyrusza w podróż nad morze, podczas której obaj nauczą się życia.

 

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 2113 Autor: NoLimit

Dwie przyjaciółki zarabiają na likwidacji mieszkań po zmarłych osobach. Kiedy poznają Piotra, rozpoczną z nim dziwną grę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 242 Autor: Yoosek

Ali

Film biograficzny. Cassius Clay był wygadaną, szybko kroczącą do sukcesu kulą ognia w ringu oraz poza nim, kiedy zaczynał karierę bokserską w latach sześćdziesiątych. Zmienił swoje imię i stał się Muhammadem Ali...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 140 Autor: Yoosek

Karuzela

Wieloletnia przyjaźń dwóch przyjaciół przechodzi kryzys, kiedy obaj zakochują się w tej samej kobiecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: jack36311

Dwie przyjaciółki zarabiają na likwidacji mieszkań po zmarłych osobach. Kiedy poznają Piotra, rozpoczną z nim dziwną grę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 137 Autor: jack36311

Karuzela

Wieloletnia przyjaźń dwóch przyjaciół przechodzi kryzys, kiedy obaj zakochują się w tej samej kobiecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 214 Autor: Yoosek

Młoda Jospehine Alibrandi właśnie zaczęła wkraczać w dorosłe życie. A w jej życiu pojawiło się aż trzech facetów - na raz.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 164 Autor: Yoosek

Dwie przyjaciółki zarabiają na likwidacji mieszkań po zmarłych osobach. Kiedy poznają Piotra, rozpoczną z nim dziwną grę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 307 Autor: Scan

Broda

Film opowiada o młodym nauczycielu, którego nowoczesne metody nauczania nie podobają się władzom z dyrekcji szkoły i z kuratorium, którzy krytykują go używając przy tym socjalistycznego bełkotu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: Yoosek

Cham

Film opowiada o miłości ubogiego rybaka Pawła I Franki-pokojówki z pobliskiego dworku. Franka, nie mogąc się zaadoptować w środowisku wiejskim, ucieka od Pawła z lokajem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: Yoosek

Chrześniak

Grzegorz Purowski urodził się w 1945 roku, jego matka - anonimowa więźniarka zmarła przy połogu. dzieckiem zaopiekowali się czterej mężczyźni. Z braku metryki nadali mu nazwisko Purowski.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: Yoosek

Placówka

Ślimak Józef przywiązany do ojcowizny chłop stawia opór nie chcąc dać się wyrzucić z własnej ziemi, a tym samym protestuje przeciw wyplenianiu ludności polskiej przez niemieckich kolonizatorów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 104 Autor: Yoosek

Głownym bohaterem filmu jest siedmioletni Marek - chłopiec samotny, zgubiony, rozpaczliwie poszukujący ciepła i miłości. Jego rodzice to dwoje młodych naukowców, całkowicie oddanych karierze zawodowej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 73 Autor: Yoosek

Bohaterem filmu jest stary rolnik Józef Chrobak. Pewnego dnia trafia do szpitala. W odzwiedziny przyjeżdżają jego synowie, którzy jednak nie martwią się o zdrowie ojca, ale o spadek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 114 Autor: Yoosek

Film przedstawia obraz negatywnych zjawisk społecznych. Franek, cwaniak i oszust, zaprzyjaźnia się z Rysiem, inspektorem, który przeprowadza kontrole zakładów mięsnych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: Yoosek

Saga rodzinna obejmująca losy śląskiej rodziny na przestrzeni lat 1863 - 1922. Ród Pasterników zamieszkały w małej wiosce pod zaborem pruskim, w miejscu, gdzie stykają się granice trzech mocarstw...

Odc.1/6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 503 Autor: slawoP

Jasne Łany

Ciąg dalszy drażliwego ostatnio tematu chłopy, 'Dziady' a nawet pany.
Aby utrwalić zdobycze Reformy Rolnej i nie pozwolić zreformowanym dziedzicom (w ramach reakcji na akcję mierniczych) na wciskanie ciemnemu ludowi ciemnoty

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: wasik111

Australia pod koniec XIX wieku. W stadninie Minna Murra nie dzieje się najlepiej. Właściciel Cornel Richards, przyciśnięty do muru przez złego sąsiada Allenby`ego, który chce pozbawić go koni i ziemi,zmuszony jest sprzedać dumę swego stada, pełnej krwi ogiera Barbicona...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 159 Autor: Scan

Niezależna i krytyczna pisarka z językiem ostrym jak brzytwa postanawia zaskoczyć swoją siostrę nagłą wizytą. Pauline, całkowite przeciwieństwo Margot, kończy właśnie przygotowania do swojego ślubu...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 485 Autor: Browarmocny