Login: Hasło:
Ilość filmów: 143985
W poczekalni: 5
Komentarzy: 150626
Użytkowników: 549060

Filmy obyczajowe

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Sehrazat (Szeherezada) Evliyaoglu pracuje jako architekt w firmie Binyapi prowadzonej przez dwóch wspólników Onura Aksala i Kerema Inceoglu. Jest młoda, piękna i utalentowana, nieźle zarabia, a szefowie cenią jej projekty.

113

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1716 Autor: ulcia_16_92

Serial ukazujący realia pracy chirurgów w jednym z szpitali w Seattle. Główną bohaterką jest Meredith Grey, córka wybitnej lekarki, stażystka, właśnie rozpoczynająca staż

8

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 86 Autor: ulcia_16_92

Historia chorobliwych powiązań łączących pewną rodzinę - ojciec umiera na atak serca, a matka odchodzi niedługo po nim, przed śmiercią przykuta do łóżka, złamana dziwną, osłabiającą niemocą.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 258 Autor: Yoosek

Panie Dulskie

Reżyserka Melania zamierza nakręcić dokumentalny film o swojej rodzinie. Podczas jego realizacji odkrywa przeszłość pełną tajemnic.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 314 Autor: morswin

Karuzela

Wieloletnia przyjaźń dwóch przyjaciół przechodzi kryzys, kiedy obaj zakochują się w tej samej kobiecie.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1247 Autor: Scan

Perypetie młodej dziewczyny weterynarz, która pracuje w lecznicy dla zwierząt we wsi Majaki.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 311 Autor: ulcia_16_92

Ten przebojowy serial, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie opowiada o przygodach wykształconej na Harvardzie lekarki, która porzuciwszy wygody życia w Bostonie rozpoczyna praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 42 Autor: mikserr

Epokę wolnej miłości, narkotyków i starego, dobrego rocka. Jest 28 maja 1976 r. Grupa nastolatków świętuje swój ostatni dzień roku szkolnego i początek wakacji. Są seniorami w liceum, co daje im prawo "zaopiekowania się" młodszymi kolegami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: mikserr

Lalka

Adaptacja powieści Bolesława Prusa. Historia zamożnego kupca warszawskiego Stanisława Wokulskiego i jego miłości do pięknej, lecz zubożałej arystokratki Izabeli Łęckiej. Temu niszczącemu uczuciu Wokulski podporządkowuje swoje interesy, wchodzi w niekorzystne dla siebie układy z rodzinami arystokratycznymi

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 995 Autor: Tyrkinho

Film ukazuje specyfikę kultury lat siedemdziesiątych. Epokę wolnej miłości, narkotyków i starego, dobrego rocka. Jest 28 maja 1976 r. Grupa nastolatków świętuje swój ostatni dzień roku szkolnego i początek wakacji. Są seniorami w liceum, co daje im prawo "zaopiekowania się" młodszymi kolegami.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1014 Autor: crazy1407

Wniebowzięci

Dwaj mężczyźni wygrywają pieniądze w totolotka. Całą fortunę przeznaczają na różne przyjemności, które nie dają im oczekiwanego szczęścia.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 103 Autor: wasik111

W drodze do Zakopanego reżyser i literat snują wizję wspólnego filmu. Na miejscu rozpoczynają poszukiwania kandydatek do głównych ról.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 149 Autor: wasik111

Chemia

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowiesc o niezwyklej milosci dwójki mlodych ludzi balansujacych na granicy zycia i smierci, milosci i szalenstwa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 210 Autor: wasik111

9 kwietnia 2005 roku w bezprecedensowym geście jedności i hołdu miliony Polaków wyłączyło światła w swoich domach. Jednocześnie wyzwoliła się energia emocjonalna o niespotykanym potencjale...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1483 Autor: Tyrkinho

Chłopcy

Pensjonariusze domu starców walczą o zachowanie niezależności z despotyczną siostrą zakonną.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 87 Autor: wasik111

Chemia

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 644 Autor: morswin

Robotnik Karolak wraz z innymi bezrobotnymi trafia do pracy przy rozładowywaniu wagonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 217 Autor: wasik111

Ojciec małoletniej Ani, wzorem innych mieszkańców prowincjonalnego miasteczka, coraz częściej zagląda do kieliszka. Nie podoba się to jego córce.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 206 Autor: wasik111

Dwunastoletni chłopiec zabija matkę i jej kochanka, trafia do zamkniętego zakładu psychiatrycznego. Po 25 latach wychodzi na wolność, zaczyna pracować jako mechanik. Przypadkowo poznana rodzina proponuje mu gościnę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 163 Autor: mikserr

Hania

Współczesna historia młodego małżeństwa Wojtka i Oli, które na okres świąt Bożego Narodzenia bierze do siebie Kacpra - chłopca z Domu Dziecka. To niezwykłe dziecko zmienia ich podejście do życia i siebie nawzajem.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 878 Autor: Tyrkinho

To my

Matura - dla wielu najważniejszy moment w życiu. Sprawdzian wiedzy nie zawsze jednak idzie z parze z dojrzałością życiową. Dla bohaterów filmu "To my" przygotowanie do egzaminu to czas podejmowania ważnych kroków...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 215 Autor: mikserr

Scenariusz filmu oparty jest na autentycznych wydarzeniach i opowiada o życiu Chrisa Gardnera. Łańcuch zdarzeń pozostawia głównego bohatera bez pracy oraz domu w wieku 30 lat, odnajduje się wraz ze swym synkiem Chrisem Juniorem, żyjąc w łazience na stacji kolejowej w San Francisco.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 627 Autor: crazy1407

Agnieszka

Szkolny incydent zaginięcia zegarka stał się dla twórców filmu pretekstem do wiernego pokazania interesującej warstwy obyczajowej, przedstawienia życia społeczności szkolnej, konfliktów..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 72 Autor: wasik111

Marta, uczennica warszawskiego liceum, mieszka tylko z matką, z zawodu dziennikarką, owdowiałą przed dwoma laty. Dziewczyna przeżywa typowe problemy szesnastolatki. Zakochuje się w miłym i przystojnym Michale.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: wasik111

Iluminacja

Franciszek Retman jest dwudziestokilkuletnim studentem fizyki, który poszukuje sensu swojego życia. Wydarzenia, jakie spotyka na swojej drodze - śmierć przyjaciela w górach..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 47 Autor: wasik111