Login: Hasło:
Ilość filmów: 143510
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141923
Użytkowników: 551089

Filmy obyczajowe

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Koniec serialu "Ranczo" dostarczy widzom wielu wzruszeń. W nowym 10 sezonie "Rancza", który będzie zarazem ostatnim, Lucy opuszcza Wilkowyje. Była pani wójt wyjeżdża do USA, żeby robić karierę w Stanach Zjednoczonych.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 353 Autor: ulcia_16_92

"O mnie się nie martw" opowiada o perypetiach grupy ludzi, które poznajemy z perspektywy wyjątkowej bohaterki. 30-letnia Iga Małecka nie jest kolejną serialową postacią, która po ciężkim kryzysie życiowym błyskawicznie staje na nogi.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: mikserr

Życie w małej wiosce położonej w północnych Morawach, z dala od wielkiego świata i jego rozlicznych konfliktów, składa się z dwóch elementów - "nicnierobienia" i przesiadywania w barze. Po czterdziestu latach komunizmu pozostały tylko na wpół zrujnowany kościółek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: ulcia_16_92

Bohaterowie często ocierają się o śmierć, ale żyją w Warszawie, której mieszkańcy nie tracą nadziei i humoru. Serial opowiada o wojnie i miłości, o bohaterstwie dnia codziennego i skomplikowanych polskich losach.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 6467 Autor: Scan

Panie Dulskie

Reżyserka Melania zamierza nakręcić dokumentalny film o swojej rodzinie. Podczas jego realizacji odkrywa przeszłość pełną tajemnic.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 859 Autor: morswin

Mężczyzna i kobieta, oboje przed czterdziestką, po latach rozłąki przypadkowo spotykają się na ślubnym przyjęciu u znajomych. Kiedyś byli małżeństwem, ale wówczas nie potrafili dojść do porozumienia w dość istotnych dla obojga sprawach.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1829 Autor: chrumek

Niezależna i krytyczna pisarka z językiem ostrym jak brzytwa postanawia zaskoczyć swoją siostrę nagłą wizytą. Pauline, całkowite przeciwieństwo Margot, kończy właśnie przygotowania do swojego ślubu z Malcolmem, bezrobotnym artystą z wielkim sercem.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 767 Autor: Browarmocny

Michael (Andy Garcia) bierze ślub z ukochaną Alice (Meg Ryan), wkrótce rodzą im się dwie śliczne córeczki. Dopiero po kilku latach Michael przypadkiem zauważa poważny problem swojej żony - alkoholizm....

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 3393 Autor: piterman112

Usytuowana we wczesnych latach 70-tych historia o młodym mężczyźnie, którego narzeczona została zamordowana. Po jej śmierci zakochuje sie w innej kobiecie, chociaż mieszka nadal w domu z rodzicami swojej tragicznie zmarłej narzeczonej.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 610 Autor: Damianski_1704

Dom (Sezon: 2)

Serial przedstawia losy pochodzących z różnych warstw społecznych mieszkańców przedwojennej, warszawskiej kamienicy, mieszczącej się przy ulicy Złotej, począwszy...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 668 Autor: slawoP

Film Agnieszki Holland, opowiadający o samotności, tęsknocie za uczuciem, nieszczęściu. Irena jest listonoszką. Boryka się z tragicznymi warunkami mieszkaniowymi, sąsiadem pijakiem, który chce zająć jej mieszkanie, morderczymi dojazdami do pracy, bezdusznym szefem i świadomością, że na cały dzień zostawia w domu małego synka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 463 Autor: wasik111

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 368 Autor: morswin

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 536 Autor: morswin

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1399 Autor: ulcia_16_92

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 424 Autor: wasylek111

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 814 Autor: ulcia_16_92

Ralph Walker, uczeń szkoły katolickiej, który wychowywany jest tylko przez matkę pewnego dnia dowiaduje się, że jest ona śmiertelnie chora. Gdy w ramach pokuty zostaje skierowany do drużyny biegów przełajowych, decyduje się podjąć wyzwanie mające na celu udowodnienie że wiara czyni cuda.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 347 Autor: Browarmocny

Akcja toczy się na budowie zapory wodnej w Bieszczadach. Pracujący tam inżynier Zawada staje przed nie lada próbą. Zostaje bowiem oskarżony ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 128 Autor: slawoP

Tragedia ludzi głupich - opętanie miłosne. Porwani wirem namiętności do jednej kobiety, trzej mężczyźni cierpią i walczą, jak by nie było innych zmartwień na tym padole płaczu. W tej opowieści, pełnej ironii życiowej, widz ujrzy może nawet .. . samego siebie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 465 Autor: Scan

Dramat psychologiczny ukazujący tragedię pięciu osób zasypanych w piwnicy domu zbombardowanego podczas Powstania Warszawskiego. W obliczu groźby śmierci skazani na siebie ludzie przechodzą najcięższą próbę charakterów.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 292 Autor: Scan

Cud / Chudo

Film opiera się na prawdziwej historii z roku 1956, która wydarzyła się w rosyjskiej miejscowości Samarze. Mamy noc przed Nowym Rokiem. Młoda dziewczyna - Zoja, ateistka, urządza zabawę noworoczną. Oczekuje na przybycie swojego ukochanego Korę

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1033 Autor: Tyrkinho

Przystojny subiekt Jurek cieszy się wielkim powodzeniem u klientek. W wieczór sylwestrowy pożycza frak i przez przypadek znajduje się na balu u państwa Poreckich. Poznaje Anię, zakochuj.e się w niej od pierwszego wejrzenia. Wzięty za radcę Chełmońskiego, w którym rodzice dziewczyny chcieliby widzieć przyszłego zięcia . . .

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 339 Autor: Scan

Romeo i Julcia

Profesor Platfus i Teofil Rączka prowadzą Biuro Pośrednictwa Małżeństw "Romeo i Julcia". Praczka Frania, która uczestniczyła wcześniej w kursach salonowych manier prowadzonych przez Biuro, traci pracę w pralni i podejmuje pracę w majątku państwa Koziegłowiczów we wsi Koziegłówki. Ich syn Roman kocha się w Krysi

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 449 Autor: Scan

Zabawka

Łatoszyński, ziemianin z kresów, oczarowany piękną Lulu, piosenkarką i tancerką z modnego dansingu, zabiera ją ze sobą na wieś. Widzi w niej osłodę i pociechę swej zbliżającej się starości. Lecz oto przyjeżdża jego syn Jurek z narzeczoną. Łatoszyński ukrywa Lulu w leśniczówce. Tam zako*censored*e się w niej wiejski uwodziciel, Kuźma.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 269 Autor: Scan

Doskonała komedia ze świetnymi dialogami i kolejną wielką kreacja Władysława Grabowskiego. Lucyna, córka przemysłowca jest świeżo upieczonym inżynierem. W tajemnicy przed rodziną, przebrana za chłopca (Julka Kwiatkowskiego) podejmuje pracę pomocnika inżyniera Żarnowskiego.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 319 Autor: Scan