Login: Hasło:
Ilość filmów: 144156
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142502
Użytkowników: 551306

Filmy muzyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Bandslam

Nastolatek Will Burton żyje tylko muzyką. Kiedy jego matka dostaje pracę w New Jersey Will rozpoczyna pierwszy rok w nowej szkole. Nie potrafiący się dopasować chłopak nawiązuje przyjaźń z Sam, która tak jak on jest typem samotnika.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1026 Autor: Tyrkinho

"Lovestruck: The Musical" przedstawia historię jednej z najlepszych tancerek na Broadwayu, Harper (Jane Seymour), której kontuzja sprawia, że musi zrezygnować z kariery. Kobieta zostaje choreografką i zajmuje się wychowaniem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 88 Autor: slawoP

Przebojowa wokalistka country, Lena, jest gwiazdą lokalnej sceny. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z koncertów, a jej występy na żywo co wieczór przyciągają tłumy. Pewnego dnia z zaskakującą prośbą do Leny zwraca się miejscowy pastor Stig.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: ulcia_16_92

Przebojowa wokalistka country, Lena, jest gwiazdą lokalnej sceny. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z koncertów, a jej występy na żywo co wieczór przyciągają tłumy. Pewnego dnia z zaskakującą prośbą do Leny zwraca się miejscowy pastor Stig.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 159 Autor: ulcia_16_92

St. Louis, 1903 rok. Biznesmen Alonzo Smith ma cztery córki. Najmłodsza z nich, 17-letnia Esther zakochuje się w chłopaku z sąsiedztwa, Johnie. Pewnego dnia ojciec otrzymuje propozycję pracy w Nowym Jorku. Rodzina Smithów jednak nie chce opuszczać rodzinnego miasta...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 71 Autor: mikserr

StreetDance

Finaliści brytyjskiej edycji You Can Dance oraz Mam Talent w tanecznej eksplozji czyli tętniącym życiem przełomowym filmie 3D! Podczas treningów do mistrzostw Streetdance grupa tancerzy ulicznych zmuszona jest do pracy z tancerzami ze szkoły baletowej.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 3697 Autor: Vergil12

Bill Murray ma być gospodarzem świątecznego programu z celebrytami, nadawanego na żywo z hotelu Carlyle w Nowym Jorku. Jednak gdy śnieżyca uniemożliwia transmisję, a goście specjalni się nie pojawiają, Bill musi wszystko zorganizować mając do dyspozycji znacznie skromniejsze środki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 104 Autor: morswin

Honey

Honey Daniels czekała całe życie, aby móc pokazać światu swój talent. Wszystko o czym marzyła jest na wyciągnięcie ręki. Przez lata jej odwaga i ambicja torowały tancerce i początkującej choreografce drogę do kariery, nawet wtedy kiedy jej najbliżsi wątpili w jej sukces.A ten kosztował ją wiele wyrzeczeń i ciężkiej pracy.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1603 Autor: Pedro56

Honey 2

Utalentowana tancerka Maria Ramirez, która dopiero co wyszła z poprawczaka, znajduje ujście dla swej pasji dołączając do nowej grupy tanecznej.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 3561 Autor: Pedro56

Honey 2

Utalentowana tancerka Maria Ramirez, która dopiero co wyszła z poprawczaka, znajduje ujście dla swej pasji dołączając do nowej grupy tanecznej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: ulcia_16_92

Mamma Mia!

Film opowiada historię młodej i ślicznej Sophie (Amanda Seyfried), która niebawem ma wyjść za mąż. Dziewczyna chciałaby, aby do ślubnego kobierca zaprowadził ją jej ojciec. Problem w tym, że nigdy go nie poznała. Jej matka, Donna (Meryl Streep), zdradza tożsamość trzech mężczyzn, z którymi przed laty coś ją łączyło. Cała trójka zostaje zaproszona na ślub.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 77 Autor: ulcia_16_92

Zachwycająca wersja "The Pirates of Penzance" Gilberta i Sullivana. Historia miłości młodego chłopaka, byłego pirata do bogatej dziewczyny. Jej ojciec Gen. Stanley został 20 lat wcześniej okradziony przez piratów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: wasylek111

Po śmierci młodszego brata, młody, uzdolniony tancerz uliczny z Los Angeles, wyjeżdża by uczyć się na Truth University w Atlancie, w Georgii. Jednak jego wysiłki by zdobyć edukację, a także ukochaną kobietę, schodzą na boczny plan, gdy postanawia przyłączyć się do grupy swych kolegów w celu wygrania konkursu.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1509 Autor: Tyrkinho

Bezpośrednia kontynuacja tanecznego hitu "Stomp the Yard" z 2007 roku. Taz jest początkującym tancerzem, który stara się wybić i uzyskać ogólnokrajową sławę. Jednak droga do kariery okazuje się trudniejsza, niż myśli.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 2855 Autor: Marulek222

Takiego zakończenia lata w Polsacie jeszcze nie było! 27 i 28 sierpnia kielecki amfiteatr Kadzielnia gościł plejadę gwiazd muzyki i kabaretu. Drugiego dnia festiwalu, sceną zawładnęli wykonawcy największych hitów lata 2016. Radio RMF FM od kilku lat na swojej antenie organizuje plebiscyt na muzyczny przebój wakacji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 119 Autor: mikserr

Melea marzy o wystawieniu swej nowatorskiej wersji Romea i Julii w ramach pracy dyplomowej. Gdy okazuje się, że nie jest w stanie opłacić czesnego, by spełnić marzenia, musi przekonać lokalną społeczność, by pomogła jej wynająć opustoszały budynek, gdzie wystawi swoje przedstawienie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 225 Autor: mikserr

Utalentowana Melea Martin, ograniczana przez szkołe postanawia wykorzytać swój talent i zostać tancerką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: morswin

Utalentowana Melea Martin, ograniczana przez szkołe postanawia wykorzytać swój talent i zostać tancerką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: ulcia_16_92

Utalentowana Melea Martin, ograniczana przez szkołe postanawia wykorzytać swój talent i zostać tancerką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: ulcia_16_92

Koncert Top Łódź Festiwal 2016 będzie nosić tytuł „Legendy Polskiego Popu”. Pod tym szyldem zmieściły się takie zespoły i tacy wykonawcy jak Edyta Górniak, Kasia Kowalska, zespoły Łzy, Elektryczne Gitary i Magma, Gabriel Fleszar, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 107 Autor: mikserr

W ten szczególny, sierpniowy weekend, stężycki amfiteatr stanie się sercem polskiego disco. Miasto gościć będzie fanów jednego z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej "Disco pod gwiazdami".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: mikserr

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie Kilkunastoletnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja i promocja oraz przede wszystkim świetna zabawa to główne cechy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej – Ostróda 2016.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: mikserr

Podczas koncertu widzowie usłyszą największe przeboje, które towarzyszyły „Teleexpressowi” przez ostatnie 30 lat. Zaśpiewają je polskie gwiazdy. - Wśród utworów nie zabraknie zagranicznych piosenek. Wszystkie przeboje zostaną wykonane w odświeżonych aranżacjach, przygotowanych tylko na ten koncert.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: mikserr

Interes w sklepie z kwiatami nie idzie zbyt dobrze. Seymour Krelborn idąc raz ulicą nabywa obcą roślinę od obcego człowieka. Nazywa ją Audrey. Z każdym nowym dniem Seymour dowiaduje się prawdy o swojej roślince

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: ulcia_16_92

Get on Up

Droga na szczyt sławy Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 417 Autor: wasik111