Login: Hasło:
Ilość filmów: 143322
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141889
Użytkowników: 551081

Filmy muzyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Utalentowana Melea Martin, ograniczana przez szkołe postanawia wykorzytać swój talent i zostać tancerką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 33 Autor: morswin

Utalentowana Melea Martin, ograniczana przez szkołe postanawia wykorzytać swój talent i zostać tancerką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 56 Autor: ulcia_16_92

Utalentowana Melea Martin, ograniczana przez szkołe postanawia wykorzytać swój talent i zostać tancerką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: ulcia_16_92

Koncert Top Łódź Festiwal 2016 będzie nosić tytuł „Legendy Polskiego Popu”. Pod tym szyldem zmieściły się takie zespoły i tacy wykonawcy jak Edyta Górniak, Kasia Kowalska, zespoły Łzy, Elektryczne Gitary i Magma, Gabriel Fleszar, De Mono, Wilki, Formacja Nieżywych Schabuff, Natalia Kukulska...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: mikserr

W ten szczególny, sierpniowy weekend, stężycki amfiteatr stanie się sercem polskiego disco. Miasto gościć będzie fanów jednego z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej "Disco pod gwiazdami".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: mikserr

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie Kilkunastoletnia konsekwencja w budowaniu marki, wyjątkowa atmosfera, profesjonalna produkcja i promocja oraz przede wszystkim świetna zabawa to główne cechy Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej – Ostróda 2016.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: mikserr

Podczas koncertu widzowie usłyszą największe przeboje, które towarzyszyły „Teleexpressowi” przez ostatnie 30 lat. Zaśpiewają je polskie gwiazdy. - Wśród utworów nie zabraknie zagranicznych piosenek. Wszystkie przeboje zostaną wykonane w odświeżonych aranżacjach, przygotowanych tylko na ten koncert.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: mikserr

Interes w sklepie z kwiatami nie idzie zbyt dobrze. Seymour Krelborn idąc raz ulicą nabywa obcą roślinę od obcego człowieka. Nazywa ją Audrey. Z każdym nowym dniem Seymour dowiaduje się prawdy o swojej roślince

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: ulcia_16_92

Get on Up

Droga na szczyt sławy Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 395 Autor: wasik111

Sfrustrowany i spłukany jednocześnie Beans dochodzi do wniosku, że jedynym możliwym rozwiązaniem, by spełnić „amerykański sen" jest..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 115 Autor: ciss315

Mimo, że najniebezpieczniejszy gangster na Wschodnim Wybrzeżu siedzi w więzieniu, potrafi jednak skutecznie rządzić swoim imperium zza krat. Dla Beansa (Beanie Sigel) nie ma znaczenia, czy przebywa...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: slawoP

Film ze wspaniałymi kreacjami aktorskimi. Obdarzony nieprawdopodobnym talentem skrzypek Nathaniel Ayers (Jamie Foxx) w czasie drugiego roku studiów na prestiżowej akademii muzycznej Juilliard School of Music w Nowym Jorku, zachorował na schizofrenię.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 536 Autor: gosiareal22

Sing Street

Dublin, lata 80. Napięta atmosfera w domu rodzinnym sprawia, że nastoletni chłopak decyduje się na założenie zespołu i przeprowadzkę do Londynu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: morswin

Sing Street

Dublin, lata 80. Napięta atmosfera w domu rodzinnym sprawia, że nastoletni chłopak decyduje się na założenie zespołu i przeprowadzkę do Londynu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 94 Autor: morswin

Zjawiskowo piękna i niezwykle utalentowana Dorothy Dandridge była pierwszą czarnoskórą kobietą, która otrzymała nominację do Oscara dla Najlepszej Aktorki i pojawiła się na okładce magazynu Life.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 483 Autor: Scan

Ta Ra Rum Pum

Ta Ra Rum Pum to romantyczna komedia, której akcja dzieje się w USA. Opowiada o losach rodziny, małżeństwa z dwójką dzieci. Gdy głowa rodziny, rajdowiec, ulega wypadkowi idylliczne życie przewraca się do góry nogami.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1587 Autor: Browarmocny

Dziennikarz Tony Wilson jest zafascynowany muzyką Sex Pistols. Zakłada wytwórnię Factory Records, dzięki której Manchester staje się znany z rockowych zespołów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: wasylek111

Country Strong

Film opowiada o młodym wokaliście i tekściarzu (Hedlund), który nawiązuje romans z przebrzmiałą gwiazdą country (Paltrow). Wraz z jej mężem (McGraw) i zwycięzczynią konkursów piękności próbującą sił w muzyce (Meester), bohaterowie wyruszają w trasę koncertową. Podróż zmienia ich życie.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 514 Autor: Tyrkinho

Impresario słynnego tenora Jana Moreny, oczekując na dworcu na przyjazd swojego podopiecznego, spotyka Eddiego, dostawcę towarów do sklepu spożywczego, niezwykle wprost przypominającego Morenę z wyglądu. Gdy Morena odmawia udania się po swoim występie na ważne przyjęcie do księżnej

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 272 Autor: Scan

Opowieść o Julku, młodzieńcu, który pochodzi z jednej z rodzin należących do wyższych sfer Warszawy. Julek jest jednak typowym hulaką, co odbija się na trudnościach w znalezieniu przez niego jako takiej pracy. W końcu postanawia zostać ulicznym śpiewakiem. A dzięki temu niedługo potem poznaje pewną piękną dziewczynę...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 352 Autor: Scan

Uzależniony od heroiny trębacz Chet Baker zostaje brutalnie pobity podczas próby kupienia narkotyków. Niezdolny do dalszej gry przeżywa kryzys. Kluczową osobą okazuje się Jane, która wspiera go w trudnych chwilach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 104 Autor: mikserr

Podsumowanie 20-letniej działalności zespołu w katowickim Spodku. Zespół, który na przełomie XX i XXI wieku cieszył się w Polsce gigantyczną popularnością, odświeża swoje największe przeboje, m.in. "Powiedz" i "A wszystko to...".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 182 Autor: mikserr

Zapraszamy do krainy Fraglesów, serialu dla dzieci, który zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym prestiżową Emmy. Fraglesy zapraszają wszystkich do swojego magicznego, podziemnego świata

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 184 Autor: wasylek111

Bracia Marx chcąc pomóc w karierze dwojgu obiecującym młodym śpiewakom, postanawiają pokrzyżować plany nadętemu śpiewakowi operowemu. Aby uratować operę, muszą ją najpierw zniszczyć.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 438 Autor: wasik111

Zapomniany aktor Frank Elgin dostaje ofertę powrotu do świetności dzięki roli w musicalu Bernie'go Dodda. Frank nie potrafi jednak zadbać o swoje sprawy, dlatego ster przejmuje jego rezolutna żona Georgie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 107 Autor: mikserr