Login: Hasło:
Ilość filmów: 142512
W poczekalni: 3
Komentarzy: 141205
Użytkowników: 550724

Filmy kryminalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Handel / Trade

Młoda meksykańska dziewczyna zostaje porwana i zmuszona do uprawiania prostytucji. Jej brat zaprzyjaźnia się z policjantem, którego młodsza córka również została porwana - najprawdopodobniej przez tych samych ludzi. Razem podejmują walkę o ich odzyskanie...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1229 Autor: Vergil12

Prywatny detektyw Holland March (Ryan Gosling) i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy (Russell Crowe) nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 45 Autor: morswin

Pewnego poranka w Londynie dochodzi do potężnej eksplozji. Okazuje się, że to atak terrorystyczny. Jedynym sprawcą, którego udaje się aresztować jest Farroukh Erdogan (Denis Moschitto). Rozpoczynają się przygotowania do procesu stulecia.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 691 Autor: Pedro56

Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło.

12

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 731 Autor: wasylek111

Policja na całym świecie poszukuje genialnego i nieuchwytnego przestępcy zwanego Mózgiem. Najnowszy plan mężczyzny przewiduje napad na opancerzony wagon przewożący zasoby finansowe czternastu państw - członków Sojuszu Atlantyckiego.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 535 Autor: LeszekOrzeszek

Bruce Willis w roli negocjatora policyjnego, który nie mogąc poradzić sobie z porażką (w czasie jeden z jego akcji zginął chłopiec), wraz z żoną córką wyprowadza się z Los Angeles do niewielkiej mieściny obejmując posadę szefa policji.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1384 Autor: Pedro56

Uzależnioną od narkotyków uczennicę liceum nocami nawiedza tajemniczy i groźny mężczyzna. Nastolatka zaczyna obawiać się o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich osób.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 144 Autor: wasylek111

Nowy Jork. Po nocy spędzonej na imprezowaniu z nieznajomą kobietą mężczyzna budzi się przy jej zwłokach i zostaje oskarżony o morderstwo.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 358 Autor: mikserr

Coreya i uciekającego przed policją, Vogela połączyła idea napadu na sklep jubilerski przy paryskim placu Vendome. Złodzieje decydują się na spółkę z byłym policjantem Jansenem, alkoholikiem, który jako jedyny potrafi uporać się ze skomplikowanym systemem alarmowym.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 526 Autor: wasik111

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: mikserr

Ciąg dalszy, podobnie jak i konfrontacja głównych bohaterów, były nieuniknione. O drugiej serii wiadomo niewiele. Pojawią się dwie kobiety - bezwzględne szefowe mafijnych rodów...

03-04

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 296 Autor: mikserr

Finałowy serial koncentruje się wokół uznanego za zmarłego, byłego agenta CIA. Zostaje on zatrudniony przez tajemniczego milionera w celu zminimalizowania przemocy na terenie Nowego Jorku...

10-11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 913 Autor: mikserr

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy  nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 162 Autor: mikserr

Luca oraz jego siostra Martina, podróżują z Las Vegas do Los Angeles. W trakcie przejazdu mylą drogę. Zabierają ze sobą dwóch autostopowiczów, Jamiego i Seana, którzy obiecują, że w zamian za przewiezienie ich do najbliższego motelu, wskażą rodzeństwu właściwy kierunek. Młodzi nie wiedzą, że są to groźni, poszukiwani przez policję przestępcy

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 360 Autor: Pedro56

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: mikserr

Gra / Play

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach, do jakich doszło w Szwecji. Grupa nastolatków zaczepia kilku młodszych od siebie chłopaków i oskarża ich o kradzież telefonu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 505 Autor: lanky

Detektyw John Kimble ma odnaleźć Joyce i jej kilkuletniego synka. Kobieta ta ukrywa się przed zemstą męża, handlarza narkotyków Cullena Crispa. Funkcjonariusz w towarzystwie swojej koleżanki Pheoble przybywa do miasteczka, w którym prawdopodobnie mieszkają teraz matka z synem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 65 Autor: mikserr

Kochający dzieci dyrektor przedszkola Jewgienij Iwanowicz, zostaje poproszony przez milicje o pomoc w odnalezieniu hełmu Aleksandra Macedońskiego..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 92 Autor: wasylek111

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: morswin

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: morswin

Film opowiada o trójce przyjaciół zamieszkujących obciążone wysokim czynszem mieszkanie w stolicy Szkocji,Edynburgu,poszukujących w związku z tym czwartego lokatora. Po "castingu" wyłania się tajemniczy mężczyzna,który niedługo po wprowadzeniu się przedawkowuje narkotyki.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1451 Autor: Marulek222

Mat jest członkiem paryskiego wydziału policji. Pracuje głównie nocą. Jego długoletni przyjaciel, Frank, jest oficerem wydziału ds. narkotyków. Od czasu do czasu przekracza granice prawa i sam zajmuje się handlem narkotykami. Po ostatniej transakcji, którą planuje...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: mikserr

Fantomas

Paryż obiegają co raz to nowe pogłoski o genialnym przestępcy - Fantomasie (Jean Marais). Dziennikarz jednej z gazet, Fandor (również Jean Marais), chcąc wykorzystać to zainteresowanie, opisuje fikcyjny wywiad...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1331 Autor: LeszekOrzeszek

Film ukazujący rzeczywistość z pogranicza snu i jawy. Muzyk jazzowy podejrzewa swą żonę o niewierność. Potem zaczyna otrzymywać tajemnicze przesyłki z kasetami video. Wezwana policja prowadzi dyskretne śledztwo, aż znajduje zwłoki zamordowanej żony.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 130 Autor: mikserr

Używając niesłychanych metod przemocy, młody Joey Tai zostaje głową chińskiej mafii w Nowym Jorku i niezaprzeczalnym liderem w chińskim środowisku. Stanley White, najbardziej odznaczony gliniarz w Noym Jorku, ma objąć policyjny nadzór nad Chinatown.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 869 Autor: Tyrkinho