Login: Hasło:
Ilość filmów: 144208
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142563
Użytkowników: 551325

Filmy kryminalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dobermann i jego szajka są postrachem wszystkich bandytów, urzędów pocztowych i konwojów z pieniędzmi. Rozmach organizowanych przez nich napadów każe się zastanowić, czy nie robią tego dla rozrywki ... W produkcji filmu wzięło udział 200 specjalistów od efektów specjalnych.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 761 Autor: Tyrkinho

Dwunastoodcinkowy serial opowiada historię grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych. Kryminalne zagadki z przeszłości wpływają na współczesne sprawy, plączą losy ludzi, zmieniają bieg historii, by w końcu tajemnice ukryte w zakamarkach...

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 786 Autor: mikserr

Policjanci z różnych krajów tworzą elitarny zespół pod egidą Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w celu rozwiązywania spraw transgranicznych.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 332 Autor: wasylek111

Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło.

09

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 372 Autor: wasylek111

Detektywi wydziału zabójstw policji San Francisco prowadzą śledztwo, w którym pojawia się osoba Ericha Blunta młodego bogacza i technicznego guru rodem z Doliny Krzemowej. Gdy wkrótce dochodzi do kolejnego morderstwa w jego otoczeniu, z osoby przesłuchiwanej staje się głównym podejrzanym.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 715 Autor: mikserr

2. sezon serialu Podejrzany skupia się na kompletnie nowej sprawie kryminalnej i nowych bohaterach. Jest to historia Erica Warnera, który jest inteligentny, wykształcony i ciężko pracuje. Jest dziedzicem prywatnej firmy w mieście Charlotte. Dopiero się ożenił i żyje pełnią życia...

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 61 Autor: ulcia_16_92

James Gordon (Ben McKenzie) rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz ze partnerem Harveyem Bullockiem (Donal Logue) otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa...

ODCINEK 2:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 193 Autor: morswin

Bracia MacManus wraz z ojcem ukrywają się na irlandzkiej prowincji. Tam dociera do nich wieść o zamordowaniu w Bostonie księdza, ich bliskiego przyjaciela i duchowego przewodnika. MacManusowie postanawiają się ujawnić

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2886 Autor: morswin

Colombiana

Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 119 Autor: mikserr

Opuszczając więzienie, Huck Finn ma nadzieję porzucić kryminalną przeszłość. Jednak jego przyjaciel, Tom Sawyer - skorumpowany glina - ma inne plany: podążać za młodzieńczymi marzeniami i odnaleźć legendarny skarb.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: mikserr

Film, oparty na autentycznej historii brutalnego morderstwa dokonanego na kalifornijskiej nastolatce, stanowi szczery i mocny portret zbuntowanej młodzieży. Na brzegu rzeki leży ciało brutalnie zamordowanej młodej dziewczyny. W pobliskiej szkole, Samson (Roebuck) chełpliwie opowiada Mattowi (Reeves) i swoim kumplom jak ją zabił.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 541 Autor: Tyrkinho

"Power" stacji Starz przedstawia perypetie bogatego właściciela nocnego klubu w Nowym Jorku, który prowadzi podwójne życie.

ODCINEK 4:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 333 Autor: morswin

Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 254 Autor: ulcia_16_92

Zabawna komedia kryminalna. Charles wraz ze swoim wujkiem Ralfem tworzą duet najbardziej sprawnych i skutecznych złodziei samochodowych w Sztokholmie. Pewnego, pechowego dnia opuszcza ich dobra passa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 275 Autor: mikserr

Ciąg dalszy, podobnie jak i konfrontacja głównych bohaterów, były nieuniknione. O drugiej serii wiadomo niewiele. Pojawią się dwie kobiety - bezwzględne szefowe mafijnych rodów...

12

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1278 Autor: mikserr

Detektyw Carl pracuje nad sprawą morderstw sprzed trzech lat. Jak się okazuje morderca w dalszym ciągu jest aktywny. Nieoczekiwanym dowodem w sprawie staje się wiadomość, która w butelce przemierzyła ocean i została cudownie odnaleziona.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: morswin

Agentka FBI pomaga kanadyjskiej policji w ujęciu seryjnego mordercy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 258 Autor: wasylek111

Prywatny detektyw M.L. Pogue zapada na rzadki rodzaj amnezji, która przejawia się tym, że po przebudzeniu się ze snu nie pamięta żadnych szczegółów ze swego życia sprzed zaśnięcia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 125 Autor: wasylek111

Detektyw Carl pracuje nad sprawą morderstw sprzed trzech lat. Jak się okazuje morderca w dalszym ciągu jest aktywny. Nieoczekiwanym dowodem w sprawie staje się wiadomość, która w butelce przemierzyła ocean i została cudownie odnaleziona.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 219 Autor: morswin

historia sycylijskiej rodziny mafijnej. Michael Luciano uwiódłszy piękną Sophię (Nastassja Kinski), natychmiast ją porzuca. Wkrótce pada ofiarą mafijnych porachunków. Sophia w tajemnicy rodzi syna Lukę (James Marsden) i oddaje go na wychowanie, po czym wychodzi za jednego z braci Michaela, nie podejrzewając nawet...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 454 Autor: slawoP
Paryż, miasto świateł, miasto nocy. 50-letni szef paryskiej mafii Claude Corti żelazną ręką rządzi swoją żądną władzy, gotową na wszystko bandą. Stręczycielstwo, handel narkotykami, fałszerstwo, ściąganie haraczy, napady z bronią w ręku.
Komentarzy: 18 Wyświetleń: 12631 Autor: Admin

W drugim sezonie Lucyfer Morningstar i jego brat Amenadiel, którzy prowadzili wcześniej spór dotyczący powrotu tego pierwszego do zaświatów, łączą swoje siły. Powodem sojuszu jest odnalezienie zbiegłej z piekła matki, Charlotte.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 202 Autor: ulcia_16_92

Edison

Po odkryciu oddziału skorumpowanych policjantów młody dziennikarz prosi zaufanych znajomych o pomoc w ich zdemaskowaniu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 236 Autor: wasylek111

Lake Mungo

Film z gatunku REC, REC 2, Blair Witch Project, Paranormal Activity, jednak uważany za nieporównywalnie lepszy. 22 Grudnia 2004 roku, szesnastoletnia Alice Palmer utonęła w czasie pływania pod tamą, razem ze swoją rodziną. Lake Mungo to opowieść

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2475 Autor: Xamil

Do Niny St. Clair, której rodzice zginęli 22 lata wcześniej w pożarze, przyjeżdża brat. Okrutny Drew burzy ułożone życie siostry. Ta wynajmuje prywatnego detektywa, który ma za zadanie go śledzić.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 188 Autor: wasylek111