Login: Hasło:
Ilość filmów: 140481
W poczekalni: 8
Komentarzy: 148530
Użytkowników: 547890

Filmy kryminalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Podczas ratowania swojej siostrzenicy z rąk kartelu narkotykowego, były żołnierz Colton MacReady (Scott Adkins) nieświadomie staje się posiadaczem tajemniczego dysku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 19 Autor: wasik111

W piątym sezonie Carrie Mathison nie będzie pracować już w CIA, ale dla prywatnej agencji. Z przeszłością nie da się jednak zerwać. Na ekranie zobaczymy zatem starych znajomych, Saula Berensona, Petera Quinna i Dar Adala.

1-3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 17 Autor: ulcia_16_92

Lata 60. XX wieku. Policjant Terry Muldoon walczy z przestępczością na ulicach Nowego Jorku. Wielu z jego kolegów z wydziału, nie wyłączając Charliego Bullmana, partnera Muldoona, współpracuje z gangsterami.

01-02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 43 Autor: mikserr

Strażnik /Kevin James/ w pewnym centrum handlowym podejmie działania przeciwko przestępcom, którzy chcą napaść na jego miejsce pracy. To kolejna komedia z Kevinem Jamesem, która zapewni

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 75 Autor: slawoP

Revolver

Kolejny film Guya Ritchiego. Guy, obecnie wyznawca kabały, w "Revolverze" przemycił mnóstwo religijnych aluzji, co sprawiło, że fabuła jest do bólu zagmatwana. Akcja filmu dzieje się w gangsterskim półświatku

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 755 Autor: LeszekOrzeszek

Bohaterem filmu jest mężczyzna z kulą w głowie. Każdy dzień może być jego ostatnim, ma bowiem 50% szans na przeżycie. Postanawia pozostały mu czas wykorzystać, by zemścić się na producentach broni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: slawoP

W życiu Petera Gibbonsa nic nie układa się dobrze. Jego dziewczyna Joanna go oszukuje, a praca wpędza w depresję. Postanawia oddać się w ręce terapeuty i poddać się hipnozie. Po wprowadzeniu Petera w trans

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 211 Autor: gosiareal22

Gdy pewien skazaniec ucieka z więzienia, dwójka tajnych agentów twardzieli jakich mało decyduje się zorganizować zasadzkę w mieszkaniu jego byłej dziewczyny. Oczekiwanie na zbiega przedłuża się i jeden z detektywów zakochuje się w dziewczynie...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 940 Autor: wasik111

Sharky jest policjantem z wydziału narkotykowego w Atlancie. Podczas jednej z akcji zostaje wplątany w strzelaninę. Nie podoba się to jego szefostwu. Zostaje za karę skierowany do wykonywania najgorszych policyjnych robót.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 61 Autor: mikserr

Tajne służby potrzebują specjalnie wyszkolonego agenta. Znajdują człowieka, który może się nadawać, ale musi jeszcze przejść specjalny trening karate u starego mistrza. Remo rozpoczyna trening nie mając pojęcia jak niewiele potrafi.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 90 Autor: mikserr

Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą dodatkowo obciążyć Jamesa. James zostaje dotkliwie pobity w więzieniu i zapada w śpiączkę.

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 3785 Autor: morswin

Minęły trzy miesiące odkąd Santanico zostaje uwolniona z baru Titty Twister. Bracia Gecko wciąż są poszukiwani. Tymczasem Seth i Kate gubią się w Meksyku. W tym czasie Richie i Santanico szukają zemsty na Lordzie, którzy uwięził wampirzycę

09

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 749 Autor: mikserr

Mr. Robot opowiada o tajemniczym anarchiście, który rekrutuje aspołecznego speca od cyberbezpieczeństwa i chce z jego pomocą odmienić znany nam świat.

08

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 769 Autor: mikserr

Genialny plan. Wielki łup w nieoznakowanych banknotach prosto z bankowego sejfu. Zuchwały sposób, żadnych ofiar, żadnych negocjacji. Niepodważalne alibi i zaskakująca droga ucieczki. Czy coś może pójść nie tak?

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1299 Autor: Browarmocny
Obraz opowiada opartą na faktach historię gangu, który w latach 1970-1990 starał się przejąć władzę nad włoskim światem przestępczym.
Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1738 Autor: Bilu.

Gu, słynny w podziemnych kręgach gangster ucieka z więzienia. By wydostać się z kraju i zapewnić dobry byt Manouche, miłości swego życia mężczyzna musi dokonać finalnego skoku w swojej karierze. Ścigany przez całą francuską policję Gu wpada w pułapkę...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 691 Autor: crazy1407

Historia rozpoczyna się od spotkania pewnego młodego architekta (Jude Law) z chłopcem, który włamał się do jego biura.W efekcie powiązanych z tym faktem zdarzeń architekt zakochuje się w matce chłopca i musi całkowicie zmienić priorytety w swoim życiu.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 829 Autor: crazy1407

Wyjęty spod prawa żołnierz Colton MacReady (Scott Adkins) musi uratować siostrę i jej córkę. Wciągnięty w bezlitosną walkę mężczyzna stawia czoło skorumpowanemu lokalnemu szeryfowi i jego ekipie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 377 Autor: mikserr

W latach 90. XIX w. detektyw Murdoch rozwiązuje najbardziej makabryczne zbrodnie za pomocą przełomowych metod kryminalistycznych.

01-06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: mikserr

Ekranizacja książki Patricii Highsmith.Młody człowiek, który marzył o beztroskim życiu w słonecznej Italii, na prośbę armatora amerykańskiego ma sprowadzić z Włoch jego nieposłusznego syna Dicka. Ripley, zamiast wywiązać się z zadania, robi wszystko, aby - jak Dick - wieść życie playboya.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 917 Autor: monia2002

Simon "Szwajcar"  i jego przyjaciel Charlot  planują porwanie pięcioletniego synka pewnego urzędnika. Żądany przez nich okup wartości miliona dolarów ma być wypłacony przez Europejski Bank Kredytowy, gdzie pracuje ich sekretny wspólnik..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 136 Autor: wasik111

Anthony Quinn jako algierski bohater, tłum gwiazd w rolach drugoplanowych (George Segal, Claudia Cardinale, Alain Delon), a w tle wojna francusko-algierska. Kawał solidnego kina.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1136 Autor: LeszekOrzeszek

Johnny Firpo żołnierz marynarki dostaje zadanie specjalne od dowódców. Musi rozbić szajkę gangsterów kierujących podziemiem hazardowym w Miami. W tym celu nakłania do współpracy Charliego, potężnego kierowcę ciężarówki, który kiedyś znał środowisko przestępcze jak własną kieszeń...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 428 Autor: lanky

"Til Death" to mroczny thriller. Van Damme gra tu powszechnie nielubianego porucznika policji Lowe'a, narkomana przyjaźniącego się z gangsterami

 

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 708 Autor: Browarmocny

Nick, Kurt i Dale są przekonani, że jedynym sposobem na uczynienie ich uciążliwej pracy nieco bardziej znośną byłoby uwolnienie się od swoich na wskroś nieznośnych szefów...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 405 Autor: gosiareal22