Login: Hasło:
Ilość filmów: 141830
W poczekalni: 18
Komentarzy: 140410
Użytkowników: 550407

Filmy kryminalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Olivia "Liv" Moore była niegdyś zdyscyplinowaną studentką medycyny osiągającą sukcesy. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy w trakcie imprezy przemienia się w zombie i zaczyna karmić się ludźmi. Mimo iż dziewczyna jest martwa...

14

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 481 Autor: ulcia_16_92

Scenariusz filmu powstał w oparciu o prawdziwe wydarzenia z lat 40-tych XX wieku. Pielęgniarka Martha Beck i jej kochanek Raymond Fernandez, znani jako "zabójcy samotnych serc", podróżują po USA, mordując po drodze kilkanaście kobiet...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: ulcia_16_92

Mężczyzna, którego syn został porwany 8 lat temu, postanawia sam odszukać chłopca.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 306 Autor: wasylek111

"Kill the Irishman" oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w lecie 1976 roku. Trzydzieści sześć bomb wybucha w mieście Cleveland wzbudzając panikę i postrach wśród mieszkańców. Scenariusz opowiada historię wojny terytorialnej pomiędzy włoską mafią a Dannym Greenem (Ray Stevenson).

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 837 Autor: Tyrkinho

Historia trójki muzealnych strażników, którzy przez lata pracy przywiązali się emocjonalnie do dzieł sztuki, których strzegli przez dziesięciolecia. Gdy dowiadują się, że "ich" dzieła sztuki mają zostać przetransportowane do innego muzeum, przygotowują plan kradzieży.

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 1765 Autor: Marulek222

Jimmy Kilmartin (David Caruso) przebywa na zwolnieniu warunkowym. Ulega jednak namowom kumpli i bierze udział w napadzie. Niestety zostaje schwytany. Detektyw Calvin Hart (Samuel L. Jackson)proponuje mu układ - odzyska wolność, jeśli dostarczy informacje, które pomogą w ujęciu groźnego gangstera.

Komentarzy: 17 Wyświetleń: 3242 Autor: vadrom

Komedia akcji z udziałem nagrodzonej Oscarem Sandry Bullock i nominowanej do Oscara za ”Druhny” Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii. Reżyseria: Paul Feig (”Druhny”, serial TV ”Trawka”).

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1690 Autor: Pedro56

Dwaj policjanci z Nowego Yorku są świadkami zabójstwa popełnionego w ramach porachunków japońskiej mafii. W bezpośrednim pościgu ujmują głównego sprawcę zabójstwa. Następnie muszą go eskortować aż do Japonii gdzie mają go przekazać miejscowej policji.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1799 Autor: piterman112

Nowy Jork. Po nocy spędzonej na imprezowaniu z nieznajomą kobietą mężczyzna budzi się przy jej zwłokach i zostaje oskarżony o morderstwo.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: mikserr

Od 1971 roku w okolicach miasta Teksas znaleziono ciała 61 kobiet. Miejscowy detektyw-służbista Mike Sounder  i jego partner z Nowego Jorku Burian Heigh rozpracowują sprawę sadystycznego, seryjnego mordercy, który okrutnie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 233 Autor: mikserr

Sean Bean wciela się w postać Ewana, agenta Secret Service pracującego pod przykrywką w kryminalnym światku Londynu. Jego celem jest granie ochroniarza mało znaczącego przemytnika broni oraz materiałów wybuchowych i odkrycie, kto jest odbiorcą towaru.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 787 Autor: morswin

Dyskoteka "Double Deuce" w miasteczku Jasper jest obskórną knajpą opanowaną przez gang Brada Wesleya. Jak powiadają, w knajpie co noc zmiatają z podłogi gałki oczne. Tilghman, właściciel dyskoteki, nie radzi sobie z brutalnymi gośćmi i wynajmuje znanego wykidajłę.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1522 Autor: Damianski_1704

Mick jest policjantem z wydziału zabójstw, który pod koniec lat 80. został postrzelony w głowę i po 20 latach obudził się ze śpiączki, po czym wrócił do pracy w policji.

13

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1446 Autor: wasylek111

Na Times Square znaleziona zostaje zamknięta w torbie kobieta. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. Niczego nie pamięta, nie wie, kim jest ani jak znalazła się naga w centrum Nowego Jorku. Na jej plecach wytatuowane zostało...

22

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 3619 Autor: mikserr

Finałowy serial koncentruje się wokół uznanego za zmarłego, byłego agenta CIA. Zostaje on zatrudniony przez tajemniczego milionera w celu zminimalizowania przemocy na terenie Nowego Jorku...

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 538 Autor: mikserr

Dwóch braci postanawia zorganizować napad na sklep jubilerski swoich rodziców. Kradzież nie idzie zgodnie z planem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 166 Autor: wasylek111

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 10 Autor: peja5328

Carlos

Początek lat 70. Ilich Ramírez Sánchez, młody marksista i rewolucjonista wyszkolony przez Ludowy Front Wyzwolenia Palestyny, zaczyna działalność. Międzynarodowy rozgłos i sławę zyskuje w 1975 roku

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 183 Autor: ulcia_16_92

Teresa wraz z kochankiem zabija swojego męża. Kiedy po ślubie pary zaczyna on ich nawiedzać, miłość między nowożeńcami przeradza się w nienawiść.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 164 Autor: ulcia_16_92

Para przeciętnych policjantów postanawia obrabować bankowy skarbiec.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 184 Autor: wasylek111

Jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jordan Belfort był złotym...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1353 Autor: imilio

Teresa wraz z kochankiem zabija swojego męża. Kiedy po ślubie pary zaczyna on ich nawiedzać, miłość między nowożeńcami przeradza się w nienawiść.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: morswin

Osbourne Cox jest tajnym agentem CIA starającym się nie stracić zajęcia. Nie dość, że jego praca i małżeństwo zmierzają ku niechybnej katastrofie, to ma w dodatku problemy z alkoholem. Harry Pfarrer  jest szeryfem w ministerstwie skarbu

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 166 Autor: ulcia_16_92

Jerry Welbach otrzymuje podwójne ultimatum. Jego szef gangster żąda, żeby Jerry pojechał do Meksyku i przywiózł stamtąd bezcenny, zabytkowy pistolet nazywany "The Mexican", w innym wypadku poniesie srogie konsekwencje niesubordynacji.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 970 Autor: Tyrkinho

Inspektor Lee z Królewskiej Policji w Hong Kongu, wraca do Chin. Wraz ze swym amerykańskim przyjacielem, detektywem Carterem decydują się zrobić sobie krótkie wakacje. Jednakże ich wakacje są krótsze niż mogli się tego spodziewać.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: mikserr