Login: Hasło:
Ilość filmów: 145102
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142923
Użytkowników: 551527

Filmy kryminalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło.

18/19

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 721 Autor: wasylek111

Schneider, zabójca na zlecenie, w dniu swoich urodzin otrzymuje od szefa ważne zadanie. Celem jest Ramon Bax - pisarz, który mieszka samotnie w odizolowanym miejscu. Dzięki zapewnieniu, że przy odrobinie szczęścia wróci do domu przed południem i będzie mógł pomóc żonie w przygotowaniach do wieczornej kolacji...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 30 Autor: mikserr

Inspektor policji, Eva Thörnblad, wraca do swojego rodzinnego miasta, Silver Height. Przed siedmiu laty doszło tam do tragicznego wypadku - jej córka, Josefine, zaginęła nad jeziorem. Ciała dziewczynki nigdy nie odnaleziono.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 273 Autor: mikserr

W drugim sezonie Lucyfer Morningstar i jego brat Amenadiel, którzy prowadzili wcześniej spór dotyczący powrotu tego pierwszego do zaświatów, łączą swoje siły. Powodem sojuszu jest odnalezienie zbiegłej z piekła matki, Charlotte.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 709 Autor: ulcia_16_92

Dwunastoodcinkowy serial opowiada historię grupy policjantów z Wydziału Spraw Niewyjaśnionych. Kryminalne zagadki z przeszłości wpływają na współczesne sprawy, plączą losy ludzi, zmieniają bieg historii, by w końcu tajemnice ukryte w zakamarkach...

07

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1274 Autor: mikserr

W małym miasteczku osiemnastoletni Dick po stracie ojca czuje się bezpiecznie jedynie z pistoletem w dłoni. Choć nazywa siebie pacyfistą, razem z kolegami zakłada klub miłośników broni. Pewnego dnia młodzi ludzie są zmuszeni użyć jej w obronie własnej. Zaciera się cienka granica pomiędzy dobrem i złem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: mikserr

Niezwykły film o niezwykłym miejscu na przedmieściu Rio de Janeiro. Opowiadany przez Busca-Pé małego czarnego chłopca, zbyt lękliwego i strachliwego by przystać do gangu, ale i zbyt rozsądnego by zgodzić się na niskopłatną i poniżającą legalną pracę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1261 Autor: HubertN

James Gordon (Ben McKenzie) rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz ze partnerem Harveyem Bullockiem (Donal Logue) otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa...

ODCINEK 5:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 468 Autor: morswin

Akcja serialu osadzona jest w wiktoriańskim Londynie roku 1889, w czasach seryjnych zabójstw Kuby Rozpruwacza. W centrum wydarzeń serialu jest Dywizja H - okryty złą sławą posterunek policji.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 271 Autor: wasylek111

Legendarna gwiazda rocka Marianne Lane (Tilda Swinton) wraz z ukochanym Paulem (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show biznesu...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: morswin

Legendarna gwiazda rocka Marianne Lane (Tilda Swinton) wraz z ukochanym Paulem (Matthias Schoenaerts) uciekają przed zgiełkiem show biznesu. Spędzają upragniony urlop na oddalonej od świata, sąsiadującej ze słoneczną Sycylią, wyspie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: ulcia_16_92

Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 631 Autor: ulcia_16_92

Zmowa

Makabrycznej zbrodni dokonała w noc wigilijną 1976 r. we wsi pod Połańcem czwórka ludzi na oczach 30 osób. Przerażająca zmowa milczenia świadków morderstwa jest niezrozumiała i trudna do pojęcia.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 168 Autor: wasylek111

Śmierć młodej dziewczyny wstrząsa lokalną społecznością. W tym samym czasie w Dobrowicach zjawia się Paweł Zawadzki. Kim jest? Dlaczego nauczyciel z renomowanej warszawskiej szkoły podejmuje pracę na prowincji?...

ODCINEK 4:

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1853 Autor: morswin

Jay Austin prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety-żandarma w 212-letniej bazie wojskowej Presidio. Partneram Jaya zostaje jego były dowódca z czasów wojska z którym kiedyś bardzo się poróżnił. Jest nim pułkownik Caldwell. Teraz Ci dwoje muszą przezwyciężyć dzielące ich różnice, aby schwytać mordercę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: mikserr

Porucznik Danny Quince z policji Los Angeles zwraca się z prośbą do Mc Tiega, byłego agenta CIA, obecnie łowcy nagród, o pomoc w schwytaniu Malal al Rahima, międzynarodowego terrorysty. Okazuje się, że Mc Tiege ma służyć za przynętę...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: mikserr

Funkcjonariusz celny USA odkrywa program prania pieniędzy z udziałem kolumbijskiego barona narkotykowego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: mikserr

Mike Regan jest człowiekiem sukcesu - szefuje gigantycznej firmie, ma kochającą żonę, piękną 17-letnią córkę i żyje w luksusowym domu naszpikowanym najnowocześniejszą technologią.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 204 Autor: mikserr

W drugim sezonie Lucyfer Morningstar i jego brat Amenadiel, którzy prowadzili wcześniej spór dotyczący powrotu tego pierwszego do zaświatów, łączą swoje siły. Powodem sojuszu jest odnalezienie zbiegłej z piekła matki, Charlotte.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: ulcia_16_92

Funkcjonariusz celny USA odkrywa program prania pieniędzy z udziałem kolumbijskiego barona narkotykowego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: morswin

Funkcjonariusz celny USA odkrywa program prania pieniędzy z udziałem kolumbijskiego barona narkotykowego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 182 Autor: ulcia_16_92

Detektyw Harry Bosch zostaje przywrócony do służby. Trafia na trudne wyzwanie. Na Mulholland Drive znaleziono zwłoki w bagażniku samochodu. Sprawa okazuje się niezwykle skomplikowana i może być najtrudniejszym śledztwem, jakie Bosch dotąd prowadził.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: ulcia_16_92

2. sezon serialu Podejrzany skupia się na kompletnie nowej sprawie kryminalnej i nowych bohaterach. Jest to historia Erica Warnera, który jest inteligentny, wykształcony i ciężko pracuje. Jest dziedzicem prywatnej firmy w mieście Charlotte. Dopiero się ożenił i żyje pełnią życia...

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 262 Autor: ulcia_16_92

Agenci FBI prowadzą śledztwo dotyczące morderstwa trzech młodych członków ruchu na rzecz ochrony praw człowieka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: wasylek111

MR 73

Luis Schneider (Daniel Auteuil) jest policyjnym detektywem po przejściach. Kiedyś w tragicznych okolicznościach stracił żonę i dziecko. Nie mogąc poradzić sobie z traumą, stopniowo traci kontrolę nad własnym życiem. Alkohol i postępująca depresja czynią z niego strzęp człowieka.
Komentarzy: 12 Wyświetleń: 3916 Autor: kristek86