Login: Hasło:
Ilość filmów: 139245
W poczekalni: 13
Komentarzy: 147683
Użytkowników: 547133

Filmy kryminalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dalsze perypetie Julia, młodego mężczyzny z ubogiej rodziny, który w poprzedniej serii przyjechał do luksusowego hotelu, aby odnaleźć swoją siostrę Christinę. Jego przyjaciel, kelner Andrés zostaje poważnie ranny. Julio podejrzewa, że to nie był wypadek.

odc.01-16

 

 

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 950 Autor: Scan

Serial opowiada o losach nowojorskiej rodziny policjantów, na której czele stoi komisarz policji Frank Reagan, były żołnierz Marines i weteran wojny w Wietnamie.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 14 Autor: kropka919

"Transporter" to remake filmu  Luka Bessona z 2002 roku. Frank Martin (Chris Vance) jest byłym komandosem, który pracuje jako nietypowy kurier. Przewozi każdy ładunek w docelowe miejsce, nie zadając przy tym zbędnych pytań...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 194 Autor: Pedro56

Mr. Robot opowiada o tajemniczym anarchiście, który rekrutuje aspołecznego speca od cyberbezpieczeństwa i chce z jego pomocą odmienić znany nam świat.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: mikserr

Frank Martin jest byłym komandosem, który pracuje jako nietypowy kurier. Przewozi każdy ładunek w docelowe miejsce, nie zadając przy tym zbędnych pytań...

01-02

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 241 Autor: mikserr

Fabuła opowiada o pięknej Jane Doe, która zostaje odnaleziona naga na Times Square. Jej ciało pokryte jest tatuażami, a bohaterka nie wie, kim jest i w jaki sposób trafiła w to miejsce.

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 462 Autor: kropka919

Catherine Chandler jest mądrą i uczciwą panią detektyw z wydziału zabójstw. Matka Catherine została zamordowana przez dwóch uzbrojonych bandytów, kiedy była nastolatką. Chcieli zabić również Catherine, lecz ktoś lub coś uratowało ją.

odc.09

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 758 Autor: kropka919

James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz z partnerem Harveyem Bullockiem otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa.

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 212 Autor: kropka919

Lata 50. XX wieku. Sidney Chambers to młody pastor z niewielkiej parafii. Jest niezwykle przenikliwy i ma ponadprzeciętne umiejętności dedukcyjne, dzięki czemu udaje mu się rozwiązać zawiłe zagadki kryminalne.

odc.05-06 Finał

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 250 Autor: kropka919

Son of a Gun

Dziewiętnastoletni JR trafia do więzienia, gdzie zostaje protegowanym najbardziej znanego przestępcy w Australii, Brendana Lyncha.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 208 Autor: wasik111

W serialu „Quantico” różnorodna grupa rekrutów przybywa do tytułowej bazy FBI, aby odbyć swój trening. Są najlepsi i najsprytniejsi, a ich życie zostało skrupulatnie sprawdzone i zbadane.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: kropka919

Laura Diamond to zdolna i ambitna pani detektyw z wydziału zabójstw w Nowym Jorku, a jednocześnie zabiegana matka sześcioletnich bliźniaków. Jej rozchwianie emocjonalne doprowadza do szału samych podejrzanych

odc.01

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 56 Autor: kropka919

"Prokurator" to nowy serial kryminalny TVP2, autorstwa braci Zygmunta i Wojciecha Miłoszewskich, to dziesięć 45-minutowych odcinków...

Odcinek 5

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 958 Autor: jack36311

Cameron Poe zostaje skazany za morderstwo, którego dokonał broniąc swej żony w barowej bijatyce. W końcu, po ośmiu latach, zostaje zwolniony i może wrócić do swej rodziny. Do domu leci samolotem więziennym

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1340 Autor: Vergil12

Carandiru

Mordercy, gwałciciele, złodzieje, handlarze narkotyków, najniebezpieczniejsi z niebezpiecznych kryminaliści osadzeni w Carandiru, największym i najcięższym zakładzie penitencjarnym Brazylii:

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 241 Autor: wasik111

John  wiedzie proste i szczęśliwe życie. Ma piękną narzeczoną i atrakcyjną pracę w firmie przyszłego teścia. Sprawy przybierają zaskakujący obrót, gdy ukochana siostrzenica dostaje się na studia i przypomina wujowi, że dawno temu obiecał opłacić jej naukę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 247 Autor: wasik111

Carandiru

Mordercy, gwałciciele, złodzieje, handlarze narkotyków, najniebezpieczniejsi z niebezpiecznych kryminaliści osadzeni w Carandiru, największym i najcięższym zakładzie penitencjarnym Brazylii:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 388 Autor: wasik111

Wyjęty spod prawa żołnierz Colton MacReady (Scott Adkins) musi uratować siostrę i jej córkę. Wciągnięty w bezlitosną walkę mężczyzna stawia czoło skorumpowanemu lokalnemu szeryfowi i jego ekipie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 682 Autor: wasik111

Historia miasta hazardu i ludzi z półświatka. Tytułowe feralne kasyno odgrywa rolę miejsca zetknięcia się całkiem normalnych przedstawicieli społeczeństwa z piękną otoczką zła. Film pokazuję też drugą stronę kolorowego

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 481 Autor: gosiareal22

Hyena

Michael Logan jest uzależnionym od narkotyków i skorumpowanym do bólu gliniarzem, swoistym królem ulicy i najgroźniejszym na niej drapieżnikiem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 150 Autor: wasik111

Detektyw Carter aresztuje płatnego mordercę, który trafia do więzienia, stając się jego informatorem.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 3719 Autor: NoLimit

Starzejący się płatny morderca, Jimmy, pragnie ochronić porzuconego syna przed byłym przełożonym - potężnym szefem mafii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 219 Autor: wasik111

Stany Zjednoczone, lata trzydzieste XX wieku. Bertha Thompson w dramatycznych okolicznościach traci ojca. Samotna i zagubiona dziewczyna wdaje się w romans z "Big" Billem Shellym, który jest przywódcą grupy rebeliantów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: wasik111

Proces trzech nastolatków, którzy zostają oskarżeni o zabójstwo małych chłopców będące częścią rytuału satanistycznego.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 700 Autor: Marulek222

Wspaniały pies Benji okazuje się kolejnym wcieleniem zamordowanego przez gangsterów detektywa i przyczynia się do ich wyśledzenia. Powraca z zaświatów, by sprawiedliwości stało się zadość.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 159 Autor: wasik111