Login: Hasło:
Ilość filmów: 147259
W poczekalni: 12
Komentarzy: 152698
Użytkowników: 549909

Filmy kryminalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Detektyw LAPD Sam Hodiak odbiera telefon od dawnej przyjaciółki, Grace Karn. Kobieta poszukuje zaginionej córki. Jednak ze względu na polityczną karierę męża, kobieta pragnie zachować dyskrecję.

09-10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 576 Autor: mikserr

Sarah, angielska autorka kryminałów, ma na koncie serię bestsellerów, które przyniosły jej sławię i pieniądze, ale nie zaspokoiły twórczych ambicji. Jest sfrustrowana i zniechęcona.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 193 Autor: wasylek111

Luke (Ryan Gosling) to kaskader motocyklowy. W momencie gdy zostaje ojcem, zaczyna napadać na banki. Popełniając przestępstwa ma zamiar utrzymać swoją rodzinę.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 866 Autor: Pedro56

Carandiru

Mordercy, gwałciciele, złodzieje, handlarze narkotyków, najniebezpieczniejsi z niebezpiecznych kryminaliści osadzeni w Carandiru, największym i najcięższym zakładzie penitencjarnym Brazylii:

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 522 Autor: wasik111

Planując swój kolejny wielki napad, charyzmatyczny i nieprzewidywalny Jesse James (Brad Pitt) wypowiada wojnę swoim wrogom, którzy próbują zgarnąć nagrodę i chwałę za jego pojmanie. Jednak największym zagrożeniem dla jego życia mogą być ci, którym najbardziej zaufał.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 2961 Autor: vadrom

Zulu

Policjanci, Ali Sokhela i Brian Epkeen, pracują nad sprawą zmasakrowanych ciał, w których wykryto nowy narkotyk mający kluczowe znaczenie przy tworzeniu apartheidu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 196 Autor: wasylek111

W wyniku wady genetycznej John Sedley (Mickey Rourke) rodzi się z potwornie zniekształconą twarzą. Wydaje się, że ta ułomność - i związany z tym brak akceptacji przez społeczeństwo - popchnęła Johna na drogę przestępstwa. Jest przestepcą - geniuszem.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 655 Autor: LeszekOrzeszek

Serpico

Frank Serpico (Al Pacino) kończy studia policyjne jako prymus. Wierzy we wszystko, czego go nauczono - także w uczciwość moralną stróża prawa, jego posłannictwo wobec społeczeństwa. Kiedy obejmuje pierwszą pracę w jednym z nowojorskich komisariatów, usiłuje przełożyć zdobytą teorię na język praktyki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 435 Autor: Tyrkinho

Demi Moore, Glenne Headly, Bruce Willis i Harvey Keitel to gwiazdy tego przykuwającego uwagę thrillera psychologicznego o dwóch najlepszych przyjaciółkach wciągniętych w pajęczynę przemocy i zdrady. Składająca się z serii ponurych retrospekcji historia zaczyna się, gdy zdecydowany na wszystko detektyw

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 858 Autor: wasik111

Golibroda z Glasgow nieoczekiwanie staje się poszukiwanym seryjnym mordercą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: ulcia_16_92

Jonah jest bezrobotnym hazardzistą, który ledwo wiąże koniec z końcem. Mężczyzna stara się jednak być dobrym ojcem dla swojej zbuntowanej córki Aurory. Niestety, nastolatka cierpi na postępującą chorobę oczu, której ostatnim stadium jest ślepota.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: mikserr

Golibroda z Glasgow nieoczekiwanie staje się poszukiwanym seryjnym mordercą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 173 Autor: mikserr

Detektyw Jerry Black prowadzi ostatnią sprawę w swojej karierze w policji. Ściganym jest zabójca dziecka. Detektyw składa przysięgę, że schwyta zabójcę, zanim na zawsze przejdzie na emeryturę...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: ulcia_16_92

Japoński koncern próbuje wykupić amerykańską firmę komputerową. Podczas przyjęcia zorganizowanego przez Japończyków ginie amerykańska call-girl. John Connor i jego partner Wesley Snipes wkraczają na bardzo niebezpieczną ścieżkę...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: ulcia_16_92

Po spędzeniu piętnastu lat w więzieniu bezimienny złodziej wychodzi na wolność. Oszustwo sprawia, że zostaje szeryfem małego miasteczka, gdzie mieszka jego dawna wspólniczka, Anastasia.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 741 Autor: mikserr

Amerykę ma odwiedzić Królowa Elżbieta II. Do jej ochrony przydzielony zostaje dzielny porucznik Drebin, wsławiony w udaremnianiu terrorystycznych konferencji na Bliskim Wschodzie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: mikserr

Serial na podstawie książek australijskiej pisarki Kerry Greenwood. Akcja dzieje się w latach 20. XX wieku. Bohaterką jest detektyw Phryne Fisher (Essie Davis), która po wielu latach spędzonych...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 158 Autor: slawoP

Paryż, 1991 rok. Młody inspektor Frank Magne wpada na trop seryjnego mordercy, prowadząc sprawę śmierci młodej dziewczyny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 169 Autor: wasylek111

Wszystko rozpocznie się od tego, jak Lucyfer porzuca władanie piekłem i przenosi się do Los Angeles, by pomóc policji w łapaniu kryminalistów. W obsadzie są m.in. Tom Ellis (jako Lucyfer), Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside i Lesley-Ann Brandt.

12

Komentarzy: 12 Wyświetleń: 2660 Autor: ulcia_16_92

Na Times Square znaleziona zostaje zamknięta w torbie kobieta. Jej ciało niemal w całości pokryte jest tatuażami. Niczego nie pamięta, nie wie, kim jest ani jak znalazła się naga w centrum Nowego Jorku. Na jej plecach wytatuowane zostało nazwisko agenta FBI, Kurta Wellera.

14

 


Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1933 Autor: mikserr

Cztery opowieści o niezwykłych losach zupełnie przypadkowych osób, nawiązujące do znanych motywów literackich. Paryski komiwojażer, Mateo Strano pewnego dnia wychodzi z domu i powraca tam dopiero po dwudziestu latach...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: mikserr

Mick jest policjantem z wydziału zabójstw, który pod koniec lat 80. został postrzelony w głowę i po 20 latach obudził się ze śpiączki, po czym wrócił do pracy w policji.

06

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 746 Autor: wasylek111

Wszystko rozpocznie się od tego, jak Lucyfer porzuca władanie piekłem i przenosi się do Los Angeles, by pomóc policji w łapaniu kryminalistów. W obsadzie są m.in. Tom Ellis (jako Lucyfer), Lauren German, Rachael Harris, DB Woodside i Lesley-Ann Brandt.

13

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 2116 Autor: ulcia_16_92

Dreszczowiec "Młody i niewinny" opowiada historię młodego mężczyzny, który zostaje niesłusznie oskarżony o zabicie pewnej kobiety. Reżyser stara się sięgnąć do podświadomości bohatera, w sferę namiętności i odruchów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: mikserr

Detektyw Chan (Simon Yam), dzięki nieuleczalnemu guzowi mózgu jest przygotowany do odejścia na emeryturę. Chan wie, że istnieje tylko jedna droga dla niego i jego lojalnej grupy aby zająć się triadą

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 527 Autor: c13ply