Login: Hasło:
Ilość filmów: 143569
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142023
Użytkowników: 551112

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Tajemniczy nieznajomy inspiruje Pee-wee Hermana do pierwszego w życiu wakacyjnego wyjazdu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 204 Autor: mikserr

Diana (Melissa McCarthy) prowadzi rozrzutny tryb życia na przedmieściach Miami. Podszywając się pod Sandy'ego Bigelow Pattersona (Jason Bateman) spełnia wszystkie swoje zachcianki nie zdając sobie sprawy, że jej podstęp może w końcu wyjść na jaw...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 680 Autor: gosiareal22

Howard Holloway, była gwiazda filmów dziecięcych a obecnie agent zatrudniający młode talenty, traci szerokie ich rzesze pod wpływem działalności konkurenta, Aldo Shocklee'ego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: ulcia_16_92

Boscy to nietuzinkowa, pięcioosobowa rodzina, mieszkająca w podwarszawskiej miejscowości, w przestronnym domu jednorodzinnym kupionym na kredyt. Państwo Boscy to para po trzydziestce. Zakochali się w sobie jeszcze na studiach

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 821 Autor: ulcia_16_92

Helen (Kate Hudson), jest młodą, nowoczesną dziewczyną mieszkającą na Manhattanie. Ma dobrą pracę (jest asystentką szefowej agencji modelek) oraz sporo wolnego czasu, w którym szaleje na dyskotekach i flirtuje z przystojniakami. Jednak styl jej życia pewnego dnia ulega radykalnej zmianie.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1323 Autor: LeszekOrzeszek
Siostry Ryan jadą do Nowego Yorku. Jane (Ashley Olsen) pragnie dostać się na uniwersytet, natomiast Roxy (Mary-Kate) ma inne plany. Szalona dziewczyna marzy aby zobaczyć swoją ulubioną kapelę Simple Plan, a przy okazji pragnie dać im swoje demo. Ale nie jest to takie łatwe. Jane i Roxy wpadają w poważne tarapaty...
Komentarzy: 43 Wyświetleń: 15232 Autor: kristek86

Howard Holloway, była gwiazda filmów dziecięcych a obecnie agent zatrudniający młode talenty, traci szerokie ich rzesze pod wpływem działalności konkurenta, Aldo Shocklee'ego.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 130 Autor: morswin

Camilla, dla przyjaciół Connasse, właśnie skończyła 30 lat i ma serdecznie dość wszystkiego. Korzystania z transportu publicznego, płacenia podatków i całej tej szarej rzeczywistości, z którą większość z nas zmaga się na co dzień.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 358 Autor: ulcia_16_92

Camilla, dla przyjaciół Connasse, właśnie skończyła 30 lat i ma serdecznie dość wszystkiego. Korzystania z transportu publicznego, płacenia podatków i całej tej szarej rzeczywistości, z którą większość z nas zmaga się na co dzień.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 690 Autor: ulcia_16_92

Joy

Joy Mangano jest samotną matką z Long Island, która wynajduje mopa i staje się milionerką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 226 Autor: ulcia_16_92

Harry Lockhart to w zasadzie porządny facet. Jasne, jest drobnym złodziejaszkiem, któremu udaje się prześlizgiwać przez życie dzięki specyficznemu połączeniu łotrzykowskiego uroku z wariackim optymizmem, ale w głębi serca chce być dobry.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 835 Autor: Pedro56

Z pozoru odlegle historie układają się w ciąg zdarzeń zbiegających się w jeden wieczór o 11:14. Pięciu różnych bohaterów, pięć rożnych opowieści nakładają się na siebie ukazując jeden wypadek, jedno oszustwo, jedno morderstwo...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 263 Autor: wasylek111

Jimmy (Orlando Bloom - "Piraci z Karaibów", "Władca Pierścieni") jest zwyczajnym chłopakiem, który na co dzień pracuje jako mleczarz, a marzy mu się kariera bokserska.Podczas przypadkowej bójki, jego talent pięściarski zauważa trener, który namawia

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 968 Autor: WalkingDead

Teatrzyk rewiowy "Czerwony Młyn" przeżywa kryzys, właściciel nie ma pieniędzy na wypłacenie pensji pracownikom. Kiedy komornik wręcza dyrektorowi nakaz zajęcia majątku teatralnego, niespodziewanie pojawia się elegancki dżentelmen inżynier

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1385 Autor: maxnorb

Filmowa adaptacja "Szczęśliwego Nowego Jorku" Edwarda Redlińskiego przedstawia losy polskich emigrantów, których marzenia o szybkim zbiciu fortuny w USA brutalnie zderzają się z tamtejszą rzeczywistością, ubogim i pełnym wyrzeczeń życiem.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1939 Autor: LeszekOrzeszek
Na Metro City znowu padł blady strach...Władze miastai policja są bezsilni. Zbiegły z więzienia Doktor Szpon chce użyć prehistorycznego latającego jaszczura, żeby zawładnąć światem. Jednak nieustraszony Inspektor Gadżet i tym razem pokrzyżuje jego plany.
Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1894 Autor: Bilu.

Studniówka w amerykańskiej szkole średniej w Georgii zostaje niespodziewanie zakłócona, kiedy na cmentarzu znajdującym się obok elektrowni nuklearnej zaczynają ożywać zwłoki. Kiedy zombie udają się do liceum mieszanina

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 859 Autor: Pedro56

Brian Stimpson (John Cleese) to dyrektor szkoły w Anglii. Jest bardzo ambitny i stawia sobie, nauczycielom i uczniom bardzo wysokie wymagania.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 241 Autor: wasylek111

Alice Klieg (Kristen Wiig) cierpi na zaburzenie osobowości borderline. Mieszka sama w wynajętym mieszkaniu i od jedenastu lat nie wyłączyła telewizora. Kobieta jest wielką fanką Oprah Winfrey.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 198 Autor: ulcia_16_92

Ethan i Jaden mają tylko jedno marzenie. Chcą uratować przed likwidacją ulubiony klub młodzieżowy. W tym celu rekrutują grupę, która ma wziąć udział w scenicznym konkursie talentów i tym samym zdobyć potrzebne do ocalenia placówki fundusze...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 577 Autor: Pedro56

Groteskowa opowieść o parze śmiałków polujących na wampiry w śniegach Transylwanii. Ekscentryczny profesor Abronsius to niestrudzony badacz i znawca wampirów, a jego młody asystent Alfred pomaga mu w poszukiwaniach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 321 Autor: wasylek111

Leo (Donald Faison) pracuje w firmie kurierskiej. Pewnego dnia, pomyłkowo dostarcza paczkę z czystą kokainą Guchowi (Wood Harris) i Brodiemu (Mike Epps), dwóm przestępcom.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 395 Autor: wasylek111

Herbert West student medycyny opracowuje miksturę, która pozwala przywrócić do życia zmarłych. Wspólnie ze swoim kolegą Danem Cainem i koleżanką Megan Halsey rozpoczynają eksperymenty na martwym kocie aby sprawdzić skuteczność specyfiku.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 658 Autor: Tyrkinho

Korporacja, w której zatrudnieni są Chris (Adam Brody), Phil (Rob Huebel), Lisa (Megan Boone) i Jared (Eric Edelstein) postanawia wysłać swoich pracowników na obóz integracyjny, podczas którego rozwijać będą umiejętności zespołowego działania.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 647 Autor: Pedro56

Nastolatek Scott McCall pewnego dnia zyskuje nadnaturalne umiejętności. Wszystko za sprawą wilkołaka. Na skutek ugryzienia bestii przejmuje jej cechy.

20

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1911 Autor: mikserr