Login: Hasło:
Ilość filmów: 145108
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142911
Użytkowników: 551530

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Opowieść o Tobym, bezdomnym chłopaku marzącym o aktorstwie, który nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z polującym na gwiazdy paparazzim, znanym jako Les Galantine.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 489 Autor: wasik111

Alfredo rozpoczął pracę jako prawnik w urzędzie miasta i od razu został rzucony na głęboką wodę. Kamienicę w centrum miasta nielegalnie zamieszkuje grupa squatterów, których niezwłocznie trzeba się stamtąd pozbyć.

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 3451 Autor: kornik166

Największy przebój węgierskich kin ostatnich lat. Opowieść o młodym człowieku Bulcsu, który uciekając od swojego dotychczasowego życia podejmuje pracę jako kontroler w metrze. Jego życiem od tej pory rządzą proste zasady. Ludzie, którzy chcę jeździć metrem muszą kupić bilet.

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 1438 Autor: GHunter

Bohaterem filmu jest mężczyzna, który właśnie przeszedł na zasłużoną emeryturę i planuje delektować się każdym wolnym dniem swojego życia. Niestety, ale jego spokój notorycznie zakłócany jest przez dzieci, które w najbliższym czasie będą mieszkać u jego boku...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 2645 Autor: Marulek222

Bugsy Malone

Parodia filmu gangsterskiego. Mamy lata dwudzieste ubiegłego wieku, w Stanach trwa prohibicja. Film opowiada historię Bugsy`ego Malone oraz dwóch konkurencyjnych gangów pod wodzą Grubego Sama i Dana Elegancika. Walka jest oryginalna - nie na kule, ale na torty z kremem.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 413 Autor: wasik111

Jerry - facet z metalową płytką w głowie - przez przypadek kasuje wszystkie filmy z kaset VHS w wypożyczalni video kolegi. Aby nie narazić się swemu wiernemu klientowi - starszej pani ze skłonnościami do obłędu - chłopaki muszą teraz własnoręcznie nakręcić utracone filmy.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1114 Autor: chrumek

Południowa Kalifornia, lata 50. XX w. Nastoletni Scotty marzy, by nauczyć się grać w bejsbol. Właśnie przeprowadził się do nowego miasta. Poznaje tam kilku rówieśników i dołącza do ich drużyny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 184 Autor: wasylek111

Jadzia

Jadzia Jędruszewska mistrzyni tenisa - gra zawsze rakietą firmy Malicz, robiąc jej ogromną reklamę i tym samym odbierając klientów konkurencyjnej firmie Oksza. Młody i przystojny syn właścicielki firmy Oksza postanawia uwieść Jędruszewską, a następnie namówić...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 183 Autor: mikserr

Druga część filmu "Waiting..." Roba McKittricka z 2005 roku, który opowiadał o kelnerach pracujących w małej knajpie. Akcja kontynuacji rozgrywa się w dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. Zobaczymy wiele znajomych twarzy i pytanie co dalej robić w życiu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 168 Autor: mikserr

Monty i Deanto kumple pracujący jako kelnerzy w knajpie. Poznajemy ich kiedy Monty zaznajamia nowego pracownika - Mitcha z charakterem pracy kelnera i zwyczajami panującymi w restauracji. W tym samym czasie inny z kelnerów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: mikserr

Dwayne Johnson wciela się w Dereka Thompsona znanego też jako „Wróż Zębowy” – hokeistę, który słynie z tego, że jest bezlitosny dla przeciwników i często pozbawia ich zębów. Pewnego razu zbyt szorstko obchodzi się z młodym fanem i za karę musi przez tydzień pracować jako… prawdziwa Wróżka Zębuszka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 193 Autor: mikserr

W Hollywood trwają prace nad wielkim filmowym widowiskiem - "Ave, Cezar!" Film ma oszołomić widownię, zgarnąć wszystkie nagrody i stać się wizytówką potęgi Fabryki Snów. Do wielkiej produkcji zaangażowano setki statystów,

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 313 Autor: mikserr

Christian Black wiedzie bogate życie, lecz ma problem z tym, że nie jest za dobry w łóżku. Kiedy poznaje bardzo wścibską dziennikarkę, jego sekret wychodzi na jaw.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 409 Autor: mikserr

Zoom

Emma pracuje w fabryce lalek dla dorosłych, jednak jej prawdziwą pasją są komiksy. Kobieta tworzy po godzinach komiks, którego bohaterem jest Edward, reżyser filmowy skrywający przed światem pewną tajemnicę dotyczącą jego anatomii..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 214 Autor: mikserr

Oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 429 Autor: mikserr

Przepiękna Juliette Binoche i czarujący Jean Reno w komedii, której bohaterowie, jak na prawdziwe przeciwieństwa przystało, przyciągają się w magiczny sposób. Ona - rozmowna, ekstrawertyczna, On - małomówny, zamknięty w sobie. Ona - ucieka od mężczyzny, którego ma nadzieję już nigdy więcej nie kochać.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2244 Autor: Tyrkinho

Londyńczyk Sidney Young to pozbawiony złudzeń intelektualista, który uwielbia i jednocześnie gardzi światem sław i znakomitości. Na co dzień ledwo wiąże koniec z końcem, prowadząc wyspiarski odpowiednik polskiego Pudelka

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1024 Autor: Tyrkinho

Gdy ludzie dowiadują się, że w kierunku Ziemi zmierza asteroida, która zniszczy całą planetę, wpadają w panikę. Dodge ma podwójnego pecha: nie dość, że świat stoi w obliczu zagłady, to na dodatek właśnie teraz opuszcza go żona. Kiedy wydaje się...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: mikserr

Ona / Her

Niezwykła historia miłosna, samotny pisarz - Theodore (Joaquin Phoenix) kupuje nowy system operacyjny, który jest tak zaprojektowany, aby spełnić wszystkie potrzeby użytkownika. Między nim, a jego systemem operacyjnym rozwija się romans...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 521 Autor: Marulek222

"Upadek Cesarstwa Amerykańskiego" scenarzysty i reżysera Denysa Arcanda z roku 1986 przedstawił nam grupę 30 - letnich przyjaciół, niezwykle elokwentnych intelektualistów, których liberalne idee zaczęły tracić na znaczeniu, kiedy znudzeni zaczęli szukać ucieczki w nienasyconym seksie.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 771 Autor: Tyrkinho

Głównym bohaterem filmu jest Romek, dwudziestopięcioletni absolwent wyższej uczelni, który trudni się "tymczasowo" roznoszeniem ulotek w stroju wielkiej marchewki. Pewnego dnia, w wyniku niespodziewanego zamieszania, staje się świadkiem porachunków dwóch grup tajemniczych osobników.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 954 Autor: Tyrkinho

W tej obszernej opowieści, która lawiruje między komedią a dramatem, Dustin Hoffman tworzy „wirtuozerską kreację” jako 121-letni weteran ostatniej bitwy generała Custera. Opowiadając o swym barwnym życiu, mówi zarówno o swej adopcji przez Czejenów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: mikserr

Od zawsze, odkąd pamiętamy między rodem psim a kocią bracią panowała wojna. Przez stulecia zwierzaki próbowały pokonać się nawzajem i wyeliminować... My, ludzie, wiemy że między naszymi pupilami zgody nie ma...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 194 Autor: mikserr

Kiki Harrison  jest oddaną asystentką i siostrą pięknej, ale narcystycznej gwiazdy Gwen Harrison. Życie ze sławną siostrą nigdy nie było łatwe dla nieporadnej i mało zdecydowanej Kiki...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 185 Autor: mikserr

Akcja filmu rozgrywa się w fikcyjnym państwie o nazwie Turagistan. Brand Hauser (John Cusack) to płatny morderca wykonujący zlecenia rządu amerykańskiego. Tym razem ma on zlikwidować bliskowschodniego potentata naftowego Omara Sherifa (Lyubomir Neikov).

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1933 Autor: jack36311