Login: Hasło:
Ilość filmów: 144186
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142537
Użytkowników: 551318

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Bohaterem filmu jest mężczyzna z kulą w głowie. Każdy dzień może być jego ostatnim, ma bowiem 50% szans na przeżycie. Postanawia pozostały mu czas wykorzystać, by zemścić się na producentach broni. Pomoże mu w tym grupa barwnych postaci.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1018 Autor: Tyrkinho

Bezpretensjonalna komedia o perypetiach pełnej uroku trzydziestolatki, która nie potrafi mówić ludziom „nie”...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 291 Autor: morswin

Dwoje kochających się ludzi, mąż i żona, bardzo pragną mieć dziecko. Niestety los uniemożliwia im posiadanie potomstwa. Pewnego razu mężczyzna zauważa pień przypominający niemowlę.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1705 Autor: Vergil12

Zoolander 2

Derek i Hansel wraz z piękną agentką Interpolu muszą połączyć siły, aby stawić czoła przestępczej organizacji w świecie mody.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 328 Autor: morswin

Zoolander 2

Derek i Hansel wraz z piękną agentką Interpolu muszą połączyć siły, aby stawić czoła przestępczej organizacji w świecie mody.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: morswin

Zoolander 2

Derek i Hansel wraz z piękną agentką Interpolu muszą połączyć siły, aby stawić czoła przestępczej organizacji w świecie mody.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 795 Autor: morswin

Jeff i Jane Blue są z pozoru normalnym małżeństwem z małym dzieckiem. Kryją jednak jedną wielką tajemnicę - są również tajnymi agentami FBI. ..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 196 Autor: mikserr

Ostatni klaps

Scenariuszem zapomnianego reżysera zaczyna się interesować bogaty producent. Obaj mają różne wizje tego samego filmu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 353 Autor: wasylek111

Rozwiedziony dziennikarz z Nowego Jorku ma kilkuletnią córkę, którą opiekuje się matka. W sąsiedztwie mieszka rozwiedziona projektantka wnętrz, która opiekuje się swym synem.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1332 Autor: Tyrkinho

Vincent był wychowywany przez matkę, a jego ojciec zajęty karierą polityczną nie interesował się synem. Kiedy matka Vicenta umiera, ojciec jest zmuszony podjąć się opieki nad nastolatkiem..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 295 Autor: slawoP

Jasminum

Dziejące się współcześnie "Jasminum" (łacińska nazwa jaśminu) opowiada historię tajemniczą i magiczną, pełną zmysłowych zapachów, wypełnioną szczególnym światłem

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1124 Autor: Tyrkinho

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 181 Autor: morswin

Durell  i LeeJohn są najlepszymi przyjaciółmi i lichymi złodziejaszkami. Kiedy powiedziano im, że mają tydzień na to, by zapłacić siedemnaście tysięcy dolarów długu albo Durell straci syna, wpadają na desperacki pomysł obrabowania kościoła, który znajduje się w ich okolicy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 202 Autor: ulcia_16_92

Bill i mała Sue włóczą się bez celu po całym kraju ciągle nie mogąc znaleźć miejsca dla siebie. Wreszcie na dłużej zatrzymują się w Chicago. Bill znajduje sposób jak zorganizować darmową kolację. Udaje,że wpada pod koła...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 848 Autor: wasik111

Bad Words

Przegrawszy w dzieciństwie konkurs literowania, mężczyzna stara się znaleźć sposób, by go wygrać jako dorosły.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 570 Autor: Marulek222

Dla Ricka, Luke'e, Anthony'ego i Pig Pena snowboard to nie tylko sport, ale również styl życia. Każdą wolną chwilę przyjaciele poświęcają zabawie na śniegu, a wieczorami umilają sobie czas towarzystwem pięknych dziewczyn.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 781 Autor: Browarmocny

Akcja filmu rozgrywa się w czarnym gettcie nowojorskiego Brooklynu. W okolicy znajduje się sklep warzywny prowadzony prze Koreańczyków i pizzeria Sala, włoskiego emigranta. Jest najgorętszy dzień lata. Narastają napięcia

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 1713 Autor: vatras390

Solo jest pisarzem, ale ostatnio ma problemy nie tylko z pisaniem. Postanawia więc udać się do specjalisty, na którego wydaje fortunę. Psychiatra zaleca mu, aby w ramach terapii zaopiekował się psem.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 924 Autor: Browarmocny

Podczas jednej z wielu wizyt u lekarza George  myli diagnozę choroby umierającego pacjenta ze swoją. Od tej chwili jest przekonany, że zostały mu jedynie dwa tygodnie życia. Chcąc zadbać o swoją żonę Judy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 115 Autor: mikserr

Dziennikarz postanawia rozwiązać zagadkę zaginięcia obsady filmu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 275 Autor: ulcia_16_92

Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 724 Autor: wasylek111

Dziennikarz postanawia rozwiązać zagadkę zaginięcia obsady filmu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 313 Autor: morswin

Dziennikarz postanawia rozwiązać zagadkę zaginięcia obsady filmu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 494 Autor: morswin

Wkręceni

Zwolnieni pracownicy fabryki samochodów postanawiają wydać swoje odprawy na szalony wyjazd do Warszawy. W małym miasteczku, gdzie się zatrzymują, przypadkowo zostają wzięci za biznesmenów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 381 Autor: mikserr

Nicky wraz z grupą przyjaciół spotykają się w starym baraku pełniącym funkcję sali prób i młodzieżowego klubu. Kiedy handlujący nieruchomościami, a nie cierpiący przy tym muzyki big-beatowej, milioner Hamilton Black...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: mikserr