Login: Hasło:
Ilość filmów: 121005
W poczekalni: 13
Komentarzy: 136736
Użytkowników: 565136

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Głównym bohaterem filmu jest młody zombie o imieniu R (Nicholas Hoult), który w wyniku zbiegu wydarzeń zakochuje się w narzeczonej jednej ze swoich ofiar. Staje się to u niego powodem wielu rozterek uczuciowych, a także o naturze moralnej. Ich związek będzie przyczyną istotnych zmian dotyczących nie tylko R, ale także całego społeczeństwa jego martwych pobratymców.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 592 Autor: Browarmocny

Sexy Beast

Były przestępca, Gal Dove, odsiedział wyrok i zaszył się w raju - hiszpańskiej willi - ze swoją uwielbianą żoną. Idylla zostaje zakłócona przybyciem z Londynu gangstera, Dona Logana, który ma zamiar namówić Gala, by powrócił do Anglii na ostatni wielki skok. Gal, zdecydowany za wszelką cene zachować swój raj, wdaje sie w walkę z Loganem. Bierze jednak udział w brawurowej akcji rabunkowej, ryzykując wszystko, by chronic ukochaną kobietę.


...::: FILM W JEDNYM LINKU :::...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 682 Autor: Damianski_1704

W życiu każdego następują czasem zmiany... w życiu po życiu również. George (Ellen Muth) jest żniwiarzem już od pięciu lat i czas zmian właśnie nastał. Rube odszedł zostawiając swoich podwładnych nowemu szefowi. Pod "panowaniem" Camerona (Henry Ian Cusick) cała czwórka szybko zapomina o zasadach i oddaje się prostym ludzkim przyjemnościom. Niestety, dość szybko będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami swej lekkomyślności...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: Browarmocny

Życie, tak jak pogoda może być nieprzewidywalne. Popularny prezenter telewizyjny David Spritz każdego dnia z uśmiechem na twarzy przedstawia mieszkańcom Chicago prognozę pogody. Pod maską sukcesu ukrywa twarz zgorzkniałego człowieka, któremu wszystko wymyka się spod kontroli. Żona chce rozwodu, córka nie ma ochoty z nim rozmawiać, a ojciec zapada w ciężką chorobę. David nie jest bez winy. Nie potrafi porozumieć się z najbliższymi. Musi sięgnąć emocjonalnego dnia, aby ponownie nawiązać z nimi dobry kontakt.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 393 Autor: wasik111

Felix Unger (Lemmon), hipochondryk mający obsesję na punkcie czystości, zostaje pewnego dnia porzucony przez żonę. Bezskutecznie próbuje popełnić samobójstwo. Jego przyjaciel (Matthau), roztrzepany i bałaganiarski dziennikarz sportowy, zaprasza go do swojego mieszkania. Wkrótce okaże się, że przyjacieje nie mogą mieszkać pod jednym dachem, gdyż doprowadzają się wzajemnie do pasji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 230 Autor: wasik111

Charlie pracuje jako terapeuta. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów z agresji. Sam ma podobne problemy - jest impulsywny, a wybuchy gniewu zniszczyły niegdyś jego karierę bejsbolisty. Często szuka pomocy u swojej przyjaciółki i zarazem koleżanki po fachu, ambitnej i neurotycznej Kate. Razem tworzą skomplikowany związek - łączy ich seks oraz uczucie, do którego oboje nie chcą się przyznać. Charlie utrzymuje też bliskie relacje z byłą żoną, energiczną optymistką Jennifer, i nastoletnią córką, pełną kompleksów Sam. Bardzo angażuje się też w sprawy swoich pacjentów, Lacey, Patricka i Nolana.

Dodano Odc: 01-21

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 380 Autor: Scan

Evelyn Couch przechodzi trudny okres, ma problemy w małżeństwie. Spotkanie z wiekową już Ninny Theadgoode zmienia jej życie. Ninny opowiada Evelyn historię życia młodej kobiety z Alabamy - Idigie Theadgoode. Pod wrażeniem opowieści Evelyn staje się asertywna i pewna siebie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: lanky

Evelyn Couch przechodzi trudny okres, ma problemy w małżeństwie. Spotkanie z wiekową już Ninny Theadgoode zmienia jej życie. Ninny opowiada Evelyn historię życia młodej kobiety z Alabamy - Idigie Theadgoode. Pod wrażeniem opowieści Evelyn staje się asertywna i pewna siebie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 100 Autor: lanky

Evelyn Couch przechodzi trudny okres, ma problemy w małżeństwie. Spotkanie z wiekową już Ninny Theadgoode zmienia jej życie. Ninny opowiada Evelyn historię życia młodej kobiety z Alabamy - Idigie Theadgoode. Pod wrażeniem opowieści Evelyn staje się asertywna i pewna siebie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 128 Autor: lanky

Do Polski przyjeżdża z Australii, w celu znalezienia dla siebie żony, zamożny farmer - Polak z pochodzenia - Robert. Potrzeb nie ma wygórowanych: dziewczyna ma być piękna i gospodarna. Znajomy dziennikarz Żelazkiewicz twierdzi, że w ciągu trzech dni znajdzie odpowiednią pannę. Robert jednak chciałby mieć szerszy wybór. Gdy ogląda występ "Mazowsza", zauważa jedną z chórzystek, Hankę. Na skutek nieporozumienia zostaje ona porwana i umieszczona w willi kapitana, gdzie Robert - przekonany, że jest to dziewczyna "marząca o porwaniach" ...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 390 Autor: Tyrkinho

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Za kilka godzin będzie pełnoletni. Ta noc nie może skończyć się na jednym piwie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1309 Autor: lanky

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Za kilka godzin będzie pełnoletni. Ta noc nie może skończyć się na jednym piwie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 691 Autor: c13ply

Miłość na wybiegu, to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, która polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1713 Autor: c13ply

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Za kilka godzin będzie pełnoletni. Ta noc nie może skończyć się na jednym piwie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 274 Autor: c13ply

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Za kilka godzin będzie pełnoletni. Ta noc nie może skończyć się na jednym piwie.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 3353 Autor: morswin

Amerykanin, Wallace Ritchie, po raz pierwszy w życiu przyjeżdża do Anglii, gdzie mieszka jego brat, bogaty bankowiec. Ten próbuje się go pozbyć, gdyż jego niespodziewana wizyta jest mu bardzo nie na rękę. Wręcza mu bilet uprawniający do udziału w modnym przedstawieniu "Teatr życia", którego uczestnicy zostają aktorami w specyficznej grze. Pierwsze dyspozycje dostają przez telefon. Zafascynowany nowym wyzwaniem Wallace odbiera przypadkowo wiadomość, która nie jest przeznaczona dla niego i wplątuje się w niebezpieczną historię.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1252 Autor: Mojevideo

Ulrik odsiedział 12 lat za zabicie kochanka swojej żony. Kiedy wychodzi z więzienia, nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Żona nie chce go znać, dorosły syn nie wie, jak się do niego odnosić, a życie podsuwa pod nogi kolejne kłody. Film Molanda nie jest jednak smutnym dramatem, a znakomitą czarną komedią.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1051 Autor: morswin

Alberta ma poważne kłopoty jest winna pieniądze swojemu byłemu chłopakowi, więc zostawia swoje życie i ucieka do dużego miasta. Tam jednak nie ma się gdzie podziać. Postanawia odnaleźć dawną znajomą i zamieszkać u niej, dopóki nie stanie na własnych nogach. Alberta z przerażeniem odkrywa, że jej przyjaciółka Celene pracuje jako profesjonalna dominatrix. Szybko jednak widzi, że może w łatwy sposób zagarnąć dla siebie część zysków z tego dochodowego zajęcia. Pożycza więc jej tożsamość... Tylko jak odnajdzie się w nowej roli, zwłaszcza, gdy po piętach będą jej deptać bandyci, chcący odebrać pieniądze.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 311 Autor: Scan

Joanna, córka dosyć zamożnych handlarzy z dużego bazaru, zakochana jest w Andrzeju, młodym, zdolnym, ale ubogim malarzu. Ojciec dziewczyny, Kazimierz Burczyk, postanawia jednak sam znaleźć dla niej odpowiedniego męża. Sprytny handlarz, nie chcąc ujawnić swych dochodów, szuka kandydata, którego pozycja zawodowa usprawiedliwiałaby posiadanie willi, samochodu i wielu innych dóbr materialnych. W końcu jego wybór pada na Andrzeja, który bezskutecznie usiłuje sprzedać swoje obrazy pod murami warszawskiego Barbakanu. Następuje szereg zabawnych zdarzeń i nieoczekiwanych rozwiązań, których "zaradny" ojciec nie mógł przewidzieć...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 513 Autor: Tyrkinho

Perypetie młodego lekarza, który - aby otrzymać upragnione M-3 - musi się szybko ożenić. Tomasz, młody lekarz ortopeda, otrzymuje przydział na mieszkanie M-3, ale przysługuje ono tylko żonatym. W ciągu 30 dni musi się więc ożenić. Tomasz nie zamierza jednak zrezygnować z miłości. Pierwsza kandydatka jest uparta, druga - zazdrosna, trzecia - zbyt samodzielna i władcza. Dopiero w ostatniej chwili znajduje tę wymarzoną.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 215 Autor: wasik111

Żona jest znaną lekkoatletką, odnoszącą coraz to efektowniejsze sukcesy na krajowych i zagranicznych stadionach, mąż - na razie tylko dobrze zapowiadającym się kompozytorem. Ich miłość i małżeństwo poddane zostają ciężkim próbom. Żona musi bowiem rygorystycznie przestrzegać uregulowanego trybu życia, niewiele ma czasu dla męża i domu, otacza ją grono nie zawsze subtelnych wielbicieli. W końcu jednak i mąż odnosi wielki sukces międzynarodowy. Ambicje zawodowe obojga zostają zaspokojone i miłość zwycięża.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 192 Autor: wasik111

Coleman Ettinger sprawia wrażenie wyjątkowo złośliwego człowieka. Wciąż wdaje się w awantury z młodymi ludźmi, którzy przechodzą przez jego posesję, skracając sobie w ten sposób drogę do znajdującej się nieopodal szkoły. W rzeczywistości Coleman jest miłym, starszym panem, bez pamięci zakochanym w swojej żonie. Marzy o wiecznej ...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 216 Autor: slawoP

Dwóch starych rolników mieszka sobie nieopodal miasteczka. Ich ziemie chce wykupić firma. Pewnego dnia jednak przybywają do nich (a właściwie do Claude'a) kosmici, którzy rozsmakowują się w jego kapuśniaczku. W zamian za zupę, próbują się odwdzięczyć Cluade'owi np. zwracając mu zmarłą żonę ....

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 2025 Autor: vatras390

The Details

Historia młodej pary- Nealy (Elizabeth Banks) i Jeffa (Tobey Maguire), którzy zauważają, że w ich ogrodzie zalęgły się szopy pracze. Spory nad tym, jak poradzić sobie ze zwierzętami, prowadzą do eskalacji serii wydarzeń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: lanky

The Details

Historia młodej pary- Nealy (Elizabeth Banks) i Jeffa (Tobey Maguire), którzy zauważają, że w ich ogrodzie zalęgły się szopy pracze. Spory nad tym, jak poradzić sobie ze zwierzętami, prowadzą do eskalacji serii wydarzeń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 100 Autor: lanky