Login: Hasło:
Ilość filmów: 131074
W poczekalni: 3
Komentarzy: 144677
Użytkowników: 544058
Mmamarket.eu - Odzież i akcesoria do sportów walki

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Historia zahukanej żony (Roseanne Arnold), która budząc w sobie diabelskie siły, mści się na wszystkich, przez których cierpiała. Ruth nie może przede wszystkim wybaczyć swojemu niewiernemu małżonkowi, Bobowi - dobrze zapowiadającemu się księgowemu, który ją zostawił. Nie mniejszy żal ma też do jego bogatej, znacznie ładniejszej i szczuplejszej kochanki - Mary Fisher i postanawia dać temu pełny wyraz, nie oszczędzając nikogo, ani niczego.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 688 Autor: Vergil12

Niełatwo być komikiem. Dobrze wie o tym Lilah (Sally Field), która znudzona prowadzeniem domu postanowiła spróbować swoich sił na scenie. Jednak w klubie "Stacja Benzynowa", gdzie występuje, wcale nie spotyka się z aplauzem widowni. Na szczęście u jej boku pojawia się nieco bardziej doświadczony Steve (Tom Hanks), którego właśnie wylano ze studiów medycznych. Uczy Lilah, jak rozbawić publiczność, jak pokonać tremę. Jego lekcje są na tyle skuteczne, że Lilah powoli zaczyna oddalać się od męża i trójki dzieci...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: wasik111

Joe jest sfrustrowanym pracą hipochondrykiem. Odczuwa narastający stres, brak energii i chęci do życia. Jedyną atrakcję stanowią wizyty u lekarza, oczywiście w godzinach pracy. Pewnego dnia dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory i jego dni są policzone. Wówczas wstępuje w niego nowe życie - umawia się na randkę z koleżanką z biura, zmienia swój wygląd i robi awanturę przełożonemu. Kiedy główkuje, jak by tu jeszcze przeżyć coś niezwykłego, zjawia się bogaty, stary dziwak i proponuje mu wielką - i ostatnią - podróż na tropikalną wyspę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 235 Autor: wasik111

"Bling Ring" to film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Wyreżyserowany przez laureatkę Oscara Sofię Coppolę, opowiada o słynnej grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 336 Autor: c13ply

"Bling Ring" to film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Wyreżyserowany przez laureatkę Oscara Sofię Coppolę, opowiada o słynnej grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego, niedostępnego dla nich życia. To co zakazane, niesie ze sobą jednak poważne konsekwencje.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 198 Autor: c13ply

Czterech turystów przyjeżdża do Tajlandii, aby pić i imprezować. Kiedy ich rozgrywki w kasynie idą źle, a ich życie jest zagrożone postanawiają porwać córkę miliardera. Nie wiedzą, że ojciec porwanej dziewczyny nie lubi kiedy coś nie dzieje się po jego myśli...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1541 Autor: Scan

Niedoszły absolwent prawa, marzący o karierze pisarza młodzieniec z dobrego domu, Troy Gable (Colin Hanks), poszukuje pracy oraz sensu życia. Odpowiada na anons, oferujący posadę osobistego asystenta, i po mocno zaskakującym spotkaniu z potencjalnym pracodawcą zostaje przyjęty do pracy. Ma asystować słynnemu niegdyś iluzjoniście Buckowi Howardowi (John Malkovich), którego gwiazda w ostatnich latach mocno przygasła. Nie jest łatwo współpracować z ekscentrycznym magikiem, którego specyficzny styl bycia bywa, delikatnie mówiąc, wkurzający.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 323 Autor: Vergil12

Komedia w reżyserii Davida Gordona Greena (“Boski chillout”). Jonah Hill (”Supersamiec”) w roli zawieszonego w obowiązkach studenta, który zmuszony zostaje podjąć pracę… opiekuna do dzieci, oferując swym ”podopiecznym” rozrywki, których długo nie zapomną…

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 4151 Autor: GHunter

Zwariowana komedia z R.Pryorem w roli ojca rodziny. Niespodziewana przeprowadzka zmienia ich dotychczasowe życie... o ile w ogóle dadzą radę się przeprowadzic.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2678 Autor: LeszekOrzeszek

Tym razem Mel Brooks parodiuje Hollywood i nieme filmy. Grupa zapalonych filmowców - Mel Funn , Marthy Eggs i Dom Bell chce nakręcić niemy film. No cóż takich filmów już się nie kręci. Znajdują studio, które jest w kłopotach finansowych, i próbują namówić ich do nakręcenia filmu. Obiecują przy tym zodbyć wielkie gwiazdy do obsady... Film Brooksa w sumie prawie w całości jest niemy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 214 Autor: wasik111

Film składa sie z pięciu krótkich opowiadań o ludziach, któtrzy wygrali określone nagrody w różnych konkursach. W pierwszym obrazku młoda gosposia wygrywa futro z norek, o które jest zazdrosna pani domu. W kolejnej historyjce, bohater wygrywa posiłek w luksusowej restauracji, którego w sumie nie otrzymuje, a za który musi zapłacić

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 297 Autor: slawoP

Film opowiada o pechowych bankowych rabusiach. Podczas jednego z napadów, licząc na łatwy zarobek, otwierają od dawna zapieczętowany sejf. Niestety zamiast sterty pieniędzy i drogocennych klejnotów czeka na nich wygłodniała horda zombie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 169 Autor: jack36311

Po kolejnym miłosnym zawodzie Ruby Weawer postanowiła dać sobie spokój z mężczyznami. Trwa w tym do czasu, gdy spotyka Sama Deeda, jedynego odpowiedniego kandydata, który w końcu przyniesie jej szczęście. Lecz harmonia nie trwa długo. Sam daje bowiem dziewczynie do zrozumienia, że jest podróżnikiem, który przywędrował na Ziemię z roku 2470. Niezły pomysł na podryw , prawda ? No nie do konca , gdyż tego już dla Ruby za wiele. Wybiera się do terapeuty, by rozwiązać problem.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1314 Autor: k5ys

Kevin jest złodziejem. Pewnej nocy, gdy napada na willę bogatego milionera zostaje złapany na gorącym uczynku. Bogacz zabiera Kevinowi obrączkę, którą ten dostał od swojej dziewczyny. Wściekły i rozczarowany Kevin knuje podstępny plan zemsty i odzyskania cennego drobiazgu....

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 501 Autor: gosiareal22

Kick-Ass 2

Kontynuacja przeboju "Kick-Ass". Zamaskowany superbohater Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) żyje jak zwykły nastolatek - uczęszcza do szkoły i ma problemy z dziewczynami. Przyjaźni się również z inną superbohaterką - Hit Girl (Chloë Grace Moretz), która po śmierci ojca próbuje zaadaptować się w nowych warunkach. Pozorny spokój przerywa pojawienie się nowych wrogów, pod wodzą odrodzonego Red Mista, pałającego chęcią zemsty. Aby go pokonać, Kick-Ass i Hit Girl dołączają do zespołu równie jak oni amatorskich wojowników, przewodzonych przez Porucznika Stripesa. Rozpocznie się walka, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone.

 

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 584 Autor: jack36311

Dwie młode Amerykanki - Vicky (Rebecca Hall) i Cristina (Scarlett Johansson) - przylatują do Barcelony na letnie wakacje. Vicky jest kobietą wrażliwą i wkrótce wyjdzie za mąż. Cristina natomiast szuka emocjonalnych i seksualnych przygód. Podczas wakacji w Barcelonie obie kobiety uwikłają się w romans z Juanem Antonio (Javier Bardem), ekscentrycznym malarzem, który wciąż związany jest ze swoją byłą żoną Marią Eleną (Penelope Cruz).

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 826 Autor: Pedro56

W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 940 Autor: c13ply

W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 525 Autor: c13ply

Profesor opowiada młodym studentom historię Paryża od jego założenia aż po 1955 rok.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 504 Autor: slawoP

Go!

Osiemnastoletnia Ronna Martin (Sarah Polley) musi zdobyć pieniądze na zaległy czynsz, w przeciwnym razie wyląduje na bruku. Wraz z koleżanką, Clarie Montgomery (Katie Holmes), postanawia wykiwać znajomego handlarza narkotyków, Todda Gainesa (Timothy Olyphant). Impulsywny Simon Baines (Desmon Askew) i jego kumpel Marcus (Taye Diggs) jadą skradzionym samochodem do Las Vegas. W barze ze striptizem....

 


Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1218 Autor: cozakoles

Kick-Ass 2

Kontynuacja przeboju "Kick-Ass". Zamaskowany superbohater Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) żyje jak zwykły nastolatek - uczęszcza do szkoły i ma problemy z dziewczynami. Przyjaźni się również z inną superbohaterką - Hit Girl (Chloë Grace Moretz), która po śmierci ojca próbuje zaadaptować się w nowych warunkach. Pozorny spokój przerywa pojawienie się nowych wrogów..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 281 Autor: Pedro56

Film opowiada o pechowych bankowych rabusiach. Podczas jednego z napadów, licząc na łatwy zarobek, otwierają od dawna zapieczętowany sejf. Niestety zamiast sterty pieniędzy i drogocennych klejnotów czeka na nich wygłodniała horda zombie...

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 536 Autor: henryk93611

Głównym bohaterem filmu jest Z-4195, mieszkający wśród mrówek w nowojorskim Central Parku. Jest indywidualistą, broniącym swej niezależności duchowej w środowisku, w którym liczą się jedynie interesy zbiorowości. Jednocześnie marzy on o mrówce - księżniczce, która go nie zauważa.

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 165 Autor: Gustaw007

Grupa nieudolnych przestępców decyduje się obrabować bank, aby uchronić przed rozbiórką dom spokojnej starości, w którym przebywają ich dziadkowie.
Tymczasem na innej budowie odkopano stary cmentarz. Z grobów wydostaje się horda zombie i zabija każdego, kto stanie na jej drodze. Gdy złodzieje uświadamiają sobie,
że policjanci, którzy ich osaczyli nie żyją w wyniku ataku zombie, postanawiają ruszyć w pogoń i dostać się do domu starców przed potworami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 285 Autor: Scan

W domku na przedmieściu mieszka sobie Gru wraz z córeczkami i całą gromadką Minionków. Gru nie jest już superprzestępcą, lecz wytwórcą dżemów i żelek. Minionki dzielnie pomagają mu w pracy, objadając się galaretkami i innymi słodkościami. Ale pewien tajemniczy złoczyńca chce je wykorzystać, by podbić świat.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 522 Autor: c13ply