Login: Hasło:
Ilość filmów: 123595
W poczekalni: 26
Komentarzy: 139170
Użytkowników: 539840

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Pisarz scenariuszy Henry popadł w zawodowe tarapaty. Nagle dostaję życiową ofertę: Ma zostać współautorem scenariusza, akurat dla tej autorki, jego byłej dziewczyny, wielkiej miłości Kathariny. Nagle zjawia się jak grom z nieba ośmioletnia dziewczynka Magdalena, jego rzekoma córka, efekt jednonocnych igraszek. Henry ma zająć się nią przez pewien czas, co nie tylko jego, lecz również Tristana, który do tej pory myślał że jest jej ojcem, totalnie przerasta.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 361 Autor: c13ply

Forrest Gump

"Forrest Gump" to romantyczna historia dokumentalno-fabularna. W roli tytułowej Tom Hanks jako Forrest Gump - nierozgarnięty młody człowiek o wielkim sercu i zdolności do odnajdywania się w największych wydarzeniach w historii USA, począwszy od swego dzieciństwa w latach 50-tych. Po tym, jak staje się gwiazdą footballu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem - Forrest zyskuje status osobistości, lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze .

 

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3322 Autor: Kamils199

Forrest Gump

"Forrest Gump" to romantyczna historia dokumentalno-fabularna. W roli tytułowej Tom Hanks jako Forrest Gump - nierozgarnięty młody człowiek o wielkim sercu i zdolności do odnajdywania się w największych wydarzeniach w historii USA, począwszy od swego dzieciństwa w latach 50-tych. Po tym, jak staje się gwiazdą footballu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem - Forrest zyskuje status osobistości, lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze .

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 141 Autor: c13ply

"In Bruges" to czarna komedia o dwóch przestępcach - Ray'u i Kenie. Po nieudanej robocie w Londynie, ukrywają się przed swoim szefem Harrym w Belgii. Oddaleni od swoich komfortowych mieszkań, mężczyźni odnajdują siebie zabijając coraz większą pokusę powrotu poprzez bywanie w tutejszych lokalach, spędzając czas z turystami i kręceniem filmu. W pewnym momencie perspektywa życia i śmierci jest niebezpiecznie niepociągająca.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 185 Autor: Damianski_1704

Na samotnej tratwie dryfuje dwóch korsarzy-kapitan Red i jego młody pomocnik Żaba. Są głodni i zmęczeni. Gdy na horyzoncie pojawia się żaglowiec "Neptun" pod hiszpańską flagą, pragną za wszelką cenę dostać się na niego. Gdy dostają się na galeon trwa bunt załogi. Kapitan Red, ujawniając swoje prawdziwe nazwisko przejmuje dowództwo.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1494 Autor: GHunter

Jackass 3D

Chris Pontius, Johnny Knoxville, Steve-O i Bam Margera po raz kolejny pojawiają się na dużym ekranie. Tym razem ich szalone wyczyny będzie można zobaczyć w trzech wymiarach.Chris Pontius, Johnny Knoxville, Steve-O i Bam Margera po raz kolejny pojawiają się na dużym ekranie. Tym razem ich szalone wyczyny będzie można zobaczyć w trzech wymiarach.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2156 Autor: Browarmocny
Dwa potężne gangi narkotykowe toczą ze sobą bitwę. Diana (Gabrielle Fitzpatrick), telewizyjna reporterka, z ukrycia filmuje przebieg strzelaniny. Szef jednego z gangów, Giancarlo (Richard Norton) zauważa dziewczynę i każe swoim ludziom odebrać taśmę. Ona rzuca się do ucieczki. W pościg za nią ruszają uzbrojeni bandyci. Diana ma dużo szczęścia, na trasie jej ucieczki pojawia się przez przypadek Jackie (Jackie Chan), który powstrzymuje napastników. Diana ucieka. Jednakże dla tych dwojga to dopiero początek kłopotów.

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 5824 Autor: kristek86

Maybe Baby

Lucy (Joely Richardson) i Sam (Hugh Laurie) to szczęśliwe i kochające się małżeństwo. On pracuje w telewizji i nieźle zarabia, więc krąg ich znajomych jest szeroki i nie mogą narzekać na nudę. Teraz nadszedł najwyższy czas, aby spełniło się ich marzenie - aby dwuosobowa rodzina się powiększyła. Wprowadzają więc ochoczo swój plan w życie. Niestety, wszelkie znane im sposoby nie przynoszą oczekiwanego rezultatu. Zdesperowani próbują metod niekonwencjonalnych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 232 Autor: Damianski_1704

Przyjaciele, Max, Raoul i Vincent, znużeni codzienną pracą biurową, spotykają się w domku weekendowym, aby wreszcie solidnie wypocząć ze szklanką piwa w ręce. Niestety, zamiast chwili wytchnienia na miejscu oczekują na nich pusta lodówka i szóstka nieznośnych dzieciaków. Okazuje się, że żony spragnionych spokoju panów zapragnęły tego samego i postanowiły wziąć sobie urlop od pracy w charakterze matek.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 223 Autor: lanky

Jim Evers (Eddie Murphy) jest dobrze prosperującym handlarzem nieruchomościami. Minusem tego zajęcia jest to, iż ma on bardzo mało czasu dla swoich dzieci i żony Sary (Marsha Thomason). Pewnego dnia Jim dostaje bardzo atrakcyjną propozycję kupna starego pałacyku. Evers postanawia pojechać obejrzeć dom wraz z rodziną, by tą podróżą wynagrodzić rodzinie wszystkie zaniedbania. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że właściciel dworku, Edward Gracey (Nathaniel Parker) jest bardzo tajemniczym jegomościem. Po pewnym czasie Jim dowiaduje się, że Sara jest w niebezpieczeństwie, a cały dom to jedno wielkie cmentarzysko. Okazuje się, że żona Jima jest związana z klątwą ciążącą nad mieszkańcami dworku. By odczynić czar, Sara musi poślubić Graceya. Jim musi zacząć szybko działać, póki nie będzie za późno...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 863 Autor: crazy1407

Gdy Denis Cooverman - największy frajer w liceum, podczas swojej mowy pożegnalnej ogłosił swoją miłość do Beth Cooper - najpopularniejszej dziewczyny w szkole, wszyscy… cóż… oniemieli. Jednak prawdziwym szokiem jest wizyta Beth oraz jej dwóch najlepszych przyjaciółek w domu Denisa, podczas której zamierzają pokazać mu jak bawi się fajna młodzież. Uśmiejesz się do łez patrząc jak Denis próbuje nadążać za Beth, starając się jednocześnie trzymać z dala od jej maniakalnego ex-chłopaka Kevina oraz jego agresywnych kumpli.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 258 Autor: Damianski_1704

Ti jest pracownikiem budowy, który mieszka w zrujnowanym bloku. Pomimo biedy posyła syna do jednej z najlepszych szkół w mieście, by ten nie musiał podzielić jego losu. Pewnego dnia w telewizji zostaje puszczony wywiad z człowiekiem, który ponoć widział UFO. Tego samego wieczoru Ti wybiera się na wysypisko śmieci w poszukiwaniu nowych trampek dla syna, jednak zamiast butów odnajduje tam dziwną zieloną kule.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 140 Autor: Damianski_1704

Po roku szczęśliwego związku Tom (Jason Segel) i Violet (Emily Blunt) zaręczają się i zaczynają planować ślub. Wszystko komplikuje nagły dwuletni staż Violet w innym mieście. Ślub zostaje przełożony, lecz ku niezadowoleniu Toma, przyszła panna młoda dostaje awans i kontrakt na kolejne dwa lata. Czy w końcu uda im się pobrać?

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 514 Autor: c13ply

A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także dzieci, ich matek, a może nawet i babek. Kupisz tu co tylko chcesz, a w knajpach znajdziesz wszystkie zakazane rozrywki...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 638 Autor: Pedro56

Starla Grady prowadzi wspaniałe życie w centrum Teksasu. Od najmłodszych lat marzyła, by jej nazwisko przeszło do historii tego miasta. Jak widać plany Starli postępują do przodu,jest popularna,lubiana i uważana przez wielu za ideał. Kiedy uczennica z Francji chce przystąpić do programu wymiany uczniowskiej, pragnie,by zamieszkać właśnie w domu Starli. Początkowo Starla nie jest nastawiona do tego pomysłu zbyt przychylnie,jednak ostatecznie zgadza się na to, by kolejny raz dopiąć swego.Z czasem okazuje się,że jednak nie był to najlepszy pomysł,bowiem okazuje się,że nowa koleżanka, Genevieve LePlouff to przysłowiowa ... cicha woda.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 216 Autor: Damianski_1704

Rozpieszczony chihuahua z Beverly Hills o imieniu Chloe gubi się podczas wakacji w Meksyku. Desperacko potrzebującemu pomocy pieskowi na odsiecz przybywają nowi przyjaciele, m.in. macho chihuahua Papi. Razem będą stawiali czoła przeciwnościom, by pomóc Chloe wrócić do domu i umknąć przed przestępcą zajmującym się walkami psów i chcącym okupu za pieska.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: Damianski_1704

Max (Sigourney Weaver) i Page (Jennifer Love Hewitt) to doskonale działający zespół, który do perfekcji doprowadził umiejętność oczarowywania mężczyzn i owijania ich sobie wokół palca. Jedną z ich potencjalnych ofiar jest tytoniowy magnat, William B. Tensy (Gene Hackman). Jednak w czasie zastawiania na niego sieci, Page zupełnie nieoczekiwanie zakochuje się w mieszkającym naprzeciwko chłopaku (Jason Lee). Z biegiem czasu dziewczynę ogarniają wyrzuty sumienia i zaczyna zastanawiać się nad moralnądwuznacznością czynów swoich i swojej matki. Jakby tego było mało, na ich trop wpadł oszukany wcześniej mężczyzna i właśnie zaczyna deptać im po piętach...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 254 Autor: Damianski_1704

Ewa Chce Spać

Utrzymana w konwencji podwórkowej ballady komedia satyryczna.
Perypetie szlachetnej i naiwnie prostodusznej dziewczyny bezskutecznie
poszukującej noclegu w nierealnym mieście głupoty i występku.
Młoda dziewczyna przyjeżdża w przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego do miasta,
lecz woźny nie wpuszcza jej do internatu. Ewa przez całą noc nie może znaleźć noclegu. Poznaje sympatycznego policjanta, Piotra, wplątana zostaje w przedziwne, na pół realne, na pół fantastyczne zdarzenia, których bohaterami są niezwykli policjanci, złodzieje, karawaniarze, prostytutki...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 258 Autor: wasik111

Film opowiada historię ekipy filmowej, która realizuje film bazujący na reality-show. Na planie filmowym, czyha morderca, który poluje kolejno na członków ekipy jak i na obsadę. Filmowcy wraz z aktorami jednoczą się i stają do nierównej walki z zabójcą. Jednak najpierw muszą go odkryć, a prawdopodobnie jest to członek ich własnej załogi...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2957 Autor: c13ply

Chcąc spełnić marzenie ojca, nastolatek z Brooklynu Izzy Daniels (Corbin Bleu, High School Musical) trenuje, by zostać mistrzem boksu. Zaintrygowany postawą i innowacyjnymi ruchami, które pokazała mu sąsiadka Mary (Keke Palmer), chłopak decyduje się dołączyć, jako czwarta osoba w drużynie, do niezwykłego konkursu skakania na linie Double Dutch. Ujawniając swoje zdolności i prawdziwe powołanie, Izzy odkrywa, że najważniejsze w życiu jest podążanie za głosem serca. Nie wszyscy jednak popierają jego nową pasję...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 164 Autor: Damianski_1704

Poppy to nastolatka z Malibu, która większość swego czasu spędza na szalonych wybrykach, których ma dość jej bogaty ojciec. Postanawia posłać ją do angielskiej szkoły z internatem o surowej dyscyplinie. Czy Poppy poradzi sobie w nowej sytuacji?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 347 Autor: Damianski_1704

Sprigfield zagraża ogromne niebezpieczeństwo. Spowodowane jest to, dużą ilością odpadów w jeziorze. Lisa postanawia ratować skażoną wodę i organizuje apel, kończący się sukcesem. Wkrótce wokół jeziora zostają wywieszone znaki informujące o zakazie wrzucania do niego śmieci. Niestety w pośpiechu Homer wyrzuca do wody odchody swojej nowej świni. Rząd USA nakłada na miasto wielką kopułę, która ma uniemożliwić rozmnażanie się zarazy, którą wywołał Homer. Rodzina Simpsonów musi uciekać z miasta, przed żadnymi krwi sąsiadami...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 237 Autor: Damianski_1704

Roger (Jon Heder) pracuje jako nowojorski parkingowy. Jest życiowym nieudacznikiem. Brak mu pewności siebie, nie radzi sobie z dziewczynami, a w dodatku jest straszliwym tchórzem. Aby odmienić swój los, zapisuje się do tzw. "szkoły dla oferm", prowadzonej przez doktora P. (Billy Bob Thornton) i jego asystenta, Leshera (Michael Clarke Duncan). Nauka tam ma uczynić z głównego bohatera prawdziwego mężczyznę. Jak się niebawem okazuje, doktor P. znany jest ze stosowania niekonwencjonalnych i niebezpiecznych, ale za to niezwykle skutecznych metod przekazywania wiedzy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 209 Autor: Damianski_1704

Major Benson Payne jest wzorowym żołnierzem oddanym armii. Jednak wskutek cięć etatów zostaje bez pracy. Podejmuje się pracy trenera w Madison Academy i obiecuje przygotować podopiecznych do międzyszkolnych zawodów. Jednak na miejscu zastaje rozpieszczonych, rozleniwionych i niezdyscyplinowanych chłopców "z dywaników". Mimo początkowych zatargów i komicznych sytuacji, drużyna staje do walki...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: Damianski_1704

Trzech kumpli postanawia się wybrać na boisko i pograć sobie w baseball. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że wszyscy mają koło trzydziestki, a dwóch z nich nigdy nie grało w tą grę. Ale jak to mówią lepiej późno niż później. Przebywając na boisku ratują pewnego dzieciaka przed prześladującymi go kolegami. Jak się okazuje dzieciak ten ma bogatego ojca, który postanawia wybudować boisko do baseball?a i przekazać je drużynie, która zwycięży w jego turnieju. W turnieju tym mają brać udział dziecięce drużyny oraz trzyosobowa drużyna 'podtrzydziestolatków', którzy reprezentować mają grzejących ławę czyli prześladowanych dzieciaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 187 Autor: Damianski_1704