Login: Hasło:
Ilość filmów: 145229
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142932
Użytkowników: 551580

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Ławeczka

Kasia (Fraszyńska) pracuje w miejscowym bufecie. Piotr (Żmijewski), niepoprawny uwodziciel, sprowadza samochody z Niemiec. Okazuje się, że spędził kiedyś z Kasią jedną noc, zdążył jednak o tym zapomnieć. Kobieta ma nadzieję na trwały związek, ale czy charakter Piotra i jego niechęć do odpowiedzialności na to pozwolą? I czy pozwoli na to lęk Kasi przed rozczarowaniem i zawiedzionym zaufaniem

"""NOWOŚĆ NA STRONIE"""

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 620 Autor: Browarmocny

Kup teraz

Podczas zakrapianej alkoholem imprezy dwaj Bracia Piotr i Dawid postanawiają przekonać się, którego dziewczyna jest więcej warta. Wystawiają obie panie na aukcję internetową AleGROSZ. Następnego dnia odkrywają, co zrobili. Na wycofanie dziewczyn z licytacji jest już jednak za późno, a zainteresowanie wśród internautów aukcją rośnie z godziny na godzinę…

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1056 Autor: Browarmocny

Kiedy Abigail i Parker wracają do rodzinnego Nowego Jorku dowiadują się, że ich najlepsza przyjaciółka Rachel jest druhną na ślubie swojego byłego chłopaka, Tony'ego. Postanawiają więc same wcielić się w role druhen i sabotować całą imprezę.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 775 Autor: Tyrkinho

Główny bohater, doktor Patrick Maccabee (Adam Sandler), namawia pewną samotną matkę, aby udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Komentarzy: 28 Wyświetleń: 6287 Autor: GHunter

Guignebontowie to pozornie zwyczajna rodzina. Dobry ojciec, oddana żona i ambitna córka. Życie całej trójki zostaje wywrócone do góry nogami, gdy pewnego dnia znajduje ona sportową torbę wypełnioną banknotami. Dotychczasowy schemat funkcjonowania rodziny zmienia się nie do poznania - rozpoczyna gra pozorów, w której każdy odgrywa nową rolę.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 314 Autor: Browarmocny

Film opowiada o mieszkających w Parku Jellystone niedźwiedziach -  Yogim (głos - Dan Aykroyd) i jego przyjacielu Boo Boo (głos - Justin Timberlake). Pewnego dnia do parku przybywa reporterka (głos - Anna Faris), która staje się obiektem zainteresowań strażnika Smitha.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1462 Autor: Tyrkinho

Film opowiada o mieszkających w Parku Jellystone niedźwiedziach -  Yogim (głos - Dan Aykroyd) i jego przyjacielu Boo Boo (głos - Justin Timberlake). Pewnego dnia do parku przybywa reporterka (głos - Anna Faris), która staje się obiektem zainteresowań strażnika Smitha.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1070 Autor: Tyrkinho

Stanley Ipkiss (Jim Carrey) jest nieśmiałym i niepozornym urzędnikiem bankowym. Jego banalne życie ulegnie gwałtownej przemianie w dniu, w którym przypadkowo znajdzie starą i wydawałoby się nikomu już niepotrzebną maskę. Gdy ją nakłada w mgnieniu oka zmienia się cała jego osobowość, i z miłego, acz nudnego młodego mężczyzny Stanley staje się niezniszczalnym, komiksowym herosem o zielonej twarzy. Maska zmienia tego nieśmiałego faceta w uwodzicielskiego, pewnego siebie cwaniaka...

>>>TYLKO JEDEN LINK<<<

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1438 Autor: Browarmocny

Tim Avery jest autorem komiksów. Czeka by w końcu coś odmieniło się w jego karierze. Prowadzi poukładane i ustabilizowane życie z żoną Tonyą i swoim pupilem, psem Otisem. Życie tych dwojga totalnie ulega zmianie po tym jak Otis znajduje maskę, która posiada magiczną moc...Tim odnosi sukcesy w pracy, a od żony dowiaduje się, że spodziewają się dziecka...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 781 Autor: Pedro56

Film opowiada o dwóch sprzedawcach opon, którym największą przyjemność sprawia robienie chamskim żartów podwładnemu. Problemy zaczynają się w momencie, gdy ofiara staje się przełożonym i odsyła bohaterów do pracy w sekretariacie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 487 Autor: Tyrkinho

„Jeff Who Lives at Home” to zabawna opowieść o dorosłym synu, który mieszka w piwnicy w domu swojej matki. Pewnego dnia, wysłany przez nią by spotkać się z bratem, próżniak Jeff może w końcu odkryć swoje przeznaczanie. Między nimi zawiązuje się głębsza więź i nić zrozumienia, podczas śledzenia potencjalnie niewiernej żony Pat’a.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 505 Autor: morswin

Kai podkochuje się w Faye, Francuzce, która planuje powrót do Paryża. Chłopak spędza długie godziny w księgarni, gdzie czyta francuskie podręczniki, na które go nie stać. Pewnego dnia Kai dowiaduje się, że Faye wróciła do ojczyzny. Zdeterminowany chce pojechać za nią. Lokalny gangster proponuje chłopakowi kupno biletu w zamian za podpisanie paktu. Nie zadając wielu pytań, Kai idzie na układ z przestępcą, co okazuje się być fatalne w skutkach.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 409 Autor: Tyrkinho

Skylar (Olivia Holt), nastolatka obdarzona świetnym głosem, przygotowuje się do świętowania Halloween z najlepszymi przyjaciółmi, Henrym (Brendan Meyer) i Sadiem. Plan Skylar zaśpiewania na imprezie z zespołem rockowym rozpada się, gdy rodzice każą jej zostać w domu. Skylar nie wie, że że należy do piątego pokolenia łowców potworów. Kiedy wymyka się z domu, nieświadomie uwalnia potwora Deimatę, który jest zdeterminowany, aby zemścić się na rodzicach Skylar i na zawsze zmienić jej losy.


Komentarzy: 4 Wyświetleń: 530 Autor: Browarmocny

Philippe, bogaty arystokrata, ulega wypadkowi. Zatrudnia jako pomoc domową młodego chłopaka z przedmieścia Drissa, który właśnie wyszedł z więzienia. W skrócie - zatrudnia osobę najmniej nadającą się do tej pracy. Zderzenie dwóch rożnych światów daje początek przyjaźni, równie zabawnej i szalonej, jak i nieoczekiwanej. Wyjątkowy związek, który będzie iskrzył i uczyni ich.... nietykalnymi!

Komentarzy: 12 Wyświetleń: 3291 Autor: Pedro56

Philippe, bogaty arystokrata, ulega wypadkowi. Zatrudnia jako pomoc domową młodego chłopaka z przedmieścia Drissa, który właśnie wyszedł z więzienia. W skrócie - zatrudnia osobę najmniej nadającą się do tej pracy. Zderzenie dwóch rożnych światów daje początek przyjaźni, równie zabawnej i szalonej, jak i nieoczekiwanej. Wyjątkowy związek, który będzie iskrzył i uczyni ich.... nietykalnymi!

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 2699 Autor: morswin

Spowiedź bohatera, imieniem Guillaume, nie będącego pewnym swej seksualności: matka, którą był zafascynowany, wołała zawsze do niego i do jego dwóch braci (zgodnie z tytułem): - Chłopcy i Guillaume, do stołu!

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 310 Autor: NoLimit

Zadufana w sobie uczennica ostatniej klasy gimnazjum, Ja'mie (Chris Lilley), przeniosła się ponownie do swojej starej szkoły. Aby spełnić największe marzenie i zostać najpopularniejszą dziewczyną, musi zacząć przyjaźnić się z odpowiednimi osobami, udzielać się charytatywnie i zdobyć powodzenie u chłopaków. Akcja serialu toczy się w elitarnej szkole dla dziewcząt w bogatej dzielnicy Sydney. Pomysłodawcą fabuły jest australijski komik Chris Lilley.

 

Dodano Odc: 01-06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 386 Autor: Scan

Wyreżyserowany przez znaczącego tajwańskiego filmowca, Chu Yin Ping, "Kung Fu Dunk" opowiada o osieroconym chłopcu (Jay Chou), który dorasta w szkole kung fu. Wkrótce też zostaje utalentowanym graczem koszykówki

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 460 Autor: NoLimit

Akwamaryna to współczesna baśn filmowa o dwóch nastolatkach, które pewnego dnia w basenie klubu pływackiego odkrywają syrenę. Piękna syrena wypłynęła z domu - tuż przed planowanym ale niechcianym zamążpójściem - w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Jeśli uda się jej przekonać ojca, że taka miłość nie jest mitem, pozwoli jej zerwać podwodne zaręczyny. Akwamaryna ma na to jednak tylko trzy dni. Syrena zdaje się więc na pomoc dziewczyn Claire i Hailey, które uważają sie za wielkie specjalistki od zawierania znajomości, a swą wiedzę czerpią z kolorowych magazynów. Przybyszce z głębin bardzo podoba się ratownik z klubu pływackiego, niejaki Raymond. Syrena obiecuje więc dziewczynom, ze spełni każde ich życzenie, jeśli uda jej się zawładnąć sercem chłopaka

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 277 Autor: NoLimit

Paryż, 1911 rok. Nieznani sprawcy kradną "Monę Lisę" Leonarda da Vinci, jeden z najsłynniejszych obrazów w dziejach historii sztuki. Rozgorączkowani funkcjonariusze policji rozpoczynają poszukiwania sprawców. Podejrzenia padają na młodych członków paryskiej bohemy - Pabla Picassa (Ignacio Mateos) i Guillaume'a Apollinaire'a (Pierre Bénézit).

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 229 Autor: NoLimit

Konsul

Sprytny oszust (P. Fronczewski) prowadzi przestępczą działalność, wykorzystując przy tym ludzką naiwność. Z łatwością potrafi wyłudzić od łatwowiernych osób każdą ilość pieniędzy. Podając się za Jacka Ben Silbersteina doprowadza do otwarcia fikcyjnego konsulatu austriackiego we Wrocławiu. Interes "kręci się", a jego bezkarnemu właścicielowi wciąż rośnie apetyt na zdobywanie coraz większych zysków... Dobra rozrywka, świetny scenariusz. Znakomita rola Piotra Fronczewskiego. Film nagrodzony został na Festiwalu Filmowym w San Sebastian w 1989 roku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 399 Autor: NoLimit

Svengali

Svengali to kinowa wersja serialu satyrycznego prezentowanego swego czasu na YouTubie. Serial był satyrą na przemysł muzyczny. Opowiadał o dwóch Walijczykach, którzy mają plan zostać menadżerami najlepszej kapeli świata.

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 194 Autor: NoLimit

Anna zrezygnowała z poszukiwania idealnego mężczyzny, który wpasowałby się w jej uporządkowane życie. Nie zrezygnowała jednak z założenia rodziny. Decyduje się na zabieg sztucznego zapłodnienia, po skrupulatnym wyborze dawcy nasienia. Uzmysławia sobie, że dziecko może być podobne do ojca nie tylko z wyglądu, ale również może przejąć mniej pociągające cechy. Anna zaczyna śledzić mężczyznę i powoli zakrada się w jego życie, jednocześnie odkrywając, że jest on daleki od idealnego obrazu jaki stworzyła w wyobraźni. Pomimo pozornych przeciwności, obydwoje zaczyna łączyć wzajemna fascynacja i Anna musi zdecydować, czy dalej będzie kontrolować swoje życie, czy pozwoli się ponieść nowemu uczuciu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 256 Autor: NoLimit

Gangster Chili Palmer (John Travolta) ma odebrać w Los Angeles dług od producenta filmów niskobudżetowych Harryego Zimma (Gene Hackman). Ale Chili jest miłośnikiem kina i zamiast rozliczyć się z dłużnikiem, zawiązuje z nim spółkę. Harry "kupuje" jego pomysł na scenariusz. W sprawę jest wtajemniczona dziewczyna Harryego Karen (Rene Russo), która zaczyna podkochiwać się w Chilim. Ma nakłonić byłego męża, gwiazdora Martina Weira (Danny De Vito), by zagrał główną rolę w nowym filmie spółki Zimm-Palmer. Tymczasem pojawiają się inni wierzyciele.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 762 Autor: Tyrkinho

Włóczęgi


Historia o Kopciuszku w wydaniu lwowskim. Dwóch lwowskich włóczęgów, Szczepcio i Tońcio, przypadkiem wchodzi w rolę opiekunów osieroconej dziewczyny. Okazuje się jednak, że sierotka pochodzi z rodu arystokratycznego i jej apodyktyczna babcia zrobi wszystko, aby przywrócić ją na łono rodziny. Ale i Szczepcio z Tońciem nie zasypiają gruszek w popiele. Nie tylko posyłają pannę do renomowanej szkoły, ale nawet wynajdują jej przystojnego i bogatego narzeczonego. Lwowski spryt i dobry humor są niepokonane.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 327 Autor: Scan