Login: Hasło:
Ilość filmów: 144311
W poczekalni: 2
Komentarzy: 142581
Użytkowników: 551338

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Najsłynniejsze wiewiórki świata powracają, by przeżyć niezwykłe przygody na tropikalnej bezludnej wyspie, gdzie trafiają po tym, jak przypadkowo wypadają za burtę statku, którym płyną na wakacje.

Komentarzy: 43 Wyświetleń: 17355 Autor: GHunter

Doktor Richard Clayton jest psychologiem i właśnie promuje w radiu swoją nową książkę. Potem udaje się ze swą narzeczoną Ellen do rodziców na obiad. Podczas posiłku dystyngowani i ultrakonserwatywni państwo Clayton oświadczają synowi, że przed laty został adoptowany.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 836 Autor: Browarmocny

Oddany swej sztuce, praktykujący kung-fu mężczyzna szuka sposobu, aby rozpowszechnić swój sport. Spotka na swej drodze byłego piłkarza, kóry przeżywa właśnie kryzys. Wktórce okazuje się że dwaj obcy mężczyźni mogą sobie bardzo pomóc...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 842 Autor: Browarmocny

Film składa się z trzech części. Cz.I - Franek po lepszej imprezie budząc się w pociągu, przypadkowym strzałem "rozpętuje" II wojnę światową. Tym "drobnym wypadkiem" zaczyna się zwariowana komedia, której akcja...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 3792 Autor: LeszekOrzeszek

Komedia opowiada o kierowniku stacji radiowej, który prowadzi spokojne życie u boku żony i pasierbów. Pewnego dnia na horyzoncie pojawia się jednak były mąż jego małżonki, który zaczyna rywalizować z nim o względy dzieci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 257 Autor: morswin

Deranged

Ezra Cobb to bardzo zdziwaczały mężczyzna, który jest bez reszty uzależniony wobec swojej matki. Pewnego dnia matka umiera. Przed śmiercią ostrzega syna, żeby uważał na kobiety, ponieważ to one są winne złu tego świata. Ezra nie może otrząsnąć się po utracie rodzicielki. Choroba psychiczna doprowadza do tego, iż odkopuje ją.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 550 Autor: marjos83

Komedia opowiada o kierowniku stacji radiowej, który prowadzi spokojne życie u boku żony i pasierbów. Pewnego dnia na horyzoncie pojawia się jednak były mąż jego małżonki, który zaczyna rywalizować z nim o względy dzieci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: morswin

Mitch, Phil i Ed marzą, by zasmakować emocjonującego życia. Postanawiają więc wziąć udział w prawdziwie męskiej wyprawie- dołączają do kowbojów prowadzących letni spęd bydła z Nowego Meksyku...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 988 Autor: wasik111

Mark podczas studiów łączył przyjemne z pożytecznym i dorabiał sobie, oddając swoje nasienie. A teraz nieoczekiwanie przeszłość się o niego upomina - okazuje się, że dzięki jego wydajnej pomocy na świat przyszło 99 dzieci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 132 Autor: ulcia_16_92

Komedia opowiada o kierowniku stacji radiowej, który prowadzi spokojne życie u boku żony i pasierbów. Pewnego dnia na horyzoncie pojawia się jednak były mąż jego małżonki, który zaczyna rywalizować z nim o względy dzieci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 343 Autor: morswin

Wade Walker właśnie oświadczył się swojej dziewczynie, uroczej Grace Peeples. Został przyjęty  więc jest prawie najszczęśliwszym facetem na świecie. Prawie  bo została jeszcze drobna formalność: poproszenie rodziców ukochanej o jej rękę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 268 Autor: mikserr

Ewa Chce Spać

Utrzymana w konwencji podwórkowej ballady komedia satyryczna.Perypetie szlachetnej i naiwnie prostodusznej dziewczyny bezskutecznieposzukującej noclegu w nierealnym mieście głupoty i występku.Młoda dziewczyna przyjeżdża w przeddzień rozpoczęcia roku szkolnego do miasta.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 532 Autor: wasik111

Doktor Filip obmyśla więc misterny plan i, pod pretekstem udziału w sympozjum naukowym chirurgów, rezerwuje apartament dla dwojga w sopockim hotelu. Tymczasem, osamotniona żona doktora, Maria, też chciałaby oddać...

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2246 Autor: Browarmocny

Made in Poland

Siedemnastoletni ministrant Boguś Kowalski obudził się pewnego dnia i uznał, że komunikat, jaki chciałby wysłać światu zawiera się w zwrocie "fuck off", który tatuuje sobie na czole. Kiedy demolowanie budek telefonicznych i samochodów na blokowisku nie zmniejsza wściekłości.

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 888 Autor: Pedro56

Na deskach amfiteatru w Mrągowie po raz 18. wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe i wykonawcy muzyki rozrywkowej. Nie zabraknie także wschodzących gwiazd nagrodzonych podczas tegorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA.

Część : 02-03

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 458 Autor: mikserr

Niesłusznie oskarżony o morderstwo komiwojażer ucieka w góry, gdzie omyłkowo zostaje wzięty za przewodnika skautów. Ukrywając się przed policją oraz przed tropiącym go przewodnikiem i agentem, zabiera swoich podopiecznych na najbardziej szaloną wyprawę swojego i ich życia...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 866 Autor: wasik111

Komedia o złodziejaszku, który podczas pobytu w więzieniu przypadkiem zdobywa cenną informację od innego kryminalisty. Rzecz dotyczy ukrytego złota. Agent federalny zajmujący się tą sprawą, będąc przekonany, że złodziejaszek zna tajemnicę ukrytego skarbu

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 809 Autor: Pedro56

Dziennikarz Irwin Fletcher nieoczekiwanie odziedziczył plantację na południu Stanów. Rzuca pracę w redakcji i wyjeżdża. Nie wie, że plantacja wraz z rezydencją świętej pamięci cioci popadła w ruinę...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 130 Autor: mikserr

Last Vegas

Billy, Paddy, Archie i Sam przyjaźnią się od podstawówki. Z całej czwórki tylko Billy nigdy nie dał się zaciągnąć do ołtarza. Nic więc dziwnego, że gdy wreszcie decyduje się na ślub, starzy kumple bez wahania przybywają do Las Vegas, by wyprawić mu wieczór kawalerski.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1203 Autor: NoLimit

Jest to komedia fantastyczno-naukowa. Na Ziemię napływa ciągła emigracja z kosmosu. Przybysze doskonale potrafią się kamuflować przybierając wygląd zwykłych Ziemian, dlatego ludzie są nieświadomi ich obecności. Kontrolę nad tym kosmicznym napływem sprawuje specjalna, ściśle tajna jednostka.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1901 Autor: Mojevideo

Kolejna część kultowej serii o agentach specjalnej jednostki rządowej. Zadaniem jednostki jest zajmowanie się kontaktami z Obcymi i utrzymywaniem społeczeństwa w nieświadomości, jak częste są wizyty przybyszów z kosmosu... Pojawiają się bez zapowiedzi, znikają bez śladu.

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 6100 Autor: morswin

Byzuch

Historia kilku przyjaciół, którzy spotykają się po latach. Do Polski przyjeżdża Jorg (Jerzy Haberstroh), który od 25 lat mieszka w Niemczech. Towarzyszy mu rodowity Niemiec - Andreas (Andrzej Domin). Wizyta gości wyzwala szereg komicznych sytuacji, wynikających z błędnych wyobrażeń o Ślązakach i Niemcach.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2863 Autor: GHunter

Młodemu żołnierzowi włoskiemu jadącemu z frontu wschodniego na urlop do domu skradziono w Warszawie pistolet maszynowy. Podejrzewa o to jedną z pasażerek pociągu, Marię. Idzie do jej mieszkania i tam już pozostaje.

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2845 Autor: bambo85

Electra Woman and Dyna Girl to remake serialu z lat 70. ubiegłego wieku. Historia skupia się na dwóch zwykłych dziewczynach, które postanawiają walczyć ze złem w przebraniach superbohaterek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 203 Autor: ulcia_16_92

Ka jest synem wpływowego biznesmena, który jednak nie chce iść w ślady ojca. Woli jak matka, zajmować się domem. Ki to jego całkowite przeciwieństwo. Jest kobietą sukcesu, pienie się po szczeblach kariery i to jej się całkowicie poświęca. Pewnego dnia ich drogi krzyżują się.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 193 Autor: ulcia_16_92