Login: Hasło:
Ilość filmów: 143304
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141879
Użytkowników: 551074

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Genevieve (Nia Vardalos) jest właścicielką kwiaciarni w sercu Brooklynu. Ma ona specyficzne podejście do randek: ściśle przestrzega zasady w myśl której, każda znajomość kończy się na piątej randce. W ten sposób nigdy nie zostaje porzucona i nie cierpi z tego powodu. Poznaje jednak Grega (John Corbett). Jest on przystojny i zabawny.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 842 Autor: Tyrkinho

Kontynuacja filmu "Wybacz, ale będę Ci mówiła skarbie". Po trzech latach w życiu Niki (Michela Quattrociocche) i Alexa (Raoul Bova) zaszło wiele zmian. Znaleźli nowe mieszkanie, do którego wprowadzają się wspólnie. Alex oświadcza się Niki. Jest pewny, że jest ona osobą najbliższą jego sercu.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1912 Autor: morswin

37-letni Alex (Raoul Bova) pracuje w agencji reklamowej. Jest pewny siebie, przystojny, twardo stąpa po ziemi, ma piękne mieszkanie i jeździ nowym mercedesem. Ciągle jednak nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą niedawno się rozstał. Jego życie zmienia się, gdy poznaje licealistkę Niki (Michela Quattrociocche) i zakochuje się.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1882 Autor: slawoP

Kiedy do domu obok wprowadza się stowarzyszenie studentek, jeszcze gorsze od poprzedniego bractwa, Mac i Kelly proszą o pomoc byłego sąsiada - Teddy'ego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 45 Autor: mikserr

Fałszywe reklamy telewizyjne i radiowe, 400 podświetlonych billboardów, 200000 ulotek oraz tysiące nabranych klientów to elementy filmu dwójki czeskich studentów Filipa Remunda i Víta Klusáka. Opowiadają oni prawdziwą historię lipnej kampanii reklamowej nieistniejącego supermarketu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 41 Autor: mikserr

Pierwsza część jednej z najznakomitszych serii komediowych w historii filmu. Gapowaty inspektor Clouseau dostaje zlecenie pilnowania niezwykle cennego diamentu "Różowej Pantery". Dżentelmen-włamywacz sir Charles ma ochotę ukraść diament. Inspektor Clouseau ma mu w tym przeszkodzić za wszelką cenę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 31 Autor: mikserr

Kiedy żona angielskiego turysty, Colina Framptona (Andy Nyman), ulega dziwnemu wypadkowi w czasie romantycznego pobytu w Pradze, ten dochodzi do wniosku, że dalsze życie nie ma najmniejszego sensu i decyduje się podążyć za ukochaną w zaświaty.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 306 Autor: wasik111

Obsypany nagrodami debiut młodego bośniackiego reżysera Danisa Tanovicia. Bośnia, lato 1993 roku. Na otwartym polu są rozmieszczone naprzeciw siebie wojska Serbów i Bośniaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: wasylek111

Serial opowiada o kobiecie zwanej Whitney, która nie radzi sobie z zaangażowaniem i zastanawia się, czy małżeństwo to dobry pomysł dla niej. Wątpliwości Whitney nie podziela jej chłopak Alex, który namawia ją na ślub.

20

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 873 Autor: wasylek111

Deeds, facet z małego miasteczka w stanie New Hampshire, pewnego dnia dowiaduje się, że jest jedynym spadkobiercą swojego zmarłego niedawno wuja i po jego śmierci musi przejąć kontrolę nad jego olbrzymią medialną korporacją.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: ulcia_16_92

Przeciętniak nad przeciętniaki, szeregowy Joe Bowers i prostytutka Rita stają się szczurami doświadczalnymi eksperymentu wojskowego wskutek czego zostają poddani hibernacji. Z założenia hibernacja miała trwać rok, jednak ....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 108 Autor: ulcia_16_92

Eddie nie ma szczęścia w miłości, wciąż szuka wybranki swojego serca, ale zawsze bez powodzenia. Pewnego dnia poznaje kobietę, która wydaje mu się jego wymarzoną drugą połówką. Nie zastanawiając się oświadcza się jej, a w końcu bierze z nią ślub.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: ulcia_16_92

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1286 Autor: wasik111

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 548 Autor: slawoP

Brazil

Sam, urzędnik w społeczeństwie przyszłości, poznaje kobietę ze swoich snów. Niebawem zostaje oskarżony o działalność wywrotową.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 330 Autor: Yoosek

Zamożny mężczyzna, stojący przed smutną perspektywą spędzenia po raz kolejny Bożego Narodzenia samotnie, postanawia wrócić do domu, w którym mieszkał jako dziecko i zaproponować jego obecnym mieszkańcom, by w zamian za sporą sumę pieniędzy, stali się jego "rodziną na święta".(MP)

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 65 Autor: mikserr

Hollywood, kiedy jesteś numerem jeden z pociskiem w głowie, wzywają gliny. Harrison Ford wciela się w postać doświadczonego detektywa Joe Gavilana, trochę już zmęczonego, ale ciągle u szczytu możliwości zawodowych, którego życie osobiste gwałtownie się rozpada. Jego partner, K.C. Calden...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 81 Autor: mikserr

Minęło ponad 10 lat od ostatniej wizyty w najpopularniejszym zakładzie fryzjerskim. Wciąż zastaniecie tam Calvina (Ice Cube) i jego lojalnych pracowników, ale przygotujcie się też na spore zmiany.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: wasylek111

Ene bene

Kameralny komediodramat o mało ważnych sprawach, które zmieniają się w ważne i na odwrót - tak brzmi podtytuł dojrzałego obrazu, którym zadebiutowała 30-letnia Alice Nellis. Akcja toczy się w małym miasteczku, do którego przyjeżdża ze studiów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 81 Autor: ulcia_16_92

Bohaterem jest bankier, którego życie wali się w gruzy po tragicznej śmierci żony i dopiero przypadkowe spotkanie z pewną kobietą wyrywa go ze stanu emocjonalnej zapaści.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 130 Autor: morswin

Projekt opowiada o nowojorskim dziennikarzu radiowym (Bana), który próbując utrzymać swoją pracę, postanawia ukryć się nad hiszpańską restauracją i wysyłać fałszywe informacje z Ekwadoru. Gervais wciela się w inżyniera dźwięku, Fincha.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: morswin

Guzikowcy

Czarna komedia o przeciętnych ludziach, zmagających sie ze swym losem u schyłku dwudziestego wieku. To interesujący film o pluciu na pociąg, złej pogodzie, bombie atomowej, wystrzeliwaniu ludzkiej spermy do konstelacji Andromeda, ale także o niewierności, oraz o ludziach, którzy zabili innych ludzi.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1029 Autor: LeszekOrzeszek

Harvey i Zoey (Dudley Moore i Laraine Newman), to para turystów podróżujących przez Izrael. Na jednym z postojów, odkrywają starożytny zwój opisujący życie Herschela (Dudley Moore), człowieka, który był prawie jak Mojżesz. Herschel otrzymał polecenie od Boga, aby uwolnić swój lud od niewoli egipskiej.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 634 Autor: wasik111

Jean-Claude Van Damme wciela się w supergwiazdę kina akcji Jean-Claude’a Van Johnsona, który był najbardziej zabójczym tajnym agentem w historii. Teraz jest na emeryturze, z której zostaje ściągnięty przez kobietę z przeszłości.

00-pilot

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 166 Autor: mikserr

Lucky Luke

Historia rewolwerowca Lucky Luke przeniesiona z komiksu na duży ekran. Tytułowy bohater zostaje poproszony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych o zaprowadzenie porządku w miasteczku Daisy City. Lucky Luke przyjmuje zadanie i walczy i zwycięża z groźnymi przestępcami.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1898 Autor: GHunter