Login: Hasło:
Ilość filmów: 144176
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142531
Użytkowników: 551316

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów eksponatów, a wśród nich: samolot.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1359 Autor: Pedro56

Matthew McConaughey jako Finn, zakochany w swojej byłej (Hudson) i mający na pieńku z gangsterem Bigg Bunnym. Po ośmiu latach poszukiwań Finn natrafia w końcu na ślad miejsca zatonięcia statku Queen Dowry, a co za tym idzie na ślad fortuny, która zniknęła tajemniczo w 1715 roku.

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2478 Autor: Browarmocny

Koniec serialu "Ranczo" dostarczy widzom wielu wzruszeń. W nowym 10 sezonie "Rancza", który będzie zarazem ostatnim, Lucy opuszcza Wilkowyje. Była pani wójt wyjeżdża do USA, żeby robić karierę w Stanach Zjednoczonych.

5

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1154 Autor: ulcia_16_92

Travis i Moses, mimo że są braćmi, nie pałają do siebie miłością. Travis to namiętny gracz w pokera, natomiast Moses jest znanym łowcą poszukiwanych przestępców. Pewnego dnia, obaj otrzymują telegram od matki, która wzywa ich do siebie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 409 Autor: wasik111

Dziewczyna Josha (Breckin Meyer), Tiffany, mieszka w innym stanie. Chłopak, przekonany, że go rzuciła, szuka pocieszenia w ramionach koleżanki. Ich zbliżenie zostaje uwiecznione na taśmie wideo. Na niej został również nagrany przez Josha list miłosny do Tiffany. Przez pomyłkę taśma zostaje wysłana do jego ukochanej.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1552 Autor: GHunter

„Kabaret na żywo” realizowany będzie z udziałem publiczności i nadawany live w każdą niedzielę. Występujący w nim artyści kabaretowi zmierzą się w swoich skeczach z różną tematyką.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 201 Autor: mikserr

Bandslam

Nastolatek Will Burton żyje tylko muzyką. Kiedy jego matka dostaje pracę w New Jersey Will rozpoczyna pierwszy rok w nowej szkole. Nie potrafiący się dopasować chłopak nawiązuje przyjaźń z Sam, która tak jak on jest typem samotnika.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1082 Autor: Tyrkinho

"Lovestruck: The Musical" przedstawia historię jednej z najlepszych tancerek na Broadwayu, Harper (Jane Seymour), której kontuzja sprawia, że musi zrezygnować z kariery. Kobieta zostaje choreografką i zajmuje się wychowaniem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 162 Autor: slawoP

Nieśmiały biochemik Paul (Tate Donovan) otrzymuje od Cyganki madame Ruth (Anne Bancroft) eliksir miłości - tajemniczą miksturę o cudownym działaniu. W domu medykament ląduje w koszu. Przypadkowo próbuje go kot Paula. Efekt jest zgodny z tym...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1401 Autor: Damianski_1704

Najwięksi kawalarze na YouTube – VitalyzdTV , Dennis Roady i Roman Atwood – zamieniają Holywood w scenę do swoich popisowych numerów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 225 Autor: mikserr

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 652 Autor: mikserr

Detektyw z Hongkongu dołącza do amerykańskiego hazardzisty, aby poskromić chińskiego kryminalistę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: mikserr

Opuszczając więzienie, Huck Finn ma nadzieję porzucić kryminalną przeszłość. Jednak jego przyjaciel, Tom Sawyer - skorumpowany glina - ma inne plany: podążać za młodzieńczymi marzeniami i odnaleźć legendarny skarb.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 66 Autor: mikserr

Detektyw z Hongkongu dołącza do amerykańskiego hazardzisty, aby poskromić chińskiego kryminalistę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 105 Autor: ulcia_16_92

Komedia pełna efektów specjalnych. Niesmiały i gapowaty Nicky jest fanem heavy metalu. Sprawa drugorzędną jest fakt, iż Nicky jest synem diabła i mieszka w piekle. Kiedy ojciec postanawia nie zrzec się tronu, Nicky wraz z dwoma starszymi braćmi wybierają się do Nowego Jorku by tam stworzyć swoje wlasne...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: mikserr

"O mnie się nie martw" opowiada o perypetiach grupy ludzi, które poznajemy z perspektywy wyjątkowej bohaterki. 30-letnia Iga Małecka nie jest kolejną serialową postacią, która po ciężkim kryzysie życiowym błyskawicznie staje na nogi.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 482 Autor: mikserr

Przebojowa wokalistka country, Lena, jest gwiazdą lokalnej sceny. Mimo zaawansowanej ciąży nie rezygnuje z koncertów, a jej występy na żywo co wieczór przyciągają tłumy. Pewnego dnia z zaskakującą prośbą do Leny zwraca się miejscowy pastor Stig.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 76 Autor: ulcia_16_92

Zamożna Marguerite Dumont uważa się za wybitną solistkę. Występując jedynie przed rodziną i znajomymi, utwierdza się w tym coraz bardziej. Jednak pewnego dnia Marguerite postanawia wystąpić przed prawdziwą publicznością...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: ulcia_16_92

Pamiętacie Teddy’ego Sandersa–imprezowe monstrum z komedii "Sąsiedzi"? On wraca! Ale tym razem po to, by powstrzymać baaardzo niegrzeczne dziewczęta z akademika. Małżeństwo Radnerów nie ma szczęścia.Kiedy już udało im się pozbyć kolegów Sandersa, w okolicy zamieszkują nieokiełznane studentki...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 114 Autor: ulcia_16_92

Jackie Chan gra chłopaka "do wszystkiego" w pewnej szkole kung-fu. Nie umie walczyć i często służy jako "worek treningowy" dla nauczyciela i uczniów. Pewnego dnia starszy mężczyzna, mistrz sztuk walk, postanawia pomóc chłopakowi i zaczyna go trenować w technice "Pięść Węża".

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1829 Autor: GHunter

Serial przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców.

ODCINEK 9:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1092 Autor: morswin

Neal Gamby  i Lee Russell  są wicedyrektorami w liceum w amerykańskim miasteczku. Obydwaj zajmują się sprawami administracyjnymi, ale chcieliby awansować na dyrektora szkoły. To ich największe zawodowe marzenie. Rozpoczynają zażartą walkę o upragnione stanowisko.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 491 Autor: mikserr

Sąd nakłada na Kylie areszt domowy, więc dziewczyna zmuszona jest zamieszkać z matką, która wierzy w duchy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 261 Autor: morswin

Zabawna komedia kryminalna. Charles wraz ze swoim wujkiem Ralfem tworzą duet najbardziej sprawnych i skutecznych złodziei samochodowych w Sztokholmie. Pewnego, pechowego dnia opuszcza ich dobra passa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 252 Autor: mikserr

Mimo fatalnego głosu Florence Foster Jenkins marzy o zostaniu śpiewaczką operową.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: mikserr