Login: Hasło:
Ilość filmów: 141823
W poczekalni: 18
Komentarzy: 140386
Użytkowników: 550400

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Pięć lat temu ojciec nastoletniej Headly, Michael, zginął w tragicznym wypadku drogowym. Od tego czasu matka dziewczyny, René, pozostaje samotna, gdyż jak twierdzi, zmarły mąż...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 39 Autor: mikserr

Rudo i Cursi

Toto (Garcia Bernal) i Beto (Luna), dwaj bracia wiodący ciężkie życie na meksykańskiej prowincji, mają tylko jedno marzenie: zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby wybudować matce jej wymarzony dom. Jednak los zaplanował dla nich coś zupełnie innego. Podczas przyjacielskiego meczu piłki nożnej,

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 659 Autor: k5ys

Olivia "Liv" Moore była niegdyś zdyscyplinowaną studentką medycyny osiągającą sukcesy. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy w trakcie imprezy przemienia się w zombie i zaczyna karmić się ludźmi. Mimo iż dziewczyna jest martwa...

14

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 458 Autor: ulcia_16_92

Film opowiada heroiczną historię dyktatora, który ryzykuje życiem, aby demokracja nigdy nie zagościła w kraju, który z taką miłością gnębi. Scenariusz został zainspirowany bestsellerem „Zabibah and The King” autorstwa Saddama Husseina...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: ulcia_16_92

Julie ma wszystko. Dorosłą córkę, młodego kochanka, bogatego męża. Meblując swój wymarzony dom, pewnego ranka uświadamia sobie, że brakuje w nim... pianina! Spontaniczne pragnienie powoduje, że Julie postanawia porzucić bezpieczną codzienność, aby odnaleźć to, co w życiu najważniejsze.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2972 Autor: kristek86

Dyrektor szkoły jest idiotą, ale nieszkodliwym, a nawet poczciwym. Jego ulubione zajęcie to ogłaszanie komunikatów i zakazów przez szkolny radiowęzeł. Komunikatów nikt nie słucha, zakazy nie są przestrzegane, lecz to jedyna chwila, która daje mu choćby namiastkę ważności.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 939 Autor: Scan

Wędrowne kaczki krzyżówki, zdecydowały się spędzić wakacje na Hawajach, pobłądziły i wylądowały na małej chińskiej wyspie, która jest domem kaczek mandarynek. Pomiędzy nimi następują spory skąd wynikają...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 68 Autor: mikserr

Dobrze usytuowany ginekolog i jego żona odkrywają swoje żydowskie korzenie i przenoszą się z bezpiecznego, dostatniego Paryża do Tel Awiwu. Wszystko po to, by poznać życie swoich rodaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 107 Autor: mikserr
Obraz opowiada o policjancie, który zostaje wyrzucony z policji po tym, jak zostaje oskarżony o pobicie murzyna (Lawrence). Później dowiadujemy się, że oficer został wrobiony a całe sprawa zatacza bardzo szerokie kręgi. Policjant i "Ofiara" muszą zatem połączyć swoje siły, żeby pokonać przestępców.
Komentarzy: 28 Wyświetleń: 7648 Autor: Dalin

Serial komediowy HBO o świecie startupów, technologicznych innowacji i społecznie nieprzystosowanych młodych programistach; jego twórcą jest Mike Judge (Beavis i Butt-head), który przez wiele lat pracował w Dolinie Krzemowej.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 692 Autor: ulcia_16_92

Film ma być mroczny, a jednocześnie zawierać pewne elementy komediowe. Obraz rozpoczyna się kiedy zła macocha zabija ojca Śnieżki a następnie niszczy królestwo. Śnieżka musi się sprzymierzyć z siedmioma kłótliwymi krasnoludkami by odzyskać to co się jej należy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 89 Autor: ulcia_16_92

Grga Pitić, cygański ojciec chrzestny i potentat handlowy z wysypisk śmieci oraz Zarije, dumny właściciel cementowni, są starymi, dobrymi przyjaciółmi. Nie widzieli się przez 25 lat. Obaj są po osiemdziesiątce. Matko Destanov, syn Zirije, jest obibokiem. Prosi Pitica o pozyczkę.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2764 Autor: hellboy21

Owen Peadman jest barmanem z Minnesoty, który przyjeżdża do Los Angeles, aby pomóc ojcu zebrać pieniądze na ocalenie jego małej restauracyjki. Owen melinuje się u swojego wujka Earl'a, który jest gejem. Po przeprowadzce próbuje zintegrować się z Hollywoodzką śmietanką.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 582 Autor: Vergil12

Dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci. Wszyscy czworo mogą uważać się za elitę amerykańskiej socjety.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1819 Autor: morswin

Historia trójki muzealnych strażników, którzy przez lata pracy przywiązali się emocjonalnie do dzieł sztuki, których strzegli przez dziesięciolecia. Gdy dowiadują się, że "ich" dzieła sztuki mają zostać przetransportowane do innego muzeum, przygotowują plan kradzieży.

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 1741 Autor: Marulek222

Tomek Strusiński miał świetną pracę i ustabilizowaną pozycję. Jego życie uległo zmianie z chwilą gdy w kancelarii prawnej z prośbą o pomoc pojawiała się Justyna. Była ona córką prezesa bankrutującej fabryki azbestu, sponsorującej drużynę koszykarską.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2248 Autor: Bilu.

Lekkoduch Dony ma przed sobą nieciekawą perspektywę: jest kompletnie spłukany, a musi zapłacić zaległe podatki. Wpada na pomysł, by zdobyć pieniądze od swojego syna, którego od lat nie widział. Syn to przeciwieństwo ojca: stateczny, odpowiedzialny. I właśnie zamierza wziąć ślub.

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 2991 Autor: morswin

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 150 Autor: morswin

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 205 Autor: morswin

Bohaterem jest młody chłopak o imieniu Andy, którego jedynym marzeniem jest seks z odjechaną dziewczyną. Wraz ze swoimi współlokatorami udaje się na poszukiwania miłosnych obiektów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: mikserr

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 350 Autor: morswin

Właściciel restauracji zakochuje się w śpiewaczce operowej i by jej zaimponować wybiera się w podróż do Włoch z zamiarem nauczenia się śpiewania.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 81 Autor: mikserr

"Rozmowy nocą"...czyli o poszukiwaniu drugiej połówki Związek jest jak jazda samochodem pod prąd. Nie wiadomo, komu uda się ujść z życiem. "Rozmowy nocą" to prawdziwy i zabawny portret pokolenia singli z wielkiego miasta, którzy, wbrew powszechnej opinii, starają się z całych sił znaleźć swoją drugą połówkę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1294 Autor: Marulek222

Komedia akcji z udziałem nagrodzonej Oscarem Sandry Bullock i nominowanej do Oscara za ”Druhny” Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii. Reżyseria: Paul Feig (”Druhny”, serial TV ”Trawka”).

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1680 Autor: Pedro56

Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny...

08-09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 594 Autor: mikserr