Login: Hasło:
Ilość filmów: 142386
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141095
Użytkowników: 550697

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Tegoroczny XXII Festiwal Kabaretu Koszalin odbył się 23 lipca. Swój udział zapowiedzieli: Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Daniec, Pod Wyrwigroszem, Grzegorz Halama, Koń Polski, Rak, Ciach, Kabaret Chyba, Fair Play Crew. Tematem festiwalu jest „Park Rozrywki Koszalin 2016”.

Część 02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 60 Autor: mikserr

Amerykański filantrop przeznacza wielką sumę dolarów na to, by do Kaliforni wrócił słynny obraz amerykańskiego malarza jamesa Whistlera. Dzieło znajduje się we Francji, pieczę nad operacją przejmuje angielski rzeczoznawca. Ten jednak okazuje się urodzonym pechowcem.

Komentarzy: 38 Wyświetleń: 12395 Autor: manabrek

Film składa się z trzech nowelek osnutych wokół jednego wydarzenia - zamknięcia jednego z paryskich domów publicznych na mocy dekretu z 13 kwietnia 1946 r. Prowadzący lokal Charles i Blanche ze smutkiem przyjmują decyzję władz. Bardzo lubili swoje zajęcie, a "podopieczne" traktowali jak córki.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 304 Autor: wasik111

Profesor Sherman Klump postanawia raz na zawsze rozstać się ze swoim nieobliczalnym alter ego - Buddym Love, planując jednocześnie ślub z koleżanką z pracy...

 

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 213 Autor: NoLimit

Otyły profesor chemii Sherman Klump zakochuje się w pięknej Carli Purty. Nieśmiały i zakompleksiony zdaje sobię sprawę z tego, że nie ma u niej żadnych szans. Udaje mu się wynaleźć sposób na natychmiastowe schudnięcie


Komentarzy: 6 Wyświetleń: 984 Autor: Browarmocny

Sid i Bernie mają niedwuznaczne miłosne zamiary względem swoich dziewczyn, Joan i Anthei. Kobiety jednak skutecznie to ignorują. Panowie proponują im więc wspólne wakacje na campingu. Mają w tym swój cel - zabranie dziewczyn na camping dla nudystów.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 492 Autor: wasik111

Film ukazuje prawdziwą historię brytyjskiego oficera, schwytanego przez Niemców, który próbuje wszelkich sposobów aby uciec oprawcom. W trakcie zmagań, wśród wielu przygód zostaje odznaczony "Żelaznym krzyżem"...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1118 Autor: wasik111

Początek XXI wieku. Panikę wśród ludności wywołuje śmiertelny wirus. Argentyńczycy podejmują nadzwyczajne środki ostrożności oraz decydują o kwarantannie we wszystkich budynkach. Dla Coco (Daniel Handler) i jego żony Pipi (Jazmín Stuart), która jest w 7 miesiącu ciąży, przeprowadzka do nowego domu okazuje się pechowa.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1015 Autor: Tyrkinho

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy  nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: mikserr

Agathe Villanova jest kobietą sukcesu. Jest osobą publiczną, silną kobietą i znaną aktywistką, która zasłynęła z wielu śmiałych poglądów, piętnujących mężczyzn i patriarchalne społeczeństwo. Agathe świetnie radzi sobie w świecie zdominowanym przez mężczyzn, choć jej radykalnie feministyczne poglądy dla wielu są nie do przyjęcia.

 

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2110 Autor: kristek86

Trzy siostry: Babe, Lenny i Meg spotykają się po latach, gdy najmłodsza z nich zostaje aresztowana za próbę zabicia męża. Najstarsza Lenny, kobieta stateczna i opanowana poświęciła się rodzinie, podczas gdy Meg wiedzie emocjonujący żywot w Hollywood.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 56 Autor: mikserr

W tej zwariowanej satyrze na temat mentalności Amerykanów po zimnej wojnie, prezydent Stanów Zjednoczonych do spółki z producentami broni i amunicji starają się dla odniesienia własnych korzyści rozsiewać plotki na temat potencjalnego zagrożenia atakiem nuklearnym

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 67 Autor: ulcia_16_92

Po trzydziestu latach małżeństwa, para w wieku średnim (Meryl Streep i Tommy Lee Jones) uczęszcza na intensywną terapię małżeńską by zdecydować o losach swojego związku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 67 Autor: ulcia_16_92

Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 163 Autor: ulcia_16_92

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: morswin

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: morswin

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 358 Autor: morswin

W Brukseli Bóg spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając żonie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia jego córka postanawia odnowić świat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: ulcia_16_92

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 164 Autor: mikserr

Bohaterem jest Dev (Aziz Ansari), 30-letni aktor, który ma problemy ze zdecydowaniem, co zjeść, nie wspominając o poważniejszych życiowych wyborach

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 364 Autor: ulcia_16_92

W Brukseli Bóg spędza swój czas oglądając telewizję, dokuczając żonie oraz snując plany jak uprzykrzać ludziom życie. Pewnego dnia jego córka postanawia odnowić świat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 207 Autor: morswin

Detektyw John Kimble ma odnaleźć Joyce i jej kilkuletniego synka. Kobieta ta ukrywa się przed zemstą męża, handlarza narkotyków Cullena Crispa. Funkcjonariusz w towarzystwie swojej koleżanki Pheoble przybywa do miasteczka, w którym prawdopodobnie mieszkają teraz matka z synem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 56 Autor: mikserr

W dobie Internetu grupy nastolatków i ich rodziców szukają różnych sposobów porozumienia się ze sobą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: mikserr

Zawrócony

Tomasz Siwek, prosty robotnik w jednej ze śląskich elektrociepłowni, zostaje wysłany przez swojego szefa na solidarnościowy wiec, gdzie ma szpiegować kolegów z pracy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: wasylek111

Kochający dzieci dyrektor przedszkola Jewgienij Iwanowicz, zostaje poproszony przez milicje o pomoc w odnalezieniu hełmu Aleksandra Macedońskiego..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 80 Autor: wasylek111