Login: Hasło:
Ilość filmów: 143290
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141865
Użytkowników: 551071

Filmy komedie

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Kiedy żona angielskiego turysty, Colina Framptona (Andy Nyman), ulega dziwnemu wypadkowi w czasie romantycznego pobytu w Pradze, ten dochodzi do wniosku, że dalsze życie nie ma najmniejszego sensu i decyduje się podążyć za ukochaną w zaświaty.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 264 Autor: wasik111

Obsypany nagrodami debiut młodego bośniackiego reżysera Danisa Tanovicia. Bośnia, lato 1993 roku. Na otwartym polu są rozmieszczone naprzeciw siebie wojska Serbów i Bośniaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 61 Autor: wasylek111

Serial opowiada o kobiecie zwanej Whitney, która nie radzi sobie z zaangażowaniem i zastanawia się, czy małżeństwo to dobry pomysł dla niej. Wątpliwości Whitney nie podziela jej chłopak Alex, który namawia ją na ślub.

20

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 862 Autor: wasylek111

Deeds, facet z małego miasteczka w stanie New Hampshire, pewnego dnia dowiaduje się, że jest jedynym spadkobiercą swojego zmarłego niedawno wuja i po jego śmierci musi przejąć kontrolę nad jego olbrzymią medialną korporacją.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 71 Autor: ulcia_16_92

Przeciętniak nad przeciętniaki, szeregowy Joe Bowers i prostytutka Rita stają się szczurami doświadczalnymi eksperymentu wojskowego wskutek czego zostają poddani hibernacji. Z założenia hibernacja miała trwać rok, jednak ....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: ulcia_16_92

Eddie nie ma szczęścia w miłości, wciąż szuka wybranki swojego serca, ale zawsze bez powodzenia. Pewnego dnia poznaje kobietę, która wydaje mu się jego wymarzoną drugą połówką. Nie zastanawiając się oświadcza się jej, a w końcu bierze z nią ślub.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 49 Autor: ulcia_16_92

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1273 Autor: wasik111

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 536 Autor: slawoP

Brazil

Sam, urzędnik w społeczeństwie przyszłości, poznaje kobietę ze swoich snów. Niebawem zostaje oskarżony o działalność wywrotową.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 317 Autor: Yoosek

Zamożny mężczyzna, stojący przed smutną perspektywą spędzenia po raz kolejny Bożego Narodzenia samotnie, postanawia wrócić do domu, w którym mieszkał jako dziecko i zaproponować jego obecnym mieszkańcom, by w zamian za sporą sumę pieniędzy, stali się jego "rodziną na święta".(MP)

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: mikserr

Hollywood, kiedy jesteś numerem jeden z pociskiem w głowie, wzywają gliny. Harrison Ford wciela się w postać doświadczonego detektywa Joe Gavilana, trochę już zmęczonego, ale ciągle u szczytu możliwości zawodowych, którego życie osobiste gwałtownie się rozpada. Jego partner, K.C. Calden...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 63 Autor: mikserr

Minęło ponad 10 lat od ostatniej wizyty w najpopularniejszym zakładzie fryzjerskim. Wciąż zastaniecie tam Calvina (Ice Cube) i jego lojalnych pracowników, ale przygotujcie się też na spore zmiany.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 76 Autor: wasylek111

Ene bene

Kameralny komediodramat o mało ważnych sprawach, które zmieniają się w ważne i na odwrót - tak brzmi podtytuł dojrzałego obrazu, którym zadebiutowała 30-letnia Alice Nellis. Akcja toczy się w małym miasteczku, do którego przyjeżdża ze studiów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: ulcia_16_92

Bohaterem jest bankier, którego życie wali się w gruzy po tragicznej śmierci żony i dopiero przypadkowe spotkanie z pewną kobietą wyrywa go ze stanu emocjonalnej zapaści.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 119 Autor: morswin

Projekt opowiada o nowojorskim dziennikarzu radiowym (Bana), który próbując utrzymać swoją pracę, postanawia ukryć się nad hiszpańską restauracją i wysyłać fałszywe informacje z Ekwadoru. Gervais wciela się w inżyniera dźwięku, Fincha.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: morswin

Guzikowcy

Czarna komedia o przeciętnych ludziach, zmagających sie ze swym losem u schyłku dwudziestego wieku. To interesujący film o pluciu na pociąg, złej pogodzie, bombie atomowej, wystrzeliwaniu ludzkiej spermy do konstelacji Andromeda, ale także o niewierności, oraz o ludziach, którzy zabili innych ludzi.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1020 Autor: LeszekOrzeszek

Harvey i Zoey (Dudley Moore i Laraine Newman), to para turystów podróżujących przez Izrael. Na jednym z postojów, odkrywają starożytny zwój opisujący życie Herschela (Dudley Moore), człowieka, który był prawie jak Mojżesz. Herschel otrzymał polecenie od Boga, aby uwolnić swój lud od niewoli egipskiej.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 623 Autor: wasik111

Jean-Claude Van Damme wciela się w supergwiazdę kina akcji Jean-Claude’a Van Johnsona, który był najbardziej zabójczym tajnym agentem w historii. Teraz jest na emeryturze, z której zostaje ściągnięty przez kobietę z przeszłości.

00-pilot

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 155 Autor: mikserr

Lucky Luke

Historia rewolwerowca Lucky Luke przeniesiona z komiksu na duży ekran. Tytułowy bohater zostaje poproszony przez prezydenta Stanów Zjednoczonych o zaprowadzenie porządku w miasteczku Daisy City. Lucky Luke przyjmuje zadanie i walczy i zwycięża z groźnymi przestępcami.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1895 Autor: GHunter

Neal Gamby  i Lee Russell  są wicedyrektorami w liceum w amerykańskim miasteczku. Obydwaj zajmują się sprawami administracyjnymi, ale chcieliby awansować na dyrektora szkoły. To ich największe zawodowe marzenie. Rozpoczynają zażartą walkę o upragnione stanowisko.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 359 Autor: mikserr

Zakochana para przyjeżdża do hotelu ojca dziewczyny na wakacje. Wkrótce pojawiają się tam również ich znajomi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: ulcia_16_92

Koniec serialu "Ranczo" dostarczy widzom wielu wzruszeń. W nowym 10 sezonie "Rancza", który będzie zarazem ostatnim, Lucy opuszcza Wilkowyje. Była pani wójt wyjeżdża do USA, żeby robić karierę w Stanach Zjednoczonych.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 332 Autor: ulcia_16_92

Książę Ben (Mitchell Hope) jest synem Pięknej i Bestii, którzy władają magicznym królestwem zwanym Auradonem. Rodzice szykują dla syna ceremonię przejęcia tronu. Pierwszą samodzielną decyzją Bena jest ogłoszenie amnestii dla potomków złych charakterów więzionych na odizolowanej od świata wyspie.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1283 Autor: imilio

Serial przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców.

ODCINEK 6:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 689 Autor: morswin

W niedzielę, 21 sierpnia Polsat pokaże "Kabaretową noc pod gwiazdami" - "Gwiezdne wojny Kopernika", która to gala będzie częścią 37. Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Na scenie przy Zamku Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim pojawią się najlepsi satyrycy i najpopularniejsze kabarety.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 179 Autor: mikserr