Login: Hasło:
Ilość filmów: 145078
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142916
Użytkowników: 551521

Filmy horrory

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Opowieść o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus (Joseph Morgan), pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta...

17

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 811 Autor: mikserr

Glitch to mieszający elementy obyczajowe z supernaturalnymi, bo opowiadający o małym miasteczku Yoorana, w którym szóstka ludzi powstała ze zmarłych bez pamięci swojego poprzedniego życia. W rozwiązaniu tajemnic ich tożsamości oraz wydarzeń, które doprowadziły ich…

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 271 Autor: mikserr

Nadnaturalne stworzenia zamieszkują osiedle otoczone wzgórzami, gdzie starają się wieść normalne życie.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 365 Autor: wasylek111

W trzecim sezonie Nowy Jork stanie się polem bitwy gdzie każdy obywatel musi radzić sobie sam aby przeżyć. Pytanie kto przeżyje – ludzie czy strigoi? W międzyczasie Mistrz przygotowuje się do niewiarygodnej transformacji miasta która może zagrozić całej ludzkości.

ODCINEK 5:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 670 Autor: morswin

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej. Nie wie jednak, że Millennium to tajna, ponadtysiącletnia organizacja, która wykorzystuje go, by osiągnąć swoje własne cele.

21/22/23

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1608 Autor: wasylek111

Kobieta jest nawiedzana przez stwora, który pojawia się po zgaszeniu światła.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 157 Autor: wasylek111

Knucklebones

Grupa znudzonych studentów wyzwala morderczego demona , podczas odtwarzania gry w kości , które są wykonane z ludzkich w kości..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 197 Autor: wasylek111

Kobieta jest nawiedzana przez stwora, który pojawia się po zgaszeniu światła.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: ulcia_16_92

Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja

Film w 3D


 

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 2573 Autor: imilio

Kobieta jest nawiedzana przez stwora, który pojawia się po zgaszeniu światła.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 136 Autor: morswin

Kobieta jest nawiedzana przez stwora, który pojawia się po zgaszeniu światła.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 338 Autor: morswin

Sally przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem i jego nową narzeczoną Kim. Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1475 Autor: GHunter

Donna zawsze marzyła, że jej bal maturalny będzie magiczną i wyjątkową nocą. Wydaje się, że otoczona przyjaciółmi może czuć się wśród nich bezpieczna i nie mysleć o tym co wydarzyło się kiedyś. Nieoczekiwanie jej wyśniony bal zamienia się w koszmar.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1231 Autor: Vergil12

Ash Williams nie mogąc się otrząsnąć po wydarzeniach sprzed trzydziestu lat, żyje samotnie. Gdy potwory z domu w lesie atakują świat, tylko on może powstrzymać inwazję. Mężczyzna wyrusza w podróż, aby zmierzyć się z martwym złem.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 552 Autor: ulcia_16_92

Kaidan

Soetsu Minagawa, zajmował się lichwiarstwem. Pewnego dnia został zabity przez samuraja Shinazemona Fukai, podczas próby odzyskania długu. Umierając rzucił klątwę...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 758 Autor: Scan

Na lokalny rynek wprowadza się nowy produkt – kremowy deser. Skład produktu jest objęty ścisłą tajemnicą a popyt z każdym dniem rośnie coraz bardziej. Deser uzależnia, zmieniając...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1492 Autor: Tyrkinho

Nowy sezon AHS został nakręcony w klimacie paradokumentu, powstałego na podstawie prawdziwych wydarzeń. Fabuła będzie toczyć się w zarówno w teraźniejszości i w przeszłości, a głównymi bohaterami będzie para, która wprowadza się razem do nowego domu. To właśnie w nim zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1157 Autor: ulcia_16_92

Nowy sezon AHS został nakręcony w klimacie paradokumentu, powstałego na podstawie prawdziwych wydarzeń. Fabuła będzie toczyć się w zarówno w teraźniejszości i w przeszłości, a głównymi bohaterami będzie para, która wprowadza się razem do nowego domu. To właśnie w nim zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 373 Autor: ulcia_16_92

rupka przyjaciół ze szkoły spożywa eksperymentalny lek podczas przeprowadzanych badań. Po pewnym czasie zaczynają pojawiać się efekty uboczne. Objawiają się one w postaci możliwości zobaczenia własnej śmierci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 175 Autor: mikserr

Po śmierci matki nastolatka przeprowadza się do małego miasteczka, by zamieszkać z babcią. Po pewnym czasie odkrywa, że pochodzi z rodu czarownic.

05/06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 514 Autor: wasylek111

Lukas (Lukas Schwarz) i Elias (Elias Schwartz) są 9-letnimi bliźniakami. Chłopcy mieszkają z matką w domu położonym na uboczu. Kobieta niedawno przeszła operację plastyczną. Teraz trwa okres rekonwalescencji...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 154 Autor: ulcia_16_92

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean...

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: ulcia_16_92

Do zacisznego domku na wsi po operacji plastycznej powraca matka dwóch dziewięcioletnich chłopców. Dzieci podejrzewają, że kobieta nie jest osobą, za którą się podaje.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 217 Autor: wasylek111

Cara Jessup jest uznanym lekarzem psychiatrą, specjalistką w dziedzinie rozpoznawania syndromu osobowości mnogiej. W swojej praktyce lekarskiej spotyka się z przypadkiem chorego psychicznie pacjenta – przestępcy. Niesamowity kontakt z czystym złem uosabianym przez pacjenta podważa teorie naukowe...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 162 Autor: ulcia_16_92

Rok 2008. Londyn jest straszliwie zanieczyszczony i częściowo zalany wodą wskutek efektu cieplarnianego. W zatopionych tunelach i mrocznych zakamarkach miasta działa tajemniczy morderca, który zabija swoje ofiary i wyrywa im serca.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 283 Autor: wasylek111