Login: Hasło:
Ilość filmów: 142512
W poczekalni: 3
Komentarzy: 141197
Użytkowników: 550724

Filmy horrory

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z małego miasteczka w Teksasie, który w wyjątkowych okolicznościach otrzymuje nadprzyrodzoną moc głosu bożego - ludzie wierzą we wszystko, co powie lub nakaże im Jesse.

9

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 811 Autor: ulcia_16_92

Paul Callan (Skeet Ulrich) wraz z przyjaciółmi zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych i znajdowaniem dla nich racjonalnych wytłumaczeń. Serial zdobyły liczne grono fanów w Stanach Zjednoczonych.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 120 Autor: wasylek111

Zbliża się koniec tysiąclecia. Do Nowego Jorku przybywa Książę Ciemności o imieniu Człowiek, który przewodzi tajemniczej sekcie. Jej ofiarą pada młoda kobieta. Na ratunek spieszy jej Jericho, niedawno poznany były policjant, dorabiający jako prywatny detektyw.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2128 Autor: Browarmocny

Serial opowiada o grupie ludzi posiadających zdolność jasnowidzenia. Jedną z nich jest Marian Kitt, która początkowo odrzucała swoje umiejętności. Z czasem jednak jezaakceptowała, przez co stała się celem dla potężnych, złych sił.

12

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 713 Autor: wasylek111

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej...

18

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1588 Autor: wasylek111

Carla i Mark są młodym, szczęśliwym małżeństwem. Mieszkają pod jednym dachem z siostrą Carli - Rachel. Pewnego dnia cała trójka wybiera się w góry. Wycieczka kończy się śmiercią Rachel, która spada w przepaść. Po tej tragedii Carla długo nie może odzyskać spokoju.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 854 Autor: Browarmocny

W piwnicy szkoły medycznej dr Jessup zanurza się w całkowicie nowej otchłani. Najbardziej przerażający eksperyment w historii nauki może wymknąć się spod kontroli... A obiektem tego eksperymentu jest on sam.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 556 Autor: Browarmocny

Po zniknięciu młodego chłopca jego matka musi zmierzyć się z potwornymi siłami, aby go odzyskać.

7

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 581 Autor: ulcia_16_92

Przeniesiony w czasie Ash stawia czoła armii demonów, aby odzyskać księgę, która umożliwi mu powrót do domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 86 Autor: mikserr

Do opuszczonego domku w lesie przybywa na weekend kilkoro studentów. Na miejscu znajdują "Necronomicon" legendarną księgę zmarłych i nagraną na taśmę inwokację przywołującą demony. Ku swemu nieszczęściu odsłuchują ją i w rezultacie noc w lesie będzie dla wielu ostatnią w ich życiu...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2329 Autor: Damianski_1704

Dr Edward Pretorius (Ted Sorel) wspólnie ze swoim asystentem dr Crawfordem Tillinghastem (Jeffrey Combs) konstruują urządzenie służące do przenoszenia się w inny wymiar czasoprzestrzeni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: wasylek111

W Nowym Jorku Sheeley samotnie wychowuje dziecko po śmierci męża. Pewnego dnia kupuje w sklepie okultystycznym dziwny kamień. Nabywczyni wypowiada przy tym życzenie, które zostaje spełnione. Za noc ze zmarłym mężem Sheeley musi zapłacić swoim pierworodnym dzieckiem, ale nie może się na to zgodzić...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 1773 Autor: Vergil12

W małym niepozornym miasteczku zostaje otwarty Gabinet figur woskowych. Nieświadomi niczego nastolatkowie przychodzą zainteresowani ciekawą ekspozycją. Każda ze scenek muzealnych przedstawia daną postać z filmów grozy. Jest więc wilkołak, Kuba Rozpruwacz, Markiz de Sade.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 826 Autor: Tyrkinho

Historia lekarza, który przeprowadza eksperymenty na psychicznie chorych pacjentach. Wiele lat po jego śmierci w opuszczonym skrzydle szpitala zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 793 Autor: wasik111

Od czasu kiedy Dr Alice Dodgson przybyła na Jamajkę, dręczą ją w snach okropne wizje i koszmary. Nie wiadomo, czy ma to związek z dziwną chorobą jej pacjenta, czy może z niewytłumaczalnymi do tej pory zbrodniami dokonanymi na tubylcach, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 148 Autor: mikserr

Outcast przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle’a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami...

07

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1242 Autor: mikserr

Grupa studentów wybiera się na weekend do domku w lesie, gdzie z dala od cywilizacji mogą robić wszystko, na co przyjdzie im ochota. W miejscu, do którego dotrą nie ma zasięgu komórek, a GPS nie odnajduje go na mapie. Jak mówi spotkany w pobliżu farmer "Mogę pomóc wam tam dotrzeć, ale wydostać się będziecie musieli na własną rękę".

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 2544 Autor: morswin

Bohaterką filmu jest Sarah, która próbuje zrobić aktorską karierę w Hollywood. Po wielu nieudanych podejściach dostaje w końcu rolę w tajemniczym filmie nieznanej wytwórni – rolę, do której wymagana będzie poważna przemiana...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 266 Autor: wasylek111

Początek XX wieku, I wojna Światowa, 16- letni chłopak Charlie Shakespeare dostaje się do wojska, wcześniej skłamawszy o swoim wieku, po to by bronić swojej ojczyzny. Trafia do okopów frontowych , gdzie trudne warunki powodują...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2311 Autor: Tyrkinho

Carrie

Ekranizacja powieści Stephena Kinga. Prześladowana przez rówieśników Carrie odkrywa w sobie paranormalne zdolności.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: wasylek111

Luizjana rok 1927. W ciepłą, deszczową noc grupa okolicznych mieszkańców wchodzi do Hotelu Siedmiu Bram i z pokoju 36 wyciąga człowieka, który zostaje posądzony o uprawianie magii. Tłum zaciąga go do piwnicy, gdzie mężczyzna po torurach zostaje ukrzyżowany.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 663 Autor: wasik111

Lorraine i Ed Warren udają się do północnej części Londynu, aby pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci, której dom jest nawiedzany przez złośliwe duchy.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 337 Autor: mikserr

Po śmierci żony znany pisarz, Michael Noonan, wprowadza się do domku nad jeziorem, by znaleźć spokój, natchnienie. Tymczasem poznaje Mattie i dodatkowo nawiedza go duch zmarłej połowicy oraz zamordowanej przed laty piosenkarki, Sary Tidwell.

CZĘŚĆ 2

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 285 Autor: ulcia_16_92

W serialu „Scream” wszyscy mają tajemnice i wszyscy kłamią. Akcja rozpoczyna się od filmiku na YouTube, który staje się wiralem, a później jest powodem problemów nastolatków z Lakewood i służy za katalizator dla mordercy otwierającego dawne rany

8

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 531 Autor: ulcia_16_92

The Tag-Along

Historia na podstawie miejskiej tajwańskiej legendy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 144 Autor: mikserr