Login: Hasło:
Ilość filmów: 139889
W poczekalni: 8
Komentarzy: 148065
Użytkowników: 547919

Filmy horrory

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W dwa miesiące po makabrycznych wydarzeniach z części pierwszej, jedyna ocalała Alice próbuje podnieść się z koszmaru, jaki było dane jej przeżyć.

Komentarzy: 27 Wyświetleń: 6328 Autor: craicX

Jason żyje. Po masakrze nad jeziorem Crystal, jego zwłoki zostają odwiezione do szpitala. Okazuje się jednak, że on nadal żyje. Jason wraca nad jezioro, gdzie tym razem spotka godnego siebie przeciwnika - Tommy'ego.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 531 Autor: Vergil12

Mała Tina żyje z patologicznym ojcem, który pod wpływem alkoholu często bije jej mamę. Starając się uciec od niego na łódce w jeziorze Crystal Lake, Tina nieświadomie używa swoich telekinetycznych mocy i topi ojca, który stał na molo. Kilka lat później, Tina już jako nastolatka, wciąż obwinia się za śmierć ojca

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 669 Autor: Vergil12

Specjalny oddział FBI zastawia pułapkę na Jasona i wysadza go w powietrze. Creighton Duke nie wierzy w jego śmierć, a on sam, jako ostatni zna sposób na wysłanie Jasona do piekła. Podczas sekcji zwłok duch Jasona wnika w ciało koronera, i podąża do Crystal Lake zabijając wszystkich po drodze.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 990 Autor: Vergil12

Nowy Jork ma problem - niezniszczalny psychopata Jason Voorhees rusza na krwawy podbój. Po szokującym powrocie zza grobu, diaboliczny Jason wsiada do pełnego młodzieży statku wycieczkowego podążającego w stronę Nowego Jorku.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 736 Autor: Scan

Nastolatek Scott McCall pewnego dnia zyskuje nadnaturalne umiejętności. Wszystko za sprawą wilkołaka. Na skutek ugryzienia bestii przejmuje jej cechy.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 31 Autor: mikserr

Stara angielska farma. Dorothy Yates (Sheila Keith) mieszka ze swoim oddanym mężem Edmundem (Rupert Davies) i zarabia na życie jako wróżka. Właśnie wyszła ze szpitala psychiatrycznego po 20 latach.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 252 Autor: wasik111

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. ..

O8

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1262 Autor: morswin

Żaby / Frogs

Fotograf Pickett Smith wykonuje zdjęcia luizjańskich bagien dla magazynu przyrodniczego, gdy jego łódź zostaje potrącona przez motorówkę. Sprawcy wypadku zabierają mężczyznę do swojej posiadłości na wyspie, gdzie przygotowywane jest wystawne przyjęcie z...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: mikserr

Historia amerykańskiej turystki, która w trakcie przejazdu przez angielskie miasteczka Glastonbury ulega wypadkowi samochodowemu i trafia do domu jednego z mieszkańców. Tam z przerażeniem odkrywa, że je wypadek...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1131 Autor: Vergil12

Howl

Pasażerowie pociągu zostają zaatakowani przez dziwne stworzenie. Aby przetrwać do rana muszą połączyć siły i stanąć do nierównej walki z przerażającą watahą potworów. Nocny pociag, pełnia księzyca i wilko-podobne potwory...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 136 Autor: mikserr

Guy Carrell jest przekonany o tym, że jego ojciec, popadłszy w kataleptyczny trans, został pogrzebany żywcem. Co gorsza obsesyjnie boi się, że również jemu może się to przydarzyć.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: mikserr

Angela Holme jest opętana przez demona, który sprowadza cierpienie i śmierć na innych. Duchowni z Watykanu wysyłają egzorcystów, by pomogli dziewczynie.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 210 Autor: imilio

Angela Holme jest opętana przez demona, który sprowadza cierpienie i śmierć na innych. Duchowni z Watykanu wysyłają egzorcystów, by pomogli dziewczynie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 76 Autor: imilio

Angela Holme jest opętana przez demona, który sprowadza cierpienie i śmierć na innych. Duchowni z Watykanu wysyłają egzorcystów, by pomogli dziewczynie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 100 Autor: imilio

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean, zjawia się...

07

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 683 Autor: mikserr

Chucky tym razem będzie prześladował rodzinę, która gromadzi się z okazji uroczystości pogrzebowych. Młoda, poruszająca się od dzieciństwa na wózku kobieta, której matka właśnie zmarła, musi znosić swoich krewnych

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 696 Autor: Pedro56

Charles Lee Ray - niebezpieczny przestępca - postrzelony przez policjantów przenosi swoją duszę w ciało zabawki dla dzieci - laleczki Chucky. Lalka (matka kupuje ją dla dziecka od nieznajomego sprzedawcy) dostaje się w ręce sześciolatka - Andy'ego Barclay'a. Początkowo nic dziwnego się nie dzieje...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 768 Autor: head201

Uczennice Mitsuko (Reina Triendl), Keiko (Mariko Shinoda) i Izumi (Erina Mano), stają się celem dla duchów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 76 Autor: mikserr

Młodej parze udaje się okazyjnie kupić stary pensjonat w Nowej Anglii. Nie zdają sobie sprawy, że mury tego domu przesiąknięte są złem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 113 Autor: wasik111

Nastoletnia Jordan  po stracie rodziców opuszcza Los Angeles i przenosi się do krewnych w Silver Falls. To mroczne miasteczko na skraju lasu nękane jest przez serię tajemniczych zgonów. Wkrótce po przyjeździe Jordan zostaje nawiedzona przez ducha zamordowanej młodej dziewczyny.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 80 Autor: ulcia_16_92

Bad Building

"The Desmond" to nazwa budynku z burzliwą przeszłością, w którym na przestrzeni lat dochodziło do wielu przerażających rzeczy, pożarów i morderstw. Miejsce od dawna było opuszczone.Jednak dla ekipy kręcącej program o nawiedzonych domach to idealna sceneria do pracy nad nowym odcinkiem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 117 Autor: ulcia_16_92

Szeryf Langley strzeże porządku w małym miasteczku Travis. Jest szybkim rewolwerowcem, a samochód prowadzi tak, jakby jutro nigdy nie miało nadejść. Pewnego dnia, na bocznej drodze, znajduje opuszczony samochód..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 270 Autor: wasik111

Kontynuacja horroru "28 dni później". Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają się ponownie zaludniać.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2347 Autor: LeszekOrzeszek

Kosmici powoli eliminują poszczególnych ludzi, zastępując ich miejsce. Jedną z pierwszych ofiar jest młody, świeżo upieczony małżonek. Stopniowo jego żona zaczyna sobie uświadamiać, że istota, z którą mieszka, nie jest jej mężem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 120 Autor: mikserr