Login: Hasło:
Ilość filmów: 142550
W poczekalni: 5
Komentarzy: 141280
Użytkowników: 550753

Filmy horrory

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Załoga atomowego okrętu podwodnego DeepStar Six wyrusza w mroczne i tajemnicze głębiny oceanu. Ich misja ma na celu budowę tajnej podwodnej bazy marynarki wojennej. Wkrótce przekonają się, że otchłanie kryją przerażające zagrożenie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 3 Autor: mikserr

Niestabilna emocjonalnie kobieta zatrudnia się jako ochroniarka na nocnej zmianie w opuszczonym kompleksie apartamentowym, gdzie odkrywa obecność sił nadprzyrodzonych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 46 Autor: mikserr

Paul Callan (Skeet Ulrich) wraz z przyjaciółmi zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych i znajdowaniem dla nich racjonalnych wytłumaczeń. Serial zdobyły liczne grono fanów w Stanach Zjednoczonych.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 251 Autor: wasylek111

Film o 16 prezydencie USA Abrahamie Lincolnie, który jest świetnie wyszkolonym zabójcą wampirów. Jego matka została zabita przez istotę o nadprzyrodzonych mocach, co wywołało u niego chęć niszczenia krwiopijców i im podobnych stworzeń.

Komentarzy: 17 Wyświetleń: 4368 Autor: morswin

W serialu „Scream” wszyscy mają tajemnice i wszyscy kłamią. Akcja rozpoczyna się od filmiku na YouTube, który staje się wiralem, a później jest powodem problemów nastolatków z Lakewood i służy za katalizator dla mordercy otwierającego dawne rany

9

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 565 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o grupie ludzi posiadających zdolność jasnowidzenia. Jedną z nich jest Marian Kitt, która początkowo odrzucała swoje umiejętności. Z czasem jednak jezaakceptowała, przez co stała się celem dla potężnych, złych sił.

13

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 778 Autor: wasylek111

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej...

19

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1698 Autor: wasylek111

Dwóch naukowców wspieranych przez medium rozpoczyna prace w nawiedzonym domu. Szybko dochodzą do wniosku, że mogą udowodnić obecność potężnej istoty broniącej tajemnic domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 186 Autor: mikserr

Dwóch naukowców wspieranych przez medium rozpoczyna prace w nawiedzonym domu. Szybko dochodzą do wniosku, że mogą udowodnić obecność potężnej istoty broniącej tajemnic domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: mikserr

Podziemne królestwo Seatopii wysyła wielkiego żuka Megalona wraz z Giganem by zniszczyli mieszkańców powierzchni. Pragnąc ich powstrzymać pewnien niezależnie myślący robot przekonuje Godzillę do walki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 27 Autor: nemezis74

Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z małego miasteczka w Teksasie, który w wyjątkowych okolicznościach otrzymuje nadprzyrodzoną moc głosu bożego - ludzie wierzą we wszystko, co powie lub nakaże im Jesse.

9

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 856 Autor: ulcia_16_92

Zbliża się koniec tysiąclecia. Do Nowego Jorku przybywa Książę Ciemności o imieniu Człowiek, który przewodzi tajemniczej sekcie. Jej ofiarą pada młoda kobieta. Na ratunek spieszy jej Jericho, niedawno poznany były policjant, dorabiający jako prywatny detektyw.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2196 Autor: Browarmocny

Carla i Mark są młodym, szczęśliwym małżeństwem. Mieszkają pod jednym dachem z siostrą Carli - Rachel. Pewnego dnia cała trójka wybiera się w góry. Wycieczka kończy się śmiercią Rachel, która spada w przepaść. Po tej tragedii Carla długo nie może odzyskać spokoju.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 928 Autor: Browarmocny

W piwnicy szkoły medycznej dr Jessup zanurza się w całkowicie nowej otchłani. Najbardziej przerażający eksperyment w historii nauki może wymknąć się spod kontroli... A obiektem tego eksperymentu jest on sam.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 610 Autor: Browarmocny

Po zniknięciu młodego chłopca jego matka musi zmierzyć się z potwornymi siłami, aby go odzyskać.

7

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 633 Autor: ulcia_16_92

Przeniesiony w czasie Ash stawia czoła armii demonów, aby odzyskać księgę, która umożliwi mu powrót do domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: mikserr

Do opuszczonego domku w lesie przybywa na weekend kilkoro studentów. Na miejscu znajdują "Necronomicon" legendarną księgę zmarłych i nagraną na taśmę inwokację przywołującą demony. Ku swemu nieszczęściu odsłuchują ją i w rezultacie noc w lesie będzie dla wielu ostatnią w ich życiu...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2362 Autor: Damianski_1704

Dr Edward Pretorius (Ted Sorel) wspólnie ze swoim asystentem dr Crawfordem Tillinghastem (Jeffrey Combs) konstruują urządzenie służące do przenoszenia się w inny wymiar czasoprzestrzeni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 162 Autor: wasylek111

W Nowym Jorku Sheeley samotnie wychowuje dziecko po śmierci męża. Pewnego dnia kupuje w sklepie okultystycznym dziwny kamień. Nabywczyni wypowiada przy tym życzenie, które zostaje spełnione. Za noc ze zmarłym mężem Sheeley musi zapłacić swoim pierworodnym dzieckiem, ale nie może się na to zgodzić...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 1795 Autor: Vergil12

W małym niepozornym miasteczku zostaje otwarty Gabinet figur woskowych. Nieświadomi niczego nastolatkowie przychodzą zainteresowani ciekawą ekspozycją. Każda ze scenek muzealnych przedstawia daną postać z filmów grozy. Jest więc wilkołak, Kuba Rozpruwacz, Markiz de Sade.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 832 Autor: Tyrkinho

Historia lekarza, który przeprowadza eksperymenty na psychicznie chorych pacjentach. Wiele lat po jego śmierci w opuszczonym skrzydle szpitala zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 813 Autor: wasik111

Od czasu kiedy Dr Alice Dodgson przybyła na Jamajkę, dręczą ją w snach okropne wizje i koszmary. Nie wiadomo, czy ma to związek z dziwną chorobą jej pacjenta, czy może z niewytłumaczalnymi do tej pory zbrodniami dokonanymi na tubylcach, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 158 Autor: mikserr

Outcast przedstawia historię młodego mężczyzny, Kyle’a Barnesa, który od dzieciństwa zmaga się z opętującymi go złymi mocami. Teraz, z pomocą wielebnego Andersona, wiejskiego pastora, walczącego z własnymi demonami...

07

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1263 Autor: mikserr

Grupa studentów wybiera się na weekend do domku w lesie, gdzie z dala od cywilizacji mogą robić wszystko, na co przyjdzie im ochota. W miejscu, do którego dotrą nie ma zasięgu komórek, a GPS nie odnajduje go na mapie. Jak mówi spotkany w pobliżu farmer "Mogę pomóc wam tam dotrzeć, ale wydostać się będziecie musieli na własną rękę".

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 2567 Autor: morswin

Bohaterką filmu jest Sarah, która próbuje zrobić aktorską karierę w Hollywood. Po wielu nieudanych podejściach dostaje w końcu rolę w tajemniczym filmie nieznanej wytwórni – rolę, do której wymagana będzie poważna przemiana...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 285 Autor: wasylek111