Login: Hasło:
Ilość filmów: 143269
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141834
Użytkowników: 551059

Filmy horrory

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Summer Camp

Podczas wakacji w Hiszpanii czwórka wychowawców kolonijnych musi poradzić sobie z wybuchem epidemii wywołującej napady szału u podopiecznych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 20 Autor: morswin

Alaska, w tajnym rządowym laboratorium zostaje sklonowany obcy organizm, który zabija wszystkich naukowców. Do laboratorium umieszczonego wewnątrz góry zostaje wysłana grupa uderzeniowa, jest nią oddział Delta

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 88 Autor: wasylek111

Summer Camp

Podczas wakacji w Hiszpanii czwórka wychowawców kolonijnych musi poradzić sobie z wybuchem epidemii wywołującej napady szału u podopiecznych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 36 Autor: morswin

Opowieść o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus, pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta, które wraz z najbliższymi wybudował kilkaset lat temu.

17


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 531 Autor: mikserr

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 8:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1242 Autor: morswin

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 8:

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1609 Autor: morswin

Mężczyzna zauważa, że ludzie wokół przechodzą niepokojącą przemianę. Bliski obłędu nie wie czy uchronić jedynego przyjaciela przed zbliżającą się wojną czy przed samym sobą...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 234 Autor: ulcia_16_92

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej. Nie wie jednak, że Millennium to tajna, ponadtysiącletnia organizacja, która wykorzystuje go, by osiągnąć swoje własne cele.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: wasylek111

Summer Camp

Podczas wakacji w Hiszpanii czwórka wychowawców kolonijnych musi poradzić sobie z wybuchem epidemii wywołującej napady szału u podopiecznych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: morswin

Gdy mieszkańcy Roscoe zaczynają ginąć wskutek porażenia piorunem, grupa naukowców odkrywa, że przyczyną ich śmierci nie były zwykłe błyskawice...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 763 Autor: wasik111

Tytuowy bohater - Eric Matthews, jest właścicielem wielkiego domu. Grupa zachłannych ludzi chce zbudować na jego miejscu centrum handlowe. Wynajmują więc kogoś by spalił dom. Eric zostaje dotkliwie poparzony, jednak udaje mu się przeżyć.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 592 Autor: wasik111

Horror na podstawie jednej z internetowych legend grozy, kopiowanej i rozpowszechnianej pod tytułem 'Ted the Caver'. Doświadczony grotołaz ginie w nietypowych okolicznościach. Jego dwaj synowie spotykają się na pogrzebie i postanawiają odnowić rodzinne więzi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 297 Autor: ulcia_16_92

Paul Callan (Skeet Ulrich) wraz z przyjaciółmi zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych i znajdowaniem dla nich racjonalnych wytłumaczeń. Serial zdobyły liczne grono fanów w Stanach Zjednoczonych.

11

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1092 Autor: wasylek111

Głośny debiut Tobe Hoopera uważany dziś za klasykę gatunku i prekursor krwawych filmów gore. Na odludnych terenach stanu Teksas grasuje rodzina kanibali, polująca na turystów. Wyróżnia się w niej niejaki "Leatherface" noszący maskę z ludzkiej skóry, mordujący przy pomocy tytułowej piły mechanicznej.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 881 Autor: Tyrkinho

Clay Ridell (John Cusack) podpisał właśnie ekskluzywny kontrakt wydawniczy. Tuż przed wejściem na pokład samolotu dzwoni do swojego syna...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 336 Autor: ulcia_16_92

Seymour, młody człowiek zarządzający urokliwą kwiaciarnią tworzy niezwykłą odmianę mięsożernej rośliny. Zamiast owadów woli ona zajadać się ludzkim mięsem. Dla Seymoura utrzymanie nowego towarzysza w tajemnicy staje się nie lada problemem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: ulcia_16_92

Żołnierz Bart Gregory ginie pewnego dnia na wojnie na Bliskim Wschodzie. Po tym gdy jego ciało zostaje pochowane na cmentarzu ze wszelkimi należnymi honorami szybko okazuje się, iż wąchanie kwiatków od spodu niezbyt jest Bartowi na rękę. Bohater w tajemniczy sposób powraca do świata żywych.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1031 Autor: Vergil12

Akcja skupia się na Nice (Fiona Dourif), młodej kobiecie, która rozpacza po strasznym samobójstwie matki. Przyjeżdża do niej jej starsza siostra Barb (Danielle Bisutti) wraz z rodziną, aby jej pomóc. Młodsza córka Barb pociesza się nową gadającą lalką o czerwonych włosach, imieniem Chucky

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 875 Autor: Pedro56

Mieszkańców południowoafrykańskiego rezerwatu atakują gigantyczne, pożerające ludzi potwory.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 393 Autor: imilio

Jim Evers jest dobrze prosperującym handlarzem nieruchomościami. Minusem tego zajęcia jest to, iż ma on bardzo mało czasu dla swoich dzieci i żony Sary. Pewnego dnia Jim dostaje bardzo atrakcyjną propozycję kupna starego pałacyku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 236 Autor: ulcia_16_92

Interes w sklepie z kwiatami nie idzie zbyt dobrze. Seymour Krelborn idąc raz ulicą nabywa obcą roślinę od obcego człowieka. Nazywa ją Audrey. Z każdym nowym dniem Seymour dowiaduje się prawdy o swojej roślince

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: ulcia_16_92

Grizzly

Dwa zmasakrowane ciała młodych dziewczyn zostają znalezione w Parku Narodowym w stanie Georgia. Miejscowy strażnik leśny sądzi, że turystki padły ofiarą niedźwiedzia grizzly. Kolejne ofiary potwierdzają domysły. Do parku zjeżdżają okoliczni myśliwi, chcąc zapobiec następnym tragediom.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: mikserr

Pewien businessman werbuje grupę najemników dla swojej ochrony w podróży na "ziemię niczyją". Ich zadaniem ma być penetracja bunkra, pozostałości po II Wojnie Światowej. Cel misji jednak zmienia się z "ochrony" na "przetrwanie", gdy wszyscy odkrywają przerażające eksperymenty dokonywane przez nazistów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 218 Autor: mikserr

Wskutek erupcji wulkanu Los Angeles staje się terenem łowieckim uwolnionych spod ziemi olbrzymich pająków, które zieją ogniem...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 802 Autor: wasik111

Colton West musi ponownie pokonać lavalantulle. Gigantyczne, plujące magmą pająki powracają, by znów siać zamęt i stać się zagrożeniem dla ludzkości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 182 Autor: ulcia_16_92