Login: Hasło:
Ilość filmów: 121001
W poczekalni: 13
Komentarzy: 136733
Użytkowników: 565121

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Na Karaibach grupa młodych ludzi spędza beztroski wieczór kawalerski. Zabawa trwa do momentu, aż statek wycieczkowy przyjaciół zderza się z okrętem badawczym. W wyniku wypadku zostaje uwolniony groźny wirus. Przyjaciele muszą zmierzyć się z śmiercionośną bakterią, w przeciwnym razie wszyscy zginą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: gosiareal22

Na Karaibach grupa młodych ludzi spędza beztroski wieczór kawalerski. Zabawa trwa do momentu, aż statek wycieczkowy przyjaciół zderza się z okrętem badawczym. W wyniku wypadku zostaje uwolniony groźny wirus. Przyjaciele muszą zmierzyć się z śmiercionośną bakterią, w przeciwnym razie wszyscy zginą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 66 Autor: gosiareal22

Po dramatycznym dzieciństwie, które zakończyło się samobójstwem ojca, niezrównoważony Jim (Michael Cudlitz), stroni od ludzi mieszkając w getcie Nowego Jorku. Każdego roku w wakacje, odwiedza miejsca tragedii i katastrof związanych z jego fascynacją - seryjnymi mordercami. Tym razem jest to Nowy Orlean - miejsce masowej zbrodni dokonanej przez Carla Marznapa (Pruitt Taylor Vince). Spotyka się z nim i stopniowo zaprzyjaźnia. Z czasem zaczyna ulegać impulsom, których nie jest w stanie kontrolować i które prowadzą do brutalnego i zaskakującego finału.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 71 Autor: gosiareal22

Sergiej, oficer policji, dowiaduje się, że żona rodzi dziecko. Spiesząc do szpitala, potrąca siedmioletniego chłopca.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 104 Autor: gosiareal22

Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 162 Autor: gosiareal22

Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: gosiareal22

Pewien młody pisarz (Vladislav Leshkevich) przynosi swój najnowszy zbiór opowiadań do moskiewskiego wydawnictwa. Rękopis w tajemniczy sposób zaczyna wywierać wpływ na każdego, kto go otworzy i przeczyta choć jedną stronę. Są w nim cztery historie, to cztery zmienione życia za jego sprawą.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 159 Autor: jack36311

Para krwiopijców odbudowuje swój związek sprzed lat. Na przeszkodzie staje im młodsza siostra wampirzycy.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 280 Autor: jack36311

Podczas drugiej wojny światowej na terytorium okupowanym przez Niemców rozbija się radziecki samolot. Załodze udaje się uratować... Teraz muszą wypełnić rozkazy, wrócić do swoich i przeżyć.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 200 Autor: wasik111

Tom Reagan to doradca Leo, szefa gangu przestępczego w miasteczku o nieznanej nazwie z czasów prohibicji. Gdy Leo i konkurencyjny boss, Johnny Caspar, dowiadują się o człowieku, który oszukiwał Caspara, Tom próbuje utrzymać wszystko we względnym spokoju. Jednak zamiast tego znajduje się w środku wojny, gdzie nic nie jest takie, na jakie wygląda.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 147 Autor: crazy1407

Fridolin ma poważne problemy w związku. Ma silne podejrzenie, że jego żona zdradza go z innym mężczyzną.

 

Zalecane 16 lat

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 445 Autor: crazy1407

Operator dźwięku Jack Terry pewnej nocy rejestruje odgłosy autentycznego morderstwa. Widzi samochód, który stacza się do rzeki, słyszy strzał. Jackowi udaje się uratować pasażerkę Sally Bedinę. Kierowca - kandydat na prezydenta USA George McRyan - nie żyje. Wkrótce z filmowcem kontaktuje się asystent polityka, który ostrzega go, aby ze względu na dobro rodziny zmarłego, nie wspominał o Sally.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 181 Autor: crazy1407

Na ziemie przybywa obcy którego celem jest stworzenie bardzo rzadkiego i cennego narkotyku na jego planecie. Aby to zrobić potrzebuje dwóch składników, ludzkiej krwi i kokainy. Przypadkowo na jego ślad wpadają dwaj policjanci. Teraz ziemscy struże prawa muszą powstrzymać kosmicznego bandytę.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 131 Autor: crazy1407

Dwaj młodzi pracownicy stalowni w Sheffield tracą zajęcie w wyniku redukcji etatów. Gdy do miasta przyjeżdża męski zespół striptizerski, dwaj przyjaciele przedzierają się do budynku i obserwują entuzjastyczną reakcję damskiej widowni. Postanawiają założyć zespół.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 128 Autor: crazy1407

Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce w latach 30. Młody Jerry (Jackie Chan) jest synem sklepikarza, którego nachodzi mafia i oferuje "ochronę". Znając sztuki walki Jerry wbrew woli ojca rozprawia się z gangsterami. Ci, pod wrażeniem jego umiejętności, chcą aby został ich zawodnikiem w zbliżającym się turnieju Battle Creek Brawl. W tym celu dokonują małego szantażu...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 233 Autor: crazy1407

Pełen niespodziewanych zwrotów akcji thriller, którego scenariusz powstał w wyniku współpracy Davida Loucki - autora "Domu snów" - najpopularniejszego dreszczowca minionego Halloween w Polsce, oraz Jonathana Mostowa, twórcy znakomitego "Incydentu" z Kurtem Russellem. Nastoletnia Elissa (Jennifer Lawrence) wraz z matką Sarą (Elizabeth Shue) przeprowadzają się do nowego miasta. Wkrótce odkrywają, że po drugiej stronie ulicy rok wcześniej doszło do serii makabrycznych morderstw. Młoda dziewczyna, która z niewiadomych przyczyn uśmierciła swoich rodziców, przepadła potem bez śladu. Zaintrygowana Elissa zaprzyjaźnia się z jedynym ocalałym z tej zbrodni (wschodząca gwiazda Hollywood Max Thierot) i stopniowo poznaje szokującą prawdę o zabójstwach.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 276 Autor: crazy1407

Homefront

Phil Broker (Jason Statham) jest agentem wydziału do walki z narkotykami, który właśnie przeszedł na emeryturę. Po latach ciężkiej pracy i życiu w ciągłym napięciu chce uciec od wszystkiego i wraz z rodziną przeprowadza się do małego, z pozoru spokojnego miasteczka. Z czasem okazuje się, że okolica jest sterroryzowana przez narkotykowego dilera Gatora (James Franco). Phil wplątuje się w miejscowy konflikt stając przeciwko mafiosowi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 158 Autor: jack36311

Pewnego dnia, Daniela (Juan Diego Botto) odwiedza niespodziewany gość. Okazuje się nim dawny przyjaciel z dzieciństwa, Mario (Marc Rodriguez), który ma niespotykaną obsesję na punkcie swej córki. Gdy próbuje nakłonić Daniela, by się z nią spotkał, ten pozbywa się go, próbując zapomnieć o incydencie. Tej samej nocy, Mario popełnia samobójstwo. Uczestnicząc w pogrzebie, Daniel spotyka 7-letnią córeczkę byłego przyjaciela, Julię (Magica Perez), która po śmierci ,,,,,

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 106 Autor: jack36311

W niedalekiej przyszłości nad bagnami amerykańskiego Parku Narodowego rozbija się statek kosmiczny. Niektóre komary pożywiają się szczątkami ciał kosmitów co powoduje ich wzrost do wielkich rozmiarów. Stają się też o wiele agresywniejsze i zaczynają polawać na każdego człowieka, którego napotkają. Garstka ludzi, którzy niefortunnie znaleźli się w okolicy walczy o życie i jest cały czas ścigana przez zmutowane monstra....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 185 Autor: marjos83

Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1859 Autor: Browarmocny

Katniss i Peeta odbywają obowiązkowe Tournee Zwycięzców, kiedy dowiadują się o fali zamieszek, do których przyczynił się ich zuchwały czyn.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 834 Autor: Browarmocny

Bad Karma

Jack jest znanym kryminalistą, który od kilku lat prowadzi prawe życie. Wszystko zmienia się z chwilą, gdy partner Jacka wychodzi z więzienia.Mężczyźni są zmuszeni do wykonania jeszcze jednej brudnej roboty, która ściągnie na nich oczy nie tylko policji, ale i miejscowych przestępców....

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 166 Autor: crazy1407

Bohaterem filmu jest 20-latek pochodzący z klasy robotniczej. Młody mężczyzna często wpada w kłopoty, a wszelkie problemy rozwiązuje za pomocą pięści. Poziom agresji Tommy'ego wzrasta jeszcze bardziej, gdy jego dziewczyna zostaje brutalnie pobita przez nieznanych sprawców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: jack36311

Łącząca realizm z magią opowieść o dorastaniu dziewięcioletniej dziewczynki, która wysłana zostaje do rodziny zastępczej w Niemczech w czasach II wojny światowej. Dzięki swej jedynej pasji, książkom wykradanym skąd się da, odkrywa niesamowity świat, który pozwala przetrwać jej samej i jej bliskim.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 115 Autor: jack36311

Po smierci rodziny, która została w brutalny sposób zamordowana przez nieznanych sprawców, Cho i jego syn Kane opuszczają Japonię i przenoszą się do USA aby rozpocząć nowe życie. Cho zakłada niewielki sklepik, w którym sprzedaje japońskie lalki. Pewnego dnia odkrywa, że we wnętrzach zabawek ukryta jest heroina, w której przemycie Cho nieświadomie pomagał. Bohater postanawia zemścić się na swoim przyjacielu, który wplątał go w tą kryminalną aferę...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 256 Autor: crazy1407