Login: Hasło:
Ilość filmów: 141731
W poczekalni: 17
Komentarzy: 140259
Użytkowników: 550353

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W górzystym terenie Åkneset w Norwegii, grupa geologów odkrywa osunięcie się fiordu Geirangerfjord. Na ewakuację okolicznej ludności jest już jednak za późno. Do miasta zbliża się spowodowana tąpnięciem 85-metrowa...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 221 Autor: mikserr

Wzruszająca, a zarazem zabawna opowieść o wdowie zmagającej się z problemami, jakie niesie jej wiek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: imilio

Żołnierze wkraczają do zainfekowanej strefy w poszukiwaniu swojego kolegi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 222 Autor: imilio

W górzystym terenie Åkneset w Norwegii, grupa geologów odkrywa osunięcie się fiordu Geirangerfjord. Na ewakuację okolicznej ludności jest już jednak za późno. Do miasta zbliża się spowodowana tąpnięciem 85-metrowa fala mega-tsunami...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 280 Autor: mikserr

The Hollow

W noc Halloween nad wyspę Shelter nadciąga burza. Ale mieszkańcy nie warunków atmosferycznych muszą się obawiać, ale klątwy, która została rzucona 100 lat temu. Trzy siostry będą musiały się zmierzyć z bezbożną kreaturą ulepioną z ognia, ziemi i kości.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 206 Autor: mikserr

Serial „Scream Queens” określany jest jako horror komediowy czerpiący z gatunku slasher, w którym elementy zabawne przeplatają się z przerażającymi.

1-10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 246 Autor: ulcia_16_92

Metro Manila

W poszukiwaniu lepszej przyszłości Oscar Ramirez i jego rodziną udają się do Manili.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 252 Autor: mikserr

Bohaterką filmu jest Kylie, która niechętnie zgadza się na pracę w charakterze opiekunki dziecka w Halloween. Gdy zapada zmrok, dziewczyna zauważa przed domem podejrzaną postać, przebraną w strój prosiaka.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 237 Autor: morswin

Love

Pod wpływem telefonu od matki byłej dziewczyny Murphy wspomina płomienny romans z Electrą, pełen obietnic, ekscesów i pomyłek.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 484 Autor: morswin

Phantom

Phantom jest politycznym thrillerem, który ma miejsce w różnych krajach na świecie. Fabuła koncentruje się wokół głównego bohatera Daniyala, który poszukując sprawiedliwości, podróżuje z Indii do Europy, Ameryki i na Bliski Wschód. Zdaje sobie jednak sprawę, że w misji takiej jak ta, zawsze trzeba zapłacić cenę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: adam140414

Film nakręcony na podstawie powieści L. P. Hartleya. Akcja rozgrywa się w XIX wieku, 13-letni Leo, syn ubogiej wdowy, zostaje zaproszony przez zamożnego Marcusa na wakacje do posiadłości w hrabstwie Norfolk. Pewnego dnia ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 238 Autor: ulcia_16_92

Animowana produkcja ukazująca młodość Master Chiefa, dramatyczne początki programu SPARTAN i pierwsze dni inwazji. Oryginalnie jako dodatek do edycji kolekcjonerskich, specjalnych i limitowanych gry Halo 5: Guardians.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 299 Autor: mikserr

Żołnierze wkraczają do zainfekowanej strefy w poszukiwaniu swojego kolegi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 317 Autor: morswin

Howl

Pasażerowie pociągu zostają zaatakowani przez dziwne stworzenie. Aby przetrwać do rana muszą połączyć siły i stanąć do nierównej walki z przerażającą watahą potworów. Nocny pociag, pełnia księzyca i wilko-podobne potwory...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 259 Autor: mikserr

Film powstał jako parodia słynnego 'Timur i jego drużyna' nakręconego w 1940 roku na podstawie książki słynnego komunisty Arkadija Gajdara, antenata równie słynnego liberała Jegora Gajdara, który wiódł Rosję w latach '90-tych ku świetlanej przyszłości liberanalizmu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 168 Autor: wasik111

Żenia i jej siostra Olga przyjeżdżają na daczę. Tu spotykają miejscowego "przywódcę" pionierów Timura. Jego i jego drużynę biorą za miejscowych chuliganów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 104 Autor: wasik111

Phantom

Phantom jest politycznym thrillerem, który ma miejsce w różnych krajach na świecie. Fabuła koncentruje się wokół głównego bohatera Daniyala, który poszukując sprawiedliwości, podróżuje z Indii do Europy, Ameryki i na Bliski Wschód.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 312 Autor: ulcia_16_92

John, drobny rzezimieszek i oszust, wykorzystuje nastoletniego sierotę przy kolejnych przekrętach. Jednak wspólna podróż nieoczekiwanie zaowocuje więzią, która odmieni ich życie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 166 Autor: imilio

John, drobny rzezimieszek i oszust, wykorzystuje nastoletniego sierotę przy kolejnych przekrętach. Jednak wspólna podróż nieoczekiwanie zaowocuje więzią, która odmieni ich życie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: imilio

Film dokumentalny, który przedstawia setki godzin z zycia Marlona Brando.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 86 Autor: imilio

Herman jest niespełnionym rzeźbiarzem, który zamierza odebrać sobie życie. Wszystko się jednak zmienia, gdy tajemniczy głos z dziury w ścianie obiecuje mu spełniać najśmielsze marzenia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 146 Autor: imilio

AVGN musi pokonać swoją fobię najgorszych gier wideo na świecie, aby uratować swoich fanów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 203 Autor: mikserr

The Crossing

Film opowiada o losach kilku chińskich rodzin na tle wojny domowej w Chinach po II wojnie światowej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 242 Autor: mikserr

Co wprawia świat w ruch? Kim jest John Galt? Niszczycielem czy wyzwolicielem? Dlaczego musi toczyć wojnę nie ze swymi wrogami, lecz z tymi, którzy go najbardziej potrzebują?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 137 Autor: ulcia_16_92

Dwie piętnastoletnie dziewczyny, Europejka i Arabka, rozpoczynają erotyczną grę, w której trudno powiedzieć, kto jest uwodzicielem, a kto ofiarą. Piękna Arabka w muzułmańskiej chustce emanuje niewinnością..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 377 Autor: wasik111