Login: Hasło:
Ilość filmów: 134747
W poczekalni: 5
Komentarzy: 145834
Użytkowników: 544828

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Michelle jest córką przywódcy triady z Hongkongu. Dziedziczy kierownictwo organizacji po tym jak jej ojciec zostaje zabity przez konkurencyjny gang, który chciał przejąć.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: wasik111

Genji Nakamura i jego wspólnik Michiko Nishiwaki są złodziejami pracującymi dla osławionej organizacji terrorystycznej - Czerwonej Armii. W Japonii dokonują skoku na biżuterię z przełomu XIX i XX wieku

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: wasik111

Michelle Yip z policji w Hongkongu jest ekspertem kung fu; Michael Wong to agent, który odpowiada za bezpieczeństwo lotu, natomiast Yamamoto to agent Interpolu z Tokio.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 151 Autor: wasik111

Życie konserwatywnej pary zostaje wywrócone do góry nogami, gdy ich trzy córki poślubiają mężczyzn odmiennej religii i pochodzenia. Wkrótce ostatnia pociecha oświadcza, że wychodzi za katolika.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 575 Autor: Scan

Dwóch zdecydowanych na wszystko ojców prowadzi otwartą wojnę o tytuł najlepszego taty, który zorganizuje najwspanialszą Gwiazdkę. Rozrywkowy, wyluzowany tata Larry podejmuje trud znalezienia idealnego prezentu dla swojej ośmioletniej córeczki, Noel...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 238 Autor: Scan

Agent ubezpieczeniowy, Jacq Vaucan, prowadzi rutynowe dochodzenie w sprawie manipulowania robotem z Robotics Corporation.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 328 Autor: Yoosek

Nastoletni Thomas zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie, z którego próbuje się wydostać.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 206 Autor: jack36311

11-letnia córka oraz przyjaciółka mężczyzny, którego żona została zgwałcona i zamordowana przed trzema laty zostają porwane przez tego samego mordercę. Policja usiłuje wyśledzić porywacza.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 144 Autor: Yoosek

Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" horror "Jessabelle" opowiada budzącą grozę historię rodzinną. Jej początkiem jest tragiczny wypadek samochodowy, ...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 853 Autor: morswin

Aby ocalić jednostkę policji "Banshee" przed rozwiązaniem, nowi członkowie muszą szukać pomocy u byłych oficerów - Amy (Sandra Ng Kwan Yue), obecnie rozwiedzionej matki z małym dzieckiem i May (Kara Hui), która jest nie w pełni władz umysłowych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: wasik111

Inspektor Kan (Shui-Fan Fung) poślubił właśnie Madam Wu (Sibelle Hu) i zajmuje się teraz szkoleniem jednostki "Banshee". Na swoja następną misję, brygada zostaje wysłana na statek-kasyno.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: wasik111

Czterech nowych rekrutów z akademii policyjnej dołącza do jednostki "Banshee" w celu odbycia szkolenia pod okiem Madam Wu (Sibelle Hu). Z początku nie są akceptowani przez starych członków, co prowadzi do licznych kłótni i utarczek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: wasik111

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 248 Autor: Yoosek

Willow Creek

Jim wraz z dziewczyną podróżuje do Kalifornii, chcąc udokumentować istnienie Wielkiej Stopy

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 161 Autor: Yoosek

C.H.U.D.

George właśnie przeniósł się ze swoją narzeczoną Francine do apartamentu w NY. George jest profesjonalnym fotografem. Fotografuje bezdomnych ludzi mieszkających w kanałach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 300 Autor: wasik111

Austria, koniec XIX wieku. Do małej wioski przybywa nieznajomy, prosząc o kwaterę na zimę. Wkrótce mieszkańcami wstrząsa seria niewyjaśnionych zgonów.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 209 Autor: Scan

Uma Thurman jako mistrzyni autostopu (natura obdarzyła ją monstrualnej wielkości kciukami, które zatrzymują każdy samochód) zamierzająca do hipisowsko-lesbijskiego rancza jest rzeczywiście urocza.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 183 Autor: Yoosek

Agenci FBI prowadzą śledztwo dotyczące morderstwa trzech młodych członków ruchu na rzecz ochrony praw człowieka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: Yoosek

Dwójka archeologów poszukuje zaginionego skarbu w katakumbach pod Paryżem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 291 Autor: Yoosek

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 204 Autor: jack36311

Naukowiec o imieniem Gabriel, który tajemniczo znika podczas podróży w interesach, zostawiając żonę Marikę i syna Erola. Lata później Erol i jego dziadek dokonują szokującego odkrycia za tajemniczym zniknięciem Gabriela.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 314 Autor: Scan

Tarantula

Profesor Gerald Deemer (Leo G. Carroll) próbując rozwiązać problem głodu na świecie stworzył preparat umożliwiający zwierzętom osiąganie rozmiarów kilkadziesiąt razy większych od tych spotykanych w naturze.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 160 Autor: wasik111

12 maja z lotniska Vista Pacific w Los Angeles odlatuje lot numer 7500 zmierzający do Tokio. Dziesięć godzin podróży ma przebiegać rutynowo, jednak gdy samolot dociera nad wody Pacyfiku, zaczynają dziać się nadprzyrodzone zjawiska.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 551 Autor: Scan

Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi wyrastają czterej niezwykli bracia - Wojownicze Żółwie Ninja....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 326 Autor: jack36311

Dwójka archeologów poszukuje zaginionego skarbu w katakumbach pod Paryżem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 280 Autor: Yoosek