Login: Hasło:
Ilość filmów: 136750
W poczekalni: 11
Komentarzy: 147209
Użytkowników: 546725

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Jesienią 1976 roku, małe laboratorium psychologii w Pensylwanii zostało opanowane przez serię niewytłumaczalnych wydarzeń...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 307 Autor: morswin

Jesienią 1976 roku, małe laboratorium psychologii w Pensylwanii zostało opanowane przez serię niewytłumaczalnych wydarzeń. Rząd USA przejął kontrolę nad laboratorium pod rozkazami bezpieczeństwa narodowego...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 394 Autor: imilio

Vandal

Piętnastoletni Chérif (Zinedine Benchenine) jest zbuntowanym samotnikiem. Jego matka (Marina Fois), nie mogąc sobie z nim dać rady, wysyła go do ciotki i wujka do Strasburga, gdzie ma zostać przeszkolony do pracy na budowie. ..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 183 Autor: imilio

Przystojny playboy Nickie Ferrante i piękna piosenkarka Terry McKay mają romans podczas rejsu z Europy do Nowego Jorku. Pomimo, że oboje są zaręczeni z innymi osobami, postanawiają spotkać się za 6 miesięcy na szczycie Empire State Building.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 170 Autor: kropka919

Preservation

Bracia Sean i Mike podrózuja za miasto, by zapolowac. Wkrótce wyprawa do lasu zmienia sie w walke o przetrwanie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 432 Autor: imilio

Historia księcia Włada Palownika, ukazującą go jako bohatera obciążonego pewnymi wadami. Okraszona jest wątkiem miłosnym i osadzona w mrocznej erze magii i wojny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 365 Autor: Marulek222

W obliczu zagrożenia królestwa i rodziny Wład Tepeš zawiera umowę z siłami ciemności.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 273 Autor: morswin

Birdman

Zapomniany aktor, który niegdyś grał postać kultowego superbohatera, walczy ze swoim ego, próbując odzyskać sławę i rodzinę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 345 Autor: morswin

Peter Neal, autor seksistowskich i dość szablonowych powieści kryminalnych o seryjnych zabójcach, przybywa do Rzymu promować swą nową powieść, "Tenebrae". Na miejscu policja informuje pisarza o serii bestialskich zabójstw.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 358 Autor: wasik111

Czarodziej Gandalf kończy swe badania nad Jedynym Pierścieniem. Dochodzi do wniosku, że pierścień znajdujący się w Shire jest tym, który został własnoręcznie wykuty przez Saurona. Jednak ten skarb nie jest już dłużej bezpieczny. O istnieniu Pierścienia wie także Gollum

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 3294 Autor: GHunter

Dark Summer

Siedemnastolatek ma areszt domowy na lato. Jego kara zaczyna być tym bardziej dotkliwa, gdy jego dom staje się celem ataku złowrogiej emanacji.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 329 Autor: Yoosek

Dead Shadows

Przerażająca historia młodego chłopaka Chrisa, którego rodzice zostali brutalnie zamordowani 11 lat wcześniej. Miało to miejsce w dniu, gdy kometę Halleya można było dostrzec z ziemi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 463 Autor: Yoosek

Get Lucky

Lucky i Raphael są braćmi, którzy większość swojego życia spędzili po złej stronie prawa. Obecnie Lucky próbuje ułożyć sobie życie z dziewczyną, zaś Raphael obmyśla kolejny skok - tym razem na kasyno należące do znanego przestępcy.

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 303 Autor: wasik111

Kiedy Mathayus zostaje zdradzony przez zaufanego przyjaciela, zbiera swoich pozotałych sojuszników. Muszą oni wykorzystać swoją siłę oraz spryt aby przechytrzyć przeciwnika, który nie cofnie się przed ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 286 Autor: imilio

Dwóch mężczyzn odbywa podróż po Włoszech, delektując się smakami regionalnej kuchni oraz prowadząc rozmowy na przeróżne tematy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 158 Autor: imilio

Dwóch mężczyzn odbywa podróż po Włoszech, delektując się smakami regionalnej kuchni oraz prowadząc rozmowy na przeróżne tematy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: imilio

Film na podstawie bestsellerowej książki Laury Hillenbrand. Dzięki pomocy rodziny Zamperini (Jack O'Connell) został jednym z najlepszych biegaczy. II wojna światowa przekreśliła jego plany bicia rekordu świata na dystansie 1 mili i rzuciła nad Pacyfik...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 701 Autor: Marulek222

"Promised Land" to przejmująca opowieść o tym, co dzieje się, kiedy świat zwykłych ludzi zderza się ze światem wielkich pieniędzy i potężną władzą, którą mają międzynarodowe korporacje...W głównych rolach Matt Damon i John Krasinski.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 255 Autor: Marulek222

Podczas gdy Orm i Black Manta przygotowują się do ataku na świat znajdujący się na powierzchni Ziemi, po bitwie z siłami Apokolips w „Justice League: War”, które miały śmiertelne konsekwencje dla Atlantydy, królowa zaginionej...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 513 Autor: jack36311

Heli

Estela ma 12 lat i właśnie szaleńczo zakochała się w młodym uczniu szkoły policyjnej, który chce, żeby razem uciekli i wzięli ślub.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 308 Autor: jack36311

Nimfomanka opowiada o swoich erotycznych doznaniach człowiekowi, który ją uratował.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1068 Autor: NoLimit

Furia / Fury

Niemcy, koniec II wojny światowej. Załoga amerykańskich czołgistów wyrusza za linię frontu w celu obrony alianckich linii zaopatrzenia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 609 Autor: Marulek222

Furia / Fury

Niemcy, koniec II wojny światowej. Załoga amerykańskich czołgistów wyrusza za linię frontu w celu obrony alianckich linii zaopatrzenia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 477 Autor: morswin

Po przypadkowo spędzonej nocy dwoje nieznajomych zostaje uwięzionych w mieszkaniu na Brooklynie przez szalejącą śnieżycę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 255 Autor: Marulek222

Po przypadkowo spędzonej nocy dwoje nieznajomych zostaje uwięzionych w mieszkaniu na Brooklynie przez szalejącą śnieżycę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 239 Autor: Marulek222