Login: Hasło:
Ilość filmów: 147275
W poczekalni: 8
Komentarzy: 150852
Użytkowników: 550073

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Ted 2

Ted chce mieć z Tami Lynn dziecko. Aby uzyskać zgodę na opiekę nad malcem, miś musi przekonać sąd, że jest istotą żyjącą.


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: ulcia_16_92

Druga z cyklu ekranizacji bestsellerowych powieści Jamesa Dashnera, thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 501 Autor: morswin

Nightlight

Piątka przyjaciół wybiera się do lasu, w którym klasowy kolega odebrał sobie życie. Nieoczekiwanie młodzi budzą ze snu złowrogą istotę.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 239 Autor: wasik111

Ant Man

Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 291 Autor: mikserr

1944

Wojenne zmagania z 1944 roku ukazane oczami estońskich żołnierzy, którzy walczą przeciwko sobie po obu stronach frontu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 304 Autor: ulcia_16_92

Bohater bijącej rekordy popularności serii gier komputerowych "Hitman", powraca w nowym wydaniu. Tytułowego agenta 47 zaprojektowano genetycznie, by był najbardziej skutecznym zabójcą w historii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 322 Autor: morswin

Magical Girl

Ojciec śmiertelnie chorej dziewczyny postanawia spełnić jej ostatnie życzenie i zdobyć sukienkę bohaterki japońskiej kreskówki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: morswin

Fred i Mick, przyjaciele, którzy niebawem przekroczą próg osiemdziesięciu lat, wyjeżdżają do hotelu pod Alpami, gdzie wspominają swoją przeszłość.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 396 Autor: mikserr

Parallels

Rodzeństwo, Ronan i Beatrix, wiedzie grupę osób potrafiących przemieszczać się pomiędzy równoległymi światami, w poszukiwaniu i zjednoczeniu członków swojej rodziny.

HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 276 Autor: ulcia_16_92

Ant-Man

Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 417 Autor: mikserr

1961, Mahir pracuje jako nauczyciel w zachodniej Turcji. Niechętnie przenosi się do małej wioski na wschodzie, gdzie nie ma nawet szkoły. Początkowo mieszkańcy są podejrzliwi wobec...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: mikserr

Po rodzinnej tragedii młoda pisarka trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż - sir Thomas Sharpe nie jest tym, za kogo się podawał.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: mikserr

Amy to kobieta marzenie z idealnym życiem zawodowym i towarzyskim, ale nie radzi sobie ze sprawami osobistymi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 240 Autor: wasik111

Bogacz Sir Guy Grand przygarnia młodego włóczęgę, który ma być jego spadkobiercą. Wspólnie postanawiają udowodnić, że dzięki pieniądzom można kupić wszystko i wszystkich.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 105 Autor: wasik111

Spojrzenie na prywatne życie Steve'a Jobsa, współzałożyciela, prezesa i przewodniczący rady nadzorczej firmy Apple.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 213 Autor: wasik111

Generał Bunin chce zagarnąć carską fortunę należącą do księżniczki Anastazji, która rzekomo przeżyła Rewolucję Październikową. Kiedy mężczyzna poszukuje przypominającej ją kobiety, na jego drodze staje Anna Anderson.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 117 Autor: slawoP

Epicka adaptacja filmu nagrodzonego Oscarem reżysera Jean-Jacques Annaud. W 1967 roku młody student Chen Zhen zostaje wysłany do Mongolii aby nauczyć się życia wśród koczowniczych pasterzy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 173 Autor: wasik111

Ronaldo

Transseksualna prostytutka Sin-Dee wychodzi z aresztu i dowiaduje się od swojej najlepszej przyjaciółki, że jej chłopak ją zdradził, w dodatku z biologiczną kobietą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: ulcia_16_92

Chiny, IX wiek n.e. 10-letnia córka generała zostaje porwana przez mniszkę, która wprowadza ją w tajniki sztuk walki, zamieniając w doskonale wyszkoloną zabójczynię.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 295 Autor: mikserr

Jest to fabularyzowana historia rosyjskiego powstania przeciwko polskim wojskom okupującym na początku XVII wieku Kreml.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 478 Autor: wasik111

Związany z ochroną przyrodą Adam zostaje wysłany do Irlandii. Podczas swoich obserwacji w lesie miejscowi ostrzegają go przed potworem, który grasuje nocą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 295 Autor: mikserr

Max

Max to wojskowy pies służacy w Afganistanie. Po śmierci swojego partnera Kyle'a, niezdolny do dalszej służby, trafia do jego rodziny, gdzie powoli

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 217 Autor: morswin

Max

Max to wojskowy pies służacy w Afganistanie. Po śmierci swojego partnera Kyle'a, niezdolny do dalszej służby, trafia do jego rodziny, gdzie powoli

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 271 Autor: morswin

Po przeprowadzce na wieś ciężarna Julia zaczyna doświadczać przerażających wizji o zakapturzonej postaci.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 293 Autor: morswin