Login: Hasło:
Ilość filmów: 147255
W poczekalni: 14
Komentarzy: 152682
Użytkowników: 549908

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dziesięć opowieści, które łączy wspólny temat, czas i miejsce - noc Halloween na amerykańskim przedmieściu, gdzie duchy, chochliki, kosmici i mordercy pojawiają się by terroryzować niczego nieświadomych mieszkańców.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 182 Autor: mikserr

Bogaty przedsiębiorca Bruce Wayne i jego podopieczny Dick Grayson sprawiają wrażenie normalnych, ale tak na prawdę mają wiele do ukrycia, gdyż jako Batman i Robin walczą ze złem wszelkiej maści.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 191 Autor: mikserr

Good Kill

Doświadczony pilot zaczyna kwestionować moralność swojej pracy, co prowadzi do poważnych zmian w jego życiu.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 220 Autor: ulcia_16_92

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 388 Autor: morswin

Film rekonstruuje słynny eksperyment z dziedziny psychologii społecznej, przeprowadzony przez Stanleya Milgrama w 1961 roku. Badanie miało na celu przetestowanie posłuszeństwa wobec autorytetu.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 236 Autor: morswin

Film „Beasts of No Nation” skupia się na Agu, młodym chłopaku walczącym w wojnie domowej w bliżej nieokreślonym afrykańskim kraju.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 283 Autor: mikserr

Circle

Pięćdziesięcioro oszołomionych ludzi budzi się w olbrzymiej komnacie, nie mając żadnej wiedzy na temat tego, jak się tu znalazło. Jednak szybko muszą wziąć się w garść, bo dokładnie co dwie minuty...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 374 Autor: mikserr

Stary list napisany przez Johna Lennona i Yoko Ono inspiruje zgorzkniałego muzyka do zmiany stylu życia oraz polepszenia stosunków z biologicznym synem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 161 Autor: mikserr

Dar / The Gift

Spotkany po latach kolega ze szkoły Simona staje się nowym przyjacielem domu. Okazuje się, że mężczyzna nie ma dobrych zamiarów.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 233 Autor: morswin

Bohater bijącej rekordy popularności serii gier komputerowych "Hitman", powraca w nowym wydaniu. Tytułowego agenta 47 zaprojektowano genetycznie, by był najbardziej skutecznym zabójcą w historii.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2830 Autor: morswin

Wiekowy multimilioner dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny przenosi swoją świadomość do ciała zdrowego, młodego człowieka. Choć operacja przebiega pomyślnie, mężczyznę zaczynają nawiedzać koszmarne wspomnienia

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 279 Autor: mikserr

Cempaka, mistrzyni sztuk walki znana jako Wojowniczka Złotej Włóczni, musi spośród swoich czterech uczniów wybrać swojego spodkobiercę, który dzięki przejęciu Włóczni stanie się, jak ona, niepokonany.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 328 Autor: mikserr

Wiekowy multimilioner dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny przenosi swoją świadomość do ciała zdrowego, młodego człowieka...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 416 Autor: mikserr

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 2562 Autor: morswin

Curve

Mallory decydując się podrzucić autostopowicza, nie wie, że wkrótce zmieni on jej życie w koszmar. Uwięziona w przewróconym aucie, po wypadku wywołanym przez mężczyznę, walczy o przetrwanie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 309 Autor: mikserr

Pracujący pod przykryciem policjant z Honkongu trafia do tajskiego więzienia, w którym pracuje Choi. Kai staje się kartą przetargową: jego życie za serce biznesmena, mającego nietypową grupę krwi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 247 Autor: mikserr

Obraz to ekranizacja powieści Rachel Cohn i Davida Levithana. Bohaterami są Naomi i Ely, którzy sie przyjaźnią całe życie, mimo że Ely nie gustuje w dziewczynach. W imię przyjaźni sporządzają oni listę osób, których nigdy nie pocałują. Jednak sprawy komplikują się, kiedy Ely całuje chłopaka Naomi.


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 0 Autor: adam140414

Akcja filmu Kryptonim U.N.C.L.E. rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Skupia się na postaciach agenta CIA Napoleona Solo oraz agenta KGB Illyi Kuryakina.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 346 Autor: wasik111

Mr. Holmes

Emerytowany Sherlock Holmes wspomina jedną z nierozwiązanych spraw, która dotyczy morderstwa młodej kobiety.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: morswin

Mr. Holmes

Emerytowany Sherlock Holmes wspomina jedną z nierozwiązanych spraw, która dotyczy morderstwa młodej kobiety.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 271 Autor: morswin

All is Well

Bohaterem filmu jest zawodowy muzyk, który przypadkowo staje się celem ataku grupy opryszków. Inder wyrusza więc w podróż przez kraj ze swoim przyjacielem oraz żyjącymi w separacji rodzicami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: mikserr

Oparta na faktach historia dwóch mężczyzn, którzy po kilkunastu latach spotykają się ponownie i zaczynają prowadzić wspólne interesy, co prowadzi do jednego z największych skandali w historii FBI.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 496 Autor: morswin

Judasz / Iuda

Film zrealizowany na podstawie opowiadania Leonida Andriejewa z 1907 roku pt. 'Judasz Iskariota'.
Próbuje wypełnić pustkę jaka panuje wokół postaci Judasza - na ile w sposób trafny - rzecz do dyskusji...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 253 Autor: wasik111

13 Tzameti

Naiwny, dwudziestoletni chłopak zostaje wciągnięty w ponurą przygodę. Podążając ślepo za przekazywanymi mu instrukcjami odkrywa, że nie były ...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 258 Autor: wasik111

Ojciec i syn żyją od lat na poddaszu pewnego domu w Sankt Petersburgu. Wspierają się nawzajem po śmierci najważniejszej kobiety w ich życiu - żony i matki, i dlatego stworzyli sobie świat pełen wspomnień i codziennych rytuałów...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 166 Autor: wasik111