Login: Hasło:
Ilość filmów: 124578
W poczekalni: 46
Komentarzy: 139891
Użytkowników: 540240

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Żydówka Estera jest wybrana jako nowa królowa i małżonka Kserksesa króla Persji. Czy będzie ona w stanie powstrzymać plany największego dostojnika dworskiego Hamana planyjącego eksterminację Żydów?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 111 Autor: Scan

Szeryf w Medicine Bend jest zmęczony i samotny. Zmęczony - zabijaniem ludzi czyhających na jego życie. Samotny - ze względu na decyzje podjęte w przeszłości.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 189 Autor: kropka919

Opiekunka do dzieci znajduje tajemniczą kasetę VHS z filmami grozy, których głównym bohaterem jest morderczy klaun.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 82 Autor: gosiareal22

Opiekunka do dzieci znajduje tajemniczą kasetę VHS z filmami grozy, których głównym bohaterem jest morderczy klaun.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 78 Autor: gosiareal22

Zulu

Jako dziecko Sokhela (Forest Whitaker) cudem uniknął śmierci z rąk prawicowej partii RPA. Tylko on i jego matka przetrwali tę rzeź.
Dziś Ali jest szefem wydziału zabójstw w południowoafrykańskiej policji w Kapsztadzie. Jednym z jego pracowników jest Brian Epkeen
(Orlando Bloom), biały funkcjonariusz, którego rodzina pierwotnie była zaangażowana w tworzenie apartheidu. Razem stawiają czoła zbrodni,
w którą zamieszane są gangi, zarówno te lokalne, jak i z innych obszarów Afryki. Zadanie policjantów komplikuje się jeszcze bardziej,
gdy zostają znalezione ciała dwóch młodych kobiet.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 133 Autor: gosiareal22

Emma całe życie musiała zmagać się z halucynacjami i głosami. Teraz liczy, że na studiach w końcu ułoży sobie normalne życie. Niestety źle dobrała sobie znajomych, o czym przekona się, kiedy wraz z nimi włamie się do opuszczonego budynku na kampusie. Przed laty było to miejsce zamknięcia chorych psychicznie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 791 Autor: Scan

Życie jest jak hinduskie jedzenie -- bogate w aromaty, smaki i kolory. Gdy wskutek kulinarnej pomyłki losy dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się splotą, miłość okaże się dla nich najlepszą przyprawą. Ila, wciąż młoda i piękna, postanawia dodać trochę koloru swemu bezbarwnemu małżeństwu - zgodnie z maksymą "przez żołądek do serca". Kobieta ma wielką nadzieję, że nowa potrawa, której smak doprowadziła do doskonałości, przyspieszy bicie serca jej wiecznie nieobecnegoo męża. Specjalna przesyłka z jedzeniem, wysłana do niego do biura, przez pomyłkę trafia w ręce innego mężczyzny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 128 Autor: Scan

Non-Stop

Agent federalny Bill Marks musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 171 Autor: gosiareal22

Masz talent" w reżyserii Davida Frankela ("Diabeł ubiera się u Prady", "Dwoje do poprawki") to poruszająca komedia o tym, jak spełniają się nawet najbardziej nierealne marzenia. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film opowiada historię niezdarnego Paula Pottsa, od pełnej przeciwności losu młodości, do udziału w brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Tym legendarnym występem wzbudził absolutną sensację i wzruszył miliony widzów oraz internautów na całym świecie. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 202 Autor: morswin

Północ walczy z Południem. Młody Jankes idzie na wojnę. Gdy zaczyna się pierwsza bitwa, przerażony żołnierz ucieka z pola walki. W kryjówce czeka, aż wszystko ucichnie. Gdy bitwa dobiega końca, wraca do obozu. Po drodze widzi martwych kolegów. Serdeczny przyjaciel umiera na jego oczach. Wówczas wyznaje koledze, że stchórzył. Okazuje się, że jego słuchacz, też się tak kiedyś zachował. Te słowa całkowicie zmieniają jankesa.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 259 Autor: wasik111

Hwa-i (Jin-goo Yeo) został porwany jako dziecko przez Seok-tae (Yoon-seok Kim), szefa gangu, którego członkowie wychowali chłopca jak syna. Mając pięciu ojców, przestępców, Hwa-i nauczył się wielu wyjątkowych umiejętności. Mężczyźni wytrenowali go na niezwykle groźnego zabójcę. Kiedy chłopak kończy 17 lat, ojcowie decyduję, że jest gotów wziąć udział w morderstwie. Jednak, gdy ten dowiaduje się o swojej przeszłości postanawia wykorzystać wszystko czego go nauczono, by poznać prawdę o sobie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 123 Autor: wasik111

Hazardzista zostaje wyrzucony z miasta, ale wraca gdy miasto zostaje zagrożone przez Apaczów Mescalero dowodzonych przez Vittorio.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 189 Autor: kropka919

Non-Stop

Agent federalny Bill Marks ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne. Ale dzisiejszy lot będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na jego szyfrowany telefon przychodzi wiadomość z żądaniem 150 milionów dolarów okupu. W przypadku odmowy co 20 minut ginąć będzie kolejny pasażer. Wkrótce okaże się jednak, że przestępcom nie chodzi o pieniądze. Stawka jest znacznie wyższa. 13000 metrów nad Atlantykiem, w pędzącej z prędkością 800 km/h maszynie rozpoczyna się gra o życie 146 podróżnych. Jeden z nich jest nieuchwytnym zabójcą...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 319 Autor: morswin

Non-Stop

Agent federalny Bill Marks musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 191 Autor: Marulek222

Non-Stop

Agent federalny Bill Marks musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 281 Autor: Marulek222

Non-Stop

Agent federalny Bill Marks musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.

 

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1960 Autor: Marulek222

Życie 17-letniego Mariah Mundi (Aneurin Barnard) wywraca się do góry nogami gdy znikają jego rodzice, a młodszy brat zostaje porwany.
Chłopak podąża tropem pozostawionym w mrocznym Hotelu Prince Regent i odkrywa nieznany wymiar pełen porywających dzieci potworów,
śmiertelnych tajemnic i skrywający pewien zaginiony artefakt który jest w stanie zapewnić nieograniczone bogactwo kosztem niszczycielskiej,
nadludzkiej mocy. Stawką są losy jego świata i rodziny, a Mariah zaryzykuje wszystko, aby odkryć Klątwę Skrzyni Midasa!

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 291 Autor: Scan

"Miłość bez końca" opowiada historię Jade i Davida, których romans staje się tym bardziej intensywny, im bardziej rodzice dziewczyny próbują ich rozdzielić. Po ukończeniu szkoły średniej żyjąca pod kloszem Jade zaczyna odczuwać fascynację Davidem. Młodzi zakochują się w sobie. Spędzając ze sobą niezapomniane lato, młodzi kochankowie wbrew wszelkiej logice pozwalają, aby wszechogarniająca namiętność stała się fundamentem ich wspólnej przyszłości.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 434 Autor: Marulek222

W filmie zawarte zostały cztery różne historie. Pierwsza z nich przedstawia życie mężczyzny, którego dziewczyna zginęła w pożarze. Druga skupia się na więźniu, którego kolega z celi popełnił samobójstwo. Trzecia ukazuje los dealera narkotykowego, który popełnia morderstwo. Czwarta skupia się na prostytutce, która staje się zakładniczką w przydrożnym hotelu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1289 Autor: shejk

Film opowiada historię błyskotliwego oszusta Irvinga Rosenfelda (Christian Bale), który wraz z partnerką i kochanką, Brytyjką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do pracy dla niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga parę w równie niebezpieczny, co pociągający świat wpływowych lobbystów i mafii. W rolę zapalczywego Carmine Polito, polityka z New Jersey tkwiącego w samym środku działań prowadzonych przez oszustów i agentów federalnych, wciela się Jeremy Renner...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2285 Autor: Pedro56

Sadko

Bohater staroruskich bylin - Sadko - próbuje przynieść szczęście ludziom. Najpierw obdarowywuje biednych pieniędzmi i dobrami, później - wyrusza na poszukiwanie Niebiańskiego Ptaka Szczęścia. Magiczna podróż prowadzi go do odległych krain, do Indii i Egiptu. Obce krainy wyzwalają w nim tęsknotę za domem oraz Lubawą, dziewczyną, którą zostawił w rodzinnym mieście. Jednak zanim będzie mógł powrócić, musi uspokoić burzliwe wody oceanu płacąc daninę wściekłemu Carowi Oceanu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 177 Autor: wasik111

Z powodu obawy przed BSE (chorobą wściekłych krów), małe stado ma zostać wysłane na przymusowy ubój. Zwierzęta wyczuwając zagrożenie decydują się na ucieczkę z zagrody. Gdy im się to udaje, okoliczni myśliwi wyruszają na ich poszukiwania. Zwierzętom pod przewodnictwem krowy Belli nieraz udaje się przechytrzyć swoich prześladowców. Film porusza problematykę praw zwierząt, wolności i ochrony przyrody i jest opowieścią o arogancji ludzi w stosunku do zwierząt.

 

PRODUKCJA W 50% POLSKA

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: jack36311

Historia młodej kobiety, Kate (Emily Hampshire), pracującej w specjalnej jednostce szpitalnej. Bezwzględnie oddana pracy zajmuje się wyselekcjonowaną grupą ludzi, którzy w wyniku zarażenia tajemniczym wirusem zmieniają się w zombie. Troszcząc się o zainfekowanych robi im codzienne zastrzyki, by zapobiec dalszemu rozprzestrzenieniu wirusa. Sprawa staje się nagle dla niej osobista, kiedy mąż, Alex (Kris Holden-Ried).....

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 268 Autor: jack36311

Akcja filmu rozgrywa się w postapokaliptycznej Ameryce. Ginger przyłącza się do grupy rabusiów, którzy sieją postrach wśród ocalałych.
Rzeczywistym celem mężczyzny jest odnalezienie tajemniczej dziewczyny, która może ocalić ludzkość przed zagładą

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 184 Autor: Scan