Login: Hasło:
Ilość filmów: 144375
W poczekalni: 2
Komentarzy: 142587
Użytkowników: 551339

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Po odnowieniu kontaktu ze starym znajomym przez Facebooka księgowy zostaje zwerbowany do międzynarodowego wywiadu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 42 Autor: morswin

The Pack

Farmer Adam Wilson i jego rodzina muszą walczyć o przetrwanie, gdy ich dom atakuje stado dzikich psów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 75 Autor: morswin

Po odnowieniu kontaktu ze starym znajomym przez Facebooka księgowy zostaje zwerbowany do międzynarodowego wywiadu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 158 Autor: morswin

Kapitan Kirk wraz z załogą USS Enterprise odbywa pięcioletnią misję, podczas której natyka się na złowrogą kosmiczną rasę dowodzoną przez demonicznego Kralla.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 277 Autor: morswin

W Korei Południowej wybucha epidemia wirusa-zombie. Pasażerowie pociągu jadącego z Seulu do Busan będą próbowali przetrwać niebezpieczeństwo

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 162 Autor: morswin

Estranged

January ulega wypadkowi, po którym nie tylko jest zmuszona przez pewien czas poruszać się na wózku, ale i traci pamięć, Na czas rehabilitacji powraca do rodzinnego domu, gdzie ze zdziwieniem odkrywa, że zamieszkujący w nim ludzie są dla niej zupełnie obcy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: mikserr

Dwadzieścia lat od inwazji obcych w Dzień Niepodległości ludzkość znów zostaje zmuszona do obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: wasylek111

Opowieść o księdzu-egzorcyście i jego młodszym pomocniku, próbujących uwolnić dziewczynkę od dręczącego ją demona.

HDRip

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: morswin

The Chosen

Aby uwolnić młodą dziewczynę od straszliwego demona, jej matka i 19-letni wujek muszą złożyć w krwawej ofierze sześcioro innych krewnych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 173 Autor: ulcia_16_92

Bohaterką serialu Van Helsing jest Vanessa Helsing, która zostaje wskrzeszona w dalekiej przyszłości, gdzie wampiry rządzą światem. Prowadzi rewoltę przeciwko krwiopijcom.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 424 Autor: mikserr

Pod koniec XIX wieku hiszpański naukowiec i archeolog wraz z córką dokonali niezwykłego odkrycia. W jaskini Altamira, położonej w górach na północy Hiszpanii, znaleźli malowidła skalne sprzed 36 tysięcy lat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 123 Autor: morswin

Altamira

Pod koniec XIX wieku hiszpański naukowiec i zapalony archeolog Marcelino Sanz de Sautuola oraz jego córka María dokonali niezwykłego odkrycia. W jaskini Altamira, położonej w górach Kantabryjskich na północy Hiszpanii, znaleźli malowidła skalne sprzed 36 tysięcy lat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: mikserr

Detektyw z Hongkongu dołącza do amerykańskiego hazardzisty, aby poskromić chińskiego kryminalistę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: mikserr

Opuszczając więzienie, Huck Finn ma nadzieję porzucić kryminalną przeszłość. Jednak jego przyjaciel, Tom Sawyer - skorumpowany glina - ma inne plany: podążać za młodzieńczymi marzeniami i odnaleźć legendarny skarb.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 86 Autor: mikserr

Detektyw z Hongkongu dołącza do amerykańskiego hazardzisty, aby poskromić chińskiego kryminalistę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: ulcia_16_92

Teresa Mendoza ucieka z Meksyku, gdy jej chłopak zostaje zamordowany. Pragnąc pomścić śmierć ukochanego i pogrążyć odpowiedzialnych za to członków mafii, kobieta staje na czele kartelu narkotykowego.

13

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 823 Autor: wasylek111

Dwadzieścia lat od inwazji obcych w Dzień Niepodległości ludzkość znów zostaje zmuszona do obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 243 Autor: ulcia_16_92

Minęły dwa lata, od kiedy Barnes darował życie zabójcy swojego syna. Jako szef ochrony dba o bezpieczeństwo senator Charlene Roan, która ubiega się o prezydenturę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 244 Autor: ulcia_16_92

Phobia

Jonathan MacKinlay cierpi na agorafobię od czasu wypadku samochodowego i śmierci żony, Jane. Całe dnie spędza w mieszkaniu i nigdy nie wychodzi na zewnątrz. Czasem odwiedzają go najlepszy przyjaciel Taylor ...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 546 Autor: Yoosek

Minęły dwa lata, od kiedy Barnes darował życie zabójcy swojego syna. Jako szef ochrony dba o bezpieczeństwo senator Charlene Roan, która ubiega się o prezydenturę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 260 Autor: mikserr

Phobia

Młoda, utalentowana malarka zostaje napadnięta przez taksówkarza i zapada na agorafobię. Jej przyjaciel w ramach terapii wywozi ją do mieszkania przyjaciela, mając nadzieję, że dziewczyna dojdzie do siebie po tej traumie...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 153 Autor: mikserr

Detektyw Carl pracuje nad sprawą morderstw sprzed trzech lat. Jak się okazuje morderca w dalszym ciągu jest aktywny. Nieoczekiwanym dowodem w sprawie staje się wiadomość, która w butelce przemierzyła ocean i została cudownie odnaleziona.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 222 Autor: morswin

Wychowany na hip-hopie i w opiece zastępczej, zbuntowany Ricky dostaje nowy start w nowozelandzkiej wiosce. Chłopak szybko odnajduje się w nieznanym mu domu oraz rodzinie składającej się z kochającej ciotki Belli, zrzędliwego wuja Heca i psa wabiącego się Tupac.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: morswin

Wither

Ida i Albin są szczęśliwa parą. W czasie wakacji wyruszają wraz ze swoimi przyjaciółmi do domku w rozległych szwedzkich lasach by tam spędzić miło czas. Jednak nie będą tam sami bo pod podłogą czeka tajemnicze zło.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 652 Autor: Marulek222

Belgica

Film opowiada historię dwóch braci: charyzmatycznego i wybuchowego Franka, męża, ojca i nieuleczalnego kobieciarza oraz jednookiego Jo, właściciela speluny o nazwie Belgica. Gdy Frankowi udaje się uczynić z baru modne miejsce dla miłośników dobrej muzyki...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: ulcia_16_92