Login: Hasło:
Ilość filmów: 143690
W poczekalni: 4
Komentarzy: 150628
Użytkowników: 548985

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W wigilię świąt Bożego Narodzenia dwunastoletnia Katharina dowiaduje się, że człowiek, którego uważała za swojego ojca, wcale nim nie jest. Jej biologicznym...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 156 Autor: slawoP

Dwoje nastolatków łączy siły z wampirami i zombie w celu pokonania kosmitów.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 72 Autor: morswin

To niezwykła historia miłosna zainspirowana życiem artystów Einara i Gerdy Wegener, których małżeństwo i praca zostają poddane próbie, kiedy Einar decyduje się na operację zmiany płci i zostaje jedną z pierwszych na świecie transgenderowych kobiet, Lili Elbe.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 55 Autor: mikserr

Książę Galavant pragnie zemsty na królu, który skradł jego prawdziwą miłość.

7-10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: ulcia_16_92

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean, zjawia się...

12

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1360 Autor: mikserr

Opowieść o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus, pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta, które wraz z najbliższymi wybudował kilkaset lat temu.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 238 Autor: mikserr

Serial skupia się na życiu Maddie Graham, nastolatce, która musi dokonać wyboru iść na odwyk albo zostanie wydalona ze szkoły. Maddie chodzi do szkoły, ale mieszka razem z osobami leczącymi się z uzależnienia.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 65 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja historii z pierwszego sequela z 2010 roku. Jennifer po traumatycznych przeżyciach podejmuje pracę w firmie zajmującej się odpowiadaniem na zgłoszenia kryzysowe. Po pewnym czasie staje się obiektem śledztwa...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 278 Autor: mikserr

Little Deaths

Film składa się z trzech opowieści, w których tematem przewodnim jest seks i śmierć. "House and Home": Richard i Victoria to para, która udając religijnych działaczy, zwabia bezdomne dziewczyny do swojego domu, więzi i wykorzystuje do perwersyjnych gier.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 185 Autor: ulcia_16_92

Po zobaczeniu przyszłości jeden z nich – Rip Hunter – postanawia zapobiec wydarzeniom, które będą mieć miejsce. Podróżuje w czasie z zamiarem zebrania drużyny. Bohaterowie komiksu w jednym serialu!

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 360 Autor: mikserr

Akcja serialu The 100 umiejscowiona została 97 lat po nuklearnej wojnie, która zniszczyła cywilizację. Statek kosmiczny, na którego pokładzie znajdują się ocaleli ludzie wysyła 100 młodych przestępców na Ziemię...

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 396 Autor: mikserr

Młody Amerykanin dowiaduje się ze jest jedynym dziedzicem zamku we Włoszech. Kiedy wraz z rodziną przybywa do starego zamczyska okazuje się że mieszka tam ktoś jeszcze...Tajemniczy nieznajomy dokonuje makabrycznego morderstwa ...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 427 Autor: wasik111

Serial The Magicians skupia się na grupie dwudziestu kilku osób z Nowego Jorku, które studiują magię i odkrywają, że świat fantasy, o którym czytały jako dzieci, jest prawdziwy i zagraża ludzkości.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 393 Autor: ulcia_16_92

Zimą 1820 r. płynący z Nowej Anglii statek wielorybniczy Essex został zaatakowany przez przerażające stworzenie - gigantycznego kaszalota o niezłomnej woli i niemal ludzkim pragnieniu zemsty.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 210 Autor: mikserr

Olivia "Liv" Moore była niegdyś zdyscyplinowaną studentką medycyny osiągającą sukcesy. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy w trakcie imprezy przemienia się w zombie i zaczyna karmić się ludźmi. Mimo iż dziewczyna jest martwa,...

11

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 927 Autor: mikserr

Los Angeles zostaje opanowane przez kosmitów. Podczas gdy część mieszkańców czerpie korzyści ze współpracy z najeźdźcami, inni stawiają im czynny opór.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 439 Autor: ulcia_16_92

Knight of Cups

Scenarzysta z Los Angeles stara się zrozumieć dziwne wydarzenia wokół siebie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 72 Autor: ulcia_16_92

"The Flash" - spin-off "Arrow", który opowie o Barrym Allenie, najszybszym człowieku na świecie, strzegącym porządku w mieście Central City jako superbohater o imieniu Flash.

12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 177 Autor: wasik111

Serial na podstawie komiksu "Green Arrow". Oliver Queen, miliarder i playboy, po pięciu latach spędzonych na wyspie na Pacyfiku, na którą trafił po katastrofie morskiej, wraca do domu. Nie jest już jednak tym samym człowiekiem.

12

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 952 Autor: ulcia_16_92

Knight of Cups

Scenarzysta z Los Angeles stara się zrozumieć dziwne wydarzenia wokół siebie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: morswin

Serial opowiada o grupce nastolatek. Pewnego dnia jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Po roku reszta dziewczyn zaczyna dostawać dziwne wiadomości. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają pewną tajemnicę...

14

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 223 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o rodzinie ze społecznego marginesu. Rodzina Gallagherów to szóstka dzieci i wiecznie pijany ojciec - Frank Gallagher, który robi wszystko, tylko nie zajmuje się domem. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: ulcia_16_92

W życiu Allison pojawia się nagle Amy, która twierdzi, że jest jej aniołem stróżem. Między bohaterkami Angel From Hell rozwija się przyjaźń, a Allison nie potrafi stwierdzić, czy Amy mówi prawdę, czy jest po prostu szalona.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 161 Autor: ulcia_16_92

Film na podstawie powieści Jacka Ketchuma. Tytułowa "Kobieta" jest ostatnim żyjącym członkiem dzikiego klanu, który przez ostanie dziesięciolecia przemierzał północno-wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Po starciu z policją, wykończona i bezbronna, znajduje schronienie w lesie

 

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1579 Autor: GHunter

„Telenovela” – jeśli myślicie, że gorący seks, niesamowite skandale i złamane serca to domena oper mydlanych, zobaczcie co dzieje się za ich kulisami. Ana Sofia jest telewizyjną gwiazdą, a jej serialowa rodzina cały czas rywalizuje z nią o światło reflektorów.

7

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 319 Autor: ulcia_16_92