Login: Hasło:
Ilość filmów: 130845
W poczekalni: 37
Komentarzy: 144598
Użytkowników: 543994
Mmamarket.eu - Odzież i akcesoria do sportów walki

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Kiedy "Doc" Sportello, uzależniony od narkotyków prywatny detektyw, dowiaduje się o zaginięciu byłej dziewczyny, postanawia rozpocząć własne śledztwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 0 Autor: wasik111

Londyński urzędnik wyrusza na poszukiwania krewnych znajomego, który umarł w samotności.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 33 Autor: imilio

Late Phases

Niewidomy weteran przenosi się do domu seniora, gdzie odkrywa, że mieszkańcy giną w niejasnych okolicznościach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 42 Autor: imilio

Do ponurej posiadłości Eel Marsh przyjeżdża grupa dzieci ewakuowanych z wojennego Londynu. Ich pojawienie się budzi najmroczniejszego mieszkańca domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: Marulek222

W 2031 roku inwazja na Ziemię powoli się załamuje, a Obcy zaczynają wycofywać swoje oddziały. Ekipa filmowa dokumentuje działania niewielkiego oddziału żołnierzy na odcinku, na którym doszło do najbardziej zaciekłych walk. Czas przegonić maruderów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 161 Autor: Marulek222

Detektyw Rizzoli i pani patolog Isles to absolutne przeciwieństwa-i zarazem najlepsze przyjaciółki.Razem rozwiązują kryminalne zagadki i ładują za kratki przestępców w Bostonie.

odc.17-18

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 752 Autor: kropka919

W 2031 roku inwazja na Ziemię powoli się załamuje, a Obcy zaczynają wycofywać swoje oddziały. Ekipa filmowa dokumentuje działania niewielkiego oddziału żołnierzy na odcinku, na którym doszło do najbardziej zaciekłych walk. Czas przegonić maruderów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 358 Autor: jack36311

W 2031 roku inwazja na Ziemię powoli się załamuje, a Obcy zaczynają wycofywać swoje oddziały. Ekipa filmowa dokumentuje działania niewielkiego...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 174 Autor: jack36311

Jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję - chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 224 Autor: wasik111

Do kolumbijskiej dżungli wyrusza młoda studentka antropologii Gloria. Pragnie ona udowodnić cywilizowanemu światu, że kanibalizm to już tylko mit, a przy okazji napisać na ten temat pracę magisterską. W wyprawie tej towarzyszy jej brat i koleżanka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 209 Autor: wasik111

Night Moves

Trójka ekologów łączy siły w celu zniszczenia hydroelektrycznej tamy wodnej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 78 Autor: Marulek222

Historia dojścia do władzy królowej Szkocji. Mając zaledwie 15 lat, Mary Stuart przybywa do Francji, aby poślubić przystojnego syna króla, księcia Franciszka. Ich ślub ma na celu zjednoczyć Szkocję

odc.16-17

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 412 Autor: kropka919

Podczas eksplozji ginie przyjaciel bohatera, a on sam zostaje niesłusznie oskarżony o sabotaż. Aby oczyścić się z zarzutów, Cummings wyrusza w pościg, który poprowadzi go od BoulderDam do City Music Hall w Nowym Jorku

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 105 Autor: wasik111

Night Moves

Trójka ekologów łączy siły w celu zniszczenia hydroelektrycznej tamy wodnej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: wasik111

Serial skupia się wokół życia Eleny Michaels, która prowadzi szczęśliwe życie nastolatki. Jedno dziwne wydarzenie zmienia jej całe dotychczasowe życie. Zostaje niewinnie ugryziona, staje się wilkołakiem

odc.07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 482 Autor: kropka919

Instytut badawczy w małym miasteczku w stanie Utah. Prowadzone są tu badania naukowe nad inżynierią genetycznaą w rolnictwie. Potajemnie jednak ten ośrodek służy do hodowli śmiercionośnych zarazków i doświadczeń nad bronią biologiczną.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 176 Autor: wasik111

Nastrojowa i pełna napięcia opowieść o młodej dziewczynie, która dowiaduje się, że jest w ciąży i wyrusza w podróż do Anglii aby poinformować o tym swojego ukochanego. Niestety nie wie, gdzie go szukać.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: wasik111

Anna, bohaterka filmu, w trosce o swoje małżeństwo, postanawia szukać pomocy u znanego psychoterapeuty. Myli jednak drzwi i przypadkowo zjawia się w biurze Williama, doradcy podatkowego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: wasik111

Black Sea

Film opowiada o kapitanie podwodnego okrętu, który przekonany zostaje do wyruszenia na wyprawę w poszukiwaniu zatopionego na Morzu Czarnym statku wypełnionym cennymi towarami. Kompletuje on załogę złożoną z amerykańskich i rosyjskich marynarzy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: Marulek222

Mama / Mommy

Owdowiała kobieta wychowująca samotnie agresywnego syna dostrzega promyk nadziei, kiedy w jej życiu pojawia się tajemnicza sąsiadka.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 167 Autor: wasik111

Black Sea

Film opowiada o kapitanie podwodnego okrętu, który przekonany zostaje do wyruszenia na wyprawę w poszukiwaniu zatopionego na Morzu Czarnym statku wypełnionym cennymi towarami...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 219 Autor: Marulek222

Fabuła "The Musketeers" umiejscowiona jest w siedemnastowiecznym Paryżu, gdzie prawo i porządek są bardziej pomysłem niż rzeczywistością. Głównymi bohaterami jest trójka tytułowych Muszkieterów

odc.09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 226 Autor: kropka919

Brytyjczycy chcą odzyskać swoją dawną kolonię, New Providence. Piraci, na czele z Kapitanem Flintem, walczą o przetrwanie nie tylko z najeźdźcą, ale także między sobą.

odc.07

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2737 Autor: kropka919

Jedyna komedia Alfreda Hitchcock'a zrealizowana w Stanach Zjednoczonych. Opowieść o niezwykłym małżeństwie państwa Smith. Nowojorczycy - Ann i David opierają swój związek o skomplikowany zestaw nakazów i reguł.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 66 Autor: wasik111

The Hunted

Dwóch kłusowników spełnia swoje marzenie i dostaje się do programu telewizyjnego opowiadającego o polowaniu w zacisznych górach Zachodniej Virginii. Wkrótce mężczyźni orientują się, że nie są tam sami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 217 Autor: wasik111