Login: Hasło:
Ilość filmów: 142378
W poczekalni: 2
Komentarzy: 141066
Użytkowników: 550690

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy  nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 58 Autor: mikserr

Jugosłowiańscy partyzanci są ustawicznie nękani i ponoszą znaczne straty przez niemieckie lotnictwo. Zostaje wysłany kilkuosobowy oddział partyzantów w celu zniszczenia samolotów na lotnisku. Zadanie zostaje wykonane. Samoloty zostają na lotnisku wysadzone w powietrze a ich piloci zostają zabici w kantynie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 334 Autor: wasik111

Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający się rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 125 Autor: ulcia_16_92

Prywatny detektyw Holland March i gruboskórny mięśniak do wynajęcia Jackson Healy nie pałają do siebie sympatią. Zostają jednak wynajęci do rozwikłania tej samej sprawy zaginionej dziewczyny. Zapewne każdy prowadziłby ją na własną rękę, gdyby obaj nie stali się celem wynajętych morderców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: mikserr

Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 71 Autor: mikserr

Po stracie syna Marta zamieszkuje z mężem w apartamentowcu. Jednej nocy do ich drzwi puka sąsiadka, prosząc kobietę, by zaopiekowała się jej dzieckiem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 174 Autor: mikserr

Abel's Field

Seth uczęszcza do liceum, w którym jest gnębiony przez innych uczniów. Nie mogąc znieść kolejnych upokorzeń chłopak stawia czoła swoim prześladowcom, za co zostaje ukarany przez dyrekcję. Przez kolejne miesiące Seth musi uczęszczać na pozalekcyjne zajęcia, podczas których zaprzyjaźnia się ze swoim opiekunem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 86 Autor: mikserr

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 119 Autor: morswin

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: morswin

The Ones Below

Kate i Justin zostają wreszcie szczęśliwymi rodzicami. Jednak porównując się z sąsiadami mieszkającymi piętro niżej, również świeżo upieczonymi rodzicami, wypadają dość pospolicie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 108 Autor: morswin

The Ones Below

Kate i Justin zostają wreszcie szczęśliwymi rodzicami. Jednak porównując się z sąsiadami mieszkającymi piętro niżej, również świeżo upieczonymi rodzicami, wypadają dość pospolicie.

KOPIA HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 78 Autor: morswin

Mijają lata, od kiedy Tarzan (Skarsgård), opuścił afrykańską dżunglę na rzecz cywilizowanego życia w Londynie. Jako John Clayton III, Lord Greystoke decyduje się wrócić do Konga, gdzie ma pełnić funkcję emisariusza rządu z misją handlową...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 220 Autor: morswin

Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych złoczyńców, Apocalypse, chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

KOPIA HC.HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 248 Autor: morswin

Prywatni detektywi Nick i Charlie dostają zlecenie od pewnej kobiety, aby znaleźli Prizaka mordercę jej męża, trop prowadzi do dżungli.Z grupą starych znajomych wyruszają, wykonać zlecenie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 160 Autor: wasylek111

W Hong Kongu znajdują poćwiartowane ciało szesnastoletniej prostytutki. Detektyw Chong trafia na trop mordercy i próbuje zrozumieć motywy jego zbrodni wierząc, że w naturze ludzkiej przeważa dobro. Na faktach.

Wersja reżyserska [rozszerzona]

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: morswin

Dziewczynę z małego miasteczka zaczyna łączyć więź ze sparaliżowanym mężczyzną, którym się opiekuje.

KOPIA HC.WEBRip

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 174 Autor: morswin

Montse cierpi na agorafobię, więc większość czasu spędza w swoim mieszkaniu z siostrą. Pewnego dnia u progu ich drzwi pojawia się ranny mężczyzna, któremu dziewczyna postanawia udzielić pomocy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 220 Autor: mikserr

Dziewczynę z małego miasteczka zaczyna łączyć więź ze sparaliżowanym mężczyzną, którym się opiekuje.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 173 Autor: mikserr

W fikcyjnych światach Azeroth i Draenor dochodzi do konfliktu między ich mieszkańcami: ludźmi a orkami.

HC.HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 635 Autor: ulcia_16_92

Equals

W futurystycznym, utopijnym społeczeństwie ludzkie emocje są wykorzeniane. Wbrew wszystkiemu dwoje młodych ludzi zakochuje się i odkrywa nieznany świat własnych uczuć.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 209 Autor: mikserr

400 Days

Czworo odciętych od świata zewnętrznego astronautów odbywa symulowaną podróż na odległą planetę w celu sprawdzenia, jak taka długa izolacja w trudnych warunkach wpływa na organizm człowieka. Jednak czy aby na pewno jest to tylko symulacja?

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 595 Autor: imilio

Dwadzieścia lat od inwazji obcych w Dzień Niepodległości ludzkość znów zostaje zmuszona do obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 524 Autor: morswin

Młody farmer Sasha planuje sprzedanie ziemi państwu i przeprowadzkę do miasta, ale kiedy okazuje się, że farmy zostaną zniszczone, staje na czele protestujących.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 67 Autor: mikserr

Małżeństwo adoptuje chłopca, którego sny i koszmary urzeczywistniają się. By ochronić rodzinę, para próbuje dotrzeć do źródła lęków syna.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 241 Autor: mikserr

Hardcore Henry

Cyborg Henry musi uratować swoją żonę, a zarazem twórcę, pojmaną przez psychopatycznego tyrana o telekinetycznych mocach i jego armię najemników.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: morswin