Login: Hasło:
Ilość filmów: 139661
W poczekalni: 20
Komentarzy: 147830
Użytkowników: 547197

Filmy filmy z napisami

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Spin-off "Pamiętników wampirów". Projekt skupia się na oryginalnej rodzinie, a główną rolę gra w nim Joseph Morgan znany z roli Klausa. Razem ze swoim rodzeństwem udaje się do Nowego Orleanu...

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 9 Autor: kropka919

„The Player” to napakowany akcją thriller umiejscowiony w Las Vegas. Głównym bohaterem jest były komandos, który staje się ekspertem od bezpieczeństwa

odc.03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 275 Autor: kropka919

Ichabod Crane zmarł w wyniku wykrwawienia się po poderżnięciu gardła. Wskrzeszony budzi się 250 lat później we.współczesnym Sleepy Hollow. W tym samym czasie w mieście pojawia się też tajemniczy jeździec mordujący ludzi.

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: kropka919

Produkcja „Blood & Oil” określana jest jako współczesny western i opowiadać będzie o odkryciu potężnych złóż ropy naftowej w Północnej Dakocie w 2006 roku, co spowodowało gigantyczny ekonomiczny boom

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 68 Autor: kropka919

Serial „Arrow” to współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen, jak dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: kropka919

Olivia "Liv" Moore była niegdyś zdyscyplinowaną studentką medycyny osiągającą sukcesy. Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy w trakcie imprezy przemienia się w zombie i zaczyna karmić się ludźmi. Mimo iż dziewczyna jest martwa,...

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: mikserr

Serial „Scream Queens” określany jest jako horror komediowy czerpiący z gatunku slasher, w którym elementy zabawne przeplatają się z przerażającymi.

odc.04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 324 Autor: kropka919

Tajemniczy człowiek przybywa z argentyńskim lasów deszczowych , aby pomóc biednemu rolnikowi i jego córce, którzy są nękani przez bandę najemników.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 175 Autor: wasik111

Dope

Życie Malcolma, kujona zmagającego się z trudnościami dorastania w niebezpiecznej dzielnicy zmienia się gdy dostaje zaproszenie na imprezę urodzinową od lokalnego dilera.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 72 Autor: wasik111

Serial opowiada o walecznym rycerzu w szarży króla Edwarda I, który złamany wojennym spustoszeniem, przysięga złożyć swój miecz. Jednak kiedy przemoc znajduje go ponownie, zostaje zmuszony chwycić  miecz

odc.05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 514 Autor: kropka919

Dope

Geek wychowany w ciężkim otoczeniu odmienia swoje życie z chwilą otrzymania zaproszenia na podziemne party co prowadzi go i jego przyjaciół do przygody w Los Angeles.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 64 Autor: mikserr

W noc Halloween młoda kobieta znajduje pod swoimi drzwiami kasetę VHS, na której ktoś zamieścił serię makabrycznych materiałów video. Zafascynowana dziewczyna nie zdaje sobie sprawy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 140 Autor: mikserr

W noc Halloween młoda kobieta znajduje pod swoimi drzwiami kasetę VHS, na której ktoś zamieścił serię makabrycznych materiałów video. Zafascynowana dziewczyna nie zdaje sobie sprawy...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 81 Autor: mikserr

Fabuła opowiada o pięknej Jane Doe, która zostaje odnaleziona naga na Times Square. Jej ciało pokryte jest tatuażami, a bohaterka nie wie, kim jest i w jaki sposób trafiła w to miejsce.

odc.03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 553 Autor: kropka919

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 108 Autor: kropka919

Po ataku na kryjówkę terrorystów w Iraku amerykańskim żołnierzom udaje się odbić jeńca wojennego, który zaginął przed 8 laty. Sierżant Nicholas Brody wraca do kraju jako bohater, jednak nie wszyscy w niego wierzą.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 51 Autor: kropka919

Ann Burden uchodzi cało z wojny nuklearnej w małym amerykańskim miasteczku. Teraz musi odnaleźć się w postapokaliptycznej rzeczywistości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: mikserr

Serial opowiada o losach nowojorskiej rodziny policjantów, na której czele stoi komisarz policji Frank Reagan, były żołnierz Marines i weteran wojny w Wietnamie.

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 52 Autor: kropka919

W serialu „Quantico” różnorodna grupa rekrutów przybywa do tytułowej bazy FBI, aby odbyć swój trening. Są najlepsi i najsprytniejsi, a ich życie zostało skrupulatnie sprawdzone i zbadane.

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 247 Autor: kropka919

Serial inspirowany jest filmem "Legion". Niebiańskie zastępy pod wodzą archanioła Gabriela prowadzą wojnę z ludzkością. Po stronie śmiertelników opowiedział się tylko archanioł Michał.

odc.13

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1287 Autor: kropka919

James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz z partnerem Harveyem Bullockiem otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa.

odc.03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 283 Autor: kropka919

Emma Swan zdążyła już przywyknąć do swojego monotonnego życia. Gdy w progu jej mieszkania staje Henry, dziecko które dawno temu oddała do adopcji, kobieta postanawia odwieźć chłopca z powrotem do domu.

odc.02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: kropka919

Ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena, autora ”Gwiazd naszych wina”. Quentin Jacobsen - dla przyjaciół Q - od zawsze jest zakochany we wspaniałej koleżance, zbuntowanej Margo Roth Spiegelman.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 114 Autor: wasik111

Hellions

Bohaterką jest nastolatka, której życie zamienia się koszmar podczas Halloween po tym, jak atakuje ją grupa przebranych dzieci.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 146 Autor: wasik111

Hidden

Rodzina ukrywa się w schronie, aby uniknąć niebezpiecznej epidemii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 164 Autor: wasik111