Login: Hasło:
Ilość filmów: 147356
W poczekalni: 10
Komentarzy: 150916
Użytkowników: 550097

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Jest rok 1944, w II wojnie światowej zbliża się czas rozstrzygnięć. Alianci szykują się do inwazji na Francję i ostateczną rozprawę z armią niemiecką. Ale w oddziale Home Guard w Walmington-on-Sea morale jest niskie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 24 Autor: morswin

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, w sezonie 2016 będzie 21 wyścigów. Taką liczbę wcześniej przewidział serwis Autosport. FIA opublikowało kalendarz podczas piątkowego zebrania.

*05* F1 GP Monaco *

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 595 Autor: mikserr

Pięcioro młodych wojowników przywdziewa zbroje rycerzy Ateny, by wspomóc boginię w walce z siłami zła.

 

ODC 20

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 444 Autor: peja5328

Serial opowiada o perypetiach życiowych rodziny Kiepskich i ich sąsiadów, mieszkających w starej kamienicy

 

ODC 12

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 411 Autor: peja5328

Program „Ekipa z Warszawy” jest wzorowany na amerykańskim programie typu reality show pt. „Ekipa z New Jersey”. Fabuła pierwszego sezonu, przedstawiała grupę ośmiu ośmiu nieznajomych osób, które wprowadzają się do jednego domu i spędzają tam wspólny czas w trakcie wakacji.

ODCINEK 13

 

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 937 Autor: peja5328

Akcja serialu rozgrywa się w Związku Radzieckim, w pierwszych latach po zakończeniu II wojny światowej. Rosyjski lotnik, Stiepan Bierigin, został strącony nad terytorium Niemiec podczas nalotu na Berlin i trafił do obozu jenieckiego...

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 41 Autor: wasylek111

Fabuła filmu jest prosta: starsi już rodzice wybierają się do Tokio, by odwiedzić swoje dzieci. Niestety, młodzi ludzie, zbyt zaabsorbowani własnymi sprawami, nie poświęcają im czasu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: wasylek111

Hana-bi

Detektyw Nishi (Takeshi Kitano), ignorując służbowe obowiązki, odwiedza w szpitalu umierającą żonę. W tym samym czasie podczas policyjnej obławy zostaje postrzelony jego partner i najbliższy przyjaciel - Horibe.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: wasylek111

Lincoln

Najnowszy film Stevena Spielberga, zrealizowana z ogromnym rozmachem i w znakomitej obsadzie aktorskiej historia burzliwego życia Abrahama Lincolna, prezydenta Stanów Zjednoczonych w okresie wojny secesyjnej.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 893 Autor: lanky

Przeciętny mieszkaniec naszego globu roztacza opiekę nad...Marsjaninem, którego pojazd rozbił się na terytorium Stanów Zjednoczonych.


Komentarzy: 6 Wyświetleń: 994 Autor: Browarmocny

Świeżo upieczony student, Stephen Parker (Chad Lowe), bez pamięci zakochuje się w atrakcyjnej Shelly (Gail O'Grady), która odnosi sukcesy w drużynie tenisowej. Niestety, dziewczyna nie widzi świata poza przystojnym osiłkiem, Bradem (Todd Schaefer).

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 317 Autor: Scan

Jest rok 1944, w II wojnie światowej zbliża się czas rozstrzygnięć. Alianci szykują się do inwazji na Francję i ostateczną rozprawę z armią niemiecką. Ale w oddziale Home Guard w Walmington-on-Sea morale jest niskie. ..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: morswin

W pociągu jadącym z Genewy do Sztokholmu, Jennifer spotyka swojego byłego męża, znanego i szanowanego lekarza. Gdy do pociągu wsiada pasażer zarażony groźną, tajemniczą chorobą, zaraża większośc współpasażerów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: mikserr

Tristana

Przełom lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Dystyngowany arystokrata Don Lope opiekuje się osieroconą, młodziutką siostrzenicą . Wkrótce ojcowskie uczucie przeradza się w pożądanie. Tristana opuszcza dom, by powrócić do niego po dwóch latach...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 62 Autor: mikserr

Pierwszy film Dario Argento, którego akcja rozgrywa się w Rzymie. Młody amerykański pisarz, Sam, jest świadkiem próby morderstwa młodej kobiety. Wydarzenie to zatrzymuje go wraz z dziewczyną, Julią...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 66 Autor: mikserr

Kamienica na peryferiach wielkiego miasta, w jakiejś nieodległej przyszłości, w świecie trawionym morderczymi wojnami tworzy centrum niesamowitego światka Delicatessen. W tej kamienicy, zamieszkałej przez niezwykle barwne postacie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 54 Autor: mikserr

Deadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 44 Autor: wasylek111

Italia, początek XIII wieku. Między miastami panują wojny, głód i epidemie. W tym czasie pojawia się zakonnik Giovanni Bernardone, zwany później Świętym Franciszkiem z Asyżu, który zaczyna głosić ideały miłości do bliźniego, dobroci i przebudzenia duchowego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 54 Autor: mikserr

Set, bezwzględny bóg ciemności, siłą i podstępem przejmuje egipski tron. Faraon ginie, kapłani są bezsilni, a zwykli ludzie stają się niewolnikami. Tylko garstka buntowników stawia czoła uzurpatorowi, by ocalić imperium.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: mikserr

Historia Sun Wukonga, który po raz pierwszy spotyka Tank Sanzanga, mnicha który podróżuje na zachód, by zdobyć Pismo. Kontynuacja filmu Monkey King nakręcona z wrodzonym dla Hollywood rozmachem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: mikserr

Młody farmer (w tej roli Tom Cruise) niespodziewanie traci ojca w fali zamieszek wszczętych przez ludzi dziedzica, poprzysięga więc im zemstę, która jednak nie bardzo się mu udaje.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 81 Autor: wasylek111

Czas zdrady

Niccolo Machiavelli jest uwięziony za głoszenie wywrotowych poglądów. W swojej wyobraźni wciąż wraca do sporu z intelektualnym przeciwnikiem - Savonarolą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 68 Autor: wasylek111

Hardcore Henry

Cyborg Henry musi uratować swoją żonę, a zarazem twórcę, pojmaną przez psychopatycznego tyrana o telekinetycznych mocach i jego armię najemników.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: mikserr

Zdeterminowany Slatan (Álex García) zamierza wysadzić w powietrze samolot pasażerski z Moskwy do Madrytu. Terrorysta pochodzi z państwa, które za sprawą Rosji pogrążyło się w chaosie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 94 Autor: morswin

Tommy, wychowany przez Indian banita niespodziewanie odkrywa, że ma pięciu przyrodnich braci. Panowie wspólnie ruszają z misją odnalezienie swojego nieobliczalnego ojczulka.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 112 Autor: morswin