Login: Hasło:
Ilość filmów: 145350
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142945
Użytkowników: 551589

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) - chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 3174 Autor: Pedro56

Potężny Kong się odrodził. Naukowcom udaje się wyodrębnić DNA King Konga i stworzyć z niego podobną bestię, którego zadaniem jest chronić życie na wyspie, na której żyje. Jednak Kong ma teraz nową

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 15 Autor: slawoP

88

Gdy chłopak Gwen (Katharine Isabelle) zostaje zamordowany, dziewczyna doznaje szoku, który sprawia, że zaczyna mieć luki w pamięci. Wyrusza w pogoń za mordercami...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 467 Autor: slawoP
Gdy wynurzająca się łódź podwodna zbija kapsułę w której za hibernowana jest żona Mr. Freez’a rozpoczynają się kłopoty w Gotham. Freez potrzebuje transfuzji organów by utrzymać w stanie hibernacji swoją żonę. Okazuje się, że jedyną kandydatką....
Komentarzy: 16 Wyświetleń: 3802 Autor: kristek86

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 60 Autor: wasylek111

Na podstawie powieści Raymonda Chandlera "The Long Goodbye".
Prywatny detektyw z Los Angeles Philip Marlowe (Gould) staje przed najbardziej dziwaczną sprawą w całej...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 461 Autor: wasik111

Gotham City okrywa mrok, kiedy do walki stają dwa legendarne nietoperze: Drakula i Batman. Pierwszy z nich zmienia miasto w siedzibę armii wampirów, podczas gdy drugi robi wszystko, by go powstrzymać.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1132 Autor: Pedro56

Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów "Bóg nie umarł".

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 721 Autor: wasik111
Rok 1944. Amerykańskie dowództwo chce przyspieszyć koniec działań wojennych w Europie. Ale do tego konieczna jest likwidacja czołowych niemieckich dowódców. Pozornie jest to proste - wystarczy zdobyć pewien zamek we Francji, w którym niemieccy dowódcy odpoczywają.
Komentarzy: 12 Wyświetleń: 4271 Autor: Mad_Max

Dreszczowiec. Czternastoletnia Jennifer oznajmia, że została zgwałcona przez kolegę z klasy. Jednak nikt w to nie wierzy, a cała wioska obraca się przeciwko niej i jej bliskim.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: mikserr

Frances jest niezwykle popularną prezenterką telewizyjną, która pomimo skłonności lesbijskich pozostaje w związku małżeńskim z pisarzem-homoseksualistą. Dla dobra swoich karier oboje nie chcą jednak dokonać coming-outu. Pewnego dnia Frances spotyka...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 417 Autor: gosiareal22

Nadnaturalne stworzenia zamieszkują osiedle otoczone wzgórzami, gdzie starają się wieść normalne życie.

07/08

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 496 Autor: wasylek111

Akcja "Świata bez końca" zaczyna się 200 lat po wydarzeniach z "Filarów Ziemi", w roku 1327. Na tle barwnej panoramy średniowiecza, w okresie wielkich przemian i dziesiątkującej społeczeństwo zarazy, toczy się epicka opowieść o walce o władzę, pieniądze i wpływy.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 609 Autor: wasylek111

Oparta na faktach historia życia Maxa Perkinsa i jego przyjaźni z Thomasem Wolfem. Max jest redaktorem literackim, który zajmuje się wyszukiwaniem i wspieraniem pisarzy. Znajduje młodych, niedoświadczonych artystów, by z jego pomocą stali się gwiazdami wielkiego kalibru.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 40 Autor: mikserr

Małżeństwo z pięcioletnim stażem, on ma problemy z erekcją, ona chce mieć dziecko i jest trochę zdesperowana. Znajduje więc przez internet restaurację na odludziu, której właściciel ma pomóc w rozwiązaniu problemu. gwarantując spokój, odpowiednią dietę z programów o najobrzydliwszych daniach świata.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 55 Autor: mikserr

Oparta na faktach historia życia Maxa Perkinsa i jego przyjaźni z Thomasem Wolfem. Max jest redaktorem literackim, który zajmuje się wyszukiwaniem i wspieraniem pisarzy. Znajduje młodych, niedoświadczonych artystów, by z jego pomocą stali się gwiazdami wielkiego kalibru.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 33 Autor: mikserr

Estranged

January ulega wypadkowi, po którym nie tylko jest zmuszona przez pewien czas poruszać się na wózku, ale i traci pamięć, Na czas rehabilitacji powraca do rodzinnego domu, gdzie ze zdziwieniem odkrywa, że zamieszkujący w nim ludzie są dla niej zupełnie obcy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: mikserr

Damska elita superbohaterek musi stawić czoła okrutnej Dark Opal, która zgarniając najcenniejsze atrybuty bohaterów, planuje stworzyć broń doskonałą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 58 Autor: ulcia_16_92

Amerykański mistrz ninjutsu Casey Bowman wiedzie szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej pięknej, ciężarnej żony Namiko. Jego świat rozpada się, gdy pewnej nocy znajduje Namiko zamordowaną przez nieznanych sprawców. Zrozpaczony i pragnący zemsty Casey bezskutecznie próbuje odnaleźć mordercę.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 933 Autor: Browarmocny

Film sensacyjny w reżyserii mistrza gatunku Johna Woo, którego akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Amerykański żołnierz  otrzymuje od swych przełożonych niezwykłe zadanie: ma za wszelką cenę chronić młodego Indianina z plemienia Navajo

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 4768 Autor: LeszekOrzeszek

To historia, której jeszcze nie słyszałeś, zabawna i chwytająca za serce komedia o Fredzie Clausie, bracie Świętego Mikołaja - który w niego nie wierzy! Dorastając w cieniu świątobliwego Mikołaja, Fred zupełnie zatracił wiarę w Święta.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 75 Autor: ulcia_16_92

Akcja serialu osadzona jest w wiktoriańskim Londynie roku 1889, w czasach seryjnych zabójstw Kuby Rozpruwacza. W centrum wydarzeń serialu jest Dywizja H - okryty złą sławą posterunek policji.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 367 Autor: wasylek111

Po śmierci matki nastolatka przeprowadza się do małego miasteczka, by zamieszkać z babcią. Po pewnym czasie odkrywa, że pochodzi z rodu czarownic.

10/11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 685 Autor: wasylek111

Zwinny i zręczny zabójca wraz ze swoją pomocnicą regularnie zabija wysoko postawionych urzędników państwowych. Generał Choi  to arogancki i zarazem świetny mistrz we władaniu mieczem, któremu wyznaczono za zadanie położenie kresu tej rzezi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 191 Autor: wasylek111

Grace (Brie Larson) i jej partner Mason (John Gallagher Jr.) pracują w ośrodku wychowawczym dla trudnej młodzieży. Oboje starają się oddzielać sprawy prywatne od zawodowych. Pewnego dnia do zakładu trafia zbuntowana i zamknięta w sobie Jayden (Kaitlyn Dever)...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 55 Autor: morswin