Login: Hasło:
Ilość filmów: 147254
W poczekalni: 13
Komentarzy: 152678
Użytkowników: 549907

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Eve i Alex mieszkają w Australii. Oboje są potomkami emigrantów - jej rodzina pochodzi z Libanu, jego z Grecji. Para zakochuje się w sobie, ale ich droga do szczęścia nie będzie usłana różami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: morswin

W odległych regionach Morza Beringa kilku narwańców, których codziennym zajęciem jest szukanie wrakow i przypisywanie sobie do nich praw wlasnosci przeprowadza

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 4793 Autor: c13ply

Wracający z Australii do Stanów Zjednoczonych 19-letni Ames Smith w samolocie lecącym do Los Angeles zaczyna chorować. Niebawem umiera. O jego podejrzanym zgonie dowiaduje się epidemiolog dr Kayla Martin (Tiffani...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1609 Autor: morswin

Historia Franka T. Hopkinsa, który wraz ze swym mustangiem Hidalgo startuje w wyścigu zwanym Oceanem Ognia, wielkiej gonitwie przez pustynię, organizowanej przez arabskiego szejka. Hopkins w czasie wyścigu będzie musiał zmierzyć

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 2360 Autor: LeszekOrzeszek

Rose i Maggie są siostrami, ale nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Ich relacja ulega zmianie, gdy odkrywają, że babcia, o której śmierci były przekonane, wciąż żyje.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 553 Autor: morswin

Burt Munro (Sir Anthony Hopkins) to dziwak. Zamiast siedzieć przy kominku i wspominać minione czasy w rodzinnym Invercargill, postanowił zbudować najszybszy motocykl na świecie i... osobiście pobić na nim rekord 

Komentarzy: 20 Wyświetleń: 10057 Autor: Shade4592

Spotlight

Bostoński dziennik wpada na trop wielkiego pedofilskiego skandalu w Kościele Rzymskokatolickim.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: morswin

Jest rok 1944. Wojska niemieckie są w odwrocie. Zaciekłe starcia toczą się na terenach obecnej Białorusi. Dowództwo Armii Czerwonej wysyła na tyły wroga oddział zwiadowczy. Siedmiu żołnierzy ma poinformować dowództwo...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: ulcia_16_92

Charley Waite, Boss Spearman, "Button" i Mose Harrison starają się uciec przed przeszłością. Otwarta preria jest jedynym miejscem, gdzie tak naprawdę mogą być wolni. Cała czwórka zatrudnia się jako poganiacze bydła, a ich prawem staje się prawo natury

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 91 Autor: ulcia_16_92

Julia Gramont  to kobieta sukcesu. Jest atrakcyjną, bogatą bizneswoman, która z powodzeniem prowadzi dużą, rodzinną firmę spożywczą w okolicach Lille. Jednak pewnego dnia całe jej życie diametralnie się zmienia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: mikserr

Film przedstawia losy pięciu młodych dziewczyn, przeżywających przygody swojego życia w ciągu jednej nocy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 68 Autor: mikserr

Spotlight

Bostoński dziennik wpada na trop wielkiego pedofilskiego skandalu w Kościele Rzymskokatolickim.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 185 Autor: mikserr

Sarah, angielska autorka kryminałów, ma na koncie serię bestsellerów, które przyniosły jej sławię i pieniądze, ale nie zaspokoiły twórczych ambicji. Jest sfrustrowana i zniechęcona.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 176 Autor: wasylek111

Przyjeżdża do Włoch i szuka pracy. Wynajmuje mieszkanie, z którego okien obserwuje budynek znajdujący się na przeciwko. Z czasem dowiadujemy się, że pochodzi z Ukrainy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 137 Autor: wasylek111

Ponura wizja przyszłości. Po wielkiej katastrofie na świecie zostaje niewielu żyjących ludzi, którzy nie potrafią już mówić. W tym strasznym środowisku ma miejsce walka o żywność schronienie i byt. Film nie zawiera żadnych dialogów ani sposobów głosowego komunikowania się.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: wasylek111

Bridget Gregory (Linda Fiorentino) to piękna, inteligentna żona lekarza, Claya (Bill Pullman). Wydawać by się mogło, że kobieta ma wszystko czego pragnie. To jednak tylko pozory.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 194 Autor: wasylek111

Komiwojażerowi (Guy Pearce) psuje się samochód gdzieś na bezdrożach Nowego Meksyku. Przymusowy postój sprawia, że dla zabicia czasu mężczyzna odwiedza jasnowidza (J.K. Simmons).

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: wasylek111

Amerykańscy spadochroniarze dokonują desantu na terytorium Birmy. Celem ich ataku jest silnie strzeżona placówka okupacyjnych wojsk Japonii. Czy uda im się pokonać wroga?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: wasylek111

Dick (Robert De Niro) jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona (Zac Efron) – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: morswin

Catherine miała naprawdę paskudny rok. Przeżyła dwie poważne straty, po czym jej świat uległ kompletnemu rozpadowi...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: morswin

Marzenia Clarka Davisa (Wes Brown) o podróżach po świecie stają pod znakiem zapytania po tym, jak z przyjacielem wszczynają bójkę w lokalnej ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: slawoP

Życie mieszkającej na przedmieściach samotnej matki z dwóją dzieci zmienia się w koszmar, gdy złowroga siła zaczyna ją prześladować. A coś, co z początku wygląda na dość niewinne zjawiska paranormalne, szybko eskaluje w zdarzenia zagrażające życiu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 295 Autor: morswin

Nowa Anglia, 1630 rok. William i Katherine wiodą spokojne życie z piątką dzieci. Gdy ich nowo narodzony syn znika, a plony niszczeją, członkowie rodziny zwracają się przeciwko sobie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: morswin

Wilcza rodzina przygarnia chłopca, któremu nadają imię Mowgli. Gdy ten podrasta, zaprzyjaźnia się z czarną panterą Bagheerą i niedźwiedziem Baloo.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 188 Autor: morswin

Czterdziestoletnia Sophie (Annette Frier) przeżywa kryzys wieku średniego. Na szczęście przed jej firmą cateringową otwiera się nadzwyczajna szansa na zdobycie wyjątkowego zlecenia: Sophie będzie dostarczać posiłki pięknym i bogatym, wśród których znajduje się wokalista Mark Terenzi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: ulcia_16_92