Login: Hasło:
Ilość filmów: 143290
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141865
Użytkowników: 551071

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W wigilię Halloween, w przeddzień swego ślubu, ginie dwoje młodych ludzi. Shelly Webster zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana, a jej narzeczony, muzyk Erick Draven postrzelony - wypada przez okno i umiera na miejscu. Jego dusza jednak poprzysięga mordercom zemstę. Dokładnie rok później, również w wigilię Halloween Erick powraca.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 553 Autor: Pedro56

Kończący karierę wojownik Wes “The Jailor” Baylor, zostaje skuszony wysokim zarobkiem na stoczenie ostatniej walki. Wkrótce oszustwo wychodzi na jaw, a Wes staje się celem licznej, uzbrojonej po zęby grupy. Teraz musi zrobić wszystko, by nie zginąć.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: morswin

Kiedy żona angielskiego turysty, Colina Framptona (Andy Nyman), ulega dziwnemu wypadkowi w czasie romantycznego pobytu w Pradze, ten dochodzi do wniosku, że dalsze życie nie ma najmniejszego sensu i decyduje się podążyć za ukochaną w zaświaty.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 264 Autor: wasik111

Obsypany nagrodami debiut młodego bośniackiego reżysera Danisa Tanovicia. Bośnia, lato 1993 roku. Na otwartym polu są rozmieszczone naprzeciw siebie wojska Serbów i Bośniaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 61 Autor: wasylek111

Jest rok 2079. Ziemianie od ponad dziesięciu lat toczą wojnę z wrogimi przybyszami z Kosmosu. Spencer Olham jest wybitnym naukowcem pracującym dla amerykańskiego rządu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 87 Autor: ulcia_16_92

Życiem Julia i Tenocha, jak wszystkich siedemnastolatków, rządzą hormony, przyjaźń i pragnienie osiągnięcia dorosłości. Pewnego świątecznego popołudnia poznają piękną, 28-letnią Hiszpankę, Luisę, którą kokietują z klasą i wdziękiem typowymi dla młodzieży w ich wieku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: ulcia_16_92


Południowa Kalifornia roku 2007. Po wielkim trzęsieniu ziemi Los Angeles pogrążone jest w oceanie, a nowe miasto New Angeles, zrujnowane i zanieczyszczone, opanowały gangi wyrzutków i przestępców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 39 Autor: wasylek111

Rok 1949, Ed Craneest niezbyt rozgarniętym, mało gadatliwym fryzjerem w małym miasteczku Santa Rosa gdzieś w północnej Kalifornii. Jego żona Doris, pracuje w sklepie wielobranżowym, na codzień preferując towarzystwo swojego szefa,

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 54 Autor: ulcia_16_92

Lata 90. XX wieku. Australią wstrząsa seria morderstw popełnionych w okolicach lasu Belanglo. Ofiarami padło siedem młodych osób, które podróżowały autostopem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 113 Autor: wasylek111

Serial opowiada o kobiecie zwanej Whitney, która nie radzi sobie z zaangażowaniem i zastanawia się, czy małżeństwo to dobry pomysł dla niej. Wątpliwości Whitney nie podziela jej chłopak Alex, który namawia ją na ślub.

20

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 863 Autor: wasylek111

Były agent FBI, Frank Black, ma zostać konsultantem tajemniczej organizacji Millennium. Zajmuje się głównie przestępstwami o naturze religijnej. Nie wie jednak, że Millennium to tajna, ponadtysiącletnia organizacja, która wykorzystuje go, by osiągnąć swoje własne cele.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 266 Autor: wasylek111

Licząca 13 odcinków produkcja opowiada o losach byłego tajnego agenta, który próbuje odzyskać pamięć, a wraz z nią tożsamość. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piesi wytatuowany numer XIII.

12

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1113 Autor: wasylek111

W XIV wieku Morgan Pym zawarł pakt z diabłem i zaprzedał duszę, aby ratować życie ukochanej. Gdy po 10 latach umowa wygasła, dziewczyna umarła a skazany na potępienie Morgan pozostał na diabelskiej służbie.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 635 Autor: wasylek111

Paul Callan (Skeet Ulrich) wraz z przyjaciółmi zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych i znajdowaniem dla nich racjonalnych wytłumaczeń. Serial zdobyły liczne grono fanów w Stanach Zjednoczonych.

12

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1144 Autor: wasylek111

Deeds, facet z małego miasteczka w stanie New Hampshire, pewnego dnia dowiaduje się, że jest jedynym spadkobiercą swojego zmarłego niedawno wuja i po jego śmierci musi przejąć kontrolę nad jego olbrzymią medialną korporacją.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 72 Autor: ulcia_16_92

Przeciętniak nad przeciętniaki, szeregowy Joe Bowers i prostytutka Rita stają się szczurami doświadczalnymi eksperymentu wojskowego wskutek czego zostają poddani hibernacji. Z założenia hibernacja miała trwać rok, jednak ....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 81 Autor: ulcia_16_92

Eddie nie ma szczęścia w miłości, wciąż szuka wybranki swojego serca, ale zawsze bez powodzenia. Pewnego dnia poznaje kobietę, która wydaje mu się jego wymarzoną drugą połówką. Nie zastanawiając się oświadcza się jej, a w końcu bierze z nią ślub.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: ulcia_16_92

Zbiegły kryminalista postanawia zmienić swoje życie. Gdy zostaje burmistrzem, w mieście pojawia się inspektor policji, który próbuje go zdemaskować.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 68 Autor: wasylek111

Tajemniczy wirus z powracającego na Ziemię satelity zabija wszystkich mieszkańców miasteczka. Poszukiwania ujawniają dwoje ludzi, którzy przeżyli: dziecko i starego mężczyznę. Odpowiedź na pytanie: dlaczego wirus ich oszczędził, może być kluczem do uchronienia populacji.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1152 Autor: cozakoles

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 536 Autor: slawoP

Nowe Życie

Mężczyzna (Paul Walker) zostaje skazany na śmierć. Kara śmierci zostaje wykonana, lecz mimo że do jego krwi zostaje wstrzyknięta zabójcza substancja budzi się on w miasteczku w Oregonie dostawszy od Boga drugą szansę.

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2878 Autor: chrumek

Brazil

Sam, urzędnik w społeczeństwie przyszłości, poznaje kobietę ze swoich snów. Niebawem zostaje oskarżony o działalność wywrotową.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 317 Autor: Yoosek

Zamożny mężczyzna, stojący przed smutną perspektywą spędzenia po raz kolejny Bożego Narodzenia samotnie, postanawia wrócić do domu, w którym mieszkał jako dziecko i zaproponować jego obecnym mieszkańcom, by w zamian za sporą sumę pieniędzy, stali się jego "rodziną na święta".(MP)

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: mikserr

Hollywood, kiedy jesteś numerem jeden z pociskiem w głowie, wzywają gliny. Harrison Ford wciela się w postać doświadczonego detektywa Joe Gavilana, trochę już zmęczonego, ale ciągle u szczytu możliwości zawodowych, którego życie osobiste gwałtownie się rozpada. Jego partner, K.C. Calden...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 65 Autor: mikserr

Imperium

Agent FBI infiltruje grupę terrorystyczną, by przeszkodzić jej w stworzeniu bomby.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 169 Autor: morswin