Login: Hasło:
Ilość filmów: 144204
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142552
Użytkowników: 551322

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Altamira

Pod koniec XIX wieku hiszpański naukowiec i zapalony archeolog Marcelino Sanz de Sautuola oraz jego córka María dokonali niezwykłego odkrycia. W jaskini Altamira, położonej w górach Kantabryjskich na północy Hiszpanii, znaleźli malowidła skalne sprzed 36 tysięcy lat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 17 Autor: morswin

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 18 Autor: morswin

Trzech facetów z różnych krajów (Peru, Argentyna i Chile) wyruszają razem w pełną humoru przeprawę przez dżunglę by dostać się na finał Mistrzostw Świata 2014 w piłce nożnej, które odbyły się w Brazylii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 38 Autor: ulcia_16_92

Altamira

Pod koniec XIX wieku hiszpański naukowiec i zapalony archeolog Marcelino Sanz de Sautuola oraz jego córka María dokonali niezwykłego odkrycia. W jaskini Altamira, położonej w górach Kantabryjskich na północy Hiszpanii, znaleźli malowidła skalne sprzed 36 tysięcy lat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 46 Autor: ulcia_16_92

W futurystycznym laboratorium stworzono istoty, którym po wykonywaniu różnego rodzaju misji zostaje wymazana pamięć. Jedynie młodej agentce, Echo, udaje się odzyskać wspomnienia.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 724 Autor: wasylek111

Rodzeństwo Rayburn odkrywa sekrety związane ze swoją przeszłością, gdy ich brat powraca do domu.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 19 Autor: wasylek111

Policjanci z różnych krajów tworzą elitarny zespół pod egidą Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w celu rozwiązywania spraw transgranicznych.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 316 Autor: wasylek111

Specjalna jednostka FBI zajmuje się odnajdywaniem zaginionych osób. Agenci odtwarzają ostatnie godziny przed zniknięciem, próbując ustalić, jak do niego doszło.

09

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 356 Autor: wasylek111

Dublin, lata 80. Napięta atmosfera w domu rodzinnym sprawia, że nastoletni chłopak decyduje się na założenie zespołu i przeprowadzkę do Londynu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 33 Autor: morswin

Dublin, lata 80. Napięta atmosfera w domu rodzinnym sprawia, że nastoletni chłopak decyduje się na założenie zespołu i przeprowadzkę do Londynu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 52 Autor: morswin

Opowieść o księdzu-egzorcyście i jego młodszym pomocniku, próbujących uwolnić dziewczynkę od dręczącego ją demona.

HDRip

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 68 Autor: morswin

The Chosen

Aby uwolnić młodą dziewczynę od straszliwego demona, jej matka i 19-letni wujek muszą złożyć w krwawej ofierze sześcioro innych krewnych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 99 Autor: ulcia_16_92

Rok 1969. Dwóch braci wyrusza w podróż nad morze, podczas której obaj nauczą się życia

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 245 Autor: ulcia_16_92

Film będzie opowiadał o renesansowym dworzaninie i poecie Edwardzie de Vere. Najbardziej jest znany z tego, że przypisuje mu się posługiwanie pseudonimem William Szekspir, a co za tym idzie, autorstwo jego prac.Czy Szekspir był oszustem?

Komentarzy: 13 Wyświetleń: 2984 Autor: Marulek222

Młody yuppie, Walter Davis  ma ważne spotkanie, kolację służbową na którą musi przyjść w towarzystwie kobiety. Aktualnie jest sam więc jego brat umawia go na "randę w ciemno" z samotną Nadią Gates. Nadia ma jednak pewien problem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: ulcia_16_92

Bohaterowie pierwszej części filmu, Borman i Czerep, biorą udział w rekontrukcji jednej z bitew II wojny światowej. Nieoczekiwanie, wraz z dwoma Ukraińcami, Taranem i Sierym trafiają w środek...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 142 Autor: slawoP

Dobra zabawa i łatwy zarobek, to zasady, którymi kierują się w życiu czterej młodzi mieszkańcy współczesnego Sankt Petersburga. Ich ulubionym zajęciem jest wykopywanie na dawnych pobojowiskach przedmiotów z II wojny światowej

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 623 Autor: slawoP

Bracia MacManus wraz z ojcem ukrywają się na irlandzkiej prowincji. Tam dociera do nich wieść o zamordowaniu w Bostonie księdza, ich bliskiego przyjaciela i duchowego przewodnika. MacManusowie postanawiają się ujawnić

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2867 Autor: morswin

Akcja filmu rozgrywa się w roku 1688 na Karaibach. Piękna córka pirata, Morgan Adams, jest w posiadaniu fragmentów mapy naprowadzającej żeglarzy na wielki skarb: kryjącą niezmierzone bogactwa Wyspę Piratów. Ojciec Morgan wyrwał te strzępy bezcennej mapy z rąk swego przyrodniego brata, okrutnego korsarza, kapitana Dawga Browna.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 77 Autor: mikserr

Pokładem pełnego turystów luksusowego statku wycieczkowego zmierzającego ku jednej z wysp Archipelagu Karaibskiego, wstrząsa seria wybuchów. Uszkodzone zostają układy sterujące. Wkrótce okazuje się, że kontrolę nad statkiem przejął psychopata - geniusz komputerowy John Geiger.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 64 Autor: mikserr

Kongo / Congo

Do nieprzebytej dżungli w Kongo wyrusza ekspedycja w poszukiwaniu diamentów. Obok kamieni ekipa odnajduje legendarne, zaginione miasto Zinj. Szef wyprawy obserwuje jej przebieg dzięki przekazowi satelitarnemu. Nagle transmisja zostaje przerwana, a kiedy obraz pojawia..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 157 Autor: mikserr

Colombiana

Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą. Jest piękna, silna i zdeterminowana. Jako płatna morderczyni...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: mikserr

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 214 Autor: morswin

Christine

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Siedemnastoletni Arnie Cunningham zobaczył Christine i zdecydował, że musi należeć do niego. Zafascynowany, nie słuchał ostrzeżeń najlepszego przyjaciela ani swojej dziewczyny, która go w końcu opuściła, pokonana przez rywalkę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 87 Autor: mikserr

Oparta na faktach historia czterech fotografów (Ken Oosterbroek, Greg Marinovich, Kevin Carter i Joao Silva) tworzących The Bang-Bang Club i dokumentujących upadek apartheidu w południowej Afryce.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 104 Autor: mikserr