Login: Hasło:
Ilość filmów: 135786
W poczekalni: 10
Komentarzy: 145683
Użytkowników: 545686

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

GirlHouse

Do domu zamieszkanego przez gwiazdy strony pornograficznej włamuje się niezrównoważony psychicznie fan.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 7 Autor: morswin

Piemont. Hrabia Fabrizio Ristori żeni się z piękną Elisą Scalzi. Nareszcie są szczęśliwi. Wkrótce potem na świat przychodzi ich córka,Agnese. Szczęście zakłóci Książe Ottavio Ranieri, który uciekł z więzienia...

odc.05-06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 155 Autor: kropka919

Niedocenianemu muzykowi, biznesmenowi, pannie młodej, znanemu milionerowi, kelnerce oraz specjaliście od materiałów wybuchowych puszczają nerwy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 58 Autor: wasik111

"The Last Ship" oparty jest na powieści Williama Brinkleya i opowiada o załodze niszczyciela marynarki wojennej, która musi stawić czoło nowej rzeczywistości..

Odcinek 3 PL

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 294 Autor: jack36311

Były gangster, zamierza napisać książkę o świecie przestępczym, z którym w przeszłości miał styczność. Mężczyzna po wielu latach postanawia nawiązać ponowne kontakty ze swoją rodziną. Wówczas dowiaduję się, że jego dawny wróg zamierza ożenić się z jego córką.

 

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1633 Autor: Browarmocny

Drunk Wedding

Wyjazd do bajkowego miejsca, by wziąć wymarzony ślub, kończy się dla zakochanych katastrofą, gdy pojawiają się ich przyjaciele ze studiów, zadawnione animozje oraz hektolitry tequili.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: imilio

Frigga żyje na wiejskiej farmie wraz ze swymi rodzicami. Dziewczyna jest niemową, co jest skutkiem szoku wywołanego przez dokonany na niej w dzieciństwie gwałt.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 113 Autor: wasik111

Kobieta jasnowidz zainspirowana przez wizję rozwala ścianę w domu męża i znajduje trupa. Wraz ze swoim psychiatrą próbuje dowiedzieć czyje to "kości" i kto je tam zamurował.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: wasik111

Eric Sparrow to neurotyczny nowojorski intelektualista, który nie potrafi docenić tego, co ma. Kiedy traci dziewczynę i pracę, wpada w czarną rozpacz....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 148 Autor: morswin

Everly

Ukrywająca się w swoim apartamencie kobieta stawia czoła licznej grupie morderców nasłanych przez jej byłego chłopaka - szefa mafii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: morswin

łównego bohatera Hannibala Lee poznajemy w czasie szkolenia w bazie wojskowej w Tuskegee w Alabamie. On i jego koledzy mimo wyskokich kwalifikacji...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1428 Autor: c13ply

Ewangelista zostaje oskarżony o morderstwo, zaraz po tym jak odmawia na propozycję senatora dotyczącej reformy religijnej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: slawoP

Kiedy rakiety terrorystów niszczą prezydencki Air Force One nad gęsto zalesionym terytorium Finlandii, jedyną nadzieją na przetrwanie głowy państwa staje się Oskari – spadkobierca słynnego rodu myśliwych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: imilio

Eric Sparrow to neurotyczny nowojorski intelektualista, który nie potrafi docenić tego, co ma. Kiedy traci dziewczynę i pracę, wpada w czarną rozpacz. Spotyka tajemniczego mężczyznę, który obiecuje mu, że odmieni jego życie. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: imilio

Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: imilio

"Pan Andersen opowiada..." to unikalna, telewizyjna seria dla dzieci i ich rodziców, łącząca najlepszą i przetestowaną literaturę dziecięcą z najnowszymi wizualizacjami postaci i scen, przedstawionych z niezwykłym poczuciem tempa, dramatu i humoru.

Komentarzy: 12 Wyświetleń: 4897 Autor: LeszekOrzeszek

Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 65 Autor: slawoP

„Dark Matter” opowiada o członkach załogi wraku statku kosmicznego, którzy wybudzają się nagle z hipostazy, nie wiedząc kim są, ani w jaki sposób trafili na jego pokład.

odc.02-03

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 710 Autor: kropka919

Sugar Hill

Bracia Skuggs, Roemello i Raynathan, mieszkają w Nowojorskim Sugar Hill w północnym Harlemie. Od lat trudnią się handlem narkotykami. Chociaż interesy idą dobrze i przynoszą spore dochody, Roemello pragnie się wycofać.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 852 Autor: Tyrkinho

Szum morza

Kolekcja Studia GHIBLI
Studiujący w Tokyo Taku Morisaki wraca do rodzinnego miasta, aby spotkać się z przyjaciółmi ze szkoły. Wspomina dawne czasy, kiedy razem z przyjacielem poznali Rikako Muto - piękną..

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1484 Autor: neuroshima

Cierpiący na schizofrenię pracownik fabryki przypadkowo zabija współpracownicę. Usiłując wybrnąć z sytuacji, zwraca się o pomoc do swoich rozgadanych zwierząt - kota i psa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: imilio

Serial opowiada historię agenta FBI, Ryana Hardy, który z powodów zdrowotnych odszedł ze służby. Po kilku latach zostaję jednak wezwany przez centralę, aby schwytać seryjnego morderce Joe Carrolla. Joe, niegdyś uniwersytecki wykładowca literatury...


Komentarzy: 12 Wyświetleń: 2425 Autor: WalkingDead

Zach jest załamany po niespodziewanej śmierci swojej dziewczyny. Kiedy Beth w tajemniczy sposób powraca, chłopak dostaje drugą szansę na miłość.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 45 Autor: imilio

Kiedy rakiety terrorystów niszczą prezydencki Air Force One nad gęsto zalesionym terytorium Finlandii, jedyną nadzieją na przetrwanie głowy państwa staje się Oskari – spadkobierca słynnego rodu myśliwych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 46 Autor: imilio

Film jest historią młodej kobiety, której matka znika w tajemniczych okolicznościach. Życie bohaterki zmienia się bezpowrotnie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 41 Autor: imilio