Login: Hasło:
Ilość filmów: 140939
W poczekalni: 4
Komentarzy: 148976
Użytkowników: 547848

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Gu, słynny w podziemnych kręgach gangster ucieka z więzienia. By wydostać się z kraju i zapewnić dobry byt Manouche, miłości swego życia mężczyzna musi dokonać finalnego skoku w swojej karierze. Ścigany przez całą francuską policję Gu wpada w pułapkę...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 524 Autor: crazy1407

Historia rozpoczyna się od spotkania pewnego młodego architekta (Jude Law) z chłopcem, który włamał się do jego biura.W efekcie powiązanych z tym faktem zdarzeń architekt zakochuje się w matce chłopca i musi całkowicie zmienić priorytety w swoim życiu.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 634 Autor: crazy1407

Wiekowy multimilioner dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny przenosi swoją świadomość do ciała zdrowego, młodego człowieka. Choć operacja przebiega pomyślnie, mężczyznę zaczynają nawiedzać koszmarne wspomnienia

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 20 Autor: mikserr

Kobieta, której w dzieciństwie zamordowano rodzinę, powraca do wydarzeń z przeszłości za sprawą tajemniczego stowarzyszenia zajmującego się rozwiązywaniem zbrodni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 11 Autor: mikserr

Ann Burden uchodzi cało z wojny nuklearnej w małym amerykańskim miasteczku. Teraz musi odnaleźć się w postapokaliptycznej rzeczywistości

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 10 Autor: mikserr

Film dokumentalny, który przedstawia setki godzin z zycia Marlona Brando.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 10 Autor: mikserr

Warm Springs

"Warm Springs" opowiada prawdziwą, lecz mało znaną historię człowieka, który pokonując własne ograniczenia, został prezydentem. 39-letni ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 26 Autor: mikserr

Kosmici powoli eliminują poszczególnych ludzi, zastępując ich miejsce. Jedną z pierwszych ofiar jest młody, świeżo upieczony małżonek. Stopniowo jego żona zaczyna sobie uświadamiać, że istota, z którą mieszka, nie jest jej mężem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 25 Autor: mikserr

Animowana adaptacja popularnej gry na automaty z lat dziewięćdziesiątych od SNK: Fatal Fury, przez które możemy naprawdę się zachwycać wykonaniem anime. Film rozpoczyna się sceną odkrycia na wykopaliskach bardzo cennego artefaktu, który jest jedną z sześciu części...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 30 Autor: mikserr

Starego stolarza odwiedza wróżka, która ożywia jedną z jego marionetek. Pinokio musi udowodnić, że jest lojalny i uczciwy, aby stać się prawdziwym chłopcem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 25 Autor: mikserr

Wyjęty spod prawa żołnierz Colton MacReady (Scott Adkins) musi uratować siostrę i jej córkę. Wciągnięty w bezlitosną walkę mężczyzna stawia czoło skorumpowanemu lokalnemu szeryfowi i jego ekipie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: mikserr

Ojciec Callie Banner (Jordan Hinson) został w bezwzględny sposób zwolniony z korporacji. Dziewczyna dołącza na kampusie do grupie aktywistów, którzy protestują przeciwko podobnym działaniom dużych firm.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 67 Autor: wasik111

Są to trzy różne opowiadania, trzech różnych, znanych reżyserów, z trzech różnych krajów Azji, powiązane wątkiem życia po fizycznej śmierci...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 56 Autor: wasik111

Zespół wyszkolonych, tajnych agentów do walki z kartelami narkotykowymi jest w wielkim niebezpieczeństwie. Tajemniczy karateka zabija najlepszych funkcjonariuszy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 67 Autor: wasik111

Dalsze losy Raylana Givensa stróża prawa stosującego metody, króre wystawiają go zarówno na ataki ze strony przestępców, jak i konflikty z przełożonymi...

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: mikserr

Serial opowiada o Kacperku, przyjaznym duszku, który wśród wszystkich ludzi chce zdobyć przyjaciół. Najczęściej boją się go dorośli, nawet zwierzęta, a dzieci stają się jego przyjaciółmi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 35 Autor: kropka919

Paige, wyemancypowana studentka college'u i entuzjastka motocykli, rozpoczyna studia medyczne na uniwersytecie w Wisconsin. Tam spotyka i zakochuje się w jedym ze studentów - Edwardzie. Nie ma jednak pojęcia, że Edward jest księciem Danii

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1833 Autor: c13ply

XIV wiek. Młoda Koreanka, Ki Seungnyang zostaje porwana do Chin jako niewolnica. Tam udaje się jej zbiec z niewoli i w męskim przebraniu dochodzi do coraz większej sławy i zaszczytów, aż w końcu zostaje żoną chińskiego cesarza

odc.10-11

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 580 Autor: kropka919

Sehrazat Evliyaoglu pracuje jako architekt w firmie Binyapi prowadzonej przez dwóch wspólników Onura Aksala i Kerema Inceoglu. Jest młoda, piękna i utalentowana, nieźle zarabia, a szefowie cenią jej projekty.

odc.60-61

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 3192 Autor: kropka919

Wielkie uczucie oraz polityczne i erotyczne intrygi w scenerii haremu. Turecki serial przenosi nas w XVI w., gdy porwana z ówczesnej Polski dziewczyna została ukochaną żoną sułtana.

0dc.1-2/220-221

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: kropka919

James Gordon rozpoczyna pracę w policji miasta Gotham City. Mężczyzna wraz z partnerem Harveyem Bullockiem otrzymuje sprawę morderstwa zamożnego małżeństwa.

odc.10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 921 Autor: kropka919

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie.

0dc.17

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1115 Autor: kropka919

Były agent specjalny Frank Martin dostaje zlecenie od tajemniczej kobiety. Okazuje się, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 256 Autor: mikserr

Były agent specjalny Frank Martin dostaje zlecenie od tajemniczej kobiety. Okazuje się, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 132 Autor: morswin

Były agent specjalny Frank Martin dostaje zlecenie od tajemniczej kobiety. Okazuje się, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 214 Autor: morswin