Login: Hasło:
Ilość filmów: 125552
W poczekalni: 7
Komentarzy: 140714
Użytkowników: 540541

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Felony

Odznaczony policjant, Toohey, potraca po pijaku chlopca na rowerze. Kiedy wzywa karetke, zaprzecza swojemu udzialowi w zdarzeniu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 5 Autor: Scan

Quinn Forte (Billy Zane) żyje pełnią życia; ma władze, pieniądze, brata, który go wielbi i kobietę, która go kocha. Ma też dużo wrogów, dlatego w ciągu jednej nocy traci wszystko. Zdradzony i wrobiony przez kogoś ze swojego kręgu, mężczyzna zostaje aresztowany i osadzony...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 21 Autor: Marulek222

Teksańczyk Tom Buchanan wraca do domu z większą sumą pieniędzy na założenie rancza. Przejeżdżając przez miasto Agra zostaje okradziony i wrobiony w morderstwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 10 Autor: kropka919

Choroba Heinego-Medina do XIX wieku występowała sporadycznie. Prawdziwa pandemia tego schorzenia nastąpiła dopiero w następnym stuleciu. Prezydent USA Franklin D. Roosevelt nakłonił obywateli swojego...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 580 Autor: Scan

Opowieść o Tobym, bezdomnym chłopaku marzącym o aktorstwie, który nieoczekiwanie zaprzyjaźnia się z polującym na gwiazdy paparazzim, znanym jako Les Galantine.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 167 Autor: wasik111

Dokument poświęcony najsłynniejszemu kulturyście wszech czasów: Arnoldowi Schwarzeneggerowi. Film ukazuje w jaki sposób ćwiczył i żył na co dzień. ..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 21 Autor: slawoP

22-letni Neal, syn zamożnego prawnika, marzy o karierze malarskiej. Ojciec wolałby jednak, aby chłopak studiował prawo. Życie Neala zmienia się w dniu, w którym poznaje O.W.Granta.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 745 Autor: Browarmocny

Ryzykowny eksperyment szwajcarskich naukowców wymyka się spod kontroli. Z powodu awarii akceleratora cząstek na terenie Szwajcarii dochodzi do globalnej ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 27 Autor: slawoP

Sześcioletni Andy otrzymuje na urodziny gadającą lalkę. Nie wie, że plastikowa zabawka nawiedzona jest przez seryjnego mordercę.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 529 Autor: head201

Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku. John Rubin, młody weteran wojny wietnamskiej, próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu - wpada więc na pomysł nakręcenia filmu pornograficznego. Jego aktorami zostają nic nie przeczuwający sąsiedzi, filmowani z ukrycia.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 198 Autor: wasik111

Film jest ponurą opowieścią o pozornie zwyczajnych nastolatkach. Roy i Bo po skończeniu szkoły postanawiają opuścić swoje niewielkie miasteczko i wyruszają do Los Angeles. Tam postanawiają się wyszaleć ...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 196 Autor: c13ply

Quinn Forte (Billy Zane) żyje pełnią życia; ma władze, pieniądze, brata, który go wielbi i kobietę, która go kocha. Ma też dużo wrogów, dlatego w ciągu jednej nocy traci wszystko. Zdradzony i wrobiony przez kogoś ze swojego kręgu, mężczyzna zostaje aresztowany i osadzony...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 80 Autor: Marulek222

Ryzykowny eksperyment szwajcarskich naukowców wymyka się spod kontroli. Z powodu awarii akceleratora cząstek na terenie Szwajcarii dochodzi do globalnej ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 35 Autor: slawoP

Historia oparta na faktach, której akcja dzieje się na przełomie XIX i XX wieku. "Iron Jawed Angels" to opowieść o Alice Paul, znanej bojowniczce o prawa kobiet.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 34 Autor: slawoP

Para portugalskich emigrantów, Maria i Jose Ribeiro, od blisko trzydziestu lat mieszka w malutkim mieszkaniu, które mieści się w dziewiętnastowiecznej kamienicy w ekskluzywnej paryskiej dzielnicy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 33 Autor: Scan

Tajna rządowa agencja podróży w czasie, mając na celu zapobieganie przyszłym zbrodniom, wysyła szpiega, by uchwycił przestępcę.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 107 Autor: Marulek222

Jason postanawia poznać prawdę na temat swojego zaginionego ojca. W tym celu wyrusza w daleką podróż, w trakcie której trafia do mitologicznej Atlantydy. Okazuje się jednak, że nawet w świecie z baśni i legend nie brak zdrad, intryg i oszustw.

odc.09-10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1574 Autor: kropka919

Bohaterami serialu są funkcjonariusze Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) - elitarnej jednostki policji, tropiącej międzynarodowe przestępstwa na terenie Europy. Zadaniem grupy jest doprowadzanie przed oblicze sprawiedliwości kryminalistów

dodano odc.09-10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1201 Autor: kropka919

Dr John Dolittle jest weterynarzem, który posiadł dar porozumiewania się ze zwierzętami w 849 różnych językach. Marzy o odnalezieniu legendarnego różowego ślimaka morskiego. By zdobyć pieniądze na wyprawę, pracuje w cyrku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 37 Autor: kropka919

Samoa zostaje porwana. Zahipnotyzowana jest przetrzymywana w jaskini przez swojego kuzyna Charlesa Brooksa, którego ojciec został zamordowany przez przyszłego męża Samoy - Sandokana.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 20 Autor: kropka919

Historia Piotra I, cara Rosji od 1682 roku i stałej walki pomiędzy nim, jego siostrą Zofią i ważnym rosyjskim wojskowym. Film przedstawia wysiłki Piotra w dążeniu do przekształcenia Rosji w państwo typowo europejskie.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 29 Autor: kropka919

Sławny aktor, przygotowując się do roli policjanta, bierze udział w prawdziwym śledztwie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 71 Autor: Yoosek

Grace. Młoda studentka, która zmaga się ze śmiercią swojej matki. Dziewczyna musi pokonać wewnętrzne demony, które powoli przejmują kontrolę nad jej ciałem i umysłem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: Marulek222

Samuel Staziak, policjant o nad ludzkich zdolnościach umysłowych, wraca by ująć renegata Volkina, który powiększa swoją moc pozyskując zdolności telepatyczne zabijając innych scannerów.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 549 Autor: maxnorb

Scanner Cop

Ojciec Samuela Staziaka, zwany Scannerem, posiadał niezwykłe umiejętności telepatyczne.Pewnego oszalał i został zastrzelony przez policję. Sierżant Peter Harrigan adoptował wówczas małego Sama...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 584 Autor: maxnorb