Login: Hasło:
Ilość filmów: 142420
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141171
Użytkowników: 550716

Filmy filmy w xvid / divx

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Film rekonstruuje słynny eksperyment z dziedziny psychologii społecznej, przeprowadzony przez Stanleya Milgrama w 1961 roku. Badanie miało na celu przetestowanie posłuszeństwa wobec autorytetu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1 Autor: morswin

Licząca 13 odcinków produkcja opowiada o losach byłego tajnego agenta, który próbuje odzyskać pamięć, a wraz z nią tożsamość. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piesi wytatuowany numer XIII.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 36 Autor: wasylek111

Historia mężczyzny, który potrafi przenosić się w czasie dzięki nadprzyrodzonym umiejętnościom. Wszystko po to, by pojawiać się by być obecnym w różnych momentach życia swojej ukochanej. Film oparty na bestselellerowej powieści Audrey Niffenegger.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 44 Autor: ulcia_16_92

Sean Thompson, policyjny ekspert i mistrz walk wschodnich, prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Tony'ego Birelli, policjanta, który był jego przyjacielem. Ślady prowadzą do nocnego klubu, którego właścicielem jest Spencer Hamilton. Przełożony Seana - kapitan Krantz - odbiera mu sprawę i przekazuje w inne ręce.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 22 Autor: mikserr

Nastrojowa i pełna napięcia opowieść o młodej dziewczynie, która dowiaduje się, że jest w ciąży i wyrusza w podróż do Anglii aby poinformować o tym swojego ukochanego. Niestety nie wie, gdzie go szukać.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 215 Autor: wasik111

Przeniesiony w czasie Ash stawia czoła armii demonów, aby odzyskać księgę, która umożliwi mu powrót do domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 43 Autor: mikserr

W Los Angeles zostaje utrworzony"Oddział Specjalny" zajmujący się walką z przestępczością zorganizowaną. Boss miejscowej mafii zamierza rozszerzyc na podległym sobie terenie handel narkotykami. Staje przeciwko niemu detektyw policji, razem ze swoją partnerka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 675 Autor: crazy1407

Kathy Gallager mści się na zabójcy męża. Pojmana przez swojego przeciwnika, zostaje skazana na śmierć. Jednak sędziwy mistrz uzdrawia jej ciało i duszę, uczy ją oryginalnych technik walki i tworzy z niej niezwyciężonego zabójcę - Kobietę Smoka.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 646 Autor: Brazil89

Uzależniony od heroiny trębacz Chet Baker zostaje brutalnie pobity podczas próby kupienia narkotyków. Niezdolny do dalszej gry przeżywa kryzys. Kluczową osobą okazuje się Jane, która wspiera go w trudnych chwilach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 38 Autor: mikserr

Dr Edward Pretorius (Ted Sorel) wspólnie ze swoim asystentem dr Crawfordem Tillinghastem (Jeffrey Combs) konstruują urządzenie służące do przenoszenia się w inny wymiar czasoprzestrzeni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 72 Autor: wasylek111

Spa Night

Koreańskie ośrodki SPA w Los Angeles stanowią pomost, łączący przeszłość i przyszłość rodzin, które wyemigrowały z kraju. Pewnej nocy w jednym z takich miejsc zjawia się koreańsko-amerykańska familia. Jej członkowie zmagają się z osobistymi dramatami oraz urojeniami. Rozumieją też tradycję na swój własny sposób.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 38 Autor: mikserr

Uzależnioną od narkotyków uczennicę liceum nocami nawiedza tajemniczy i groźny mężczyzna. Nastolatka zaczyna obawiać się o bezpieczeństwo swoje oraz bliskich osób.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: wasylek111

W planetarnym systemie Quad trwa krwawa wojna klas. Trójka łowców nagród stara się zachować bezstronność.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 379 Autor: wasylek111

Jason wyrusza w morze, aby odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Niespodziewany przypływ powoduje, że chłopak trafia na Atlantydę.

05

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 301 Autor: wasylek111

Serial opowiada o losach specjalnej jednostki medycznej, zajmującej się rozwiązywaniem i zapobieganiem różnego rodzaju epidemiom. Nie próbują ustalić kto ponosi odpowiedzialność, ale co było przyczyną wybuchu epidemii.

11

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 595 Autor: wasylek111

Harry Mitchell, bogaty przemysłowiec z Los Angeles wiedzie spokojne życie wraz ze swoją żoną, ubiegającą się o urząd burmistrza miasta. Sielankę burzy trzech szantażystów z kasetą video zawierającą nagranie z Harrym i jego młodą kochanką. Szantażyści żądają $100.000.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 783 Autor: ToneDiary

Zwolniony z więzienia recydywista Eddie (Richard Pryor) opiekuje się pensjonariuszem zakładu psychiatrycznego, George'm (Gene Wilder), który jest notorycznym kłamcą. W słusznej sprawie wykorzystuje fakt, że jego podopieczny jest sobowtórem zaginionego milionera.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 289 Autor: Scan

W Nowym Jorku Sheeley samotnie wychowuje dziecko po śmierci męża. Pewnego dnia kupuje w sklepie okultystycznym dziwny kamień. Nabywczyni wypowiada przy tym życzenie, które zostaje spełnione. Za noc ze zmarłym mężem Sheeley musi zapłacić swoim pierworodnym dzieckiem, ale nie może się na to zgodzić...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 1732 Autor: Vergil12

Biznesmen Jonas Ambler urządza wystawne przyjęcie z okazji sukcesów w interesach, podczas którego zostaje zamordowana jego żona.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 719 Autor: wasik111

Vladimiro był właścicielem dochodowej hodowli kurczaków. Szczęście trwało do jednej fatalnej nocy, gdy ktoś zamienił klasyczną muzykę, dzięki której kurza brać świetnie się rozwijała - na... heavy metal. Niestety kurczaki padły przez sex, narkotyki i aids - ściśle związane z rock'n'rollem.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 496 Autor: wasik111

Czternastoletni Thomas, tuż przed końcem II wojny światowej, zostaje powołany do Wehrmachtu, by walczyć z Armią Czerwoną. Zdezorientowany i samotny, wśród zgliszcz zniszczonego miasta zostaje pojmany przez Rosyjskich żołnierzy i trafia do ZSRR. Tam dostaje dyplom renomowanej szkoły i przechodzi specjalne szkolenie.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1018 Autor: LeszekOrzeszek

W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 805 Autor: Scan

W małym niepozornym miasteczku zostaje otwarty Gabinet figur woskowych. Nieświadomi niczego nastolatkowie przychodzą zainteresowani ciekawą ekspozycją. Każda ze scenek muzealnych przedstawia daną postać z filmów grozy. Jest więc wilkołak, Kuba Rozpruwacz, Markiz de Sade.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 810 Autor: Tyrkinho

Cinema Paradiso opowiada historię znanego włoskiego reżysera Salvatore (Jacques Perrin), który po latach powraca pamięcią do czasów dzieciństwa spędzonego w małym sycylijskim miasteczku. Cały świat zaaferowany jest wydarzeniami politycznymi po II wojnie światowej, jednak tutaj, w prowincjonalnym miasteczku

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 591 Autor: Tyrkinho

Pewnego dnia Albert Stockwell wraca z pracy do domu i znajduje wiadomość od swojej żony Nancy. Informuje ona, że wybrała się w odwiedziny do przyjaciół. Po kilku dniach oczekiwania uświadamia sobie, że żona zaginęła. Jego zaniepokojenie rośnie, gdy odkrywa internetową znajomość Nancy z mężczyzną o imieniu Louis Farley

Komentarzy: 15 Wyświetleń: 3200 Autor: kisiel098