Login: Hasło:
Ilość filmów: 147295
W poczekalni: 9
Komentarzy: 150864
Użytkowników: 550077

Filmy filmy w rmvb

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Nowojorski diler narkotyków ma 24 godziny, by pożegnać się z najbliższymi i dojść do tego, kto go wydał. Potem trafi do więzienia na 7 lat.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 640 Autor: wasik111

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie.

05


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1603 Autor: mikserr

1943 rok. Pułkownik Wiszniewiecki organizuje szkołę dla dywersantów. "Uczniami" będą młodociani zabójcy i złodzieje - 14, 15 - letni przestępcy sprowadzeni z więzień i poprawczaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 131 Autor: wasylek111

W niedalekiej przyszłości rozwój technologii pozwala na powstanie skutecznych maszyn do zabijania. Elitarna jednostka wojskowa zostaje przetransportowana do ośrodka szkoleniowego, znajdującego się na pewnej tajemniczej wyspie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 180 Autor: wasylek111

Po inwazji kosmitów nastolatka poszukuje zaginionego brata, który prawdopodobnie został porwany przez obcych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: mikserr

Aurora odsiaduje wyrok za napad, który nie poszedł zgodnie z planem. Jej towarzyszki pozostają na wolności: Ana, jej siostra, Gloria i Paloma – cztery kobiety, dla których życie wcale nie było łatwe. Ana jest prostytutką

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 310 Autor: head201

Arrowhead

Kye zostaje wojennym jeńcem. W zmian za wolność ma podjąć się niebezpiecznej misji, jednak jego statek rozbija się na wrogiej i odludnej planecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: wasylek111

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: wasylek111

Szanowany Genyo Kamiur dowodzi miejscowym gangiem. Różni się jednak od bezwzględnych przywódców jakuzy. Lokalni mieszkańcy zawsze mogą liczyć na jego pomoc. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, że mężczyzna w rzeczywistości jest wampirem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: wasylek111

Mama / Ma Ma

Magda (Cruz), nauczycielka i matka 10-letniego chłopca, musi stawić czoło dramatycznej diagnozie. Wykryto u niej raka piersi.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 247 Autor: wasylek111

Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 215 Autor: wasylek111

"Excentrycy" to niezwykła historia jazzmana (Maciej Stuhr), który u schyłku lat 50-tych XX wieku powraca z Anglii do Polski. Wraz z grupą ekscentrycznych muzyków zakłada swingowy big-band.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 167 Autor: wasylek111

Film opowiada historię Kentaro (Haruma Miura) i Keiko (Kazue Fukiishi), rodzeństwa poszukującego informacji o swoim dziadku Kyuzo (Junichi Okada), który zginął podczas drugiej wojny światowej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: wasylek111

Dick jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i świeżo upieczonym wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona  – młodzieńca nudnego jak seks ślimaków. Dick postanawia zrobić z wnuka mężczyznę i zabiera go w podróż w poszukiwaniu utraconego testosteronu.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 198 Autor: wasylek111

W przeddzień swojego ślubu Ben wyrusza do Miami, aby schwytać niebezpiecznego dealera narkotykowego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 196 Autor: wasylek111

Historia młodych tancerzy, którzy stają przed wyborem, czy podążać za marzeniami i przeznaczeniem. Każdy z tancerzy otrzymuje list, by wstąpić w szeregi Legionu Niezwykłych Tancerzy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: slawoP

Stanley Hill (John Travolta) i jego żona zostają napadnięci w podziemnym garażu. Zaatakowana przez bandytów kobieta umiera na jego rękach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 232 Autor: wasylek111

Grupa studentów przeprowadza eksperyment na martwym psie, starając się przywrócić go do życia. Gdy odkrywają sposób na ożywianie zmarłych i pragną ogłosić to światu, ich dziekan zamyka projekt i konfiskuje wszelkie materiały.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: wasylek111

Dwunastoletni wnuk byłego astronauty postanawia przeszkodzić złemu miliarderowi w ukradzeniu z księżyca ważnych zasobów mineralnych i zniszczeniu flagi postawionej tam przez załogę Apollo 11.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 174 Autor: ulcia_16_92

Debiut Scooby-Doo w świecie LEGO®! Dołącz do Scooby-Doo, Kudłatego oraz reszty ekipy i odwiedź fabrykę snów. Wycieczka po legendarnym studiu filmowym Bricktona zamienia się w koszmar, kiedy potwory z klasycznych filmów urządzają sobie upiorny casting...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: ulcia_16_92

Cieszący się szacunkiem stolarz John (John Ashton) mieszka w miasteczku w stanie Wisconsin. Pewnego dnia wymierza sprawiedliwość lokalnemu bandycie, który terroryzował okolicę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 213 Autor: wasylek111

Epicka opowieść o życiu jednego z największych holenderskich bohaterów - admirała Michiela de Ruytera. Holandia, druga połowa siedemnastego wieku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 217 Autor: wasylek111

Życie mieszkającej na przedmieściach samotnej matki z dwóją dzieci zmienia się w koszmar, gdy złowroga siła zaczyna ją prześladować.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 209 Autor: wasylek111

The Witch

Nowa Anglia, 1630 rok. William i Katherine wiodą spokojne życie z piątką dzieci. Gdy ich nowo narodzony syn znika, a plony niszczeją, członkowie rodziny zwracają się przeciwko sobie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 119 Autor: wasylek111

W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 144 Autor: wasylek111