Login: Hasło:
Ilość filmów: 131270
W poczekalni: 3
Komentarzy: 144737
Użytkowników: 544087

Filmy filmy w rmvb

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Benjamin to nieśmiały, zamknięty w sobie chłopak, który jest komputerowym geniuszem. Kiedy spotyka charyzmatycznego Maxa jego życie ulega całkowitej zmianie. ..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 55 Autor: morswin

Szukający desperacko pracy Lou Bloom wpada na pomysł, by filmować nocne wypadki i zbrodnie, po czym sprzedawać materiały lokalnej telewizji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 60 Autor: morswin

Jeziorak

Policjanci z prowincjonalnej komendy likwidują leśną bimbrownię. Oddział zostaje ostrzelany i jeden z policjantów zostaje ranny. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: morswin

Dwoje przyjaciół stara się na nowo połączyć kumpla z jego byłą dziewczyną.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 203 Autor: morswin

Młoda kobieta wyrusza z Alice Springs nad Ocean Indyjski. Ma do pokonania 2,7 tys. km przez australijską pustynię, a towarzyszą jej 4 wielbłądy i wierny pies.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: morswin

Clown

Kochający ojciec w dniu urodzin swojego syna zakłada kostium klauna, który, będąc częścią klątwy, wyzwala mordercze skłonności.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 80 Autor: morswin

Profesor literatury, a jednocześnie nałogowy hazardzista traci cały swój majątek. Wkrótce zapożycza się u niewłaściwych ludzi, którzy domagają się spłaty długu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 175 Autor: morswin

Spektakularny film science fiction, ukazujący dalsze losy legendarnych superbohaterów, kulisy konfliktu między nimi i walki o akceptację. X-Meni łączą swe siły, by zawalczyć o przetrwanie gatunków w dwóch epokach...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: imilio

Współczesna i taneczna wersja historii Romea i Julii. Dwoje zakochanych tancerzy musi ocalić swoje uczucie, które wybuchło wbrew woli ich skłóconych i rywalizujących rodzin.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: imilio

Szymon jest lekarzem. Kiedy wpada na Basię, miłośniczkę jazdy na rolkach, zakochuje się w niej. Ich miłości może jednak zaszkodzić playboy Leon.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 219 Autor: imilio

Zwolniony ze służby żołnierz zaprzyjaźnia się z rodziną kolegi, który zginął na misji. Po tym, jak zostaje przyjęty do ich domu, w okolicy mają miejsce serie niewyjaśnionych morderstw.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: imilio

War of the Damned" będzie rozgrywać się po pokonaniu Gajusza Kladiusza Glabera. Spartakus i jego ludzie po bitwie pod Wezuwiuszem odnieśli wiele zwycięstw, powiększając swoje zastępy...


Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1460 Autor: lanky

Spartakus (Andy Whitfield) jest trackim wojownikiem. Jego wioska sprzymierza się z Rzymem w celu wybicia wspólnych wrogów. Dowodzący wojskami legat... 

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 2324 Autor: lanky

Seria SF opowiadająca o nieprzeciętnych zdarzeniach, które przytrafiają się przeciętnym ludziom. Bohaterzy tego serialu mają do czynienia z wieloma niewiarygodnymi przypadkami tj. spotkania z obcymi...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2416 Autor: kwoy

Jimmy Testagross dorastał w Queens. Jako nastolatek był fanem rockandrolla i marzył o pracy w przemyśle muzycznym. Kilka lat później jego marzenie się spełniło.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: wasik111

Pułkownik Johnny Rico powraca, by dowodzić swoim oddziałem specjalnie wyszkolonych żołnierzy podczas tajnej misji na odległą planetę OM-1. Tam muszą stawić czoła starym i nowym wrogim owadom i tylko broń najnowszej...

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 3582 Autor: Marulek222
Devil May Cry nawiązuje do przygód łowcy demonów - Dante'go, który sam jest pół-demonem, pół-człowiekiem.. Dante działa na rzecz własnego interesu, nazwanego "Devil May Cry". Postacie są wykreowane na bazie...

 

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 4705 Autor: LeszekOrzeszek

Bruce jest zwyczajnym otyłym facetem przed czterdziestką, który prowadzi nudne życie. Pewnego dnia jego nową szefową zostaje kobieta jego marzeń - piękna, pewna siebie Amerykanka Julia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: gosiareal22

Rok 1720. Po zatonięciu statku i zniszczeniu sklepu Ojciec (André Dussollier) jest zmuszony przenieść się na wieś wraz z sześciorgiem dzieci. Wśród nich jest radosna i pełna życia Belle (Léa Seydoux), najmłodsza z córek...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 322 Autor: imilio

Inny / Altered

Piętnaście lat temu piątka mężczyzn została uprowadzona przez kosmitów. Udało się powrócić tylko czwórce z nich. W ciągu ostatnich siedmiu lat próbowali oni schwytać stwora, który zniszczył im życie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 425 Autor: wasik111

"Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 289 Autor: morswin

Interstellar

Historia grupy badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości podróżowania w innym wymiarze. Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech Kipa Thorne'a.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 345 Autor: morswin

Historia mężczyzny, który po ośmiu latach od zaginięcia ukochanej córki odkrywa nowe informacje mogące pomóc w odnalezieniu dziewczyny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 221 Autor: morswin

Doświadczony dziennikarz śledczy i młoda hakerka starają się rozwikłać zagadkę zaginięcia 16-letniej dziewczyny, do którego doszło czterdzieści lat wcześniej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 299 Autor: wasik111

Dalton Hunt, na skutek nieszczęśliwego wypadku w ringu, do którego się przyczynił, kończy karierę MMA u szczytu sławy. Nie mogąc poradzić sobie z poczuciem winy, traci rodzinę i nie może odnaleźć sensu życia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 243 Autor: imilio