Login: Hasło:
Ilość filmów: 142411
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141133
Użytkowników: 550712

Filmy filmy w rmvb

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Ron Emmerson (Jay Harrington) niedawno rozwiódł się z żoną. Aby odreagować, zabiera dzieci - Tima (Graham Verchere) i Annie (Genevieve Buechner) - do miasteczka Turkey Hollow, gdzie ich ekscentryczna ciotka Cly

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 23 Autor: wasylek111

Molly Maxwell

Szesnastoletnia uczennica liceum nawiązuje romans z młodym i przystojnym nauczycielem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 60 Autor: wasylek111

Chcąc uchronić Izraelitów przez filistyńską niewolą, młody pasterz Dawid podejmuje wyzwanie rzucone przez najeźdźców i decyduje się stanąć do pojedynku z najsilniejszym z nich – niepokonanym olbrzymem o imieniu Goliat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 155 Autor: wasylek111

Tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 151 Autor: ulcia_16_92

W dzisiejszych czasach niemożliwością jest sprawić, żeby facet zachowywał się w związku dokładnie tak jak chciałaby tego kobieta. Tak przynajmniej myślą cztery główne bohaterki, zanim nie odkryją cudownego poradnika Stevea Harveya. Zaczynają podążać

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1142 Autor: morswin

Andre Botello) rozstają się ze swoimi dziewczynami. W celu poznania nowych znajomych, wpadają na pomysł zorganizowania akademii szkolącej przyszłe modelki bikini.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 264 Autor: wasylek111

Najeźdźcy z kosmosu dają ludziom ultimatum - opuścić Ziemię lub umrzeć. Prezydent USA wraz z grupą bojówkarzy postanawia walczyć o wolność swoich obywateli.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 300 Autor: wasylek111

Bezduszni zabójcy mordują rodzinę młodej dziewczyny, a ją samą porywają. Kiedy udaje się jej zbiec, bandyci ruszają za nią w pościg.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 349 Autor: wasylek111

Amerykańska komedia młodzieżowa w stylu "American Pie" i reżyserii Straw Weismana ("Trunk", "Bikini Model Academy"). Szóstak młodych, atrakcyjnych ludzi wygrywa konkurs, w którym główną nagrodą jest opłacony pobyt w domu w Malibu

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 256 Autor: wasylek111

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Historia imigranta dr. Benneta Omalu, błyskotliwego neuropatologa, autora wstrząsającego medycznego odkrycia, które sprawiło, że musiał stanąć naprzeciw jednej z najbardziej wpływowych organizacji świata

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 257 Autor: wasylek111

Superman przybywa do Gotham, prowokując walkę z rycerzem miasta - Batmanem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 548 Autor: wasylek111

Film opowiada o mężczyźnie, który odkrywa, że jego syn posiada supermoce. Oboje są teraz zagrożeni i muszą uciekać przed ścigającą ich grupą.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 231 Autor: wasylek111

Nowa Anglia, 1630 rok. William i Katherine wiodą spokojne życie z piątką dzieci. Gdy ich nowo narodzony syn znika, a plony niszczeją, członkowie rodziny zwracają się przeciwko sobie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 276 Autor: wasylek111

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie.

10


Komentarzy: 2 Wyświetleń: 3288 Autor: mikserr

1864

Zrealizowany z epickim rozmachem obraz to filmowa wersja tak samo zatytułowanego wystawnego serialu, będącego najdroższą jak do tej pory produkcją duńskiej telewizji..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 295 Autor: wasylek111

"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi "Pitbull...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 666 Autor: morswin

The Boy

Młoda Amerykanka opiekuje się lalką, która należy do zdziwaczałych londyńczyków. Wkrótce dziewczyna odkrywa, dlaczego rodzina traktuje kukłę jak własne dziecko.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 264 Autor: wasylek111

Ostatni klaps

Scenariuszem zapomnianego reżysera zaczyna się interesować bogaty producent. Obaj mają różne wizje tego samego filmu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 316 Autor: wasylek111

Młody wiking o imieniu Erick łączy siły z członkami zwaśnionego klanu, by ocalić uprowadzoną księżniczkę. Okazuje się jednak, że ewentualna śmierć dzielnych śmiałków jest niczym w porównaniu z siłami, które mogą zbudzić.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 356 Autor: wasylek111

Wydarzenia związane z nierozwiązaną przez policję sprawą. Goście górskiej chaty stają twarzą w twarz z przerażeniem, kiedy tajemnicza siła śledzi ich w ciemności i puka do drzwi ich świadomości.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 859 Autor: Yoosek

Git

Przywódca zakładu karnego w Łęczycy zostaje zamordowany. Dziennikarz śledczy, który z nim rozmawiał tydzień wcześniej, postanawia dojść prawdy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 310 Autor: wasylek111

Amerykanka przyjeżdża do mrocznego lasu Aokigahara leżącego w Japonii, aby odnaleźć zaginioną siostrę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: wasylek111

Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 412 Autor: wasylek111

Film 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi opowiada o ataku islamskich terrorystów na placówkę dyplomatyczną w Benghazi w Libii, gdzie zginęło wielu Amerykanów na czele z ambasadorem J. Christopherem Stevensem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 346 Autor: wasylek111

Samotna matka-narkomanka zostaje wzięta jako zakładniczka w swoim mieszkaniu przez mężczyznę, który uciekł z aresztu i zastrzelił sędziego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 322 Autor: wasylek111