Login: Hasło:
Ilość filmów: 141812
W poczekalni: 17
Komentarzy: 140381
Użytkowników: 550397

Filmy filmy w rmvb

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie.

10


Komentarzy: 2 Wyświetleń: 3003 Autor: mikserr

1864

Zrealizowany z epickim rozmachem obraz to filmowa wersja tak samo zatytułowanego wystawnego serialu, będącego najdroższą jak do tej pory produkcją duńskiej telewizji..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 199 Autor: wasylek111

"Będzie zabójstwo. I ja w nim będę brał udział. A mówię ci to tylko dlatego, że mi tego nie udowodnisz". Tymi słowami Bogusław Linda, w roli gangstera złamanego przeszłością, powraca na wielki ekran. W filmie Patryka Vegi "Pitbull...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 519 Autor: morswin

The Boy

Młoda Amerykanka opiekuje się lalką, która należy do zdziwaczałych londyńczyków. Wkrótce dziewczyna odkrywa, dlaczego rodzina traktuje kukłę jak własne dziecko.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: wasylek111

Ostatni klaps

Scenariuszem zapomnianego reżysera zaczyna się interesować bogaty producent. Obaj mają różne wizje tego samego filmu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 250 Autor: wasylek111

Młody wiking o imieniu Erick łączy siły z członkami zwaśnionego klanu, by ocalić uprowadzoną księżniczkę. Okazuje się jednak, że ewentualna śmierć dzielnych śmiałków jest niczym w porównaniu z siłami, które mogą zbudzić.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 293 Autor: wasylek111

Wydarzenia związane z nierozwiązaną przez policję sprawą. Goście górskiej chaty stają twarzą w twarz z przerażeniem, kiedy tajemnicza siła śledzi ich w ciemności i puka do drzwi ich świadomości.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 827 Autor: Yoosek

Git

Przywódca zakładu karnego w Łęczycy zostaje zamordowany. Dziennikarz śledczy, który z nim rozmawiał tydzień wcześniej, postanawia dojść prawdy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 262 Autor: wasylek111

Amerykanka przyjeżdża do mrocznego lasu Aokigahara leżącego w Japonii, aby odnaleźć zaginioną siostrę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: wasylek111

Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 299 Autor: wasylek111

Film 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi opowiada o ataku islamskich terrorystów na placówkę dyplomatyczną w Benghazi w Libii, gdzie zginęło wielu Amerykanów na czele z ambasadorem J. Christopherem Stevensem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 295 Autor: wasylek111

Samotna matka-narkomanka zostaje wzięta jako zakładniczka w swoim mieszkaniu przez mężczyznę, który uciekł z aresztu i zastrzelił sędziego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 288 Autor: wasylek111

Dwaj łowcy głów, próbując znaleźć schronienie przed zamiecią śnieżną, trafiają do Wyoming, gdzie wplątani zostają w splot krwawych wydarzeń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 294 Autor: wasylek111

Pokój / Room

Jack ma pięć lat, gdy dowiaduje się od mamy, że pokój, w którym mieszka z nią od urodzenia, nie jest całym światem. Wychował się tu, myśląc, że po drugiej stronie ścian jest pustka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: ulcia_16_92

Marco jest skinheadem do szpiku kości. Wraz ze swoimi kolegami, Braguette'em  Grand-Guyem i Marvinem  maltretuje napotkanych Arabów i rozwiesza plakaty reprezentujące poglądy ultraprawicowe.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 200 Autor: wasylek111

Pracownik straży przybrzeżnej podejmuje próbę uratowania ludzi uwięzionych na tankowcu zniszczonym podczas sztormu.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 173 Autor: wasylek111

Sierżant Jake Chandler (Steven Seagal) zostaje wysłany do Afganistanu z misją odbicia porwanego przez Talibów amerykańskiego kongresmena.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 228 Autor: wasylek111

Nowojorski diler narkotyków ma 24 godziny, by pożegnać się z najbliższymi i dojść do tego, kto go wydał. Potem trafi do więzienia na 7 lat.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 724 Autor: wasik111

1943 rok. Pułkownik Wiszniewiecki organizuje szkołę dla dywersantów. "Uczniami" będą młodociani zabójcy i złodzieje - 14, 15 - letni przestępcy sprowadzeni z więzień i poprawczaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: wasylek111

W niedalekiej przyszłości rozwój technologii pozwala na powstanie skutecznych maszyn do zabijania. Elitarna jednostka wojskowa zostaje przetransportowana do ośrodka szkoleniowego, znajdującego się na pewnej tajemniczej wyspie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 273 Autor: wasylek111

Po inwazji kosmitów nastolatka poszukuje zaginionego brata, który prawdopodobnie został porwany przez obcych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 249 Autor: mikserr

Aurora odsiaduje wyrok za napad, który nie poszedł zgodnie z planem. Jej towarzyszki pozostają na wolności: Ana, jej siostra, Gloria i Paloma – cztery kobiety, dla których życie wcale nie było łatwe. Ana jest prostytutką

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 351 Autor: head201

Arrowhead

Kye zostaje wojennym jeńcem. W zmian za wolność ma podjąć się niebezpiecznej misji, jednak jego statek rozbija się na wrogiej i odludnej planecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 207 Autor: wasylek111

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 338 Autor: wasylek111

Szanowany Genyo Kamiur dowodzi miejscowym gangiem. Różni się jednak od bezwzględnych przywódców jakuzy. Lokalni mieszkańcy zawsze mogą liczyć na jego pomoc. Nieoczekiwanie wychodzi na jaw, że mężczyzna w rzeczywistości jest wampirem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 286 Autor: wasylek111