Login: Hasło:
Ilość filmów: 143274
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141839
Użytkowników: 551066

Filmy filmy w rmvb

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Minęło ponad 10 lat od ostatniej wizyty w najpopularniejszym zakładzie fryzjerskim. Wciąż zastaniecie tam Calvina (Ice Cube) i jego lojalnych pracowników, ale przygotujcie się też na spore zmiany.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 40 Autor: wasylek111

Grupa nastolatków z Tajlandii jedzie na sylwestra do Nowego Jorku. Na miejscu szukają dilera narkotykowego. Wkrótce jeden z przybyszów zostaje uprowadzony przez psychopatę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: wasylek111

Rok 2035, Ziemia jest wyludniona. Wyginęło 99% ludzkiej populacji. Ci, którzy przeżyli, schronili się w specjalnych podziemnych konstrukcjach. A wszystko to za sprawą szaleńca, który w 1996 r. wprowadził śmiertelnego wirusa. Jedyną szansą na przezwyciężenie zarazy jest zdobycie pierwotnej, nie zmutowanej wersji wirusa.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1208 Autor: slawoP

Marvel Studios, wytwórnia stojąca za sukcesem takich hitów jak "Avengers" i "Iron Man 3", przedstawia film "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Kapitan Ameryka zostaje wplątany w sieć zagrażającej całemu światu intrygi...:: DUBBING ORYGINALNY ::

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2091 Autor: Pedro56

Taylor i Harold są dobrymi przyjaciółmi, łączy ich zamiłowanie do górskich wspinaczek. Podczas jednej z wypraw spotykają człowieka, który ma zamiar podjąć się zdobycia drugiego co do wielkości szczytu - K2.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 331 Autor: wasik111

Gospodarz programu telewizyjnego zostaje wzięty jako zakładnik przez mężczyznę, który słuchając jego rad dotyczących inwestycji, stracił oszczędności swojego życia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: imilio

Wilcza rodzina przygarnia chłopca, któremu nadają imię Mowgli. Gdy ten podrasta, zaprzyjaźnia się z czarną panterą Bagheerą i niedźwiedziem Baloo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 198 Autor: imilio

Nadchodzi wojna! Wojna, jakiej nie widział świat. Żaden ze światów. Spokój Azeroth zostaje zaburzony miażdżącym atakiem Orków, którzy przeczuwają, że ich cywilizacja dobiega końca.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 183 Autor: wasylek111

Akcja filmu dzieje się w ogromnym biurowcu o nazwie Ravenwood w Los Angeles. Awaria prądu, która przytrafia się w Święto Bożego Narodzenia odcina mieszkańców od wszelkiej pomocy. Co gorsza, okazuje się, że na ich życie czyha niewyobrażalnie przerażające zagrożenie.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1385 Autor: wasik111

Lucie, zostaje odnaleziona pół żywa przy drodze. Jak się okazuje rok wcześniej zaginęła. Dziewczynka trafia do szpitala, gdzie poznaje Anne, która była ofiarą przemocy w rodzinie. Lucie wciąż dręczą koszmary o jej oprawcy, który ją katował.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 132 Autor: ulcia_16_92

Dwie złe siostry przygotowują się do podboju Ziemi, tylko łowca i Sara mogą je powstrzymać.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 300 Autor: wasylek111

Rok 1204. Norwegia jest wyniszczona przez wojnę domową. Dwóch mężczyzn, Torstein (Kristofer Hivju) oraz Skjervald (Jakob Oftebro), strzeże w tajemnicy nieślubnego syna króla, którego śmierci pragnie połowa królestwa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 355 Autor: wasylek111

Nastoletni Lincoln od dłuższego czasu jest dręczony w szkole przez innego ucznia. Podczas jednego z kompromitujących go ataków w przypływie wściekłości rani agresora w twarz.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 263 Autor: wasylek111

Film oparty na prawdziwej historii dziewczynki- Lucy Keys, która w roku 1755 zaginęła w lesie. Jej zrozpaczona matka, Martha, aż do swej śmierci chodziła po lesie wołając jej imię.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 246 Autor: wasylek111

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 400 Autor: wasylek111

Ron Emmerson (Jay Harrington) niedawno rozwiódł się z żoną. Aby odreagować, zabiera dzieci - Tima (Graham Verchere) i Annie (Genevieve Buechner) - do miasteczka Turkey Hollow, gdzie ich ekscentryczna ciotka Cly

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: wasylek111

Molly Maxwell

Szesnastoletnia uczennica liceum nawiązuje romans z młodym i przystojnym nauczycielem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 188 Autor: wasylek111

Chcąc uchronić Izraelitów przez filistyńską niewolą, młody pasterz Dawid podejmuje wyzwanie rzucone przez najeźdźców i decyduje się stanąć do pojedynku z najsilniejszym z nich – niepokonanym olbrzymem o imieniu Goliat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 208 Autor: wasylek111

Tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 263 Autor: ulcia_16_92

W dzisiejszych czasach niemożliwością jest sprawić, żeby facet zachowywał się w związku dokładnie tak jak chciałaby tego kobieta. Tak przynajmniej myślą cztery główne bohaterki, zanim nie odkryją cudownego poradnika Stevea Harveya. Zaczynają podążać

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1190 Autor: morswin

Andre Botello) rozstają się ze swoimi dziewczynami. W celu poznania nowych znajomych, wpadają na pomysł zorganizowania akademii szkolącej przyszłe modelki bikini.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 342 Autor: wasylek111

Najeźdźcy z kosmosu dają ludziom ultimatum - opuścić Ziemię lub umrzeć. Prezydent USA wraz z grupą bojówkarzy postanawia walczyć o wolność swoich obywateli.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 347 Autor: wasylek111

Bezduszni zabójcy mordują rodzinę młodej dziewczyny, a ją samą porywają. Kiedy udaje się jej zbiec, bandyci ruszają za nią w pościg.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 416 Autor: wasylek111

Amerykańska komedia młodzieżowa w stylu "American Pie" i reżyserii Straw Weismana ("Trunk", "Bikini Model Academy"). Szóstak młodych, atrakcyjnych ludzi wygrywa konkurs, w którym główną nagrodą jest opłacony pobyt w domu w Malibu

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 295 Autor: wasylek111

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Historia imigranta dr. Benneta Omalu, błyskotliwego neuropatologa, autora wstrząsającego medycznego odkrycia, które sprawiło, że musiał stanąć naprzeciw jednej z najbardziej wpływowych organizacji świata

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 306 Autor: wasylek111