Login: Hasło:
Ilość filmów: 144155
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142501
Użytkowników: 551304

Filmy filmy w rmvb

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Nieśmiały biochemik Paul (Tate Donovan) otrzymuje od Cyganki madame Ruth (Anne Bancroft) eliksir miłości - tajemniczą miksturę o cudownym działaniu. W domu medykament ląduje w koszu. Przypadkowo próbuje go kot Paula. Efekt jest zgodny z tym...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1318 Autor: Damianski_1704

BloodRayne

Film opowiada o kobiecie dhampirze (pół-człowiek pół-wampir) która próbuje zemścić się na własnym ojcu (Kagan) za śmierć swojej matki... pomaga jej w tym pewne bractwo i razem ruszają na poszukiwanie Kagana jak i 3 magicznych amuletów...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3601 Autor: Marulek222

Na granicy

W odciętej od cywilizacji bieszczadzkiej chacie dwaj bracia i ojciec spotykają tajemniczego nieznajomego, który sprowadza na nich niebezpieczeństwo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 260 Autor: wasylek111

Komedia romantyczna o parze młodych ludzi, którzy budzą się w Las Vegas po szalonej nocy w kasynie i z przerażeniem stwierdzają, że ubiegłego wieczoru ktoś udzielił im ślubu...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 647 Autor: Browarmocny

Po wybuchu wojny studentka trafia na front. Dziewczyna staje się najlepszym snajperem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 252 Autor: wasylek111

To wzruszająca opowieść o opóźnionym w rozwoju Samie, który musi stoczyć długą i prawdopodobnie bolesną walkę o odzyskanie praw rodzicielskich. Chce zaopiekować się swoją córką, którą odebrali mu urzędnicy z opieki społecznej.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1147 Autor: Marulek222

Z wycieczki do Wielkiego Kanionu rodzina Taylorów przywozi niecodzienną pamiątkę, złe duchy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 167 Autor: ulcia_16_92

Dwóch kumpli przebiera się za gliniarzy na imprezę kostiumową. Zbieg okoliczności chce, że zostają uznani za prawdziwych stróżów prawa i uwikłani w mafijne porachunki.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1247 Autor: Pedro56

Akcja filmu dzieje się w Silver City w Arizonie. Indianie i osadnicy muszą odłożyć wszelkie spory gdyż w mieście rozbija się statek kosmiczny...i kosmici oczywiście będą chcieli zdobyć Dziki Zachód…

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 963 Autor: gosiareal22

Seria SF opowiadająca o nieprzeciętnych zdarzeniach, które przytrafiają się przeciętnym ludziom. Bohaterzy tego serialu mają do czynienia z wieloma niewiarygodnymi przypadkami tj. spotkania z obcymi...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 3314 Autor: kwoy

Czterej wojownicy muszą się zmierzyć z cieszącym się bardzo złą sprawą Krangiem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 174 Autor: wasylek111

Ptasi przyjaciele:Red, Chuck i Bomb bronią swoją wyspę przed najazdem zielonych świń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 168 Autor: wasylek111

Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych złoczyńców, Apocalypse, chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 298 Autor: wasylek111

Po przeprowadzce do nowego domu, świeżo rozwiedziona kobieta musi walczyć o życie córki, opętanej przez ducha uwięzionego w lalce.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 333 Autor: imilio

Tajemnicza choroba dziesiątkuje małe europejskie miasteczko. Aby uratować swoją siostrę, Ayia sięga po metody wykraczające poza konwencjonalną medycynę i religię.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: wasylek111

Kiedy bezwzgledni inwestorzy z US i Japonii próbują przejąć brytyjski bank z wielopokoleniową tradycją, niekompetentny Sir Charles Bunbury próbuje ocalić swą spuścizną.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 151 Autor: wasylek111

Hiszpania, rok 1980. Dwaj detektywi, Juan i Pedro, łączą siły w celu zbadania sprawy brutalnych morderstw młodych dziewczyn.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: wasylek111

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, zaprzyjaźnia się z ogromną bestią i sprowadza ją do Przystani Elfów. Nie wszystkim ten pomysł się podoba.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 511 Autor: imilio

Limbo, Żądza, Obżarstwo, Chciwość, Gniew, Herezja, Przemoc, Oszustwo i Zdrada!
To dziewięć kręgów piekła opisanych przez Dantego Alighieri w Piekle

 

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 3169 Autor: Marulek222

Ustawa zmuszająca superbohaterów do rejestracji i ujawnienia ich tożsamości doprowadza do konfliktu pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami nowego prawa.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 423 Autor: wasylek111

Dwaj drobni złodzieje uciekając przed pogonią w wielkim domu towarowym znajdują schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostają zmuszeni przez dzieci do opowiadania bajek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 355 Autor: wasylek111

Drugi film z serii o grupie przestępczej organizującej śmiertelne polowania na ludzi. Tym razem odbywało się w dżunglach Birmy i Tajlandii.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 253 Autor: wasylek111

Członkowie gangu oraz skorumpowani gliniarze postanawiają zabić policjanta, aby odwrócić uwagę od wykonywanego przez nich niezwykle skomplikowanego napadu po drugiej stronie miasta.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 235 Autor: wasylek111

Zabawna opowieść o dwóch siostrach wywodzących się z prastarego rodu czarownic. Po śmierci rodziców Sally i Gillian wprowadzają się do posiadłości swoich ekscentrycznych ciotek, Jet i Frances. Pod ich okiem uczą się,jak uprawiać sztukę czarnoksięską.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1339 Autor: wasik111

Minęło ponad 10 lat od ostatniej wizyty w najpopularniejszym zakładzie fryzjerskim. Wciąż zastaniecie tam Calvina (Ice Cube) i jego lojalnych pracowników, ale przygotujcie się też na spore zmiany.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 170 Autor: wasylek111