Login: Hasło:
Ilość filmów: 143645
W poczekalni: 3
Komentarzy: 150564
Użytkowników: 548937

Filmy filmy hd

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Współczesny Nowy Jork. Ostatni łowca czarownic staje do walki przeciwko wiedźmom.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 75 Autor: morswin

Katie wraz z rodziną próbuje ułożyć sobie życie w nowym miejscu. Niebawem kobieta odkrywa, że krążą za nią duchy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 56 Autor: ulcia_16_92

Irlandzki dziennikarz sportowy prowadzi śledztwo mające na celu udowodnienie, że zwycięskie występy Lance'a Armstronga w Tour de France są zasługą niedozwolonych środków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 60 Autor: morswin

Katie wraz z rodziną próbuje ułożyć sobie życie w nowym miejscu. Niebawem kobieta odkrywa, że krążą za nią duchy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 47 Autor: ulcia_16_92

Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Historia tajnej operacji ratowania sześciu amerykańskich zakładników porwanych w Teheranie w 1979 roku.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1336 Autor: lanky

Legend

Oparta na faktach opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bliźniaków Rona i Reggie’go Kray, którzy w barwnych latach 60-tych terroryzowali Londyn...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 157 Autor: morswin

Irlandzki dziennikarz sportowy prowadzi śledztwo mające na celu udowodnienie, że zwycięskie występy Lance'a Armstronga w Tour de France są zasługą niedozwolonych środków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 43 Autor: morswin

Knight of Cups

Scenarzysta z Los Angeles stara się zrozumieć dziwne wydarzenia wokół siebie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 53 Autor: ulcia_16_92

Epicka opowieść o oddziale marines wysłanym do Wietnamu. Wpierw poznajemy przyszłych żołnierzy, gdy odbywają szkolenie w specjalnym obozie. W drugiej części filmu akcja przenosi się do Wietnamu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 76 Autor: ulcia_16_92

Kiedy Batman znika, o pokój w Gotham musi walczyć cała Bat rodzina – w tym nowe postacie Batwoman i Batwing. Muszą także odkryć tajemnicę stojącą za zniknięciem Mrocznego Rycerza.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 131 Autor: ulcia_16_92

Kapral Evan Albright wstąpił do elitarnej jednostki z idealistycznych pobudek, jednak szybko musi zweryfikować swój pogląd na służbę, gdy ląduje jako zwykły ochroniarz ambasady gdzieś na Bliskim Wschodzie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 130 Autor: morswin

Oparta na faktach historia dwóch mężczyzn, którzy po kilkunastu latach spotykają się ponownie i zaczynają prowadzić wspólne interesy, co prowadzi do jednego z największych skandali w historii FBI.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 161 Autor: morswin

Kapral Evan Albright wstąpił do elitarnej jednostki z idealistycznych pobudek, jednak szybko musi zweryfikować swój pogląd na służbę, gdy ląduje jako zwykły ochroniarz ambasady gdzieś na Bliskim Wschodzie. Nuda jednak nie trwa długo, gdy placówkę zaatakują dobrze wyszkoleni i uzbrojeni terroryści.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: morswin

Algieria, rok 1954. Daru (Viggo Mortensen), były żołnierz, obecnie nauczyciel w arabskiej szkole podstawowej, dostaje ważne zadanie - ma dostarczyć skazanego za zabójstwo Mohameda (Reda Kateb) do Tinguit.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: wasik111

Oparta na faktach historia James'a Bulgera (pseudonim "Whitey"), brata senatora oraz najbardziej bezwzględnego i brutalnego przestępcy w historii południowego Bostonu, który został informatorem FBI, aby pozbyć się mafijnej rodziny, działającej na jego terenie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 102 Autor: ulcia_16_92

Non-Stop

Agent federalny Bill Marks musi uratować pasażerów i załogę samolotu opanowanego przez terrorystów.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 758 Autor: Marulek222

Szkocki generał Makbet, za namową swojej ambitnej żony, postanawia użyć niegodziwych środków w celu zdobycia władzy i obalenia króla.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 128 Autor: morswin

Regression

Mężczyzna zostaje oskarżony o przestępstwo, którego nie pamięta - molestowanie córki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: ulcia_16_92

Po rodzinnej tragedii młoda pisarka (Mia Wasikowska) trafia do mrocznego domu, którego ściany pamiętają duchy przeszłości, a jej nowy mąż - sir Thomas Sharpe (Tom Hiddleston) nie jest tym, za kogo się podawał. Rzecz dzieje się w mrokach XIX wieku, w zimnym, górzystym hrabstwie Kumbria.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 73 Autor: morswin

Kiedy menadżerka sławnej piosenkarki Livii kradnie piosenkę pięciu przyjaciółek, te nie zawachają się, by ją odzyskać. Dziewczyny w trakcie akcji szybko orientują się, że sława nie jest jednak tak istotna jak przyjaźń

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 87 Autor: ulcia_16_92

Joe (Charlotte Gainsbourg) kontynuuje opowieść o swoim życiu erotycznym. Jej zwierzeń słucha stary kawaler Seligman (Stellan Skarsgard), który znalazł swoją rozmówczynię pobitą na ulicy i udzielił jej pomocy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 177 Autor: morswin

Opowieść o tchórzliwym nastolatku, który w Halloween zostaje zmuszony do pójścia ze swoim młodszym bratem po cukierki. Podczas zabawy w "cukierek albo psikus" chłopak gubi swojego młodszego brata. Wyrusza na poszukiwania co doprowadzi do wielu nadzwyczajnych przygód.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 447 Autor: gosiareal22

Film przedstawia historię starzejącej się gwiazdy rocka, która w młodości porzuciła rodzinę na rzecz show biznesu. Teraz wraca na łono rodziny, a właściwie próbuje pozbierać jej szczątki. Nie jest przy tym pokorna i cierpliwa

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 77 Autor: ulcia_16_92

W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 165 Autor: morswin

Eurotrip

Licealista Scott koresponduje przez internet z osobą z Europy, o pseudonimie "Mieke", która pomaga mu otrzymywać najlepsze stopnie z języka niemieckiego, rozwiązując za niego zadania domowe. Gdy "Mieke" proponuje chłopakowi spotkanie "na żywo

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 640 Autor: Browarmocny