Login: Hasło:
Ilość filmów: 145223
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142933
Użytkowników: 551570


Troja / Troy

Podstawowe informacje
Oryginalny tytuł: Troy
Polski tytuł: Troja
Produkcja: USA, Wielka Brytania, Malta
Data premiery: 2004-05-09
Gatunek: Akcja, Dramat historyczny
Ocena społeczności: 4.83, głosów: 12
Opis filmu

Akcja dzieje się w starożytnej Grecji. Wielka miłość Parysa, młodego księcia Troi (Orlando Bloom) i Heleny (Diane Kruger), królową Sparty, stała się przyczyną wojny, za której przyczyną legła w ruinach cała cywilizacja i zginął cały naród trojański. Król Menelaos (Brendan Gleeson), nie może tego puścić płazem, więc jego brat, potężny król Myken, Agamemnon (Brian Cox), jednoczy w krótkim czasie wokół siebie liczne plemiona podbitych przezeń Greków i prowadzi je pod Troję, by walczyć w obronie splamionego honoru swego brata. Wszystko zresztą ułożyło się jak najbardziej po jego myśli, gdyż już dawno chciał zaatakować niezdobytą dotąd Troję. W Troi panuje stary król Priam (Peter Toole), a broni go waleczny książę Hektor (Eric Bana). Nikt nigdy nie przełamał wysokich i groźnych murów miasta i nie przełamie, póki będą go bronić Trojanie. W wojnie tej uczestniczy również zrodzony z bogini - Achilles (Brad Pitt), najwspanialszy wojownik tamtych czasów, nie służący żadnemu królowi, nie walczący pod żadną flagą. Walczy jedynie ku własnej chwale i chce aby wspominano jego imię wiele tysięcy lat po wojnie trojańskiej. Dotychczas nie odnalazł spokoju, jednak da mu go miłość do Briseis (Rose Byrne). To od niego będą zależały w dużej mierze losy tej wojny.

Inne informacje
[VIDEO]
Codec: XviD
Resolution: 640 x 272 (2.35:1)
Bitrate: 507 kb/s
Frame Rate: 24.000 fps

[AUDIO]
Codec: MP3
Bitrate: 128 kb/s (2 chnls)
Frequency Sample: 48000Hz
Linki do pobrania plików
Aby zobaczyć linki do pobrania należy się zarejestrować, jak pobrać filmy za Darmo - zapoznaj się z Regulaminem w dziale FAQ Zapraszamy!Pobierz BEZ LIMITU za pomocą programu !
Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2392 Autor: Pedro56
Pokaż listę podziękowań

Za film podziękowało: 4 osób
Ocena: 0 ( 2013-01-14, 13:49:18)
Troja

Pokaż / ukryj tekst poniżej

Download

Aby zobaczyć linki do pobrania należy się zarejestrować, jak pobrać filmy za Darmo - zapoznaj się z Regulaminem w dziale FAQ Zapraszamy!

ZOBACZ WSZYSTKIE MOJE FILMY
POLUB NASZĄ STRONE NA FACEBOOK
Anonymous - We Are Legion
Autor: lampka1
Ocena: 0 ( 2012-03-23, 15:18:40)
Bardzo proszę o film w jednym linku ;)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany