Login: Hasło:
Ilość filmów: 136309
W poczekalni: 12
Komentarzy: 146455
Użytkowników: 546260

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w międzynarodową aferę kryminalną. Stoi za nią Constantin – znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 264 Autor: Marulek222

Pewien król miał córkę, a była ona bardzo piękna i dumna. Kiedy ojciec chciał ją w końcu wydać za mąż, nie podobał jej się żaden wybranek. Również Ryszarda z Begonii, przyszłego króla,zakochanego w niej bez pamięci, wyszydziła i przezwała"Król Drozdobrody".

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 823 Autor: kropka919

Dzielnemu krawczykowi udaje się zabić siedem much za jednym zamachem.Chłopak chce,by cały świat dowiedział się o jego bohaterskim czynie,wyrusza zatem w długą podróż.Po drodze będzie musiał zmierzyć się ze znacznie groźniejszymi przeciwnikami niż owady

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 344 Autor: kropka919

Kochające się rodzeństwo postanawia uciec od swojej macochy - złej wiedźmy, która bardzo źle ich traktowała. Od tej pory braciszek i siostrzyczka wędrują razem przez pola, łąki i ciemny czarny las. Gdy czarownica zauważa zniknięcie dzieci, wpada w szał. Rzuca zły czar na wszystkie źródła i strumyki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 748 Autor: kropka919

Po śmierci biednego młynarza jego majątek zostaje rozdzielony pomiędzy trzech synów. Dwaj starsi otrzymują młyn i osła, a najmłodszy, Hans, dziedziczy tylko kota Minkusa. Sprytny zwierzak już niedługo pomoże mu jednak zdobyć majątek i serce królewskiej córki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 282 Autor: kropka919

Księżniczka Elżbieta udaje się w podróż,by poślubić ukochanego księcia Leopolda.Po drodze jedna z pokojówek namawia ją,aby zamieniły się rolami.W ten sposób księżniczka zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 570 Autor: kropka919

Bohaterowie ”Epoki lodowcowej” powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata.

Komentarzy: 15 Wyświetleń: 7181 Autor: c13ply

Królewna Śnieżka jest najpiękniejszą istotą na świecie. Zazdrosna o jej niezwykłą urodę zła macocha w gniewie i zazdrości postanawia zabić pasierbicę. Śnieżce udaje się jednak uciec do lasu, gdzie przygarnia ją siedmiu krasnoludków

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 348 Autor: kropka919

W Hotelu Transylvania potwory mogą odpocząć z daleka od ciekawskich ludzkich oczu. Gospodarzami hotelu są Hrabia Dracula oraz jego 116-letnia córka Mavis, zachowująca się dokładnie tak, jak inne nastolatki. Kiedy Mavis łamie świętą zasadę potworów polegającą na unikaniu kontaktów z ludźmi...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1474 Autor: c13ply
Pan Kusakabe wraz z dwoma córkami Satsuki i młodszą Mei przyjeżdża do nowego miejsca zamieszkania, którym jest stary zaniedbany dom. Dziewczynki zwiedzają natychmiast okolicę i zauważają ogromne..
Komentarzy: 22 Wyświetleń: 4750 Autor: kristek86

Bezdzietne małżeństwo marzy o posiadaniu potomstwa. Z ich domu roztacza się widok na piękny ogród należący do złej czarownicy. Pewnego dnia na życzenie żony mężczyzna zrywa rosnącą tam roszpunkę.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 392 Autor: kropka919

W dniu piętnastych urodzin piękna królewna przypadkowo kole się w palec i za sprawą rzuconej przez czarownicę Marunę klątwy zapada w głęboki, trwający sto lat sen. Przez długi czas żadnemu z książąt nie udaje się obudzić dziewczyny.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 662 Autor: kropka919

Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu,...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 137 Autor: morswin

Biedny młynarz, aby zyskać w oczach królewskiego dworu wmawia królowi, że jego córka potrafi zmienić słomę w złoto. Jeden z ministrów króla postanawia uwięzić córkę młynarza i karze jej zamienić zgromadzoną słomę w cenny kruszec.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 283 Autor: kropka919

Typowa amerykańska familia Hendersonów w dobrym nastroju wraca z wyprawy myśliwskiej. Nagle przed maską ich samochodu wyrasta ktoś, kogo nie daje się już ominąć...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: Scan

Flinstonowie i Rubblowie wygrywają w teleturnieju wóz albo przewóz na romantyczną wycieczkę do zamku hrabiego Rockuli w Rocksylvanii. Legenda głosi, że hrabia Rockula stworzył potwora – Frankenstone'a, aby odstraszać wilkołaki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 278 Autor: kropka919

Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show! ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 593 Autor: morswin

Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w międzynarodową aferę kryminalną. Stoi za nią Constantin – znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 187 Autor: Pedro56

Ulubieńcy światowej publiczności powracają na srebrny ekran w filmie "Muppety: poza prawem". Kermit, Piggy i spółka ponownie zapraszają na pełen niezapomnianych gagów, okraszony dawką wspaniałego humoru, muzyki i świetnego aktorstwa show....

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 451 Autor: morswin

Judy pisze piosenkę dla swojego ulubionego piosenkarza rocmana Skya Rockera. Będąc na jego koncercie próbuje dać mu swój tekst,ale pewna złośliwa dziewczyna Felonia Funk przyczynia sie do odwołania koncertu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 175 Autor: kropka919

Rok 1720.Po zatonięciu statku i zniszczeniu sklepu Ojciec jest zmuszony przenieść się na wieś wraz z sześciorgiem dzieci.Wśród nich jest radosna i pełna życia Belle.W czasie podróży mężczyzna kradnie z ogrodu Bestii różę.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 248 Autor: kropka919

Łobuziak Dennis Mitchell (Justin Cooper) razem z kolegami wybiera się do swojego sąsiada, sędziwego pana George'a Wilsona (Don Rickles). Emeryt ma urodziny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 231 Autor: slawoP

Casper wraz z przyjaciółmi z nawiedzonego domu przeżywa mnóstwo zabawnych przygód.Filmy o perypetiach przyjaznego duszka gwarantują doskonałą rozrywkę dla całej rodziny.Serial stanowi kontynuację kinowego szlagieru "Casper"

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 276 Autor: kropka919

Już 4. część pierwszego sezonu hitowego serialu znanego z anteny Cartoon Network! Tym razem nasze ciekawskie dzieciaki w 7 szalonych odcinkach są na tropie miasteczkowych potworów, tajemniczych upiorów...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1221 Autor: GHunter

Mały miś polarny razem ze swoimi przyjaciółmi wybiorą się w pełną przygód podróż na archipelag Galapagos.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 351 Autor: crazy1407