Login: Hasło:
Ilość filmów: 131038
W poczekalni: 2
Komentarzy: 144665
Użytkowników: 544049
Mmamarket.eu - Odzież i akcesoria do sportów walki

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dumbo

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia, których dostarczy ci całkowicie odmieniona wersja „Dumbo", przygotowana z okazji 70. rocznicy powstania filmu. Zakochaj się ponownie w jedynym na świecie latającym słoniątku i jego uroczych uszach. Przeżyj raz jeszcze zabawne przygody Dumbo oraz jego przyjaciela Tima, które mimo upływu lat niezmiennie wzruszają widzów w każdym wieku...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 220 Autor: gosiareal22

Bohaterami filmu jest dwóch młodych braci - Rocky i Elliott, którzy dorastają w Montanie. Obaj są fanami programu telewizyjnego, w którym występuje sympatyczna maskotka o imieniu Froggy Doo. Pewnego dnia Froggy Doo zostaje skradziony, a Rocky wraz ze swoim bratem Elliottem postanawiają ją odnaleźć. Do akcji poszukiwawczej angażują swoich przyjaciół.

Komentarzy: 12 Wyświetleń: 1443 Autor: c13ply

Kres marzeń 11-letniego Jesse'ego o zostaniu najszybszym człowiekiem świata następuje z chwilą, kiedy chłopiec w szkolnym wyścigu przegrywa z klasową samotniczką, Leslie. Nieoczekiwanie tak rozpoczyna się ich przyjaźń. Wkrótce przyjdzie im odkryć w pobliskim lesie zamieszkaną przez magiczne stworzenia krainę Terabithii. Przyjaźń z elfami i trollami zaowocuje objęciem przez Jesse`ego i Leslie rządów w tym niezwykłym królestwie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 743 Autor: c13ply

Kiedy wszystkie tradycyjne sposoby pozyskania funduszy zawodzą, klan urwisów postanawia wziąć udział konkursie talentów, aby wygrać pieniądze i uratować piekarnię ukochanej babci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 130 Autor: gosiareal22

Kiedy wszystkie tradycyjne sposoby pozyskania funduszy zawodzą, klan urwisów postanawia wziąć udział konkursie talentów, aby wygrać pieniądze i uratować piekarnię ukochanej babci.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 161 Autor: NoLimit

Mały chłopiec po śmierci matki zamyka się w sobie. Zaczyna mieć kłopoty w szkole, nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoim ojcem. Pewnego dnia, uciekając przed prześladującymi go starszymi chłopcami, Bastian trafia do pewnej księgarni, skąd wykrada (właściwie to jedynie pożycza) tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę wyobraźni, której właśnie grozi zagłada... Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować piękną księżniczkę...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1107 Autor: Tyrkinho

Kiedy wszystkie tradycyjne sposoby pozyskania funduszy zawodzą, klan urwisów postanawia wziąć udział konkursie talentów, aby wygrać pieniądze i uratować piekarnię ukochanej babci.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: gosiareal22

Boska Kleopatra chcąc utrzeć nosa Juliusowi Cezarowi rzuca mu wyzwanie - jej lud w ciągu trzech miesięcy wybuduje najwspanialszy pałac na Ziemi, a Cezar przyzna, że Egipcianie to najpotężniejszy z narodów. Zadanie zostaje przydzielone Numernabisowi, który chcąc wypełnić swą misję zwraca się z prośbą o cudowny eliksir siły do swego starego przyjaciela Panoramixa. W budowie swą pomoc oferują także Asterix i Obelix.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 310 Autor: gosiareal22

Skeeter Bronson (Adam Sandler) w ciągu dnia pracuje w hotelu, a wieczorami opiekuje się swoimi siostrzeńcami. Żeby uspokoić dzieci zaczyna opowiadać im różne historie i otwiera tym drzwi do ich nieograniczonej wyobraźni. Wkrótce okazuje się, że opowieści Skittera w tajemniczy sposób przenikają do jego życia. I tak spełnia się marzenie dzieci o opowieściach na dobranoc, które stają się rzeczywistością..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 161 Autor: gosiareal22

Janka

Rozgrywajaca się w latach 20-tych saga rodzinna, o wątkach wyprowadzonych z autentycznej historii. Głównymi bohaterami filmu są dzieci należące do dwóch "band". Janka, wnuczka karczmarza, przewodzi "Orłom". Jej rówieśnik Julek, chłopak z podupadającego dworku, dowodzi "Wilkami". Obie grupy, współzawodnicząc ze sobą, przeżywają wiele wspaniałych przygód. Wszyscy są zauroczeni samolotem, który z pomocą wiejskiego kowala buduje stryj Julka, zakochany w owdowiałej matce Janki. Zadawnione konflikty pomiędzy ich rodzinami zaostrzają rówieśniczą rywalizację. Do tego dochodzi charakterystyczna dla nastolatków szorstkość i równie naturalna w tym wieku - fascynacja płcią przeciwną, która łatwo może przerodzić się w prawdziwe uczucie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 241 Autor: wasik111

Rok 50 p.n.e. - głodny podbojów Juliusz Cezar rozpoczyna BITWĘ O ANGLIĘ, wykorzystując perfidnie narodową skłonność Brytów do tradycyjnej przerwy na wrzątek. Królowa Brytów Kordelia wysyła z tajną misją specjalną swego agenta - sir Mentafixa, który ma odnaleźć galijską "willidż" z LICENCJĄ NA OPIERANIE…

Komentarzy: 37 Wyświetleń: 4819 Autor: morswin

Kristin, oddana rodzinie Morganów niania, cierpi na zaniki pamięci i zupełnie nie ma pojęcia o tym że jej tatą jest... Święty Mikołaj, który razem z panią Mikołajową i drugą córką, niegodziwą Rudolfą, mieszka sobie na Biegunie Północnym. Wraz z rosnącym przywiązaniem do nowej rodziny, maleje niepokój Kristin o przeszłość, ale kiedy Bill Morgan prosi ją o rękę staje sie jasne, że zagadkę trzeba wyjaśnić. Ślub w dniu Bożego Narodzenia. Tymczasem na Biegunie zanosi sie na prawdziwy kryzys.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 210 Autor: kropka919

Muzyczna adaptacja znanej powieści Lewisa Carrolla. Młoda dziewczyna Alicja (Fiona Fullerton) wpada przez króliczą norę do niezwykłego miejsca zwanego Krainą Czarów. Napotyka tu wiele niezwykłych stworzeń, takich jak Biały Królik (Michael Crawford), Marcowy Zając (Peter Sellers) i Gąsienica (Ralph Richardson

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1010 Autor: k5ys

Życie 17-letniego Mariah Mundi (Aneurin Barnard) wywraca się do góry nogami gdy znikają jego rodzice, a młodszy brat zostaje porwany.
Chłopak podąża tropem pozostawionym w mrocznym Hotelu Prince Regent i odkrywa nieznany wymiar pełen porywających dzieci potworów,
śmiertelnych tajemnic i skrywający pewien zaginiony artefakt który jest w stanie zapewnić nieograniczone bogactwo kosztem niszczycielskiej,
nadludzkiej mocy. Stawką są losy jego świata i rodziny, a Mariah zaryzykuje wszystko, aby odkryć Klątwę Skrzyni Midasa!

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 354 Autor: Scan

Przyjazny duszek Kacper zostaje wysłany do Szkoły Postrachu, gdzie - wraz z przyjaciółmi mumią Ra i zombie Manthą - ma nauczyć się straszyć, aby przestać być dobrym duchem. W szkole czekają go przygody pełne wrażeń, ale też wiele przeszkód ze strony złośliwego wampira Thatcha oraz dyrektorów szkoły Aldera i Dasha.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 339 Autor: kropka919

Kontynuacja przygód dzielnego Balto półkrwi wilka, półkrwi psa rasy husky. Od czasów akcji poszukiwawczej dwójki dzieci zagubionych na Alasce minęło trochę czasu. Teraz Balto jest dumnym i szczęśliwym ojcem kilku szczeniąt. Wszystkie, poza jednym, Szarką, są psami rasy husky i wszystkie poza nią, znajdują nowe domy i nowych opiekunów....

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 581 Autor: c13ply

Kontynuacja przygód dzielnego Balto półkrwi wilka, półkrwi psa rasy husky. Od czasów akcji poszukiwawczej dwójki dzieci zagubionych na Alasce minęło trochę czasu. Teraz Balto jest dumnym i szczęśliwym ojcem kilku szczeniąt. Wszystkie, poza jednym, Szarką, są psami rasy husky i wszystkie poza nią, znajdują nowe domy i nowych opiekunów.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 392 Autor: c13ply

Kontynuacja przygód dzielnego Balto półkrwi wilka, półkrwi psa rasy husky. Od czasów akcji poszukiwawczej dwójki dzieci zagubionych na Alasce minęło trochę czasu. Teraz Balto jest dumnym i szczęśliwym ojcem kilku szczeniąt. Wszystkie, poza jednym, Szarką, są psami rasy husky i wszystkie poza nią, znajdują nowe domy i nowych opiekunów....

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 448 Autor: c13ply

Młode małżeństwo; Marty i Aaron Claridge'owie wyruszyło na Zachód, w poszukiwaniu miejsca na własnego dom i rodzinę. Niestety Aaron ginie. Jako, że zima jest coraz bliżej, Marty nie ma możliwości powrotu na Wschód.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 943 Autor: slawoP

Missie po śmierci Williego wraca z synem w rodzinne strony. Wprowadza się do rodziców i rozpoczyna pracę jako nauczycielka. Po wcześniejszych tragicznych wypadkach traci wiarę w siebie aż do czasu adopcji jednej z sierot, które przybyły do miasteczka w poszukiwaniu nowych rodzin. Pomimo iż nie chciała jako samotna matka brać odpowiedzialność za jeszcze jedno dziecko decyduje się zaadoptować Maddie. Missie również zaczyna interesować się miejscowy szeryf Zach. Incydenty i różne sytuacje doprowadzają do tego, że Missie pomimo wielkiej straty znajduje drogę do szczęścia.

 

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1464 Autor: c13ply

Missie po śmierci Williego wraca z synem w rodzinne strony. Wprowadza się do rodziców i rozpoczyna pracę jako nauczycielka. Po wcześniejszych tragicznych wypadkach traci wiarę w siebie aż do czasu adopcji jednej z sierot

Komentarzy: 8 Wyświetleń: 1972 Autor: c13ply

9 letni Ishaan ma poważne problemy w szkole. Nie potrafi się skupić, żyje we własnym rozmarzonym świecie. Kiedy po raz kolejny grozi mu zostanie w tej samej klasie rodzice decydują się na wysłanie go do szkoły z internatem. Spotyka tam nauczyciela, który zdaje się rozumieć jego problemy...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1518 Autor: oregan233

Z powodu obawy przed BSE (chorobą wściekłych krów), małe stado ma zostać wysłane na przymusowy ubój. Zwierzęta wyczuwając zagrożenie decydują się na ucieczkę z zagrody. Gdy im się to udaje, okoliczni myśliwi wyruszają na ich poszukiwania. Zwierzętom pod przewodnictwem krowy Belli nieraz udaje się przechytrzyć swoich prześladowców. Film porusza problematykę praw zwierząt, wolności i ochrony przyrody i jest opowieścią o arogancji ludzi w stosunku do zwierząt.

 

PRODUKCJA W 50% POLSKA

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: jack36311

Życie 17-letniego Mariah Mundi (Aneurin Barnard) wywraca się do góry nogami gdy znikają jego rodzice, a młodszy brat zostaje porwany.
Chłopak podąża tropem pozostawionym w mrocznym Hotelu Prince Regent i odkrywa nieznany wymiar pełen porywających dzieci potworów,
śmiertelnych tajemnic i skrywający pewien zaginiony artefakt który jest w stanie zapewnić nieograniczone bogactwo kosztem niszczycielskiej,
nadludzkiej mocy. Stawką są losy jego świata i rodziny, a Mariah zaryzykuje wszystko, aby odkryć Klątwę Skrzyni Midasa!

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 333 Autor: Scan

Historia małego chłopca z Nibylandii, Piotrusia, który pewnego dnia zjawia się z maleńką wróżką Dzwoneczkiem w domu Pani Darling. Piotruś Pan, zaprzyjaźniwszy się z małymi mieszkańcami domu, przenosi dzieci do magicznej Nibylandii, gdzie przeżywają niesamowite przygody, ale muszą też stawić czoła złemu kapitanowi Hakowi.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 481 Autor: Scan