Login: Hasło:
Ilość filmów: 136723
W poczekalni: 11
Komentarzy: 147159
Użytkowników: 546706

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Gru zostaje zatrudniony przez tajną organizację, aby powstrzymać złą Scarlet Overkill, która u boku męża, wynalazcy Herba, planuje przejąć władzę nad światem.

KOPIA HC.HDRip

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 33 Autor: morswin

Kolejne przygody świnki Babe. Nad farmą gromadzą się czarne chmury kłopotów finansowych. Jedynym wyjściem z opresji jest wzięcie udziału w wystawie zwierząt. Pani Haggett wyrusza wraz ze świnką w podróż.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 61 Autor: kropka919

Dalszy ciąg "Świnki z klasą". Słynna świnka farmerska, Babe, przypadkowo powoduje wypadek,którego ofiarą pada jej ukochany pan, Hogget. Z powodu choroby gospodarza farma podupada.Świnka jedzie do miasta z gospodynią

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 281 Autor: lanky

Babe, malutka świnka, której rodziców sprzedano do rzeźni, jest nagrodą w konkursie na wiejskim targu. Zwycięzca, farmer Arthur Hogett przywozi świnkę do swojego gospodarstwa. Osamotniony i bardzo nieszczęśliwy Babe zostaje przygarnięty przez suczkę Muchę.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1054 Autor: c13ply

Sally i Jason Danvillowie wiodą spokojne życie, które zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy na skutek tragedii rodzinnej zmuszeni są przygarnąć czwórkę młodych dzieci.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1062 Autor: Tyrkinho

Po śmierci ojca zła macocha Elli zamienia dziewczynę w służącą. Los Kopciuszka odmieni dopiero Dobra Wróżka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: imilio

Po śmierci ojca zła macocha Elli zamienia dziewczynę w służącą. Los Kopciuszka odmieni dopiero Dobra Wróżka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: imilio

W filmie poznajemy historię Elli, której życie diametralnie zmienia się po niespodziewanej śmierci ojca. Wystawiona na łaskę i niełaskę bezwzględnej macochy i jej dwóch córek, dziewczyna staje się służącą, złośliwie nazywaną Kopciuszkiem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 201 Autor: kropka919

Nietoperz Batty, Crysta, Pips i Żuczki muszą uratować swój tajemniczy świat przed złym, diabolicznym Hexxusem. Crysta, ignorując ostrzeżenia przyjaciół, wyrusza na wyprawę poza granice Doliny Paproci. Poznaje Zaka - prawdziwego człowieka.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 2250 Autor: gosiareal22

Kiedy okazuje się, że z lasu porywane są przez kłusowników młode zwierzaki, nasi bohaterowie wraz ze swymi przyjaciółmi z Doliny Paproci ruszają na ratunek. Z pomocą dwójki życzliwych ludzi, ryzykują wszystko podczas misji ratunkowej

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1033 Autor: Vergil12

Po roku szczęśliwego małżeństwa Odetty i Dereka nad ich spokojną krainą zawisło wielkie niebezpieczeństwo. Clavius, dawny pomocnik złego czarownika Rothbarta, postanawia zdobyć magiczną kulę, skupiającą w sobie potężną moc Zakazanych Czarów.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 362 Autor: Mojevideo

Księżniczka Łabędzi to muzyczny film animowany oparty na klasycznej baśni o Jeziorze Łabędzim. Akcja tej fantastycznej opowieści rozgrywa się w mitycznych czasach, gdy królowie mieszkali we wspaniałych zamkach, ziemię porastały nieprzebyte knieje.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1768 Autor: gosiareal22

Strażnik /Kevin James/ w pewnym centrum handlowym podejmie działania przeciwko przestępcom, którzy chcą napaść na jego miejsce pracy. To kolejna komedia z Kevinem Jamesem, która zapewni

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2208 Autor: c13ply

Jest to serial animowany, opowiadający legendy i mity starożytnego Egiptu. Został on oparty na komiksie autorstwa Lucien de Gietera. Chłopiec o imieniu Papirus jest rybakiem. Pewnego dnia zostaje wybrany przez bogów do wyzwolenia Horusa – Boga Słońca

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 496 Autor: kropka919

Strażnik w pewnym centrum handlowym podejmie działania przeciwko przestępcom, którzy chcą napaść na jego miejsce pracy. To kolejna komedia z Kevinem Jamesem, która zapewni wiele momentów radości.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 631 Autor: Browarmocny

Ruszajcie na podniebną wyprawę razem z Crystą, Pipsem i wszystkimi mieszkańcami magicznej Doliny Paproci w nowym przygodowym filmie animowanym. Kiedy okazuje się, że z lasu porywane są przez kłusowników młode zwierzaki...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 216 Autor: wasik111

Nietoperz Batty, Crysta, Pips i Żuczki muszą uratować swój tajemniczy świat przed złym, diabolicznym Hexxusem. Crysta, ignorując ostrzeżenia przyjaciół, wyrusza na wyprawę poza granice Doliny Paproci. Poznaje Zaka - prawdziwego człowieka.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 219 Autor: wasik111

Dwaj bracia dziedziczą po zmarłym ojcu stary dom. Rezydencja jest w fatalnym stanie, młodzi ludzie gotowi są sprzedać ją za bezcen. Tuż przed zakończeniem transakcji stwierdzają, że w domu zalęgły się myszy i postanawiają pozbyć się gryzoni.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 2857 Autor: Browarmocny

Spijt!

David jest szkolnym osiłkiem, który notorycznie gnębi innych uczniów. W końcu jeden z nich postanawia stawić czoła swojemu prześladowcy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 355 Autor: morswin

Doskonała, czeska komedia dla dużych i małych dzieci. Do średniowiecznej Pragi, jednego z największych miast ówczesnej Europy, przybywa prosty wiejski chłopak Kuba wraz ze swą wierną przyjaciółką, gadatliwą Kozą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 453 Autor: wasik111

T.S. Spivet (Kyle Catlett) mieszka na ranczu w Montanie wraz z matką (Helena Bonham Carter), zafascynowaną morfologią chrząszczy, ojcem - kowbojem (Callum Keith Rennie) i 14-letnią siostrą Gracie (Niamh Wilson), która marzy o zostaniu Miss Ameryki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 72 Autor: wasik111

T.S. Spivet  mieszka na ranczu w Montanie wraz z matką (Helena Bonham Carter), zafascynowaną morfologią chrząszczy, ojcem - kowbojem (Callum Keith Rennie) i 14-letnią siostrą Gracie (Niamh Wilson), która marzy o zostaniu Miss Ameryki.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 128 Autor: wasik111

Wspaniała epicka opowieść o życiu w dzikiej krainie Angkor-Wat w Kambodży. Akcja toczy się w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Jest to historia o dwóch młodych tygrysach, które wkraczają w życie poznając

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2957 Autor: Browarmocny

Jest rok 1898. Do Genewy przybywa piękna kobieta, ubrana na czarno. Przedstawia się jako Madame Hohenembs, ale tak naprawdę jest to Sissi, Cesarzowa Austrii i Węgier. Przez siedem dni spotyka się ze swoim przyjacielem...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2017 Autor: c13ply

Potężny Kong się odrodził. Naukowcom udaje się wyodrębnić DNA King Konga i stworzyć z niego podobną bestię, którego zadaniem jest chronić życie na wyspie, na której żyje. Jednak Kong ma teraz nową dodatkową...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 827 Autor: c13ply