Login: Hasło:
Ilość filmów: 143267
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141833
Użytkowników: 551059

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Sean Anderson (Josh Hutcherson) odbiera zakodowany sygnał o pomoc z wyspy, której nie ma na mapie. Znajduje się tam jego zaginiony dziadek (Michael Caine), którego Sean postanawia odnaleźć. Pomaga mu ojczym (Dwayne Johnson) oraz pilot helikoptera Gabato (Luis Guzman) i jego córka Kailani (Vanessa Hudgens).

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1641 Autor: morswin

Sześcioletni Villads (Luca Reichardt Ben Coker) ma bogatą wyobraźnię i dużo energii. Przez swoje pomysły co chwila wpada w tarapaty...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: morswin

Akcja serialu rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z filmu i opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców – Eep, Graga, Thunka, Uggi, Sandy i Babcii, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody w poszukiwaniu nowych przyjaciół i niesamowitych stworzeń.

11

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 800 Autor: ulcia_16_92

Kelly ma szesnaście lat i od dziecka trenuje gimnastykę. Jej pasja jednak już się wypaliła. Po nieudanych zawodach dziewczyna przeprowadza się z matką z USA do Australii. Wierzy, że uda jej się tam na nowo ułożyć sobie życie, z dala od sportu i paraliżującej ją presji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: ulcia_16_92

W 1693 roku w osadzie Salem zostaje porwana kilkuletnia Emily. Nastoletni brat dziewczynki, Thackery Binx, odnajduje ją w domu sióstr Sanderson: Winnie, Sarah i Mary, które na nieszczęście dzieci, okazują się wiedźmami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: mikserr

Jack Conroy - bohater pierwszej części filmu - zapisuje Henry'emu Caseyowi znalezione przez siebie złoto oraz powierza jego opiece swego czworonożnego przyjaciela, Białego Kła. Henry postanawia zawieźć...

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1491 Autor: slawoP

Mały Theo (Ryan Brodie) odkrywa w miejscowej bibliotece książkę o magii. Chcąc pomóc matce, która padła ofiarą fałszywych oskarżeń, chłopak jednoczy siły z przyjaciółmi - Bonnavem (Timothée Coetsier) i Laurą (Pauline Bris)...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 192 Autor: morswin

Mały Theo (Ryan Brodie) odkrywa w miejscowej bibliotece książkę o magii. Chcąc pomóc matce, która padła ofiarą fałszywych oskarżeń, chłopak jednoczy siły z przyjaciółmi - Bonnavem (Timothée Coetsier) i Laurą (Pauline Bris)...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 175 Autor: morswin

Mały Theo odkrywa w miejscowej bibliotece książkę o magii. Chcąc pomóc matce, która padła ofiarą fałszywych oskarżeń, chłopak jednoczy siły z przyjaciółmi - Bonnavem  i Laurą. Razem tworzą magiczny pierścień, dzięki któremu mogą stać się niewidzialni. Pewnego dnia...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 252 Autor: mikserr

Matthew i Marilla Cuthbert decydują się zaadoptować chłopca, by pomagał w pracy przy farmie zwanej Zielonym Wzgórzem. Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: ulcia_16_92

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 199 Autor: imilio

Ta Ra Rum Pum

Ta Ra Rum Pum to romantyczna komedia, której akcja dzieje się w USA. Opowiada o losach rodziny, małżeństwa z dwójką dzieci. Gdy głowa rodziny, rajdowiec, ulega wypadkowi idylliczne życie przewraca się do góry nogami.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1580 Autor: Browarmocny

Matthew i Marilla Cuthbert decydują się zaadoptować chłopca, by pomagał w pracy przy farmie zwanej Zielonym Wzgórzem. Jednakże gdy mężczyzna przyjeżdża po podopiecznego na stację, nie zastaje tam nikogo, z wyjątkiem rudowłosej dziewczynki Anne Shirley.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 183 Autor: morswin

Limo

Nastolatka Anouk (Anouk van Schie) otrzymuje w spadku wspaniałą i ogromną rezydencję, do której udaje się wraz z przjaciółkami. Już pierwszej nocy dziewczyny odkrywają tajemniczy tunel. Prowadzi on do dziwnej wioski, w której wszyscy mieszkańcy wydają sie być senni i obojętni na wszystkie wydarzenia.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 520 Autor: Browarmocny

Film zrealizowany na podstawie książki Neila Gaimana „Koralina”. Pewnego dnia, kiedy Koralina zwiedza nowy dom, odkrywa, że jej mieszkanie ma 14 drzwi. 13 drzwi otwiera się bez problemu i prowadzi do rzeczywistych miejsc w mieszkaniu.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1234 Autor: Pedro56

Harry jest jedyną osobą, której udaje się przeżyć spotkanie ze złym czarnoksiężnikiem - Lordem Voldemortem. W zdarzeniu jednak giną jego rodzice. Osierocony trafia pod opiekę ciotki Petunii i wuja Vernona.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1457 Autor: gosiareal22

Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 447 Autor: ulcia_16_92

Maggie jest nastolatką marzącą o sportowym aucie. Ojciec dziewczyny, były czempion wyścigów NASCAR postanawia podarować córce na urodziny samochód ze złomowiska. Maggie decyduje się na skromnego volkswagena "Beetle" z lat 60.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 902 Autor: LeszekOrzeszek

92-letnia Madeleine informuje bliskich w dniu urodzin, że sama chce zdecydować o swojej śmierci. Jubilatka uważa, że nadszedł najwyższy czas, aby odejść z tego świata. Zszokowana córka Diane i syn Pierre nie potrafią pogodzić się z jej decyzją. Podejrzewają, że cierpi...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 122 Autor: mikserr

Ekranizacja powieści autorstwa Daniela Handlera, opowiadającej historię trzech osieroconych dzieci, które znajdują rodziny zastępcze. Ich bogaci rodzice zginęli w pożarze. Teraz tajemniczy hrabia Olaf chce uśmiercić dzieci, by położyć rękę na odziedziczonej przez nie fortunie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 206 Autor: mikserr

Flintstonowie i Rubble'owie to nowoczesne rodziny z epoki kamienia łupanego. Fred i Barney pracują w Slate and Company wysadzając skały. Fred daje Barney'owi trochę pieniędzy, by mogli adoptować dziecko. Gdy Fred i Barney przystępują do testu, decydującego kto powinien zostać nowym vice-prezydentem firmy...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 106 Autor: mikserr

Alicja powraca do Krainy Czarów, by razem z przyjaciółmi powstrzymać złego Władcę Czasu i przywrócić porządek w magicznym świecie.

KOPIA TC

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 273 Autor: morswin

Ron Emmerson (Jay Harrington) niedawno rozwiódł się z żoną. Aby odreagować, zabiera dzieci - Tima (Graham Verchere) i Annie (Genevieve Buechner) - do miasteczka Turkey Hollow, gdzie ich ekscentryczna ciotka Cly

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: wasylek111

Amerykański filantrop przeznacza wielką sumę dolarów na to, by do Kaliforni wrócił słynny obraz amerykańskiego malarza jamesa Whistlera. Dzieło znajduje się we Francji, pieczę nad operacją przejmuje angielski rzeczoznawca. Ten jednak okazuje się urodzonym pechowcem.

Komentarzy: 38 Wyświetleń: 12491 Autor: manabrek

Pewien chłopiec podczas pobytu w bibliotece publicznej w tajemniczy sposób dostaje się do przedziwnego świata fantasy, horroru i przygody. Jest prowadzony przez trzy książki, walczy jednak o powrót do swojego domu. Czeka go po drodze wiele przygód.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1127 Autor: wasik111