Login: Hasło:
Ilość filmów: 142366
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141052
Użytkowników: 550685

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Tomas to wrażliwy i nieśmiały ośmiolatek. Mieszka w sierocińcu – smutny, samotny i bez przyjaciół. Zostaje adoptowany przez Maire O’Donnell, piękną, pełną życia kobietę. Jej pogoda ducha potrafi rozświetlić największy mrok, a także serce Tomasa.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 449 Autor: Browarmocny

Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: mikserr

Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 62 Autor: mikserr

Bracia Marx chcąc pomóc w karierze dwojgu obiecującym młodym śpiewakom, postanawiają pokrzyżować plany nadętemu śpiewakowi operowemu. Aby uratować operę, muszą ją najpierw zniszczyć.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 407 Autor: wasik111

Wspaniała animacja dla całej rodziny. W pewnym miasteczku żyje nieco szalony młody wynalazca, któremu udaje się zamieniać wodę w…smakowite jedzenie ! I tak, zamiast deszczu czy gradu, z nieba spadają hamburgery, makaron a nawet pomarańczowa galaretka, a zamiast śniegu – czekoladowe i pistacjowe lody. Zabawa zapowiada się wyśmienicie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 59 Autor: mikserr

Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Profesor za namową córki przyjmuje pod swój dach szczeniaka. Od tej pory psa i człowieka łączy niezwykła więź. Pies Hachiko codziennie odprowadza swego pana o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzi. Między człowiekiem a zwierzęciem wytwarza się wyjątkowa więź.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: mikserr

Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 945 Autor: morswin

12 letni Bastian właśnie stracił mamę. Chłopiec zagubiony i odosobniony w swej wyobraźni buduje własny świat marzeń. Pomaga mu w tym magiczna księga, która staje się pomostem między światem, który go otacza, a krainą jego marzeń zwaną Fantazją...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 111 Autor: mikserr

Królowa Mroku, Xayida, nienawidzi swojej siostry, Dziecięcej Cesarzowej i za wszelką cenę pragnie zniszczyć jej krainę - Fantazję. Atreyu jest zaufanym sługa Dziecięcej Cesarzowej. Na ziemi zaś jej wiernym sługą stał się Bastian.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: mikserr

Kontynuacja historii o psach i kotach walczących o dominację nad światem. Tym razem Diggs policyjny psi wyrzutek zostaje zwerbowany do walki z przebiegłą Kitty Galore. Kotka, która chce przejąć władzę, to poważne wyzwanie. Aby ją powstrzymać, Diggs musi jednak najpierw...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 87 Autor: mikserr

Akcja serialu rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z filmu i opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców – Eep, Graga, Thunka, Uggi, Sandy i Babcii, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody w poszukiwaniu nowych przyjaciół i niesamowitych stworzeń.

6

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 478 Autor: ulcia_16_92

Kiedy równowaga w przyrodzie zostaje zakłócona, Clara wraz z przyjaciółmi postanawia rozwiązać zagadkę niedźwiedzia i złamać zaklęcie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: mikserr

Fabuła serialu skupia się wokół Królika Bugsa i Kaczora Daffy'ego, którzy opuszczają lasy i przenoszą się do przedmieścia pełnego "kolorowych sąsiadów".Teraz Bugs i Daffy mieszkają razem pod jednym dachem jako współlokatorzy. Każdy odcinek serialu zawiera krótkie segmenty wplecione w główną fabułę.

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 107 Autor: mikserr

Fabuła serialu skupia się wokół Królika Bugsa i Kaczora Daffy'ego, którzy opuszczają lasy i przenoszą się do przedmieścia pełnego "kolorowych sąsiadów".Teraz Bugs i Daffy mieszkają razem pod jednym dachem jako współlokatorzy. Każdy odcinek serialu zawiera krótkie segmenty wplecione w główną fabułę

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: mikserr

Jedenastoletni Mik mieszka w dużym mieście ze starszym bratem Tonym i tatą, który kiedyś był perkusistą zespołu rockowego, a obecnie ma problemy z alkoholem. Ponieważ ojciec Mika nie jest w stanie zadbać prawidłowo o dobro synów,

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: mikserr

Emma za włamanie na prywatną posesję zostaje skazana na pracę na ranczu trzy razy w tygodniu. Niezadowolona z kary dziewczyna powoli zaprzyjaźnia się z jednym z koni i angażuje emocjonalnie. Gdy ranczo staje przed ryzykiem likwidacji, postanawia zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 95 Autor: mikserr

Kiedy ojciec Bayira zmuszony jest do sprzedania małego wielbłąda, zrozpaczona matka zwierzęcia w popłochu ucieka. Bayir postanawia odnaleźć wielbłądy i sprowadzić je do domu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 83 Autor: mikserr

Emma za włamanie na prywatną posesję zostaje skazana na pracę na ranczu trzy razy w tygodniu. Niezadowolona z kary dziewczyna powoli zaprzyjaźnia się z jednym z koni i angażuje emocjonalnie. Gdy ranczo staje przed ryzykiem likwidacji, postanawia zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: morswin

Najsłynniejsze wiewiórki świata powracają, by przeżyć niezwykłe przygody na tropikalnej bezludnej wyspie, gdzie trafiają po tym, jak przypadkowo wypadają za burtę statku, którym płyną na wakacje.

Komentarzy: 43 Wyświetleń: 17184 Autor: GHunter

Rodzeństwo Bergów znajduje starą fotografię przedstawiającą brodatego poszukiwacza złota. Okazuje się, że to ich pradziadek, który przed laty wyemigrował do Kanady. Dzieciakom udaje się odnaleźć jego córkę, a swoją ciotkę Annę, która zaprasza ich do Kanady.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 163 Autor: ulcia_16_92

Kontynuacja pełnej uroku komedii romantycznej *Książę i ja* z 2004 roku Julią Stiles opowiadającej o gorącym uczuciu księcia Danii Edwarda, do młodej studentki. W części trzeciej para głównych bohaterów jest już małżeństwem i wybiera się na swój miesiąc miodowy

Komentarzy: 36 Wyświetleń: 19801 Autor: kristek86

Współcześnie rozgrywająca się historia dwóch zaprzyjaźnionych polskich małżeństw.

 

 

ODC 5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 203 Autor: peja5328

Współcześnie rozgrywająca się historia dwóch zaprzyjaźnionych polskich małżeństw.

 

 

ODC 8

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 311 Autor: peja5328

Dwayne Johnson wciela się w Dereka Thompsona znanego też jako „Wróż Zębowy” – hokeistę, który słynie z tego, że jest bezlitosny dla przeciwników i często pozbawia ich zębów. Pewnego razu zbyt szorstko obchodzi się z młodym fanem i za karę musi przez tydzień pracować jako… prawdziwa Wróżka Zębuszka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 145 Autor: mikserr

Dwunastolatek zostaje ugryziony przez mrówkę i zdobywa super moce. Wkrótce mierzy się z czarnym charakterem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 290 Autor: mikserr