Login: Hasło:
Ilość filmów: 121178
W poczekalni: 9
Komentarzy: 136715
Użytkowników: 536644

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Jorinda i Jorindel są w sobie szaleńczo zakochani i planują wspólną przyszłość. Całkowicie przeciwny temu związkowi jest ojciec dziewczyny. Młodzi postanawiają uciec. Niestety, nagle Jorinda zostaje uprowadzona przez złą czarownicę

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 139 Autor: kropka919

Wkrótce król będzie obchodził swoje 70. urodziny. Gdy osiągnie ten sędziwy wiek ma zamiar przekazać koronę siostrze lub swojemu synowi. Siostra władcy od dawna czeka na objęcie władzy, a jej plany pokrzyżować może tylko młody książę .

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 159 Autor: kropka919

Dzielny Jakub podróżuje po całym kraju. Pewnego dnia przyjeżdża do miasta, w którym spotyka dwie siostry, Maję i Gretę. Dziewczyny, podobnie jak reszta mieszkańców, nie mają grosza przy duszy. Okazuje się, że próżny cesarz Friedhelm,wydaje pieniądze ludu na swoją garderobę.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 144 Autor: kropka919

Herkules jest synem Zeusa i pięknej kobiety - Alkmeny.Został obdarowany niezwykłymi umiejętnościami.Przemierza świat,by pomagać potrzebującym śmiertelnikom.Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

odc.11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: kropka919

Dzielny Jakub postanawia opuścić wojsko. Niestety nie dostaje zapłaty od króla. Pewnego dnia chłopak poznaje wiedźmę, która prosi go, aby pomógł jej w schwytaniu błękitnego ognika. Jest on dżinem mieszkającym w suchej studni.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 173 Autor: kropka919

Robert uciekł z domu kiedy był małym chłopcem. Kiedy dorósł postanowił powrócić w rodzinne strony, aby zdradzić wszystkim, że został złodziejem nad złodziejami. Rodzina Roberta boi się o jego życie, gdyż grozi mu szubienica i chce odesłać chłopaka z powrotem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 152 Autor: kropka919

Osioł, pies, kot i kogut mieszkają w gospodarstwie Georga i jego żony Marthy. Decydują się na ucieczkę z domu, gdy dowiadują się, że ich właścicielka chce zrobić z nich obiad. Podczas podróży przeżywają wiele ciekawych i niebezpiecznych przygód.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 174 Autor: kropka919

Ubogi chłop otrzymuje ziemię od hojnego króla . Niestety, szybko popada w niełaskę władcy i zostaje uwięziony. Mądry monarcha wpada na pewien pomysł. Postanawia sprowadzić do siebie córkę chłopa. Dziewczyna musi jednak wykonać pewne zadanie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 220 Autor: kropka919

Dumbo

"Dumbo" to jeden z największych skarbów studia Walta Disneya - czarujący i wzruszający, pełen niezapomnianych piosenek film zachwyca od lat...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1100 Autor: c13ply

Louisa jest bardzo leniwą dziewczyną. Obowiązki domowe wykonuje za nią piękna i pracowita przyrodnia siostra, Marie. Pewnego dnia ciężko pracując, upuszcza ona wrzeciono do studni. Obawiając się gniewu swojej złaj macochy, Marie wskakuje w głębiny

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 245 Autor: kropka919

Karino

Treścią serialu są przygody młodej lekarki weterynarii, która podejmuje pracę w stadninie koni i pomaga przebywającym tam zwierzętom. Jednym z jej podopiecznych jest piękny ogier Karino...

odc.08-09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: kropka919

Pewien wdowiec miał trzech synów : Jokiela, Emila oraz Maxa. Dwaj najstarsi bracia odeszli z domu, by nauczyć się rzemiosła. Najmłodszy brat, Max zakochany w prześlicznej Lottcie, miał zostać na gospodarstwie z ojcem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 244 Autor: kropka919

Księżniczka Sophie obchodzi osiemnaste urodziny. Jej ojciec chce, by znalazła sobie bogatego męża i ocaliła znajdujące się w kryzysie królestwo. Ofiarowuje córce magiczną złotą kulę, która ma jej pomóc w podjęciu decyzji.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 939 Autor: kropka919

Świetna lekkoatletka Becky (Shawna Waldron) bardzo dobrze gra w futbol. Niestety, w jej rodzinnym miasteczku nie ma szans na dostanie się do jakiejkolwiek drużyny, ponieważ trenerzy przyjmują do nich jedynie chłopców...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 362 Autor: wasik111

Moritz kocha piłkę nożną i klub piłkarski, w którym gra. Każdą wolną chwilę spędza ze swoim tatą - trenerem klubu - na boisku. Aż do momentu, kiedy rodzice Moritza rozwodzą się. Chłopak musi przeprowadzić się wraz z mamą...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 850 Autor: ZETA70

"Krótka piłka" opowiada prawdziwą historię hazardzisty Connora O'Neila (Keanu Reeves), który, by spłacić kilkunastotysięczny dług, zatrudnia się jako trener drużyny baseballowej w chicagowskim getto. O'Neil próbuje wykrzesać z czarnych chłopaków trochę ikry...

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2438 Autor: c13ply

Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 354 Autor: Scan

Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 194 Autor: morswin

Podczas światowego tournée Muppety zostają wplątane w międzynarodową aferę kryminalną. Stoi za nią Constantin – znany złodziej diamentów i sobowtór Kermita.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: Marulek222

Pewien król miał córkę, a była ona bardzo piękna i dumna. Kiedy ojciec chciał ją w końcu wydać za mąż, nie podobał jej się żaden wybranek. Również Ryszarda z Begonii, przyszłego króla,zakochanego w niej bez pamięci, wyszydziła i przezwała"Król Drozdobrody".

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 376 Autor: kropka919

Dzielnemu krawczykowi udaje się zabić siedem much za jednym zamachem.Chłopak chce,by cały świat dowiedział się o jego bohaterskim czynie,wyrusza zatem w długą podróż.Po drodze będzie musiał zmierzyć się ze znacznie groźniejszymi przeciwnikami niż owady

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 230 Autor: kropka919

Pan Peabody, najmądrzejszy pies na świecie, wychowuje swojego adoptowanego syna Shermana na grzecznego chłopca.
Dzięki wehikułowi czasu przeżywają najróżniejsze przygody.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 402 Autor: Scan

Kochające się rodzeństwo postanawia uciec od swojej macochy - złej wiedźmy, która bardzo źle ich traktowała. Od tej pory braciszek i siostrzyczka wędrują razem przez pola, łąki i ciemny czarny las. Gdy czarownica zauważa zniknięcie dzieci, wpada w szał. Rzuca zły czar na wszystkie źródła i strumyki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 377 Autor: kropka919

Po śmierci biednego młynarza jego majątek zostaje rozdzielony pomiędzy trzech synów. Dwaj starsi otrzymują młyn i osła, a najmłodszy, Hans, dziedziczy tylko kota Minkusa. Sprytny zwierzak już niedługo pomoże mu jednak zdobyć majątek i serce królewskiej córki.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 171 Autor: kropka919

Księżniczka Elżbieta udaje się w podróż,by poślubić ukochanego księcia Leopolda.Po drodze jedna z pokojówek namawia ją,aby zamieniły się rolami.W ten sposób księżniczka zostaje służącą, której zadaniem jest pilnowanie gęsi

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 253 Autor: kropka919