Login: Hasło:
Ilość filmów: 139918
W poczekalni: 20
Komentarzy: 147932
Użytkowników: 547265

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Zanim ruszył czas Ziemia była zamieszkana przez dinozaury. Z powodu suszy wszystkie stworzenia podążają do Wiecznie Zielonej Doliny, gdzie nie brakuje ani wody, ani zawsze pokrytych liśćmi drzew.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 744 Autor: kropka919

Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. ..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 210 Autor: morswin

Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży w ręce piratów wpadła stara mapa...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 179 Autor: mikserr

Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. ..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 236 Autor: morswin

Barbie i jej siostry Skipper, Stacie i Chelsea wraz ze swymi nowymi przyjaciółmi, grupą rozkosznych szczeniaków, wracają do Willows, by wkroczyć w świat tajemnicy i wielkiej przygody. Wystarczy krótka wizyta na strychu babci, gdzie siostry znajdują starą...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 298 Autor: mikserr

Max jest zadurzony w popularnej rudowłosej Cammy. Kiedy w końcu udaje mu się z nią umówić w Halloween, Phears, zły duch planujący przejąć kontrolę nad światem, uwalnia swoje potwory. Czy Maxowi z pomocą zaprzyjaźnionych duchów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: mikserr

Legenda Korry opowiada o nowym Avatarze,którym jest tytułowa Korra.Akcja toczy się 70 lat po zwycięstwie Aanga nad Władcą Ognia.Korra wybiera się do Miasta Republiki w celu rozpoczęcia treningu magii powietrza u jedynego żyjącego mistrza - Tenzina

dodano Księgę IV.Równowaga

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1837 Autor: kropka919

Doskonała, czeska komedia dla dużych i małych dzieci. Do średniowiecznej Pragi, jednego z największych miast ówczesnej Europy, przybywa prosty wiejski chłopak Kuba wraz ze swą wierną przyjaciółką, gadatliwą Kozą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 239 Autor: wasik111

Rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka Casey wyruszają na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 88 Autor: wasik111

Serial opowiada o przygodach niebieskich stworków zwanych Smerfami. Ich niebezpiecznym wrogiem jest zły czarnoksiężnik Gargamel, który wraz ze swoim kotem Klakierem i asystentem Nicponiem próbuje je złapać.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 535 Autor: kropka919

Serial opowiada o przygodach niebieskich stworków zwanych Smerfami. Ich niebezpiecznym wrogiem jest zły czarnoksiężnik Gargamel, który wraz ze swoim kotem Klakierem i asystentem Nicponiem próbuje je złapać.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 536 Autor: kropka919

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1753 Autor: GHunter

Jim Hawkins jest piętnastoletnim chłopcem, który pomaga swej matce prowadzić gospodę. Pewnego dnia w jej pobliżu rozbija się kosmiczny krążownik. Z wraku wychodzi zwariowany kosmita przypominający żółwia

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 937 Autor: gosiareal22

Ekranizacja jednej z najpiękniejszych bajek dr. Seussa, twórcy tak wspaniałych i pouczających historii, jak "Horton słyszy Ktosia". Pragnący zdobyć serce wybranki młody chłopak dowiaduje się o Loraxie – nieco zrzędliwym, lecz uroczym stworzeniu, które przemawia w imieniu drzew.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3111 Autor: morswin

Dwoje bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey,..

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 622 Autor: morswin

Dwoje bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey,...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 890 Autor: morswin

Ekranizacja jednej z najbardziej znanych i lubianych bajek dla dzieci. Jaś i jego mama byli tak biedni, że musieli sprzedać swoją ostatnią krowę. Miał się tym zająć Jaś. Ku przerażeniu mamy chłopiec oddał krowę za kilka fasolek! Zrozpaczona kobieta wyrzuciła je przez okno.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 780 Autor: gosiareal22

Nagrodzony Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1478 Autor: Marulek222

Kolumbia Brytyjska, 1885 r. Wysoko w górach ginie niedźwiedzica. Jej młode na próżno stara się ją uratować. Rano zziębnięte schodzi w dolinę. Tymczasem dwaj myśliwi - Bill (Jack Wallace) i Tom (Tchéky Karyo) - odnajdują w pobliżu trop wielkiego grizli.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 128 Autor: wasik111

Rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka Casey wyruszają
na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego
w czasie i przestrzeni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 311 Autor: mikserr

Historia małej dziewczynki, Zofii, która trafia na królewski dwór wprost z ubogiej chaty. Mama nastolatki wychodzi za mąż za władcę i przeprowadza się z córką do pałacu.

odc.28

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 734 Autor: kropka919

Dwoje bohaterów: uznany w dzieciństwie za geniusza, a obecnie rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka przepełniona zamiłowaniem do nauki Casey, wyrusza na niebezpieczną misję

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 431 Autor: wasik111

Przyjazny duszek Kacper zostaje wysłany do Szkoły Postrachu, gdzie - wraz z przyjaciółmi mumią Ra i zombie Manthą - ma nauczyć się straszyć, aby przestać być dobrym duchem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 196 Autor: kropka919

Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 314 Autor: morswin

Profesor remontuje go i wybiera się na piknik. Podczas jazdy o mało nie dochodzi do wypadku z piękną Trudy, córką właściciela fabryki słodyczy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: wasik111