Login: Hasło:
Ilość filmów: 143686
W poczekalni: 3
Komentarzy: 150590
Użytkowników: 548956

Filmy familijne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Kilkuletnia Sara Crewe zostaje oddana przez ojca do szkoły z internatem. Gdy ojciec umiera i okazuje się, że był bankrutem, Sara z dnia na dzień z uczennicy faworyzowanej i rozpieszczanej przez nauczycielki zostaje

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 839 Autor: Mojevideo

Ten przebojowy serial, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie opowiada o przygodach wykształconej na Harvardzie lekarki, która porzuciwszy wygody życia w Bostonie rozpoczyna praktykę w przygranicznym miasteczku Colorado Springs.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 33 Autor: mikserr

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 297 Autor: wasik111

Jest to kontynuacja filmu o leniwym kocie który powstał w 2004 roku. W tej części Garfield wyrusza w podróż do Europy. Podczas pobytu w Londynie okazuje się, że jest on sobowtórem pewnego angielskiego kota, który dostał w spadku cały majątek po bogatym i zwariowanym biznesmenie.

Komentarzy: 62 Wyświetleń: 30759 Autor: Konto usunięte

Jeremiej kochał liczby i dlatego przeliczał każdą napotkaną na swej drodze rzecz czy osobę. W swoim zamku zapisywał skrupulatnie wszystko w królewskich grubych i ciężkich księgach.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 123 Autor: ulcia_16_92

Księżniczka Łabędzi to muzyczny film animowany oparty na klasycznej baśni o Jeziorze Łabędzim. Akcja tej fantastycznej opowieści rozgrywa się w mitycznych czasach, gdy królowie mieszkali we wspaniałych zamkach, ziemię porastały nieprzebyte knieje.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1985 Autor: gosiareal22

Leon i Vanessa  w końcu postanawiają zostać parą. Następnego dnia chłopak znika bez śladu. Gdy poszukiwania nie przynoszą rezultatu do akcji musi wkroczyć dzika banda. Okazuje się, że Leon został schwytany przez podstępne wampiry..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 182 Autor: mikserr

Prześladowany przez gang łobuzów chłopiec ucieka do magazynu ze starociami. Tu przez przypadek uwalnia starego i niezwykle potężnego ducha, Kazaama. Duch staje w obronie chłopca. Ale to nie wszystko, bo potem spełnia jego trzy życzenia. I tu zaczyna się zabawa.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 395 Autor: wasik111

Wspaniała animacja w 3D twórców "Epoki lodowcowej". Zachwyci humorem i piękną animacją. W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve'a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi - zamierza ukraść

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2101 Autor: LeszekOrzeszek

Wyrzucony z drużyny NFL mężczyzna zaczyna na nowo budować relację z córką i zachęca ją do gry w piłkę.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 495 Autor: gosiareal22

Hendersenowie w dobrym nastroju wracają z wyprawy myśliwskiej. Nagle przed maską ich samochodu wyrasta ktoś, kogo nie daje się już ominąć. Przerażeni wyskakują z samochodu przekonani, że zabili człowieka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: ulcia_16_92

Toy Story

"Toy Story" jest pierwszym w historii filmem, który w całości zrealizowano w technice komputerowej. Jego głównymi bohaterami są zabawki małego chłopca, Andy'ego. Przewodzi im pewny siebie kowboj Chudy, który

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 891 Autor: gosiareal22

Spot jest psem wyjątkowym ? specjalistą od wykrywania narkotyków i agentem FBI numer 11. Pokąsał dotkliwie jednego z bossów i musi się ukrywać przed ciemnymi typkami z mafii. Chcąc zmylić pogoń, wskakuje do samochodu niejakiego Gordona.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 79 Autor: mikserr

Serial opowiada o losach nastoletniej dziewczyny imieniem Sabrina, która jest pół-czarownicą i pół-człowiekiem. Dziewczyna prowadzi podwójne życie jako zwykła uczennica szkoły średniej, a drugie jako czarownica w magicznym świecie.

17-20

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 262 Autor: ulcia_16_92

Jack Frost

Jack Frost (Michael Keaton) jest liderem zespołu rockowego Jack Frost Band. Grupa wciąż czeka na swój największy sukces, póli co muszą dużo koncertować. Jack ciągle jest więc w trasie zaniedbując nieco swą piękną żonę (Kelly Preston) i 11-letniego syna Charlie'ego

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1672 Autor: c13ply

Po roku szczęśliwego małżeństwa Odetty i Dereka nad ich spokojną krainą zawisło wielkie niebezpieczeństwo. Clavius, dawny pomocnik złego czarownika Rothbarta, postanawia zdobyć magiczną kulę, skupiającą w sobie

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 549 Autor: Mojevideo

Film opowiada historię 12-letniej Belle, która traci swoją matkę w wypadku samochodowym. Jej ojciec nie może się uporać z tą stratą, tym bardziej, że dziewczynka uważa, że jest on współwinny tej tragedii. Hock, dziadek dziewczynki stał

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 750 Autor: crazy1407

Wendy i jej ciotki - trzy zwariowane czarownice: Gert Moriarty, Gaby Duvall i Fanny Garr uciekają przed złym i zazdrosnym czarodziejem Desmondem (George Hamilton) niespodziewanie spotykają Caspera i trójkę jego psotnych wujaszków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: wasik111

Pewna dziewczynka o imieniu Haru w drodze ze szkoły przypadkowo ratuje spod kół samochodu bezpańskiego kota. Okazuje się jednak, że nie jest to taki sobie zwykły kot. Potrafi nie tylko elegancko podziękować ludzkim ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 84 Autor: ulcia_16_92

Strachliwy Tom, wygnany ze swego domu odglutek Hugo i świeżo zwolniona agentka Parzydło łączą siły, by pokonać złego ducha.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 96 Autor: ulcia_16_92

Strachliwy Tom, wygnany ze swego domu odglutek Hugo i świeżo zwolniona agentka Parzydło łączą siły, by pokonać złego ducha.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 159 Autor: mikserr

Antboy

Dwunastolatek zostaje ugryziony przez mrówkę i zdobywa supermoce. Wkrótce mierzy się z czarnym charakterem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 117 Autor: mikserr

Nieustanne ataki lisów grożą zamknięciem głównej atrakcji turystycznej małego miasteczka w południowej Australii – wyspy pingwinów małych. Jednak ekscentryczny hodowca drobiu Swampy i jego wnuczka Olivia zrobią wszystko...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 76 Autor: ulcia_16_92

Strachliwy Tom, wygnany ze swego domu odglutek Hugo i świeżo zwolniona agentka Parzydło łączą siły, by pokonać złego ducha.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 166 Autor: imilio

Nieustanne ataki lisów grożą zamknięciem głównej atrakcji turystycznej małego miasteczka w południowej Australii – wyspy pingwinów małych. Jednak ekscentryczny hodowca drobiu Swampy i jego wnuczka Olivia zrobią wszystko...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 57 Autor: mikserr