Login: Hasło:
Ilość filmów: 141793
W poczekalni: 21
Komentarzy: 140331
Użytkowników: 550376

Filmy dramatyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Podczas II wojny światowej baskijski pasterz (Anthony Quinn) poproszony jest o przeprowadzenie przez Pireneje chemika- profesora Bergsona (James Mason) i jego rodziny do neutralnej Hiszpanii. Ich tropem podąża grupa...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 16 Autor: mikserr

Profesor Neumeyer otrzymuje przesyłkę z opisem swojej śmierci, która nastąpi za 5 dni.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 237 Autor: wasylek111

Uważany od dziecka za osobę niezbyt bystrą Klaudiusz, obserwując co dzieje się w pałacu dziadka cesarza Tyberiusza, dochodzi do wniosku, że bezpieczniej będzie nie zmieniać opinii o sobie.

13

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 816 Autor: wasylek111

Nowy Jork. Po nocy spędzonej na imprezowaniu z nieznajomą kobietą mężczyzna budzi się przy jej zwłokach i zostaje oskarżony o morderstwo.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 55 Autor: mikserr

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 7:

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1321 Autor: morswin

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: morswin

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie.

10


Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2919 Autor: mikserr

Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny...

08-09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 569 Autor: mikserr

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie.

16-20

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1129 Autor: mikserr

Organizacja porywa dziewczęta i zmusze je do uprawiania prostytucji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 90 Autor: mikserr

Od 1971 roku w okolicach miasta Teksas znaleziono ciała 61 kobiet. Miejscowy detektyw-służbista Mike Sounder  i jego partner z Nowego Jorku Burian Heigh rozpracowują sprawę sadystycznego, seryjnego mordercy, który okrutnie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 146 Autor: mikserr

Organizacja porywa dziewczęta i zmusze je do uprawiania prostytucji.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: mikserr

1864

Zrealizowany z epickim rozmachem obraz to filmowa wersja tak samo zatytułowanego wystawnego serialu, będącego najdroższą jak do tej pory produkcją duńskiej telewizji..

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: wasylek111

W wiktoriańskim Londynie spotykają się najsłynniejsze osoby rodem z mrocznej literatury, między innymi doktor Frankenstein, jego potwór, Dorian Gray oraz Drakula.

ODCINEK 9:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1454 Autor: morswin

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek...

ODCINEK 10 FINAŁ SEZONU:

Komentarzy: 21 Wyświetleń: 11979 Autor: morswin

Dyskoteka "Double Deuce" w miasteczku Jasper jest obskórną knajpą opanowaną przez gang Brada Wesleya. Jak powiadają, w knajpie co noc zmiatają z podłogi gałki oczne. Tilghman, właściciel dyskoteki, nie radzi sobie z brutalnymi gośćmi i wynajmuje znanego wykidajłę.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1499 Autor: Damianski_1704

Losy 48 pasażerów lotu 815 z Sydney do Los Angeles, których samolot rozbija się na tajemniczej wyspie.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 294 Autor: wasylek111

Niemcy w dobie Wojny Trzydziestoletniej. Podczas swej nieustannej podróży-ucieczki przez spustoszony wojną i zarazą kraj, Vogel (Omar Sharif), trafia do malowniczo położonej wioski, której jak dotąd, szczęśliwym...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1580 Autor: wasik111

Emma i Dexter spotykają się po raz pierwszy w noc ukończenia szkoły - 15 lipca 1988 r. Ona jest dziewczyną z klasy robotniczej, ma ambicje, marzy o uczynieniu świata lepszym. On jest bogatym uwodzicielem, który pragnie, by świat układał się układał tak, jak on tego pragnie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 93 Autor: mikserr

Oparty na bestsellerowej powieści o tym samym tytule - Lektor - to hipnotyzująca historia pełnej tajemnic miłości, której akcja toczy się w targanych wojną i powojennych Niemczech. Hanna udziela pomocy Michaelowi Bergowi...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 102 Autor: mikserr

Dystrykt 21 chicagowskiej policji to miejsce pracy umundurowanych gliniarzy patrolujących ulice i członków grupy wywiadowczej, która walczy z najgroźniejszymi przestępcami.

 

ODC 17

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 379 Autor: peja5328

Sylvia

Sylvia West to młoda poetka która jest zaręczona z Frederickiem, ekscentrycznym milionerem. Frederick, obawia się, że jest kochany tylko za swoje pieniądze. Postanawia sprawdzić przyszłą żonę i wynajmuje detektywa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 98 Autor: mikserr

Serial opowiada o losach specjalnej jednostki medycznej, zajmującej się rozwiązywaniem i zapobieganiem różnego rodzaju epidemiom. Nie próbują ustalić kto ponosi odpowiedzialność, ale co było przyczyną wybuchu epidemii.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: wasylek111

Lourdes

Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film młodej reżyserki Jessici Hausner to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 788 Autor: KasjaHa

Anonimowy dawca nasienia dowiaduje się, że jest ojcem dużej liczby dzieci. Jego potomkowie wnoszą petycję do banku spermy o ujawnienie danych ojca.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 851 Autor: Marulek222