Login: Hasło:
Ilość filmów: 142528
W poczekalni: 5
Komentarzy: 141228
Użytkowników: 550734

Filmy dramatyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Yokmok

Dzieje byłego oficera marynarki: który po wojnie szukając spokoju ukrywa swą przeszłość, co budzi nieufność władz; prawdziwa wartość bohatera ujawnia się w momencie zagrożenia budowanego właśnie falochronu. Były kapitan Żeglugi Wielkiej, Klimecki, więzień oflagu, pracuje w małym porcie nadbałtyckim.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 306 Autor: Scan

Zmory

Film opowiada o dojrzewaniu wrażliwego chłopca. Jest jednym z ważniejszych debiutów w powojennym kinie polskim. Stanowi ciąg luźno powiązanych epizodów i ukazuje, jak na pozór mało ważne momenty życia kształtują charakter człowieka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 315 Autor: Scan

Gelsomina, nastolatka wychowująca się z dala od cywilizacji, namawia rodziców, by wzięli wspólnie udział w teleturnieju TV. Kiedy lato dobiegnie końca, jej życie nie będzie już takie samo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 37 Autor: mikserr

W roku 1634 ojciec Laforgue wyrusza do jezuickiej misji w krainie Huronów. Towarzyszą mu Indianie z plemienia Algonquinów, a także młody tłumacz, Daniel. Między wędrowcami ujawniają się różnice kulturowe i mentalnościowe.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: wasylek111

Casper, członek cieszącego się złą sławą meksykańskiego gangu Mara Salvatrucha, ma problemy z subordynacją. Gdy przekracza granice dozwolone w grupie - z przyjaciela staje się naczelnym wrogiem i rozpoczyna się ucieczka przed wydawałoby się nieuniknioną zemstą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 131 Autor: mikserr

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

01/02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 77 Autor: wasylek111

W planetarnym systemie Quad trwa krwawa wojna klas. Trójka łowców nagród stara się zachować bezstronność.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 437 Autor: wasylek111

Jason wyrusza w morze, aby odkryć prawdę o zaginionym ojcu. Niespodziewany przypływ powoduje, że chłopak trafia na Atlantydę.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 363 Autor: wasylek111

Serial opowiada o losach specjalnej jednostki medycznej, zajmującej się rozwiązywaniem i zapobieganiem różnego rodzaju epidemiom. Nie próbują ustalić kto ponosi odpowiedzialność, ale co było przyczyną wybuchu epidemii.

12

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 652 Autor: wasylek111

Skazany na dożywocie Cain (Ving Rhames), przywódca więziennego gangu, obserwuje, jak za kratki trafia jego syn Ricky (Nipsey Hussle), który został oskarżony o współudział w próbie morderstwa. Do zakładu karnego trafia również gangster - niedoszła ofiara Ricky'ego.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2260 Autor: Pedro56

Handel / Trade

Młoda meksykańska dziewczyna zostaje porwana i zmuszona do uprawiania prostytucji. Jej brat zaprzyjaźnia się z policjantem, którego młodsza córka również została porwana - najprawdopodobniej przez tych samych ludzi. Razem podejmują walkę o ich odzyskanie...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1335 Autor: Vergil12

Carla cierpi na zaburzenia dwubiegunowe. Jest podopieczną szpitala dla nerwowo chorych. W ośrodku poznaje Marco, dotkniętego tą samą chorobą. Między dwojgiem pacjentów zaczyna tworzyć się więź. Z biegiem czasu przeradza się ona w prawdziwe uczucie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: mikserr

Teresa Mendoza ucieka z Meksyku, gdy jej chłopak zostaje zamordowany. Pragnąc pomścić śmierć ukochanego i pogrążyć odpowiedzialnych za to członków mafii, kobieta staje na czele kartelu narkotykowego.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 51 Autor: wasylek111

"W garniturach" to serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Szybkie i ryzykowne decyzje, wysokie stawki to świat Harveya Spectera, charyzmatycznego adwokata, który postanawia zatrudnić genialnego, ale niezmotywowanego Mike'a Rossa

6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 256 Autor: ulcia_16_92

Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z małego miasteczka w Teksasie, który w wyjątkowych okolicznościach otrzymuje nadprzyrodzoną moc głosu bożego - ludzie wierzą we wszystko, co powie lub nakaże im Jesse.

9

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 844 Autor: ulcia_16_92

Paul Callan (Skeet Ulrich) wraz z przyjaciółmi zajmuje się badaniem zjawisk nadprzyrodzonych i znajdowaniem dla nich racjonalnych wytłumaczeń. Serial zdobyły liczne grono fanów w Stanach Zjednoczonych.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: wasylek111

Ślub wrażliwego melancholika Michaela Petunii z wyrachowaną Vivian staje się punktem zwrotnym w życiu jego dysfunkcyjnej nowojorskiej rodziny. Jego brat Charlie, żyjący w celibacie homoseksualista, wdaje się w romans z kuzynem panny młodej, Georgem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 159 Autor: mikserr

Adaptacja anty-rasistowskiej powieści Harper Lee. Rozprawa sądowa czarnego mężczyzny oskarżonego o zgwałcenie białej kobiety widziana oczyma siedmioletniej dziewczynki.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 862 Autor: Tyrkinho

Pewnego poranka w Londynie dochodzi do potężnej eksplozji. Okazuje się, że to atak terrorystyczny. Jedynym sprawcą, którego udaje się aresztować jest Farroukh Erdogan (Denis Moschitto). Rozpoczynają się przygotowania do procesu stulecia.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 724 Autor: Pedro56

W piwnicy szkoły medycznej dr Jessup zanurza się w całkowicie nowej otchłani. Najbardziej przerażający eksperyment w historii nauki może wymknąć się spod kontroli... A obiektem tego eksperymentu jest on sam.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 595 Autor: Browarmocny

Bruce Willis w roli negocjatora policyjnego, który nie mogąc poradzić sobie z porażką (w czasie jeden z jego akcji zginął chłopiec), wraz z żoną córką wyprowadza się z Los Angeles do niewielkiej mieściny obejmując posadę szefa policji.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1424 Autor: Pedro56

Po zniknięciu młodego chłopca jego matka musi zmierzyć się z potwornymi siłami, aby go odzyskać.

7

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 615 Autor: ulcia_16_92

Nastrojowa i pełna napięcia opowieść o młodej dziewczynie, która dowiaduje się, że jest w ciąży i wyrusza w podróż do Anglii aby poinformować o tym swojego ukochanego. Niestety nie wie, gdzie go szukać.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 266 Autor: wasik111

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1484 Autor: mikserr

Uzależniony od heroiny trębacz Chet Baker zostaje brutalnie pobity podczas próby kupienia narkotyków. Niezdolny do dalszej gry przeżywa kryzys. Kluczową osobą okazuje się Jane, która wspiera go w trudnych chwilach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: mikserr