Login: Hasło:
Ilość filmów: 145351
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142948
Użytkowników: 551589

Filmy dramatyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) - chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 3182 Autor: Pedro56

Na podstawie powieści Raymonda Chandlera "The Long Goodbye".
Prywatny detektyw z Los Angeles Philip Marlowe (Gould) staje przed najbardziej dziwaczną sprawą w całej...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 470 Autor: wasik111

Akcja skupia się na podróżniku w czasie (Aaron Stanford), która przybywa z post-apokaliptycznej przyszłości do teraźniejszości z misją znalezienia i zniszczenia źródła zabójczej plagi.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 167 Autor: ulcia_16_92

Serial na podstawie komiksu "Green Arrow". Oliver Queen, miliarder i playboy, po pięciu latach spędzonych na wyspie na Pacyfiku, na którą trafił po katastrofie morskiej, wraca do domu. Nie jest już jednak tym samym człowiekiem.

11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1095 Autor: ulcia_16_92

Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów "Bóg nie umarł".

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 725 Autor: wasik111

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean...

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 200 Autor: ulcia_16_92

Na Times Square zostaje znaleziona naga kobieta, mająca amnezję i świeżo wytatuowane ciało. Tajemniczą sprawę bada agent, którego imię znalazło się wśród tatuaży

6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 681 Autor: ulcia_16_92
Rok 1944. Amerykańskie dowództwo chce przyspieszyć koniec działań wojennych w Europie. Ale do tego konieczna jest likwidacja czołowych niemieckich dowódców. Pozornie jest to proste - wystarczy zdobyć pewien zamek we Francji, w którym niemieccy dowódcy odpoczywają.
Komentarzy: 12 Wyświetleń: 4276 Autor: Mad_Max

Dreszczowiec. Czternastoletnia Jennifer oznajmia, że została zgwałcona przez kolegę z klasy. Jednak nikt w to nie wierzy, a cała wioska obraca się przeciwko niej i jej bliskim.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 52 Autor: mikserr

Prawdziwa historia trzech żołnierzy Korpusu Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych, którzy walczą z Japończykami na wyspach Pacyfiku podczas II Wojny Światowej.

07/08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 803 Autor: wasylek111

Frances jest niezwykle popularną prezenterką telewizyjną, która pomimo skłonności lesbijskich pozostaje w związku małżeńskim z pisarzem-homoseksualistą. Dla dobra swoich karier oboje nie chcą jednak dokonać coming-outu. Pewnego dnia Frances spotyka...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 422 Autor: gosiareal22

Nadnaturalne stworzenia zamieszkują osiedle otoczone wzgórzami, gdzie starają się wieść normalne życie.

07/08

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 497 Autor: wasylek111

Akcja "Świata bez końca" zaczyna się 200 lat po wydarzeniach z "Filarów Ziemi", w roku 1327. Na tle barwnej panoramy średniowiecza, w okresie wielkich przemian i dziesiątkującej społeczeństwo zarazy, toczy się epicka opowieść o walce o władzę, pieniądze i wpływy.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 611 Autor: wasylek111

Oparta na faktach historia życia Maxa Perkinsa i jego przyjaźni z Thomasem Wolfem. Max jest redaktorem literackim, który zajmuje się wyszukiwaniem i wspieraniem pisarzy. Znajduje młodych, niedoświadczonych artystów, by z jego pomocą stali się gwiazdami wielkiego kalibru.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 41 Autor: mikserr

Oparta na faktach historia życia Maxa Perkinsa i jego przyjaźni z Thomasem Wolfem. Max jest redaktorem literackim, który zajmuje się wyszukiwaniem i wspieraniem pisarzy. Znajduje młodych, niedoświadczonych artystów, by z jego pomocą stali się gwiazdami wielkiego kalibru.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 35 Autor: mikserr

Serial "Between" opowiada o wydarzeniach w mieście, które zostaje objęte kwarantanną po tym, jak tajemniczy wirus zabija wszystkich mieszkańców powyżej 21 roku życia.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 52 Autor: ulcia_16_92

Film sensacyjny w reżyserii mistrza gatunku Johna Woo, którego akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Amerykański żołnierz  otrzymuje od swych przełożonych niezwykłe zadanie: ma za wszelką cenę chronić młodego Indianina z plemienia Navajo

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 4771 Autor: LeszekOrzeszek

Akcja serialu osadzona jest w wiktoriańskim Londynie roku 1889, w czasach seryjnych zabójstw Kuby Rozpruwacza. W centrum wydarzeń serialu jest Dywizja H - okryty złą sławą posterunek policji.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 368 Autor: wasylek111

Zwinny i zręczny zabójca wraz ze swoją pomocnicą regularnie zabija wysoko postawionych urzędników państwowych. Generał Choi  to arogancki i zarazem świetny mistrz we władaniu mieczem, któremu wyznaczono za zadanie położenie kresu tej rzezi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 196 Autor: wasylek111

Grace (Brie Larson) i jej partner Mason (John Gallagher Jr.) pracują w ośrodku wychowawczym dla trudnej młodzieży. Oboje starają się oddzielać sprawy prywatne od zawodowych. Pewnego dnia do zakładu trafia zbuntowana i zamknięta w sobie Jayden (Kaitlyn Dever)...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 57 Autor: morswin

W post-sowieckiej Rosji są tysiące bezdomnych dzieci. Twórcy - Hanna Polak i Andrzej Celiński -opowiadają nam tragiczną i wzruszającą opowieść o AIDS, wąchaniu kleju i brutalności policji. Przejmujący dokumentalny...

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 7980 Autor: lollollollollol1995

Na pogrzebie przyjaciela dochodzi do spotkania byłych kochanków. Dawne uczucia i związane z nimi konflikty powracają.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1192 Autor: Marulek222

Grace i jej partner Mason pracują w ośrodku wychowawczym dla trudnej młodzieży. Oboje starają się oddzielać sprawy prywatne od zawodowych. Pewnego dnia do zakładu trafia zbuntowana i zamknięta w sobie Jayden. Grace postanawia do dziewczyny dotrzeć.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: ulcia_16_92

W sklepie z dywanami zjawia się dwóch oszustów, którzy udają specjalistów od marketingu, chcąc uchronić go przed zamknięciem.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 171 Autor: wasylek111

Helena jest 15-letnią córką w rodzinie cyrkowców, która często myśli o ucieczce i rozpoczęciu nowego życia. Wkrótce po kłótni z rodzicami na temat planów na przyszłość, jej matka zaczyna chorować. Helena jest przekonana, że to jej wina. W przeddzień poważnej operacji matki śni o tym, że znajduje się w dziwnym świecie zamieszkałym...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 77 Autor: mikserr