Login: Hasło:
Ilość filmów: 147108
W poczekalni: 5
Komentarzy: 152524
Użytkowników: 549870

Filmy dramatyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Rok 1822. Legendarny podróżnik i odkrywca Hugh Glass zostaje brutalnie zaatakowany przed niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 41 Autor: wasylek111

Hugh Glass szuka zemsty na ludziach, którzy zostawili go poważnie rannego po ataku niedźwiedzia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 154 Autor: morswin

Oparta na faktach historia duchowej przemiany aktywisty LGBT i założyciela queerowego magazynu YGA (Young Gay America) Michaela Glatze'a, który wyrzeka się swojej seksualności, aby stać się ortodoksyjnym chrześcijańskim pastorem z dziewczyną u boku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 57 Autor: morswin

Hugh Glass szuka zemsty na ludziach, którzy zostawili go poważnie rannego po ataku niedźwiedzia.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 70 Autor: morswin

Hugh Glass szuka zemsty na ludziach, którzy zostawili go poważnie rannego po ataku niedźwiedzia.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 258 Autor: morswin

Zdolny wiolonczelista Daigo Kobayashi (Masahiro Motoki) traci pracę, gdy rozwiązuje się jego orkiestra. Postanawia wraz z żoną (Ryoko Hirosue) powrócić do rodzinnego miasteczka i tam poszukać dla siebie nowej

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 883 Autor: c13ply

Dramat historyczny o życiu rosyjskiego pisarza Lwa Tołstoja. Opowieść o próbie odnalezienia równowagi pomiędzy sławą i bogactwem, a oddaniem idei wyzbycia się materializmu.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 588 Autor: c13ply

"Shoot on sight" jest thrillerem politycznym, który ukazuje problem pragnących pokoju Muzułmanów. W tych burzliwych czasach, gdzie kosmopolityczne społeczeństwo, szczególnie londyńskie, żyje w strachu przed...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 2566 Autor: k5ys

Irma i Roy, są szczęśliwym małżeństwem, od dwudziestu pięciu lat mieszkającym w małym miasteczku. Jednak pewnego dnia Roy oświadcza, że nie czuje się dobrze w swoim ciele, i chce żyć jako kobieta. Rodzina przeżywa szok.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 65 Autor: mikserr

Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hurrem.

4

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 280 Autor: ulcia_16_92

Serial Underground będzie śledził losy niewolników, którzy planują brawurową ucieczkę z plantacji w stanie Georgia i chcą pokonać prawie 1000 kilometrów, aby uzyskać wolność.

6

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 440 Autor: ulcia_16_92

Serial na podstawie komiksu "Green Arrow". Oliver Queen, miliarder i playboy, po pięciu latach spędzonych na wyspie na Pacyfiku, na którą trafił po katastrofie morskiej, wraca do domu. Nie jest już jednak tym samym człowiekiem.

19

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 2154 Autor: ulcia_16_92

Wyobraźcie sobie XIX-wieczny Londyn, w którym żyją bohaterowie powieści Dickensa. Obok siebie istnieją Oliver Twist, Ebenezer Scrooge, Fagin czy panna Havisham. Idąc ulicą natkniecie się na magazyn osobliwości, a zaraz obok na pub Three Cripples.

18

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 996 Autor: ulcia_16_92

Uważany od dziecka za osobę niezbyt bystrą Klaudiusz, obserwując co dzieje się w pałacu dziadka cesarza Tyberiusza, dochodzi do wniosku, że bezpieczniej będzie nie zmieniać opinii o sobie.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 227 Autor: wasylek111

Detektyw LAPD Sam Hodiak odbiera telefon od dawnej przyjaciółki, Grace Karn. Kobieta poszukuje zaginionej córki. Jednak ze względu na polityczną karierę męża, kobieta pragnie zachować dyskrecję.

07-08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 490 Autor: mikserr

Alex (Mary Elizabeth Winstead) jest zaangażowaną w swoją pracę prawniczką. Jej zawodowe poświęcenie odbija się na rodzinie...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 133 Autor: morswin

Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 150 Autor: morswin

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 237 Autor: mikserr

Akcja skupia się na podróżniku w czasie (Aaron Stanford), która przybywa z post-apokaliptycznej przyszłości do teraźniejszości z misją znalezienia i zniszczenia źródła zabójczej plagi.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 249 Autor: ulcia_16_92

Dreszczowiec "Młody i niewinny" opowiada historię młodego mężczyzny, który zostaje niesłusznie oskarżony o zabicie pewnej kobiety. Reżyser stara się sięgnąć do podświadomości bohatera, w sferę namiętności i odruchów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: mikserr

Sonny zawsze był cichy i chorobliwie nieśmiały. W czasach liceum, był osoba do tego stopnia anonimową, ze niewielu kolegów go pamięta. Przez cały czas nauki, Sonny miał swojego bohatera. Był nim tzw. "mięśniak", koszykarz, najbardziej popularny chłopak w szkole...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 157 Autor: mikserr

Emily Walton cierpi na zaburzenia wzroku po tym, jak doznała wypadku samochodowego, w którym zginęła jej matka. Niedługo po tragicznym wydarzeniu, w domu Emily pojawia się tajemniczy intruz. Dziewczyna musi wyostrzyć...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 580 Autor: imilio

Hank (Luke Kleintank) to przystojny, utalentowany licealista, który niedawno poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa w najważniejszym meczu sezonu...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 272 Autor: morswin

Obdarzony naturalnymi zdolnościami zamożny młody człowiek, syn Apollo Creeda, przeciwstawia się rodzinie i próbuje sił w boksie. Aby odnieść sukces, zwraca się o pomoc do starego rywala ojca, Rocky'ego Balboa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 320 Autor: morswin

Obdarzony naturalnymi zdolnościami zamożny młody człowiek, syn Apollo Creeda, przeciwstawia się rodzinie i próbuje sił w boksie. Aby odnieść sukces, zwraca się o pomoc do starego rywala ojca, Rocky'ego Balboa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 183 Autor: morswin