Login: Hasło:
Ilość filmów: 136716
W poczekalni: 11
Komentarzy: 147123
Użytkowników: 546687

Filmy dramatyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Akcja Killjoys skupia się na trójce interplanetarnych łowcach nagród, którzy muszą sobie radzić we wszechświecie pełnym politycznych napięć, niepewnej moralności i skomplikowanych relacji.

odc.10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1044 Autor: kropka919

Devious Maids" to amerykańska adaptacja meksykańskiej telenoweli pt. "The Disorderly Maids Of The Neighborhood". Serial opowiada o perypetiach czterech pokojówek pochodzenia latynoskiego.

odc.07

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 217 Autor: kropka919

Poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do domu życzliwej Polki . Kobieta decyduje się go przygarnąć i namawia

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 2865 Autor: Marulek222

Mieszkający w Hawanie 11-letni Chala (Armando Valdes Freire) dorasta w ubóstwie. Wychowuje się bez ojca, a jego matka jest uzależniona od narkotyków i alkoholu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 94 Autor: wasik111

Pewien uznany prawnik, którego imię nie jest ujawnione, zostaje skuszony możliwością zarobienia łatwych pieniędzy. Mimo ostrzeżeń ze strony Westraya oraz podejrzanego charakteru sprawy arogancja bierze górę nad rozsądkiem.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1994 Autor: Pedro56

Minęło dwadzieścia lat i wiele się zmieniło w Rivombrosie jak i w całej Europie.
Armia Napoleona wkroczyła do Włoch i Piemontu, obiecując wolność, równość i braterstwo. Ale wojskowa okupacja przyniosła również biedę...

odc.05-06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 175 Autor: kropka919

Rosja, XVIII wiek. Młody Piotr Griniew odbywa służbę w twierdzy w Biełgorodzie. Kocha się w córce kapitana, Maszy. O względy dziewczyny rywalizuje z porucznikiem Szwabrinem.

odc.04 Finał

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 283 Autor: kropka919

Babe, malutka świnka, której rodziców sprzedano do rzeźni, jest nagrodą w konkursie na wiejskim targu. Zwycięzca, farmer Arthur Hogett przywozi świnkę do swojego gospodarstwa. Osamotniony i bardzo nieszczęśliwy Babe zostaje przygarnięty przez suczkę Muchę.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1031 Autor: c13ply

Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów "Bóg nie umarł". Dwanaście różnych postaw życiowych,...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 53 Autor: imilio

Devious Maids" to amerykańska adaptacja meksykańskiej telenoweli pt. "The Disorderly Maids Of The Neighborhood". Serial opowiada o perypetiach czterech pokojówek pochodzenia latynoskiego.

odc.13

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 864 Autor: kropka919

Akcja serialu ma miejsce w latach 60. XIX wieku i opowiada historię byłego żołnierza armii konfederackiej Cullena Bohannana. Główny bohater podąża tropem kilku żołnierzy Unii, którzy zabili jego żonę.

odc.06

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 465 Autor: kropka919

Scott McCall jest zwykłym uczniem, który niczym się nie wyróżnia. Ma lekko zwariowanego przyjaciela Stilesa i wydaje się, że więcej mu tak naprawdę nie potrzeba. Pewnego dnia, Scott za sprawą ataku w lesie zmienia się

odc.10

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 797 Autor: kropka919

Catherine Chandler jest mądrą i uczciwą panią detektyw z wydziału zabójstw. Matka Catherine została zamordowana przez dwóch uzbrojonych bandytów, kiedy była nastolatką. Chcieli zabić również Catherine, lecz ktoś lub coś uratowało ją.

odc.04

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 317 Autor: kropka919

Belle

Na dwór lorda Mansfielda trafia czarnoskóra Dido Elizabeth Belle, nieślubna córka oficera brytyjskiej floty, Johna Lindsaya. Lord Mansfield obiecuje oficerowi wychować jego córkę jak własne dziecko. Również lady Mansfield traktuje ją jak równą ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: imilio

Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów "Bóg nie umarł". Dwanaście różnych postaw życiowych,...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 150 Autor: imilio

Strasburg, rok 1800. Napoleon Bonaparte został władcą Francji. Porucznik Armand d'Hubert (Keith Carradine) dostaje zadanie, by odnaleźć porucznika Gabriela Ferauda (Harvey Keitel) i przekazać mu informację od dowództwa, że jest osadzony w areszcie domowym.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: wasik111

Angela Morgan jest rozwódką samotnie wychowującą trzech chłopców. Kobieta ledwo wiąże konie z końcem. Pracuje dorywczo, w wolnym czasie jest wolontariuszką w miejscowym ośrodku dla maltretowanych kobiet.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 120 Autor: wasik111

Tytułowe "14 ostrzy" (jinyi wei) to broń osobistej gwardii cesarzy Chin z dynastii Ming. Czternaście ostrzy, osiem służyło do tortur, pięć do zabijania, ostatnie zadawało samobójczą śmierć w razie niepowodzenia misji.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 816 Autor: Pedro56

Po śmierci ojca czworo rodzeństwa pozostaje bez opieki. Dzieci wiedzą, że jeśli zgłoszą się po pomoc, zostaną rozdzielone. Postanawiają ukrywać śmierć taty. Rolę głowy rodziny przejmuje Mary Call

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 272 Autor: kropka919
Kontynuacja pierwszej częsci Death Note Movie.
Shinigami posiada notatnik nazywany "Death Notes" (notatnik śmierci), który używany jest jako
Komentarzy: 53 Wyświetleń: 18368 Autor: AmadiX

Serial, którego fabuła opiera się na wielkich namiętnościach i intrygach włoskiej rodziny arystokratycznej. Główną bohaterką serialu jest Clara, córka hrabiego Vittoria Grandi, która zostaje odrzucona przez ojca...

odc.09

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 998 Autor: kropka919

Franca jest świetną pielęgniarką poświęcającą całe swoje życie pracy i wychowywaniu syna Daniela. Niestety pewnego dnia dochodzi do dramatycznego wypadku. Daniel rozbija się motocyklem i zapada w nieodwracalną śpiączkę.

cz.2 Finał

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 131 Autor: kropka919

Serial inspirowany jest filmem "Legion". Niebiańskie zastępy pod wodzą archanioła Gabriela prowadzą wojnę z ludzkością. Po stronie śmiertelników opowiedział się tylko archanioł Michał.

odc.05-06

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 527 Autor: kropka919

Violetta jest nastolatką obdarzoną niezwykłym talentem do śpiewania, o czym sama jeszcze nie wie. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce, która zginęła w tragicznym wypadku. Jej ojciec jest...

 

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 2179 Autor: slawoP

Spokój nadmorskiego Broadchurch w Wielkiej Brytanii burzy wstrząsające morderstwo 11-letniego Danny'ego Latimera. Wszyscy w okolicy znali chłopca i jego rodzinę.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 180 Autor: kropka919