Login: Hasło:
Ilość filmów: 143261
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141822
Użytkowników: 551057

Filmy dramatyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Ekranizacja bestsellerowej powieści znanego dziennikarza Jona Krakauera. Zrealizowana w austriackich Alpach rekonstrukcja tragicznych wydarzeń, które miały miejsce 10 maja 1996 roku, podczas próby zdobycia najwyższego szczytu świata

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 9 Autor: wasylek111

"Power" stacji Starz przedstawia perypetie bogatego właściciela nocnego klubu w Nowym Jorku, który prowadzi podwójne życie.

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 103 Autor: morswin

Opowieść o najstarszej rodzinie wampirów na świecie, która zobowiązała się przed wiekami pozostać na zawsze razem. Klaus, pół wampir, pół wilkołak, powraca do Nowego Orleanu – miasta, które wraz z najbliższymi wybudował kilkaset lat temu.

17


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 517 Autor: mikserr

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 8:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1220 Autor: morswin

"W garniturach" to serial, którego bohaterami są prawnicy renomowanej kancelarii na nowojorskim Manhattanie. Szybkie i ryzykowne decyzje, wysokie stawki to świat Harveya Spectera, charyzmatycznego adwokata, który postanawia zatrudnić genialnego, ale niezmotywowanego Mike'a Rossa

13-14

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 510 Autor: ulcia_16_92

Ciąg dalszy, podobnie jak i konfrontacja głównych bohaterów, były nieuniknione. O drugiej serii wiadomo niewiele. Pojawią się dwie kobiety - bezwzględne szefowe mafijnych rodów...

07

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 598 Autor: mikserr

Nowy Jork. Po nocy spędzonej na imprezowaniu z nieznajomą kobietą mężczyzna budzi się przy jej zwłokach i zostaje oskarżony o morderstwo.

07

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 798 Autor: mikserr

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 2380 Autor: mikserr

Rodzina próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez zombie. Spin-off serialu „The Walking Dead”.

ODCINEK 8:

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1604 Autor: morswin

Thriller będący nową adaptacją powieści Ethel Liny White 'The Lady Vanishes' z 1938 r., zekranizowanej wcześniej przez Alfreda Hitchcocka. Młoda Angielka Iris Carr podróżuje samotnie pociągiem, wracając z wakacji na Bałkanach.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 100 Autor: ulcia_16_92

Mężczyzna zauważa, że ludzie wokół przechodzą niepokojącą przemianę. Bliski obłędu nie wie czy uchronić jedynego przyjaciela przed zbliżającą się wojną czy przed samym sobą...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 212 Autor: ulcia_16_92

Dorian Gray

Jedna z najmroczniejszych legend zrealizowana w konwencji gotyckiego horroru, oparta na powieści Oscara Wilde'a. Młody chłopak, Dorian Gray przybywa do Londynu. Na miejscu poznaje malarza Basila Hallwarda, który zafascynowany hipnotyczną urodą i niewinnością młodzieńca postanawia namalować jego portret.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1065 Autor: Tyrkinho

Serial opowiada o życiu kobiety, która w historii Imperium Osmańskiego odegrała nie mniejszą rolę, niż znana ze „Wspaniałego Stulecia” sułtanka Hurrem.

57

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2995 Autor: ulcia_16_92

Pięcioro z pozoru zwyczajnych ludzi, tworzy niezwykły zespół o nazwie "Alphas", który prowadzi wybitny neurolog i psychiatra dr Lee Rosen (David Strathairn). Każdy z bohaterów posiada zdolność jedyną w swoim rodzaju..

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 137 Autor: wasylek111

Mężczyzna z postapokaliptycznej przyszłości cofa się w czasie, aby odkryć źródło śmiertelnej zarazy, która zdziesiątkowała ludzkość.

Komentarzy: 15 Wyświetleń: 2063 Autor: Pedro56

Serial przedstawia losy byłych i obecnych gwiazd futbolu amerykańskiego. Głównym bohaterem jest legendarny zawodnik Spencer Strasmore, który kończy sportową karierę i rozpoczyna pracę jako mentor aktywnych i emerytowanych sportowców.

ODCINEK 6:

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 673 Autor: morswin

Historia niepełnosprawnej intelektualnie młodej dziewczyny, która, ku przerażeniu rodziców, zaczyna odkrywać swoją seksualność. Dora ma 18 lat i jest nieco opóźniona w intelektualnym rozwoju, chce jednak czerpać z życia jak jej rówieśnicy. Po skończeniu pełnoletności w końcu może...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 196 Autor: mikserr

Życie w małej wiosce położonej w północnych Morawach, z dala od wielkiego świata i jego rozlicznych konfliktów, składa się z dwóch elementów - "nicnierobienia" i przesiadywania w barze. Po czterdziestu latach komunizmu pozostały tylko na wpół zrujnowany kościółek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: ulcia_16_92

Conrad (Florian David Fitz) wraz z żoną Tamarą (Thekla Reuten) i synkiem Jonasem (Marius Haas) wybierają się na wakacje. Urlopowe plany burzy nieoczekiwanie jego matka, Helene (Leslie Malton)...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 151 Autor: morswin

Kristen Scott pracuje w straży pożarnej, podobnie jak jej ojciec Hank, komendant jednostki. Pewnego dnia będący już na emeryturze Hank ginie biorąc udział w jednej z akcji. O jego śmierć niesłusznie zostaje oskarżona Kristen...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 272 Autor: mikserr

Londyn rok 1960. Laura Quinn (Demi Moore) jest przebojową pracownicą The London Diamond Corporation. Mimo wysokich kwalifikacji i ambicji nie może przebić się do najwyższych struktur kierowniczych ponieważ jest kobietą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 158 Autor: wasylek111

Pozbawiony złudzeń lekarz staje się nieoczekiwanie bohaterem, ratując życie przypadkowemu chłopcu podczas ulicznej strzelaniny. Gdy odkrywa, że dziecku nadal grozi śmierć z rąk gangsterów, robi wszystko, co w jego mocy, by go ocalić.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 275 Autor: ulcia_16_92

Panie Dulskie

Reżyserka Melania zamierza nakręcić dokumentalny film o swojej rodzinie. Podczas jego realizacji odkrywa przeszłość pełną tajemnic.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 841 Autor: morswin

Serial American Gothic opowiada o rodzinie z Bostonu, która po śmierci krewnego dowiaduje się o jego powiązaniu z serią morderstw sprzed lat.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 206 Autor: ulcia_16_92

Zoo (Sezon 2)

Fabuła serialu skupia się na Jaksonie Oz, biologu, który odkrywa, że zwierzęta zaczynają brutalnie i przemyślanie polować na ludzi.

3

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 352 Autor: ulcia_16_92