Login: Hasło:
Ilość filmów: 147713
W poczekalni: 8
Komentarzy: 153327
Użytkowników: 550052

Filmy dramatyczne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Marseille opowiada historię władzy, korupcji i odkupienia, a wszystko to z krajobrazem pięknego francuskiego miasta portowego w tle. Marsylia wysuwa się jednak na pierwszy plan w tym szekspirowskim thrillerze, gdzie ...

8

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 509 Autor: ulcia_16_92

W serialu "Outlander" podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa.

6

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 475 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o mieszkańcach niewielkiego górskiego miasteczka Caldwell, których życie zostaje przewrócone do góry nogami, gdy powracają zmarłe przed laty osoby.

09

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 363 Autor: mikserr

W piątym sezonie pojawi się wielu nowych bohaterów, lecz powrócą także dawni znajomi, za którymi nikt nie tęskni. Także i tym razem prawdziwe okaże się twierdzenie: Nigdy nie rezygnuj z tych, których kochasz.

22

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1952 Autor: mikserr

Bohater jest alkoholikiem i spędza większość czasu, leżąc nieprzytomny w salonie, zamiast zajmować się swoimi pociechami. Dzieciom nie pomaga także matka, która odeszła od rodziny...

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 235 Autor: mikserr

Los Angeles. Szkolna pedagog Madison Clark oraz nauczyciel angielskiego Travis Manawa rozpoczynają wspólne życie. Szczęście nie jest im jednak dane na długo.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 399 Autor: mikserr

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 431 Autor: mikserr

Alexa jest kurierem marzącym o ucieczce z wielkiego miasta i rozpoczęciu nowego życia. Plany te jednak przybierają dramatyczny obrót, kiedy decyduje się przetransportować tajemniczą przesyłkę...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 47 Autor: mikserr

Opowiadający o tajemnicach neapolitańskiej mafii serial kryminalny, oparty na bestsellerowej książce Roberta Saviano i jej kinowej ekranizacji z 2008 roku.

 

ODC 4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 141 Autor: peja5328

„Agent X” to serial, którego bohaterem jest John Case (Jeff Hephner), tajny agent, który może działać brutalnie i efektywnie, kiedy jego obowiązki tego wymagają, ale o jego istnieniu nie wie opinia publiczna.

 

ODC 4

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 88 Autor: peja5328

Randle P. McMurphy (Jack Nicholson) wolny duchem, wygadany skazaniec o niespokojnym charakterze, udaje chorobę psychiczną i zamieszkuje z ludźmi, których sam nazywa "świrami".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 29 Autor: wasylek111

Fabuła "Jedwabiu" oparta jest na kanwie powieści o tym samym tytule włoskiego pisarza - Alessandro Baricco. Akcja dzieje się w drugiej połowie dziewiętnastego wieku, a głównym bohaterem i narratorem jest Hervé Joncour (Michael Pitt), syn burmistrza miasteczka Lavilledieu we Francji.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1325 Autor: LeszekOrzeszek

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek...

ODCINEK 5:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1129 Autor: morswin

Głównym bohaterem jest Jesse Custer, kaznodzieja z małego miasteczka w Teksasie, który w wyjątkowych okolicznościach otrzymuje nadprzyrodzoną moc głosu bożego - ludzie wierzą we wszystko, co powie lub nakaże im Jesse.

1

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 69 Autor: ulcia_16_92

Dheepan jest jednym z Tygrysów, grupy tamilskich rebeliantów. Kiedy wojna domowa na Sri Lance ma się ku końcowi, a nieuchronna porażka jest coraz bliżej, mężczyzna decyduje się na ucieczkę. Towarzyszą mu nieznajome - kobieta i mała dziewczynka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 56 Autor: ulcia_16_92

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie.

05


Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1525 Autor: mikserr

Dheepan jest jednym z Tygrysów, grupy tamilskich rebeliantów. Kiedy wojna domowa na Sri Lance ma się ku końcowi, a nieuchronna porażka jest coraz bliżej, mężczyzna decyduje się na ucieczkę. Towarzyszą mu nieznajome - kobieta i mała dziewczynka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 46 Autor: ulcia_16_92

Podróżnik Marco Polo dociera do Azji, gdzie zostaje gościem wielkiego władcy mongolskiego. Aby przeżyć na dworze pełnym intryg, musi wykorzystać swoje umiejętności w walce i politycznej grze

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: ulcia_16_92

Serial Heartbeat jest oparty na życiu i dokonaniach dr Kathy Magliato. To dramat medyczny, w którym dr Alex Panttiere jest światowej sławy kardiochirurgiem specjalizującym się w przeszczepach i jedną z niewielu kobiet w tej dziedzinie.

9

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 516 Autor: ulcia_16_92

Serial opowiada o kobiecie, która po wielu latach powraca do pracy w Policji, po tym jak małżeństwo się skończyło

2

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 75 Autor: ulcia_16_92

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek...

5

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 989 Autor: ulcia_16_92

Electricity

Kobieta cierpiąca na epilepsję, której skutkiem są halucynacje poszukuje zaginionego brata.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: mikserr

Między lutym a lipcem 1858 roku w Grocie Massabielle w Lourdes, Matka Boska objawiła się 18 razy dziewczynce o imieniu Bernadeta. Od tamtej pory, w samym środku Drugiego Cesarstwa Francuskiego rozpoczęła...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: mikserr

1943 rok. Pułkownik Wiszniewiecki organizuje szkołę dla dywersantów. "Uczniami" będą młodociani zabójcy i złodzieje - 14, 15 - letni przestępcy sprowadzeni z więzień i poprawczaków.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 92 Autor: wasylek111

W wiktoriańskim Londynie spotykają się najsłynniejsze osoby rodem z mrocznej literatury, między innymi doktor Frankenstein, jego potwór, Dorian Gray oraz Drakula.

ODCINEK 4:

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 637 Autor: morswin