Login: Hasło:
Ilość filmów: 145214
W poczekalni: 4
Komentarzy: 142934
Użytkowników: 551567

Filmy dokumentalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast. One już nie wrócą, zostały „miastowe". Chłopcy zostali sami, pracują dorywczo, „bez zarejestrowania".

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 302 Autor: ulcia_16_92

Historia makabrycznego efektu klęski głodu, która dotknęła ZSRR po kolektywizacji rolnictwa. W latach 30 XX w. w Związku Radzieckim zaczęto tworzyć upaństwowione gospodarstwa z ziemi odebranej rolnikom. Niebawem brak jedzenia zmusił ludzi....

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 494 Autor: Scan

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań.

08

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 660 Autor: mikserr

Już 28 sierpnia, rusza Warsaw Shore Summer Camp 2!Poprzedni Summer Camp uważany jest przez wielu fanów programu za najlepszy z dotychczasowych sezonów. W tym roku będzie jeszcze mocniej! Jeszcze bardziej emocjonalnie!

9

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 743 Autor: ulcia_16_92

Niepozbawiony humoru film zjawisku erotycznych smsów, uwzględniający perspektywę zarówno ekspertów, jak i zwykłych użytkowników.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 281 Autor: ulcia_16_92

Ronaldo

Twórcy przez 14 miesięcy mieli nieograniczony dostęp do tej ikony piłki nożnej. W filmie będziemy mogli zajrzeć za kulisy jego życia, poznać rodzinę oraz usłyszeć, co na temat Ronaldo sądzą koledzy z szatni, trenerzy oraz przyjaciele

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 108 Autor: mikserr

Amanda Knox

Uniewinniona przez włoski sąd najwyższy. Uznana za winną przez opinię publiczną. Prawda pozostaje tajemnicą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 159 Autor: ulcia_16_92

Historia dobrych przyjaciół, braci Arthura i Waltera Davidsonów oraz Billa Harley'a, których wspólna pasja i upór pozwoliły na stworzenie jednej z najbardziej kultowych marek motoryzacyjnych na świecie.

03

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 531 Autor: mikserr

"Boso przez świat" to tytuł cyklu podróżniczego Wojciecha Cejrowskiego. Tytuł programu wziął się nie tylko stąd, że podróżnik preferuje chodzenie bez butów po dżungli, sawannie, prerii czy pustyni. Boso, czyli naturalnie, bez poczucia wyższości i z humorem.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2833 Autor: imilio

Lake Mungo

21 Grudnia 2005 roku, szesnastoletnia Alice Palmer utonęła w czasie pływania pod tamą w Jeziorze Mungo. Lake Mungo to opowieść o mrożących krew w żyłach wydarzeniach poprzedzających jej śmierć, zmieniających

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 237 Autor: slawoP

Josh Bernstein poszukuje zaginionej krainy Ofiru, gdzie znajdowały się legendarne skarby króla Salomona. Przekonamy się, czy będzie on pierwszym, który ją odnajdzie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 473 Autor: Pedro56

Film przedstawia jedyną w swoim rodzaju miejscowość w Polsce na której historia i teraźniejszość odcisnęły niezatarte piętno wojskowego miasta...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 332 Autor: wasylek111

Brytyjscy dokumentaliści przedstawiają historię biblijnego patriarchy Noego. Posługują się współczesnymi metodami badań naukowych. Z historyczną dokładnością odtwarzają koleje jego życia, by odpowiedzieć na stawiane często pytania: kim był, jak wyglądał, czy rzeczywiście zbudował arkę, gdzie mieszkał i gdzie został ...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 646 Autor: Pedro56

Brytyjski dziennikarz i pisarz Rageh Omaar bada cztery słynne cuda, jakich dokonał Jezus Chrystus w ciągu swojego życia. Jednym z owych tajemniczych wydarzeń jest fenomen nakarmienia pięciu tysięcy ludzi...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1835 Autor: prison3009

Dokument ukazujący szokujące obyczaje mieszkańców rożnych państw świata.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 526 Autor: slawoP

Dokument zestawia ze sobą obyczaje cywilizowanego świata i ludów prymitywnych. Ukazuje tym samym, niezależne od stopnia społecznego rozwoju, zezwierzęcenie rzeczywistości.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 622 Autor: slawoP

Kres świata

Opowieść o mieszkańcach opustoszałej wsi. Młodzi ludzie dawno wyjechali do miasta za pracą. Jedynym oknem na świat i jedyną rozrywką dla starszych, którzy tu pozostali, jest obwoźny sklep z pieczywem.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 767 Autor: Pedro56

Najpopularniejszą wyszukiwarką internetową jest obecnie Google. Dzięki niej w ciągu sekundy i bez wnoszenia opłat możemy znaleźć dowolną informację w wybranym języku, zrobić w Internecie zakupy, być użytkownikiem...

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 4314 Autor: manabrek

Steven Avery spędził w więzieniu 18 lat za gwałt, którego nie dokonał, co potwierdziły testy DNA. Na wolność wrócił w 2003 roku, by ponownie trafić do więzienia dwa lata później - tym razem został skazany za morderstwo

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 569 Autor: ulcia_16_92

"All Work All Play" to film dokumentalny ukazujący kulisy zawodów esportowych Intel Extreme Masters i pozwalający zobaczyć w akcji najlepszych graczy komputerowych na świecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: ulcia_16_92

Jorge Mario Bergoglio 13 marca 2013 roku został wybrany zwierzchnikiem Kościoła katolickiego. Pierwszy papież z kontynentu południowoamerykańskiego przyjął imię Franciszek. Nie zamieszkał tak jak jego poprzednicy w Pałacu Apostolskim.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 133 Autor: ulcia_16_92

Dokument przedstawiający wydarzenia jakie miały miejcie w Kijowie w latach 2013/2014 gdzie pokojowa studencka demonstracja na rzecz integracji z Unią Europejską przekształciła się w gwałtowną rewolucję wzywającą do dymisji prezydenta Wiktora Janukowycza.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 149 Autor: morswin

Cykl dokumentalny o przebiegu I wojny światowej, przedstawiający zmagania na wszystkich frontach wielkiej wojny. Konflikt, który miał położyć kres wszelkim innym wojnom, a który w opinii wielu historyków był preludium do kolejnych walk o zasięgu globalnym.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 255 Autor: mikserr

Dokument opowiadający o wzlotach i upadkach amerykańskiej piosenkarki, Niny Simone.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: mikserr

Powrót słynnego brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego w nowym składzie. Głównym prowadzącym nowej serii został prezenter radiowy i telewizyjny Chris Evans, który określa się mianem maniaka samochodowego.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 790 Autor: mikserr