Login: Hasło:
Ilość filmów: 144202
W poczekalni: 1
Komentarzy: 142552
Użytkowników: 551322

Filmy dokumentalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań.

04

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 380 Autor: mikserr

Już 28 sierpnia, rusza Warsaw Shore Summer Camp 2!Poprzedni Summer Camp uważany jest przez wielu fanów programu za najlepszy z dotychczasowych sezonów. W tym roku będzie jeszcze mocniej! Jeszcze bardziej emocjonalnie!

5

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 407 Autor: ulcia_16_92

Historia dobrych przyjaciół, braci Arthura i Waltera Davidsonów oraz Billa Harley'a, których wspólna pasja i upór pozwoliły na stworzenie jednej z najbardziej kultowych marek motoryzacyjnych na świecie.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 157 Autor: mikserr

Lake Mungo

21 Grudnia 2005 roku, szesnastoletnia Alice Palmer utonęła w czasie pływania pod tamą w Jeziorze Mungo. Lake Mungo to opowieść o mrożących krew w żyłach wydarzeniach poprzedzających jej śmierć, zmieniających

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 178 Autor: slawoP

Josh Bernstein poszukuje zaginionej krainy Ofiru, gdzie znajdowały się legendarne skarby króla Salomona. Przekonamy się, czy będzie on pierwszym, który ją odnajdzie.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 455 Autor: Pedro56

Film przedstawia jedyną w swoim rodzaju miejscowość w Polsce na której historia i teraźniejszość odcisnęły niezatarte piętno wojskowego miasta...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 250 Autor: wasylek111

Brytyjscy dokumentaliści przedstawiają historię biblijnego patriarchy Noego. Posługują się współczesnymi metodami badań naukowych. Z historyczną dokładnością odtwarzają koleje jego życia, by odpowiedzieć na stawiane często pytania: kim był, jak wyglądał, czy rzeczywiście zbudował arkę, gdzie mieszkał i gdzie został ...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 623 Autor: Pedro56

Brytyjski dziennikarz i pisarz Rageh Omaar bada cztery słynne cuda, jakich dokonał Jezus Chrystus w ciągu swojego życia. Jednym z owych tajemniczych wydarzeń jest fenomen nakarmienia pięciu tysięcy ludzi...

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1813 Autor: prison3009

Dokument ukazujący szokujące obyczaje mieszkańców rożnych państw świata.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 501 Autor: slawoP

Dokument zestawia ze sobą obyczaje cywilizowanego świata i ludów prymitywnych. Ukazuje tym samym, niezależne od stopnia społecznego rozwoju, zezwierzęcenie rzeczywistości.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 598 Autor: slawoP

Kres świata

Opowieść o mieszkańcach opustoszałej wsi. Młodzi ludzie dawno wyjechali do miasta za pracą. Jedynym oknem na świat i jedyną rozrywką dla starszych, którzy tu pozostali, jest obwoźny sklep z pieczywem.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 743 Autor: Pedro56

Najpopularniejszą wyszukiwarką internetową jest obecnie Google. Dzięki niej w ciągu sekundy i bez wnoszenia opłat możemy znaleźć dowolną informację w wybranym języku, zrobić w Internecie zakupy, być użytkownikiem...

Komentarzy: 11 Wyświetleń: 4301 Autor: manabrek

Steven Avery spędził w więzieniu 18 lat za gwałt, którego nie dokonał, co potwierdziły testy DNA. Na wolność wrócił w 2003 roku, by ponownie trafić do więzienia dwa lata później - tym razem został skazany za morderstwo

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 545 Autor: ulcia_16_92

"All Work All Play" to film dokumentalny ukazujący kulisy zawodów esportowych Intel Extreme Masters i pozwalający zobaczyć w akcji najlepszych graczy komputerowych na świecie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 108 Autor: ulcia_16_92

Jorge Mario Bergoglio 13 marca 2013 roku został wybrany zwierzchnikiem Kościoła katolickiego. Pierwszy papież z kontynentu południowoamerykańskiego przyjął imię Franciszek. Nie zamieszkał tak jak jego poprzednicy w Pałacu Apostolskim.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: ulcia_16_92

Dokument przedstawiający wydarzenia jakie miały miejcie w Kijowie w latach 2013/2014 gdzie pokojowa studencka demonstracja na rzecz integracji z Unią Europejską przekształciła się w gwałtowną rewolucję wzywającą do dymisji prezydenta Wiktora Janukowycza.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 136 Autor: morswin

Cykl dokumentalny o przebiegu I wojny światowej, przedstawiający zmagania na wszystkich frontach wielkiej wojny. Konflikt, który miał położyć kres wszelkim innym wojnom, a który w opinii wielu historyków był preludium do kolejnych walk o zasięgu globalnym.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: mikserr

Dokument opowiadający o wzlotach i upadkach amerykańskiej piosenkarki, Niny Simone.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 116 Autor: mikserr

Powrót słynnego brytyjskiego magazynu motoryzacyjnego w nowym składzie. Głównym prowadzącym nowej serii został prezenter radiowy i telewizyjny Chris Evans, który określa się mianem maniaka samochodowego.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 768 Autor: mikserr

Exit Through the Gift Shop jest debiutem filmowym brytyjskiego artysty graffiti. Tożsamość owego artysty który ukrywa się pod pseudonimem Banksy jest nieznana. Dokument Exit Through the Gift Shop przedstawia prawdziwą historię francuskiego sklepikarza...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: mikserr

Trzyczęściowy dokument opowiadający o zbrodniarzach wojennych, którzy dożyli naszych czasów. Widzowie poznają kulisy poszukiwań Ariberta Heima, współpracownika Adolfa Hitlera, odpowiedzialnego za śmierć setek więźniów obozu koncentracyjnego w Mauthausen.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 897 Autor: crazy1407

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast. One już nie wrócą, zostały „miastowe". Chłopcy zostali sami, pracują dorywczo, „bez zarejestrowania".

12

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1212 Autor: ulcia_16_92

W 1620 roku statek "Mayflower" wypłynął z Anglii do niedawno odkrytej Ameryki z setką osób na pokładzie . Tylko połowie członków wyprawy udało się przetrwać. Poznamy prawdziwą historię pierwszych pielgrzymów.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 917 Autor: Pedro56

Tobias Moretti i Gregor Bloéb mają jeden cel, chcą przebyć całą trasę Paryż-Dakar na motorach. Czekają ich metrowej wysokości wydmy oraz sześć tysięcy...

01-02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: napalona26

Sześcioodcinkowa seria „W poszukiwaniu Boga z Morganem Freemanem” pokazuje związek ewolucji religii i cywilizacji oraz zadziwiające analogie pomiędzy różnymi wyznaniami, nawet tymi, które wydają się być diametralnie inne.

05-06

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 931 Autor: mikserr