Login: Hasło:
Ilość filmów: 139926
W poczekalni: 20
Komentarzy: 147946
Użytkowników: 547270

Filmy dokumentalne

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi poszukują partnerek na całe życie. Są w trudnej sytuacji, bo większość dziewczyn, które znali ze szkół, wyjechały do pracy do większych miast.

odc.01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 50 Autor: kropka919

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań.

06

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 346 Autor: mikserr

Podczas 6. edycji „The Voice of Poland” Trenerami będą Edyta Górniak, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny oraz Baron i Tomson z Afromental.

odc.11

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 338 Autor: kropka919

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów. Trójka studentów szkoły filmowej wyposażonych w kamery wideo i podstawowy ekwipunek turystyczny, wyrusza na wyprawę w okolice Burkittesville, żeby nakręcić dokumentalny film inspirowany lokalną legendą o Wiedźmie z Blair.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: wasik111

Film o nieżyjącym liderze zespołu Queen. Freddie Mercury, właściwie Farrokh Bulsara, urodził się w Zanzibarze. Po przeprowadzce do Anglii, poznał Briana Maya, gitarzystę zespołu Smile. Wkrótce został ich wokalistą....

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1241 Autor: crazy1407

Apartament

Nowy film producentów wielkiego przeboju polskich kin - "Świadectwa", w którym zobaczymy niezwykłe, nigdy wcześniej nie publikowane materiały, pokazujące prywatne oblicze Jana Pawła II.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 420 Autor: wasik111

Ekipa z Warszawy, czyli najbardziej imprezowego programu ever! W nowym sezonie na uczestników Warsaw Shore czekają kolejne kluby, wyjazdy i miłosne podboje.

Odcinek: 16

Koniec Sezonu


Komentarzy: 20 Wyświetleń: 2703 Autor: jack36311

"Każdy, kto nie jest z nami jest naszym wrogiem i będzie traktowany jak niewierny..." Wydaje się, że w tym haśle zawiera się ideologia ekstremistów znanych jako Państwo Islamskie. Celem tej grupy jest ustanowienie islamskiego kalifatu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 351 Autor: wasik111

Chrześcijaństwo to największa monoteistyczna religia objawiona, mająca ponad 2 miliardy wyznawców. Nie jest jednak jednolita. Istnieje bowiem aż 40 tysięcy jej odłamów. Chrześcijaństwo to nie tylko religia

 

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1847 Autor: crazy1407

Znani naukowcy, publicyści i inne popularne postacie przedstawiają różne momenty z historii chrześcijaństwa. Wyjaśniają kulisy jej powstania w Palestynie, ekspansję na terenie imperium rzymskiego i okoliczności chrystianizacji Brytanii.

 

Komentarzy: 13 Wyświetleń: 2665 Autor: gosiareal22

Znany aktor, Morgan Freeman, dzieli się z widzami swoją pasją poznawczą; bazując na dokonaniach najwybitniejszych naukowców z całego świata stara się udzielić odpowiedzi na pytania, które od wieków nękają ludzkość.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 263 Autor: kropka919

Richard Dawkins zastanawia się w tym dwuczęściowym dokumencie, czy świat nie byłby lepszy bez religii. Przeciwstawiony jest tu świat religii i świat nauki oraz problem boga jako pielegnowanego złudzenia, które

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 767 Autor: Pedro56

Dokumentalna podróż po Maroku, które łączy w sobie trzy tysiące lat historii, siedem różnych klimatów i może pochwalić się czterema imponującymi miastami oraz cudowną piaszczystą plażą ciągnąca się przez setki kilometrów.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 713 Autor: gosiareal22

Przepowiednia Malachiasza przez 400 lat, aż do końca XX wieku, spoczywała w ukryciu. Spróbujemy dowiedzieć się, czy jest to zaginiona księga Nostradamusa


Komentarzy: 11 Wyświetleń: 4245 Autor: c13ply

Amsterdam to miasto rozrywki. Są tam największe kluby, największa tolerancja dla mniejszości seksualnych, największe domy publiczne, legalne narkotyki i najtwardsi policjanci na ulicach...


Komentarzy: 6 Wyświetleń: 3058 Autor: dc321

Film fabularny w całości złożony z dokumentalnych materiałów archiwalnych nagranych przez dwóch młodych reporterów w sierpniu 1944 roku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 481 Autor: slawoP

Monumentalne budowle i zapierające dech w piersiach świątynie przypominają współczesnym o potędze starożytnych cywilizacji.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 379 Autor: Scan

Fabularyzowany dokument przedstawiający świat prostytucji i sex biznesu. Na tle wywiadów z tytułowymi "dziwkami" możemy obserwować losy młodej studentki antropologii Rebecci (Denise Richards) mającej za współlokatorkę

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 419 Autor: slawoP

Baraka

Dokument zabiera widza w podróż przez świat, ukazując zarówno piękno planety, jak i kondycję człowieka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 174 Autor: kropka919

Twórcy serii śledzą historię Imperium Romanum od jego powstania przez czasy świetności na upadku skończywszy. Przedstawiają sylwetki władców z Juliuszem Cezarem, Neronem i Konstantynem Wielkim na czele.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1610 Autor: crazy1407

Błękitna planeta jest pierwszą serią we wszechstronny sposób przedstawiającą historię naturalną oceanów.Nadzwyczajne zdjęcia odsłaniają najgłębiej skrywane, te najbardziej przerażające i te najcudowniejsze...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1158 Autor: Pedro56

Zapraszamy do fascynującego świata zwierząt, o którym dopiero niedawno zaczęliśmy dowiadywać się rzeczy wprost niesłychanych. W tej sześcioodcinkowej podróży poznamy odpowiedzi na zagadki z zakresu postrzegania

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 3849 Autor: yoshimitsu

"Dorwać komadosa" to osadzone w rzeczywistości polowanie na ludzkie życie. A dokładniej na życie człowieka, którego prawdziwą pasją jest adrenalina i sprawdzanie granic własnych możliwości.


Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1228 Autor: crazy1407

Film "Hiroszima" " przedstawia okoliczności w których prezydent Stanów Zjednoczonych Harry Truman, podjął decyzję o użyciu bomby atomowej przeciw Japonii. Film prezentuje także przebieg tragicznych...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 958 Autor: Vergil12

Historia walki z systemem ukazana poprzez pryzmat działań skierowanych przeciwko znienawidzonemu pomnikowi Lenina w Nowej Hucie. Posąg odsłonięto w latach 70. XX wieku, usunięto go w grudniu 1989 roku.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 292 Autor: Scan