Login: Hasło:
Ilość filmów: 117342
W poczekalni: 2
Komentarzy: 131565
Użytkowników: 561761

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Jedna z wielu - znana i u nas - wersji słynnej "Małej książniczki" Frances Hodgson Burnett. Siedmioletnia Sara Crewe przyjeżdża z gorących Indii do Londyny, gdzie ma podjąć naukę w miejscowej ekskluzywnej szkole prowadzonej przez siostry Minchin. Choć jest córką jednego z najbogatszych ludzi,

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 745 Autor: LeszekOrzeszek

Serial opowiada o przygodach Ludwiczka Andersona, chłopca z wielodzietnej, niezbyt bogatej rodziny. Ludi, tak na niego wszyscy mówią, jest krótko mówiąc otyły. Ciągle wcina jakieś ciastko lub loda. Bez jedzenia świat nie ma dla niego sensu. Oprócz jedzenia lubi spotykać się z kolegami, grać z nimi w piłkę w czasie rozgrywek baseballowych, rzucać się śnieżkami w zimie i jeździć na rowerach. Niestety, często przeszkadza mu w tym jego młodszy brat Tommy. Ludi często robi sobie żarty z młodszego brata i bardzo lubi go straszyć. Ojciec Ludiego, Andy, pracuje w fabryce traktorów. Posiada on swój stary samochód, którego uważa za członka rodziny. Mama Ludwiczka jest typową gospodynią domową. Ciągle gotuje, nawet Andy mówi, że jeśli nadeszłaby wielka powódź i zakryłaby świat na cały rok, to ich rodzina nie opuściłaby żadnego posiłku.

Komentarzy: 12 Wyświetleń: 3328 Autor: HubertN

Znakomita animacja 3D dla wszystkich. Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która podczas swojego wymarzonego ślubu zostaje uderzona przez... meteor, co powoduje że rośnie do niewiarygodnych rozmiarów 49 stóp. Susan trafia do tajnej rządowej placówki, w której spotyka inne dziwne stwory odkryte na przestrzeni lat. Gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, rząd USA, nie widząc innego rozwiązania, wysyła grupę dziwolągów do walki z najeźdźcą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1070 Autor: Pedro56

Historia opowiada o niewidomym chłopcu, Takumie Hirose, który po pewnych dramatycznych wydarzeniach wraz ze swoim wujkiem przeprowadza się z dala od zgiełku wielkiego miasta na spokojne i malownicze wiejskie tereny. Nowa szkoła, nowe otoczenie i nowi przyjaciele. A to oznacza problemy, niespodziewane przeżycia i przygody, których Takuma doświadczy na własnej skórze. Już pierwszego dnia dość niespodziewanie poznaje kilka dziewcząt, z którymi od razu nawiązuje nić przyjaźni.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 635 Autor: .:::Triss:::.

Ant Bully jest ekranizacją książki Johna Nickle'a, przedstawiającą historię niesfornego chłopca, który zalał swoim pistoletem na wodę kolonię mrówek. Za karę w magiczny sposób zostaje skurczony do rozmiaru owada i skazany na ciężką pracę w ruinach. Przed przywróceniem do postaci człowieka zaczyna doceniać bezinteresowną przyrodę, uczy się tolerancji i zrozumienia (empatii), jednocześnie jest to dla niego bardzo cenną lekcją.

>>>FILM W 1 LINKU<<<

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 756 Autor: Browarmocny

Pełnometrażowy, rysunkowy filmy wzorowany na rycerskiej balladzie romantycznej. Opowieść rozgrywa się w świecie owadów. Błękitny Rycerzyk wyrusza wraz z giermkiem w daleką drogę, aby uwolnić siostrę Królowej Motyli. Po wielu perypetiach dociera do zamku, w którym więziona jest księżniczka.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 476 Autor: Bilu.

Japońska produkcja animowana na podstawie cyklu powieści Ursuli Le Guin, "Ziemiomorze". Bohaterem filmu jest Ged, Mag, który staje przed wyzwaniem znalezienia przyczyn tajemniczych wydarzeń dziejących się wokół. Wszyscy bowiem zachowują się w sposób niezrozumiale dziwny; Królestwo pogrąża się w chaosie, a do świata ludzi przenikają smoki, które dotąd nie miały tam dostępu. Ged wyrusza w podróż, która ma doprowadzić go do rozwiązania tych tajemniczych zdarzeń. Wyprawa ta przyniesie mu wiele przygód, ale i niebezpieczeństwo utraty mocy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 755 Autor: LeszekOrzeszek

Karolek i jego pierwsze wakacje, słoneczne plaże, zabawy w piasku, wolność i odpoczynek już niebawem. Mnóstwo niesamowitych przygód i niespodzianek oraz tajemnicza sprawa do rozwiązania dla Karolka i jego przyjaciela wścibskiego misia. Mimo, którzy razem prowadzą śledztwo nad zagadkowym cieniem, który pokrywa wszystkie zabawki w mieście.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 451 Autor: Bilu.

Wielka migracja zwierząt 20000 lat w stosunku do naszej współczesności. Jak się okazuje można się sprzeciwiać ogólnym trendom migracyjnym (tak jest w przypadku mamuta Manfreda - alias "Maniuś") albo np. można się spóźnić (leniwiec - lub łasica- Sid). Tak pozanje się para zwierzaczków, która podczas swojej wędrówki ratuje ludzkie dziecko i postanawia się nim zaopiekować. Po jakimś czasie dołącza do nich tygrys szablozęby Diego, który próbuje im odebrać dziecko. Tak rozpoczyna się fantastyczna
...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1310 Autor: LeszekOrzeszek

Mala zamieszkuje piękną planetę Terra - miejsce gdzie czci się pokój i tolerancję. Niestety spokój mieszkańców zostaje zakłócony przez Ziemian, którzy szukają nowego miejsca do osiedlenia, po tym jak na ich planecie wyczerpały się wszystkie surowce. Wraz z rozpoczęciem inwazji na Terrę porwany zostaje ojciec Mali - Roven.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 418 Autor: LeszekOrzeszek

"Józef: Władca Snów" to wzruszająca opowieść o chłopcu, którego odmienność i niezwykły dar powodują rozłam w rodzinie. Józef, ulubieniec ojca, posiada zdolność przewidywania przyszłości poprzez swoje sny. Jego młodsi bracia, zazdrośni o miłość ojca, knują przeciw niemu i wkrótce skromny, młody człowiek znajduje się w starożytnym Egipcie oddzielony od rodziny i swoich korzeni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 581 Autor: Bilu.

Osmosis Jones

Frank Detomello zaczyna chorowac na grypę. Wewnątrz jego ciała, (które nazywane jest przez jego mieszkańców "Miastem Franka" ) biała krwinka, policjant Osmosis Jones i tabletka przeciwko przeziębieniu Drixorial, muszą stoczyć walkę z bezwzględnym wirusem, który zaatakował ciało Franka.

>>>FILM W 1 LINKU<<<

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 448 Autor: Browarmocny

Chwytająca za serce, urocza i dopracowana w każdym szczególe, magiczna fantazja rysunkowa rozpoczyna nową erę malowniczej animaci! Ta cudowna animacja oparta jest na historii Roberta C, Briena, opowiadającej o pani Brisby - nieśmiałej i bojaźliwej myszy, która wbrew swej woli staje się bohaterką.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 434 Autor: Bilu.

Film ukazujący najważniejsze momenty życia Jezusa. Doskonała skarbnica wiedzy o życiu Jezusa. Tamar i jej ojciec przypadkiem spotykają niezwykłego cieślę o imieniu Jezus. Dziewczynka, zafascynowana osobą Jezusa, dołącza do grona jego zwolenników.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 628 Autor: Bilu.

Oskar jest jaszczurką  żyjącą w trudnych warunkach pustynnych.
Przez jej teren zamieszkania prowadzi droga..
Przypadkowo spadające przedmioty z przejeżdżających samochodów dostarczają jej rozrywki i pożywienia.
Całość fabuły skupia się na przetrwaniu, znalezieniu wody i pokarmu.
Niestety jest też konkurencja która nie śpi.
Popy - pustynny Lis, Buck - sęp i Harchi - hiena, też walczą o przetrwanie na pustyni.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1089 Autor: piterman112

Historia rozpoczyna się, gdy uczeń, Haruaki Yachi, otrzymuje od ojca, który jest zagranicą, tajemniczą, bardzo ciężką, czarną kostkę. Tej samej nocy, Haruaki budzi hałas w kuchni, gdzie odkrywa "nagą złodziejkę ciasteczek ryżowych". Dziewczyna, Fear, jest pierwszą z niespodzianek, które na niego czekają.

 

Dodano odc. 10, 11, 12

Koniec serii.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1508 Autor: .:::Triss:::.

"Assassin’s Creed Embers" to zwieńczenie historii Ezio Auditore – wydarzeń z ponad czterech dekad jego życia. Obecnie Ezio, jego żona Sofia oraz dwójka ich dzieci przebywają w zacisznej toskańskiej willi. Dawny Asasyn spędza swe dni na uprawie własnych winnic oraz ciesząc się towarzystwem rodziny i przyjaciół z dawnych lat. Ta niczym niezmącona sielanka jednak wkrótce się skończy...

 

Dodano Napisy PL

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1217 Autor: Vergil12

Junichi Nagase podczas powrotu do domu pomaga nieznanej dziewczynie uwolnić się od dwóch natrętów. Jak okaże się następnego dnia, Yuuhi Katagiri jest nową uczennicą, która trafia – a jakżeby inaczej – do klasy Junichiego. Nastawieni są do siebie raczej pozytywnie, co budzi zainteresowanie reszty społeczności klasowej – pytany o relacje między nimi, Junichi ni stąd, ni zowąd całuje Yuuhi prosto w usta, a w zamian dostaje kopniaka między nogi. Jakby tego było mało, po lekcjach Yuuhi przychodzi do domu Junichiego i jego siostry, Minato, oznajmiając, że jest jego narzeczoną...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 520 Autor: prori

Uliczni artyści - Bartok i Zozi - przemierzają świat prezentując swoje sztuczki. Tymczasem podstępna i rządna władzy Ludmiła porywa księcia Iwana, który przeszkadza jej w zdobyciu praw do tronu. Tragiczna wiadomość szybko dociera do Bartoka i Zoziego, którzy postanawiają pomóc przyjacielowi. Najpierw jednak muszą zmierzyć się ze złą i przebiegłą Babą Jagą, która - jak się okazuje - jest zamieszana w porwanie księcia... Twórcą filmu jest Don Bluth, autor wielkiego przeboju "Anastazja".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 404 Autor: Vergil12

Zespół wyszkolonych tajnych agentów - świnek morskich – podejmuje się misji dla rządu Stanów Zjednoczonych. Mają powstrzymać pewnego multimilionera, który planuje zawładnąć światem za pomocą odpowiednio zaprogramowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1580 Autor: Pedro56

Deceptikony, próbując zlokalizować pilnie strzeżoną bazę Autobotów, porywają i torturują agenta Flowera. Losy świata zależą od Bulkheada i trójki ludzkich dzieci. Tymczasem Megatron powołuje do życia armię nieumarłych Transformersów...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1025 Autor: Pedro56

Deceptikony, próbując zlokalizować pilnie strzeżoną bazę Autobotów, porywają i torturują agenta Flowera. Losy świata zależą od Bulkheada i trójki ludzkich dzieci. Tymczasem Megatron powołuje do życia armię nieumarłych Transformersów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 525 Autor: Pedro56

1200 lat temu 12-letni chłopiec imieniem Brendan poznał Brata Aidana, strażnika niezwykłej, choć niedokończonej, iluminowanej księgi. Aidan powierza Brendanowi ważne zadanie – ukończyć Księgę z Kells. Misja ta będzie pełna przygód i niebezpieczeństw, a Brendan stawi czoła swym najgłębszym lękom. Księga z Kells jest jednym z najpiękniejszych manuskryptów średniowiecznych, iluminowanych przez celtyckich mnichów. Film opowiada o jej powstaniu. Ukazuje przygody bohaterów w sposób pełen piękna...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 654 Autor: GHunter

TO NIE JEST FILM DLA DZIECI!!! „Ostatnie uderzenie” to 14 naszpikowanych czarnym humorem i odjechanymi pomysłami epizodów. Na tej płycie znajdziesz między innymi: Dojenie, Zakręcony, Hello Dolly, Wodna wyprawa, Nawijka i wiele wiele innych. Ponadto bonusy – Małpka Buddystka, Księga Furii i Cro-Marmot odkopany gdzieś z archiwum oraz komentarze, Skrzynia pełna skarbów i Niesamowite rarytasy!

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 642 Autor: Vergil12

TO NIE JEST FILM DLA DZIECI!!! „Dokładka” to 19 totalnie zabójczo śmiesznych i odjechanych epizodów, w tym 2 nowe – nigdzie i nigdy nie prezentowane! Na tej płycie znajdziesz między innymi: Pyszne oczko, Bojowe hamburgery, Słodka przejażdżka, Gym dy jezdeś?, Przy ogniu, Lemoniada i wiele wiele innych. Ponadto bonusy – materiał zza kulis, porównanie projektów i efektów końcowych i inne niespodzianki! o”

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 507 Autor: Vergil12