Login: Hasło:
Ilość filmów: 141751
W poczekalni: 18
Komentarzy: 140274
Użytkowników: 550359

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii,..

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 939 Autor: morswin

Dawid i Sandy

Film opowiada o kilkuletnim chłopcu Dawidzie. Mieszka on wraz z rodzicami i psem Pipsem na skraju dżungli. Okazuje się, że grasuje tam Łowczyni wyłapująca zwierzęta i zamykająca je w klatkach. Jej pomocnik, Wielki Szef, sprzedaje je do ogrodów zoologicznych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 195 Autor: wasik111

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 281 Autor: mikserr

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 292 Autor: morswin

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 369 Autor: mikserr

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Kopia HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 153 Autor: morswin

Wiosna przybywa do epoki lodowcowej. Ta wspaniała pora zainspirowała Sida do szalonego pomyslu - postanowił stworzyć usługę wysiadywania jajek za ich rodziców.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 691 Autor: wasik111

Odpalcie silniki! Brum, brum! Weź udział w ekscytującej przygodzie i dołącz do Mańka, wciskając gaz do dechy podczas wielkiego wyścigu samochodowego!Najpierw jednak Maniek i narzędzia wraz z ich przyjacielem

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 828 Autor: Mojevideo

Cesarska para Lissi i Franz to kochankowie doskonali, którzy w przerwach uniesień najbardziej lubią truflami pograć w golfa. Idylla trwa do ...

Komentarzy: 31 Wyświetleń: 7747 Autor: Skin

Dave Seville musi wyjechać w podróż służbową do Europy. W związku z tym zostawia swoich podopiecznych - wiewiórki Alvina, Simona i Theodora pod opieką panny Miller. W tym momencie, Alvin zapragnął zwiedzić świat.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 240 Autor: ulcia_16_92

Film rysunkowy, którego akcja toczy się współcześnie w Stanach Zjednoczonych, w niewielkim mieście. Grupa uczniów ze szkoły podstawowej wybiera się do kina na film przeznaczony wyłącznie dla dorosłych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 132 Autor: slawoP

Fabuła animacji skupia się na historycznej bitwie między Decepticonami, a Autobotami, która ma miejsce na Ziemi.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 429 Autor: gosiareal22

Jeż Jerzy

Zapomnijcie o słodkich jeżykach z jabłuszkiem na grzbiecie. W przekręconej czapeczce, śmigający między blokami na deskorolce Jerzy jest kompletnym zaprzeczeniem swojego gatunku. Uwielbia dobre bibki i niezłe maniurki (czyt. piękne kobiety).

Komentarzy: 38 Wyświetleń: 11703 Autor: GHunter

Anomalisa

Anomalisa opowiada o Michaelu Stone, autorze książek o obsłudze klienta, który zmaga się z problemem w nawiązywaniu relacji międzyludzkich i czuje się przytłoczony swoim życiem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: morswin

Tym razem dzielny, międzygalaktyczny wojak będzie musiał się zmierzyć ze starożytnymi wojownikami i spróbować ocalić ludzkość! Kapitan Bomba wraz ze swoją flotą dostaje niebezpieczną misję. Musi dowiedzieć

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1143 Autor: morswin

Zwierzaki chcą w końcu wyrwać się z Madagsakaru do Nowego Jorku. Budują w tym celu balon, ale lemury pod wodzą Juliana zestrzeliwują ich. Dochodzi również do "obrony" wyspy przed czerwonym goblinem

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 6403 Autor: Marulek222

Kolejna część znanej już wszystkim opowieści o grupie zwierzaków z nowojorskiego zoo. Lew Alex z przyjaciółmi wciąż przebywają na wyspie Madagaskar, i postanawiają ja wreszcie opuścić. Niestety nie dopływają zbyt daleko bo do wybrzeży dzikiej Afryki. Tam Alex spotyka swoich pobratymców

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1271 Autor: gosiareal22

Czasami trzeba szeroko otworzyć oczy aby poznać rozśpiewany świat owadów.Troje przyjaciół: Prędki, Kujon oraz Trzpiotka zabiorą Cię w pełną przygód podróż tam gdzie spotykają się przeszłość z przyszłością i tradycja ze współczesnością.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 281 Autor: mikserr

Ludobójstwo

Własnym sumptem i bez niczyjej pomocy niewielka grupa polskich twórców zrealizowała fascynujący, animowany film dokumentujący odrażające zbrodnie jakich Polacy doświadczyli podczas II Wojny Światowej.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 603 Autor: wasik111

Soren, to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole, którzy stoczyli straszliwą wojnę w obronie całego gatunku sów. Marzy o tym, aby pewnego dnia dołączyć do grona tych mitycznych wojowników. Starszy brat Sorena

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 545 Autor: gosiareal22

Młody szczur o imieniu Remy pragnie zostać szefem kuchni w Paryżu stolicy dobrego smaku i jedzenia. Jego pasją jest gotowanie. Niestety nie jest to łatwe zadanie przede wszystkim dlatego że nikt nie przepada za widokiem szczurów w kuchni.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1651 Autor: Pedro56

Najsłynniejsze wiewiórki świata powracają! Seria zbiegów okoliczności sprawia, że Alvin, Szymon i Teodor zaczynają wierzyć, że ich opiekun Dave ma zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie, a ich samych porzucić. Wyruszają więc na szaloną wyprawę, by zapobiec nadciągającej katastrofie…

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 415 Autor: ulcia_16_92

Madagascar

Lew Alex jest główną atrakcją i królem miejskiej dżungli w nowojorskim zoo w Central Parku. Wraz ze swymi najlepszymi przyjaciółmi: Zebrą Marty'm, Żyrafą Melmanen oraz Hipopotamicą Glorią całe życie spędzili w błogiej niewoli, zajadając się smakołykami i rozkoszując się widokami parku.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 137 Autor: wasik111

Boguś wiedzie idealne życie. W spokojnym miasteczku Timberline, genialny niedźwiedź grizzly korzysta z wszelkich możliwych przywilejów będąc pod opieką przybranej matki Beth strażniczki parku, która kiedyś go uratowała.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 754 Autor: gosiareal22

Najsłynniejsze wiewiórki świata powracają! Seria zbiegów okoliczności sprawia, że Alvin, Szymon i Teodor zaczynają wierzyć, że ich opiekun Dave ma zamiar oświadczyć się swojej dziewczynie, a ich samych porzucić...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 449 Autor: morswin