Login: Hasło:
Ilość filmów: 143950
W poczekalni: 5
Komentarzy: 150585
Użytkowników: 549034

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Film zrealizowany na podstawie klasycznego komiksu frankońskiego wydrukowanego w ponad 200 milionów egzemplarzy, tłumaczonego na 50 języków. Nic nie jest w stanie powstrzymać śmiałego reportera śledczego TINTINA, młodego bohatera ponadczasowego komiksu

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1499 Autor: GHunter

Scooby i Kudłaty wygrywają bilety na WrestleManie. Wraz z przyjaciółmi udają się do miasteczka WWE, by z wysokości trybun zobaczyć sportowe wydarzenie. Przygotowania do gali zakłóca pojawienie się ducha złego niedźwiedzia, który chce zniszczyć szykowany spektakl

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1012 Autor: Pedro56

Disney zaprasza do obejrzenia niepowtarzalnej kolekcji swoich najwiekszych przebojów; najpiękniejszych i najzabawniejszych kreskówek jakie stworzyli wspaniali, uhonorowani wieloma prestiżowymi nagrodami artyści studia Walta Disney'a.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 201 Autor: mikserr

Młody dinozaur zaprzyjaźnia się z chłopcem, który pomaga mu wrócić do domu.

HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 308 Autor: ulcia_16_92

Posenkarka Lula i dzielny strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę Carlosa, który zamierza przejąć władzę na wyspie prezydenta Małpiozo i nękać jej mieszkańców podrzędnym disco 24-godziny na dobę. Mambo i Lula, wspierani przez załogę piratów-melomanów

Komentarzy: 13 Wyświetleń: 1949 Autor: Pedro56

Ciąg dalszy historii Simby i jego plemienia. Tym razem film opowiada nam historię córki Simby i Naly - Kiary, która jest jedyną szansą na pogodzenie dwóch zwaśnionych plemion lwów.

Komentarzy: 31 Wyświetleń: 25889 Autor: manabrek

Charlie Brown zakochuje się w nowo poznanej dziewczynie, która dołączyła jego do klasy. Tymczasem psi kumpel Snoopy chce wytropić swojego największego wroga, Czerwonego Barona.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 157 Autor: ulcia_16_92

Baranek Shaun wyrusza w pełną niebezpieczeństw i przygód wyprawę do miasta, aby ratować z tarapatów gospodarza swojej farmy.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 146 Autor: ulcia_16_92

W każdym z nas jest coś z dziecka, a więc wybierz sobie swoją gwiazdę i szybuj w jej stronę, a może trafisz do magicznego świata Piotrusia Pana i cudownej Nibylandii, która urzeka od lat miliony serc na całym świecie.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 755 Autor: gosiareal22

Akademia Księżniczek to prestiżowa uczelnia, którą od wieków kończyły damy dworu. Blair Willows wygrywa los na loterii pozwalający jej na naukę w niezwykłej Akademii. Dziewczyna jest zachwycona. Wkrótce na jaw wychodzi pewna tajemnica...

Komentarzy: 10 Wyświetleń: 7089 Autor: GHunter

Żyjąca na odludziu Roszpunka, której włosy mają magiczną moc, marzy, by poznać świat. Jej przepustką do wolności jest czarujący łotrzyk Flynn.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 225 Autor: ulcia_16_92

Na wyspie Sodor wszystkie lokomotywy czekają już na Święta. Nadchodzi wtedy czas na zabawy, prezenty i paczki. Pomóżcie Tomkowi znaleźć najpiękniejszą choinkę oraz zaśpiewajcie specjalną śnieżną piosenkę Wyspy Mgieł

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 168 Autor: ulcia_16_92

Astro Boy

Dr Tenma tworzy robota będącego kopią jego niespodziewanie zmarłego syna. Android dowiaduje się, że nie jest prawdziwym chłopcem i poszukuje własnej tożsamości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 132 Autor: ulcia_16_92

Przygody uwielbianych przez wszystkich Smerfów - tym razem na dużym ekranie. Uciekając przed Gargamelem, Smerfy przedostaną się przez magiczny portal do dziwnego świata, niepodobnego do niczego, co do tej pory widziały: do Nowego Jorku.

Komentarzy: 17 Wyświetleń: 4496 Autor: GHunter

14-letnia Shizuku Tsukishima odkrywa, że wszystkie książki z miejscowej biblioteki, które wpadły w jej ręce, zostały wypożyczone wcześniej przez tajemniczego czytelnika. Pewnego dnia dziewczynka spotyka na swojej drodze niezwykle intrygującego chłopca

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1379 Autor: neuroshima

Ant Bully jest ekranizacją książki Johna Nickle'a, przedstawiającą historię niesfornego chłopca, który zalał swoim pistoletem na wodę kolonię mrówek. Za karę w magiczny sposób zostaje skurczony do rozmiaru owada i skazany na ciężką pracę w ruinach.

Komentarzy: 21 Wyświetleń: 5629 Autor: Konto usunięte

Podczas zakupów w restauracji Bonnie namawia mamę na zestaw z zabawką.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 437 Autor: ulcia_16_92

Sindbad musi odszukać Księgę Pokoju, o której kradzież go posądzono. Odzyskanie jej nie jest łatwe. Na drodze żeglarza staje wiele morskich potworów. Podróż dodatkowo utrudnia mu bogini Eris, która za wszelką cenę pragnie przeszkodzić Sindbadowi i jego załodze.

Komentarzy: 19 Wyświetleń: 7359 Autor: gimli

Gdy świat staje w obliczu galaktycznego zagrożenia, Bizarro, zmutowany sobowtór Supermana, klonuje Ligę Sprawiedliwości.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: ulcia_16_92

W galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców.

10

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1466 Autor: mikserr

Tom i Jerry za sprawą magicznej fasoli trafiają do podniebnego królestwa. Tam poznają olbrzyma i kilku znajomych ze świata kreskówek, z którymi przeżyją niezapomnianą przygodę.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 510 Autor: gosiareal22

Rango

Kameleon Rango przechodzi swój trudny okres. Jego głównym zajęciem jest tułaczka po pustyni Mojave. Dochodzi on do pewnego miasteczka opanowanego przez bandytów i kryminalistów. Wkrótce postanawia zostać stróżem prawa w owej mieścinie


Komentarzy: 15 Wyświetleń: 5025 Autor: GHunter

Niezapomniana historia Sticha i Lilo trwa w nowym, przezabawnym filmie Disneya Lilo i Stich 2. Ulubieni bohaterowie powracają w tej pogodnej komedii o rodzinie, przyjaźni i ich sile, dzięki której możliwe jest pokonanie podziałów pomiędzy różnymi światami.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 888 Autor: c13ply

Wyobraź sobie pływającą wśród raf Ariel przed spotkaniem z księciem Erykiem. Rozdarta pomiędzy miłością do rodziny, a zamiłowaniem do zakazanej w całym królestwie muzyki, Syrenka staje przed najtrudniejszym w życiu wyborem.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1501 Autor: Pedro56

Odziani w kaszkiety i uzbrojeni w lupy bohaterowie pędzą ulicami! Innym razem drepczą po niknących śladach lub w ciemnych zaułkach wspinają się na dachy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: ulcia_16_92