Login: Hasło:
Ilość filmów: 142423
W poczekalni: 2
Komentarzy: 141176
Użytkowników: 550716

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Wiewiór, który właśnie wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego skrzykuje szajkę, by odzyskać wywiezione z lasu żołędzie.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 733 Autor: morswin

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata – wiewiórki, która przyczyniła

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3313 Autor: LeszekOrzeszek

Tym razem kucyki będą musiały poradzić sobie z licealnymi wyzwaniami. Jeden z nich trafi do alternatywnego wymiaru, gdzie zmieni się w nastoletnią dziewczynę. Tutaj będzie kontynuować swoją pogoń za złodziejem, który ukradł jej koronę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1120 Autor: Pedro56

Bambi

Bajka rozpoczyna się wraz z narodzinami księcia - jelonka Bambi. Będziemy towarzyszyć maluchowi w poznawaniu pięknego świata, znajdowaniu przyjaciół i zabawach. Bambi będzie się uczył, jak się żyje w lesie i co jest zagrożeniem dla jeleni.
Komentarzy: 31 Wyświetleń: 14890 Autor: justyna15153

Główny bohater, Bambi, po śmierci swojej matki, zamieszkuje z ojcem, który jest powszechnie uważany za Wielkiego Króla lasu. Próbuje on nauczyć swojego syna manier, jakimi powinien odznaczać się książę. Początkowo trudno im się porozumieć.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1677 Autor: Tyrkinho

Tancerka Trini cieszy się światową sławą. Artystka nie potrafi uporać się ze śmiercią męża, Gregorio. Z powodu depresji rezygnuje z występów na scenie. Kolejnych zmartwień przysparza jej ośmioletni syn...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 351 Autor: mikserr

W Wielkiej Dolinie rój liściożerców wszystko wyjada, dlatego jej mieszkańcy szukają nowego źródła pokarmu. Niespodziewanie małe dinozaury odłączają się od stada i na środku Wielkiej Wody znajdują tajemniczą wyspę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: mikserr

Od kiedy mały Dylan Pickles przyszedł na świat, nikt nie miał chwili wytchnienia, a już szczególnie jego brat Tommy. Bezsenne noce, reagowanie na każdy ruch malucha to zrozumiałe w przypadku rodziców. Ale dlaczego musi na tym cierpieć malec, który sam nie wyrósł jeszcze z pampersów?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 124 Autor: ulcia_16_92

Mały ognisty smok Kokos otrzymuje niezwykle odpowiedzialne zadanie: ma strzec ognistej trawy, która jest wielkim skarbem smoczego rodu. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, a trawa znika Kokosowi sprzed nosa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 190 Autor: ulcia_16_92

Drugi pełnometrażowy film na podstawie cieszącego się wielką popularnością serialu "Futurama". Przez zbyt częste skoki Bendera w czasie powstaje tajemnicza dziura między światami, z której wyłania się Yivo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 156 Autor: mikserr

Pierwszy pełnometrażowy film na podstawie cieszącego się wielką popularnością serialu "Futurama". Członkowie niezawodnej firmy kurierskiej mierzą się z największym zagrożeniem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 121 Autor: mikserr

Pradawnego Lądu". Na Wielką Dolinę spadł ogromny meteoryt niszcząc zgromadzone w niej zasoby wodne i powodując wśród pokojowo usposobionych i spokojnych dinozaurów niezwykłe napięcie. Gorąco pragnąc pomóc Littlefoot

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 104 Autor: wasylek111

Po raz kolejny asystenci czarodzieja, Munk i Mambo zawodzą na całej linii, równowaga miedzy dobrem i złem pozostaje w sferze planów, a nadzieję na obowiązkowy w tym świecie happy end diabli biorą. Kłopot sprawia...

 

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 5933 Autor: kisiel098

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 377 Autor: wasylek111

Kiedy małe dinozaury znajdują jajko, postanawiają je zabrać. Wkrótce wykluwa się mały tyranozaur, a do Wielkiej Doliny przybywają jego krwiożerczy rodzice.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 112 Autor: wasylek111

Film zrealizowany na podstawie odcinków serialu "Opowiadania Muminków". Muminki wspominają najmilsze chwile swego życia . Tatuś - swoje dzieciństwo, Muminek - jak z Ryjkiem i Włóczykijem wyruszyli, by dowiedzieć się...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 184 Autor: mikserr

Grupa małych dinozaurów oddziela się od stada i gubi. Podróżując samotnie szukają drogi do Wielkiej Doliny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 123 Autor: wasylek111

Serial opowiada o czasach aktualnych i losach małej dziewczynki Maszy oraz dawnego zasłużonego niedźwiedzia cyrkowego, Niedźwiedzia, którzy wspólnie przeżywają niesamowite przygody.

Całośc

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 628 Autor: wasylek111

W pewien ciepły, wiosenny dzień krówka-marzycielka Mumu spotyka w parku stado śnieżnobiałych owieczek. Zafascynowana ich widokiem, nie może się nadziwić, jak wiele różni je od dotychczasowych kompanów jej zabaw

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1369 Autor: Pedro56

Remy marzy o karierze wielkiego kucharza. Dwie rzeczy stoją mu na przeszkodzie - niechętna rodzina i fakt, iż jest szczurem. Nasz bohater jednak się tym nie zraża i dzielnie dąży do realizacji celu. Zbieg okoliczności sprawia

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1419 Autor: LeszekOrzeszek

Magiczne królestwo zwane Rodencją jest opanowane przez oddział szczurów dowodzony przez Rotexa. Przeciwstawia się mu mysz Edam.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 295 Autor: morswin

Zwierzogrodu nie można pomylić z żadnym innym miastem. Jest to jedyna w swoim rodzaju współczesna metropolia zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1359 Autor: wasylek111

Patoruzito przybywa do Buenos Aires, aby wziąć udział w Wielkiej Paradzie, reprezentując lud Tehuelche. Na drodze staje mu czarownica Jiuma, która pragnie stać się najpotężniejszą czarownicą na świecie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 216 Autor: mikserr

Magiczne królestwo zwane Rodencją jest opanowane przez oddział szczurów dowodzony przez Rotexa. Przeciwstawia się mu mysz Edam.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 355 Autor: mikserr

Nick Bajer – żyjący z drobnych przekrętów szczwany lis, i Judy Hops – pierwszy w historii królik zatrudniony w policji, łączą siły, by rozwiązać pewną kryminalną zagadkę.

HD.CAM

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 371 Autor: mikserr