Login: Hasło:
Ilość filmów: 143295
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141870
Użytkowników: 551073

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Dwunastoletni wnuk byłego astronauty postanawia przeszkodzić złemu miliarderowi w ukradzeniu z księżyca ważnych zasobów mineralnych i zniszczeniu flagi postawionej tam przez załogę Apollo 11.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 269 Autor: morswin

Dwunastoletni wnuk byłego astronauty postanawia przeszkodzić złemu miliarderowi w ukradzeniu z księżyca ważnych zasobów mineralnych i zniszczeniu flagi postawionej tam przez załogę Apollo 11.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 178 Autor: morswin

Dwunastoletni wnuk byłego astronauty postanawia przeszkodzić złemu miliarderowi w ukradzeniu z księżyca ważnych zasobów mineralnych i zniszczeniu flagi postawionej tam przez załogę Apollo 11.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 409 Autor: morswin

Wall-E

WALL-E przez 700 lat w samotności oczyszcza Ziemię z odpadów pozostawionych przez ludzi. Pewnego dnia na planetę przybywa EVE - nowoczesna maszyna. Tego dnia życie WALL-E'ego ulega zmianie i nabiera nowego
Komentarzy: 52 Wyświetleń: 24764 Autor: Mofi

W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: wasylek111

Pełna humoru i barwnych postaci przygodowa rozrywka dla całej rodziny. Czworo dzieci obdarzonych wyjątkową mocą wraz ze swoim wiernym psem zostaje wysłana w przeszłość, aby pokonać szalonego Prezydenta...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 423 Autor: mikserr

W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki. Zdecydowano się wysłać go na szkolenie z grupą Teen Titans.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 223 Autor: ulcia_16_92

W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki. Zdecydowano się wysłać go na szkolenie z grupą Teen Titans.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 293 Autor: ulcia_16_92

Tomek i Piotruś są parą dobrych przyjaciół. Za każdym razem gdy się spotkają, pozdrawiają się wesoło. Pewnego dnia Tomek przyjechał do Domkowa bardzo podekscytowany.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 189 Autor: mikserr
Barbie w Wigilijnej Opowieści to ciepła adaptacja klasycznego dzieła Karola Dickensa, pełna radości, świątecznych kolęd i pięknych strojów! Barbie występuje w roli Eden Starling, pięknej gwiazdy londyńskiego teatru. Razem ze swoim
Komentarzy: 23 Wyświetleń: 14673 Autor: Quel

Para w tłoki! Wszystkie dzieci znają mieszkańców Wyspy Sodor. Lokomotywy uwielbiają pracować, i nade wszystko chcą być użyteczne. Pragną stworzyć idealne Centrum Ratunkowe i wyruszać z pomocą kiedy tylko jest taka konieczność.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 135 Autor: mikserr

Wiewiór, który właśnie wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego skrzykuje szajkę, by odzyskać wywiezione z lasu żołędzie.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 775 Autor: morswin

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata – wiewiórki, która przyczyniła

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3337 Autor: LeszekOrzeszek

Tym razem kucyki będą musiały poradzić sobie z licealnymi wyzwaniami. Jeden z nich trafi do alternatywnego wymiaru, gdzie zmieni się w nastoletnią dziewczynę. Tutaj będzie kontynuować swoją pogoń za złodziejem, który ukradł jej koronę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1154 Autor: Pedro56

Bambi

Bajka rozpoczyna się wraz z narodzinami księcia - jelonka Bambi. Będziemy towarzyszyć maluchowi w poznawaniu pięknego świata, znajdowaniu przyjaciół i zabawach. Bambi będzie się uczył, jak się żyje w lesie i co jest zagrożeniem dla jeleni.
Komentarzy: 31 Wyświetleń: 14916 Autor: justyna15153

Główny bohater, Bambi, po śmierci swojej matki, zamieszkuje z ojcem, który jest powszechnie uważany za Wielkiego Króla lasu. Próbuje on nauczyć swojego syna manier, jakimi powinien odznaczać się książę. Początkowo trudno im się porozumieć.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1689 Autor: Tyrkinho

Tancerka Trini cieszy się światową sławą. Artystka nie potrafi uporać się ze śmiercią męża, Gregorio. Z powodu depresji rezygnuje z występów na scenie. Kolejnych zmartwień przysparza jej ośmioletni syn...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 372 Autor: mikserr

W Wielkiej Dolinie rój liściożerców wszystko wyjada, dlatego jej mieszkańcy szukają nowego źródła pokarmu. Niespodziewanie małe dinozaury odłączają się od stada i na środku Wielkiej Wody znajdują tajemniczą wyspę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 106 Autor: mikserr

Od kiedy mały Dylan Pickles przyszedł na świat, nikt nie miał chwili wytchnienia, a już szczególnie jego brat Tommy. Bezsenne noce, reagowanie na każdy ruch malucha to zrozumiałe w przypadku rodziców. Ale dlaczego musi na tym cierpieć malec, który sam nie wyrósł jeszcze z pampersów?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: ulcia_16_92

Mały ognisty smok Kokos otrzymuje niezwykle odpowiedzialne zadanie: ma strzec ognistej trawy, która jest wielkim skarbem smoczego rodu. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, a trawa znika Kokosowi sprzed nosa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 202 Autor: ulcia_16_92

Drugi pełnometrażowy film na podstawie cieszącego się wielką popularnością serialu "Futurama". Przez zbyt częste skoki Bendera w czasie powstaje tajemnicza dziura między światami, z której wyłania się Yivo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 162 Autor: mikserr

Pierwszy pełnometrażowy film na podstawie cieszącego się wielką popularnością serialu "Futurama". Członkowie niezawodnej firmy kurierskiej mierzą się z największym zagrożeniem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 129 Autor: mikserr

Pradawnego Lądu". Na Wielką Dolinę spadł ogromny meteoryt niszcząc zgromadzone w niej zasoby wodne i powodując wśród pokojowo usposobionych i spokojnych dinozaurów niezwykłe napięcie. Gorąco pragnąc pomóc Littlefoot

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: wasylek111

Po raz kolejny asystenci czarodzieja, Munk i Mambo zawodzą na całej linii, równowaga miedzy dobrem i złem pozostaje w sferze planów, a nadzieję na obowiązkowy w tym świecie happy end diabli biorą. Kłopot sprawia...

 

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 5942 Autor: kisiel098

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 408 Autor: wasylek111