Login: Hasło:
Ilość filmów: 121101
W poczekalni: 11
Komentarzy: 136837
Użytkowników: 536455

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Tytułowy bohater Inch High, Private Eye był minaturowym detektywem, (dosłownie cal wysokości) który zjednał sobie pomoc swojej siostrzenicy, jej chłopaka i ich psa w celu rozwiązywania tajemnic i zagadek.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 152 Autor: Scan

Życie zwykłej dziewczynki Zosi całkowicie się zmienia, gdy jej matka poślubia króla. Zostaje księżniczką i musi nauczyć się odpowiednich manier, aby żyć w królewskim zamku. Mała księżniczka odkrywa, że w życiu najważniejsze są niezależność i uczciwość.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 457 Autor: Scan

W zamku nad Jeziorem Łabędzim trwają przygotowania do festiwalu. Nikt by się nie spodziewał żadnych trudności, jednak Zła Zelda przy pomocy gadającego ptaka dowiaduje się iż zapiski Rothbarta o zakazanej sztuce nie zostały zniszczone. Pod przebraniem nieszczęśliwej dziewczyny dostaje się do zamku, zdobywa klucze do zamkniętej komnaty i wykrada formułę Zakazanej Sztuki....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 166 Autor: Mojevideo

Chłopiec o imieniu Sam nie mogąc doczekać się świąt Bożego narodzenia , wpada na pomysł, aby napisać list i poprosić o prezent na Halloween . Jakże wielkie będzie jego zdziwienie kiedy na progu swoich drzwi zamiast prezentu ujrzy swojego idola - Draculę . Jeżeli chcesz zobaczyć co z tego wyniknie obejrzyj historię Sama i jego sąsiadów.

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 288 Autor: Browarmocny

Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę, która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że istnieje coś znacznie cenniejszego niż wszystkie nagrody świata: prawdziwa przyjaźń.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 770 Autor: lanky

Historia początku przyjaźni między Jamesem P. Sullivanem i Mikiem Wazowskim, którzy razem uczestniczyli w zajęciach Uniwersytetu Potwornego.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 533 Autor: c13ply

Historia początku przyjaźni między Jamesem P. Sullivanem i Mikiem Wazowskim, którzy razem uczestniczyli w zajęciach Uniwersytetu Potwornego.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 372 Autor: c13ply

Para królewska, Odetta i Derek tym razem zmierzy się z kolejnym wcieleniem zła - kobietą o imieniu Zelda. Jej celem jest zdobycie skarbu Zakazanych Sztuk, który daje całkowitą władzę. W tym celu porywa Odettę jako okup. Derek i jego przyjaciele wyruszają na ratunek

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 2982 Autor: k5ys

W równoległych wymiarach istnieje niezliczona liczba planet, będących odpowiednikiem naszej Ziemi. Na każdej z nich losy ludzkości biegną swoim własnym torem, historia pisze własny scenariusz. Na naszą planetę nieoczekiwanie przybywa gość z innego wymiaru, w osobie Lexa Luthora. W swoim świecie jest on jedynym ocalałym członkiem... Justice League - organizacji superbohaterów, walczących o sprawiedliwość i porządek. W obliczu tragedii, przed jaką stanęła jego planeta, przybył do naszego wymiaru, aby prosić naszych bohaterów o pomoc w walce z Syndykatem Zbrodni, w skład którego wchodzą odpowiednicy ziemskich herosów z Justice Leauge. Mimo uprzedzeń, jakimi darzą Luthora, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash oraz Martian Manhunter postanawiają wyruszyć do innego wymiaru, by ratować ludzkość przed terrorem. Jedynie Batmanem targają wątpliwości, w związku z czym nie przyłącza się do ekspedycji...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 166 Autor: WalkingDead

Kiedy Śwait atakują kosmici, Superman i Batman zwołują superbhaterów, by odeprzeć inwazję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: WalkingDead

Najsłynniejszy kocio-mysi duet powraca w opowieści o Dziadku do orzechów! Zobacz nowy pełnometrażowy film z przygodami Toma i Jerrego!

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 713 Autor: Browarmocny


W zalanym deszczem Londynie grasuje przebiegły złodziej biżuterii! Scotland Yard wydaje się bezradny. Wszystkie tropy prowadzą do popularnego piosenkarza Reda. Wyostrzony koci nos zwęszył jednak oszustwo! Ktoś jest wrabiany! Tom i Jerry łączą swoje siły aby schwytać kanciarza! Muszą się śpieszyć. Sławny detektyw Sherlock Holmes i jego wierny pomocnik Watson depczą im po piętach! Kto pierwszy odnajdzie klucz do rozwiązania?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 212 Autor: kropka919

Na belzebuba! Wypłyń na oceany i przeżyj najbardziej piracką przygodę z szalonym kocio-mysim duetem w ich nowym, pełnometrażowym filmie! Zobacz zawadiacką przygodę, w której Tom żegluje pod pokładem statku najgroźniejszego pirata wszystkich mórz: cieszącego się najgorszą sławą Kapitana Reda. Kiedy Tom zmęczony całodniowym szorowaniem pokładu znajduje butelkę z ukrytą mapą skarbów, ma nadzieję, że nareszcie los się do niego uśmiechnie. Jednak jego marzenia o wielkiej fortunie pryskają jak bańka
mydlana...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 233 Autor: kropka919

Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata w nowej odsłonie. Tym razem Tom i Jerry biorą udział w programie telewizyjnym "Wielki wyścig", walcząc o piękny, nowy dom, w którym mogliby wspólnie zamieszkać.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 256 Autor: kropka919

Nowy, pełnometrażowy film z Tom i Jerry! Piękna animacja, wspaniały polski dubbing. Daj się porwać zabawie, która przeniesie Cię do magicznej krainy! Tom i Jerry wraz z Dorotką wyruszają na spotkanie ze wspaniałym Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz! Zobacz przygody: Toto, Stracha na wróble, Drwala i Lwa, sprawdź, czy pokonają Złą Czarownicę ze Wschodu!

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1639 Autor: c13ply

Tom i Jerry, podczas przeprowadzki do nowego domu, nie zauważyli, że odjeżdża samochód z ich rodziną. Zostali sami na ulicach nieznanego miasta. Błądząc po mieście poznali psa, pchłę oraz dziewczynkę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 226 Autor: kropka919

Aby zostać cesarzem młody władca musi ukończyć szkołę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 304 Autor: WalkingDead

Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę dla osób posiadających nadnaturalne moce, w której mutanci uczą się kontrolować swoje

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 320 Autor: WalkingDead

Perypetie nastolatki, która za dnia jest zwyczajną uczennicą, a w nocy walczy z przestępcami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 140 Autor: WalkingDead

Kiedy Ziemię atakują kosmici, grupa superbohaterów próbuję powstrzymać inwazję.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 224 Autor: WalkingDead


"The Real Ghost Busters" jest animowaną kontynuacją filmowego hitu pt. "Pogromcy Duchów". Peter Venkman, Winston Zeddemore, Egon Spengler i Ray Stantz wciąż łapią duchy, jednak tym razem w towarzystwie oswojonego ducha Slimera...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 406 Autor: Scan

Serial opowiada o przygodach traktorka Toma mieszkającego na pewnej farmie. Każdy kilkunastominutowy odcinek opowiada historię z życia bohatera i jego wiernych przyjaciół.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 317 Autor: kropka919

Młody książę wyrusza za dźwiękami zaczarowanego fletu. Dzięki jego melodii ratuje życie swojej ukochanej. Animacja oparta na motywach opery Mozarta "Czarodziejski flet".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 238 Autor: Scan

Fineasz, Ferb oraz Pepe Pan Dziobak podążają za doktorem Dundersztycem do alternatywnego wszechświata, gdzie naprawdę złe alter ego naukowca, doktor Doof, rządzi okolicą za pomocą armii robotów o żelaznych pięściach. Aby ocalić przyjaciół przed pewną zagładą, Pepe Pan Dziobak poświęca się i ujawnia swoją prawdziwą tożsamość, przyznając, że w rzeczywistości jest Agentem P. Fineasz i Ferb uciekają, spotykają samych siebie zamieszkujących drugi wymiar i rozpoczynają własną misję, żeby uratować Pepe. Tak zaczyna się epicka batalia...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 773 Autor: Vergil12

Mieszkający w dżungli Tarzan wraz z przyjaciółmi przeżywa wiele przygód.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: WalkingDead