Login: Hasło:
Ilość filmów: 121020
W poczekalni: 6
Komentarzy: 136767
Użytkowników: 565191

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Na belzebuba! Wypłyń na oceany i przeżyj najbardziej piracką przygodę z szalonym kocio-mysim duetem w ich nowym, pełnometrażowym filmie! Zobacz zawadiacką przygodę, w której Tom żegluje pod pokładem statku najgroźniejszego pirata wszystkich mórz: cieszącego się najgorszą sławą Kapitana Reda. Kiedy Tom zmęczony całodniowym szorowaniem pokładu znajduje butelkę z ukrytą mapą skarbów, ma nadzieję, że nareszcie los się do niego uśmiechnie. Jednak jego marzenia o wielkiej fortunie pryskają jak bańka
mydlana...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 232 Autor: kropka919

Najsłynniejszy kocio-mysi duet świata w nowej odsłonie. Tym razem Tom i Jerry biorą udział w programie telewizyjnym "Wielki wyścig", walcząc o piękny, nowy dom, w którym mogliby wspólnie zamieszkać.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 256 Autor: kropka919

Nowy, pełnometrażowy film z Tom i Jerry! Piękna animacja, wspaniały polski dubbing. Daj się porwać zabawie, która przeniesie Cię do magicznej krainy! Tom i Jerry wraz z Dorotką wyruszają na spotkanie ze wspaniałym Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz! Zobacz przygody: Toto, Stracha na wróble, Drwala i Lwa, sprawdź, czy pokonają Złą Czarownicę ze Wschodu!

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1637 Autor: c13ply

Tom i Jerry, podczas przeprowadzki do nowego domu, nie zauważyli, że odjeżdża samochód z ich rodziną. Zostali sami na ulicach nieznanego miasta. Błądząc po mieście poznali psa, pchłę oraz dziewczynkę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: kropka919

Aby zostać cesarzem młody władca musi ukończyć szkołę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 303 Autor: WalkingDead

Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę dla osób posiadających nadnaturalne moce, w której mutanci uczą się kontrolować swoje

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 319 Autor: WalkingDead

Perypetie nastolatki, która za dnia jest zwyczajną uczennicą, a w nocy walczy z przestępcami.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 139 Autor: WalkingDead

Kiedy Ziemię atakują kosmici, grupa superbohaterów próbuję powstrzymać inwazję.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 224 Autor: WalkingDead


"The Real Ghost Busters" jest animowaną kontynuacją filmowego hitu pt. "Pogromcy Duchów". Peter Venkman, Winston Zeddemore, Egon Spengler i Ray Stantz wciąż łapią duchy, jednak tym razem w towarzystwie oswojonego ducha Slimera...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 406 Autor: Scan

Serial opowiada o przygodach traktorka Toma mieszkającego na pewnej farmie. Każdy kilkunastominutowy odcinek opowiada historię z życia bohatera i jego wiernych przyjaciół.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 317 Autor: kropka919

Młody książę wyrusza za dźwiękami zaczarowanego fletu. Dzięki jego melodii ratuje życie swojej ukochanej. Animacja oparta na motywach opery Mozarta "Czarodziejski flet".

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 236 Autor: Scan

Fineasz, Ferb oraz Pepe Pan Dziobak podążają za doktorem Dundersztycem do alternatywnego wszechświata, gdzie naprawdę złe alter ego naukowca, doktor Doof, rządzi okolicą za pomocą armii robotów o żelaznych pięściach. Aby ocalić przyjaciół przed pewną zagładą, Pepe Pan Dziobak poświęca się i ujawnia swoją prawdziwą tożsamość, przyznając, że w rzeczywistości jest Agentem P. Fineasz i Ferb uciekają, spotykają samych siebie zamieszkujących drugi wymiar i rozpoczynają własną misję, żeby uratować Pepe. Tak zaczyna się epicka batalia...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 773 Autor: Vergil12

Mieszkający w dżungli Tarzan wraz z przyjaciółmi przeżywa wiele przygód.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 110 Autor: WalkingDead

Grupa najsłynniejszych komiksowych super-bohaterów: Kapitan Ameryka, Iron man, Hulk, Thor, Czarna Wdowa i inni, otrzymuje zadanie trudniejsze niż kiedykolwiek dotąd. Gdzieś w mrocznej dżungli odradza się starożytna tajemna cywilizacja, której władcy chcą opanować cały współczesny świat.

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 4088 Autor: gimli

Głównym bohaterem filmu jest Tad, robotnik z budowy w Chicago, który marzy by stać się archeologiem. Jego marzenie się spełnia, kiedy pomyłkowo zostaje wzięty za sławnego odkrywcę.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1039 Autor: Pedro56
Jest 1957 rok. Trwa zimna wojna. W małym miasteczku rybak opowiada o potężnym człowieku całym ze stali, który mieszka w morzu. Nikt poza pewnym chłopcem nie wierzy w bajania staruszka. I to jemu właśnie udaje się odnaleźć szesnastometrowego robota. Stalowy Gigant żywi się żelazem, jest łagodny i naiwny jak dziecko.
Komentarzy: 9 Wyświetleń: 3849 Autor: kristek86

The Iron Giant

Jest 1957 rok. Trwa zimna wojna. W małym miasteczku rybak opowiada o potężnym człowieku całym ze stali, który mieszka w morzu. Nikt poza pewnym chłopcem nie wierzy w bajania staruszka. I to jemu właśnie udaje się odnaleźć szesnastometrowego robota. Stalowy Gigant żywi się żelazem, jest łagodny i naiwny jak dziecko.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 96 Autor: slawoP
W 1945 roku złowroga, obca rasa próbowała przejąć kontrolę nad Ziemią, powstrzymał ich bohater II Wojny Światowej - Kapitan Ameryka, niszcząc rakietę jądrową i tym spadając w lodowatą otchłań morza północnego.
60 lat później Gen. Nicholas Fury odbiera sygnał, że Obcy znów chcą zaatakować. W tym celu zamierza powołać specjalną grupę superbohaterów aby mogli bronić mieszkańców Ziemi przed inwazją.

 Komentarzy: 20 Wyświetleń: 5309 Autor: gimli

Ekranizacja jednego z najlepiej sprzedających się komiksów na świecie. Znakomita animacja, wciągająca intryga i akcja, która nie zwalnia tempa od początku do końca. Grupa najsłynniejszych komiksowych superbohaterów: Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Thor, Czarna Wdowa i inni, otrzymuje zadanie trudniejsze niż kiedykolwiek ...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 179 Autor: slawoP

Ekranizacja jednego z najlepiej sprzedających się komiksów na świecie. Znakomita animacja, wciągająca intryga i akcja, która nie zwalnia tempa od początku do końca. Grupa najsłynniejszych komiksowych superbohaterów: Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Thor, Czarna Wdowa i inni, otrzymuje zadanie trudniejsze niż kiedykolwiek ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 78 Autor: slawoP

Reporterka Lan ("Blue") chce spełniać się w swojej pracy. Zależy jej zawsze na znalezieniu i opublikowaniu prawdy. Wchodząc w świat wiadomości i mediów miałą nadzieję, że jest to dla niej idealne miejsce. Niestety szara rzeczywistość jest taka, że jej szef każe swoim reporterom szukać wiadomości w internecie.
Przez przypadek Blue wchodzi na niezwykle popularne forum BBS z ponad 100.000 użytkowników. I tutaj zaczyna się jej spotkanie z wirtualna rzeczywistością, która oddziałuje na realne życie.

 

HDRIP

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 126 Autor: head201

Barbie i jej siostry wyjeżdżają na wakacyjny obóz jazdy konnej . Poznają nowych zwierzęcych przyjaciół, a Barbie od razu nawiązuje kontakt z dzikim koniem, którego trenuje.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 499 Autor: Scan

Chłopiec o imieniu Sam nie mogąc doczekać się świąt Bożego narodzenia , wpada na pomysł, aby napisać list i poprosić o prezent na Halloween . Jakże wielkie będzie jego zdziwienie kiedy na progu swoich drzwi zamiast prezentu ujrzy swojego idola - Draculę . Jeżeli chcesz zobaczyć co z tego wyniknie obejrzyj historię Sama i jego sąsiadów.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 335 Autor: Pedro56

Uwielbiane Smerfy powracają znowu! W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii "Smerfy 2", zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Naughties w Smerfy, Gargamel....

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 318 Autor: c13ply

Uwielbiane Smerfy powracają znowu! W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii "Smerfy 2", zły czarownik Gargamel tworzy kilka złośliwych Smerfopodobnych kreatur zwanych Naughties mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść pełną mocy, magiczną istotę Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Naughties w Smerfy, ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 720 Autor: morswin