Login: Hasło:
Ilość filmów: 144402
W poczekalni: 2
Komentarzy: 142619
Użytkowników: 551359

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Kiedy małe dinozaury znajdują jajko, postanawiają je zabrać. Wkrótce wykluwa się mały tyranozaur, a do Wielkiej Doliny przybywają jego krwiożerczy rodzice.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 192 Autor: wasylek111

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

59

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 7555 Autor: mikserr

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1003 Autor: mikserr

Dante udaje się w podróż do piekła, by odzyskać utraconą Beatrycze.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 247 Autor: wasylek111

Obraz ukazuje kulisy podpisania traktatu pokojowego pomiędzy Królestwem Lucis a Imperium Niflheimem. Umowa okazuje się jednak jedynie pretekstem do inwazji tego drugiego na nieprzygotowane królestwo Regisa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 171 Autor: morswin

Obraz ukazuje kulisy podpisania traktatu pokojowego pomiędzy Królestwem Lucis a Imperium Niflheimem. Umowa okazuje się jednak jedynie pretekstem do inwazji tego drugiego na nieprzygotowane królestwo Regisa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 173 Autor: morswin

Nu, zajac, pagadi!"
Ten okrzyk to znak rozpoznawczy jednego z największych osiągnięć radzieckiej kinematografii dziecięcej. Pomysł serialu oparty został na prostym pomyśle - Wilk (ten zły) goni Zająca (tego dobrego).

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 223 Autor: wasylek111

Zanim został Królem Dżungli, Tarzan był małym, niezdarnym chłopcem, starającym się dostosować do warunków, w jakich przyszło mu dorastać. Gdy pewnego razu, jeden fałszywy krok naraził jego rodzinę na duże niebezpieczeństwo, Tarzan doszedł do wniosku

Komentarzy: 20 Wyświetleń: 7219 Autor: gimli

Tarzan

Disneyowski Tarzan jest synem pary rozbitków, których statek tonie u wybrzeży Afryki. Wkrótce padają oni ofiarą głodnego lamparta o imieniu Sabor. Osieroconego chłopca bierze pod opiekę Kala, gorylica, która sama niedawno straciła dziecko
Komentarzy: 16 Wyświetleń: 7681 Autor: sergief

Lilijka aż promienieje z dumy ! Jej ogródek jest pełen kwiatuszków, a do miasteczka przybyła jej przyjaciółka Bryzia. W kucykowie lada moment rozpocznie się parada,największe sięto ku czci kwiatów, kwiatków i kwiatuszków! Ale nic nie idzie zgodnie z planem.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1478 Autor: eingana20

Johnny jest misiem koala, który wspólnie z diabłem tasmańskim o imieniu Hamish i małpką wabiącą się Higgens, przypadkiem kończy podróż na australijskiej pustyni. Próbując powrócić na właściwą drogę, są świadkiem polowania psów dingo na wielkoucha

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 558 Autor: gosiareal22

" Słynny polski serial animowany opowiadający o niezwykłych podróżach i przygodach niezdarnego, ale bardzo sympatycznego Koziołka Matołka.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 224 Autor: wasylek111

Grupa naukowców pracuje w tajemniczym laboratorium na wykreowaniem najsilniejszego, najpotężniejszego Pokemona. W tym celu wykorzystują oni cząstkę DNA pobraną ze skamieniałego odłamka włosa legendarnego Pokemona Mew, używając jedynego

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 6687 Autor: k5ys

Film, którego produkcję nadzorował Hayao Miyazaki. Historia 27-letniej dziewczyny, która wybiera się na kilkudniowy urlop na wieś. Tam wraca myślami do swojego dzieciństwa, czasów kiedy miała 10 lat...

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 2295 Autor: AmadiX

Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 398 Autor: mikserr

Ptasi przyjaciele:Red, Chuck i Bomb bronią swoją wyspę przed najazdem zielonych świń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 188 Autor: wasylek111

Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 320 Autor: morswin

Kocio-mysi duet powraca do magicznej Krainy Oz, by przeżyć nową porcję bajkowych przygód. Gdy w Krainie Oz pojawia się niegodziwy Król Gnomów, który chce przejąć panowanie nad Szmaragdowym Miastem, Tom i Jerry po raz kolejny łączą siły i wracają do Oz, aby ocalić ukochaną krainę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 167 Autor: morswin

Ptasi przyjaciele:Red, Chuck i Bomb bronią swoją wyspę przed najazdem zielonych świń.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 200 Autor: ulcia_16_92

Ptasi przyjaciele:Red, Chuck i Bomb bronią swoją wyspę przed najazdem zielonych świń.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1597 Autor: wasylek111

Kiedy Scooby i Shaggy biorą udział w off-roadowym wyścigu, obecność demona sabotującego imprezę jest nieunikniona. Tym razem dwóch głodożerców wspierają największe gwiazdy WWE: Triple H, Paige i Shamus.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 134 Autor: ulcia_16_92

Gdy ludzie opuszczają dom, zwierzęta prowadzą życie pełne przygód i intryg.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 360 Autor: morswin

Kiedy Scooby i Shaggy biorą udział w off-roadowym wyścigu, obecność demona sabotującego imprezę jest nieunikniona. Tym razem dwóch głodożerców wspierają największe gwiazdy WWE: Triple H, Paige i Shamus.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 196 Autor: mikserr

Soren, to młoda sowa zachwycona opowieściami ojca o Strażnikach Ga'Hoole, którzy stoczyli straszliwą wojnę w obronie całego gatunku sów. Marzy o tym, aby pewnego dnia dołączyć do grona tych mitycznych wojowników. Starszy brat Sorena, Kludd, szydzi sobie z jego marzeń.

Komentarzy: 13 Wyświetleń: 3027 Autor: GHunter

Akcja serialu rozgrywa się na długo przed wydarzeniami z filmu i opowiada o perypetiach rodziny jaskiniowców – Eep, Graga, Thunka, Uggi, Sandy i Babcii, którzy codziennie przeżywają niezwykłe przygody w poszukiwaniu nowych przyjaciół i niesamowitych stworzeń.

13

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1016 Autor: ulcia_16_92