Login: Hasło:
Ilość filmów: 147255
W poczekalni: 14
Komentarzy: 152682
Użytkowników: 549908

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki. Zdecydowano się wysłać go na szkolenie z grupą Teen Titans.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: ulcia_16_92

W Justice League vs. Teen Titans podczas jednej z misji Ligi Sprawiedliwości agresywność Damiana prawie doprowadza do jej porażki. Zdecydowano się wysłać go na szkolenie z grupą Teen Titans.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 180 Autor: ulcia_16_92

W galaktyce nastały mroczne czasy. Potężne Imperium ogarnia kolejne światy. Zajmuje m.in. jedną z odległych planet i wprowadza na niej rządy żelaznej ręki, rujnując życie mieszkańców.

15

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2174 Autor: mikserr

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

41


Komentarzy: 14 Wyświetleń: 4244 Autor: mikserr

Zabawny serial, który nawiązuje do bajki o Złotowłosej i trzech misiach.Pokazuje dalsze losy dziewczynki, która zaprzyjaźnia się z najmłodszym przedstawicielem rodziny niedźwiedzi.

Odcinek: 05

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 293 Autor: slawoP

Film opowiada o szczenięcych latach Lisa – Toda i Psa – Miedziaka. W okolicę gdzie dorastają i beztrosko się bawią Lis i Pies przyjeżdża wesołe miasteczko. O zachodzie słońca ma odbyć się pokaz fajerwerków

Komentarzy: 14 Wyświetleń: 4979 Autor: c13ply

Tomek i Piotruś są parą dobrych przyjaciół. Za każdym razem gdy się spotkają, pozdrawiają się wesoło. Pewnego dnia Tomek przyjechał do Domkowa bardzo podekscytowany.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 89 Autor: mikserr
Barbie w Wigilijnej Opowieści to ciepła adaptacja klasycznego dzieła Karola Dickensa, pełna radości, świątecznych kolęd i pięknych strojów! Barbie występuje w roli Eden Starling, pięknej gwiazdy londyńskiego teatru. Razem ze swoim
Komentarzy: 23 Wyświetleń: 14573 Autor: Quel

Para w tłoki! Wszystkie dzieci znają mieszkańców Wyspy Sodor. Lokomotywy uwielbiają pracować, i nade wszystko chcą być użyteczne. Pragną stworzyć idealne Centrum Ratunkowe i wyruszać z pomocą kiedy tylko jest taka konieczność.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 71 Autor: mikserr

Wiewiór, który właśnie wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego skrzykuje szajkę, by odzyskać wywiezione z lasu żołędzie.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 511 Autor: morswin

Kontynuacja jednego z największych przebojów kina animowanego ostatnich lat, w której poznamy dalsze przygody leniwca Sida, mamuta Manny’ego, tygrysa szablozębego o imieniu Diego i Scrata – wiewiórki, która przyczyniła

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3230 Autor: LeszekOrzeszek

Tym razem kucyki będą musiały poradzić sobie z licealnymi wyzwaniami. Jeden z nich trafi do alternatywnego wymiaru, gdzie zmieni się w nastoletnią dziewczynę. Tutaj będzie kontynuować swoją pogoń za złodziejem, który ukradł jej koronę.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1023 Autor: Pedro56

Bambi

Bajka rozpoczyna się wraz z narodzinami księcia - jelonka Bambi. Będziemy towarzyszyć maluchowi w poznawaniu pięknego świata, znajdowaniu przyjaciół i zabawach. Bambi będzie się uczył, jak się żyje w lesie i co jest zagrożeniem dla jeleni.
Komentarzy: 31 Wyświetleń: 14798 Autor: justyna15153

Główny bohater, Bambi, po śmierci swojej matki, zamieszkuje z ojcem, który jest powszechnie uważany za Wielkiego Króla lasu. Próbuje on nauczyć swojego syna manier, jakimi powinien odznaczać się książę. Początkowo trudno im się porozumieć.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1638 Autor: Tyrkinho

Tancerka Trini cieszy się światową sławą. Artystka nie potrafi uporać się ze śmiercią męża, Gregorio. Z powodu depresji rezygnuje z występów na scenie. Kolejnych zmartwień przysparza jej ośmioletni syn...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 248 Autor: mikserr

W Wielkiej Dolinie rój liściożerców wszystko wyjada, dlatego jej mieszkańcy szukają nowego źródła pokarmu. Niespodziewanie małe dinozaury odłączają się od stada i na środku Wielkiej Wody znajdują tajemniczą wyspę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 64 Autor: mikserr

Od kiedy mały Dylan Pickles przyszedł na świat, nikt nie miał chwili wytchnienia, a już szczególnie jego brat Tommy. Bezsenne noce, reagowanie na każdy ruch malucha to zrozumiałe w przypadku rodziców. Ale dlaczego musi na tym cierpieć malec, który sam nie wyrósł jeszcze z pampersów?

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 97 Autor: ulcia_16_92

Mały ognisty smok Kokos otrzymuje niezwykle odpowiedzialne zadanie: ma strzec ognistej trawy, która jest wielkim skarbem smoczego rodu. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, a trawa znika Kokosowi sprzed nosa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 118 Autor: ulcia_16_92

Drugi pełnometrażowy film na podstawie cieszącego się wielką popularnością serialu "Futurama". Przez zbyt częste skoki Bendera w czasie powstaje tajemnicza dziura między światami, z której wyłania się Yivo.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 114 Autor: mikserr

Pierwszy pełnometrażowy film na podstawie cieszącego się wielką popularnością serialu "Futurama". Członkowie niezawodnej firmy kurierskiej mierzą się z największym zagrożeniem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 85 Autor: mikserr

Pradawnego Lądu". Na Wielką Dolinę spadł ogromny meteoryt niszcząc zgromadzone w niej zasoby wodne i powodując wśród pokojowo usposobionych i spokojnych dinozaurów niezwykłe napięcie. Gorąco pragnąc pomóc Littlefoot

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 74 Autor: wasylek111

Po raz kolejny asystenci czarodzieja, Munk i Mambo zawodzą na całej linii, równowaga miedzy dobrem i złem pozostaje w sferze planów, a nadzieję na obowiązkowy w tym świecie happy end diabli biorą. Kłopot sprawia...

 

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 5879 Autor: kisiel098

Złoczyńca Kai niszczy Chiny, pokonując największych mistrzów kung-fu. Po ma za zadanie wyszkolić swoich współbraci, a także chce stworzyć drużynę niepokonanych Pand.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 188 Autor: wasylek111

Kiedy małe dinozaury znajdują jajko, postanawiają je zabrać. Wkrótce wykluwa się mały tyranozaur, a do Wielkiej Doliny przybywają jego krwiożerczy rodzice.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 75 Autor: wasylek111

Film zrealizowany na podstawie odcinków serialu "Opowiadania Muminków". Muminki wspominają najmilsze chwile swego życia . Tatuś - swoje dzieciństwo, Muminek - jak z Ryjkiem i Włóczykijem wyruszyli, by dowiedzieć się...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 127 Autor: mikserr