Login: Hasło:
Ilość filmów: 139570
W poczekalni: 20
Komentarzy: 147807
Użytkowników: 547184

Filmy animowane

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Barbie i jej siostry Skipper, Stacie i Chelsea wraz ze swymi nowymi przyjaciółmi, grupą rozkosznych szczeniaków, wracają do Willows, by wkroczyć w świat tajemnicy i wielkiej przygody. Wystarczy krótka wizyta na strychu babci, gdzie siostry znajdują starą...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 39 Autor: mikserr

Grupa dzieci, wśród których są: Jake, Iza, Czachuś i Fajtek to przyjaciele Piotrusia Pana, piraci. Szukają zaginionego skarbu w Nibylandii. Aby go zdobyć muszą pokonać złego Kapitana Haka i jego towarzyszy.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 35 Autor: kropka919

Legenda Korry opowiada o nowym Avatarze,którym jest tytułowa Korra.Akcja toczy się 70 lat po zwycięstwie Aanga nad Władcą Ognia.Korra wybiera się do Miasta Republiki w celu rozpoczęcia treningu magii powietrza u jedynego żyjącego mistrza - Tenzina

dodano Księgę IV.Równowaga

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1784 Autor: kropka919

Doskonała, czeska komedia dla dużych i małych dzieci. Do średniowiecznej Pragi, jednego z największych miast ówczesnej Europy, przybywa prosty wiejski chłopak Kuba wraz ze swą wierną przyjaciółką, gadatliwą Kozą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 162 Autor: wasik111

Serial opowiada o przygodach niebieskich stworków zwanych Smerfami. Ich niebezpiecznym wrogiem jest zły czarnoksiężnik Gargamel, który wraz ze swoim kotem Klakierem i asystentem Nicponiem próbuje je złapać.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 512 Autor: kropka919

Serial opowiada o przygodach niebieskich stworków zwanych Smerfami. Ich niebezpiecznym wrogiem jest zły czarnoksiężnik Gargamel, który wraz ze swoim kotem Klakierem i asystentem Nicponiem próbuje je złapać.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 524 Autor: kropka919

W kontynuacji wyróżnionego nagrodą Akademii hitu kasowego Happy Feet 2 widzowie znów zobaczą bajeczne krajobrazy Antarktyki i spotkają się z najpopularniejszym stepującym pingwinem Mambo

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 1723 Autor: GHunter

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1446 Autor: wasik111

Jim Hawkins jest piętnastoletnim chłopcem, który pomaga swej matce prowadzić gospodę. Pewnego dnia w jej pobliżu rozbija się kosmiczny krążownik. Z wraku wychodzi zwariowany kosmita przypominający żółwia

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 897 Autor: gosiareal22

Ekranizacja jednej z najpiękniejszych bajek dr. Seussa, twórcy tak wspaniałych i pouczających historii, jak "Horton słyszy Ktosia". Pragnący zdobyć serce wybranki młody chłopak dowiaduje się o Loraxie – nieco zrzędliwym, lecz uroczym stworzeniu, które przemawia w imieniu drzew.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 3080 Autor: morswin

Ekranizacja jednej z najbardziej znanych i lubianych bajek dla dzieci. Jaś i jego mama byli tak biedni, że musieli sprzedać swoją ostatnią krowę. Miał się tym zająć Jaś. Ku przerażeniu mamy chłopiec oddał krowę za kilka fasolek! Zrozpaczona kobieta wyrzuciła je przez okno.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 765 Autor: gosiareal22

Jest to wspaniała powieść Jonathana Swifta o niezwykłych przygodach słynnego podróżnika Guliwera. W czasie jednej z takich podróży potężny sztorm zatapia statek na którym płynął nasz bohater. Guliwerowi udaje się jednak uratować

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 866 Autor: gosiareal22

Nagrodzony Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1451 Autor: Marulek222

„Boo York Boo York” to zupełnie nowa odsłona znanego wszystkim filmu Monster High w formie musicalu! Tym razem „straszyciółki” wyruszają na podbój Boo Yorku, który rozbrzmi w rytmie piosenek

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 222 Autor: kropka919

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 900 Autor: wasik111

Historia małej dziewczynki, Zofii, która trafia na królewski dwór wprost z ubogiej chaty. Mama nastolatki wychodzi za mąż za władcę i przeprowadza się z córką do pałacu.

odc.28

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 720 Autor: kropka919

Nadciąga potop i wkrótce całą Ziemię zaleje woda. Jedynym ratunkiem dla zwierząt jest miejsce na Arce Noego, której kapitanem został wyniosły Król Lew. Niestety, paru nieboraków nie znalazło się na liście upoważniającej

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 524 Autor: imilio

Przyjazny duszek Kacper zostaje wysłany do Szkoły Postrachu, gdzie - wraz z przyjaciółmi mumią Ra i zombie Manthą - ma nauczyć się straszyć, aby przestać być dobrym duchem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 182 Autor: kropka919

W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem – zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 163 Autor: imilio

W tym przepełnionym bitami musicalu, Barbie jako Courtney, współczesna księżniczka, zmierzy się z nie lada wyzwaniem – zamieni się miejscami z Eriką, słynną gwiazdą rocka. Te dwa zupełnie różne światy zmieszają się, kiedy księżniczka...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 325 Autor: imilio

"Odwrócona Góra" jest pełnometrażową wersja serialu "Film pod strasznym tytułem" Akcja dzieje się w środku pradawnej puszczy - jej spokojnym mieszkańcom zagrażają straszni Marbaci, rycerze terroryzujący całą okolicę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 160 Autor: kropka919

Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. ...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 303 Autor: morswin

Odkąd pieczę nad miastem przejęła Liga Sprawiedliwości, przestępcy uciekają z Metropolis. Aby zrównoważyć siły, geniusz zbrodni - Lex Luthor razem ze swoimi sprzymierzeńcami powołuje Legion Zagłady.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 284 Autor: kropka919

XVI wiek. Mendoza - nawigator hiszpańskiego statku - ratuje podczas burzy małego chłopca, który był bliski utonięcia. Na szyi dziecka znajduje dziwny złoty amulet, złożony z 2 części - księżyca i słońca.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 1304 Autor: LeszekOrzeszek

Przygody nowej generacji ninja, którzy walczą o uwolnienie niewinnych zwierząt zaczarowanych przez czarnoksiężnika Ashida w postacie przerażających samurajów. Adaptacja gry wideo Mini Ninjas.

odc.25-26

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 601 Autor: kropka919