Login: Hasło:
Ilość filmów: 142405
W poczekalni: 1
Komentarzy: 141116
Użytkowników: 550704

Filmy akcji

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Serial o tematyce paranormalnej. Zespół badaczy tych zjawisk podąża po całej Ameryce za zgłoszeniami różnych ludzi dotyczących tajemniczych i niewyjaśnionych zjawisk.

04

 

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 244 Autor: wasylek111

Pewnej nocy, kiedy trzy planety ustawiły się w jednej linii, Lara Croft odkryła pomiędzy pudłami przywiezionymi dwadzieścia lat wcześniej z jednej z archeologicznych wypraw swojego nieżyjącego ojca lorda Croft tajemniczy zegar.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: mikserr

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 172 Autor: morswin

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 193 Autor: morswin

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 412 Autor: morswin

Oddział wikingów przemierza północne morza w poszukiwaniu lądu, na którym można założyć osadę. Dowodzeni przez Thora żeglarze przybijają do tajemniczej wyspy. Szybko okazuje się jednak, że jest ona zamieszkana przez wilkołaki, będące sługami boga-wilka Fenrisa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 393 Autor: mikserr

Mężczyzna, który odkrywa, iż zatrudniająca go firma wykorzystuje go do szpiegowania konkurencji. Życie bohatera zostaje zagrożone, a jego jedyną pomocniczką jest tajemnicza kobieta.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 148 Autor: mikserr

Były policjant Wong otrzymuje propozycję współpracy z gangiem, na czele którego stoi mistrz karate, Jack. Wong odmawia. Nocą ludzie Jacka dokonują napadu na bank, ginie przyjaciel Wonga - John. Wong postanawia schwytać zabójcę i dotrzeć do szefa gangu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 101 Autor: mikserr

Eagle Eye

Trzymający w napięciu od pierwszych chwil film sensacyjny. Dwoje nieznajomych Jerry (Shia LaBeouf) i Rachel (Michelle Monaghan) zostają wrobieni w polityczny zamach. Ktoś śledzi każdy ich ruch, a oni muszą działać tak, aby nie stać się celem.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2104 Autor: Browarmocny

Su jest zamożnym człowiekiem, urodzonym za czasów mandżurskiej dynastii Qing, który nagle traci swój dorobek i ciężko wypracowaną reputację w wyniku nikczemnego spisku. Z dnia na dzień ląduje na ulicy. Su poprzysięga zemstę i poświęca resztę swojego życia na ćwiczenie sztuk walki...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: mikserr

Dhoom 2

Policjant Jai Dixit ściga sławnego złodzieja Aryana. Jest on znany ze swojego zamiłowania do sztuki, ponieważ jego łupem padają zawsze niezwykłe przedmioty o ogromnej wartości. Oprócz dzieł sztuki, kradnie również drogocenną biżuterię. Jego znak rozpoznawczy to litera A, którą zawsze pozostawia na miejscu przestępstwa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 143 Autor: mikserr

Odłam legendarnego zakonu 'Armia Boga' cały czas działa w Izraelu. Jego przywódca, na podstawie skradzionego i zafałszowanego skryptu, znanego jako Ostatni Rozdział przepowiada śmierć wszystkich wrogów i początek nowego rozdziału w swojej wierze.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 783 Autor: Pedro56

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 132 Autor: morswin

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 208 Autor: morswin

Podczas imprezy na cześć głównego bohatera, nowojorski, miejski gwar rozdziera przeraliwy ryk nie z tej ziemi. Zaintrygowani imprezowicze wychodzą na dach, z którego ich oczom ukazuje się przerażający widok. Na ulicach metropolii szaleje panika wzbudzana...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 245 Autor: mikserr

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

52

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 5966 Autor: mikserr

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

06

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1297 Autor: mikserr

Mat jest członkiem paryskiego wydziału policji. Pracuje głównie nocą. Jego długoletni przyjaciel, Frank, jest oficerem wydziału ds. narkotyków. Od czasu do czasu przekracza granice prawa i sam zajmuje się handlem narkotykami. Po ostatniej transakcji, którą planuje...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 119 Autor: mikserr

Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych złoczyńców, Apocalypse, chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

KOPIA HC.HDRip

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 267 Autor: morswin

Prywatni detektywi Nick i Charlie dostają zlecenie od pewnej kobiety, aby znaleźli Prizaka mordercę jej męża, trop prowadzi do dżungli.Z grupą starych znajomych wyruszają, wykonać zlecenie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 169 Autor: wasylek111

Czwarta część "Wstrząsów" i pierwszy prequel. Tym razem akcja przenosi nas do XIX wieku, w czasy, kiedy krwiożercze robale pojawiły się po raz pierwszy. Bohaterem filmu jest tym razem Hiram Gummer, pradziadek Burta Gummera.

Komentarzy: 7 Wyświetleń: 1549 Autor: Tyrkinho

Kontynuacja historii o psach i kotach walczących o dominację nad światem. Tym razem Diggs policyjny psi wyrzutek zostaje zwerbowany do walki z przebiegłą Kitty Galore. Kotka, która chce przejąć władzę, to poważne wyzwanie. Aby ją powstrzymać, Diggs musi jednak najpierw...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 96 Autor: mikserr

Firefox

Firefox to kryptonim największego odkrycia rosyjskich konstruktorów - samolotu MIG-31. Firefox lata z sześciokrotną prędkością dźwięku, jest niewidzialny dla radarów, a jego pociski trafiają dokładnie w cel, jak gdyby były sterowane myślami pilota.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 128 Autor: mikserr

Tym razem Tris i Cztery muszą przekroczyć granicę metropolii przyszłości i wejść do zupełnie nieznanego sobie świata, ukrywanego przez system...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 146 Autor: ulcia_16_92

W motelu Printania w Nicei zostają zamordowani komisarz policji i prostytutka. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Stanislas Borowitz alias Stan Cerutti z generalnego inspektoratu policji. Szybko orientuje się, że miastem rządzą dwaj bandyci, Achille Volfoni zwany "Korsykańcem" i Theodore Musard "Owerniak".

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 570 Autor: LeszekOrzeszek