Login: Hasło:
Ilość filmów: 145438
W poczekalni: 3
Komentarzy: 142966
Użytkowników: 551599

Filmy akcji

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Chris pracując jako kurier rowerowy staje się świadkiem morderstwa. Jego instynkt samozachowawczy okazuje się jednak słabszy od ciekawości i chłopak powoli odkrywa świat korupcji, polityki i nielegalnych wyścigów rowerowych.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 34 Autor: wasylek111

Kurt Sloan (Alain Moussi) i jego starszy brat Eric (Darren Shahlavi) są potomkami słynnej rodziny Venice z Kalifornii specjalizującej się w sztukach walki. Kurt od zawsze był w cieniu Erica, brakowało mu instynktu potrzebnego, by zostać mistrzem...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 36 Autor: morswin

Gdy CIA dowiaduje się, że wysoki rangą członek organizacji terrorystycznej Al-Kaida planuje zamachy przeciwko USA, werbuje byłego, rannego kiedyś w Iraku dziennikarza i wysyła go na Bliski Wschód w celu namierzenia podejrzanego. Agent wyrusza...

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 839 Autor: gosiareal22

Zamiłowanie do hazardu i pozamałżeńskich romansów doprowadziło Aleksa Gatesa, właściciela firmy handlującej winami i kamieniami szlachetnymi, na skraj bankructwa. Zdesperowany, postanawia okraść jednego ze swoich klientów

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 522 Autor: Browarmocny

Kara porzuca bezpieczeństwo bycia asystentką Cat Grant w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, co tak naprawdę ma zamiar robić, podczas gdy jako Supergirl kontynuuje współpracę z organizacją DEO, broniąc obywateli National City

3

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 311 Autor: ulcia_16_92

Ant-Man

Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 72 Autor: wasylek111

Minęły dwa lata, od kiedy Barnes darował życie zabójcy swojego syna. Jako szef ochrony dba o bezpieczeństwo senator Charlene Roan, która ubiega się o prezydenturę.

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 122 Autor: wasylek111

Jest koniec XXI wieku. Nad nowym Jorkiem unosi się dziwna, starożytna piramida. Horus, egipski bóg z głową sokoła, zostaje skazany na śmierć przez współbogów...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 208 Autor: wasylek111

88

Gdy chłopak Gwen (Katharine Isabelle) zostaje zamordowany, dziewczyna doznaje szoku, który sprawia, że zaczyna mieć luki w pamięci. Wyrusza w pogoń za mordercami...

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 609 Autor: slawoP
Gdy wynurzająca się łódź podwodna zbija kapsułę w której za hibernowana jest żona Mr. Freez’a rozpoczynają się kłopoty w Gotham. Freez potrzebuje transfuzji organów by utrzymać w stanie hibernacji swoją żonę. Okazuje się, że jedyną kandydatką....
Komentarzy: 16 Wyświetleń: 3872 Autor: kristek86

Gotham City okrywa mrok, kiedy do walki stają dwa legendarne nietoperze: Drakula i Batman. Pierwszy z nich zmienia miasto w siedzibę armii wampirów, podczas gdy drugi robi wszystko, by go powstrzymać.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1181 Autor: Pedro56

Remake słynnego serialu z lat 80. Główny bohater, grany przez Lucasa Tilla, podobnie jak w oryginale potrafi rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy dzięki swojej wiedzy i zdolnościom, jednak w przeciwieństwie do pierwowzoru sam zakłada tajną organizację wewnątrz rządu USA. Jej celem jest ratowanie ludzkich istnień.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 235 Autor: mikserr
Rok 1944. Amerykańskie dowództwo chce przyspieszyć koniec działań wojennych w Europie. Ale do tego konieczna jest likwidacja czołowych niemieckich dowódców. Pozornie jest to proste - wystarczy zdobyć pewien zamek we Francji, w którym niemieccy dowódcy odpoczywają.
Komentarzy: 12 Wyświetleń: 4322 Autor: Mad_Max

Nadnaturalne stworzenia zamieszkują osiedle otoczone wzgórzami, gdzie starają się wieść normalne życie.

07/08

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 543 Autor: wasylek111

Amerykański mistrz ninjutsu Casey Bowman wiedzie szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej pięknej, ciężarnej żony Namiko. Jego świat rozpada się, gdy pewnej nocy znajduje Namiko zamordowaną przez nieznanych sprawców. Zrozpaczony i pragnący zemsty Casey bezskutecznie próbuje odnaleźć mordercę.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1027 Autor: Browarmocny

Film sensacyjny w reżyserii mistrza gatunku Johna Woo, którego akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej. Amerykański żołnierz  otrzymuje od swych przełożonych niezwykłe zadanie: ma za wszelką cenę chronić młodego Indianina z plemienia Navajo

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 4809 Autor: LeszekOrzeszek

Zwinny i zręczny zabójca wraz ze swoją pomocnicą regularnie zabija wysoko postawionych urzędników państwowych. Generał Choi  to arogancki i zarazem świetny mistrz we władaniu mieczem, któremu wyznaczono za zadanie położenie kresu tej rzezi.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 253 Autor: wasylek111

Raizo (Rain) jako dziecko, został wyszkolony na niebezpiecznego mordercę przez tajne bractwo Klan Ozun. Poruszony śmiercią przyjaciela, bez litości zabitego przez Klan, Raizo przygotowuje się do zemsty.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 1054 Autor: Pedro56

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

63

Komentarzy: 18 Wyświetleń: 8266 Autor: mikserr

Dwayne Johnson, Susan Sarandon i Barry Pepper w opartym na faktach filmie scenarzysty "Drogi do szczęścia". Właściciel firmy budowlanej John Matthews dowiaduje się, że jego syn trafił za kratki za handel narkotykami. Chłopakowi grozi niewspółmierny do winy wyrok – 10 lat więzienia. Zdesperowany ojciec chce mu pomóc za wszelką cenę.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 3516 Autor: crazy1407

Ash Williams nie mogąc się otrząsnąć po wydarzeniach sprzed trzydziestu lat, żyje samotnie. Gdy potwory z domu w lesie atakują świat, tylko on może powstrzymać inwazję. Mężczyzna wyrusza w podróż, aby zmierzyć się z martwym złem.

4

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 726 Autor: ulcia_16_92

Minęły dwa lata, od kiedy Barnes darował życie zabójcy swojego syna. Jako szef ochrony dba o bezpieczeństwo senator Charlene Roan, która ubiega się o prezydenturę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 181 Autor: ulcia_16_92

Minęły dwa lata, od kiedy Barnes darował życie zabójcy swojego syna. Jako szef ochrony dba o bezpieczeństwo senator Charlene Roan, która ubiega się o prezydenturę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 168 Autor: morswin

Bohaterem filmu jest Bill, który realizuje plan zniszczenia systemu. Używając zakładników, głosi swoje przesłanie.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 598 Autor: imilio

Minęły dwa lata, od kiedy Barnes darował życie zabójcy swojego syna. Jako szef ochrony dba o bezpieczeństwo senator Charlene Roan, która ubiega się o prezydenturę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 378 Autor: morswin