Login: Hasło:
Ilość filmów: 142423
W poczekalni: 3
Komentarzy: 141183
Użytkowników: 550716

Filmy akcji

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Zbliża się koniec tysiąclecia. Do Nowego Jorku przybywa Książę Ciemności o imieniu Człowiek, który przewodzi tajemniczej sekcie. Jej ofiarą pada młoda kobieta. Na ratunek spieszy jej Jericho, niedawno poznany były policjant, dorabiający jako prywatny detektyw.

Komentarzy: 6 Wyświetleń: 2038 Autor: Browarmocny

Bruce Willis w roli negocjatora policyjnego, który nie mogąc poradzić sobie z porażką (w czasie jeden z jego akcji zginął chłopiec), wraz z żoną córką wyprowadza się z Los Angeles do niewielkiej mieściny obejmując posadę szefa policji.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 1268 Autor: Pedro56

Licząca 13 odcinków produkcja opowiada o losach byłego tajnego agenta, który próbuje odzyskać pamięć, a wraz z nią tożsamość. Nie wie o sobie nic, ma jedynie na piesi wytatuowany numer XIII.

01

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 73 Autor: wasylek111

Sean Thompson, policyjny ekspert i mistrz walk wschodnich, prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Tony'ego Birelli, policjanta, który był jego przyjacielem. Ślady prowadzą do nocnego klubu, którego właścicielem jest Spencer Hamilton. Przełożony Seana - kapitan Krantz - odbiera mu sprawę i przekazuje w inne ręce.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 43 Autor: mikserr

W Los Angeles zostaje utrworzony"Oddział Specjalny" zajmujący się walką z przestępczością zorganizowaną. Boss miejscowej mafii zamierza rozszerzyc na podległym sobie terenie handel narkotykami. Staje przeciwko niemu detektyw policji, razem ze swoją partnerka.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 693 Autor: crazy1407

Kathy Gallager mści się na zabójcy męża. Pojmana przez swojego przeciwnika, zostaje skazana na śmierć. Jednak sędziwy mistrz uzdrawia jej ciało i duszę, uczy ją oryginalnych technik walki i tworzy z niej niezwyciężonego zabójcę - Kobietę Smoka.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 664 Autor: Brazil89

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

07

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 1392 Autor: mikserr

Biznesmen Jonas Ambler urządza wystawne przyjęcie z okazji sukcesów w interesach, podczas którego zostaje zamordowana jego żona.

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 736 Autor: wasik111

Epicka opowieść o życiu jednego z największych holenderskich bohaterów - admirała Michiela de Ruytera. Holandia, druga połowa siedemnastego wieku. Kraj musi stawić czoła zarówno zagrożeniom wewnętrznym, jak i zewnętrznym.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 109 Autor: wasylek111

W ciągu jednego dnia Silverton zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad. Całe miasteczko pozostaje na łasce i niełasce nieobliczalnych i śmiercionośnych cyklonów, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi...

Komentarzy: 3 Wyświetleń: 821 Autor: Scan

Pewnej nocy, kiedy trzy planety ustawiły się w jednej linii, Lara Croft odkryła pomiędzy pudłami przywiezionymi dwadzieścia lat wcześniej z jednej z archeologicznych wypraw swojego nieżyjącego ojca lorda Croft tajemniczy zegar.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 157 Autor: mikserr

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 203 Autor: morswin

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 212 Autor: morswin

Angielski chuligan odnajduje po latach swojego brata - jednego z najlepszych agentów MI6. Razem będą musieli rozpracować globalny spisek terrorystyczny.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 483 Autor: morswin

Oddział wikingów przemierza północne morza w poszukiwaniu lądu, na którym można założyć osadę. Dowodzeni przez Thora żeglarze przybijają do tajemniczej wyspy. Szybko okazuje się jednak, że jest ona zamieszkana przez wilkołaki, będące sługami boga-wilka Fenrisa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 455 Autor: mikserr

Mężczyzna, który odkrywa, iż zatrudniająca go firma wykorzystuje go do szpiegowania konkurencji. Życie bohatera zostaje zagrożone, a jego jedyną pomocniczką jest tajemnicza kobieta.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 169 Autor: mikserr

Były policjant Wong otrzymuje propozycję współpracy z gangiem, na czele którego stoi mistrz karate, Jack. Wong odmawia. Nocą ludzie Jacka dokonują napadu na bank, ginie przyjaciel Wonga - John. Wong postanawia schwytać zabójcę i dotrzeć do szefa gangu.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 114 Autor: mikserr

Eagle Eye

Trzymający w napięciu od pierwszych chwil film sensacyjny. Dwoje nieznajomych Jerry (Shia LaBeouf) i Rachel (Michelle Monaghan) zostają wrobieni w polityczny zamach. Ktoś śledzi każdy ich ruch, a oni muszą działać tak, aby nie stać się celem.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 2125 Autor: Browarmocny

Su jest zamożnym człowiekiem, urodzonym za czasów mandżurskiej dynastii Qing, który nagle traci swój dorobek i ciężko wypracowaną reputację w wyniku nikczemnego spisku. Z dnia na dzień ląduje na ulicy. Su poprzysięga zemstę i poświęca resztę swojego życia na ćwiczenie sztuk walki...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 257 Autor: mikserr

Dhoom 2

Policjant Jai Dixit ściga sławnego złodzieja Aryana. Jest on znany ze swojego zamiłowania do sztuki, ponieważ jego łupem padają zawsze niezwykłe przedmioty o ogromnej wartości. Oprócz dzieł sztuki, kradnie również drogocenną biżuterię. Jego znak rozpoznawczy to litera A, którą zawsze pozostawia na miejscu przestępstwa.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 155 Autor: mikserr

Odłam legendarnego zakonu 'Armia Boga' cały czas działa w Izraelu. Jego przywódca, na podstawie skradzionego i zafałszowanego skryptu, znanego jako Ostatni Rozdział przepowiada śmierć wszystkich wrogów i początek nowego rozdziału w swojej wierze.

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 785 Autor: Pedro56

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 138 Autor: morswin

Criminal

Wspomnienia i umiejętności zmarłego agenta CIA zostają wszczepione skazańcowi, by mógł dokończyć jego misję.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 213 Autor: morswin

Podczas imprezy na cześć głównego bohatera, nowojorski, miejski gwar rozdziera przeraliwy ryk nie z tej ziemi. Zaintrygowani imprezowicze wychodzą na dach, z którego ich oczom ukazuje się przerażający widok. Na ulicach metropolii szaleje panika wzbudzana...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 253 Autor: mikserr

Kontynuacja przygód potężnego wojownika Son Goku, który pozna nowe światy, nowych przyjaciół oraz wrogów.

52

Komentarzy: 16 Wyświetleń: 5994 Autor: mikserr