Login: Hasło:
Ilość filmów: 141796
W poczekalni: 19
Komentarzy: 140353
Użytkowników: 550382

Filmy akcji

Sortuj według: Daty | Popularnych | Oceny | Komentarzy | Alfabetycznie

Kontynuacja losów załogi niszczyciela U.S.S. Nathan James, na pokładzie którego powstała szczepionka mogąca powstrzymać tajemniczą chorobę dziesiątkującą mieszkańców Ziemi.

03

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 331 Autor: mikserr

Po nieudanym skoku na bank i jeszcze bardziej nieudanej ucieczce, zdesperowani złodzieje biorą na zakładników młodą kobietę, jej schorowanego syna i ojca. Rozpoczyna się dramatyczna walka o przetrwanie.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 54 Autor: mikserr

Kiedy jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych złoczyńców, Apocalypse, chce zniszczyć całą planetę, powstrzymać mogą go tylko X-Meni.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 105 Autor: mikserr

Podczas II wojny światowej baskijski pasterz (Anthony Quinn) poproszony jest o przeprowadzenie przez Pireneje chemika- profesora Bergsona (James Mason) i jego rodziny do neutralnej Hiszpanii. Ich tropem podąża grupa...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 52 Autor: mikserr

Superman przybywa do Gotham, prowokując walkę z rycerzem miasta - Batmanem.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 187 Autor: morswin

Akcja filmu toczy się w niezbyt odległej przyszłości, gdzie wszechobecne korporacje zdominowały niemal każdy aspekt ludzkiego życia. Luke Gibson podczas wypadku samochodowego traci żonę oraz nienarodzone jeszcze dziecko...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 82 Autor: mikserr

Profesor Neumeyer otrzymuje przesyłkę z opisem swojej śmierci, która nastąpi za 5 dni.

02

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 263 Autor: wasylek111

Katastrofalne skutki wojny nuklearnej zmieniają świat w przerażającą pustynię. Cudem ocaleni ludzie prowadzą wyniszczającą walkę o dostęp do deficytowych zasobów wody. W tej rywalizacji zbyt często zwycięża zło i stojąca za nim siła. Jedyną szansę na przywrócenie ładu i sprawiedliwości stwarza obecność tajemniczego wybawcy...

Komentarzy: 5 Wyświetleń: 767 Autor: Tyrkinho

Deadwood to legendarna, wyjęta spod prawa osada na Dzikim Zachodzie. Ten pionierski przyczółek przyciąga nie tylko poszukiwaczy złota, ale i rzeszę barwnych postaci, które toczą okrutną walkę o władzę i majątek.

10

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 593 Autor: wasylek111

Dwaj policjanci z Nowego Yorku są świadkami zabójstwa popełnionego w ramach porachunków japońskiej mafii. W bezpośrednim pościgu ujmują głównego sprawcę zabójstwa. Następnie muszą go eskortować aż do Japonii gdzie mają go przekazać miejscowej policji.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1770 Autor: piterman112

Barry Allen to młody śledczy pomagający w schwytaniu kryminalistów. Próbując odkryć prawdę na temat tajemniczych okoliczności śmierci swojej matki, bada każde trudne do wytłumaczenia zdarzenie.

16-20

Komentarzy: 1 Wyświetleń: 1148 Autor: mikserr

Tekken

Pieniądze, sława, żądza krwi, zemsta, miłość, przetrwanie. Każdy z uczestników międzynarodowego turnieju Żelaznej Pięści - serii najkrwawszych i najbardziej emocjonujących pojedynków na świecie...

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 259 Autor: mikserr

Dyskoteka "Double Deuce" w miasteczku Jasper jest obskórną knajpą opanowaną przez gang Brada Wesleya. Jak powiadają, w knajpie co noc zmiatają z podłogi gałki oczne. Tilghman, właściciel dyskoteki, nie radzi sobie z brutalnymi gośćmi i wynajmuje znanego wykidajłę.

Komentarzy: 9 Wyświetleń: 1511 Autor: Damianski_1704

Dystrykt 21 chicagowskiej policji to miejsce pracy umundurowanych gliniarzy patrolujących ulice i członków grupy wywiadowczej, która walczy z najgroźniejszymi przestępcami.

 

ODC 17

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 380 Autor: peja5328

Mick jest policjantem z wydziału zabójstw, który pod koniec lat 80. został postrzelony w głowę i po 20 latach obudził się ze śpiączki, po czym wrócił do pracy w policji.

13

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1438 Autor: wasylek111

El mariachi

Młody Meksykanin zostaje przypadkowo uwikłany w krwawe porachunki mafii narkotykowej.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 147 Autor: wasylek111

Policjanci, chcąc wywabić z kryjówki groźnego złodzieja, zastawiają na niego pułapkę.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 259 Autor: wasylek111

Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata.

Komentarzy: 4 Wyświetleń: 1530 Autor: Pedro56

Mieszkańcy biednej meksykańskiej wioski szukają ludzi do walki z bandą Calvery. Wynajmują zawodowych rewolwerowców do obrony. Cała siódemka to różne charaktery. Historia walki i obrony wioski przed silną bandą.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 822 Autor: Tyrkinho

Hardcore Henry

Cyborg Henry musi uratować swoją żonę, a zarazem twórcę, pojmaną przez psychopatycznego tyrana o telekinetycznych mocach i jego armię najemników.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 275 Autor: ulcia_16_92

Reżyser Antoine Fuqua przedstawia tydzień z życia trzech policjantów w nowojorskim Brooklynie. Zmęczony i rozczarowany służbą w policji Eddie ma przed sobą ostatnie siedem dni pracy przed emeryturą.

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 205 Autor: mikserr

Case Walker (Michael Jai White) zgadza się pomóc kumplowi (Josh Barnett) w przygotowaniach do ważnej walki z niepokonanym Caeserem Bragą (Nathan Jones). Niestety, w trakcie treningu znajomy odnosi poważną kontuzję.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 332 Autor: ulcia_16_92

Głównym bohaterem Second Chance jest Ray Pritchard, zniszczony moralnie policjant na emeryturze, który dostaje drugą szansę od życia, kiedy zostaje wskrzeszony po śmierci. „Potwór” jest wysportowany, silny i przystojny ...

7-8

Komentarzy: 0 Wyświetleń: 482 Autor: ulcia_16_92

Film opowiada prawdziwe wydarzenia z 28 czerwca 2005 roku, kiedy to niepowodzeniem zakończyła się misja "Operation Red Wings". Czterech członków elitarnej jednostki dostało rozkaz wytropienia i zabicia czołowego przywódcy talibów - Admada Shada...

Komentarzy: 12 Wyświetleń: 4616 Autor: Pedro56

Jake Riley (Michael Rooker) od trzech lat usiłuje złapać seryjnego mordercę, który zabija samotne matki, a ich ciała podpala. Kiedy Jake przechodzi na emeryturę, werbuje go człowiek z Narodowych Sił Bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest stworzenie (na podstawie znalezionego DNA) replikantów morderców.

Komentarzy: 2 Wyświetleń: 389 Autor: Browarmocny